Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:31:37

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note9 - stylus-szimbólum

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18751) gerner1 válasza lakotibi (#18750) üzenetére


gerner1
veterán

Tehát, ha a böngésző app gy.tárját / adatait törlöd, akkor annak milyen eredménye van? Esetleg, próbáltad-e, hogy ugyan ott ( a böngésző app -nál) eltávolítod annak frissítéseit (amit ezek után majd újra frissít) ?
- Nekem pl januárban volt "app nem válaszol" hiba a play áruházzal kapcsolatban (el sem indult), akkor, annál, (⇑) ezek, megoldást hoztak (ja volt még egy OS gy.tár törlés is a recovery alól).

Kiváncsi leszek, hogy mi lesz a fejlesztőktől érkező válasz....

(#18753) gerner1 válasza lakotibi (#18752) üzenetére


gerner1
veterán

Ok. Láthatod, hogy nincsen ugyan ezzel a problémával (se) poszt cunami. A többségünknél működik, a videón látható hiba nélkül, pedig mi is a legfrissebb app verzión vagyunk + többség az utolsó firmware release -en.

Visszakanyarodva a videóhoz... Az most derült ki (abból), hogy flip tokot használsz. Éppen ezért, a következő step -amit kipróbálhatsz- hogy kiveszed a telót abból a tokból, és úgy is ellenőrzöd.
Előtted, már másokat is megviccelt néhány ilyen típusú tok: tehát, ha ezt a keresést végig böngészed + az egyes posztok milyen előzményre érkeztek, akkor láthatod, hogy ennek tételnek is helye van azon a bizonyos "check-list" -en....

[ Szerkesztve ]

(#18755) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Kösz mindenkinek a választ. izzítom a gépet holnap. :R

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#18756) gerner1 válasza lakotibi (#18754) üzenetére


gerner1
veterán

Egy ellenőrző-listára (check-list) felírható minden tétel: feltételes. Azért készítem el (a listát), hogy az egyes tételeket (az ellenőrzésük után) kizárhassam, a hiba valódi okához közelebb kerülhessek. Így, konkrétumként nem jelöltem meg ezt sem.

De, akkor ezek szerint, az újabb infóval ("..1 évig ment ezzel a tokkal..") ez kizárhatóvá vált....

[ Szerkesztve ]

(#18758) lbence


lbence
aktív tag

Sziasztok! Vettem egy LG okostévét, valahogy tudom rá vezeték nélkül tükrözni a telefon kijelzőjét?
Köszi

(#18760) seger


seger
addikt

Telekomra jött egy majdnem 120MB frissítés

(#18761) tylerddd válasza lbence (#18758) üzenetére


tylerddd
veterán

A legegyszerűbb elsőre az lenne, ha a Smart View-t elindítanád a telón és megnéznéd, hogy látja-e a tévét!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#18762) gjoco1 válasza lakotibi (#18759) üzenetére


gjoco1
addikt

Simán mennie kell a Smart View használatával.Nekem firdított kombó volt.Samdung TV-LG telefon.Most persze Samu-Samu.Wifit elindítod-TV megtalálja és el kell fogadtatni a párosítást a TV-n.

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#18763) Somatom válasza tylerddd (#18761) üzenetére


Somatom
veterán

Az hol van? 9 -es droidon van egyáltalán? Gondoltam, kipróbálom egy WebCastos LG TV -vel, de a telón nem találok hozzá funkciót (pl. Miracastot).
Nekem nem gáz, mert a HDMI -t preferálom, meg egy CC Ultra is lóg a TV -n, csak gondoltam, ha már szóba került, kipróbálom.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#18764) gjoco1 válasza Somatom (#18763) üzenetére


gjoco1
addikt

Redőny mögött nincs Smart View kapcsoló.Lennie kell szerintem. :U

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#18765) tylerddd válasza Somatom (#18763) üzenetére


tylerddd
veterán

Gyorspanelben van! Chromecast-et és Samsung tévét látja és működik is velük. Nem tudom, hogy ez a fícsör tévék szintjén hogy van jelen.

