Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1901) novinyul válasza Cyberpunk (#1900) üzenetére


novinyul
veterán

Nem is igaz :D !De tényleg jól sikerült telefon.Az akku nagyon jó!Reggel vettem le töltőről,volt 2óra beszélgetés kevés net,és még mindig 70% van az aksiban.Már csak emiatt érdemes volt váltanom S2-ről!

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1902) tybsen válasza novinyul (#1894) üzenetére


tybsen
addikt

cool B-)

(#1903) tybsen válasza Cyberpunk (#1900) üzenetére


tybsen
addikt

Csak elobb 3.2-rol at kellett szokniuk az embereknek 4-4.3-4.7-5.3 kijelzokre. A streak tul korai volt talan meg valahogy nekem akkoriban nagyobbnak tunt. Bar nem tudom a parametereit, nincs kedvem moat guglizni, de talan nagyobb is volt ugy el az emlekezetemben.

(#1904) a.sebi válasza tybsen (#1903) üzenetére


a.sebi
őstag

szerinte a delhez kepest a legjobb dolog ami sikerre vitte az az s pen.....baromi jonak tnik......meg a kijelzo is jobb...a hardver is oaver mindent...egy biztos hogy a jelenlegi leggyorsabb legjobb oos telefon ha a meretet megszokja az amber akkor nincs mirol beszelni....en bementem tegnap gy mediamarktba....es megnyomkodtam az s2 ot hogy az milyen fasza volt ....szinte hihetetlen....note nem volt kint.....sajnos pedig azet mentem de a biztos raver egy lapáttal.....en nayon gondolkodom a galaxy r es a note kozott....az osztrák mediamarktba. a note 153000 ft fuggetlenul a galagy r pedig 102000 re jon ki kib ...mai arfolyamon....az ár sok csak a notenal....kicsit sokkallom.de nagyon vágyom rá....az a baj, ha a galaxy r t veszem mindig benem lesz h basszus menyivel jobb lehet a note....igy nem fogom annyira szeretni

(#1905) Cyberpunk válasza tybsen (#1903) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Kisebb volt, az csak 5". :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#1906) kazmerr


kazmerr
aktív tag

(#1907) speter33


speter33
aktív tag

Juhhhúúúúúúú...új szállítmány érkezett a T-mobilhoz :C
Meg is rendeltem a Note-ot...holnap hozzák :DDD :R

[ Szerkesztve ]

(#1908) ROBOTER válasza kazmerr (#1906) üzenetére


ROBOTER
addikt

Tegnap óta az ubuntu.com címlapján is android-ubuntu házasság van. A munkahelyemre akár elég is lenne az a megoldás.

(#1909) Apika válasza speter33 (#1907) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Én még Karácsony előtt vettem. Financiális okok miatt részletre. Akkor - naívan - bementem az Allee Telenorjába. Onnan el is küldtek, hogy nincs. "Volt egy, de már eladták." :D Rákérdeztem, hogy hol kapható. Egy rövid körtelefon után kiderült, hogy csak a Mammutban. Ezután gyorsan elmentünk oda, és remegő kézzel végre átvehettem... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1910) speter33 válasza Apika (#1909) üzenetére


speter33
aktív tag

Én is részletre veszem,és azt olvasom,hogy a futár jelenlétében kilehet próbálni,működik-e,mert ha nem,akkor rögtön visszaviszi a hibás készüléket.
Ha bekapcsolom,és elindul rendesen a telefon,van még utána valami speciális dolog,amit meg kell néznem?

(#1911) kchris78 válasza Apika (#1909) üzenetére


kchris78
veterán

a remegő kéz ismerős :) :)

(#1912) kchris78 válasza kchris78 (#1911) üzenetére


kchris78
veterán

van valami rocket rom 1.3 ICS 4.03 de komolyan, hogy gondolják komolyan hogy 1.0,1.1,1.3 és a dialer még mindig nincs benne orvosolva... poénnak elmegy hogy ekkora telefon.. ...és telefonálni lehet vele? NEM :). Azt írták hogy go! dialerrel megy nade... basszus...

(#1913) killerjohn válasza kchris78 (#1912) üzenetére


killerjohn
addikt

lehet vele telefonálni, tegyél fel másik launchert. egyébként állítólag a 2. restart után működik. Amit meg nem értek, hogy 700 helyen van feltüntetve, hogy ez egy Kínai beta, kiszivárogtatott ROM-ból haxolt, foltozgatott CWM ROM, akkor mégis miből gondolod, hogy egy ilyen kis apróság miatt, hogy a gyári dialer szarakszik, nem fogják kiadni, sőt szerinted egyenesen nem használható telefonálásra, miközben 10+ (100+?) ingyenes dialer érhető el a marketből... basszus...

(#1914) kchris78 válasza killerjohn (#1913) üzenetére


kchris78
veterán

a rocket ROM? az XDA-n külön thread van ennek és külön a kínainak. vagy ez is kínai alapokra épül?

