Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:48:37

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14551) SamS20


SamS20
senior tag

az androidon folyó dolgokat ki lehet valahogy vinni tv-re ? programmal wifin keresztül vagy ha nem tv-re akkor gépre. :) kipróbálnék egy két játékot nagyban :D

(#14552) mgTerminator válasza SamS20 (#14551) üzenetére


mgTerminator
veterán

Úgy tudom hogy MHL képes ;)

(#14553) SamS20


SamS20
senior tag

ha csak programmal nem oldható meg akkor sajnos, ezért kábelt nem fogok venni :) próba szinten érdekelt volna csak.

(#14554) DCI_market


DCI_market
tag

szomoruan látom hogy csak én használok slimet:) Pedig jöttem nyáladzani hogy mit szóltok az új frissítéshez:( SGS óta használom és azóta is 10pontos nálam.

Aki játszik, tanul. Aki tanul, fejlődik. Aki fejlődik, sikeres.

(#14555) wardemi válasza DCI_market (#14554) üzenetére


wardemi
senior tag

mi az a slim :O? :DDD

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#14556) mgTerminator válasza SamS20 (#14553) üzenetére


mgTerminator
veterán

Van valamilyen program ami levideózza a kijelződet. Azzal csinálsz egy videót és megnézed nagyban...

(#14557) klasszsrac válasza wardemi (#14555) üzenetére


klasszsrac
tag

Slim rom

Oneplus 6

(#14558) wardemi válasza klasszsrac (#14557) üzenetére


wardemi
senior tag

Köszi, elraktároztam a tudatomba ha ismét próbálkozni akarok majd letesztelem :)

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#14559) mgTerminator válasza wardemi (#14558) üzenetére


mgTerminator
veterán

Vagy hogyha "slimesíteni" akarod a romodat, pl cm, akkor App Remover

(#14560) DCI_market válasza mgTerminator (#14559) üzenetére


DCI_market
tag

ez nem ugyan az, a slim nem azért slim mert kevés helyet foglal ( bár tény), hanem alapvetően szerintem rettenetesen jó tovább gondolása a CM-nek

Aki játszik, tanul. Aki tanul, fejlődik. Aki fejlődik, sikeres.

(#14561) bodoraudio


bodoraudio
aktív tag

A legnagyobb változást nem a romok adják hanem a kernelek.

(#14562) slice14 válasza szokolzs (#14538) üzenetére


slice14
veterán

Köszi, akkor nem én voltam a béna. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#14563) bodoraudio


bodoraudio
aktív tag

Az új starkissed kernel fantasztikus.
Slukk rommal próbálva nagyon ütős! :R

(#14564) mgTerminator válasza DCI_market (#14560) üzenetére


mgTerminator
veterán

Miben jobb mint a cm?

(#14565) mgTerminator válasza bodoraudio (#14563) üzenetére


mgTerminator
veterán

Slukk már nem fog tovább fejleszteni! Legalábbis nekem azt mondta :U

(#14566) Benex válasza mgTerminator (#14565) üzenetére


Benex
senior tag

Ezt nagyon szomorúan hallom :(

Akkor egy kérdés így h mi ami most a legfrissebb rom és sokszor frissítik tehát napra kész?!
Előre köszönöm és bocsánat ha érthetetlen voltam xdd

Proud owner of S21Ultra and Watch 4

(#14567) qamu74 válasza Benex (#14566) üzenetére


qamu74
őstag

csatlakozom hozzád,melyik a legfrissebb naprakész rom.

(#14568) Benex válasza Benex (#14566) üzenetére


Benex
senior tag

egy másik androidos portálon ezt olvastam az android 5.-ról szól a cikk

"A hardveres paramétereket figyelembe véve, az egy évesnél idősebb modellek nem kapják meg a következő Android mainstream verziót. Ezzel szemben a “fiatalnak” számító készülékek, a most bejelentett S4, a tavalyi csúcsmodell S3, valamint a Note 2, a Note 8.0 és a Note 10.1 tulajok izgatottan várhatják majd az OTA update-eket."

szóval mi még tuti megkapjuk??:D

más:cm10.1-ben még mindig nem lehet állitani a navbárt??? és a xylon rom hogy áll mmint sebességre milyen??
előre köszönöm :)

Proud owner of S21Ultra and Watch 4

(#14569) DCI_market válasza mgTerminator (#14564) üzenetére


DCI_market
tag

Nem vagyok szakértő, amikor elkezdtem használni a cm nem volt annyira személyre szabbható és az energiával is másként bánt. Igazából most is olyannyira up to date a slim hogy kevesebb mint 1 hete jött ki az új rom. Részemről annyira rám szabták hogy nem tudok sem hibát, sem előnyt mondani. 9 óra alatt full aktiv használat mellett pl most 66% a telefonom.

