Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:48:37

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13251) mgTerminator válasza LaliPapi (#13250) üzenetére


mgTerminator
veterán

Hát nálam ezzel egyáltalán nem működött sajna... A fájl egyébként létezik és ott van ahol kell, még a méretük is megegyezik, mert az eredetit átnevezte és ott volt mellette. A következő stock rom lesz egy rootal :/

De ha nálad is ez a helyzet stockal akkor végülis fölösleges, na de egy próbát megér...

[ Szerkesztve ]

(#13252) mgTerminator


mgTerminator
veterán

Használhatatlan ez az mtp mód komolyan mondom.... Muszáj volt egy 8gigás pendriveot rádugni és arra másolni :W

(#13253) iOnizer


iOnizer
tag

Visszaraktam a gyári 4.1.2-t és azt kell mondjam hogy a Xylon a nyomába se érhet sebességben. Így végre eltűnt a sok új baromsága a 4.2.1-nek ( lockscreen widgetek, pocsék kamera app, lag, lagoló és másodpercekig kómás lockscreen,stb) Nincs photosphere? Nem használtam eddig se, csak kipróbáltam amikor új volt. A quick toggles eltűnésének meg kifejezetten örülök, mert elég rossz megoldás volt. Stock powa!

Alá bizony

(#13254) palesz53 válasza M0RGI (#13247) üzenetére


palesz53
senior tag

ma reggel uez, este 96%-nál kapcsoltam le...
nálam slukk17 van fenn, nálad mi?
most is elég gyorsan merül... slukk, mi lehet ez? 16-on nem volt ilyen... kernel uaz, nem cseréltem...

[ Szerkesztve ]

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#13255) Slukkica válasza palesz53 (#13254) üzenetére


Slukkica
őstag

Én meg soha életemben nem kapcsoltam ki a telefonom. Emiatt ebben a témában semmi tapasztalatom.
A 17 verzió nálam akku szempontjából teljesen egyforma a 16-tal, természetesen ugyanaz a kernel, ugyanavval a beállításokkal.

Egyébként ha így titanik módjára merül ott valami process lesz a hibás. Már csak el kell kapnod :)
Tolj 2 wipe-ot neki, biztos ami tuti.

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#13256) palesz53 válasza Slukkica (#13255) üzenetére


palesz53
senior tag

péntek éjjel is lekapcsoltam, de egyébként én sem szoktam... visszagondolva akkor nem volt ilyen! este a kékfoggal szórakoztam pc-vel, de kilőttem kikapcs előtt...

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#13257) M0RGI válasza palesz53 (#13254) üzenetére


M0RGI
őstag

Tényleg???
Nekem purity 20-as kernel volt. Most visszaraktam a stock-ot, tesztelem azzal.
De másik kernellel is csinálta már (kizárólag kikapcsoláskor) ugyanezt a leszívást egyszer.

Egyébként hetente átlagosan kétszer fagyni is szokott a teló, zárkioldásnál.

[ Szerkesztve ]

(#13258) iOnizer


iOnizer
tag

A rendszerfrissítéses felhívást hogy lehet kikapcsolni gyári android 4.1.2-n? Az értesítést már letiltottam, de a popup ugyanúgy jön bizonyos időnként, ami kicsit idegesítő

Alá bizony

(#13259) fery02 válasza mgTerminator (#13051) üzenetére


fery02
addikt

Samsung. :) Bár mostanában egyre több a munka, szóval annyira nem tudom már nyomkodni.

(#13260) CB válasza iOnizer (#13258) üzenetére


CB
senior tag

A teljes fájlrendszer gyökerében van a cache nevű mappa, onnan töröld a zip-et, majd indítsd el a frissítést.
Természetesen nem fog frissülni, de többé nem dobja fel az értesítést.
(11633-ban belinkeltem egy képet arról, hol találod a zip-et)

Szerk.:Lehet, hogy a zip törléséhez root kell.

[ Szerkesztve ]

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#13261) palesz53 válasza M0RGI (#13257) üzenetére


palesz53
senior tag

ez lehet, hogy anarkia "bűne"... :-) nálam is az volt fenn, délután 2x is lefagyott... most lecseréltem...

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#13262) iOnizer válasza CB (#13260) üzenetére


iOnizer
tag

Köszönöm szépen!

Alá bizony

(#13263) Waikiki


Waikiki
tag

Slukkica ROM 17, telepítés rootolt stock ROM-ra, CWM Recovery Touchban, új telepítés (nem update), GApps telepítés BE, TSM kernel. Minden hiba nélkül végigmegy, majd reboot. Telefon elindul, bootanim feljön, aztán tölt. Jelenleg egész pontosan a 25. perce. Ja, és ez már a második nekifutás, mert egyszer már otthagytam egy negyedórára, majd újratelepítettem CWM Recovery Touch-on keresztül.

