Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:48:37

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13901) FragMaster válasza palesz53 (#13899) üzenetére


FragMaster
addikt

Na az egy külön történet, mert be vannak ragadva ezek a beállítási lehetőségek nálam. Hiába nyomok a setre, visszaugrik... Nem értem én ezt hisz a nova launcheren kívül még kb szűz a rendszer, volt előtte full wipe ami kell.
Tricksterre rálesek, köszi.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#13902) 33as


33as
senior tag

Off:

Ha valakit érdekel egy teló: Katt ide

MacBook Air M2 , iPhone 11 , Watch , iPad , Apple TV , Pixel 6a , Pocket 2 és Action, Nikon P900 , Htc G1 white , iPod classic , xDuoo X2 , Xbox One , RC Pilot

(#13903) slice14 válasza 33as (#13902) üzenetére


slice14
veterán

Jól néz ki fehéren a GNex. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#13904) palesz53 válasza bodoraudio (#13900) üzenetére


palesz53
senior tag

irulok-pirulok, de megmondom őszintén, slukk 4.2.2 - re készültjét nem próbáltam...
nálam most air 572 fut...
ak pirates 704 nagyon sima, gyors volt, de a fentebb említett air változat is az... ebből a kettősből nem tudok választani, teljesen egy szint a 2...

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#13905) M0RGI válasza 33as (#13902) üzenetére


M0RGI
őstag

Ennyiért ingyen van.

(#13906) spuros


spuros
őstag

Sziasztok.

Slukk új munkájában (18.5) hogyan lehet a dock áttetszőséget megszüntetni? Sehol nem találom. Meglehet?

A másik: CM vonalon már megy a 4.2.2?

[ Szerkesztve ]

(#13907) mgTerminator válasza 33as (#13902) üzenetére


mgTerminator
veterán

áhh, mintha csak az enyémet látnám :D de hiányzik már :(

(#13908) mgTerminator válasza spuros (#13906) üzenetére


mgTerminator
veterán

Már rég megy a 4.2.2, és sokat gyorsult a 4.2.1hez képest!

(#13909) bajnokpityu válasza Slukkica (#13891) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Friss install alapján: jelentősen gyorsult előzőekhez képest. Elég gyors, h ne vágyjak vissza CMre :)

Szép munka :)

Egyelőre azt keresem,h hova mountolja az USB drive-ot.

[ Szerkesztve ]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#13910) forintuser válasza mgTerminator (#13907) üzenetére


forintuser
őstag

Miért?Hol van?

Holnapkészítést vállalok.

(#13911) mgTerminator válasza forintuser (#13910) üzenetére


mgTerminator
veterán

Visszavittem mert a közelségérzékelő szarakodott meg ritkán lefagyott hívásindításnál. :O

(#13912) wardemi


wardemi
senior tag

Hali.
NFC-s fizetés haladt már valamerre vagy még mindig semmi :\? Mostanában nagyon ki akarom próbálni mikor veszem a reggeli kiflimet és vizemet xd.

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#13913) forintuser válasza mgTerminator (#13911) üzenetére


forintuser
őstag

Fuck...Nekem csak a Defyn szarakodott a.proximity.Kíváncsi vagyok mit csinálnak vele.Nekem nem tudták megcsinálni a Defyn.

Holnapkészítést vállalok.

(#13914) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

Visszaraktam Slukk kernel alá a cuccaimat, amiket a titaniummal mentettem ki.
Bootanimáció végtelennek tűnik...

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#13915) TOZ válasza wardemi (#13912) üzenetére


TOZ
addikt

Paypass matrica a telo határa és hajrá ;-)

(#13916) assemble válasza wardemi (#13912) üzenetére


assemble
addikt

Hivatalosan sztem USA-n kivulsemmi, egyebkent hackelt wallettel sztem semmi akadalya :)

(#13917) TOZ válasza assemble (#13916) üzenetére


TOZ
addikt

Upsz. Dupla.

[ Szerkesztve ]

(#13918) TOZ válasza assemble (#13916) üzenetére


TOZ
addikt

Egyszer sikerült úgy vennem egy kólát már :-$

(#13919) klevente


klevente
tag

4.2.2 jobb akksiidőben, mint a 4.2.1?

(#13920) wardemi válasza TOZ (#13918) üzenetére


wardemi
senior tag

Azt, hogy ?? sajnos én visás vagyok így a wallet irány kéne vagy valami paypal :D

[ Szerkesztve ]

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#13921) assemble válasza wardemi (#13920) üzenetére


assemble
addikt

(#13922) FragMaster


FragMaster
addikt

No, TSM 18.5 fent szűz telepítéssel, állíthatatlanul átlátszó navbar és érteítési sáv maradt, nova még nincs fent, mit cseszek el?

