Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:48:37

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12001) tesoh válasza Benex (#12000) üzenetére


tesoh
tag

Ezzel beállíthatod a Kernelek cuccait. Szín, Cpu, Stb...
Link

(#12002) Benex válasza tesoh (#12001) üzenetére


Benex
senior tag

Köszönöm :) Hnap reggel azzal kezdem h felteszem;)

Proud owner of S21Ultra and Watch 4

(#12003) tesoh válasza Benex (#12002) üzenetére


tesoh
tag

Nincsmit!:)

(#12004) Benex válasza tesoh (#12003) üzenetére


Benex
senior tag

Nah feltettem plusz Franco r356-ot tudom h csak szám de este mikor feltettem 3025pontot adott quadrant standard progi:)
Melyik kernelt tudjátok meg ajánlani akku idő szempontból?

Proud owner of S21Ultra and Watch 4

(#12005) bodoraudio


bodoraudio
aktív tag

van friss slukk rom!
jól teszi a dolgát.

[ Szerkesztve ]

(#12006) Steelheart2 válasza bodoraudio (#12005) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Nekem a 12.5 van fennt és remekül végzi a dolgát.Szeretem ezt a romot.Nagyon jol testre lehet szabni.Az ujban mi az ujittás?

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#12007) bodoraudio válasza Steelheart2 (#12006) üzenetére


bodoraudio
aktív tag

nézd meg az weblapján.
nekem bejön pedig 10.1 ciánról jöttem át ami super

(#12008) Slukkica válasza Steelheart2 (#12006) üzenetére


Slukkica
őstag

És a kinézetét is elég jól lehet variálni.

Ma reggel MIUI dark nosztalgikusan ébredtem :DDD
(minden narancs és fekete)

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#12009) Steelheart2 válasza Slukkica (#12008) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Igen,én is probálgattam témázgatni.Mik az ujittások az uj romban.Angolul nem tudok,tehát hiába olvasom,nekem ez magas.:DGrat a munkádhoz amugy!

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#12010) Dottore


Dottore
addikt

Hogy van ez a többmagos procikkal?

Itt van pl. a kétmagos DualCore 1.2 GHz Cortex A9. Ez most 2x 1.2 GHz, vagy magonként 600 GHz?

[ Szerkesztve ]

(#12011) FragMaster válasza Dottore (#12010) üzenetére


FragMaster
addikt

2x 1.2 GHz

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#12012) CB válasza Dottore (#12010) üzenetére


CB
senior tag

Olvastad a topikindító tesztet? :DD

"A Galaxy Nexus “csak” kétmagos, magonként 1,2 GHz-es sebességű Texas Instruments OMAP 4460-as processzor dolgozik a burkolat alatt. Ez a CPU más telefonban még nem nagyon debütált, egy Japánban elérhető Sharp használ ilyet, de ott 1,5 GHz-es az órajel – ezt a magot ennyire lehet maximum felhúzni. Grafikus gyorsításra PowerVR SXG540-es GPU szolgál, a RAM mérete 1 gigabájtos."

[ Szerkesztve ]

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#12013) B1T3 válasza Dottore (#12010) üzenetére


B1T3
addikt

Magonként 1,2 GHz.

Szerk.: lett pár válasz, lehet, frissítenem kellett volna válasz előtt, mert már pár perce megnyitottam a topikot. :D

[ Szerkesztve ]

(#12014) palesz53 válasza Dottore (#12010) üzenetére


palesz53
senior tag

magonként 600 GHz? :DDD ez még a jövő... :DD
bocs, le kellett csapni... :R

de hogy on is legyek!
slukk 13 zen kernellel szép, gyors! :C nem is emlékszem mikor volt ennyire "folyékony" a rendszer! :R
jelenleg zen schedulerrel használom, governorokból - fogyasztás miatt - kénytelen voltam variálni: kikapcsolt képernyőnél pegasusq, bekapcsoltnál zenx... ha folyamatosan pegasusq megy, akkor bekapcsolt képernyőnél nagyon gyorsan merül az akksi...

[ Szerkesztve ]

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#12015) Dottore


Dottore
addikt

Nem félek kérdezni. Kösz emberek. CB nyert, az volt az alázóbb :)

(#12016) palesz53 válasza Dottore (#12015) üzenetére


palesz53
senior tag

pedig mi szeretünk Téged! :DDD

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#12017) CB válasza Dottore (#12015) üzenetére


CB
senior tag

:)

Tudom, hogy még egyszer visszakapom. :))

[ Szerkesztve ]

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#12018) Dottore válasza CB (#12017) üzenetére


Dottore
addikt

Dehogy..

