Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3001) lefkosia válasza WaterWave (#3000) üzenetére


lefkosia
őstag

ezPDF Reader

The Truth Is Out There

(#3002) lefkosia


lefkosia
őstag

Galaxy Note S-Pen Holder Kit.
Az ára egy kissé borsos. Valaki próbálta már?

The Truth Is Out There

(#3003) Cyberpunk válasza lefkosia (#3002) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Sajnos elég pontatlan az érzékelés ahhoz, hogy megérje beruházni rá. :(

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#3004) WaterWave válasza lefkosia (#3001) üzenetére


WaterWave
veterán

felraktam a pro-t
tényleg jó, köszönöm:)

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#3005) lupus8658


lupus8658
csendes tag

Sziasztok.
Kb. 1 hónapja használok Notot, letöltöttem egy csomó alkalmazást, elsősorban adattárolásra, munkára, böngészésre, levelezésre használom, eddig teljesen zökkenőmentesen működött. Tegnap este beléptem egy programba, és még a betöltés előtt a középső hardvergombbal vissza akartam lépni a kezdőképernyőre és lefagyott. Vártam vagy 10 percet, de nem reagált semmire, kivettem az akksit és újraindítottam. Azóta a betöltéskor megjelenik egy "Bocsánat" üzenet, hogy az SZPI alkalmazást (Széchenyi Pályázat Információk?) nem sikerült elindítani. Ezután bármit teszek kb. 1 perc után leáll, újraindul a végtelenségig. :(((

Nem tudom találkozott-e valaki ilyesmivel, van-e valamilyen egyszerű megoldás, nem szeretném újratelepíteni, vagy marad a szerviz?

[ Szerkesztve ]

(#3006) Cyberpunk válasza lupus8658 (#3005) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Kikapcs és hangerő fel + bekapcsológomb + középső gomb egyszerre. Ekkor bejön a recowery ott factory data reset. És el van intézve. Igaz mindent töröl a készülékről. Viszont kihagyható a szerviz. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#3007) lupus8658


lupus8658
csendes tag

Kösz, de így nem túl biztató, mi az a minden, adatok, alkalmazások, beállítások? :F

(#3008) a.sebi válasza lupus8658 (#3005) üzenetére


a.sebi
őstag

ez komoly szoftveres hiba....probald meg letörölni abban az 1 percben azokat az alkalmazásokat amiket utoljára telepìtettél...vagy amire kiirja hogy bocsi.........
ha nem megy szerintem a gyári beállìtások visszaállìtása következik....az meg ugye egy belakott telónál cumi.....de ha törlöd a hibás appot akkor szerintem helyre áll.

(#3009) a.sebi válasza lupus8658 (#3005) üzenetére


a.sebi
őstag

ez komoly szoftveres hiba....probald meg letörölni abban az 1 percben azokat az alkalmazásokat amiket utoljára telepìtettél...vagy amire kiirja hogy bocsi.........
ha nem megy szerintem a gyári beállìtások visszaállìtása következik....az meg ugye egy belakott telónál cumi.....de ha törlöd a hibás appot akkor szerintem helyre áll.

(#3010) lupus8658


lupus8658
csendes tag

Igen, éppen ezt próbáltam az előbb, csak azért nem egyszerű, mert a kikényszerített újraindításnál először megtalálja wifit és hálózatot is, amikor önmagától kapcsolgat már nincs semmilyen kapcsolat. Az Szpi-t úgy látom sikerült kidobnom de továbbra is folytatja, most megpróbálom azt a "relax" progit kidobni, aminek a bekapcsolásakor történt a hiba (Unblock me, vagy valami ilyesmi)

(#3011) Cyberpunk válasza lupus8658 (#3007) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja minden! De ja próbáld meg törölni azt az app.ot előtte.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#3012) sagit


sagit
addikt

A Speedmod K2-8 támogatja a Tegrak Overclock appot? Tegnap lecseréltem a kernel-t és felraktam az appot. Elvileg működik. A GPU-t kíváncsiságból felpöcköltem 400 mhz-re és a smartbench rögtön dobott is egy durva eredményt:[link]

de azóta se kapok ilyet... mintha nem menne az OC, csak az a para hogy ha 160-ra állítom be a GPU-t akkor is 1700 körül dob rá a smartbench (gaming Index) meg ha 267-re akkor is

gondolom nem teljesen kompatibilis az app a kernel-el vagy csak bugos mérés volt amit linektem