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#13923) mgTerminator válasza forintuser (#13913) üzenetére


mgTerminator
veterán

Ne aggódj, itt se fogják tudni megcsinálni, max lapcsere vagy új teló, vagy legrosszabb esetben visszadobják h nem tapasztalják a hibát. A gond csak az hogy nem azonnal jön elő hanem csak 1-2 nap használat után :/ a fagyás meg ritkábban.

(#13924) bajnokpityu válasza FragMaster (#13922) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Előlről kezdtem a slukk telepitést, ( odin 4.1.1, toolssal root, touch recovery, push file)

hát nem értem. kértem,mind a 4 opciót (gapps,kernel,recovery is), 5 perce bootol....

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#13925) csusza`


csusza`
senior tag

Sziasztok!

Galaxy Nexus és S2 között vacilálok.
Ismerősöm azt mondta, hogy az S3-nak meglepően jó az akkuideje, jobb, mint az előtte birtokolt S2-ének.
Kérdésem lenne, hogy a Nexusnak van hasonlóan jó,mint az S3-nak? Mindegy melyik telefont veszem, szándékozom rendelni hozzá 3500-3800mah akkut eBayről, viszont érdekel, hogy a gyári akkuval melyik hogy teljesít.

Meet me @ Dhen' Ess Hardware! | Mikrotik - Routing the World!

(#13926) SamS20


SamS20
senior tag

melyik kernelt ajánljátok a 4.2.2 stockhoz ? csak mert az air kernel jó meg minden, viszont kikapcsolt állapotban 1 óra alatt 30%ot töltsön az aksi, az kicsit szégyen :S bekapcsolva ez még rosszabb

(#13927) klevente


klevente
tag

ha frissítek otan, utána eltűnik a root és a recovery is? ha igen, akkor simán toolkittel mehet vissza?

(#13928) kmisi99


kmisi99
addikt

Lehet veszek egy ilyen telót. Lenne egy kérdésem. Ugye a MA tesztben fotózás terén elég szépen leszerepelt a telefon de azóta a szoftver updatekkel nem javult a kamera minőség? Vagy még mindig elég vérszegény képeket produkál?

(#13929) wardemi válasza kmisi99 (#13928) üzenetére


wardemi
senior tag

Kinek mi ajó kép szerintem vállalható, jó nem egy hiper szuper kép de vállalható :) [link][link]
[link]
1-2 kép így hírtelen dropról

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#13930) spuros válasza kmisi99 (#13928) üzenetére


spuros
őstag

Ezt cáfolom. Szerintem jó képeket lő 4.2.2 alatt. Korábban is.. Nem egy tükörreflexes fényképezőgép, de jó..

(#13931) TOZ válasza wardemi (#13920) üzenetére


TOZ
addikt

Google Walletbe volt 10 dodo a N7-hez. Modaco Paul haxolt wallet appjaval ment. Egyszer. Tobbszor azzal sem.

(#13932) wardemi válasza TOZ (#13931) üzenetére


wardemi
senior tag

hmm szomorú vagyok igen néztem én is a haxolt dolgot de örülnék már egy legál cuccnak :\ bízok benne ha majd kishazánkba is bejön a full play majd lesz lehetőség rá. De hogy ez is mikor jön be ha bejön....

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#13933) palesz53 válasza SamS20 (#13926) üzenetére


palesz53
senior tag

ott vmi nem oké... :( nálam is az air van fenn, semmivel nem tölt lassabban, mint bármelyik másik kernellel...
de ha cserélni akarsz, akkor ak pirates 704... sebességre, mindenre gyakorlatilag uaz...

[ Szerkesztve ]

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#13934) assemble válasza csusza` (#13925) üzenetére


assemble
addikt

Nekem nincs osszehasonlitasi alapom, de akiknek van azoktol ugy hallottam, hogy S3 valamivel jobban birja. Persze ha alap aksikrol van szo, ami nem is meglepo (1750 vs 2100 mah). Azt nem tudom hogy extended 2000-es aksival fordul-e a kocka, illetve nekem olyan (is) van, de S3-am meg nem volt. Ugyanolyan aksikkal, fogyasztasban sztem nagy kulonbseg valszeg nincs.

(#13935) csusza` válasza assemble (#13934) üzenetére


csusza`
senior tag

Köszi. Igazán itt az a kérdés, hogy S2 vagy Nexus nyer akkuidőben. Van valakinek összehasonlítási alapja?

Meet me @ Dhen' Ess Hardware! | Mikrotik - Routing the World!

(#13936) mgTerminator válasza csusza` (#13935) üzenetére


mgTerminator
veterán

Nálunk van mindkettő, szerintem a nexus jobban bírja, de mondjuk ez használatfüggő is...

(#13937) csusza` válasza mgTerminator (#13936) üzenetére


csusza`
senior tag

Én nyomnám mint az állat... :C
A lényeg, hogy napi 3-4 óra kijelzőhasználat szerintem lenne... WiFi ON, 3G egyáltalán nem... Levelezés, max zenehallgatás minimális... Egyébként rádió valahogy varázsolható rá? Vagy antenna nincs benne? Az külön modul lenne?

