Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2) ezüstholló


ezüstholló
csendes tag

Én egy ekkora telefont csak is BT headsettel tudok elképzelni.. mondjuk egy jó Jawbone fülessel. Ráadásul ez a méret már-már "zsebnyitogató".

Nagy kufferbe jó pakolni.. :DDD

(#3) Maxentius


Maxentius
addikt

A szifonrajongók örökké az akadozást fogják ellenérvként felhozni, úgyhogy háború mindig lesz...

A Note maga meg túl nagy egykezes használathoz, táblagépnek meg túl kicsi. Én sose fogom megérteni ezt a köztes kategóriát.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#4) FET-MEN válasza ezüstholló (#2) üzenetére


FET-MEN
veterán

hát hallod ez hatalmas..ehhez már külön táska kell, de azér elfogadnám.mekorra már :C :Y kár hogy a 4S gyorsabb nála, na mind1 majd megin leverik az aplle-t a kövi körben..ez ilyen körforgás..

[ Szerkesztve ]

Iphone 7

(#5) transmission


transmission
tag

nemgyenge :Y

http://www.neobux.com/?rh=6C616375733131 Internetes pénzkeresés! Ha többi infó kell, privátban írj!

(#6) Segal


Segal
veterán

Szia Bocha elösször is köszi a tesztet másodszor ha nem tudod mire használni akkor add nekem én tudnám :D
Nekem megdobogtatta a sziven a készülék c sak egyelőre SGS2-ről drága mulatság lenne a váltás de ha esik az ára könnyen elképzelhető hogy közelebbről megismerkedek vele. Főleg ha azt a pár hibáját javítják is addig.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#7) ROBOTER


ROBOTER
addikt

"A Samsung Jet mondjuk 300 PPI-t tudott, de ott a PenTile technológia miatt nem lehet ilyen direkt összehasonítást végezni."

A Note is PenTile, nem?

(#8) spawn21


spawn21
veterán

Hát ez iszonyatosan nagyra sikeredett, remélem azért nem fog minden gyártó erre menni. :K

Milyen pöpec lenne egy ekkora belső egy 3,8 colos gépben!!!

iPhone 13p

(#9) Saccco


Saccco
nagyúr

"A Note ugyanis a létező
legfrissebb, 2.3.5 -ös Androiddal a
fedélzeten érkezik."

Szerintem van már 2.3.7es android verzió is... :))

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#10) akishamis


akishamis
csendes tag

Jàtékszernek nem lenne rossz,de ennyi pénzért inkàbb tablet.Viszont nem lennék megesküdve rà hogy nem fog zuhanni az àra..Tömegcucc biztosan nem lesz belőle.

Nokia 3210+Windows 95

(#11) plus44


plus44
veterán

Tehát csak arra nem jó, amire kitalálták... :U

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#12) transmission válasza akishamis (#10) üzenetére


transmission
tag

Azért játszani biztos jó lehet rajta :)

http://www.neobux.com/?rh=6C616375733131 Internetes pénzkeresés! Ha többi infó kell, privátban írj!

(#13) spawn21 válasza transmission (#12) üzenetére


spawn21
veterán

Van aki ilyet venne játszani? :Y

iPhone 13p

(#14) transmission válasza spawn21 (#13) üzenetére


transmission
tag

vannak még elvetemült emberek... :) ha ingyen hozzámvágnának egy ilyet akkor én is biztos játszanék vele

http://www.neobux.com/?rh=6C616375733131 Internetes pénzkeresés! Ha többi infó kell, privátban írj!