[ Szerkesztve ]

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#3013) nggabi válasza sagit (#3012) üzenetére


nggabi
nagyúr

te vagy itt a fekete bárány ;]

"szenyor dzsíííí"

(#3014) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Én most ezt dobom fel tablet móddal. [link] :K Elnyerte a tetszésemet. ;]

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#3015) CHIPman válasza Cyberpunk (#3014) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Gondold meg. Ezen undorító a tablet mód, a képernyő közepén van minden. Tegnap néztem, van egy másik ICS, ahol a teljes képernyőt kitölti, nekem ez jobban tetszik.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#3016) Cyberpunk válasza CHIPman (#3015) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja már felraktam, hát tényleg gáz. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#3017) Cyberpunk válasza CHIPman (#3015) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Az nem világos nekem, hogy hogy lehet váltani a tablet és a telefon UI között. És DPI értéket hogy állítok?

Közben már rájöttem. :B

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#3018) sagit válasza Cyberpunk (#3017) üzenetére


sagit
addikt

dpi-t 160-ra rakod akkor átvált elvileg. És pl rom manager-el váltod.

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#3019) a.sebi


a.sebi
őstag

valaki tud egy egyszerü magyar leírást dobni hogy miként kell icst dobni a telefonra ami mondjuk stabil....2.3.6 van rajta.....

(#3020) Cyberpunk válasza a.sebi (#3019) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Tessék alapnak ez kell [link] ami itt le van írva. Én nem vacakolnék dowgrade-lésekkel. Mert ez egyszerűbb lesz háromszög meg nő a számláló, de ICS alatt már JIG sem kell. Odin + I9220LP1-N7000-ICS-REPACK. Telefont download módba rakod. USB driverek legyenek fent a PC-n. Odint rendszergazda módban indítod. Auto Rebot és az F. Reset Time legyen csak bepipálva. A PDA-hoz betallózod a fenti repack-ot. mobilt rákötöd, ha sárga akkor nyomsz egy startot. És aztán már eleve recowery módban fog újraindulni a készüléked. De természetesen ezek előtt célszerű rámásolni a telepíteni kívánt rom -ot. Majd Installzip from SDcard és szépen felrakod. Utána reboot. Dióhéjban ennyi. Természetesen ez egy "tiszta" telepítés. Ha váltasz, akkor általában kell egy full wipe meg dalwik.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#3021) a.sebi válasza Cyberpunk (#3020) üzenetére


a.sebi
őstag

köszi asszem kiprobálom...mi az a jig ehez kell root

(#3022) Cyberpunk válasza a.sebi (#3021) üzenetére


Cyberpunk
félisten

A JIG egy eszköz, amit az USB-re dugva törli a custom rom számlálót. Garanciás dolgoknál jöhet jól. ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#3023) lupus8658 válasza Cyberpunk (#3011) üzenetére


lupus8658
csendes tag

Hááát nem jött össze az app törlés, megcsináltam a gyári visszaállítást, most kedhetek mindent előröl. Köszönöm a segítséget. :R

(#3024) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Én most fémbe öltöztetem majd a Note-ot. Berendeltem egy fém akkufedelet, és egy bumpert. azt majd meglássuk mennyire esik a vétel.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#3025) sagit válasza Cyberpunk (#3024) üzenetére


sagit
addikt

erre is kíváncsi vagyok ám :R
nekem itt a 2600-as andidám... majd fényképezem estére

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#3026) a.sebi válasza Cyberpunk (#3024) üzenetére


a.sebi
őstag

ha az ebayrol rendeled akkor nezd meg h az tenyleg akku fedél e. ..mer mindenhova azt irja h akkf...de csak egy taoattinhato hátlap és akkor a fém bumoer nem megy rá..honnan rendelted?

(#3027) Cyberpunk válasza a.sebi (#3026) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja erre figyeltem ez az [link].