[ Szerkesztve ]

Meet me @ Dhen' Ess Hardware! | Mikrotik - Routing the World!

(#13938) assemble válasza csusza` (#13937) üzenetére


assemble
addikt

Altalaban pont 3-4 ora kozott szokott lenni a kijelzoidom amikor toltore rakom, persze ha volt mellette tobb nap keszenlet wifi-n, van h kevesebb. Ha biztosabbra akarsz menni, 2000-es gyari aksival sztem annyit eleg biztosan kibir meg, plane valami batar aksival amit mondtal, ha tenyleg olyannal hasznalnad. Radio csak netes jon szoba sajnos, Nexus-oknal ez hagyomany...

(#13939) TOZ válasza csusza` (#13935) üzenetére


TOZ
addikt

S2rol váltottam. Minden szempontból (akkut is ideértve) jobban szeretem a Nexust (oké kamera lehet, hogy rosszabb, de az meg nem érdekel)

Egy érv a Nexus ellen. Többet akarsz majd csak Nexust. :-D Kb a hazatérés érzés Nexust használni.

[ Szerkesztve ]

(#13940) Grande Ale válasza csusza` (#13935) üzenetére


Grande Ale
őstag

Nexus előtt S2-m volt. Az is jó telefon, de nem lehet össze hasonlítani a kettőt.

(#13941) mgTerminator válasza TOZ (#13939) üzenetére


mgTerminator
veterán

Nem mondanám hogy rosszabb lenne a kamerája, sőt, én picit többet vártam volna az S2től. Papiron ugye jobb, a gyakorlatban szerintem egy szinten vannak... Ja és cm10.1 van mind a 2őn :D

(#13942) TOZ válasza mgTerminator (#13941) üzenetére


TOZ
addikt

Érzésre jobb képet csinált az S2. Nem objektív alapon állítom, saját érzéseim szerint.

(#13943) csusza` válasza TOZ (#13939) üzenetére


csusza`
senior tag

TOZ, Grande Ale, köszönöm a válaszokat, meggyőztetek. Nexus lesz ebből.

Még egy kérdés: egy-két frissítést még biztos megél a Nexus, nem?

[ Szerkesztve ]

Meet me @ Dhen' Ess Hardware! | Mikrotik - Routing the World!

(#13944) hobbitka_ válasza wardemi (#13653) üzenetére


hobbitka_
tag

Megmondanád, hogy pontosan hogyan segít a GSam Battery Monitor, hogy kitaláljam, hogy melyik process kelti állandóan újra életre a lezárt képernyőmet?
Azért lenne fontos, mert már az összes futó szolgáltatást kilőttem, csak a billentyűzet maradt a futók között, amit nem is lehet leállítani sem és így is pár másodpercenként ébred a telefon.
Ha van más tipp is a megoldásra, azt is szívesen várom.

(#13945) hobbitka_ válasza hobbitka_ (#13944) üzenetére


hobbitka_
tag

Mással is előfordul a zárt képernyő automatikus ébredése, sokakkal 4.2.2 frissítés után (nálam 4.2.2 alapú CM van fent és azóta szívok ezzel)

Megoldás még nincs a kommentek között.

[ Szerkesztve ]

(#13946) ntomka válasza hobbitka_ (#13945) üzenetére


ntomka
nagyúr

Az ilyet általában egy rosszul megírt alkalmazás okozza. Nézz szét azok között.

ツ Headphones on - World off

(#13947) hobbitka_ válasza ntomka (#13946) üzenetére


hobbitka_
tag

Említettem, hogy kilőttem az összes alkalmazást a "futó alkalmazások" fül alól és akkor is fennállt a helyzet, így ha erről is van szó, akkor sem tudom megállapítani, hogy melyik lehet.
Ha van ötletetek, hogy hogyan állítható be és nézhető meg valami olyan log amiből okosabb leszek, akkor az segítene.

(#13948) ntomka válasza hobbitka_ (#13947) üzenetére


ntomka
nagyúr

Attól még újraindulhat. Próbáld ezt.

ツ Headphones on - World off

(#13949) wardemi válasza hobbitka_ (#13944) üzenetére


wardemi
senior tag

Helló GSAM-ban a porszívó ikon (ahol az alkalmazásokat mutatja felül le tudod nyitni a fület és több infot kapsz egyes alkalmazásokról pl mi használta a szenzort stb stb.) ott lehet meglesz a ludas. És igen attól még, hogy leállítod az automatikusan el fog indulni újra inkább a fagyasztásos módszert válaszd hátha előbb utóbb meg lesz a ludas :).

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#13950) assemble válasza csusza` (#13943) üzenetére


assemble
addikt

A kovetkezo fo verziot sztem biztosan megkapja hivatalosan. Utana biztosat nem mernek mondani, de pl CyanogenMod formajaban tuti h jopar evig ami kijon, azt megcsinaljak ra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.