Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:48:37

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14801) mgTerminator válasza Benex (#14792) üzenetére


mgTerminator
veterán

Na pont az lesz az ami kb soha nem fog beégni... A "beégés" pontosabban azt jelenti hogy a ledek veszítenek a fényerejükből, de általában ez akkor következik be ha túlhajtják őket. Na most ebben az esetben ha folyamatosan max fényerőn üzemel, akkor sem fog beégni a 3 gomb, mert szürkék, tehát sötétek, alacsony fényerőn üzemelnek. Nem ártana utánaolvasni a dolognak ha nem vagytok tisztában vele. A másik meg az hogyha auto fényerőn használja az ember akkor sehol máshol nem fog beégni.

Karácsonyra megvettem apámnak a haverjától az S2-esét, aki egy éven keresztül max fényerőn használta, és azt kell hogy mondjam, elég minimális volt a beégés. Tesztprogram nélkül észre sem lehetett venni. De egyébként ott is csak a kék ledek veszítettek a fényerejükből.

(#14802) slice14 válasza ntomka (#14800) üzenetére


slice14
veterán

Tényleg nemártana jó pár appfejlesztőnek.

Más: A Fancy Widget fejlesztésével leállt a fejlesztő? Legutolsó frissítés 2012. január 30.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#14803) S-eye válasza mgTerminator (#14801) üzenetére


S-eye
senior tag

Az én GNexemen, amit 10 hónaposan vettem nemrég, meg sajnos a fél képernyő telejesen be van égve, lent meg látszanak a billentyűzet nyomai is, ahol a betűk voltak, a statusbarnál még egy név is kiolvasható.Szóval igencsak függ a bánásmódtól, hogy meddig bírja a kijelző.Szerencsére hétfőn jön a szervízes cserélni :K

(#14804) FragMaster válasza Benex (#14792) üzenetére


FragMaster
addikt

Én a gyári garimmal nem stresszelek, csak amióta kipróbáltam a kicsinyítést és eltűntetést azóta zavarnak a batár gyári gombok :) Ezért is jó a soft gomb, testre szabható...ha hagyják.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#14805) Benex válasza FragMaster (#14804) üzenetére


Benex
senior tag

Ez meg a másik h az ember kisebbre veszi és hozzá szokik aztán meg nagyon nagynak tűnik az alap

Mielőtt vettem a telot utána olvastam és írtak h az alsó sáv hajlamos beégni mivel az állandóan ott van! De lehet nincs igazam.... :(

Proud owner of S21Ultra and Watch 4

(#14806) palesz53 válasza Benex (#14780) üzenetére


palesz53
senior tag

:Y 2 napja atomolok, semmi hasonlót nem tapasztaltam... :C

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#14807) Benex válasza palesz53 (#14806) üzenetére


Benex
senior tag

Sejtettem h nálam van a baj mert xda.n se írtak ilyen hibát (csak h 1-2 kép így szürke lesz de azt javították )

Sd majd programot ismered? Pl ha azt futtatom rögtön reboot.... :/

[ Szerkesztve ]

Proud owner of S21Ultra and Watch 4

(#14808) mgTerminator válasza S-eye (#14803) üzenetére


mgTerminator
veterán

Az szép.... Egyébként én tettem fel olyan kernelt amivel a max fényerőt hát hogy is mondjam, a beállítás szerint a duplájára húztam :D Lehet hogy ekkora fényerőt igényelt a telód előző tulaja is :D ránézni már nem nagyon lehetett a kijelzőre, úgy vakított :D De 1 biztos! Én attól egy cseppet sem félek hogy az alsó gombok beégnek. Ha meg valamilyen csoda folytán mégis bekövetkezik, akkor már úgysem én leszek a tulaj, meg mivel állandóan ott vannak a gombok, úgysem fog feltűnni senkinek :P

(#14809) S-eye válasza mgTerminator (#14808) üzenetére


S-eye
senior tag

Mi volt a vakító kernel neve? :) Mondjuk teljes kijelzős programnál azért csak zavaró az a rész :)

(#14810) mgTerminator válasza S-eye (#14809) üzenetére


mgTerminator
veterán

Talán frankó kernel volt az, de lehetséges hogy csak program függő, igazából nem próbálgattam, csak 1x láttam hogy ilyen is van :D Na szóval a Tricksterben felhúztam mind a 3 értéket 400ra.

