Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:48:37

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13951) hobbitka_ válasza wardemi (#13949) üzenetére


hobbitka_
tag

Miután visszaléptem a futó alkalmazások közé, láttam, hogy nem indultak újra.
Fagyasztásos módszer hogyan működik? Alkalmazásra kattintva nem találtam csak "leállítás" opciót.

(#13952) wardemi válasza hobbitka_ (#13951) üzenetére


wardemi
senior tag

Alkalmazások - > adott alaklmazásban meg a letiltás vagy titanium backup-al ugyan ez

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#13953) FragMaster válasza csusza` (#13937) üzenetére


FragMaster
addikt

Ha esetleg nem akarod netrádióval leszívatni az adatcsomagod, akkor jó alternatíva lehet pl. egy mw600 hozzá fm rádió pótlására :K

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#13954) mgTerminator válasza FragMaster (#13953) üzenetére


mgTerminator
veterán

Tiszta óccsóság, csak 12 kiló :D

(#13955) Grande Ale válasza csusza` (#13943) üzenetére


Grande Ale
őstag

Erős ez a telefon. Két frissítésre tippelek.

(#13956) FragMaster válasza mgTerminator (#13954) üzenetére


FragMaster
addikt

De legalább nem szól xarul :D Olcsóbban nincs normális fm bt füles.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#13957) Viper26 válasza FragMaster (#13956) üzenetére


Viper26
nagyúr

Ez nagyon jó cucc, teljesen jól működik a telóval?

iPhone 14 | FR955

(#13958) FragMaster válasza Viper26 (#13957) üzenetére


FragMaster
addikt

Jelenleg nincs, de amikor próbáltam minden úgy működött ahogy kell. Magában is használható teló nélkül :)

Más: tsm rom használoktól kérdem, landscape módban másnak nincs a gombsorral gondja? Elfordult képernyő mellett nekem álló méretű marad és néha ki is csúszik a képernyőről egy része, használhatatlan míg álló helyzetbe nem fordítom a telót.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#13959) palesz53


palesz53
senior tag

van új twrp... :-)
goo vagy xda...

slukk rom - landscape módban is okésak a gombok...

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#13960) FragMaster válasza palesz53 (#13959) üzenetére


FragMaster
addikt

Mindig a legegyszerűbb nem esik le az embernek...reboot után jó :D
Viszont 18.5 óta mintha landscape módban nem venné le a navbar vastagságát a beállított értékre, marad az alap érték. Álló módban továbbra is jó.

[ Szerkesztve ]

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#13961) FragMaster válasza FragMaster (#13960) üzenetére


FragMaster
addikt

Máris megkövetem magam, a szélességet kell ehhez állítani, 18-nál ha jól emlékszem elég volt "a magasságot fekvő helyzetben" :)

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#13962) bodoraudio válasza palesz53 (#13959) üzenetére


bodoraudio
aktív tag

Érdemes vele foglalkozni?

(#13963) Viper26 válasza palesz53 (#13959) üzenetére


Viper26
nagyúr

Vagy innen. :))

iPhone 14 | FR955

(#13964) palesz53 válasza bodoraudio (#13962) üzenetére


palesz53
senior tag

elég hosszú a changelog, bár nem olvastam végig az este... meg mintha - ha lehet ilyet mondani egy recoveryre - gyorsabb is lenne...

szerintem goo - val a legegyszerűbb, nem kell újraindítani, szg - re csatlakozni, simán telepíti működés közben...

van új ak, de most már cylon, nem pirates... :-)
smoothabbnak érződik, mint az előző, meg mint az aktuális air...

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#13965) slice14


slice14
veterán

Na ez már sok. Rajzfilmsorozat lesz az Angry Birds-ből

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#13966) assemble válasza slice14 (#13965) üzenetére


assemble
addikt

Pff, mekkora szar :)

(#13967) Benex válasza palesz53 (#13964) üzenetére


Benex
senior tag

Slukk új kernele milyen? :))

Proud owner of S21Ultra and Watch 4

(#13968) Barcageri


Barcageri
tag

Sziasztok! Néztem új akksit mert ez kb fél napot bír..
Erről mit gondoltok?
http://www.mobilasz.hu/shop/cikk/14588/SAMSUNG/GT_I9250_Galaxy_Nexus/SAMSUNG_GT_I9250_Galaxy_Nexus_akku_3500_mAh_LI_ION_akkufedel_EXTRA_K

Az új hátlap az nagyot ront a külsőn?

