Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:31:37

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note9 - stylus-szimbólum

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18601) gerner1 válasza Somatom (#18600) üzenetére


gerner1
veterán

Nem kell leválasztani, sem a társított (fiókhoz) készülékek listájából törölni, ha úgy adom el, hogy az OEM-feloldás -t aktívan hagyom, vagy arra állítom, közvetlenül eladás előtt. Az új tulaj csinálhat FR -t, és gond nélkül be is tudja lakni. FRP-Lock -ba pedig, nem csak a google-fiók miatt kerülhet a készülék, hanem más biztonsági beállítások miatt is.
Szóval, kinek mi az egyszerűbb/rövidebb idő. Akinek a "mindnehonnan" kiléptetés stb, az azt fogja választani (bár sokan ezzel sem törődnek..). Aki pedig ismer más alternatívát, és számára az előnyösebb az "azt" is választhatja.

[ Szerkesztve ]

(#18602) apaszka válasza gjoco1 (#18595) üzenetére


apaszka
veterán

:C Jó helyed lesz itt barátom!
Nagyon örülök,hogy végre egy f@sza telód van ,és majd lehet nézni a frankó kinézetét a launcherodnak! :R Remélhetőleg!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#18603) gjoco1 válasza gerner1 (#18601) üzenetére


gjoco1
addikt

Pfúúúú,Ti nagyon ottvagytok a szeren. :R
Összegezve,megnéztem a fejlesztőit.Ott nem aktív az OEM. Szóval,ha csinálok egy "sima"gyári-vagy FR-t, semmi nem fog történni.Nem kér kódot,vagy bármit,ami akadályozná az újbóli belakást (?)

apaszka,köszönöm,hogy ismét csapat tagok vagyunk! Képzeld,egyenlőre semmi kényszerképzetem nincs mókolni HS-t. Nagyon tetszik és imádom a gyári Launchert. :) Szerintem egy jó ideig nem nyúlok hozzá.Egyszerűen így szép,ahogy van. :)

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#18604) gerner1 válasza gjoco1 (#18603) üzenetére


gerner1
veterán

Pont fordítva. Amikor ON: akkor hagy figyelmen kívül minden bizt.beállítást.

(#18605) gjoco1 válasza gerner1 (#18604) üzenetére


gjoco1
addikt

Ja,igen-igen......Úgy áll a kapcsoló...Őőőő,vagy nem? Nincs bekapcsolva.Szürke.
Lényeg,hogy nincs gondom ezzel.(?) Használom,mint eddig és nincs para az újbóli belakással.(?).
Csak kicsit beszaratott az éjszaka. :D [kép]

[ Szerkesztve ]

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#18606) gerner1 válasza gjoco1 (#18605) üzenetére


gerner1
veterán

Ez OFF -on áll.

(#18607) gjoco1 válasza gerner1 (#18606) üzenetére


gjoco1
addikt

Kapcsoljam be?

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#18608) gerner1 válasza gjoco1 (#18607) üzenetére


gerner1
veterán

Ezt neked kell tudni. A jelenlegi állásban (OFF) magasabb a biztonsági szinted. Amennyiben a későbbiekben csinálsz egy FR -t, akkor előtte is ON -ra állíthatod arra az időre, bár ez csupán inkább egy kényelmi lehetőség a tulajnak, mert gondolom a google-fiókod e-mail címét és jelszavát nagyjából később is tudni fogod (ezt kéri FRP-Lock esetén a készülék), és azt követően is használhatod majd. Probléma akkor lehet, ha az ember elfelejti, és/vagy fel sem írta.

Másik topikokban, korábban voltak olyan esetek, amikor egy "akárhonnan" megvett telefont próbálgattak a tulajdonosaik, és a google-fiókot nem is állítottak be (csak ezt-azt mást), majd otthon x óra után csináltak egy FR -t, és a készülékük FRP-Lock -kal jutalmazta őket. Na, ez utóbbiaknak a megoldása lehetett "érdekes" azoknak, akiknek nem a hivatalos szerviz nyitotta ki.

[ Szerkesztve ]

(#18609) gjoco1 válasza gerner1 (#18608) üzenetére


gjoco1
addikt

:R :R :R

Elnézést az értetlenkedésért.Így már világos.
Köszönöm mégegyszer a felvilágosítást.

További szép hétvégét Mindenkinek! :)

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#18610) Polarstar válasza Somatom (#18600) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Mekkora okosság már! :D

Apróbetűs részek? :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#18611) Capella válasza gjoco1 (#18609) üzenetére


Capella
senior tag

Vagy az van, hogy az FR-t nem a Recovery menüből csinálod, hanem a Beállítások alól. Akkor nem kerül FRP lock-ba, bárhogy is van az OEM feloldás.

(#18612) gjoco1 válasza Capella (#18611) üzenetére


gjoco1
addikt

Köszi Neked is !
Mostmár azt hiszem kapizsgálom a különbséget. :)

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#18614) _calogero


_calogero
tag

Az új biztonsági frissítés kinyírja a kijelzőt. Ne tegyétek fel!!!

