Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1201) kowako válasza Sheldon (#1174) üzenetére


kowako
csendes tag

Szia, néhány válasz a kérdéseidre (én is nyomógombosról váltottam, nem bánkódom:):
1: egy 100-500MB-os csomagot azért javaslok, hasznos tud lenni, és annyi elég útközben, ha ált. wifizel
2: PC-n át is - ha wifin vagy, de mobilneten is - egyből a note-ra kerül a progi
3: erről írtam megoldást korábban (olvass vissza), de ha csak itthonról rendelnél, akkor ez Neked nem játszik :) Tokot a gmshome-ban vettem a nyugatinál, de azt csak azért, ha nagy ritkán táskába tenném, vagy védeni kell egy kicsit, ne csak úgy "legyen" - hétköznapokon csak a fóliázott-burkolt pusztanót, mindennél praktikusabb zsebből kihúzva
4: NavFree ajánlott, az offline, külföldön majd hasznos lesz, idehaza Google Mapsot használom, térkép üzemmódban, offline letöltött régiókkal
5: simán kibír egy átlagos napot, extrém használattal is rendesen kitart, nem kell aggódnod :)

Remélem tudtam segíteni, továbbiak esetleg itt.
kowako

http://kowako.hu

(#1202) killerjohn válasza zsoltti (#1198) üzenetére


killerjohn
addikt

dehogy nincs. a felület sebessége.

(#1203) zsoltti válasza kchris78 (#1199) üzenetére


zsoltti
senior tag

Ha van root-od akkor annyi hogy felteszed a go launcher ex-et, és root uninstallerrel meg kitörlöd a tw launcher-t, ennyi.

(#1204) zsoltti válasza killerjohn (#1202) üzenetére


zsoltti
senior tag

Mondjuk, lehet igazad van , láttam romot már 2.3 alatt ami hardware UI -s volt legalábbis azt olvastam, fel is tettem egy darky rom-ot amiben volt , de lassú szar volt az egész.

(#1205) Apika válasza Cyberpunk (#1200) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Gratulálok! :C Ez nehéz szülés volt...

(#1206) Cyberpunk válasza Apika (#1205) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja az fene a dolgát.:D Most tettem rá egy ezer forintos fóliát, de nem a legjobban sikerült. Vennék valami jobbat. Brando vélemégy? Gondolkozok még IVS-en is, de az drága. Nekem meg csak a kijelzőre kéne. Mert lesz tok is.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#1207) pedrotakax


pedrotakax
csendes tag

Meghozta a futár az új telómat :Y

(#1208) kowako válasza Cyberpunk (#1206) üzenetére


kowako
csendes tag

Na, lefotóztam, ami nekem burkolja 5 oldalról, ez sztem elég prémium érzet, más is megerősítette :)

http://kowako.hu

(#1209) Apika válasza Cyberpunk (#1206) üzenetére


Apika
Közösségépítő

A Brando fóliákról csak jókat hallottam. A Note-ra 2.800.- forintért kapható. Az IVS-ről már megosztottabbak az emberek. Szvsz, ha a kettő közül kell választanod, akkor inkább a Brando... :K

(#1210) Cyberpunk válasza kowako (#1208) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nem rossz.:)

Na akkor berendelek egy Brando-t. Most már csak tok kéne. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#1211) Apika válasza Cyberpunk (#1210) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Január végén jön a Case-Mate... :K

(#1212) Cyberpunk válasza Apika (#1211) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Igen, de gyorsan kéne valami átmeneti cucc rá. Mert így nem túl stabil a fogása nekem. :B
Egy ilyenre gondoltam [link]. Viszont Brando fóliát nem látok náluk csak IVS-t. :U Jó lenne 1 helyről. Ebay felejtős mire ideér lesz nálunk is Case Mate. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#1213) Kakumix válasza Cyberpunk (#1212) üzenetére


Kakumix
senior tag

Ez nekem 9 nap alatt ideért. Kettőt rendeltem, ma megpróbálom felrakni az egyiket. A honlapjukon úgy hirdetik, hogy nem lesz szükségem másikra amíg élek, szóval átadó lehet a maradék :)

Egyébként a napokban fog érkezni még pár tokom, hátlapom és kábelem is. Ami nem kell azt majd felteszem ide.

