Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:31:37

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note9 - stylus-szimbólum

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18151) gjoco1


gjoco1
addikt

Elnézést,privátban akartam írni..... :F

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#18152) gerner1 válasza gjoco1 (#18150) üzenetére


gerner1
veterán

Az sem fog menni, mert Note 9 esetében is más típusváltozat a koreai (SM-N960N). Míg az EU -ban forgalmzottak SM-N960F. Tudom, a magyar nyelv miatt kérdezed, mert a távol-keletiek + Kína + észak amerikai típusváltozatokban nincsen magyar nyelv.

(#18153) gjoco1 válasza gerner1 (#18152) üzenetére


gjoco1
addikt

Tehát Részemre ez felejtős? :D

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#18154) baladam86


baladam86
aktív tag

Sziasztok,

Volna egy igen jelentős problémám..

Gondoltam, milyen hasznos funkció az SD kártya titkosítása, majd miután sikerült a művelet, valahogy nem akart újraindítás után minden fájl, kép, stb. úgy megjelenni, ahogy azelőtt, hát éltem a titkosítás dekódolásával, ami "szerencsére" félúton megszakadt, sérült kártya kijelentéssel, azóta az 512 GB-os micro SD-m használhatatlan, minden eszköz formázni szeretné behelyezéskor, és természetesen üresnek látszik.

Megpróbáltam pár SD helyreállító programot, egyelőre nem jártam sikerrel, valakinek valami ötlete esetleg? Kürt akadémia nem játszik, és tudom, tudom, menteni kellett volna a számomra fontos adatokat..

Köszönök minden hasznos információt előre is!

SIISIIIS4Note3Note4Note9S23Ultra

(#18155) gerner1 válasza gjoco1 (#18153) üzenetére


gerner1
veterán

Amennyiben "jó közérzettel" tudnál használni egy mobilt (van ilyen) angol nyelvezettel, akkor is lesz egy verdikted. Én/mi nem tudhatjuk helyetted.

(#18156) gjoco1 válasza gerner1 (#18155) üzenetére


gjoco1
addikt

:R :R :R

Akkor kérdőjel nélkül írom. Felejtős. :DDD

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#18157) apaszka válasza gjoco1 (#18156) üzenetére


apaszka
veterán

Ereszd el szerintem.
A Facebookon is vannak a note csoportban 110 körül garanciális itthoni telók. Én GSM garist nem vennék mert az semmire sem jó nagyrészt!
Hosszabb távra veszed és bukni nem lenne jó!
Pl beázott készüléket utcán garancia nélkül venni.....

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#18158) gjoco1 válasza apaszka (#18157) üzenetére


gjoco1
addikt

Igen,ezt elengedtem........Csak a nyűg lenne eladáskor,ha estleg tudnám is használni.
Egyébként téves képet kaptam.Ez a valós:
[kép] [kép]

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#18160) gjoco1 válasza lakotibi (#18159) üzenetére


gjoco1
addikt

Így lesz........
Macera-rizikó stb....... :K

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#18161) tetova válasza baladam86 (#18154) üzenetére


tetova
tag

"MobiKin Doctor for Android" Windows-os gépen. Talán segít.

Hova tűnnek a szavak, amiket kiradírozunk?

(#18162) apaszka válasza gjoco1 (#18160) üzenetére


apaszka
veterán

Ez az enyém.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#18163) gjoco1 válasza apaszka (#18162) üzenetére


gjoco1
addikt

:R

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#18164) baladam86 válasza tetova (#18161) üzenetére


baladam86
aktív tag

Köszönöm szépen, megpróbálom ezt is, a Mintools recovery majdnem mindent megtalált, az elmúlt év képei hiányoznak..

SIISIIIS4Note3Note4Note9S23Ultra

(#18165) petymeg


petymeg
addikt

Üdv!
Legutóbbi frissítés óta nem ismeri fel a Buds-ot. Egyéni vagy más is tapasztalta?