Aki játszik, tanul. Aki tanul, fejlődik. Aki fejlődik, sikeres.

(#14570) mgTerminator válasza DCI_market (#14569) üzenetére


mgTerminator
veterán

9 óra aktív használat? Elárulod a titkod? Mert itt a fórumban mindenki olyan 4 órát emlegetett... És mi az ami hiányzott a cmből?
Nekem a navbar állíthatósága és tableten a tablet ui hiányzik belőle, de megvagyok nélküle....
Egyébként a cm minden nap frissül és nem hiába nem tesznek bele minden vackot!

(#14571) Benex


Benex
senior tag

nah a mai vanir rom előtt tényleg le a kalappal :R igaz még csak félórája van fent de eddig gyorsabb mint a slukk (a legújabb starkissed kernellel) remélem igy marad :) 2-3 nap tesztelés után kiderül :) de ajánlom most ezt én is :) (most néztem h ez official verzió eddig csak béta volt és most lehet ezért lett ilyen jó :) )

Proud owner of S21Ultra and Watch 4

(#14572) DCI_market válasza mgTerminator (#14570) üzenetére


DCI_market
tag

slim realblack téma:) Eddig se volt szar, de azóta über durván javult. Folyamatos 3G FB, Gmail, talk, dropbox, smsek realtime szinkronokkal, folyamatos BT amikor kocsiba vagyok zene és telefonálás is BT, folyamatos WIFI on de értelemszerűen csak az irodába és otthon aktiv. Nemtudom, nekem a CM olyan "bazári" volt ez letisztult és minden vacak benne van ami nekem kell, mégis atom stabil (amióta megvan a telefon 0 azaz 0 ujraindulás vagy fc.) Ami a legjobban meriti az talán az iGO, de az is elmondhato hogy 5 óra aktiv nav mellett merült le régebben.

Ahogy néztem sokáig lemaradásban volt a Slim, de most teljesen utolérte "önmagát" és a CM frissítéseket.

Aki játszik, tanul. Aki tanul, fejlődik. Aki fejlődik, sikeres.

(#14573) palesz53 válasza mgTerminator (#14565) üzenetére


palesz53
senior tag

ezt sajnos meg kell erősítenem... :( nincs tovább tsm vonal... :O

slukknak ezúton is köszönöm a munkáját, az idejét, amit ebbe rakott (mind nexus s-re, mind a galaxy nexusra, meg a többi, általam nem birtokolt készülékre)! :C nagyon komoly dolgokat hozott létre! remélem 1x még folytatja vmivel... :R
és köszönöm, hogy teret adtál a kerneles gondolataimnak! :R

kerneles résszel őszintén szólva nem tudom mi legyen... kissé váratlanul ért, hogy slukk befejezte, bár az elmúlt pár hét inaktivitása után valahol számíthattam volna vmi ilyesmire...
szóval tényleg nem tudom, tegyem e máshová egyáltalán... mert így a romolda blog gyakorlatilag halott, a kerneles meg önmagában kevés oda - nem egy túl ismert és népszerű ( :DDD ) téma, átlag user azt se tudja miről van szó... ezt még ki kell találnom...
ha lesz is folytatás valamilyen formában, akkor azt vhogy egy általánosabb androidos felületen kéne megjelenítenem... no, egyenlőre még ötletem sincs!

és akkor a kérdés! milyen rom legyen tsm helyett? mióta slukk ezzel foglalkozott, egyszer volt fenn egy pa (2.99 béta) kb pár órára, a tsm-eken kívül... akkor nekem az kicsit sok volt...
elöljáróban - nem igen van időm romolgatni, meg órákig pofozgatni a kinézetét... így vmi stabil, rendszeresen frissített (ne naponta, mint a cm! cm-et más telóról ismerem, nekem nem jön be... :DDD ) romocska kéne... írtatok itt annyi féléről, kinek mi jön be - atom, vanir, xylon, uo xylon... bár lehet pa is "csak" megszokás kérdése lenne...

