Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1701) Titana válasza bsanya (#1699) üzenetére


Titana
tag

Szia,néha előfordul,hogy a gyári feladatkezelő azt mutatja,hogy fut valami alkalmazás,belépek aztán nincs benne semmi ami futkározna :Y Nekem is volt már ilyen,hogy baromi hamar lemerült minden látható ok nélkül.Én is kikapcs,majd be aztán helyre billent a lelke :K Azt hiszem,hogy néha önálló életet élnek,hiszen lelkük van :))

(#1702) ROBOTER


ROBOTER
addikt

Kint vannak a t-mobilnál a note árak.

(#1703) ROBOTER válasza ROBOTER (#1702) üzenetére


ROBOTER
addikt

A webshopos teljes készülékár kedvezőnek tűnik.

(#1704) kchris78


kchris78
veterán

ha van akinek számít a képernyőfogyasztás akkor használja a displayfilter progit. már ha elég sötét helyen van hozzá, nekem elég sokat számít.. amúgy meg igen ez az amoled ha fekete nem fogyaszt effekt ez olyan mint az autófogyasztás, hogy tud 4 litert fogyasztani nekem is az autóm ha 60-al megyek sík terepen 5-ösben, (hátszéllel :D ), na ennek kicsi a valószínűsége.

(#1705) kchris78 válasza kchris78 (#1704) üzenetére


kchris78
veterán

viszont - ha odafigyel az ember itt legalább van lehetőség spórolni, egy TFT kijelzővel nemigen (lásd displayfilter).

(#1706) Karma válasza kchris78 (#1705) üzenetére


Karma
félisten

ChainFire3D Night mode > DisplayFilter

“All nothings are not equal.”

(#1707) Karma


Karma
félisten

Megjött a futár, itt a telefonom, kapott új kijelzőt és USB panelt (meg 18 csavart), de ami a legfontosabb: nagyságrendekkel jobb lett :D A szürke szépen sötétedik és egyáltalán nem zöld. Majd később csinálok erről is fotót.

“All nothings are not equal.”

(#1708) Baroc válasza Karma (#1707) üzenetére


Baroc
tag

Gratula! Akkor ezek szerint érdemes cseréltetni... Köszi az infot

(#1709) Cyberpunk válasza Karma (#1707) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ez jó hír.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#1710) ROBOTER válasza Karma (#1707) üzenetére


ROBOTER
addikt

Köszi az infót.

(#1711) Apika válasza Karma (#1707) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Örülök neki, hogy megoldódott a problémád! Ezek szerint lehetséges, hogy a sok hiba egy rossz szériás kijelzőnek köszönhető, amit szépen elsumákoltak? :F

[ Szerkesztve ]

(#1712) killerjohn válasza Karma (#1707) üzenetére


killerjohn
addikt

gratulálok!

akkor most már elhiszed, hogy nem azért mondtam, hogy az enyém jó, mert elvakult Samu fan / részvényes vagyok? :))

(#1713) ROBOTER


ROBOTER
addikt

Még abban segítsetek, hogy a telefonra 3 napon belül van a megszokott Samsung pixelgarancia. Egyetlen hotpixelnél cserélik? Vagy csak a TCO előírásai érvényesek?

(#1714) Kleypek


Kleypek
csendes tag

Hali!

T-Mobilenál 2.3-as Androiddal kapható. Az lenne a kérdésem, hogy ha megveszem tudom-e frissíteni 2.3.5-re? És még annyi, hogy látom, hogy van benne barométer funkció. Az hogy működik és mennyire pontos?

(#1715) ROBOTER válasza Kleypek (#1714) üzenetére


ROBOTER
addikt

Jajj tényleg, én is T-mobile-nál tervezem a vételt. Ez egyben azt jelenti, hogy valami tésített szoftvert kapok? És frissítéskor meg kell mindig várnom a tét?

(#1716) Sheldon válasza ROBOTER (#1703) üzenetére


Sheldon
tag

De tartozékoknál csak a töltő van említve. Akkor más nincs is hozzá elvileg... Vagy csak nem írták ki.
Az ára egyébként jónak tűnik, nem akar venni náluk mostanában Note-ot? :B
Csak hogy tudjam, hogy mi van a csomagban. ;]
Sajnos nincs időm bemenni kérdezősködni, legalábbis mostanában nem...