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#18167) fulton válasza fulton (#18143) üzenetére


fulton
addikt

Felhívtam ismét a telekomot, es most másodjára már azt mondták nincs bekapcsolva es bekapcsolják (nem tudom mit nezett az előző hölgy). Meg csináltak egy sim resetet. Namost mindez tegnap volt én akkor reseteltem a telot de nem javult meg. Igen ám de most próbáltam es működik:D Köszönöm Mindenkinek a segítséget :R

[ Szerkesztve ]

(#18168) fulton


fulton
addikt

Sziasztok

Egy kérdés meg lenne ami motoszkál bennem, mi a leggyorsabb töltő ami kapható a note 9 hez? Gondolom a gyári nem az.
Egyébként ha egy másik samsung telóhoz kapott töltőre csatlakoztatom olykor olykor, (meló) akkor az árthat a telónak szerintetek?

[ Szerkesztve ]

(#18169) gjoco1


gjoco1
addikt

Sziasztok!
Még mindíg keresési fázisban vagyok. :B

Telenoros hálózati záras Note9-et hogy lehet root nékül függetleníteni? Igazándiból nem házilagos függetlenítés érdekelne.Van rá lehetőség szerintetek?

Köszönöm! :R

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#18170) kali válasza gjoco1 (#18169) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Adott szolgáltató a kapcsolódó hűség - már ha van - lejártát követően, díjmentesen feloldja a hálózati zárat az előfizető kérésére. A hűség intervalluma alatt kötbéres a dolog a Telenornál (és a Vodafone-nál).

fulton: Szia, Szerintem nem árt az akkumulátornak/telefonnak, ha néha másik Samsung töltővel töltöd.

[ Szerkesztve ]

(#18171) gjoco1 válasza kali (#18170) üzenetére


gjoco1
addikt

Értem,tehát mondjuk Én vennék egy lejárt hűségű Telenoros telcsit másodkézből,akkor Én nem tudnám függetleníttetni? :U

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#18172) kali válasza gjoco1 (#18171) üzenetére


kali
legenda

Megfelelő meghatalmazással megoldható esetleg: [link]

(#18173) gjoco1 válasza kali (#18172) üzenetére


gjoco1
addikt

Köszönöm az infót ! :R
További szépnapot!

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#18174) Somatom válasza gjoco1 (#18169) üzenetére


Somatom
veterán

Nincs ingyen ebéd. Ha egy telót a piaci ár alatt árulnak, annak oka van.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#18175) gjoco1 válasza Somatom (#18174) üzenetére


gjoco1
addikt

Tudom,résen kell lenni. Van rutinom benne.Nincs elhamarkodott döntésem. Azért járom tízszer körbe a téma minden oldalát. ;)

[ Szerkesztve ]

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#18176) Somatom válasza gjoco1 (#18175) üzenetére


Somatom
veterán

Addig járkálsz körbe-körbe, amíg már csak múzeumi aukciókon fogsz találni ilyen telót. Onnantól meg megint csak drágulni fog. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#18177) gjoco1 válasza Somatom (#18176) üzenetére


gjoco1
addikt

:DDD

Lehet...Kecske és káposzta esete vagyok.

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#18178) tetova válasza gjoco1 (#18177) üzenetére


tetova
tag

Biztos, hogy hálózati záras? Én is a Telenornál vettem, de független.

Hova tűnnek a szavak, amiket kiradírozunk?

(#18179) gjoco1 válasza tetova (#18178) üzenetére


gjoco1
addikt

Igen sajnos...2.éves,de jó állapotú.

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#18180) Somatom válasza gjoco1 (#18179) üzenetére


Somatom
veterán

Olyan rossz a Telenor? Az enyémben mindkét kártya Telenoros.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#18181) gjoco1 válasza Somatom (#18180) üzenetére


gjoco1
addikt

Nemtudom Én a másik T-s vagyok ezer éve.