Egy barátommal beszélgettem és elbizonytalanodtam. Gyorsan rákerestem a neten, viszont nem találtam semmit. Gondoltam egy életem egy halálom megkérdezem. Ez volt a leghatékonyabb megoldás.

palesz53
Remélem is. :)

[ Szerkesztve ]

(#12019) Knife.McL válasza Grande Ale (#11994) üzenetére


Knife.McL
tag

Ha szinkronizál rendesen, akkor ne zavarjon.
Sokkal valószínűbb, hogy nem is szinkronizál (vagy nem fog), ekkor egyszerűen bemész a beállítások menübe, ott a fiókok, google, azon belül kiválasztod amelyik ezt csinálja és törlöd, majd újra hozzáadod.

Az élet olyan mint az ásás. Néha hátráltat egy-két gyökér, de annak jól odab***ol az ásóval, aztán haladsz tovább.

(#12020) palesz53


palesz53
senior tag

aki szeret állítgatni, annak egy ötlet... kell hozzá egy kernel állítgató progi (pl trickster mod bármelyikhez, vagy trinityhez, gladoshoz van saját)...
meg kell keresni a tcm congestion beállítást, és ott a westwood-ot választani - ki, mit tapasztal?
(a pontosság kedvéért ez westwood+, de mivel a régi verziót már nem használják, a + jelet lehagyják...)
csak sejtem, mit is lehet itt módosítani, sajnos az angol leírás számomra érthetetlen (pedig 28 éve tanulom az angolt), és az xda-n sem leltem egyszerű leírást (franco topikjában van néhány hozzászólás, meg egyéb kerneles topikokban 1-1)... ha vki képben van vele, legyen kedves ossza meg mi ez pontosan!
zen, franco, trinity biztos tudja, talán anarkia is, a többi kernelt nem tudom...

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#12021) Benex


Benex
senior tag

melyik a legjobb kernel szerintetek??? több választ is szeretnék köszönöm :)

másik h a miui romokrol mik a véleményetek?? 4.2.1android verzioval létezik már???

előre köszönöm ezt a sok mindent :)))

Proud owner of S21Ultra and Watch 4

(#12022) palesz53 válasza Benex (#12021) üzenetére


palesz53
senior tag

szerintem önmagában egy kernelt értékelni nem szerencsés... rom-kernel párost én a magam részéről jobb "értékelési" alapnak tartok (de ehhez még hozzávenném a kernel, és a rom beállításait is - milyen i/o scheduler, governor stb.)...
ehhez persze "annyi" még hozzátartozik, hogy a használó ismerje-tudja mire is használja leginkább a készülékét, és ahhoz megfelelő beállításokat is használ(jon) - magyarán mi fontosabb: sebesség, rendelkezésre állási idő stb.

magam részéről annyi az elvárás, hogy mondjuk reggel 6-tól este 11 körülig húzza ki az akksi, folyamatos gmail szinkronnal, átlag napi 4-5, darabonként kb 1, max perces beszélgetés, kb 10 mailre válasz, kb fél óra netezés (kisebb arányban wifin); emellé némi döcögést simán elnézek, nem vagyok sebességmán...

jelenleg slukk 13 + zen kernel (zen scheduler, képernyő on - zenx, off - pegasusq governor) - akksi idő így nap után lehet kevés lesz, viszont annyira gyors (és tényleg csak 1-2 röccenést tapasztaltam) jelenleg, hogy ilyen ennél a telónál még sosem volt, sőt a nexus s-en sem emlékszem ilyen pokoli sebességre, gördülékenységre...

[ Szerkesztve ]

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#12023) palesz53 válasza palesz53 (#12022) üzenetére


palesz53
senior tag

még annyi lemaradt, hogy nem szoktam ki-lekapcsolgatni pl a 3g-t - ha már okostelefont vettem, akkor használni is akarom... gps-t csak akkor kapcsolom be, ha navigálok, de ilyenkor töltőre teszem a kocsiban...

amúgy slukk kernelével sem volt gondom, azzal tán picit lassabb és akadozósabb helyenként a slukk 13...