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#18766) Somatom válasza tylerddd (#18765) üzenetére


Somatom
veterán

Köszi! Megtaláltam. Ezt az LG -t is látja, létre is jön a kapcsolat, de használhatatlan, szinte azonnal kifagy. Valószínűleg ez a TV oprendszerének a hibája (ez az LG WebOS előtti rendszere). Chromecast -tal rendesen müxik.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#18768) Somatom válasza lakotibi (#18767) üzenetére


Somatom
veterán

Sztem neked nem sikerült megértened.
Világosan leírták, hogy egyes alkalmazásokkal kapcsolatban. Tehát, nem bármely Samsung alkalmazással kapcsolatban. Ezek szerint a böngésző nem tartozik ebbe a halmazba. Hogy akkor miért ez a kapcsolat van a böngészőben megadva, az a hangszórós kérdés. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#18769) gerner1 válasza lakotibi (#18767) üzenetére


gerner1
veterán

"Sablonszöveg"...

(#18771) Somatom válasza lakotibi (#18770) üzenetére


Somatom
veterán

Ezt nem tudom. Ajánlották -> elindítottam vele egy oldalt, belenagyítottam, nem tördelte át a szöveget -> kuka. Ennyi volt a Samsung böngésző.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#18773) Polarstar válasza lakotibi (#18772) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Ez itt ahogy látom az asztali üzemmód....

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#18775) Somatom válasza lakotibi (#18772) üzenetére


Somatom
veterán

A nagyítás módja más tészta. Kellene tudnia a kétujjast, az egyujjast és az egyujjast egérrel. Úgy emlékszem, hogy az egeresen is elvérzett a Samsung böngésző. De, itt most a nagyítás utáni eredményről van szó. Pl. Firefox (és Samsung) alatt ilyen, ha belenagyítok. Vagyis, a teljes szöveg elolvasásához húzogatnom kell oldalra a weboldalt. Ugyanez Operaval ilyen, mivel automatikusan az adott képmérethez tördeli át a szöveget. Na, melyik az olvashatóbb?

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#18776) gerner1 válasza lakotibi (#18770) üzenetére


gerner1
veterán

A "legjobb" csak ezt követően fog érkezni...

(#18778) Polarstar válasza lakotibi (#18777) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Kérdések helyett tessék megnézni a böngésző lehetőségeit és máris okosabb leszel. :D
Mi pedig felesleges kérdéseket nem olvasunk...

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#18779) Phülöp válasza Polarstar (#18778) üzenetére


Phülöp
addikt

Éppenséggel pont Samsung alkalmazás a Samsung böngésző, csak éppen nem akarnak foglalkozni a support-tal.
Én is feltettem volna a kérdést, nem érzem feleslegesnek.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#18781) Somatom válasza lakotibi (#18777) üzenetére


Somatom
veterán

Azzal nekem sincs bajom, hiszen működik minden böngészőn. Csak a nagyítás után megjelenő szöveg különböző.
Természetesen az Opera -ban is van managelhető adblocker. Sőt, VPN szolgáltatás is. Ami a beléptetést illeti, azt nem bíznám egyetlen böngészőre. Már az Android előtt is LastPass -t használtam. Az univerzális, müxik minden normális böngészővel és tudja az ujjnyomatos belépést. Az Edge nem tudom, hogy mi. A Google szerint van vmi Windows nevű alternatív izé és annak a böngészője. Ilyen noname vackokkal nem szabad foglalkozni. ;]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#18782) Polarstar válasza Phülöp (#18779) üzenetére


Polarstar
nagyúr

A Samsung tervek szerint a saját boltját és a Bixbyt is kukázni fogja hamarosan... Miért áldoznának energiát erre pl?

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#18783) #24536576 válasza Polarstar (#18778) üzenetére


#24536576
törölt tag

Irónia, mi az, egy tablet?

[ Szerkesztve ]

(#18785) Somatom válasza lakotibi (#18784) üzenetére


Somatom
veterán

PC... Az a Note + DeX? :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#18786) Phülöp válasza lakotibi (#18784) üzenetére


Phülöp
addikt

Ha a cég alatt a Samsungot érted, akkor erősen öntökönlövés lenne azt választani a jelszavak kezelésére. Kivéve, ha mostantól csakis Samsungot használsz.
Eleve böngészőben tárolni a jelszavakat... eléggé juj, innen nézve.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#18787) Saccco válasza Phülöp (#18786) üzenetére


Saccco
nagyúr

Hol tárolod a jelszavakat?