(#13969) csusza` válasza Barcageri (#13968) üzenetére


csusza`
senior tag

Drága!

Ebayen ugyanezeket árulják 3.000 Ft alatt... 2500 Ft kb és 3800mah-s, ami sokkal nagyobb kapacitású.
Hátrány, hogy kb. 3-5 hét mire ideér.

Meet me @ Dhen' Ess Hardware! | Mikrotik - Routing the World!

(#13970) wardemi válasza csusza` (#13969) üzenetére


wardemi
senior tag

Ez amúgy engem is érdekelne, hogy egy ilyen mennyivel "jobb" ha jobb egyáltalán mert ugye az ocsó kínai nem feltétlenül bírja jobban vagy tovább mint a gyári. Illetve ha egy ilyet beszereznék akkor az NFC-nek búcsút mondhatok nem?
Akinek van személyes tapasztalata meghallgatom szívesen :).

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#13971) palesz53 válasza Benex (#13967) üzenetére


palesz53
senior tag

még mindig nem tudom... :-) annyi új kernel jött ki az elmúlt pár napban, le van töltve mind a telóra, de legalább 1 napot akarok adni mindnek - 1x slukké is sorra kerül... :-)

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#13972) mgTerminator válasza palesz53 (#13971) üzenetére


mgTerminator
veterán

Te kerneltesztelésen kívül használod másra is a telót? :D

(#13973) Mars55 válasza mgTerminator (#13972) üzenetére


Mars55
csendes tag

Tudnátok abban segíteni, hogy hogyan tudom a névjegyzéket vissza másolni a SIM kártyára? Sim-ről import a telefonra megvolt, de szeretném a telefonról vissza másolni a Sim-re a névjegyeket. Elérhető ilyen opció valahonnan? (sajnos letöröltem a sim kártyát, de szeretném, ha ott is meglenne minden kontakt, ha gyorsan át akarom tenni egy egyszerű mobilba a kártyát, akkor ne legyen gond)

(#13974) palesz53 válasza mgTerminator (#13972) üzenetére


palesz53
senior tag

:D persze... céges és privát mailek napközben (?!); áh, inkább állandóan - néha sajnos, néha hurrá, némi böngészés este (mostanában egyre többször nincs kedvem bekapcsolni ezért a gépet)... mondjuk azt nem tudom lassan minek nekem telefon funkció, mert a pénteki foci összetrombitálásán, meg heti pár pizza megrendelésén (bár azt is intézhetném neten... :F ) kívül szinte mindent mail-ben, vagy webes felületen intézek... :DDD
most meg végre hálózat is van, nyomtatás, szkennelés is telóval megy...
ja, meg vmelyik este mahjongoztam egy félórát... :DD

[ Szerkesztve ]

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#13975) mgTerminator válasza palesz53 (#13974) üzenetére


mgTerminator
veterán

Telóval szkennelsz? :D

(#13976) palesz53 válasza mgTerminator (#13975) üzenetére


palesz53
senior tag

nem - multifunkciós masina, de a hálózaton keresztül a telefonnal (is) irányíthatom... nyomtatnivalót telóról küldöm a hálózati nyomtatóra (akár felhőből, akár mail csatolmányaként kapottat - lehet kép, pdf, bármilyen office formátumú cucc stb), vagy épp lehet betenni motyót szkennelni, telóval megadom hova menjen (akár felhőbe is mehet, de gépre, vagy a telóra is jöhet pdf-ben, jpeg-ben, vagy más képformátumban); de lehet faxolni is... és ezt akárhonnan elérem, csak legyen vmiféle adatkapcsolatom (wifi, vagy mobil) - akár külföldről is...

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#13977) Benex válasza palesz53 (#13976) üzenetére


Benex
senior tag

Itthon nekünk is valami hasonló van :D van egy adott email cím és ha arra az emailra küldök levelet valami csatolt fájlal akkor kinyomtatja :D pl iskola miatt Sztem hasznos mert ha mond valamit a tanár h neten hol találunk valamit akkor elkuldom és mire haza jövök kivan nyomtatva :)

Proud owner of S21Ultra and Watch 4

(#13978) csusza` válasza Benex (#13977) üzenetére


csusza`
senior tag

Hi all!

Ha minden igaz, holnap vagy holnap után végre én is Nexus tulaj leszek.
Kérdés: gyári ROMokat szeretnék használni rajta. Hogy érhető el a "leggyorsabb"? Kernel, vagy valami más cserét kell csinálni rajta?