(#14811) Integra


Integra
titán

érdekes dolog történt éjjel. lefekvéskor levettem töltőről a telefont, 100%-on volt. reggel 7-kor kikapcsolt a telefon.. wtf? akksi ki, be, nem indul.. lemerült. megnéztem a battery-t a settings-ben, google+ leszívta az éjszaka alatt a komplett akksit! nem is használom...
ez miért lehet?! másnál is volt ilyen? nyomtam rá egy disable-t, erre uninstallálta magát.. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14812) forintuser


forintuser
őstag

Nektek már van MIUI. Mázlisták.

Holnapkészítést vállalok.

(#14813) S-eye válasza mgTerminator (#14810) üzenetére


S-eye
senior tag

Hááát...találtam egy franco nevű zipet a telefonon,szóval megeshetett:P

(#14814) slice14 válasza forintuser (#14812) üzenetére


slice14
veterán

Nem érzem magam mázlistának. Elégedett vagyok a cm-mel. :D

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#14815) M0RGI


M0RGI
őstag

Sziasztok!
Tudnátok ajánlani valami jó ingyenes ad blockert?
Csak detektorokat találok, de azok nem blokkolnak.
Köszi!

(#14816) ntomka válasza Integra (#14811) üzenetére


ntomka
nagyúr

Ilyennel még nem találkoztam ezen a telón.

ツ Headphones on - World off

(#14817) FragMaster válasza mgTerminator (#14808) üzenetére


FragMaster
addikt

Nem kell ahhoz olyan nagy fényerő. Ugye nem pont a gombsor ég be, hanem mivel az fekete és közvetlenül felette általában nem, így eltérő mértékben használódik el a kijelző ezen két területe és okozhat látványbeli eltérést.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#14818) Integra válasza ntomka (#14816) üzenetére


Integra
titán

én sem. teljesen értetlenül állok az egész előtt. ráadásul google+ alkalmazás amit soha nem használok? be sincsen loggolva. mintha "beakadt" volna valamiért....

a másik.
bemegyek a settings, apps, running-ba, és olyan alkalmazások ugranak fel és tűnnek el azonnal, kb egy másodperc után, amik nem is futnak.. a memória használatom ennek megfelelően ugrál folyamatosan

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14819) forintuser válasza M0RGI (#14815) üzenetére


forintuser
őstag

Èn ezt használom.

Holnapkészítést vállalok.

(#14820) M0RGI válasza forintuser (#14819) üzenetére


M0RGI
őstag

Köszi!!! Ez volt az ami régebben nekem is bevált a sok közül, csak elfelejtettem a nevét, meg playen sem találtam, de már látom miért (AdAway was removed from Google Play).

(#14821) palesz53 válasza M0RGI (#14820) üzenetére


palesz53
senior tag

mindenféle adblocker "tilos" lett úgymond a Google szabályai értelmében... régi verziók persze működnek, de friss nem lesz (pl a rom toolbox sem tartalmazza már)...
nem igazán értem miért jó ez - oké, reklámokból (is) élnek, de ez kicsit izomból jött...

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#14822) trance89 válasza forintuser (#14812) üzenetére


trance89
őstag

ez ami a linken szerepel még csak véletlenül sem nekünk való (toro - usa verziós gnex)

(#14823) dzsó123


dzsó123
csendes tag

Flash videók lejátszásához mit kéne telepítenem? gondolok itt RTL mostos és http://www.laola1.tv/en/int/handball/ehftv-home/video/467--.html az itt lévő videók lejátszása lenne nekem fontos amit most nem tudok megtenni :(

(#14824) forintuser válasza trance89 (#14822) üzenetére


forintuser
őstag

Bocsánat. :B Csak jót akartam.