(#18615) Saccco válasza _calogero (#18614) üzenetére


Saccco
nagyúr

Forrás?

szerk.:
Már a márciusira is írták. [link]

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#18616) anadroid válasza _calogero (#18614) üzenetére


anadroid
senior tag

Mármint a márciusi? Mert arról szólnak a hírek. Ja, és a Snapdragonos telefonokon.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#18617) _calogero válasza Saccco (#18615) üzenetére


_calogero
tag

Itt van a kezemben.
Forrósodik a telefon az új frissítéstől. Annyira, hogy durvàn befoltosodik tőle a kijelző.
3 napja frissített. Tegnap még nem volt semmi baja. Ma kb egész nap használtam reggel 6-tól (mint az előző közel 2 évben sokszor ugyanígy) és kb ma este 6 körül vettem észre, hogy valami nem oké.
Rákerestem a hibára és a világ összes pontjáról rengeteg felhasználó jelezte, hogy a legutóbbi frissítés után elkezdett nagyon melegedni a készülék és sorra mennek tönkre a kijelzők.
A páromnak tegnap frissült le és most mondja, hogy ő is tapasztalta, hogy nagyon meleg a telefon. De ő nem használta a frissítés óta annyit amennyit ma én. Az övé még nem foltosodott be.
Miközben ezeket a sorokat írom, finoman villog a kijelző. Enyhén zöldes és pirosas a villogás.

[ Szerkesztve ]

(#18618) _calogero válasza anadroid (#18616) üzenetére


_calogero
tag

Hogy hivatalosan mikori azt nem tudom.
Volt egy feature bővítéses nagy frissítés pár hete és volt egy security update pár napja. Úgy tűnik az utóbbival van a probléma.

(#18619) _calogero válasza Saccco (#18615) üzenetére


_calogero
tag

Az összes f***om kivan.. :((( :((( :((( :(((
A fos S6 után gondoltam, oké, veszek egy prémium kategóriás telefont, azzal csak nem lesznek ilyen bajok. Pláne a Note8 fiaskó után.
Aztán tessék.

(#18620) gerner1 válasza _calogero (#18619) üzenetére


gerner1
veterán

Mi is a másik nick, amivel jelen szoktál lenni ??... Psszzt, fiaskó a Note 7 -tel volt...

(#18621) _calogero válasza gerner1 (#18620) üzenetére


_calogero
tag

Nincs másik nickem.
A robbanós aksi az nem a 8-asban volt?

(#18622) anadroid válasza _calogero (#18618) üzenetére


anadroid
senior tag

Nekem még nem jelezte a frissíthetnékjét. A frissítésekkel egyébként is várni szoktam legalább 3-4 hetet. Sírjon inkább más mamája.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#18623) anadroid válasza _calogero (#18621) üzenetére


anadroid
senior tag

A hetesben, de az európaiak valahogy nem akartak kigyulladni.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#18624) Arageus válasza _calogero (#18618) üzenetére


Arageus
csendes tag

Tudsz mondani frissítési dátumot aminél ez nálad előjött?
A márciusi update utáni kijelző beégésekröl eddig is tudtunk, de a legutóbbi csak security update volt, elötte pedig ugye a 2.1
Pár keresést / fórumot megnézve csak a márciusi kijelző gondokrol látok híreket, Redditen se láttam hasonlót mostanság a note9 fórumán

(#18625) _calogero válasza Arageus (#18624) üzenetére


_calogero
tag

(#18626) _calogero


_calogero
tag

(#18627) _calogero


_calogero
tag

(#18628) _calogero


_calogero
tag

Ezeket a fotókat most készìtettem a párom Note9-esével a sajátomról. Az ott egy teljes képernyőre megnyitott homogén szürke kép.

(#18629) _calogero


_calogero
tag

Ez az a kép:

(#18630) gerner1 válasza _calogero (#18629) üzenetére


gerner1
veterán

Írd be ezt a tárcsázóba:

*#0*#

majd készíts fotókat a felső sorban található színekkel [ RED - GREEN - BLUE ], hogy milyen a kijelző. Aztán azokat is szúrd be ide.

[ Szerkesztve ]

(#18631) Leslie1966 válasza _calogero (#18617) üzenetére


Leslie1966
senior tag

Wipe chace. Talán segíthet.Az enyémnek semmibaja, pedig a legfrissebb firmware van rajta, igaz DBT.

[ Szerkesztve ]

Garmin Fènix 7X Solar, Samsung Galaxy S24 Ultra 512 GB, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Watch 3, Huawei Watch GT 2,

(#18632) gerner1 válasza Leslie1966 (#18631) üzenetére


gerner1
veterán

Ugyan az az OXM firmware, mint az övé.

A gyorsítótár törlés jó ötlet, de lehet hasznos volna kizárni a kijelző beégést is, és ezért volna jó látni, hogy milyen a kijelző az alapszínekkel.

[ Szerkesztve ]

(#18633) Leslie1966 válasza gerner1 (#18632) üzenetére


Leslie1966
senior tag

Hát igen.

