Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:31:37

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note9 - stylus-szimbólum

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18251) Somatom válasza Pug (#18248) üzenetére


Somatom
veterán

Akkor talán azért, mert illegális. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#18252) Pug válasza foxymaci (#18249) üzenetére


Pug
veterán

És nézted, hogy mik a fogyasztók? Bearagadt app-ok vannak-e? Hogy néz ki egy napi használati graf-od pl Accubattery-ben?

(#18253) timelord1987


timelord1987
őstag

Sziasztok!

Mitől lehet az, hogy frissült a Messenger app, először nem frissítette magától rá kellett kattintani a frissítésre, majd kiírta, hogy telepítés, utána eltűnt és nem került a frissített alkalmazások közé sem.

(#18254) gerner1 válasza Somatom (#18251) üzenetére


gerner1
veterán

Így van.👍 Ráadásul, ha mondjuk vodás (nem volt említve, hogy melyik szolgáltatól származó...), akkor gyakran éppen az az eset áll fenn, hogy a hivatalos függetlenítés fizetős, és -pont ezért- mindjárt nem lesz egyszerű. A telenor egészen más, a T-mob pedig eleve nem forgalmaz függő készülékeket kb ~2018 év eleje óta.

[ Szerkesztve ]

(#18255) Somatom válasza gerner1 (#18254) üzenetére


Somatom
veterán

A hivatalos már jó ideje nem lehet fizetős, a szolgáltatónak kutya kötelessége díjmentesen függetleníteni.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#18256) gerner1 válasza Somatom (#18255) üzenetére


gerner1
veterán

A vodánál ez csak bizonyos esetben igaz. Sajnos ez van. De bővebben a vodás topikban minden infó megtalálható.

(#18257) Pug válasza Somatom (#18255) üzenetére


Pug
veterán

Tudomasom szerint torvenyi szabalyozas alapjan nem lehet koltseges a szolgaltatonal.

Amugy en eddig abban a hiszemben voltam, hogy gyartoi oldalrol torteno figgetlenites is legalis, de akkor ezek szerint nem, mea culpa :R

[ Szerkesztve ]

(#18258) tetova válasza gerner1 (#18254) üzenetére


tetova
tag

Hozzáteszem, jó ideje a Telenornál is egyre több a független készülék. És amelyik nem az, a hűségidő leteltével azonnal függetlenítik, ha a tulajdonos kéri. Két évnél idősebb függő telót árulni elég furcsa...

[ Szerkesztve ]

Hova tűnnek a szavak, amiket kiradírozunk?

(#18259) timelord1987 válasza timelord1987 (#18253) üzenetére


timelord1987
őstag

Sziasztok!

Valaki tud ebben segíteni?

(#18260) gerner1 válasza timelord1987 (#18259) üzenetére


gerner1
veterán

Elképzelhető, hogy az ON topikjában (pofakönyv) talán hamarabb érkezik valami "használható" ...

(#18261) Anulu79 válasza timelord1987 (#18253) üzenetére


Anulu79
addikt

Ilyen nekem is volt már. Sőt! Más alkalmazásoknál is előfordult ilyen. Viszont engem nem zavart a dolog. :D Minden működik azóta is ahogyan kell neki. :)

(#18262) timelord1987 válasza Anulu79 (#18261) üzenetére


timelord1987
őstag

Köszönöm szépen :R

(#18263) apaszka válasza tetova (#18258) üzenetére


apaszka
veterán

Kivéve ha már sokadik a tulajdonos.🤗

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#18264) tetova válasza apaszka (#18263) üzenetére


tetova
tag

No igen. :)

Hova tűnnek a szavak, amiket kiradírozunk?

(#18265) apaszka


apaszka
veterán

link Hoppá? Setét mód?

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#18266) gjoco1 válasza apaszka (#18265) üzenetére


gjoco1
addikt

Engem ez a veszély nem fenyeget.Igaz sötét módba van beállítva a telcsim,de ha itthon vagyok( hála elég sokat) nem telefonról böngészgetek,hanem laposról.Vaksi vagyok már így 60 felett. :DDD

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#18267) Phülöp válasza apaszka (#18265) üzenetére


Phülöp
addikt

33 éve vagyok szemüveges, szerinted lesz.rom-e?
Jövő héten majd az ellenkezője lesz hír.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#18268) Prien válasza apaszka (#18265) üzenetére


Prien
addikt

A teljesen fekete háttéren fehér betűk tényleg kényelmetlenek nekem is, jobban szeretem a sötét szürke hátteret inkább (pl.Google app) vagy a szürke betűket a fekete háttéren.

A kevés is több a semminél.

(#18269) gjoco1


gjoco1
addikt

Sziasztok!