(#15) plus44 válasza transmission (#14) üzenetére


plus44
veterán

:U igen, de a realitás talaján maradva az volt a kérdés, ennyiért ezzel akarnál játszani? Mert ebből tudsz venni konzolt, PC és laptopot is, ami kenterbe veri, vagy épp valamilyen DS-t, a nemsokára megjelenő Vita-ról már nem is beszélve.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#16) GALARDO


GALARDO
addikt

Ettől biztos nem fog, szívrohamot kapni az Apple. :DDD

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#17) transmission válasza plus44 (#15) üzenetére


transmission
tag

Persze ha megkéne venni akkor nem kéne.. :C legalábbis ennyiért biztos nem

http://www.neobux.com/?rh=6C616375733131 Internetes pénzkeresés! Ha többi infó kell, privátban írj!

(#18) forintuser


forintuser
őstag

Ez egy Tab-fon. :)

Holnapkészítést vállalok.

(#19) JanFe


JanFe
aktív tag

Erdekes keszulek, de zsebbe hordani tul nagy :)

"There is nothing permanent except change"

(#20) spawn21 válasza plus44 (#15) üzenetére


spawn21
veterán

Pontosan erre gondoltam. Kettő db ps3 kifutná az tuti! :)
Nevetséges árazásokon nem igen lepődök meg.

iPhone 13p

(#21) Bocha válasza ROBOTER (#7) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Szerk: Utánakérdezek a Samsungnál, teljesen ellentmondásosak az adatok, hogy ez Pentile vagy nem.

[ Szerkesztve ]

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#22) BDave


BDave
őstag

A cikket elolvasva (kösziii!), egyből kivertem a fejemből a telefon megvásárlását a későbbiekben. Lám-lám, mennyire el tudja hitetni az emberrel egy reklám, hogy az adott termék mennyire jó. Aztán amikor kézbe kerül, ott derülnek ki az igazságok!
Marad a következő kiszemelt telefonnak az S II.

(#23) ROBOTER válasza Bocha (#21) üzenetére


ROBOTER
addikt

Hivatalosan csak annyit szoktak közölni, hogy plusz vagy sem. Bár elvileg nincs közvetlen összefüggés, a sima verzió általában PenTile-t jelent. És a Note sima, a 7.7 pedig pluszos.

(#24) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Profi kis cucc, csak pont az nem működik jól benne, ami a pluszt jelentené. Legalább ilyen fényképeket illene produkálnia a legtöbb okostelefonnak manapság.

<< Heimdal >>

(#25) Lilifee


Lilifee
tag

azt hiszem maradok az SII-mnél, ennyivel többet nem ér meg ez, főleg ha nem is használható normálisan a stylus... a hardverrel kapcsolatos rész a cikkben picit érdekes, a mai telefonok 95%-a gyengébb hardverrel rendelkezik, ahhoz képest a cikkből nem egészen ez érződik..

[ Szerkesztve ]

(#26) Bocha válasza Lilifee (#25) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Amikor azt írom, hogy az "eddigi leggyorsabb Androidot ha nem is fölényesen, de lehagyja a Note", akkor kérlek, írd már le, hogy hol "nem igazán érződik ki" az, hogy ez egy gyors eszköz?

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#27) Mhalacka


Mhalacka
csendes tag

Ha valaki hasonlót akar venni az szerintem vegye meg a Galaxy S Wifi 5.0-t... hasonló a tudása ehhez és árban elég olcsó.

(#28) Lilifee válasza Bocha (#26) üzenetére


Lilifee
tag

"...Nem egy új megoldásról van szó, ugyanez a hardver hajtja meg a Samsung Galaxy S II-t is, a különbség az, hogy a kétmagos ARM Cortex-A9-es processzor itt 1,4 GHz-es órajelen ketyeg. A grafikus gyorsításért egy MALI 400MP felel, azaz nem a piacon létező legjobb hardveres környezetet kapjuk, de a legerősebbek között mindenképp ott van a Galaxy Note..."

erre gondoltam, persze vannak erősebb alkotóelemek is, bár nem sok.. De igazad van, az a mondatod Téged igazol! :)

(#29) rep3at


rep3at
őstag

Kipróbálni kibróbálnám de valószinűleg én sem tudnék mit kezdeni egy ekkora tepsivel, néha még a 3,5"-os kijelzővel rendelkező iPhone-omat is nagynak találom.