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#18182) tetova válasza gjoco1 (#18181) üzenetére


tetova
tag

Ha két éves, akkor a Telenor a tulajdonosnak azonnal függetleníti. Miért nem úgy akarja eladni?

[ Szerkesztve ]

Hova tűnnek a szavak, amiket kiradírozunk?

(#18183) gjoco1 válasza tetova (#18182) üzenetére


gjoco1
addikt

Igen,elolvastam.....Már érdeklődöm személyesen a gazdájától.Kiderül......

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#18184) Somatom válasza tetova (#18182) üzenetére


Somatom
veterán

Mert egy idős bácsié a teló, aki mindíg csak azért vette ki a vitrinből, hogy 82,5% -ig feltöltse az akkut és fogalma sincs arról, hogy a hálózatfüggetlenség értéknövelő tényező.
Jó éjszakát, gyerekek! ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#18185) tetova válasza Somatom (#18184) üzenetére


tetova
tag

Kiderül... :)

Hova tűnnek a szavak, amiket kiradírozunk?

(#18186) juuzer válasza fulton (#18168) üzenetére


juuzer
addikt

Szia!

Mivel a Samsung nem Qualcomm QC-szabványt használ tudtommal, így szerintem csak a gyári. :/

Vamos a la playa.

(#18187) gerner1 válasza fulton (#18168) üzenetére


gerner1
veterán

Nem lehet gyorsabban tölteni, mint amit a készülékben lévő töltésvezérlő elektronika enged. Annak van egy felső limitje.
A gyorstöltésnek is megvan a maximuma, amit enged, illetve ott van a hőmérséklet limit, amelyet ha töltésközben elér ( a telóban lévő szenzor), akkor automatikusan visszakapcsol normál töltésre.
Ez utóbbival a leggyakrabban akkor lehet találkozni, amikor pl a gyári vez.nélküli töltő leadott teljesítmenyénél
magasabb Watt értékű töltőpadra helyezem a készüléket. Ilyenkor, a melegedés miatti visszakapcsolás okán sem lesz gyorsabb a töltés, amit a magasabb Watt miatt hamarabb fog elérni.

Szóval, `~van a gyárinál gyorsabb töltő` , ha maga a töltő: hálózati vezetékes adapterfej, vagy a vez.nélküli töltőpad nem adja le (pl hibás) a rajta szereplő gyártói értékeket, mert ez esetben pl egy új gyári töltő is "gyorsabb" lehet. Egyébként a legygakoribb hiba, az USB kábel részleges / vagy teljes keresztmetszet szakadása miatt van, így a kábel cseréje az ilyen hibák zöménél megoldást hoz.

Mindezek mellett, számos más gyártó töltőfeje & töltőpadja is használható, amelyek közt van több is amelyek műszaki paraméterei egyeznek a Note9 gyári töltő és vez.nélküli egységével. Amúgy, a posztodból nehéz kihámozni, hogy vezetékes, vagy vez.nélkülire vonatkozik-e...

(#18188) Somatom válasza gerner1 (#18187) üzenetére


Somatom
veterán

Ettől azért bonyolultabb a szitu.
-Az akku menüjében lehet aktiválni, hogy használjon-e gyorstöltést.
-A feszültség és az áramerősség fordítottan arányos. Tudomásom szerint jelenleg három töltőfeszültséget használnak. 5V, 9V, 12V. Azt nem sikerült kiderítenem, hogy a Note9 tudná-e használni a 12V töltést. A gyári töltő 5 és 9 Volton tud tölteni.
-A "Note9 fast charging" -ra keresve lehet találni egy-két érdekességet. Pl. hogy egyes falitöltők tudják gyorsabban tölteni a Note9 -et, mint a gyári töltője.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#18189) gerner1 válasza Somatom (#18188) üzenetére