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#1214) Apika válasza Kakumix (#1213) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Nagyon olcsón adták... Kíváncsi vagyok, hogy mire jutottál vele...

(#1215) Kakumix válasza Apika (#1214) üzenetére


Kakumix
senior tag

Feltettem. Foltos, de állítólag majd szárad és a foltok eltűnnek. Egyelőre kicsit tapadósabb, mint az "üveg" volt, a száradással ez elmúlhat. Viszont az általuk küldött műanyag lapocskával sikerült össze-vissza karcolgatnom már felrakás közben. Cirka 100+ karc :)
Vajon elrontottam valamit vagy ez az "Ultra Scratch Proof Layering design" (ultra karcmentes rétegezési dizájn/tervezés)?
Lehet el kéne mennem vennem egy Brandot :U

Legyen szép napod!

(#1216) Sheldon válasza kowako (#1201) üzenetére


Sheldon
tag

Köszönöm a választ neked is, és mindenki másnak is!

Az android marketről való vásárlásról még annyit kérdeznék, hogyha nincsen Wifim és mobilnetem sem, és PC-n kattintok a letöltés gombra, akkor a feltöltőkártyáról vesz le pénzt a net (gondolok itt a feltöltőkártya egyenlegére) a telefonra való letöltéshez?

Mert akkor gondolom nem lehet a PC-re letölteni mondjuk egy ingyenes játékot, és onnan felmásolni a telefonra, és ott telepíteni. Legalábbis hivatalos forrásból (gondolom én)... de ebbe nem megyek bele, csak egy gondolat volt.

És akkor a legfontosabb kérdést ismét feltenném: Kártyafüggetlen Note-ot hol érdemes venni, ahol minden gyári tartozékot adnak hozzá? Melyik bolt megbízható?

Előre is köszönöm! (és elnézést, ha hülyeséget kérdeztem volna) :)

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – Steam/Origin/Battlelog: A_S1M0N --- sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ ɴoτe ɪɪ --- Blog: simonmondja.web4.hu

(#1217) janes74 válasza Sheldon (#1216) üzenetére


janes74
senior tag

Így hiába kattintgatsz a letöltés gombra.És vásárolni bankártyával tudsz.Letölteni csak készülékre.

(#1218) Sheldon válasza janes74 (#1217) üzenetére


Sheldon
tag

Értem.

Nem régen küldött a T-mobil egy sms-t, ezzel talán akkor le tudok tölteni programokat, akkor is, ha PC-n vásárolok, de akkor elvileg le tud töltődni telefonra:
"Előfizetésén a mobilinternet szolgáltatást Net Start adatdíjcsomaggal 13ft/10 kb forgalmi díjértautomatikusan biztosítottuk. STB...."

Tehát akkor elvileg tudok mobilnetet használni, amit a T biztosított ebben a formában?

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – Steam/Origin/Battlelog: A_S1M0N --- sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ ɴoτe ɪɪ --- Blog: simonmondja.web4.hu

(#1219) Cyberpunk válasza Sheldon (#1218) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ha van mobilnet, vagy egy nyilt wifi valahol a közelben. akkor letöltöd a Market-ről és kész. De az ilyen start csomagokat kerüld el messzire. Csúnya számla lehet a vége. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#1220) Sheldon válasza Cyberpunk (#1219) üzenetére


Sheldon
tag

Rendben.

[És erről mi a véleményed?]

Nekem ez elég lenne, nem kéne havonta fizetni, és azért pár dolgot le lehetne tölteni vele szerintem. És ha ezt választom, akkor PC-n rá tudok kattintani a letöltésre/vásárlásra, és akkor le fog töltődni a telefonra?