[ Szerkesztve ]

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#14574) wardemi válasza palesz53 (#14573) üzenetére


wardemi
senior tag

Csinálj logoutot neki pl vagy nem tudom vagy egy sima blogot akár van 20 meg egy motor :). Rom-ra meg Vanir én is szerettem a TSM-eket de nekem az volt a tapasztalat hogy 1-2 hét alatt elkezd döcögni látványosan a rendszer és hasonlók. Ezt Vanir-al még nem tapasztaltam, amíg nem ismertem ezt addig még a Xylon is elég jó alternatíva volt :).

És respect slukknak az eddigiekért :).

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#14575) dogi01


dogi01
aktív tag

Tudtok nekem olyan Videolejátszót ami lejátsza a hangot is? :F
MX van, szeretem S3-on is bevált. HD-t viszi felirat is jó, de hang nincs.
DivX-nél nincs ilyen problémám.

Most úgy csinálom hogy MX-ben megy avideó, mögötte meg elindítom VLC-ben a hangot :D
Nehéz kézzel beszinkronizálni... :))
:R

(#14576) palesz53 válasza dogi01 (#14575) üzenetére


palesz53
senior tag

moboplayer-rel sose volt gondom...

más - ezek a hibrid romok mennyire jók (már amiben van cm, pa, aokp, aospa)?

[ Szerkesztve ]

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#14577) slice14


slice14
veterán

Sziasztok srácok, ennyi volt az aokp történet. Vissza raktam a cm bacupommat. viszont az vutolsó cm bakupomba nincs ad away. Valaki tudna megosztani egy telepíthető apk-t?

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#14578) qamu74


qamu74
őstag

lenne egy problémám, segítséget kérnék!
Új rom telepítésekor nem állítja vissza az appokat a telo (920) hibára hivatkozva a telon wifin bejön faszán a play, de nem tud letölteni, mi lehet a gond? :F

(#14579) mgTerminator válasza slice14 (#14577) üzenetére


mgTerminator
veterán

Üdv újra a csapatban! :C

(#14580) meroton


meroton
csendes tag

Sziasztok. Még novemberben vettem a nexusom akkor bekapcsolás után egyből felajánlotta a frissítést ami akkor a 2.1.1. verzió volt. A mai napon jött meg csak a következő frissítés a 2.2.1. A problémáim a következők: 1. Nem ajánlotta fel,hogy akarom-e frissíteni hanem önállóan elkezdte leszedni mobilinterneten ezt is csak akkor lehetett észrevenni amikor a szolgáltatótól jött egy sms miszerint elértem Go!Net M csomagom havi keretét és lekorlátoztak 32 kbps-ra. Természetesen nem sikerült neki teljesen letölteni csak miután haza értem akkor szedte le wi-fivel a maradék 5MB-ot. Minden frissítést csak wi-fi hálózaton szokott frissíteni de ezt meg sem kérdezte. Hol lehet pontosan ezt beállítani? Nektek rákérdezett?
2. A kameránál 2.1.1. alatt volt olyan funkció amit nagyon szerettem de itt nem találom,de biztosan tudjátok nyújtott fej,nagy szemek stb... Ilyen nincs a 2.2.1-ben? Milyen módon tudom ezt a funkciót ezen elérni?
3.Galériánál ezt a szürke keretet el lehet tüntetni? Gondolok itt a galéria albumok közötti keretre vagy képnézegetésnél ha nem tölti ki a kép az egész képernyőt alapban akkor ne szürke hanem fekete legyen a kitöltetlen rész,beleolvadva a képernyő keretébe mert így nagyon gagyi szerintem.Remélem értitek mire akartam kilyukadni :) :) :)
Válaszotokat előre is köszönöm.

(#14581) meroton válasza qamu74 (#14578) üzenetére


meroton
csendes tag

Nekem amikor nem akart a playről semmit letölteni akkor egy megoldás segített csak:beállíások/google/fiókok/fiók törése majd újra hozzáadtam és minden ok. Egy próbát megér.

[ Szerkesztve ]

(#14582) trance89 válasza meroton (#14580) üzenetére


trance89
őstag

még jó hogy GNex 4-es androiddal jelent meg, 2-est még csak képen se látott :)

(#14583) meroton válasza trance89 (#14582) üzenetére


meroton
csendes tag

Jogos. Nagyon szórakozott vagyok. :) Mindenhova 4. . . -ot akartam írni. Már nem szerkeszthetem.Kösz,hogy szóltál. :) :) :) :) :) :) :)

[ Szerkesztve ]

(#14584) Koga777 válasza slice14 (#14577) üzenetére


Koga777
tag

Ad-away honlap.
Direkt link.