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#18788) Somatom válasza lakotibi (#18784) üzenetére


Somatom
veterán

Úgy látom, hogy fogalmad sincs a LastPass működéséről. Amit az "amerikai csávóra" bízok, azzal nem tud mit kezdeni. Van egy master jelszó, ami a kliensen (telón) tárolódik és a kliens egy titkosító művelethez használja műveleti kulcsként. Miután titkosította vele az adatot, elküldi a LastPass szerverére. A szerveren nem tárolódik a titkosító kulcs, így az ott levő állomány csupán egy "zagyva" adathalmaz. A feloldása mindíg a kliensen történik.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#18789) #24536576 válasza lakotibi (#18777) üzenetére


#24536576
törölt tag

Nem a Knox(Samsung Pass) tárolja a jelszavakat?

(#18790) gerner1 válasza lakotibi (#18780) üzenetére


gerner1
veterán

Ami ezt követően fog érkezni a support -tól, az(ok) lesz(nek) a legjobb(ak). Szépen egymás-után , überelve mindig az azt megelőzőt. Csak most "még" nem tudod...

(#18791) Phülöp válasza Saccco (#18787) üzenetére


Phülöp
addikt

Egy szerverszoba hátsó sarkában, az alsó polcon hátulra becsúszva ül egy szerver Ausztráliában, azon egy titkosított jelszóadatbázis, amit a safeincloud programmal érek el iPad-ről, Note9-ről és Windows-os laptopról, ráadásul böngésző beépülési lehetőséggel.

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#18793) Somatom válasza lakotibi (#18792) üzenetére


Somatom
veterán

De, Te nem a melót hoztad fel, hanem az Edge -t. Photoshop -pal kevés dolgom volt, épp csak amennyi a Premiere és az After Effects mellé kellett. De, arra külön munkagépem volt, amit nem engedtem netre. Böngészésre meg pláne nem használtam. Arra ott volt a Linux, majd pár éve már az Android. Szvsz. amihez jelszókezelő kell, ahhoz nem a Microsoft termékei a tutik. Egyébként PC -n akkor is Firefoxot használtam, mint ahogy most asztali környezetben Androidon is. Ha tudná a tördelést, akkor az Opera -t is dobnám. Én abban az alapítványi rendszerben jobban bízok, mint bármelyik profitorientált cég termékében. Abban egyetértünk, hogy banki azonosítót csak fejben tárolok. Van egy jelszó szisztémám, amitől nem felejtem el a jelszavaimat.
Egyébként meg érdekes az apropó, amiből ez a téma felmerült. Épp a nagy Samsung egyik termékének a supportját próbáltad. Mire jutottál? Ennyi. ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#18795) #24536576


#24536576
törölt tag

Kezdem azt hinni, hogy beégethetetlen a kijelző. 3 éjszaka, 2 nappal és semmi... Beszellemképesedik, de pár óra alatt eltűnik... 🤔

[ Szerkesztve ]

(#18796) #24536576


#24536576
törölt tag

Villám fotózásra van mód a telefonnal? Huaweieken van ilyen opció a kamerában, de a Noteban még nem láttam... 🤔

(#18797) tylerddd válasza #24536576 (#18796) üzenetére


tylerddd
veterán

A Bekapcs gombot be lehet állítani kétszeri megnyomásra azonnal megnyílik a kamera app.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#18798) gerner1 válasza tylerddd (#18797) üzenetére


gerner1
veterán

Khmm... Viharos idő egyik jellegzetességére gondolt...

(#18799) m1lan válasza #24536576 (#18795) üzenetére


m1lan
őstag

Ugyanaz a statikus tartalom ment végig max fényerőn ennyi időn keresztül és nem égett be? :Y

Az S3 idején még javarészt fekete volt a status bar, nem átlátszó meg színváltós. Még automata fényerő mellett is képes volt beégni kb. 1,5 éves korára. :DDD

[ Szerkesztve ]

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#18800) tylerddd válasza gerner1 (#18798) üzenetére


tylerddd
veterán

Khmm... igen, tudom :DDD

Csak egészség legyen, meg térerő!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.