Ma elkezdetem délután belakni a vasat és a kezdőképernyőre háttérképet állítottam be a gyári választékból.
Egyenlőre Launchert nem kezdtem el,arra kell egy nap. :DDD Lényeg,a kiválasztott kezdőképernyőnél kiírja,hogy Infinity effekteket használ.Ez mi a szöszt jelent? :D
Másik hirtelen......Note9-nél nincs lehetőség az ikonok formáját állítani( kerek-.herekített,illetve még volt valami egy másik új generációs A50-en)?
Köszönöm,egyenlőre ennyi. :R

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#18270) apaszka válasza gjoco1 (#18269) üzenetére


apaszka
veterán

Én gyári lanchert nem használok x-éve> nagyon régóta! Nova ment fel egyből erre ,így sajna nem tudok ebben segíteni! :W [link]

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#18271) gjoco1 válasza apaszka (#18270) üzenetére


gjoco1
addikt

:C Majd Én is tolom fel a Launcert+Zooper,csak egyenlőre figyelem gyárin. ;)

Ilyen lesz majd.Már évek óta ez a kezdőm.[kép]

[ Szerkesztve ]

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#18272) tylerddd válasza gjoco1 (#18269) üzenetére


tylerddd
veterán

A fejlesztői beállításokban lehet ikonformát állítani, de nálam nem változnak meg beállítás után. Nem tudom minek a függvénye lenne. Illetve nem tudom, hogy a NiceLock-ban van-e ilyen.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#18273) apaszka válasza gjoco1 (#18271) üzenetére


apaszka
veterán

Király!

A gyári még nem igen indult el nálam sem 3 percnél tovább egy készüléken sem.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#18274) gjoco1 válasza tylerddd (#18272) üzenetére


gjoco1
addikt

Köszi,ránézek......
apaszka :R Nálam sem sokáig lesz ez így. ;)

[ Szerkesztve ]

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#18275) ktgeri


ktgeri
tag

Hali!
A mai nap folyamán, egyik pillanatról a másikra abbahagyta a működést az S-pen.
Folyamatosan azt írja, hogy "csatlakoztassa újra az S Pent", de, ha rányomok, akkor csak tölt és tölt, majd kiírja, hogy sikertelen.
Az imént próbáltam adni egy hard resetet a telefonnak és az S-pent magát is próbáltam még a komplett hard reset előtt, hardresetelni, de azt sem engedte.

Ha kiveszem a tollat, akkor írni sem tudok vele és, mint BT vezérlő sem működik.

Így meg tudja magát adni egyik pillanatról a másikra, vagy mi lehet a hiba?

(#18276) bacus válasza tylerddd (#18272) üzenetére


bacus
őstag

Újra kell indítani a telefont hozzá, és sajnos nem minden ikon változik meg. Pl. WhatsApp, play áruház igen, de a többség nem.

[ Szerkesztve ]

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#18277) #24536576 válasza ktgeri (#18275) üzenetére


#24536576
törölt tag

Nálam is előjött ez régebben. Samsung szervizben tudtak valami extra resetet csinálni a telefonon, ami rendbe hozta.

(#18278) gerner1 válasza ktgeri (#18275) üzenetére


gerner1
veterán

Első körben, egy próbát talán megér:

Beállítások ⇒Speciális funkciók ⇒S Pen ⇒Gyorsműveletek ⇒ ⇒S Pen visszaállítása

Ez, tulajdonképpen az "S-Pen reset", újra párosítja magával a készülék.

(#18279) gjoco1 válasza bacus (#18276) üzenetére


gjoco1
addikt

Így igaz,sajnos : [link]

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#18280) tylerddd válasza bacus (#18276) üzenetére


tylerddd
veterán

Köszi, az úgy nem a legkényelmesebb. Mondjuk nem is annyira lényeges nekem. A háttereken kívül nem igazán szoktam a kinézetet állítgatni. Ikonok persze nem mindegy, hogy hol vannak vagy lezárt kijelző órájának típusa és ilyen apróságok. A témákat már régen elengedtem, mert ami komolyabb változást csinál, ott biztos van, ami kimarad és nem alakítja át (pl. egyes ikonok) és nem is lesz egységes a kép, ami meg keveset állít, azt meg minek. Novát megvettem, de nem mélyedtem el benne, a gyári launcher megy.

@ gjoco1 Tetszenek az ilyen végletekig beállítgatott képernyők, de ugyanaz a bajom velük, mint a lakberendezős dolgokkal: nagyon pöpecül néznek ki, de általában használatban nem praktikusak. Tehát lehet egy szék modern, dizájnos, fancy, divatos színekkel, ha egyszerűen nem kényelmes rajta ülni.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#18281) Leslie1966


Leslie1966
senior tag

Ma jött új firmware DBT-re. :D

[ Szerkesztve ]

Garmin Fènix 7X Solar, Samsung Galaxy S24 Ultra 512 GB, Samsung Galaxy Note 20 Ultra, Samsung Watch 3, Huawei Watch GT 2,

(#18282) ktgeri válasza gerner1 (#18278) üzenetére


ktgeri
tag

Már próbáltam.
Azt irja, hogy nem kepes ra, mivel a toll nincs csatlakoztatva.

(#18283) ktgeri válasza #24536576 (#18277) üzenetére


ktgeri
tag

koszi, beviszem.