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#3028) killerjohn válasza sagit (#3018) üzenetére


killerjohn
addikt

213-ig elég levinni. csak ha a 160 túl kicsi lenne :)

(#3029) sagit válasza sagit (#3025) üzenetére


sagit
addikt

pár kép:

6,8 grammal könnyebb mint a gyári szóval a 2600 mAh jó lesz 2300-2400-nak is
De még akkor is jó 3500 Ft-ért. :C CHIPman-t keresse aki akar ilyet, nekem is tőle van. :R

Hogy hogyan teljesít napi használattal azt csak pár töltés után tudom elmondani.

killerjohn: na ezt jó tudni, azt hittem csak 160-nál vált.. hogy őszinte legyek csak egyszer próbáltam még imilka V7-en e azóta is gingeren vagyok...

majd a gyáriakból készített főzött ICS-k lesznek az igaziak... csak ki tudja meddig kell rá várnunk

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#3030) hito


hito
nagyúr

Sziasztok! Tegnap óta én is Note-ot használok. Megpróbálkoztam imilka08 féle ICS-vel, de miután feltettem a tablet mode-ot egyszerűen nem volt USB mass storage mode-om. A másik problémám az volt vele, hogy mindent jól megjelenített csak a menüt nem, az nem teljes képernyős volt hanem kb. a képernyő egy harmadát foglalta el. Mit csináltam rosszul? Van esetleg olyan ICS amiben szintén van tablet mode és nem ilyen bug-os? Ha ez a legjobb akkor van valami fix a problémáimra?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#3031) Cyberpunk válasza hito (#3030) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hali és üdv a klubban. Tedd fel az ICS Stunner-t az abban lévő Nova launcher elég korrekt. Egész jó a tablet módja. Bár én visszatértem telefonos UI-ra, mert nekem túl kicsik voltak a kapcsolok meg gombok/ikonok benne. :B

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#3032) hito válasza Cyberpunk (#3031) üzenetére


hito
nagyúr

Köszi és köszi :D Ha jól olvasom azzal nincs sok gubanc. Telepítés meg sak root és utána install zip.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#3033) Cyberpunk válasza hito (#3032) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Csak simán nyomsz neki egy wipe data-t és már mehet is fel.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#3034) a.sebi


a.sebi
őstag

én is rendeltem tőle akkut...de elég szarul néz ki...remélem jo lesz majd leírom a tapasztalataimat ha elküldi...

(#3035) Apika válasza a.sebi (#3034) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Az legyen a legnagyobb baj! Ha jól működik, akkor nem számít, hogy néz ki. Úgysem látod, ha bent van a telefonban... ;)

(#3036) murga


murga
tag

Sziasztok!
Jövő héten váltok N95-ről Note-ra. Android fronton teljesen analfabéta vagyok.
Végigolvastam ezt a fórumot is és a pdafan fórumát is. Így némileg sejtem a dolgokat, de azért még nem volt a kezemben.Egy kis segítséget kérnék egy kedves fórumtárstól. Nem szeretnék még biztosan rootolni, meg romozni, meg semmi nemhivatalos frissítést használni. Ennek figyelembevételével tudtok ajánlani olyan programokat (ingyenesek előnyben) amikkel az alábbi feladatokat el lehet végezni? Ha a beépített programokkal ezeken nem lehet megcsinálni.
Wifin keresztül az asztali gép fájljaihoz való hozzáférés.
Valami használható e-mail kliens, amivel több mail cím leveleit lehet kezelni, esetleg a WIN7 pcre letárolt leváladatbázis használatával.
Sygic -re mehet a tuhu térképadatbázis?
Ezeken kívűl olyan programok érdekelnének amikkel jobb használhatóságot lehet elérni.
Köszi előre is.

„Aki meg akarja valósítani álmait, Annak először fel kell ébrednie!”

(#3037) tombike válasza murga (#3036) üzenetére


tombike
aktív tag

Grat! Ez nem kis valtas lesz:)

(#3038) Cyberpunk válasza murga (#3036) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Wifi-s fájl megosztáshoz a gyári KiesAir is megteszi. De nálam a favorit a AirDroid.

Email szinkronizációban elég profi a cucc. Gyárilag is van rajta email kliens, amivel ezt meg lehet oldani.

Navigációban nem vagyok jártas.

