Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1551) Musstafa válasza killerjohn (#1550) üzenetére


Musstafa
csendes tag

Ez az ígéret. Meglátjuk..

(#1552) WaterWave válasza killerjohn (#1550) üzenetére


WaterWave
veterán

lelkifurkám van :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#1553) Luissimo válasza killerjohn (#1550) üzenetére


Luissimo
veterán

szép, mondhatom. :o :(
nekemmeg a 42"-os Samu tévémet is be kell vinnem a szervízbe, mert nemjönnek ki javítani :W
mio ez a kiemelt ügyfél státusz ?? :DDD

(#1554) Karma


Karma
félisten

Engem még mindig nem hívtak, ami tekintve Musstafa szerencséjét egy kicsit aggaszt :(((

“All nothings are not equal.”

(#1555) Karma válasza Karma (#1554) üzenetére


Karma
félisten

Tárgytalan, most tettem le a telefont.

A hölgy azt mondta, hogy a számla, garancialevél, garanciakiegészítésről szóló külön igazoló szelvény akkor lenne igazán fontos, ha a garanciális idő végénél lennék, most elég lesz a garancialevél is; hallelúja.

Én meg beizzítom a Mobile Odint. :)

“All nothings are not equal.”

(#1556) Musstafa


Musstafa
csendes tag

Szerintetek unroot is kell??

(#1557) Karma válasza Musstafa (#1556) üzenetére


Karma
félisten

Hát én nem kockáztatom meg a CheckROM-ot rajta, fel fogok tenni egy gyári KKA-t, amint letöltődött. Vagy ha valakinek van jobb ötlete stock ROM-ra, szóljon pls!

“All nothings are not equal.”

(#1558) killerjohn válasza Musstafa (#1556) üzenetére


killerjohn
addikt

sőt, jig is kell...

(#1559) Karma válasza killerjohn (#1558) üzenetére


Karma
félisten

Jig minek? Stock flashelésekor nem változik a binary counter, se ha a zergrushos módszerrel kezdte az egész banzájt - legalábbis tudtommal, meg a telefonomat elnézve.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#1560) killerjohn válasza Karma (#1559) üzenetére


killerjohn
addikt

ja hogy 0 a countered ? :)

(#1561) Karma válasza killerjohn (#1560) üzenetére


Karma
félisten

Elvileg nem csináltam semmit, ami elrontotta volna :P
(Hogy is kell ellenőrizni? :B)

“All nothings are not equal.”

(#1562) killerjohn válasza Karma (#1561) üzenetére


killerjohn
addikt

download mode-ba teszed a telót

(#1563) Cyberpunk válasza Karma (#1544) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nekem teljesen jó olyan amilyennek lennie kell. :K Direkt leszedtem a Power AMP-ot hogy megnézzem. ;]
Magamhoz is nyúlnák ha megint szervizeltetnem kéne elég volt egyszer. Igaz az enyém Telenor-os szóval még azokon is át kellett mennie, de ugyan ott kötött ki mint egy független. Azt kellett vagy másfél hét mire eldöntötték hogy cserélhetnek nekem készüléket. Meg mire lett csere készülék. Az is egy külön történet. Igaz benne voltak az ünnepek is a dologban.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#1564) Karma válasza killerjohn (#1562) üzenetére


Karma
félisten

Zöld android, alatta (fehér) Downloading... (zöld) Do not turn off target !!, úgyhogy azt hiszem nincs baj eddig :)

Cyberpunk: Remélem nekem is ez az utolsó köröm. Fárasztó...

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#1565) Musstafa


Musstafa
csendes tag

Rossz hírem van.

(#1566) ROBOTER válasza Musstafa (#1565) üzenetére


ROBOTER
addikt

Maradt ugyanolyan? Vagy megnézték, és szerintük nem hiba?

(#1567) Baroc válasza ROBOTER (#1566) üzenetére


Baroc
tag

Ez engem is érdekelne. Vagy esetleg elvitték magukkal :)

(#1568) killerjohn válasza Musstafa (#1565) üzenetére


killerjohn
addikt

hümm?

(#1569) Baroc válasza killerjohn (#1568) üzenetére


Baroc
tag

Úgy látom a Samsung kiiktatta Musstafa-t mielőtt elmondhatta volna az igazságot :D

R.I.P. Musstafa...

(#1570) Luissimo válasza Baroc (#1569) üzenetére


Luissimo
veterán

szerintem kapott egy 50"-os 3D-s LED tévét fájdalomdíjnak, hamár megszokta a nagykijelzőt :DD

azóta azon keresi a pixelhibákat, de még nemért a végére :))

(#1571) ROBOTER válasza Luissimo (#1570) üzenetére


ROBOTER
addikt

vagy beépítették a note-ba...

(#1572) killerjohn válasza Baroc (#1569) üzenetére


killerjohn
addikt

most akkor a szervizes ment ki hozzá, vagy a fekete lincoln? :F nem mindegy...