Ötlet valakinek?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi, LeEco, ZUK, (Yi M1 Mirrorless, Redmi Pro, 360N4S, Redmi Note 4, Mi5S (plus), Le Pro 3!!!! stb.) SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#13264) fery02


fery02
addikt

Nektek az Asphalt 6 meg a 7 hogyan fut?
Nekem a 7, ha adrenalin nitrózok, átmegy konkrét diavetítésbe...de a 6. rész sem megy a legsimábban. Pl nitrozáskor picit akad.

(#13265) bodoraudio válasza Waikiki (#13263) üzenetére


bodoraudio
aktív tag

full wipe.

(#13266) Waikiki válasza bodoraudio (#13265) üzenetére


Waikiki
tag

Az már a stock ROM előtt (is) megvolt: csak annyit használtam a stockot, hogy bekapcsoltam az USB debugging-ot, utána rögtön kapta is meg a rootot, a CWM-et, majd az új ROM-ot.

Kap még egy utolsó esélyt: újra feltett, rootolt/CWM-es stock ROM-hoz felteszem a GOO Managert, abból telepítem, hátha más. Ha nem, akkor nézek másik ROM-ot.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi, LeEco, ZUK, (Yi M1 Mirrorless, Redmi Pro, 360N4S, Redmi Note 4, Mi5S (plus), Le Pro 3!!!! stb.) SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#13267) Waikiki


Waikiki
tag

Nos, a helyzet ugyanaz.

Szóval a nagy kérdés az, hogy sikerült-e valakinek másik - azaz nem Slukkicás - ROM-ról feltenni a 17-est, és ha igen, hogyan? (Addig is jöjjön egy kis Minco v6.)

Xiaomi, LeEco, ZUK, (Yi M1 Mirrorless, Redmi Pro, 360N4S, Redmi Note 4, Mi5S (plus), Le Pro 3!!!! stb.) SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#13268) iOnizer válasza Waikiki (#13263) üzenetére


iOnizer
tag

Tolj neki pár wipe-ot és jó lesz!

Alá bizony

(#13269) bodoraudio válasza Waikiki (#13267) üzenetére


bodoraudio
aktív tag

most raktam vissza 10.1 cm ról És simán felment.

(#13270) tybsen


tybsen
addikt

Szerintetek létezik az, hogy egyik pillanatról a másikra behal a töltő csatlakozás, tehát nem lehet tölteni a telefont? A töltővel minden oké, más készülékkel működik, de bármivel is próbálom tölteni a telefont, nem toltodik, most mar épp csak annyira kapcsol be, hogy jelezze az alacsony töltöttsegi szintet aztán kikapcsol. Igazából hazafele úton voltam es a kocsiban vettem észre, hogy mar csak 7% maradt, ekkor kikapcsoltam es azóta hiába próbálom, nem akar toltodni, hiába dugom toltore, eleinte reagált de nem töltötte, most pedig mar az sem. Ötlet valakinek vagy szerviz?

(#13271) Benex


Benex
senior tag

Olyan problémám lenne h először megvettem playen a modern combat 4et letoltotte ami kell aztán nem indult el
Leszedtem máshonnan és úgy se indult.... És a modern combat 3ra is igaz így. Annyit csinál h a licencet leellenőrzi és sötét lesz a kép és ennyi.
Mi lehet a baj? :O

Proud owner of S21Ultra and Watch 4

(#13272) mgTerminator válasza palesz53 (#13256) üzenetére


mgTerminator
veterán

A 7.ei cmben nálam befagy a bt és maxon pörög a proci amíg újra nem indítom. Ezért hasznos a "cpu usage monitor" ami folyamatisan kijelzi a processzorkihasználtságot ;)

(#13273) mgTerminator válasza fery02 (#13259) üzenetére


mgTerminator
veterán

Samsung? Akkor te talán tudnál nekem segíteni! Az a problémám hogy a közelségérzékelő nem működik rendesen, és hívásindításkor befagy a teló, de hála istennek ez ritkán fordul elő, hardveres a hiba? Mert más írta hogy nála stock romon ugyan ez a helyzet.