Meet me @ Dhen' Ess Hardware! | Mikrotik - Routing the World!

(#13979) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

Azt tudta valaki, hogy amikor feljön a kikapcsoló menüpont a bekapcs gomb hosszan nyomása után és a kikapcsoláson hosszan nyomva tartjuk az ujjunkat, akkor csökkentett módban újraindítható a telefon 4.2.2 alatt?

Amúgy kezd a nemiszervem tele lenni ezekkel az android verziókkal... Ugye írtam pár napja, hogy elkezdett a telefon 4.2.2 alatt szaggatni és a háttérkép csere megoldotta a dolgot kis időre, majd újra kezdődött minden. Ez miatt felraktam a 4.1.1-et, ami villám gyors volt, meg nem is akadt így össze-vissza, ahogy a 4.2.2, csak egy baja volt, hogy olyan szinten merült az aksi, hogy nem akartam elhinni. Ugyanolyan igénybevételnek volt kitéve a készülék, mint eddig, még a programok is ugyan azok voltak. Éjjel laza 40%-ot esett úgy, hogy előtte volt újraindítva a készülék és reggelre totál lemerült... Gondoltam újra megpróbálkozom a 4.2.2-vel, mert rajtam kívül senki nem panaszkodott rá. Felraktam, tök gyors meg minden, aztán 10 perce kezembe vettem és megint lagtenger az egész... Egyszerűen nem vágom, hogy mi a szartól van ez, de biztos valami alkalmazás okozza csak kideríteni meg biztos nem lesz türelmem hozzá...
Valaki nézze meg nekem az Alkalmazás menüpontot, hogyha lapoz a Letöltött, Futó és Összes fül között, akkor mennyire akad? Amíg nem tölti be addig megeshet egy kis akadás, de utána mindig sima volt a lapozás a 4.2.2-t kivéve minden android verzióban. Itt már ez is elég trágya lett nálam. :/

(#13980) Slukkica válasza Dzsuri89 (#13979) üzenetére


Slukkica
őstag

Csökkentett mód, igen ICS-ben jött ez a lehetőség :)
Milyen jó is "új" dolgokat felfedezni :Y

Különben nem piszkálódásképpen írtam csak, sokszor meghökkenek, hogy mennyire nincsenek sokan tisztában avval hogy az android valójában miket is tud!

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#13981) assemble válasza Dzsuri89 (#13979) üzenetére


assemble
addikt

Nalam teljesen smooth az alkalmazas menupont, barhova gorgetek, szemre 60 fps-nek tunik, nincs akadas. 4.2.2-n vagyok. Nem fut valami alkalmazas (futo menupont) aminek nem kene es leterhel?

(#13982) Dzsuri89 válasza assemble (#13981) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Semmi extra nem fut, az a durva tényleg... :/ Azt akartam, hogy legyalulok mindent, majd csak pár appot rakok vissza és megnézem úgy mi a szitu, de ehhez nincs türelmem. Amúgy neked rootolva van?
Visszarakom a 4.1.2-t, hátha azzal nem merül annyira, mint 4.1.1-gyel.

(#13980) Slukkica
Erre is teljesen véletlenül jöttem ma rá, mert véletlen ott hagytam az ujjam rajta. :D

[ Szerkesztve ]

(#13983) assemble válasza Dzsuri89 (#13982) üzenetére


assemble
addikt

Igen, rootolva van wugresh cucccaval (supersu-val).
Az ide-oda flash-eles utan amugy nem biztos h jo otlet azonnali kovetkezteteseket levonni az aksi teljesitmenyerol, egy ilyen flash-eles utan szerintem par napot/feltoltesi ciklust erdemes lehet varni hogy biztosan "bealljon" a helyere a cucc. Ez persze lehet h csak mitosz, nem tudom mi igaz belole :)

(#13984) Dzsuri89 válasza assemble (#13983) üzenetére


Dzsuri89
őstag

A 4.1.1 fent volt már 5-6. napja és semmit nem változott. A 4.2.2 sokkal jobban bírta ma, amíg fent volt, mint a 4.1.1. Majd kiderül, hogy mi lesz 4.1.2-vel. Én a SuperSU-t kézileg raktam fel recovery-ből, nem hinném, hogy az zavart volna be... :/

(#13985) ntomka válasza Slukkica (#13980) üzenetére


ntomka
nagyúr

Miért kell ezen meglepődni? Az a baj, hogy a rendszer frissítéskor senkinek nem tolja az arcába, hogy mik az új dolgok, persze, hogy nem fognak róla tudni.