A Móriczon lévő szerviz még üzemel?
Google nem találja, de a street view alapján még ott van.

(#18284) apaszka válasza tylerddd (#18280) üzenetére


apaszka
veterán

link Én mappákba rendezne szeretem tudni az appokat!
Régen dizájnos ss launcherrel oldottam meg, de több éve a novát használom.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#18285) Surfym@n válasza gerner1 (#18278) üzenetére


Surfym@n
senior tag

elég, ha csak a bármelyik menüben (pl. feloldás s-pen-nel) állítasz valamit, s akkor kéri, hogy helyezd be a tollat. Na ott egy jó darabig elszöszöl (kb 2 perc), s utána minden helyreáll...

Nekem így oldódott meg az anomália (sztem megint a legutóbbi frissítés a ludas), februárban már volt egy hasonló :(

28 év és 2.8-as rekesz felett már nincs mese...

(#18286) gerner1 válasza Surfym@n (#18285) üzenetére


gerner1
veterán

Nálam nincs ilyen "elszöszölés", nem is találkoztam még vele. OTA frissítések után is, eddig, minden rendben volt.

(#18287) gjoco1 válasza apaszka (#18284) üzenetére


gjoco1
addikt

Áááá,a jó öreg ssLauncher.De szép is volt.Nagyon emlékszem még ma is a Suzukis gesztudvezérelt kormányra,amit csináltál.Én meg a Ferrari-t csináltam meg.Mit is használtunk akkor S2-S3 ? :))

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#18288) apaszka válasza gjoco1 (#18287) üzenetére


apaszka
veterán

:DD
[link] de ilyen is vóóót
[link] Meg persze ilyen! A kormány gombjaival és a pedálokkal vezéreltem a mappkat és az appok elindulását....

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#18289) tetova


tetova
tag

Megjött az új DBT-s ROM. Letöltöttem, kibontottam, Odin indít, aztán "paff"! Nem lép be download módba a teló!!! Járt már így valaki?

Hova tűnnek a szavak, amiket kiradírozunk?

(#18290) gerner1 válasza tetova (#18289) üzenetére


gerner1
veterán

De, belép az, csak miután felengeded a gombokat, gyorsan ("időben") kell az USB kábelt csatlakoztatni.

(#18291) tetova válasza gerner1 (#18290) üzenetére


tetova
tag

Hidd el, nem először csinálom! A legutóbbi ROM is így került föl. Egyszerűen bebootol a telefon.

Hova tűnnek a szavak, amiket kiradírozunk?

(#18292) gerner1 válasza tetova (#18291) üzenetére


gerner1
veterán

Én is a legutolsó OXM -en vagyok (nem azon amit te most letöltöttél), és az eddigiekkel azonos módon ODIN (download) MODE -ba tudom helyezni.

(#18293) tetova válasza gerner1 (#18292) üzenetére


tetova
tag

Akkor nem értem, mi történt. Olyan, mintha a "hangerő le" gombot nem érzékelné.

Hova tűnnek a szavak, amiket kiradírozunk?

(#18294) apaszka válasza tetova (#18291) üzenetére


apaszka
veterán

Elindítod recovery mod ba,és onnal lépsz be vagyis át¡
Így a fel gombot kell használni:C

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#18295) timelord1987


timelord1987
őstag

Sziasztok!

Mitől lehet az, hogy böngészés közben valamikor felugrik valami gasurvey(pont)gemius(pont)com oldal. Ez vírus lehet, hogy lehet eltávolítani?

(#18296) anadroid válasza timelord1987 (#18295) üzenetére


anadroid
senior tag

A marketing vírusa :((( . Feljön az asztali gépen is.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#18297) tylerddd válasza apaszka (#18284) üzenetére


tylerddd
veterán

Nálam prioritás szerint kerülnek az oldalakra az alkalmazások, a leggyakrabban használtak ezen kívül még alulra is, hogy egy kézzel is el tudjam érni őket. A másodikon már mappázva is vannak, a harmadikon vannak a játékok. Ezt az egyszerűséget én iOS-ről hoztam úgymond, nekem az kell, hogy feloldás után egyből ott legyen minden kéznél, ne sokat kelljen még nyomkodni.

Amiket linkeltél képeket (íróasztal, Suzuki) jópofák, de nekem totál kaotikus az elrendezésük :DDD Lehet elsőre meg sem találnám, amit keresek!

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#18298) Somatom válasza tylerddd (#18297) üzenetére


Somatom
veterán

Több oldal? Lapozgatni? Totál káosz. :N Én is az egyszerűséget kedvelem. Egy oldal és slussz.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#18299) Phülöp válasza Somatom (#18298) üzenetére


Phülöp
addikt

7 oldalon terpeszkedek, minden kéznél van, oldalakra csoportosítva. Nem mappázok.
Alul 5 ikon allandóra, plusz edge panelből 4 a jobb oldalon.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#18300) tylerddd válasza Somatom (#18298) üzenetére


tylerddd
veterán

De hol vannak az alkalmazások?!

Csak egészség legyen, meg térerő!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.