Amit a közvélemény akar, azt „politikailag irreális”-nak szokás nevezni. Magyarra fordítva ez annyit tesz, hogy a hatalom és kiváltságok birtokosai ellene vannak.

(#14585) qamu74 válasza meroton (#14581) üzenetére


qamu74
őstag

Köszi kipróbálom :R !

(#14586) slice14 válasza Koga777 (#14584) üzenetére


slice14
veterán

Közbe én is megtaláltam. Azért köszi. :)

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#14587) mgTerminator


mgTerminator
veterán

Tudtok nekem olyan prpgramot mondani amivel vissza tudom nézni a proci kihasználtságot? Elég pár máaodperc is, csak kíváncsi vagyok hogy a modern combat mennyire használja ki a magokat :D

(#14588) SamS20


SamS20
senior tag

a lightflow a mai nap folyamán beszart, próbálgattam a különböző verziószámokat, de mindegyiknél azt kapom hogy "crashed"...valakinek volt mostanság valami hasonló ?

(#14589) slice14 válasza SamS20 (#14588) üzenetére


slice14
veterán

cm-et használsz? Náam is hasonló a történet. Azt vettem észre, hogy 1 indokolatlan 3szög ékeskedik a noti bar-on.

Már próbáltam eltávolítást/újra install, titaniummal visszaállítottam a vasárnapi backupot róla. Semmi változás.

A 317 nightly-val még ment rendesen.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#14590) SamS20 válasza slice14 (#14589) üzenetére


SamS20
senior tag

nem, stock 4.2.2
próbáltam a 3.5.0 és most 3.5.2 van fent de érdekes mert elkezdi az értesítés aztán mintha elvágnák...a led villog.

(#14591) Dzsuri89 válasza SamS20 (#14590) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Nálam gyári 4.1.2-n hibátlan, de én a v3.4.2-t használom.

(#14592) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

Aki szokott játszani telefonon vagy tableten Xbox 360 gamepad segítségével és megvan neki a Modern Combat 4, legyen szíves infót adni arról, hogy a játék alapból kezeli a gamepadot? A 3. része sajnos nem, felesleges nem akarom megvenni ezt is. :-\

Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

(#14593) palesz53 válasza SamS20 (#14588) üzenetére


palesz53
senior tag

nálam is ezt csinálta... ha minden igaz, akkor a kisegítő lehetőségek közt újra kell engedélyezni - azóta nyugton van; igaz nem jött semmi, hogy kipróbálhatnám...

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#14594) CB válasza SamS20 (#14590) üzenetére


CB
senior tag

Igen, de reggel jött egy frissítés, és ezzel megoldódott a probléma.

[ Szerkesztve ]

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#14595) Csepy


Csepy
senior tag

A Light Flow probléma oka az új GMail app, ami tegnap jelent meg.
Gyorsan reagáltak; a 3.60-as verzió megoldja a problémát. :C

Regards: Csepy

Regards: Csepy

(#14596) mgTerminator válasza Dzsuri89 (#14592) üzenetére


mgTerminator
veterán

Mekkora sóher vagy baszki :D 220Ft... amúgy 15 percig vissza lehet téríteni...

(#14597) obZen válasza mgTerminator (#14587) üzenetére


obZen
tag

Trickster MOD

"Nice car, must be fast but I don't give a fvck, and will laugh if you get stuck under a truck!" *http://www.dongatto.com* *http://www.facebook.com/itoldu.hu*

(#14598) Dzsuri89 válasza Csepy (#14595) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Már nálam is ugatott ma reggel, miután frissítettem a Gmailt. :-D

(#14599) mgTerminator válasza obZen (#14597) üzenetére


mgTerminator
veterán

És ezzel hogy nézem vissza a cpu kihasználtságot?

(#14600) obZen válasza mgTerminator (#14599) üzenetére


obZen
tag

Azt nézheted meg, hogy a proci mennyi időt pörög adott "frekilépcsőn".
Szal ha megnézed játék előtt és után az állapotot, akkor láthatod, hogy mennyire tekeri (gyanítom végig pörög a legmagasabb frekin).
Nyilván nem csilli-villi grafikonos izé, nekem megtenné/megteszi.

"Nice car, must be fast but I don't give a fvck, and will laugh if you get stuck under a truck!" *http://www.dongatto.com* *http://www.facebook.com/itoldu.hu*

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.