(#13274) wardemi


wardemi
senior tag

Olyan bugot találtam ma a PIE-n ami kissé mókás. Ha nincs kirakva "lejes képernyőn" a teló és lehúzod a fönti bárt majd alul ugyan úgy felhúzod a z ujjaddal mint ha pie-kor kéne akkor feljön a kezelőfelület és a gombok is élnek :D

(slukk 17-ben de szerintem mindenhol ilyen még a szitu :) )

[ Szerkesztve ]

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#13275) mgTerminator válasza Benex (#13271) üzenetére


mgTerminator
veterán

Válts át angol nyelvre és utána indítsd a játékot!

(#13276) tybsen válasza tybsen (#13270) üzenetére


tybsen
addikt

Egyébként szerintem valami érintkezési hiba lesz, mert az előbb nehány pillanatra felvillant a töltés, aztán megint semmi.. Mar arra is gondoltam, h teljesen lemerült es azért van ez, de 5% az akksi, illetve mar legalább fel órája töltöm van de nem tolt.. :O

(#13277) slice14


slice14
veterán

Ajaj srácok ránk szálltak a Samsung munkatársai. Vigyázatok hogy mit hogy írtok le. :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#13278) Slukkica válasza wardemi (#13274) üzenetére


Slukkica
őstag

Én is belefutottam ma, aktív navbar mellett is volt pie :)

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#13279) palesz53 válasza Waikiki (#13263) üzenetére


palesz53
senior tag

romcsere - wipe data, cache, dalvik... mindig!

frissítéskor csak cache és dalvik...

telepítés után is (pl telepíted a romot, majd a kernelt és utána) wipe cache és dalvik... csak ezután reboot!

pie - jó, akkor nem csak én bolondultam meg... :-)

[ Szerkesztve ]

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#13280) Dottore


Dottore
addikt

Android 4.2.2

A szoftvert hivatalosan nem jelentette be a cég, de az biztos, hogy a régebbi, Galaxy Nexus csak később fogja megkapni a frissítést, hiszen a Google elsődleges eszköze a Nexus 4. Változásokról, és új funkciókról egyelőre nem tudunk, valószínűleg csak néhány bug fix és optimalizálás található a 4.2.2-es verzióban.

[ Szerkesztve ]

(#13281) 33as


33as
senior tag

Sziasztok feltettem a Slukkica ROM 17 est minden klappol de a kamera app nem megy? :F
Nálatok elindul?

MacBook Air M2 , iPhone 11 , Watch , iPad , Apple TV , Pixel 6a , Pocket 2 és Action, Nikon P900 , Htc G1 white , iPod classic , xDuoo X2 , Xbox One , RC Pilot

(#13282) assemble válasza Dottore (#13280) üzenetére


assemble
addikt

Nagyobb nevu hiroldalakon meg nem latok semmit rola azon kivul h februar kozepei megjelenest josolnak neki, sztem az oldal teves infokat kozol, sehol nem kezdtek meg el kiadni a 4.2.2-t, elozetes tesztverziok bukkantak csak fel itt-ott, de sehol nem adtak ki hivatalosan a veglegeset. Hogy pedig a GNex kesobb kapna meg: sztem ez is csak legbolkapott informacio.

(#13283) fery02 válasza mgTerminator (#13273) üzenetére


fery02
addikt

Sajnos nem tudok segíteni. TV-kkel foglalkozok melóhelyen csak.

(#13284) slice14 válasza fery02 (#13283) üzenetére


slice14
veterán

Hát pedig ez a teló már majdnem akkora, mint egy kisebb tv. :R

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#13285) agyhalal válasza tybsen (#13276) üzenetére


agyhalal
aktív tag

Akku ki, be megvolt?

Nézz tükörbe, hogy neked mi van a homlokodra írva!

(#13286) spuros válasza 33as (#13281) üzenetére


spuros
őstag

Tedd fel az új Gappsot.. Linket sajnos nem tudok. Tegnap este pont én is kérdeztem.

(#13287) assemble


assemble
addikt

Kijott a Paranoid Android 3, itt egy video rola: [link]

Jonak tunik, lehet h majd kiprobalom.

(#13288) tybsen válasza agyhalal (#13285) üzenetére


tybsen
addikt

Igen. Közben érdekes módon megis sikerült tegnap este, végül feltoltodott. Úgyhogy azt hittem, csak nagyon lemerült.

Viszont ma reggel lehúzva a toltorol (!!) meg mindig töltést jelzett, aztán kikapcsol-bekapcs, eltűnt a töltés jelzése a telefon normál, nem toltore dugott állapotában. Aztán most megint raraktam a toltore es megint nem érzékeli vagy legalábbis nem jelzi a töltést :(

Valami a töltésbemenettel lehet, mert amint kihuztam (!!) a töltöt, jelezni kezdte a töltést. Aztán visszadugva is tolt es ténylegesen fel is ment 1%-ot.