(#1573) Baroc válasza ROBOTER (#1571) üzenetére


Baroc
tag

Lehet hogy nagy a Note, de azért ANNYIRA nem :))

(#1574) Musstafa


Musstafa
csendes tag

Még élek. Csak most ment el a szervizes. 10 perc és leírom a problémákat.

(#1575) killerjohn válasza Musstafa (#1574) üzenetére


killerjohn
addikt

Imposztor! Hol van Musstafa?! :O

(#1576) Musstafa válasza killerjohn (#1575) üzenetére


Musstafa
csendes tag

Naa szóval: 10-kor jött és most ment el, sajna vitte a telefonomat is. Azzal kezdtem hogy a cerka nem jó, vagyis nem ott jelöli ahol nyomom. Válaszul kipróbálta a titkos kóddal és legyintett, ááá sima kijelzőcsere, én próbáltam neki megmagyarázni, nem ezt hallottam erről a témárol ,mind1 ráhagytam úgyis szar a kijelző gondoltam. Kicserélte a kijelzőt megnéztem a képeket, fekete ugyanolyon ronda. Látta ő is! Erre ő: Alaplacsere, hoztam azt is.
Kicserélte. (kb. 20 másodperc se) Kipróbálom, nyomogatom, fényképezek, nézegetem. PONT UGYANOLYAN MINT AZ ELŐZŐ TELÓM! Igen, ÚJ alaplap és ÚJ kijelző volt benne vagyis az egész teló másik volt. Ja és sajnos az lett a vége hogy jelezzem a samsung felé hogy nem tetszik a telo és majd levásárolhatom az árát bármilyen samsung termékre. Persze a telefont elvitte a végén mert nem tudta átirni a imei-t a hozott gépekkel.

[ Szerkesztve ]

(#1577) killerjohn válasza Musstafa (#1576) üzenetére


killerjohn
addikt

wow lepetézek...

(#1578) Karma válasza Musstafa (#1576) üzenetére


Karma
félisten

Bíztató... Hozzám még nem ért ide a futár, viszont előkészületnek nyomtam rá tesztképeket, meg írtam egy nagy S Memo jegyzetet a homescreenre hogy mi van, meg pirossal hogy függ a megvilágítástól, hátha. Az nem zavar, ha kicserélik a kijelzőt vagy az alaplapot, csak legyen jó.

Viszont nem tudom kiverni a fejemből, hogy akinek jó, az azért mondja ezt, mert vagy nagy környezeti megvilágítással nézi a telefont (pl. erős szórt napfény) - ekkor nem látszanak a gebaszok; vagy valami mást néz. Össze kéne élőben hasonlítani...

Musstafa: Mikor vetted a telefont?

(#1579) Musstafa: Shit, pont ettől félek.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#1579) Musstafa


Musstafa
csendes tag

Jobbat mondok: Megkérdeztem miután kicserélte az egész telefont hogy vajon mindegyik ilyen lehet és felhívott valaki főszervizest aki közölte vele hogy minden note-nak kásás a képe a sötét árnyalatoknál csak kevesen figyelnek oda rá és így nem reklamálnak.

(#1580) killerjohn válasza Karma (#1578) üzenetére


killerjohn
addikt

mondom hogy én tök sötétben teszteltem. a gyerek úgy alszik, hogy még a monitorok powerledje is ki van kapcsolva (biztos ami biztos :DDD ), és akkor teszteltem.
elképzelhető hogy két féle panelből gyártják a note-ot? :F

egyébként mondok valami offot:
amikor megvettem a nagy 51"-os samu plazmát, kibontottam, felszereltem 2 óra alatt a falra, bekapcsoltam, notebookot rákötöttem, majdnem belevágtam az egeret.
az egész tele van zöld pöttyökkel. amik mozognak, mint a hangyafoci. az ideg szétvágott, nem kis meló egyedül feltenni egy ekkora lovat a fali konzolra... meg hogy vihetem vissza, meg hogy ez volt az utolsó darab, mi lesz most. aztán közölték, hogy ez a monitor teljesen normális működéséhez tartozik, és figyeljem meg, ezek nem pixelek, hanem sokkal kisebbek és a pixelek FELETT vannak. és hogy 30 cm-nél messzebbről nem érzékeli őket a szem. és tényleg. az első 2-3 napban sík ideg voltam, azóta eszembe se jut, hogy ott vannak. a beégést akadályozzák meg (maradjunk annyiban, hogy csökkentik az esélyét) a plazma panelek esetében ezzel a cuccal... Persze, én is látom, hogy a Note kijelzőjén, tök sötétben, minimum fényerőn, fekete háttéren vannak ezek a foltok. Persze, nem ezt várom egy csúcs kütyütől, de még egyszer sem kellett fekete alapon feketét néznem.