ツ Headphones on - World off

(#13986) mgTerminator válasza Dzsuri89 (#13979) üzenetére


mgTerminator
veterán

Ez hogy is működik pontosan? Mert nekem cm10.1 alatt tableten nem igazán csinál semmit....

(#13987) Dottore válasza Dzsuri89 (#13982) üzenetére


Dottore
addikt

Ne haragudj nem akarlak megbántani, de ha neked nincs türelmed ahhoz, hogy megnézd az appokat, akár egyesesével, akkor a büdös életben nem fog helyetted rájönni senki.

(#13988) 33as válasza Slukkica (#13980) üzenetére


33as
senior tag

Szia egy kis off: nexus 4-re új rom? Már várom de nagyon. :)

MacBook Air M2 , iPhone 11 , Watch , iPad , Apple TV , Pixel 6a , Pocket 2 és Action, Nikon P900 , Htc G1 white , iPod classic , xDuoo X2 , Xbox One , RC Pilot

(#13989) mgTerminator válasza mgTerminator (#13986) üzenetére


mgTerminator
veterán

Na hát azért ennyien ne tolongjatok..... egyébként már rájöttem, cmben az újraindítást kell hosszan nyomni...

(#13990) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

Olyannal talalkoztatok mar, h gmail önállóan nem szikronizal, csak, ha kulon ragombolok?

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#13991) forintuser válasza 33as (#13988) üzenetére


forintuser
őstag

Nem lesz. :(

Holnapkészítést vállalok.

(#13992) Dzsuri89 válasza Dottore (#13987) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Az a baj, hogy nem egyből jelentkezik a hiba miután minden appot visszaraktam, hanem egy kis idő elteltével, ezért trágya ez a tesztelés dolog. Ha egyből szar lenne a szitu, miután felraktam egy appot, akkor tuti neki esnék.

(#13993) Zolesz007 válasza bajnokpityu (#13990) üzenetére


Zolesz007
őstag

Állítsd be a beállításokban a pipát a gmail mellé is. Van, hogy elfelejti... :F Legalábbis nálam ilyen volt már.

Fold 5

(#13994) Pter_ válasza Dzsuri89 (#13982) üzenetére


Pter_
tag

A 4.2.2 nekem sem jött be, laggolt vele a telefon rendesen, gyári stock rom nem reagált időben a bekapcsológombra stb...
Feltettem a 4.1.2-t azóta boldog vagyok, az akkuidő is sokkal jobb lett. A 4.2.2 nálam nem bírt ki egy napot sem, mostanában este még 50% van az aksiban.

(#13995) ntomka válasza bajnokpityu (#13990) üzenetére


ntomka
nagyúr

Trémobil?

ツ Headphones on - World off

(#13996) Dzsuri89 válasza Pter_ (#13994) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Akkor nem vagyok egyedül legalább... :)

4.2.1 és 4.2.2-nél nem volt gondom az aksival jól bírták. 4.1.1 volt az aksi gyilkos. Így visszagondolva nem is értem, hogy tudtam használni a telefont anno, mikor megjelent a JB.
Az tény, hogy sokkal jobb a telefont 4.1.2-vel, mint a 4.2-vel, igaz hiányoznak a 4.2.2 funkciói, de majd átvészelem. :)

(#13997) Pter_ válasza Dzsuri89 (#13996) üzenetére


Pter_
tag

Van pár funkció, ami nekem is hiányzik, de összességében sokkal jobb így :DD

(#13998) pszili8 válasza bajnokpityu (#13990) üzenetére


pszili8
aktív tag

Nálam egyszer volt ilyen,magától kikapcsolt az automata szinkron,nem csak a nexuson a többin is.

Blackberry Q10,Xiaomi Mi A1

(#13999) Dottore válasza Pter_ (#13994) üzenetére


Dottore
addikt

Tisztázzunk valamit. Felteszed (4.2.2), nem frissíted, az egész romot ahogy van. mondjuk toolkit, semmi program és úgy szaggat? Mert ezt nem hiszem.

Amúgy az akkumulátornál nézzétek meg a media sesrver processt, mennyit fogyaszt. Nálam az volt a hunyó. Ennek spec. van megoldása.

(#14000) klevente válasza Dottore (#13999) üzenetére


klevente
tag

Mi akkor a megoldás ha a media process eszi az akksit?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.