Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:31:37

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note9 - stylus-szimbólum

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18801) #24536576 válasza m1lan (#18799) üzenetére


#24536576
törölt tag

Igen. :D Note3nak 1 éjszaka se kellett volna szerintem...
Statusbart is bekapcsoltam feketére a kezdőképernyőn, de semmi...

[ Szerkesztve ]

(#18802) Prien válasza #24536576 (#18801) üzenetére


Prien
addikt

Felháborító! ;]

A kevés is több a semminél.

(#18804) #24536576 válasza Prien (#18802) üzenetére


#24536576
törölt tag

Nekem pozitív meglepetés. Annyian fikázzák a beégés miatt... Hát nem ég be könnyen. :D

[ Szerkesztve ]

(#18805) #24536576 válasza lakotibi (#18803) üzenetére


#24536576
törölt tag

Tehát nincs rá mód. Reméltem, hogy prof módban lehet trükközni valamit...

(#18807) Somatom válasza lakotibi (#18806) üzenetére


Somatom
veterán

Mondjuk a fényváltozásból. Én használok olyan programot, ami jelez, ha a kamera nézőképének kijelölt részén változás történik.
Ugyanezen az elven a fényváltozás is érzékelhető, felhasználható eseményként bármilyen művelethez (pl. fénykép készítéséhez).

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#18808) #24536576 válasza lakotibi (#18806) üzenetére


#24536576
törölt tag

Hosszú záridővel elég jó esély van elcsípni. Nem tudom ez mennyire használható írás: link

[ Szerkesztve ]

(#18810) Prien


Prien
addikt

Első kamera megviccelt tegnap. Hiába van bekapcsolva ugyanis, hogy NE tükrözve készítse a képet, mégis úgy sikerült néhány.
Miközben nem állítottam át semmit. Ezt mi okozhatta?

Amúgy megint meg kellett állapítanom, milyen jó a ceruzás távirányító a családi szelfikhez. :K

A kevés is több a semminél.

(#18812) #24536576


#24536576
törölt tag

Na, Note20U olyan lett, mint amire számítottam. Kuka. Remélem még sokáig jó lesz a 9-es, mert hányinger ahova eljutott a Samsung.

(#18814) gyuri81 válasza #24536576 (#18812) üzenetére


gyuri81
veterán

Maximálisan igazat adok! Illetve semmi innováció...

(#18815) tylerddd válasza #24536576 (#18812) üzenetére


tylerddd
veterán

Én a sima 20-on csodálkozom inkább, ami kapásból mint egy Lite verzió, 350-ért. Az is egy vicc, hogy hasra vannak saját maguktól esve a mystic bronze szín miatt :DDD Még komolyabb a szakadék a két készülék között, még a Note 10-et sem éreztem ennyire gáznak a nagyhoz képest. Pedig azt hittem, hogy inkább közelebb kerülnek, az S20 széria talán kiegyensúlyozottabb ilyen szempontból.

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#18816) Anulu79 válasza #24536576 (#18795) üzenetére


Anulu79
addikt

Én korábban 1 hétig próbálkoztam full fényerőn és semmi. :DDD Fel is adtam. :)

(#18817) m1lan válasza tylerddd (#18815) üzenetére


m1lan
őstag

Nem is értem a Samsungot... az alap S20 kaphatott az S20 Ultrával azonos paraméterekkel rendelkező kijelzőt, a Note 20 viszont vissza lett butítva. Akárcsak tavaly az S10-Note 10 esetében...

Most akkor az S széria a csúcsok csúcsa? :DDD

[ Szerkesztve ]

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#18818) tylerddd válasza m1lan (#18817) üzenetére


tylerddd
veterán

Talán inkább üzletpolitika, hogy a drágább felé tolják a népet. Pont olyan, hogy iPhone-ból nincs 128-as tárhelyű. Így akinek nem elég a 64, az kénytelen nagyobb felárért a 256-os verziót venni. Illetve ha lenne 128-as, kutya nem venné a 256-ot. Szerintem. Vagyis nem annyian, mint így.

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#18819) s4hu|SyD^ válasza #24536576 (#18812) üzenetére


s4hu|SyD^
addikt

Hát én vagy veszek egy új vagy használt Note 9-et S7Edge helyett vagy lemondok a fenébe mind a Samsungról és az S-pen ingeremről is és megyek valami jó márka felé. (Xiaomi esetleg, annyira nem vagyok naprakész)
Amit a 9 széria után művelnek az olyan, hogy sehová nem haladnak. Persze ebbe biztos sokan belekötnének.

"Tedd, amit tudsz, azzal, amid van, ott, ahol vagy!"