✂– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – Steam/Origin/Battlelog: A_S1M0N --- sᴧᴍsᴜɴɢ ɢᴀʟᴀxʏ ɴoτe ɪɪ --- Blog: simonmondja.web4.hu

(#1717) Cyberpunk válasza ROBOTER (#1715) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Meg kell várnod amíg a szolgáltatód rábólint. Én Telenor-os vagyok erre sem jött ki még mindig az LA.
De no problem. Root aztán mehet fel valami custom rom formályában. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#1718) ROBOTER válasza Cyberpunk (#1717) üzenetére


ROBOTER
addikt

Bevallom töredelmesen, én gyerekkorom óta programozom és mostanság is munkaidőn túl több nyelvet és platformot űzök, de az utolsó kívánságom, hogy a telefonomat baszkuráljam. Használatra kellene.

Gondolom (remélem) azért olyan nem történhet meg, hogy az ICS a T miatt nem jelenik meg.

Pixelgarit meg tudod erősíteni? Ugyanaz, mint Samsung monitorokonál (3 napon belül subpixel is)?

[ Szerkesztve ]

(#1719) Cyberpunk válasza ROBOTER (#1718) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát én mérget nem vennék rá, hogy biztosan megjelenik a T-nél az ICS rá. De nehezen elképzelhető a vásárlók felkoncolnák őket, főleg egy nagy értékű készülék esetében. Viszont pár hónap csúszás simán elképzelhető.

Csak bizonyos számú pixelhiba felett cserélnek. Nekem szerencsém volt még három napon belül vissza vittem, így kérhettem a 72 órás cserét, meg + jól láthatóan sávosodott. Ez is, de ez sokkal jobb annál.:D

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#1720) ROBOTER válasza Cyberpunk (#1719) üzenetére


ROBOTER
addikt

De gondolom a 72 órán belüli cserének a Samsung saját garanciáa volt az alapja, nem? Nekem van Samsung monitorom, ott külön le van írva, hogy a TCO előírásai csak 3 napon túl érvényesek, 3 napon belül egyetlen hibás szubpixel esetén is cserélnek.

(#1721) Karma válasza killerjohn (#1712) üzenetére


Karma
félisten

Köszi (egyben mindenkinek).

Nem gondoltam, hogy részvényes vagy elvakult fan lennél, annyi volt az előítélet, hogy csak simán elfogult a telefonnal szemben :P De azért éreztem, hogy többről van szó.

Apika: Könnyen lehet, a Samsung nem szokta az ilyen dolgokat nagyon híresztelni (még kevésbé visszahívni) :( Meg azért nyitott kérdés, Musstafa telefonja miért nem lett jobb a panelcsere után. Lehet, hogy tényleg zsákbamacska a dolog.

Apropó, a fullfekete lockscreen is jobban néz ki, mint korábban. Most is látszanak a vízszintes csíkok, de már egyáltalán nem világít annyira.

Apropó2, leírhatatlanul jó érzés visszatérni a Note-ra az N8-ról.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#1722) Cyberpunk válasza ROBOTER (#1720) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát nem tudom mi alapján cseréltek, de a lényeg hogy cserélték. Eléggé megszívtam ezzel és örültem, hogy végre kaptam egy másikat.

Ráadásul még az ÁFA különbözetet is ki akarták fizettetni. Rendszer. ;] ami több mint 3k lett volna.

Karma: egyetértek a jót könnyű megszokni. :DDD

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#1723) killerjohn válasza Karma (#1721) üzenetére


killerjohn
addikt

:R örülök, hogy rendbejött! Már csak az Apple miatt kell aggódni ;]

(#1724) novinyul válasza Karma (#1721) üzenetére


novinyul
veterán

Gratulálok füles!Most már erősen érik,hogy meglátogassam a szervízt!Ma frissítettem a nokiámat bellére(C7)egész hasznàlható lett.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1725) kazmerr válasza ROBOTER (#1718) üzenetére


kazmerr
aktív tag

Nem akarlak elkeseríteni, de nekem volt egy e75-ösöm, és 3/4 év után sem tudták frissíteni a software-t a trénél, ami azért is volt elkeserítő mert egy memory leak miatt, havonta újra kellett raknom a telefont, aktív exchange használat mellett. Abban a fw-ben ami elérhető volt, a nokia által beismert hiba volt.