Forward thinking. كرر

(#30) lalakov


lalakov
senior tag

Nagy csalódás, pedig őt néztem ki következő telefonnak, de akkor marad a várakozás. :(

(#31) sagit válasza Mhalacka (#27) üzenetére


sagit
addikt

gyengébb kijelző,proci és kevesebb ram.. Persze hogy olcsóbb... Jah és telefonálni sem lehet vele

Más: ha 100-115 körül el lehet hozni M-es előfizuval én be fogok szerintem nevezni rá. Elöbb azért kipróbálnám persze.

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#32) Saccco válasza Mhalacka (#27) üzenetére


Saccco
nagyúr

Hát én nem említeném egy lapon a kettőt.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#33) FragMaster válasza ROBOTER (#7) üzenetére


FragMaster
addikt

Szvsz tök mindegy, ha használat közben nem látszik és szép. A tesztből nekem legalább is ez jött le.
Ezek után minden maradék kételyem elszállt pl. a Galaxy Nexus kijelzőjével kapcsolatban.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#34) daninet


daninet
veterán

Ennek most a tableteknél is kevésbé látom az értelmét, de legyen.. :K

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#35) danih


danih
addikt

Na ha lenne hozzá fizikai bill (mondjuk kicsúsztatható), akkor már mennék is érte a boltba. Így viszont marad a 7-es tab.

(#36) Arthuro_Adam


Arthuro_Adam
őstag

A tesztből akkor az derült ki, hogy amivel reklámozták, és akiknek szánták (üzletemberek, akik cerkával jegyzetelnek rá) arra és azoknak ez nem pálya.

(#37) Totheground válasza Lilifee (#28) üzenetére


Totheground
addikt

Nvm

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#38) Lilifee válasza Totheground (#37) üzenetére


Lilifee
tag

??

[ Szerkesztve ]

(#39) DarknessHope válasza danih (#35) üzenetére


DarknessHope
senior tag

nekem is ez hiányzik:

vagy legalább egy ameo-féle tok billentyűvel( esetleg a billentyűzetben plusz akku ami növeli az üzemidőt és nem utolsó sorban billentyűzetvilágításért felel)

na de szerintem ez egy nagyon állat cucc már közeli ahhoz amit én szeretnék.
érdekes hogy megint megmondják hogy nem lehet mit kezdeni ekkora mérettel meg nem tudják kinek szánták.
nos itt a válasz nekem :DD
7 colos táblák pont nagyok hogy könnyen magammal vigyem.. nem fér el övtáskában nehéz lenne nyakban.
5 col viszont igen.
az ára miatt viszont felejtős.

no és a cerka miatt is jár egy fekete pont. főleg ennyi pénzért. :O

jah és tőlem simán leheten vastagabb is.. ekkor még lehet elférne benne egy xenon meg otikai zoom is egy nagyobb akkuval. tőlem dupla akkora vastagságnál is. (dehát most a vékony a trend :( kösz ipod meg iphon :W )

[ Szerkesztve ]

Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

(#40) atis123


atis123
tag

Az nem Ass Pen, hanem Aspen. :) A város, ahova Dumb és Dumber utazott. :)

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#41) Hobbbyt


Hobbbyt
őstag

Ennyit számítana 200Mhz?

Nekem sokkal inkább az jön le a tesztekből, hogy a Galaxy S2 a kis felbontású kijelző és a 60Fps-es korlátozás miatt a mostani tesztekben még nem bírja kifutni magát :B
Vagy csak én látom rosszul? :U

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#42) madstunt


madstunt
addikt

az a hatalmas boszorkányság amiről bezél a teszt a stylusnál az csak annyi, hogy a készülékben egy wacom digitizer és stylus van. ha sima mindennapos kapacitív lenne, nem lenne nyomásérzékelés ;)

@arthuro_adam nmem feltétlenül. nézd meg a reklámját, nem csak bizniszmenek vannak benne enyhén szólva. Nekem pl kifejezetten tetszik a device, vennék is.