(#18821) tylerddd


tylerddd
veterán

Rég volt már tok téma :DDD Mivel iPhone-os időmben nagy rajongója voltam a gyári bőrtoknak, így szerettem volna erre a készülékre is ilyet. A Samsung persze valamiért erre pont nem gyártott. Korábban ajánlotta itt valaki ezt a típust. Alig két hét alatt meg is jött (csodálkoztam is, talán a fizetős szállítás miatt) Kínából. Teljesen korrekt az ára és nagyon jó a fogása, amira így képek alapján számítottam, azt adja. Amit kicsit majd szokni kell, az az oldalsó gombok nyomása, mert ugye magasabban van a tok a gombnál.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#18822) tysonn198810


tysonn198810
tag

Sziasztok! Tuti sokadjara kerdezik, melyik custom romot ajanljatok note 9re?

Elore is koszi

iPhone 14pro max

(#18823) #24536576 válasza tysonn198810 (#18822) üzenetére


#24536576
törölt tag

Nem szokta kérdezni senki, mert nincs szükség főzelékre. :)

(#18824) Prien válasza tylerddd (#18821) üzenetére


Prien
addikt

Milyen gyári bőrtok kellene? Mert ilyen van: [link]

A kevés is több a semminél.

(#18825) tylerddd válasza Prien (#18824) üzenetére


tylerddd
veterán

Köszi, de hátlapit használok csak (vagy semmit), nem szeretem a kinyithatós tokokat. Megjegyzés még: a francos Pitaka is pont a 9-et hagyta ki a karbon tokoknál, a 8-ra és a 10-re is csináltak. Azt hiszem hátlapi bőrtok a 10-re van a Samsungtól.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#18827) #24536576 válasza lakotibi (#18826) üzenetére


#24536576
törölt tag

Amíg van rá garancia, nem mókolom, nem is olvastam utána. Viszont tényleg nem volt itt téma, mert nincs rá szükség / várjuk a gari lejártát. Apaszka kacsintgatott főzelékek felé, de aztán inkább rendelt egy simet a hívásrögzítéshez...

(#18828) apaszka válasza #24536576 (#18827) üzenetére


apaszka
veterán

Igen jól emlékszel! Viszont nézegettem már Rom-okat. Dr Ketan ..... Csak nagy neveket és kik főzelékét régen is használtam. Ez elött minden telefonom*rongyosra rontottam* soha nem volt miatta gond. A ROOT elfedése is megy bizonyos banki dolgok miatt.
Viszont a knox karantén és a garancia ugrik.
Persze azért van sok sok előnye is a rootnak! Volt, hogy nem dizájnolt full romot hanem általam gyári rom lett kipucolva és csak azt integráltam bele ami nekem kellett! Hangtuning és hasonlók!

Egyenlőre elvagyok root nélkül , de a vége az lesz tudom! Nagyobb szabadságot ad és jobban ki lehet aknázni a készülék tudását...

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#18829) #24536576 válasza apaszka (#18828) üzenetére


#24536576
törölt tag

Én a főzöttek aksikezelésére lennék kíváncsi... Régen tudtak javítani rajta, mostanság nem tudom, hogy áll a dolog. 25-én nyakon is verhetném egy szál gyökérre. :DD

[ Szerkesztve ]

(#18830) JeffDebr


JeffDebr
tag

sziasztok!
2 problémám lenne:
- a gyári zenelejátszó (Samsung Music) megbolondult, a mappában lévő borítót az új albumoknál nem jeleníti meg. nem találtam kapcsolót hozzá a programban
- van itthon 2 buta LED TV (Samsung, Philips): hdmi és USB csatlakozók vannak rajta. USB-n nem ismeri fel a Note9 belső memóriáját, SD kártyát sem. filmet játszanék le róla. pendrive működik! esetleg hdmi-ről mehet a dolog? mi a megoldás (lehetőleg 5Eft alatt)

tudja valaki a megoldást? köszi

[ Szerkesztve ]

Motorola V2288, Nokia3310, Ericsson T20i, SonyEricsson F500i, Motorola V3i, E8, Defy, Nexus4, Jiayu G3T, LG G2mini, Lenovo P70A, Samsung J5 '16, Honor 6X, Nokia8, Samsung Note9, S23 Ultra

(#18831) ace05


ace05
senior tag

Egy sony wh 1000xm3 vezeték nélküli fülest szeretnék venni. Használ valaki ilyet? Rendesen tudja kezelni a teló?