(#1915) killerjohn válasza kchris78 (#1914) üzenetére


killerjohn
addikt

az egy kínaira épülő, custom rom, bugfixekkel. értsd: egy stabilabb, jobb kínai. ez van a harmadik sorban az XDA-s topicban: "Pls, pls dont forget it, this is an open customer rom beta from the first leak of ICS 4.0.3@Samsung Galaxy Note." :)

(#1916) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Tegnap jól beégetett ezt a szar.:D Ment a böngészés kilép, vagy is csak home gomb, azt mondom megmutatta milyen filmezni rajta, amúgy is plazma TV-nek gunyolják. Erre szétfagyott. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#1917) kazmerr


kazmerr
aktív tag

Nah élőben is megtapogattam.
Előre kondícionáltam magam erre a nagy méretre, de ez tényleg nagy. Legalábbis nézni (Desire után). Kézbe véve, viszont nagyon jó a mérete. A kiállított két note készülék közül az egyik lassú volt, nem reagált rendesen a tollra, elég sok minden futott a háttérben. Szóval aki ilyet lát elsőre feladatkezelő és mindent bezárni. Utána tökéletesen reagált mindenre. Ez már tényleg az a méret amin az ember elindít egy terminált, tud dolgozni akár távolról is, nem csak olvasni nyit meg egy doksit, vagy egy táblázatot, sql navigátor pedig biztos fut ubuntu alól. :) (Amit belinkeltem feltoltam desire-re és hibátlanul fut.) A toll pedig sokszorosára növeli a képernyő felületét. Azt hiszem március elején megejtem a vásárlást. Jah és igen a csíkozódás látszott, kicsit zavaró, de dinamikus tartalomnál nem látszik.

(#1918) killerjohn válasza kazmerr (#1917) üzenetére


killerjohn
addikt

keded azzal, hogy leveszed a densityt 240-ről 180-ra :)
egyébként ettől függetlenül a remote desktop egy igazi élmény!

(#1919) Karma válasza killerjohn (#1915) üzenetére


Karma
félisten

Az a fura csak vele, hogy amiket még mindig nyitott bugoknak ír, az nálam a kínain sose force close-ol... De egyébként is bőven aluldokumentált katyvasz.

A kínai leak fenntartásokkal, de elég jól működik már a leak napja óta nálam.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#1920) kchris78 válasza Karma (#1919) üzenetére


kchris78
veterán

holo felület? touchwiz? van jelentősebb változás? régi alkalmazásokkal kompatibilis? sajna nincs időm feltenni mert mindent újra kellene installni, ha kijön újabb akkor úgyis wipeolni kell :(.

(#1921) killerjohn válasza Karma (#1919) üzenetére


killerjohn
addikt

most tettem fel a Rocket 1.3-at, és zseniális. Dialer fagy, de úgyis exDialert használok, root megy superuser telepítés után, minden frankó, dúrván gyorsabb mint a 2.3.6...

(#1922) Karma válasza killerjohn (#1921) üzenetére


Karma
félisten

A Dialer nálam is kiakad, de más bajom nincs, a tempó is rendben van, úgyhogy csak azt nem tudom (és erre nem ad választ a topik se), hogy mivel lenne nekem jobb ezt fölrakva a kínai helyére.

Hú viszont egy számomra fontos kérdés: a böngészőben a címsor még mindig sötét alapon fekete, vagy megjavult? Mert akkor viszont felrakom én is.

kchris78: Holo felület sincs, egy-két részt (pl. Settings - About) leszámítva minden TouchWizül néz ki. Simán ránézve nem könnyű megmondani, hogy ez most ICS vagy még sima GB. Jelentősebb változásnak ott a sebesség és a toll fejlődése, nekem ez már elég hogy ne térjek vissza.
Kompatibilitási bajaim nincsenek (mármint semmi plusz a GB óta, ugye pár játék meg app már ott se szerette a felbontást).

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#1923) nababika válasza killerjohn (#1921) üzenetére


nababika
aktív tag

Es megmarad a root is?

(#1924) killerjohn válasza nababika (#1923) üzenetére


killerjohn
addikt

igen

(#1925) nababika válasza killerjohn (#1924) üzenetére


nababika
aktív tag

Koszi akkor kiproszalom.

(#1926) Karma válasza killerjohn (#1924) üzenetére


Karma
félisten

Az utólag beszerkesztett kérdésemre - "Hú viszont egy számomra fontos kérdés: a böngészőben a címsor még mindig sötét alapon fekete, vagy megjavult?" - tudnál válaszolni még légyszi? :)

“All nothings are not equal.”

(#1927) tybsen válasza a.sebi (#1904) üzenetére


tybsen
addikt

A geizhals.at-n keress ra, en a ditech-nel vettem. Aktualisan 499 Eur a 16 Gb verzio. Ez középárfolyamon 143.213 Ft. 2 év garancia ugyanugy. De elvileg a Mm is odaadja ennyiert ha 20 km-es körzetben van olcsobban.

(#1928) ROBOTER


ROBOTER
addikt

Megszentségtelenítettem a note-omat. :)

Sajnos a 0 nem csinál semmit, az 'í" helyén van a 0, és az "ű" helyén az í.
"ű" nincs.