[ Szerkesztve ]

(#43) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Nekem tetszik ez a cucc, sőt meg is venném ha nem ennyit kóstálna mivel én annak a híve vagyok hogy minél nagyobb annál jobb :C :C Mondjuk ez az 5,3" ez már nekem is sok egy picit.... De egy iPhone4 3,5" kijelzője után ez igazi felüdülés :D

All→M8

(#44) gzbotii


gzbotii
veterán

erdekes, h anno a Dell Streak-et lehuztak, 'me, h 5" es telefonnak nagy meg tabletnek kicsi es a ketto kozt meg igy..ugy.

ez meg most jobb? :C

na mind1, ez csak egy eszrevetel - szvsz

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#45) HeidBalu


HeidBalu
csendes tag

"Persze az Android mellett érvelők kedvéért megjegyeznénk, hogy az iPhone 4S 640 x 960 pixeles kijelzője "csak" 614 400 pixelt mozgat, míg a Note-nál ugyanez a szám 1 024 000."

Jelenleg egyik oldalon sem állok, még mindig Symbian-t használok, de ha sub-pixelekre számolunk már nagyon más a helyzet.

Note:1280*800*2= 2 048 000
4S:960*640*3= 1 843 200

Az eltérés így már csak 10%

(#46) sagit válasza gzbotii (#44) üzenetére


sagit
addikt

Persze h jobb, jobb a hardver de főleg szoftveresen jobb.

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#47) torois83


torois83
csendes tag

Hát azt hiszem ha óriás kategóriában kelelne választanom, akkor vennék inkább egy zte skate-et, meg egy laptopot, a note árából kifutná:D
Röhejes árazás, ezt aki hétköznap tudja használni, főleg nyáron az előtt emelem kalapom.
Neekm a nexus s is sokszor terhes volt nyáron rövidnadrágzsebben..

(#48) cousin333 válasza HeidBalu (#45) üzenetére


cousin333
addikt

Látom még mindig nagy divat szidni a PenTile-t. De mégis hogyan képzelted el azt a 2-es szorzót? A Samsung 2 színből kihozza azt, amit más háromból? :)

Ha már mindenképpen össze akarod hasonlítani az alképpontokat, akkor:

Note:1280*800*2,5= 2 560 000
4S:960*640*3= 1 843 200

Ez még mindig közel 40% differencia. De a témához kapcsolódva úgysem ez számít, hanem a valós(!) felbontás, ami 1280*800 (=1024000) képpontot jelent, 24 bites színmélység mellett, szemben a 4S 960*640 (=614400) felbontásával, ami 66%-os többlet. Hogy az így számolt képet pontosan hogyan jeleníti meg, az már másodlagos kérdés a számításigény szempontjából.

Ettől függetlenül minkét kijelző nagyon szép képet ad, és mindegyiknek megvannak a maga előnyei. Noha az LCD kijelzők több éves előnyben vannak a fejlesztéseket illetően, az AMOLED is kezd szépen lassan beérni. Kíváncsi leszek az azonos felbontású 4,5-4,6"-os testvéreire. Meg úgy általában a Galaxy SIII-ra, Android 4.0-val, ami végre az UI videogyorsítását is magával hozza.

[ Szerkesztve ]

"We spared no expense"

(#49) danih válasza DarknessHope (#39) üzenetére


danih
addikt

Ne is mondd, nekem is volt ameom, imádtam! Azóta viszont csönd, nincs ilyen kategória :(

(#50) gzbotii válasza sagit (#46) üzenetére


gzbotii
veterán

es foleg, h a dell regebbi is. akkor melyik volt a legjobb samu? :U most nehogymar a 10.1 ne legyen jobb mind anno a Galaxy Tab... :K evolucio v mi kell legyen.

csak akkor lehutztak kicsit a keszuleket, h egyik se masik se...

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.