[ Szerkesztve ]

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#12024) Benex válasza palesz53 (#12023) üzenetére


Benex
senior tag

Köszönöm ezt a kimerítő választ :) jelenleg xylon 14es romot hasznalok Franco r356 os kernellel.. Sebességre nekem sincs panaszom de sokszor olvastam h dicséritek slukk romját hnap felteszem a legujabbat kíváncsi lettem :D
Köszönöm még 1x a választ :)
Még annyi h én sebesség mániás vagyok Nekem ha reggel 6tol délután 6ig bírja az már jó :)

Proud owner of S21Ultra and Watch 4

(#12025) mtm800 válasza Benex (#12024) üzenetére


mtm800
senior tag

A xylon 14-b2 tényleg jó választás nagyon jól működik. Jómagam is azt használom , nem volt eddig semmi gondom vele. Stabil eddig talán a legjobban működő az összes rom közül ...pedig nem nagyon van olyan amit ki nem próbáltam :D

[ Szerkesztve ]

(#12026) Benex válasza mtm800 (#12025) üzenetére


Benex
senior tag

Nekem annyira tetszik h tényleg mindent saját igényeimre szabható :) milyen kernellel használod? Nkm Franco r356 van :D

Proud owner of S21Ultra and Watch 4

(#12027) mtm800 válasza Benex (#12026) üzenetére


mtm800
senior tag

Nekem is ua kernel van. Tegnap még feldobtam / Kíváncsiságból/ a jb v3.3-at ami ugyan 4.1.2 de az is állati gyors és testreszabható. De maradtam a xylon mellett.

(#12028) Benex válasza mtm800 (#12027) üzenetére


Benex
senior tag

Én most a miui v4et próbáltam ki.. Szép nagyon gyors de hasonlít a szolifonra és angol nyelvű.. Kiakarok próbálni xylon mellé más kernelt is csak én meg ugye szeptember óta vagyok gnex tulaj és kb 2hete ha foglalkozok a romolassal és nem igazán ismerem h mik vannak és mik a jó kernelek.. Xd.n olvasgattam de angol tudásom 0 xd

Proud owner of S21Ultra and Watch 4

(#12029) mtm800 válasza Benex (#12028) üzenetére


mtm800
senior tag

Nekem is volt fent miui...ezen is meg sima galaxy-n is ...nálam kicsit jobban merítette az akksit mint számítottam. Mondjuk a franco is árnyalatnyival jobban, de nem szignifikánsan húzza a telepet...de valamit valamiért. Nekem megfelel pedig kap rendesen a teló, munka miatt is meg egyébként is rendesen használom.

(#12030) Benex válasza mtm800 (#12029) üzenetére


Benex
senior tag

Nekem is megfelel :D én próbálom kihozni a legjobbat a telomból:)

Más: nem tudjátok h tudnám az sgs3 screen lockját félteni az enyémre? Annyira tetszik :)

Proud owner of S21Ultra and Watch 4

(#12031) palesz53 válasza Benex (#12028) üzenetére


palesz53
senior tag

hát túl nagy választék nincs 4.2-re (elvileg januárban a google kiadja az ehhez a jb-hez valót) - amely egyenlőre azonos a 4.1.x-es fejlesztésekkel -, van amelyik alpha állapotban van csak (pl a trinity - ezt der kernel néven könnyebben megtalálod)...
jelenleg elérhető slukk, franco, zen, air, anarkia (vagy ak), starkissed (franco továbbgondolás), fugumod (ez nincs eléggé tesztelve)... kb ennyi, bár lehet, vmit kihagytam...

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#12032) Slukkica


Slukkica
őstag

Milyen fura hogy időnként magamat, mint hobbi androidost, a nagy nevek között olvashatom, recovery, kernel és rom vonatkozásában :D

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#12033) palesz53


palesz53
senior tag

közben kernelt cserélek... :D
zen-ből kijött a v16, de kimaradt a zen scheduler - le is lassult minden a v15-höz képest... :((
most megy fel az anarkia, kíváncsi vagyok... biztos ami biztos, felmásoltam a telóra az új air-t is, hátha szükség lesz rá... :DDD

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#12034) FeRkE válasza palesz53 (#12023) üzenetére


FeRkE
őstag

gps-t felesleges kikapcsolni, nem fogyaszt, csak ha olyan progit futtacc, ami használja a gps szenzort.

