Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:48:37

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14901) Dzsuri89 válasza trance89 (#14896) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Mondom a címet hova lehet jönni! :D

(#14902) mgTerminator válasza mrdavid (#14895) üzenetére


mgTerminator
veterán

Persze hogy rajtavan! Van rajta egy nagy / jel. Vagy esetetleg egy X.

(#14903) mgTerminator válasza trance89 (#14896) üzenetére


mgTerminator
veterán

Igaz nekem már másfél hónapja szervizben van a telóm, és akkor még nem volt beégve. De ha visszajön, az lesz az első hogy megnézem!

(#14904) FragMaster válasza mgTerminator (#14903) üzenetére


FragMaster
addikt

Másfél hónapja? :Y Gsmbolti gondolom.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#14905) mgTerminator válasza FragMaster (#14904) üzenetére


mgTerminator
veterán

"nagyker garis" :D nem baj, ha visszajön, rá is iratom a blokkra hogy "+1.5 hónap" :D kapják be....

(#14906) assemble


assemble
addikt

Hehe, vannak nagy gyujtok :) (innen van)
Az uj dobozok amugy sztem nem olyan jok, mint a regiek.

[ Szerkesztve ]

(#14907) Slukkica válasza assemble (#14906) üzenetére


Slukkica
őstag

Ez gyönyörű :C

Nekem sajnos "csak" Nexus S volt, majd Gnex. Jézuska meg egy Nexus 7-et hozott :DDD

3 Nexus pipálva :K

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#14908) ntomka


ntomka
nagyúr

A PIE control hívei örülhetnek, a mai nightly-ban jön a CM-be. :)

Egyébként a 15-it használva tapasztalt más is olyat, hogy a billentyűzet ha nyitva mondjuk egy Talk beszélgetésben, akkor a vissza gombra nyomva nem csak lezárja a billentyűzetet, mint eddig, hanem a vissza a műveletet is végrehajtja? Nagyon zavaró, vissza is álltam a 14-re.

ツ Headphones on - World off

(#14909) FragMaster válasza assemble (#14906) üzenetére


FragMaster
addikt

Ez még ratyi-matyi, hol a nexus Q? :DDD

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#14910) ntomka válasza FragMaster (#14909) üzenetére


ntomka
nagyúr

Ezt a Google-től is lehetne kérdezni! :D

ツ Headphones on - World off

(#14911) FragMaster válasza ntomka (#14910) üzenetére


FragMaster
addikt

Direkt volt, ez a rejtett extrém acsi. Csak azzal teljes a gyűjtemény :D

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#14912) slice14 válasza assemble (#14906) üzenetére


slice14
veterán

Nekem 2 Nexus van kipipálva. Bár az S már másnál ékeskedik.

Ja meg a Nexus One testvére, a HTC Desire. Bár az nem számít.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#14913) S-eye


S-eye
senior tag

Hello. Remélem nem baj, ha megosztom a szervízes tapasztalataimat veletek. Tegnap jött házhoz a szervízes hozzám, hogy a Nexus beégett kijelzőjét kicserélje, ami miatt a srác Budaörsről leutazott Debrecenbe! A biztonság kedvéért az adatcsatlakozót is kicserélte, kérésemre egy új töltőt is adott.A szervíz ajándékaként még egy tapadó alátétet is kaptam. Nem semmi ez a gyártói garancia :R

p.s. Xylon ROM-nál melyik kernel adja a legjobb üzemidőt?

(#14914) Csakos


Csakos
csendes tag

Létezik olyan backup alkalmazás, amelyikkel rögtön a számítógépemre tudom menteni az alkalmazások adatait? 2 GB szabad hely alatt vagyok a Nexus-on, gondolom így nem menne végig semelyik a telón... :N

Samsung Galaxy Nexus CM11

(#14915) slice14 válasza Csakos (#14914) üzenetére


slice14
veterán

Úr isten! Azt hogy csinálod? Habár vannak 1 gb feletti játékok.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#14916) Csakos válasza slice14 (#14915) üzenetére