Csak kiváncsi voltam, működik-e a két bt. eszköz egyszerre. Frankó!

[ Szerkesztve ]

(#1929) tybsen válasza Cyberpunk (#1905) üzenetére


tybsen
addikt

A méretRe értettem a nagyobbat. Tudom, h 5 volt.. Nekem akkoriban iszonyat nagynak tűnt a készülék..

(#1930) nababika


nababika
aktív tag

Most tettem fel a Rocket 1.3-at. Nem indul. Lehet azert mert nem wipe-oltam? A samsung feliratnal elakad, vartam kb 10 percet de semmi.

(#1931) Karma válasza nababika (#1930) üzenetére


Karma
félisten

Igen, wipeolnod kellett volna.

“All nothings are not equal.”

(#1932) killerjohn válasza nababika (#1930) üzenetére


killerjohn
addikt

cwm a flash előtt és után is kell teljes wipe.
utána 2* indítsd újra, superusert tedd fel, megint 2* indítsd újra. ebben nincs semmi tudomány, de nekem így tökéletes lett a rom.

(#1933) Apika válasza ROBOTER (#1928) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Ez nagyon király! :D

(#1934) tybsen válasza a.sebi (#1904) üzenetére


tybsen
addikt

Epp most lattama 16 Gb verziót Linz-ben 479 eur-ert, kiarusitas van feb 25-ig a mm-ban.

(#1935) Musstafa


Musstafa
csendes tag

Sziasztok!
Elment a note-om és maradt ez utána, nagyon jó minőség, öröm ránézni és nem mellesleg nem kell lerakni valahova a telefont hanem van mibe beletenni, így éjjeli óraként használtam a telefont.

[ Szerkesztve ]

(#1936) nababika válasza killerjohn (#1932) üzenetére


nababika
aktív tag

Koszi, megetetem es nekiallok. Bocs a tudatlansagomert. :)

(#1937) killerjohn válasza nababika (#1936) üzenetére


killerjohn
addikt

ne viccelj, én sem így születtem...

(#1938) psk0805


psk0805
csendes tag

Ma délben megjött a 14-én részletre rendelt note, nagyon szép, még most ismerkedem vele, és nem látok benne hibát. 2.3.6 android és gingerbread xxkka van rajta. érteni nem értek hozzá, de azért megtartom:)
A 3. képernyőn a naptárat szinkronizáltam a gmail-es naptárammal, hangfelvételt is megtaláltam, nem értem, miért írták, h. nem lehet. A régi LG cookie 1 perc alatt átlőtte rá a telefonkönyvet BT-n, igaz, hogy képek nélkül.

(#1939) Titana válasza psk0805 (#1938) üzenetére


Titana
tag

Szió,Gratula,üdv a Királyok körében. :DD :C

(#1940) psk0805 válasza Titana (#1939) üzenetére


psk0805
csendes tag

Szia, úgy látom leszünk többen királylányok:)

(#1941) a.sebi


a.sebi
őstag

szeretnék mr a ti körötökben lenni....nagyon kell ez a ku...........va note

(#1942) tybsen válasza psk0805 (#1938) üzenetére


tybsen
addikt

grat! :-)

nekem ma frissult xxla4-re :-)

esetleg aki nem probalta, wlwg jo az sslauncher, bar en most megint inkabb tw ;))

(#1943) tybsen válasza psk0805 (#1938) üzenetére


tybsen
addikt

grat! :-)

nekem ma frissult xxla4-re :-)

esetleg aki nem probalta, wlwg jo az sslauncher, bar en most megint inkabb tw ;))

(#1944) Luissimo válasza tybsen (#1943) üzenetére


Luissimo
veterán

ahogylátom, nemmüxik olyan jól az enter gomb benne :-) :-) :DD

(#1945) psk0805 válasza tybsen (#1942) üzenetére


psk0805
csendes tag

közben nekem is. ezt milyen gyakran csinálja majd? wifin elég sokáig tartott

(#1946) tybsen válasza Luissimo (#1944) üzenetére


tybsen
addikt

Inkabb nem is kommentalom a hozzaszolasodat..

[ Szerkesztve ]

(#1947) tybsen válasza psk0805 (#1945) üzenetére


tybsen
addikt

Nekem eddig 2x frissult kb 1 honap alatt. Rogton amikor megvettem ill. most. De nem baj ez, legalabb foglalkoznak a keszulekunkkel ;-)

(#1948) speter33


speter33
aktív tag

Jóreggelt!
Megtudná mondani valaki,hogy tévét lehet-e nézni a Note-on?
Mert akkor nem passzolom el a Nokia 5230-ast,jó néha F1-et nézni munkaidőben :DDD

(#1949) Cyberpunk válasza speter33 (#1948) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Onlyne streaming simán. Flash alapon lehet. :K

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#1950) speter33 válasza Cyberpunk (#1949) üzenetére


speter33
aktív tag

Ennek nagyon örülök :) Köszönöm szépen :R
Még megszeretném kérdezni,hogy milyen formátumban készíti a videókat?
Vagy utólag nekem kell átkonvertálgatnom őket?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.