[ Szerkesztve ]

(#18832) Somatom válasza ace05 (#18831) üzenetére


Somatom
veterán

Ennyi pénzért legyen már 5 -ös kékfog! Ahogy nézem, az mx4 -ben már az van.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#18833) Capella válasza ace05 (#18831) üzenetére


Capella
senior tag

Persze, úgy gondolom. ;)
Én még a legelső verziót használom ebből a sorozatból, az MDR-1000X-et a Note8-amhoz, és nekem nagyon bevált.
Az újabb verziójú füleseket már appból is lehet matatni.
Egyébként a napokban volt a bemutatója a legújabb 1000XM4-nek. Az aktív zajcsökkentésen turbóztak mesterséges intelligenciával, leginkább ezt domborították.
Kíváncsi leszek a bevezető árára.

Látom közben Somatom említette a Bluetooth verziót is. Nos egy kicsit én is furcsálltam anno, hogy a Sony még az XM3-nál is a 4.2-nél ragadt, de azért ez nem akkora gond.

[ Szerkesztve ]

(#18834) petymeg válasza JeffDebr (#18830) üzenetére


petymeg
addikt

Az elsőre az a tanácsom, hogy rakd fel újra.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#18835) Somatom válasza Capella (#18833) üzenetére


Somatom
veterán

Nekem csak egy WI-C400 -am van, de még az is meglepően jól szól. Sajnos, ebben sincs 5 -ös kékfog és ez érződik is a hatótávon. Ha bringázás közben a teló a nadrágzsebemben van, akkor a város bizonyos részein akadozik a zene (gondolom, ott vmi másik 2,4GHz -es eszköz elnyomja). A B2 után most megvettem a B5 -ös Huawei Talkbandet (már úton volt, amikor bejelentették a B6 -ot :W ). Kicsit tartottam attól, hogy a teló nem tudja majd lekezelni párhuzamosan a két BT hangeszközt, de eddig nem volt összeakadás.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#18836) Phülöp válasza ace05 (#18831) üzenetére


Phülöp
addikt

Egy hete hallgattam meg néhány másik mellett, engem nem győzött meg az ANC, ami benne van. A hangja kifejezetten kellemes, a mostani, akciós áron jó vételnek tartom.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#18838) gerner1 válasza JeffDebr (#18830) üzenetére


gerner1
veterán

A gyári OS nem ad lehetőséget, hogy a telót USB-pendrive -ként tudd használni. De, ha lehetne, akkor is kérdés volna, hogy azt a file-rendszert -amit a Note9 kiadna- azt a TV -d olvassa-e/vagy sem (???) ....

Egy utángyártott 5e alatti USB-C ⇒hdmi kábellel/vagy átalakítóval talán kirakhatod a teló képét a TV -re, de erre senki nem fog neked garanciát ígérni (itt), ugyanakkor a videóban látható utángyártott kábellel működik. Szóval, van rá esély, hogy más -ugyan ilyen célra készült- termékkel is megoldható. Az azonos célt szolgáló gyári kábel drágább (ha jól látom egy hirdetés van most a tréfogáson..) használtan is.

[ Szerkesztve ]

(#18839) ace05 válasza Phülöp (#18836) üzenetére


ace05
senior tag

Azért bementem a szegedi médiába és kipróbáltam. A hangja az nekem tetszett. Nem tudom, hogy állítani kellet-e volna a zajszűrést, de simán kiszűrte a média hangját. Én azért is akarok egy ilyet, mert sokat utazom távolsági busszal munkába. És ugyan sokat javítottak a Szeged Majsa útvonalon, még mindig előfordul, hogy a busz vagy az út miatt, hangosra kell állítanom a fülesemet, mert semmit nem hallok.

(#18840) ace05 válasza ace05 (#18839) üzenetére


ace05
senior tag

Amúgy én ezt a fülest használom [link] . Alis és kb 4-5kba kerül. Nem bóvli kategória, simán kibír egy évet vagy többet és rohadt jól szól.

(#18841) Marci79


Marci79
aktív tag

Sziasztok!

Gondoltam megosztom veletek az aliexpress-ről rendelt vothoon márkájú uv-s üvegfólia csodát. Kerüljétek szerintem. :W -cca. 5ezer huf.

[ Szerkesztve ]

(#18842) Reverting válasza Marci79 (#18841) üzenetére


Reverting
őstag

Nekem is ez van, kb 6 honapja, hibatlan... 4.47dodo volt...

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#18843) Saccco válasza Marci79 (#18841) üzenetére


Saccco
nagyúr

Én már raktam fel néhányat, ez úgy néz ki, hogy visszaszedted, olyankor már megette a fene. :DDD
Nekem a 2-3 dolláros is jó szokott lenni. Érdemes többet venni, hátha csak másodikra sikerül. :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#18844) apaszka válasza Marci79 (#18841) üzenetére


apaszka
veterán

Van innen is otthon de mostanában fólia a nyerő! Nem áll el sehol és akkor észrevehető! Igaz kevésbé véd eséskor, de nem szoktam eldobni.
A tok is egy baseus hártya vékony...