gerner1
veterán

Mivel, kábelesen biztosan van limiter, így én nem tarom valószínűnek, hogy gyorsabban tudna tölteni. Vezeték nélküi töltesnél pedig szintén van limiter, és extra készülék és töltőpadhűtés nelkül, a melegedés miatti visszakapcsolás miatt, itt sem tartom valószínűnek, ahogy írtam is. Hiába írnak "egyik- másik" helyen mást.
A gyári gyorstöltővel is lehetne gyorsabb, de pont a melegedés miatti visszakapcsolás miatt annyi a gyári töltési idő, mint amennyi a hivatalos oldalon is megtalálható. A Note7 fiaskó óta, ebben sokkal óvatosabb a Samsung.

(#18190) Somatom válasza gerner1 (#18189) üzenetére


Somatom
veterán

Link

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#18191) apaszka válasza gerner1 (#18189) üzenetére


apaszka
veterán

link nekem sárga van ilyen sok- sok éve. Ezt használom azóta minden telefonokhoz.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#18192) gerner1 válasza Somatom (#18190) üzenetére


gerner1
veterán

Khhmmm... - a töltőfej gyártójának a saját "önpromo" írása a link -en ... Talán, egy Snapdragon -os Note9 -cel ...

(#18193) gerner1 válasza apaszka (#18191) üzenetére


gerner1
veterán

Az a gyári Samu töltőknél alacsonyabb teljesítménnyel tölteni képes töltő, így a töltés ahhoz képest hosszabb idő. De, egy remek töltő az is. Ajánlott típus. 👍

(#18194) Somatom válasza gerner1 (#18192) üzenetére


Somatom
veterán

Jogos. Azt nem vettem figyelembe, hogy a tesztalany lehetett Snapis. Mindazonáltal ott is lehet gyorsabb töltés, mint a gyári. Az is bevett gyakorlat, hogy a telók mellé nem a legnagyobb töltést tudó töltőt teszik a dobozba. Azt extrában árulják. Az átlagnak jó a gyári alap töltő is. Ha ránézünk a mi gyári töltőnkre, hát arról sem az jön le, hogy egy atomerőmű. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#18195) newman8929


newman8929
tag

Telekom-nál megérkezett a 2.1 :K

(#18196) juuzer válasza gerner1 (#18187) üzenetére


juuzer
addikt

Wireless egyébként mi a maximum a Note 9-nél?

Igaz ikeás Qi-töltőim vannak már, de mondjuk nem is tudom, hogy hány wattot tud felvennj a telefon Qi-n. :F

Vamos a la playa.

(#18197) gerner1 válasza juuzer (#18196) üzenetére


gerner1
veterán

Ami a Note9 megjelenésének évében került forgalomba, annak (is) bemeneti (input) oldalon 9V / 1,67A, amelyből kimeneti oldalon (output) van ~10W körül gyorstöltésnél. Mindig az output érték a lényeges, amit lerontasz ~22-27% -kal, mert ennyi teljesítmény hővé alakul az indukció során, a többi az ami a készülék áramköreibe kerül. Ugyan ezt tudja még, a régebbi EP-PG950, illetve az újabbak közül még az EP-N5105TBEGUS, EP-P3105TBEGUS.

[ Szerkesztve ]

(#18198) Pxs válasza newman8929 (#18195) üzenetére


Pxs
aktív tag

Köszi, ma még nem is néztem!
Milyen lett?

'The key to success is just that - standing up one time more than falling.' Regisztrált: 2005-09-29 21:12 - fanatikus tag

(#18199) seger válasza Pxs (#18198) üzenetére


seger
addikt

Nekem merül mint állat. 1ó31p kijelzőidővel 41%-ra merült.

(#18200) apaszka válasza seger (#18199) üzenetére


apaszka
veterán

Lehet dobálni a követ!
De tényleg segíti ez a frissítés az elavulást! :W Nem sokkal.de azonnal gyengébben teljesít e frissités után! :Y

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.