Ha ez sem jó, akkor viszont valami wifi-s cuccok kellene venni a routeremhez, hogy lehessen vezeték nélkül is netezni, legalább addig, amíg töltök le telefonra dolgokat marketről... (esetleg valami megoldás, ötlet? :)) )

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – Steam/Origin/Battlelog: A_S1M0N --- sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ ɴoτe ɪɪ --- Blog: simonmondja.web4.hu

(#1221) Cyberpunk válasza Sheldon (#1220) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát még mindig jobb mint a start csomag. De hogy ezek mennyire kapzsi egy banda. 10MB ért 200 Ft. :N

100MB-os játékokat ne akarj letölteni vele. Pár program letöltéséhez jó lehet. De veszel egy alap wifi-s routert 4-5k ért azzal mindjárt jobban kijössz.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#1222) Sheldon válasza Cyberpunk (#1221) üzenetére


Sheldon
tag

Ja, csak akkor a sima routeremet dobhatom ki... esetleg nem lehet valami antennát venni hozzá, ami utp-s csatlakozású?
Vagy ilyen hülyeséget még nem találtak ki... :DDD (legalábbis nem tudok rákeresni sehogy sem, mert nem tudom megfogalmazni, hogy mit keresek... :B )

Hát igen, kapzsik, de melyik cég nem az?

És akkor a készüléket hol érdemes megvásárolni? Valami megbízható online bolt kellene, ahol mindent adnak a készülékhez, és ha valamilyen probléma lenne a telefonnal, akkor a garancia érni is fog valamit...

Köszönöm a segítségedet!
Remélem nem nagyon fárasztalak a kérdéseimmel. :B

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – Steam/Origin/Battlelog: A_S1M0N --- sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ ɴoτe ɪɪ --- Blog: simonmondja.web4.hu

(#1223) Cyberpunk válasza Sheldon (#1222) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Létezik ilyen csak acces point-nak nevezik. Ezt találtam ami "olcsó" [link]. Azt hogy milyen nem tudom. ;]

Wifi nem teszi tönkre ne izgulj.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#1224) Sheldon válasza Cyberpunk (#1223) üzenetére


Sheldon
tag

"Wifi nem teszi tönkre ne izgulj."

Én a telefonra értettem, és annak a garanciás dolgaira.
Azt gondoltam, hogy a wifi nem teszi tönkre a telefont. :D
De lehet, hogy nem értem, hogy mire értetted.... :))

De eddig senki nem írta, hogy hol érdemes megvenni a telefont függetlenül... :O
Vagy hol nem? :)

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – Steam/Origin/Battlelog: A_S1M0N --- sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ ɴoτe ɪɪ --- Blog: simonmondja.web4.hu

(#1225) Cyberpunk válasza Sheldon (#1224) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja hogy a Note-ot kérded. akkor bocsika be vagyok zombulva már. :DDD

Az örök érvényű szabály. Csak ott vedd ahol adnak rá hivatalos Magyarországi két éves gyártói garanciát.

Drágább igen, de legalább van normális garanciád. Nem ilyen boltos nem sokat érő valami.

[link] tessék ez ilyen.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#1226) Sheldon válasza Cyberpunk (#1223) üzenetére


Sheldon
tag

Ja, és köszönöm az acces point tippet!

A linkelt oldalon (ahonnan szoktam vásárolni dolgokat) találtam olcsóbbat is, ami márkásabb is (legalábbis számomra ismertebb márka).

Ez jó cucc, amúgy is van egy szabad UTP hely a routeren, akkor csak egy UTP kábel kell, hogy összekössem őket, és akkor van vezeték nélküli net a telefonhoz. Ha meg nem kell, akkor kihúzom... :))

Remek. :K

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – Steam/Origin/Battlelog: A_S1M0N --- sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ ɴoτe ɪɪ --- Blog: simonmondja.web4.hu

(#1227) Sheldon válasza Cyberpunk (#1225) üzenetére


Sheldon
tag

Rendben. Akkor a bolt majdnem teljesen mindegy, csak az számít leginkább, hogy 2 éves gyártói garancia legyen. És akkor ezekhez pedig minden gyári tartozék (töltő-mikro USB, füles) mellékelve van?
És az általad linkelt bolt azért megbízható?

Itt eléggé jó áron van, elvileg 24 hónapos garancia, minden tartozékkal.