Én nálam egy akku figyelő app az alap például Battery Monitor widget. Akkor 3G-s adatforgalom figyeléshez 3G Watchdog. APN on/off widget, hogy ne kelljen a beállításokban matatni folyton, ha engedélyezni akarod, vagy letiltani a mobilnetet.
egy jobb böngésző. Én a Opera Mini + Maxthon párost használom most. Nagyjából kezdésnek ennyi, de ez egyénfüggő dolog, ki mire használja, rengeteg program van a Play-en szóval lehet válogatni.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#3039) djapor96 válasza hito (#3030) üzenetére


djapor96
őstag

nem akarlak elkeseríteni, de ICS-ben nem indítható hagyományos módon az mass storage.... ott a beállításik/egyebek/ -ben kell átkapcsolni minden alkalommal, amikor mass storage-re van szükséged. alapban MTP ajánl fel.... :(
Ha a rommer belerakja a mass storage funkciót, akkor lesz benne alapba.... S2-n csak az Omega ICS romban találtam ezt.... :U

más:
2 nap után lezúztam a Criskelo-t..... ááá nagyon csecsa a staus bar..... nem bírtam ekviselni, hogy 4 féle neon kék van rajta.. inkább DarkyNote v3.3-at dobtam fel aztán rá az AbyssNote kernel.... Mintha stabilabb lenne mint az előző...

Aszem ezzel kihúzom az első hivatalos béta N7000 ICS -ig..... De ha találtok ICS romot BLN supportal és stabil is azért érdekel... :)

[ Szerkesztve ]

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#3040) djapor96 válasza djapor96 (#3039) üzenetére


djapor96
őstag

Valakinek van T-s kk5-ös romja tarcsiba? Vagy bármilyen t-s romja? Sammobilon mér nincs fent? Vodás van, meg független is.... T-s?

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#3041) tombike válasza djapor96 (#3040) üzenetére


tombike
aktív tag

lb1-gyel indul a ts :)

(#3042) djapor96 válasza tombike (#3041) üzenetére


djapor96
őstag

na jó, de van valahol belőle TMH product kódos? :)

Az lehetetlen.... péntekem vettem át kk5-ös rommal....ami rögtön bekapcsoláskor frissített LA4-re..... LB1 a környéken sem volt.... :(

[ Szerkesztve ]

Qtek S100, Mio A701, HTC Kaiser, Samsung Omnia i900, Xperia X10i, Samsung S2, Huawei U8500, Samsung Note , HTC One, Samsung Ace 3, Lenovo Vibe X2, S850, Huawei P8 lite, P9 lite, Mi Mix 2, Mi9 Lite, Mi11 Lite, Samsung Galaxy Z Fold 3

(#3043) tombike válasza djapor96 (#3042) üzenetére


tombike
aktív tag

Latom nem olvasol rendesen

a te telod sem ment valami oknal fogva a kozpnti szervizbe a tre rendelte oket vissza
es igy a product kodod nem tmh hanem XEH

tehat nem ts szoftod van

[ Szerkesztve ]

(#3044) CHIPman válasza Cyberpunk (#3038) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Ő fordítva akarja, erre az Astro a jó, de többet nem tudok én se.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#3045) WaterWave


WaterWave
veterán

repligo reader tudja azt amit szerettem volna... pdf terén a legjobb
ehhez mondjuk fel kellett raknom vagy 5 office alkalmazást, mert az összes kuka

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#3046) killerjohn válasza djapor96 (#3039) üzenetére


killerjohn
addikt

stunner olyan stabil, mint soha semmi ROMom nem volt.együtt az S2-re és Note-ra együtt. BLN nem tudom van-e benne, én nem szeretem...

(#3047) WaterWave válasza killerjohn (#3046) üzenetére


WaterWave
veterán

bln nélkül nincs élet :D

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#3048) Cyberpunk válasza killerjohn (#3046) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Mi az a BLN? :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#3049) sagit válasza Cyberpunk (#3048) üzenetére


sagit
addikt

Ne :DDD

Philips 65OLED803 || iPhone 15 Pro Max || Macbook Air M1 ||

(#3050) hito válasza Cyberpunk (#3048) üzenetére


hito
nagyúr

Stunnerben nektek mukodik a flash player bongeszon belul? Nekem alapbol sem es akkor is csak kinlodik ha telepitem marketbol a flash playert. :U

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.