Vagy az is lehet, hogy felfedeztem egy környezetbarát toltesi módot: bedugva nem toltodik, ki húzva viszont igen :DDD :U

Szerviz lesz ebből azt hiszem..

(#13289) bodoraudio válasza assemble (#13287) üzenetére


bodoraudio
aktív tag

nem rossz de a slukk után gyenge nálam.

(#13290) wardemi válasza assemble (#13287) üzenetére


wardemi
senior tag

Fasza kis felületet kapott a színezés stb :)
Meg ahogy láttam már a PIE is tovább volt fejlesztve mert már elérhető volt a statusz bárban lévő értesítések ^^

[ Szerkesztve ]

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#13291) mgTerminator


mgTerminator
veterán

Ha valakinek kell a stock 4.2.1, akkor szóljon, twrp recoveryvel lementettem!

(#13292) Tybe3e válasza tybsen (#13288) üzenetére


Tybe3e
tag

Nem tudom hogy ez segít-e neked, de velem 3-4 hónapja volt hasonló dolog, annyi különbséggel, hogy nekem szerencsére a töltést minden esetben felvette, viszont előfordult hogy akkor is mutatta hogy töltöm, mikor nem volt bedugva a töltő. Elég idegesítő volt, főleg hogy előfordult hogy egy éjszaka alatt 40%-ot merült, mert folyamatosan felvillant a képernyő mert azt hitte hogy be lett dugva a töltő újra és újra. Ezt megelégelve próbáltam kipiszkálni a micro USB portját, hátha van benne valami porcica vagy valami :D de sajnos nem jutottam előrébb, úgyhogy a várakozó álláspont mellett döntöttem. Nagyjából egy hónap múlva teljesen elmúlt a dolog, és már 2-3 hónapja teljesen egészséges a kis Nexus :C Remélem te is szerencsével jársz és neked is elmúlik egy idő után :R

(#13293) palesz53


palesz53
senior tag

a jelenlegi ak kernelek (dummy biztosan) - szerintem - instabilak, nem nagyon ajánlom jelenleg...
a legutolsó stabil a 673-as...
nem nagyon értem, miért teszteltet egyszerre 3 vagy 4 kernelt, miközben a múlt hetiek fagynak...
ahogy elnéztem vissza fog állni a 3.0.62-es alapról 3.0.58-ra a deep sleep alatti merülés miatt (nem tudom mit akar, mert jó governor-scheduler párossal szinte nem is fogyaszt ilyenkor)...

viszont az új air (547 azt hiszem a száma) jól muzsikál...

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#13294) palesz53


palesz53
senior tag

aki esetleg unná a jelenleg használt betűtípusokat (azaz fontokat), annak itt a legfrissebb verzió... :))
gyakorlatilag frissült az alapértelmezettként használt 'roboto', és annak fajtái (bold - kövér, italic - dőlt, bolditalic - kövér-dőlt stb), konkrétan 6 darab... :C

telepítése recoveryből a legegyszerűbb (zip-pelt fájl amit linkeltem), de megoldható kibontva is: a telefon system > font mappájában lecserélhetőek a roboto jelenleg ott található verziói (csak azt a 6-ot, ami az újban is van, a többi maradjon!)...

azt kéretik figyelembe venni, hogy mindennek meg fog változni a kinézete!!! (fb, böngésző, ui stb), ezért egyes menük is más képet, felosztást fognak ölteni...

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#13295) wardemi válasza palesz53 (#13294) üzenetére


wardemi
senior tag

Rossz a link, vagyis nálam :)

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#13296) palesz53


palesz53
senior tag

vettem észre, elnézést (meg közben a szerkesztési időből is kifutottam :W )! :R

itt a jó... :K

[ Szerkesztve ]

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#13297) wardemi válasza palesz53 (#13296) üzenetére


wardemi
senior tag

köszi:)

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#13298) bodoraudio válasza palesz53 (#13293) üzenetére


bodoraudio
aktív tag

az új AK 678 as jól szuperál

(#13299) palesz53


palesz53
senior tag

bodoraudio - most már megvárom a következőt...

más - tsf shell-t próbálta már vki? igen pofás cucc, csak ahogy olvasom nem stabil...

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#13300) Slukkica válasza palesz53 (#13299) üzenetére


Slukkica
őstag

Már tavaly is stabil volt. Már a Play-re kerülés előtt használtam még béta korában is stabil és piszok gyors volt.
Más a filozófiája, akinek bejön ajánlott darab.
Egyébként párom több mint egy éve ezt használja :) Ezen idő alatt egyszer sem volt probléma vele.

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.