Holnapkészítést vállalok.

(#14825) slice14 válasza dzsó123 (#14823) üzenetére


slice14
veterán

Az rtl most az silverlight-os oldal.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#14826) Integra


Integra
titán

hol látom, hogy milyen alkalmazások milyen mértékben zabálják a cpu-t??? valami monitor app kéne, mert hihetetlen, hogy zuhan továbbra is az akksim..... valami nem stimmel

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14827) ntomka válasza Integra (#14826) üzenetére


ntomka
nagyúr

System tuner.

ツ Headphones on - World off

(#14828) M0RGI válasza palesz53 (#14821) üzenetére


M0RGI
őstag

Hát ez remek... Kösz a infót!

(#14829) Integra válasza ntomka (#14827) üzenetére


Integra
titán

feltettem, cpu folyamatosan pörög 700-1200mhz váltakozva, 70-100% között a cpu load folyamatosan

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14830) ntomka válasza Integra (#14829) üzenetére


ntomka
nagyúr

A task managerben a bal alsó gombbal válts total timera, így látni fogod mi használja legtöbbet a CPU-t.

ツ Headphones on - World off

(#14831) Integra válasza ntomka (#14830) üzenetére


Integra
titán

ilyeneket dobál ki:DDD

ez nonsense, de komolyan.. ráadásul olyan alkalmazások amiket nem is használok, össze-vissza, másodpercerenként változik a lista teljesen inaktív programokkal az élen

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14832) ntomka válasza Integra (#14831) üzenetére


ntomka
nagyúr

Mondjuk ez nem total time, de az az IM+ elég gyanús. :D

Tedd total timera.

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#14833) Integra válasza ntomka (#14832) üzenetére


Integra
titán

total time
de ez is össze-vissza ugrál folyamatosan, egyszer van 30 alkalmazsá, másik pillanatban meg a fele eltűnik... aztán újra 30..
[/IMG ez tűnik az alapnak - és szerintem ez kéne a normális legyen folyamatosan: (IMG:http://imagerz.com/QE8TWktvAwMBXg1MFQVQ)(/IMG)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14834) ntomka válasza Integra (#14833) üzenetére


ntomka
nagyúr

Valamiért folyton bezárogat mindent a rendszer, aztán az autorun progik újraindítása lehúzza az akksit.

ツ Headphones on - World off

(#14835) Integra válasza Integra (#14833) üzenetére


Integra
titán

ez meg az, aminek szerintem folyamatosan lennie kéne, ezen appok része ugye aktív.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14836) Integra válasza Integra (#14835) üzenetére


Integra
titán

start time sort, itt jól látszik hogy adottak a programok amik fixek és stabilak. de minden más, ami alapvetően inaktív program kéne legyen, folyamatosan bekapcsol, aztán ki és absz random, inaktív programokkal.. :(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14837) palesz53 válasza Integra (#14836) üzenetére


palesz53
senior tag

miért nem csinálsz egy mentést recoveryben, aztán factory reset, majd restore... kevesebb idődet venné igénybe, mint találgatni...
lehet, csak beakadt vmi...

[ Szerkesztve ]

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#14838) Integra válasza palesz53 (#14837) üzenetére


Integra
titán

mert tudod sokszor érdekel a miértre a válasz, szeretek tanulni :) persze, ha aztán nagyon elakadok és nem megy, akkor nem lehet mást csinálni...
szóval lehet hogy restore lesz, valóban.
de mi lesz az összes alkalmazásom custom beállításaival?! hülyét fogok kapni ha 30 alkalmazásnál minden odavész.. meg a log-ok, settignsek, msecure levédett adatai..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14839) palesz53 válasza Integra (#14838) üzenetére


palesz53
senior tag

emelem kalapom, ez tiszteletre méltó!
én úgy vagyok vele, hogy ami számítástechnikai, az bármikor megadhatja magát (és ez jellemzően a legrosszabbkor következik be), és legtöbbször felesleges "gépészkedni", a legegyszerűbb megoldás általában a legjobb (mert sokszor csak tippek vannak a lehetséges megoldásra - az idő meg drága)... ez meg sokszor a tiszta pálya...
sok app-ban lehet ma már mentést csinálni - ennek felismerésére is jó idő kellett a fejlesztőknek...