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#18845) m1lan válasza Marci79 (#18841) üzenetére


m1lan
őstag

Én már sok félét rendeltem, de pár nap után a bal felső rész mindegyiknél elkezdett felválni. Rendeltem ebből a Vothoonból egy "Non Full" és egy "Full Cover" változatot. Mivel az összes korábbi UV-s fóliám a szenzoroknál és az előlapi kameránál kivágott volt (akárcsak a tiéd a képen), ezért a kettő közül azt raktam fel először, hogy ha az ő gyártmányuk sem válik be hosszabb távon, akkor ezt a fajtát teljesen kukázni tudjam. Úgy néz ki, hogy erre nem lesz szükség. :N

Nekem eddig csak a Vothoon tudott normális fóliát küldeni. Június közepén raktam fel, azóta hibátlan, pedig nem kímélem jobban, mint a korábban próbáltakat. Ez az első UV-s fóliám, aminek a ragasztója nem hagyott maga után apró kis buborékokat a kijelzőn. A kép alapján szerintem a felrakásnál ronthattál el valamit, bár az is érdekes, hogy Aliról ilyen drágán rendelted. Pár hónapja a kettőért fizettem 2500 forintot. :F

Visszanéztem a rendeléseimet, Akcoo és Lamorniea márkájúakat (meg egy pár márkátlant) próbáltam előtte. 2 hét után már rossz volt rájuk nézni...

[ Szerkesztve ]

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#18846) Capella válasza ace05 (#18839) üzenetére


Capella
senior tag

A zajszűrése elég jó a Sonynak, bár személyes tapasztalatom csak a legelső 1000X típusról van.
A tesztekben is elég jól szerepelt az aktív NC-je általában többihez képest. Bose, és még néhány, amit szoktak emlegetni. Persze ki mit hoz ki nyerőnek. Összességében nekem a Sony volt a szimpatikus választás, pláne mikor 150-ről 90 ezer alá csökkent az ára.
Az újabbak talán még fejlettebbek zajcsökkentésben, az XM3-ban külön proci van erre. Az XM4 pedig méginkább, a Sony saját lovát dícsérve azt állítja, hogy őszerinte az adatok alapján idén februárig legalább is tuti az XM4 volt a legjobb. De 380 eurót rebesgetnek árként.
Olvastam tesztet is róla, hangban is javult, meg kényelemben kicsit az XM3-hoz képest, de a legújabb verzióban leginkább a zajcsökkentést és az ezzel kapcsolatos dolgokat fejlesztették.
Az XM4 tesztben annyi negatívumot hoztak fel, hogy nincs IP védettség por és nedvesség ellen, és nincs aptX meg aptX HD. Háááát azt lehet, hogy aptX nincs, de van helyette LDAC, ami jobb, mint az aptX. LDAC az enyémben is van, arra állítottam a Note8-at is, hogy úgy csatlakozzon.

Nyilván most a régebbi típust kifuttatják, akciózzák. Érdemes megvenni.
Amit írsz, hogy vonaton és buszon használnád, arra abszolút tökéletes. Nagyban csökkenti a külső zajokat. Vonaton, buszon, metrón én is használom. Van, hogy nem is zenét hallgatok a vonaton, csak a csendet. :D
Azt meg nem is tudom, nem is értem, hogyan lehet élvezni a zenét aktív zajcsökkentés nélkül közlekedési eszközön.

(#18848) Phülöp válasza lakotibi (#18847) üzenetére


Phülöp
addikt

Ez mondjuk logikus, és szerintem jó megoldás.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#18849) #24536576 válasza Capella (#18846) üzenetére


#24536576
törölt tag

Ti most fejhallgatóról beszéltek, nem? Csak mert füles volt említve, de a képeken fejes van. :D

Ha fejhallgató, akkor nyáron, hogy a francba bírjátok viselni? Nekem egy JBL Everest Elite 700am van, de még télen is melegít(fül körüli kialakítás). Másik ami zavart, hogy ha hozzáértem, eléggé nyöszörgött a műanyag. Akkoriban néztem a Sonykat is, de azok is olyanok voltak.
NC tényleg remek találmány, kár, hogy füleseknél nem annyira van jelen, mert harapja az aksit rendesen. LDAC-al is csak annyi a baj, hogy jobban meríti a füleseket, mint az aptx, spotinál meg nem hiszem, h hallható lenne a kül. Most WI-H700am van, szerintem nagyon jó a hangja, ebben is van Aptx, LDAC. Sony azért nem kispályás...

[ Szerkesztve ]

(#18850) #24536576 válasza lakotibi (#18847) üzenetére


#24536576
törölt tag

Csak azt tudod kiválasztani, amit a fülesed támogat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.