Mivel neked jóval súlyosabb az eset, azt is teljesen megértem, ha most megfogod, és veszel helyette egy iPhone-t :)

[ Szerkesztve ]

(#1581) Musstafa válasza Karma (#1578) üzenetére


Musstafa
csendes tag

Dec.30

(#1582) nggabi


nggabi
nagyúr

üdv. látom itt is a ceruzáról van szó.

nálam van egy note, az lenne a kérdésem h mindenkinek pontatlan pár mm-el rajzoláskor vagy csak nálam? egy frissebb szoft nem oldja meg a gondolt?

a másik h ki miért vett noteot és pár szóban mi a véleménye róla? :R

"szenyor dzsíííí"

(#1583) Baroc válasza Musstafa (#1576) üzenetére


Baroc
tag

Akkor ez is egy lol kategóriás szervízelés volt.

Pedig dokumentáltan lehet jó kijelzőt szerezni bele, ha jól emlékszem többeknek sikerült itt a fórumon is.

(#1584) Musstafa válasza Karma (#1578) üzenetére


Musstafa
csendes tag

Futár megy hozzád, nem a szerelő??

(#1585) Karma válasza Musstafa (#1584) üzenetére


Karma
félisten

Futárt kértem, nem nagyon tudnám a munkahelyem portáján hova tenni a szervizest... Addig meg kínzom magam az N8-cammal. Ja, és nem kértem cserekészüléket, mert minek.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#1586) Musstafa válasza nggabi (#1582) üzenetére


Musstafa
csendes tag

Nem oldja meg a ceruza gondot semmi, Se szoftcsere, se alaplapcsere, se kijelző csere. :DD

(#1587) Musstafa válasza Karma (#1585) üzenetére


Musstafa
csendes tag

Kapsz 1 ace-t addig. Én is kaptam.

(#1588) Everman válasza Karma (#1578) üzenetére


Everman
addikt

Nálam csíkos, foltos, de az általad mutatott PowerAMP normálisan jelenik meg, ahogy kell neki.

Az ott nálad valószínű alaplaphiba lesz.

(#1589) Karma


Karma
félisten

Az SGS-sel összevetés itt látható. A sötétszürkék "világítása" az egyik tünet; és amit eddig nem vettem még észre: a zöld egyenetlen sávossága is elég kemény. :(

A 64 lépcsős gradiens kép itt elérhető, ha valaki kísérletezne otthon. Ja igen, a világító fehér keret a kép széle, hogy látszódjon, hol van a szakadék a fényerőben. Látszik is.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#1590) ROBOTER válasza Karma (#1589) üzenetére


ROBOTER
addikt

Ez erősen úgy néz ki, mint egy nagyon kis árnyalatfelbontású kijelző (még 6 bit sem lehet, mint a TN paneleknél) kombinálva egy hibás LUT-tal.

(#1591) nggabi válasza Musstafa (#1586) üzenetére


nggabi
nagyúr

az baj. én úgy vettem észre h csak rajzolásnál pontatlan, bökésnél jó. nálatok?

"szenyor dzsíííí"

(#1592) Karma válasza nggabi (#1591) üzenetére


Karma
félisten

Én ha egy nem S Pen-képes rajzprogiban bökök egyet, úgy két-három millit téved a megjelenő pötty. Szóval nem a rajzolástól függ.

Viszont engem nem is zavar annyira, rajzolgatni meg jegyzetelni így is szoktam tudni (persze miután balkezesre átállítottam a tollat, balkezes lévén :P).

“All nothings are not equal.”

(#1593) ROBOTER válasza Karma (#1589) üzenetére


ROBOTER
addikt

Ezt a képet te készítetted? Szabad felhasználni érdeklődés céljából?

(#1594) Karma válasza ROBOTER (#1593) üzenetére


Karma
félisten

Igen (azaz munkatársammal ketten, de nem "import") és igen, nyugodtan.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#1595) ROBOTER válasza Karma (#1594) üzenetére


ROBOTER
addikt

Kösz!

(#1596) novinyul válasza Musstafa (#1581) üzenetére


novinyul
veterán

Pár nappal előtted vettem a tepsimet,de ahogy hallom sok esély nincs hogy jó panelt kapjon az ember :(

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1597) Musstafa válasza novinyul (#1596) üzenetére


Musstafa
csendes tag

Nincs jó panel sztem. Legfeljebb rossz és rosszabb létezhet.

[ Szerkesztve ]

(#1598) ROBOTER válasza killerjohn (#1580) üzenetére


ROBOTER
addikt

Most már csak az tenné fel az i-re a pontot, ha te is megcsinálnád a tesztet és feltennéd ide a képet. :)

(#1599) Karma


Karma
félisten

Jelentem az én telefonom is elindult Nirvána felé.

“All nothings are not equal.”

(#1600) Musstafa válasza Karma (#1599) üzenetére


Musstafa
csendes tag

Grat :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.