Egyébként én is notera akarok váltani a trénél, és én is várom a tapasztalatokat a trés csomaggal, és a kijelzővel kapcsolatban.
Ha valakinek szüksége lenne egy alapos tesztre, ezt találtam pár napja, ami jól kivesézi a telefont: http://www.androidnz.net/2011/12/samsung-galaxy-note-complete-review.html[link]

A piszkálóknak jó hír, erre is várható miui rom. (Nálam a miui, a desire-vel csodákat tett. A gyári rom, és a cyanogen után)

(#1726) kristof83


kristof83
aktív tag

Sziasztok!
Karácsony körül volt ilyen telefonom, aztán sajnos annyit szenvedtem az iTunes könyvtáram összeszinkronizálásával (ami azóta se sikerült hibátlanul egy androidos telón se), hogy végül feladtam és búslakodva eladtam.
Viszont nagyon hiányzik és lehet, hogy újra benevezek egy ilyen "kis" kütyüre.
Nagyon tettszik a fehér (anno még nem volt csak sötétkék), és érdekelne fehér tulajoknak a véleménye, hogy milyen?
Nem túl nőies? A hátlap ugyanolyan mintás mint a kéknél vagy sima teljesen? Nem tűnik nagyobbnak a fehér szín miatt?

(#1727) Karma válasza kazmerr (#1725) üzenetére


Karma
félisten

Van source-od a MIUI-ról? Én circa két hete kerestem intenzíven, akkor még semmilyen állásfoglalás nem volt róla (sőt)...

“All nothings are not equal.”

(#1728) kazmerr válasza Karma (#1727) üzenetére


kazmerr
aktív tag

Konkrétum nincs, csak egy irányba mutató dolgok.

Az első lényeges dolog:
http://androidcommunity.com/chinese-oem-xiaomi-publishes-miui-open-source-code-20120203/

A második hogy a Cyanogenes csapat már az ICS-en dolgozik gőzerővel ami egy egységesebb platform, és a korábbi androidot már nem piszkálják. (Igen tudom van már működő kiadott portjuk, de nem tökéletes.) Ehhez hozzájön hogy az ICS-t ők már note-ra is csinálják:
http://www.engadget.com/2012/01/03/galaxy-note-gets-early-cyanogenmod-9-port-for-those-in-a-rush/
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1423795

A harmadik:
http://androidheadlines.com/2012/01/samsung-galaxy-note-rocking-android-4-0-with-cm9.html

Ha személyes véleményt kellene mondani a miui-ról:
Több mint 75% hogy lesz, de még kb. negyed/fél év, attól függően hogy haladnak az ICS-el a cm-esek, és a miuisoknál mekkora a nyomás hogy legyen kimondottan note-ra. (Mert igazából rendes miui kellene rá, nem az opensourceból kalapált, de a community meg tudja oldani az opensource miui+cm9 kombóból is.)

(#1729) Karma válasza kazmerr (#1728) üzenetére


Karma
félisten

Oké, akkor egy kis ördög ügyvédje szerep, mert sajnos rossz alapfeltevésekkel rossz következtetést vontál le.

1) Ez egy dolog, de ezt valakinek át kéne portolnia a Note-ra. Amikor kerestem (két hete), mindenhol azt láttam a MIUI fórumain, hogy nincs ilyen törekvés, nem foglalkoznak vele.

2) Ez nem a CyanogenMod csapat munkája, hanem Maui házi buildje! A csapat nem támogatja a Note-ot és jelenleg semmi nyoma hogy célba vették volna (az első samsungos leakig nem is hinném, hogy foglalkoznak vele, hiszen kellenének a driver blobok).

3) Ez meg ugyanaz a házi build, mint a második pontodban.