[ Szerkesztve ]

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – Steam/Origin/Battlelog: A_S1M0N --- sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ ɴoτe ɪɪ --- Blog: simonmondja.web4.hu

(#1228) Cyberpunk válasza Sheldon (#1227) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja elég jó a bolt. Ezekhez van minden tartozék.

Hát utána kéne nézni mit takar az a 24 hónap gari náluk.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#1229) Sheldon válasza Cyberpunk (#1228) üzenetére


Sheldon
tag

Akkor ha jó a speedshop, akkor maradok annál.

Bár a garancia leírása elég furcsa, mert a HTC-ről írnak ha a 24 hónap melletti i betűre kattintok, pedig ez ugyebár Samsung termék... :)

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – Steam/Origin/Battlelog: A_S1M0N --- sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ ɴoτe ɪɪ --- Blog: simonmondja.web4.hu

(#1230) bsanya


bsanya
aktív tag

Ma, Karma félisten úr segítségével XXKL7 lett AbyssNote kernellel a telómon :)
Elfelejtettük menteni az efs mappát, ezzel nagy bakot lőttünk vagy valahogy megvan az még?
Ez a GoLauncher progi marha jó :C

Xiaomi Mi 11i

(#1231) kowako válasza Sheldon (#1229) üzenetére


kowako
csendes tag

A Speedshopban sokszor vásároltam már komoly cuccokat és tartozékokat is, maximálisan ajánlhatom, korrekt és segítőkész srácok dolgoznak ott, nekem az edigital mellett a másik legmegbízhatóbb beszerzési forrásom. Bár a Note-omat a Telenortól vettem :) Sok sikert, de egy 100 MB-os netcsomagot ajánlok, nehogy tényleg horribilis számlát kapj... :D

http://kowako.hu

(#1232) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Szerintetek meddig zuhan a készülék ára?
SGS (50-60k) SGS2 (90-100k) amióta elérték ezt az árat elég jól stagnál.
Itt mire lehet számítani szerintetek?

Nyílván jön az S3 ,de ez nem kellene hogy okvetlen mérvadó legyen az áresésre,mivel ez nem az Galaxy S széria ellen készült és nem is konkurense..

(#1233) Cyberpunk válasza DeathAdder (#1232) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Bizonyára esni fog, ha így folytatódik a gazdaság helyzete akkor meg nagyon nem fog sokat esni az ára. Vedd meg és nem foglalkozz ezzel. A bunkóval meg ne törödj ilyen ez a szakma. De én fogadnék rá, hogy 1 éven belül tuti nem megy 100-110k alá.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#1234) Kakumix válasza Cyberpunk (#1233) üzenetére


Kakumix
senior tag

Szerintem alá fog menni, mert nagyon brutál készülék bejelentések történtek a napokban (2. félévre kaphatóak is lesznek) és véleményem szerint jelenleg lényegesen túl van árazva. Én februárban akartam venni egyet 130-ért, de már majdnem 1 hete a kezemben van ennyiért. Igaz nagyon jó vétel volt, de én inkább azt saccolom, hogy február vége felé sok lesz 130-ért, a félév végére pedig már 100 körül is lehet majd kapni. Ezek persze használt árak, újonnan nem fog idén 100 alá menni, de talán még megközelíteni sem fogja.

Legyen szép napod!

(#1235) killerjohn


killerjohn
addikt

ajánlom mindenkinek a ROCKET LA1-es ROM-ot. kb 3x gyorsabbnak érződik az UI, mint a V3-as CheckROM-ban.