[ Szerkesztve ]

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#14840) mgTerminator válasza Integra (#14838) üzenetére


mgTerminator
veterán

Én ilyen esetben a fejlesztői eszközökben bekapcsolom a cpu folyamat kijelzést vagy hogy írja és a kijelző jobb felső sarkában mutatja hogy mi az ami első helyen van.

(#14841) FragMaster válasza Benex (#14782) üzenetére


FragMaster
addikt

No felpattintottam, még belakóban van de eddig nagyon tetszik. Van benne minden ami kell és még több. AK kernellel tesztelgetem egy darabig.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#14842) Integra válasza mgTerminator (#14840) üzenetére


Integra
titán

hahaha, attól nálam a kijelző jobb oldala komplett tele lesz jelenleg :DDD
tényleg nemtom mi a fene van...
van titanium backup pro-m, nincs mese, használni kell. csak még nemtom, hogyan, mert a megvételen túl még nem jutottam, egyszer még anno a desire-rel használtam, de nem azt csinálta amit kellett volna..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14843) Benex válasza FragMaster (#14841) üzenetére


Benex
senior tag

melyik verziót tetted fel??? én eddiga sima official rootboxot használtam, hajnalba meg feltettem a nightlies verziót ....nekem jobban bejön, mint a v3.9.1es verziója :)

Proud owner of S21Ultra and Watch 4

(#14844) Viper26 válasza Integra (#14842) üzenetére


Viper26
nagyúr

Mindjárt mondom...

Elindítod, utána jobbra fent "schedules".Elvileg gyári állapotban kettőt látsz, az egyikre rányomsz, hogy "edit", és onnan "delete".Csak egyre lesz szükség most.
Annál szintén "edit", menüből fent kiválasztod, hogy "backup all user apps", megadod az időt, és a napot, hogy mikor csinálja, és save...utána "run" manuálisan, és megcsinálja...plusz a beállított időpontban le fog futni (nálam minden éjjel, hogy friss mentéseim legyenek).
System appot (piros) NEM mentesz, mert abból gebasz lesz...mondjuk így nem is fog, ha beállítod.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 | FR955

(#14845) slice14 válasza Viper26 (#14844) üzenetére


slice14
veterán

Hülye kérdés:

És ha nincs szükségem minden user app backup-jára,

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#14846) FragMaster válasza Benex (#14843) üzenetére


FragMaster
addikt

Sima 3.9.1-et. Az unofficialt hagytam, mert a feltöltési időpont szerint régebbinek tűnt, mint az official. Ez egyelőre marad, első blikkre végre úgy működik minden ahogy akarom, a legutolsó tsm-ben ami fent volt előtte volt pár zavaró dolog amit eleinte betudtam user errornak, de valahogy itt még is megy szintén clean install után.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#14847) Viper26 válasza slice14 (#14845) üzenetére


Viper26
nagyúr

Akkor mented manuálisan "backup / restore" menüből..

iPhone 14 | FR955

(#14848) slice14 válasza Viper26 (#14847) üzenetére


slice14
veterán

Na igen, ezért hülye kérdés. :)

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#14849) Benex válasza FragMaster (#14846) üzenetére


Benex
senior tag

nagyon jo rom ez szerintem :) a jók keveréke :DD(cm,aokp,pa)

Proud owner of S21Ultra and Watch 4

(#14850) iOnizer válasza mgTerminator (#14801) üzenetére


iOnizer
tag

Nekem baromi hamar (3 hét alatt) beégett a navbar és a statusbar is a kijelzőbe. Főleg akkor zavaró, ha vízszintesben netezek, akkor ugyanis a statusbar elmozdul az alap helyéről. Baromi ocsmányan néz ki. De youtube-nál, vagy bármilyen videólejátszónál még jobban látszik, mert ott a navbar is eltűnik.

Alá bizony

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.