Garmin Fènix 7X Solar, Samsung Galaxy S24 Ultra 512 GB, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Watch 3, Huawei Watch GT 2,

(#18634) tetova válasza _calogero (#18625) üzenetére


tetova
tag

Az enyémen ugyanez a firmware van, és nincs semmi gond vele. Valami más "disznóság" van ott! Ahogy Leslie1966 is ajánlotta, próbáld meg cache-t törölni, ha nem segít, rakd újra Odinnal a firmware-t! (Ha az sem javítja meg, akkor valószínűleg szerviz. )

Hova tűnnek a szavak, amiket kiradírozunk?

(#18635) gerner1 válasza tetova (#18634) üzenetére


gerner1
veterán

"Valami más "disznóság" van ott!"
- Szerintem jól érzékeled. Nekem van egy "sejtésem", de megvárom a 3db képet...

(#18636) apaszka válasza gerner1 (#18635) üzenetére


apaszka
veterán

Hát erre kíváncsi vok.:K

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#18637) m1lan


m1lan
őstag

Sziasztok!

Valaki használ még Watch GT-t a Note9-cel párosítva? Amióta újratelepítettem a rendszert, valami nem kerek...

Huawei Health telepítve, korábban használt fiókkal belépve, Huawei Mobile Services telepítve, óra a telefonhoz párosítva. Az újratelepítés előtt BT bekapcs után egyből rákapcsolódott az órára a telefon, ezt jelezte is a control panelen a kapcsoló alatt, a SmartThingsben is ott volt az eszközöknél. Most sehol nem látom, hogy kapcsolódva vannak egymáshoz, a legtöbbször a Huawei Egészség appban manuálisan kell csatlakoztatnom. Hogyan tudom megoldani, hogy ismét úgy működjön, mint az újratelepítés előtt? Az órára nem jött frissítés, minden másból a legújabbat telepítettem, de az nem kavarhat be, mert mindig minden frissítést feltelepítettem korábban is. :U

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#18638) gerner1 válasza apaszka (#18636) üzenetére


gerner1
veterán

Várj, "addig" is, segítek egy picit: KÉP ...

[ Szerkesztve ]

(#18639) Polarstar válasza gerner1 (#18638) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Dzsízüsz! :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#18640) tylerddd válasza gerner1 (#18638) üzenetére


tylerddd
veterán

Ha emiatt van a probléma, akkor ezt korábban miért nem látta? Azt írta, hogy a frissítés után jött elő. Vagy akkor véletlen egybeesés és valóban az óra okozhatta, nem a frissítés?!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#18641) gerner1 válasza tylerddd (#18640) üzenetére


gerner1
veterán

Akkor vette/vehette csak észre. Annyi idő alatt, amennyi egy update session lefutása ... ⇒nem tud beégni a kijelző ...

(#18642) petymeg


petymeg
addikt

Dexet használja valaki? Mi kell ahhoz, hogy tv-n kontrolerrel játszhassak valami értelmesebb játékkal? Pl Call of Duty.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#18643) gerner1 válasza petymeg (#18642) üzenetére


gerner1
veterán

Keress rá a google -lel. Volt egy 'cikk', amelyik a DEX -szel használható 3rd party perifériákkal foglalkozott, és abban voltak kontrollerek is.

(#18644) tylerddd válasza petymeg (#18642) üzenetére


tylerddd
veterán

Én PS4 kontrollert már rávarázsoltam, a játékot tükröztem a tévére. Elég nagy volt a késés a tükrözés miatt, így elengedtem. Valami app kellett hozzá, semmi extra.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#18645) Somatom válasza tylerddd (#18644) üzenetére


Somatom
veterán

Milyen módon tükrözted? HDMI -n nem lenne szabad késnie.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#18646) tylerddd válasza Somatom (#18645) üzenetére


tylerddd
veterán

Jah, Chromecast-re ment ki. DeX módban el tudom képzelni, hogy használható.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#18647) Somatom válasza tylerddd (#18646) üzenetére


Somatom
veterán

Annál sem mindegy, hogy hogyan. Router nélkül, közvetlenül teló hotspotról, vagy úgy, hogy mindkettő a router wifijén lóg, vagy úgy, hogy a CC Lanon van, vagy úgy, hogy mindkettő Lanon van. :)
Egyébként a HDMI sem jelent feltétlenül DeX -et. Lehet síma képernyőtükrözés is. Nekem gyári ClearView tokom van. Kinyitott tokkal DeX van, becsukott tokkal képernyőtükrözés.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#18648) tylerddd válasza Somatom (#18647) üzenetére


tylerddd
veterán

A lehető legalapvetőbb formában "mindkettő a router wifijén lóg" :)

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#18649) Somatom válasza tylerddd (#18648) üzenetére


Somatom
veterán

Kinek, mi az alapvető. Nekem CC Ultra -m van, ami Lanon lóg.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#18650) tylerddd válasza Somatom (#18649) üzenetére


tylerddd
veterán

Ezen kár vitatkozni, a nagy többség biztos vagyok benne, hogy a hagyományos módon használja.

Csak egészség legyen, meg térerő!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.