(#1236) DeathAdder válasza killerjohn (#1235) üzenetére


DeathAdder
veterán

Meglessük ;)

(#1237) Everman válasza killerjohn (#1235) üzenetére


Everman
addikt

A V4-es béta is hasít mint az istennyila.
(És az nem olyan randa, mint a Rocket.) :)

[ Szerkesztve ]

(#1238) Everman válasza DeathAdder (#1232) üzenetére


Everman
addikt

1-2 hónap és jön az utód [link], onnantól várható a nagyobb áresés, kérdés, hogy akkor már nem az újabbat akarod-e megvásárolni. :)

(#1239) Cyberpunk válasza Everman (#1238) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Szerintem az nem a Note utód lesz még. Van ahol tabletnek sorolják be. Meg még csak 2-3 hónapja kapható a Note. Semmi értelme ilyen hamar kiadni az utódot. Ha ez is jól fogy. SGS-eknél is megvan az 1 év. Gazdaságilag nem éri meg. Persze nem vagyok a Samsung vezetőség tagja.:D Szóval lehet bármi.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#1240) killerjohn válasza Everman (#1237) üzenetére


killerjohn
addikt

na megsasolom mindjárt azt is :) habár lehet hogy most már megvárom a finalt belőle...

(#1241) Apika válasza Sheldon (#1220) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Ha ilyen telefonod van, akkor a Wifi-s router alapkövetelmény. :K Nekem - egyelőre - kártyás mobilom van, nincs benne internetes csomag. Otthon a Wifi-n keresztül használom a Market-et, illetve az egyéb dolgokat. A nem Wifi-s internetkapcsolat pedig egyelőre le van tiltva a telefonban, nehogy eszébe jusson töltögetni dolgokat.

(#1242) babosmiki válasza killerjohn (#1235) üzenetére


babosmiki
addikt

Én is ajánlom! :K

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#1243) killerjohn


killerjohn
addikt

Na, megjött Note devbe hardcore (eddig S2-re tolta a kerneleket) :)
Sajnos elég lagos a kernel, visszatértem AbyssNote 3.0-ra, mert az (egyelőre) sokkal jobb. Siyah jöhetne át Note-ra, azt tudnám értékelni :)

szerk: egyébként most a Note-al kapcsolatban érzek úgy, mint anno a HD2-nél, amikor kijöttek rá az első SDcard-os Androidok. Minden egyes release-t meg kellett nézni, minden egyes kernellel, twaekkel, stb, hogy az ember megtalálja a legkevésbé lagos kombinációt :) Most ugyanez van (remélem, hogy csak ICS-ig)... igazából élvezem, de nagyon :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1244) Cyberpunk válasza killerjohn (#1243) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Igen én megvárom az ICS-t aztán belekezdek a főzőt rom-ok világába. Egyenlőre jó a gyári is igaz a TW-t azt cseréltem már. ;] Azért ha lesz rá MIUI az menni fog fel. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#1245) Kakumix válasza Cyberpunk (#1244) üzenetére


Kakumix
senior tag

A MIUI-hoz nagyon hozzászoktam én is. Egyszerűen egy csomó funkcióra még keresem az elfogadható megoldást, ami MIUI-n alapból megvolt :(

Legyen szép napod!

(#1246) Sheldon válasza kowako (#1231) üzenetére


Sheldon
tag

Köszönöm a választ, akkor majd tőlük szerzem be a telefont majd valamikor...

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – Steam/Origin/Battlelog: A_S1M0N --- sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ ɴoτe ɪɪ --- Blog: simonmondja.web4.hu

(#1247) Sheldon válasza Apika (#1241) üzenetére


Sheldon
tag

Rendben, tegnap már beszéltük itt fórumon, de mivel van vezetékes routerem, majd egy acces point-ot veszek hozzá, rákötöm a routerre, és akkor a Note-ról mehet a Marketezés... :))

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – Steam/Origin/Battlelog: A_S1M0N --- sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ ɴoτe ɪɪ --- Blog: simonmondja.web4.hu

(#1248) killerjohn


killerjohn
addikt

(#1249) DeathAdder válasza killerjohn (#1248) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ja.
Beszart a boot telepítés után, mostmár a recoverybe sem tudok bemenni :W
Mia sz*r? :W

Dowdownload mód bejön :F
Help pls

[ Szerkesztve ]

(#1250) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Gondolom elszállít az EFS mappám, vagy nemtom ,de nem jártam még így...
Most keresek valami Stock ROM ot és feteszem odinnal (ha sikerül).

Basszus ha a kukába kell dobli én agyvérzést kapok :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.