+1) A TeamHacksung wiki oldalán is csak egy nemlétező link utal a Note-ra.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#1730) Luser2000 válasza Cyberpunk (#1717) üzenetére


Luser2000
addikt

Telenoros FW:

GT-N7000 / N7000XXLA6 / 2012 February / N7000OXXLA1 / Hungary (Telenor)

Forrás: http://www.sammobile.com/firmware/

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#1731) Luser2000


Luser2000
addikt

Vodás FW:

GT-N7000 / N7000XXLA6 / 2012 February / N7000OXXLA1 / Hungary (VDH)

Forrás: http://www.sammobile.com/firmware/

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#1732) Luser2000


Luser2000
addikt

"Nem szolgáltatós" FW:

GT-N7000 / N7000XXLA6 / 2012 February / N7000OXXLA1 / Hungary

Forrás: http://www.sammobile.com/firmware/

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#1733) sanyi77 válasza Luser2000 (#1731) üzenetére


sanyi77
csendes tag

Egy t-mobilost valaki esetleg nem tud? :))

(#1734) killerjohn válasza sanyi77 (#1733) üzenetére


killerjohn
addikt

neked semmi se jó? :DDD

(#1735) kazmerr válasza Karma (#1729) üzenetére


kazmerr
aktív tag

Igaz, de egy dolgot figyelmen kívül hagysz. Ha van cm9 akkor át tudják portolni, és elég sokan dolgoznak cm+miui kevert romokon. (Legjobb példa a wajkui defyre.) Ez pedig jó kiindulási alap a portolásra. De a driverek megérkezéséig tényleg nem lesz semmi.

De igazad van, most még nincs nyoma hogy native miui készülne rá, ellenben a kínai miui fórumon nagyon sokan kérik.

Meglássuk :)

(#1736) B1T3 válasza Karma (#1721) üzenetére


B1T3
addikt

Azt jó hallani, hogy jobb lett, viszont fura, hogy most sem tökéletes. 1-2 képet lőhetnél majd a kijelzőről (az N8-cal :D).

(#1737) Karma válasza B1T3 (#1736) üzenetére


Karma
félisten

Tegnap próbálkoztam, de elég homályosra sikerültek a képek :(, így annyira nem jön át a változás rajtuk. Majd még küzdök vele ha ráérek.

“All nothings are not equal.”

(#1738) Cyberpunk válasza Luser2000 (#1730) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nekem OTA-n nem talál. Vagy ez nem azon jön?

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#1739) Cyberpunk válasza Cyberpunk (#1738) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Visszaszívom mert megtalálta. ;]

Igen a MIUI az nekem is a gyengém DHD-n azt használtam. Ha lenne Note-ra az lenne a királyság. :DD

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#1740) novinyul válasza Cyberpunk (#1739) üzenetére


novinyul
veterán

Jött valami frissités :) Most jön lefelé a telefonra,pár perc és megvan.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1741) Cyberpunk válasza novinyul (#1740) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja XXLA6 ment fel rá. Egyenlőre smooth-abbnak tűnik azt vettem észre.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#1742) novinyul válasza Cyberpunk (#1741) üzenetére


novinyul
veterán

Szuper :D !

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1743) Gakocsis válasza novinyul (#1740) üzenetére


Gakocsis
tag

Ma már meg is történt a frissítés a 2.6.35.7-N7000XXLA6-ra.. Független telónál..

(#1744) novinyul válasza Gakocsis (#1743) üzenetére


novinyul
veterán

Már nálam is :) (Telenor)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1745) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Csak nálam javult az akkuhasználat drasztikusan? :Y

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#1746) novinyul válasza Cyberpunk (#1745) üzenetére


novinyul
veterán

Nem pörög a villanyóra? Èn a kijelzőt nèzem, a homogén részek sávosodása javult.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1747) Cyberpunk válasza novinyul (#1746) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Igen ezt a másik.Pozitív dolog.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#1748) tybsen


tybsen
addikt

Nalam semmi, XXK5 egyelore, fuggetlen. Amikor megvettem par hete, akkor frissult erre de azota semmi..

(#1749) nggabi válasza tybsen (#1748) üzenetére


nggabi
nagyúr

ha kézzel rákeresel akkor se dobja fel? tegnap rányomtam, talált süllyedt :D

telepítés közben olyan 3/4-nél állt a csík, kicsit meg is ijedtem de aztán befejezte kb 5 perc alatt...

"szenyor dzsíííí"

(#1750) novinyul válasza Cyberpunk (#1747) üzenetére


novinyul
veterán

Most vettem le a töltőről,kiváncsi vagyok nekem meddig bírja most az akku.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.