(#12035) krisi047


krisi047
aktív tag

Sziasztok! Ha egy Galaxy Nexusnak megrepedt a kijelző üvege, de egyébként a maga a kijelző hibátlan és így is működik, cserélhető külön csak az üveg? Kb. milyen áron lehetne ezt szerintetek megoldani?

(#12036) CB


CB
senior tag

Kicsit feldobhatom a fórumot?

Nem készít rossz fotókat a kicsike!
Ja, sajnos nem az enyém. Csak az enyém mellett állt. :O

[ Szerkesztve ]

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#12037) Benex válasza palesz53 (#12033) üzenetére


Benex
senior tag

Majd írj véleményeket h melyik kernel a legjobb érzésre :D

Proud owner of S21Ultra and Watch 4

(#12038) obZen válasza Benex (#12037) üzenetére


obZen
tag

Kíváncsi lennék, hogy a Te meglátásodban mit is jelent maga a Kernel fogalma...?!

"Nice car, must be fast but I don't give a fvck, and will laugh if you get stuck under a truck!" *http://www.dongatto.com* *http://www.facebook.com/itoldu.hu*

(#12039) SamS20 válasza palesz53 (#12033) üzenetére


SamS20
senior tag

Anarkia kernelbol a v467et tudom ajánlani. Az volt számomra a legjobb mind akkumulátor használatban mind smoothsagban. Most Stock van fent de éjszaka 5%ot esett az aksi szóval lehet én is vissza rakom.

(#12040) SamS20


SamS20
senior tag

Nem tudom hogy ezt csak én vettem e észre, vagy csak placebo hatás, de olyan mintha a telefon annál jobban merülne minél több az uptime a rendszerben.

(#12041) klevente válasza SamS20 (#12040) üzenetére


klevente
tag

Végre valaki más is észrevette rajtam kívül :)

(#12042) marlboromen válasza krisi047 (#12035) üzenetére


marlboromen
aktív tag

Nem. Nekem is repedt az üveg, samu szerviz szerint csak teljes kijelző cserével javítható.

(#12043) BDave


BDave
őstag

Boldog Új Évet Kívánok Minden Kedves Fórumozónak! :) :R

(#12044) Benex


Benex
senior tag

feltettem az anarkia kernel 511et nagyon szépen fut eddig semmi panaszom rá (maradjon is így :P)

Boldog Új Évet Kívánok minden forumtagnak :)))

Proud owner of S21Ultra and Watch 4

(#12045) krisi047 válasza marlboromen (#12042) üzenetére


krisi047
aktív tag

Azért mennyit szoktak kérni? :)

(#12046) Zolesz007 válasza krisi047 (#12045) üzenetére


Zolesz007
őstag

50-60k :)

Fold 5

(#12047) TOZ


TOZ
addikt

Van bevalt autós tartó?
Igazából eseti jelleggel kéne, valami olcsó.
De olcsó és olcsó között is szokott lenni különbség.
Ebayes link nem probléma.
Thx.

(#12048) palesz53


palesz53
senior tag

no, anarkia511 gyorsan lekerült, borzasztóan eszi az akksit (row - wheatley és row - pegasusq páros egyaránt)... bekapcsolt képernyőnél olyan 1,7 - 1, 8 perc alatt 1% - ez számomra nem elfogadható...
ehhez a sebesség átlagos...

most az air aktuális verziója fut hasonló beállításokkal, ez érezhetően kevesebbet eszik, érzésre cseppet smoothabb, mint az anarkia...

sebességre egyik sem (zen v16 4.2, anarkia511, air, slukk legutolsó) közelíti meg a zen v15 4.2-őt (zen scheduler, screen off - pegasusq, screen on - zenx governorok)...
asszem azt akksi idő miatt letesztelem majd alaposabban, mert az fenomenálisan gyors volt (mondom én, nem sebességmán :-))...

kikapcsolt képernyőhöz - nálam legalábbis - a pegasusq vált be legjobban, kerneltől függetlenül ...

hálózat eldobálás ügyben kernel is ludas, mert a v15-ös zen alig csinálta, a többi meg rendszeresen (sajnos :-()...

[ Szerkesztve ]

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#12049) Gabesz77


Gabesz77
senior tag

Urak, járt mostanában valaki MM felé? Kapható még elvétve a masina?

Guns n' Roses, 2023. július 19.

(#12050) CB válasza Gabesz77 (#12049) üzenetére


CB
senior tag

Pécsen nem kapható az MM-ben.

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.