Csakos
csendes tag

Bizony vannak! :D Max Payne, GTA III, Most Wanted, MC4, Real Racing 2, Dead Space és már annyi is a belső tárhelynek... ;]

Samsung Galaxy Nexus CM11

(#14917) Integra válasza Csakos (#14916) üzenetére


Integra
titán

nekem is van pár ilyen vásárolt játékom, fel sincsenek telepítve... pont ezért

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14918) Csakos válasza Integra (#14917) üzenetére


Csakos
csendes tag

Mondjuk mostanában én is ritkábban indítom el ezeket. Az elején nagy volt a varázs, aztán ment fel minden. Kár, hogy a Play Store-ban nincs még mindig olyan szekció, hogy megvásárolt alkalmazások.... :U

Samsung Galaxy Nexus CM11

(#14919) slice14 válasza Csakos (#14918) üzenetére


slice14
veterán

Én a mobilos play-en renben tartom a valaha telepített appjaim. Így csak azok vannak benne, amik számomra lényegesek. Ill. a megvásárolt appok. A többit azt töröltem a listából.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#14920) Integra válasza slice14 (#14919) üzenetére


Integra
titán

jaja, ott figyel, hogy purchased. nem vesznek el :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14921) palesz53 válasza Csakos (#14914) üzenetére


palesz53
senior tag

a my backup pro-ban tudsz menteni felhőbe, meg a mai rom toolbox frissítésében is láttam, hogy ez az egyik új dolog, de még nem néztem meg (drive, box, dropbox elérhető)... hirtelen jobb ötletem nincs...

más - megjelent az atom v10... :-)

[ Szerkesztve ]

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#14922) Integra


Integra
titán

ha NRT-vel rootolja a zember a nexust, akkor simán rádugja, vagy fastboot-ban kell indítani ott is a telefont mint a nexus toolkitnél?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14923) Csakos válasza slice14 (#14919) üzenetére


Csakos
csendes tag

Ez valóban így van. :) Egyszer rászánom magam és kipucolom a sok sallangot.

@Integra Nem vesznek el valóban, meg van róluk e-mail nyugta is, azokat külön mappában gyűjtöm a Gmail-ben.

@palesz53 Köszi a tippet, megnézem. Ha minden igaz, talán a Carbon is tud felhőbe menteni.

Samsung Galaxy Nexus CM11

(#14924) qltsar


qltsar
addikt

Én azon vagyok meglepődve a telefonnal kapcsolatban, hogy előző készülékemnél 512MB RAM-ból elérhető volt 384MB a többit nyílván a telefon többi hardware-es egységére osztottak ki. Az átlagos szabad memóriám 40-50MB között tengett. Aki ismeri az android működését, tudja, hogy ez nem baj. Na de azért azt nem vártam hogy ~700MB-ból ugyanennyi lesz szabadon Nexusnál :DDD. (ROOTBOX+franco kernel) Valamit én rontok el, vagy ez normális?

(#14925) wardemi válasza qltsar (#14924) üzenetére


wardemi
senior tag

Változó nálam 100 körül szokot mozogni de amíg smoot a rendszer pont le ... mi van :D

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#14926) kornellia84


kornellia84
tag

Segítsen nekem valaki, aki Telenoros és 4.2.2 van a telóján. Ugyanis mióta frissítettem nem működik az mms, se küldeni se fogadni nem tudok. Ezt mindegyik verzióval megszívtam eddig. Elvileg úgy van beállítva minden ahogy a honlapon írják, de valami nem ok. Szóval aki tud segíteni jelezze.

(#14927) Zolesz007


Zolesz007
őstag

Ahhoz hogy kamerával keressek a google now-ba mi kell? (Pl barcodeot) 4.2.1-es AOKP van fent.

Fold 5

(#14928) Zolesz007 válasza kornellia84 (#14926) üzenetére


Zolesz007
őstag

http://db.tt/kD68XhsP

Nézd meg ezt ... Hátha segít.

Fold 5

(#14929) arni1


arni1
aktív tag

sziasztok! egy gyors kerdes, ugye a superamoled kijelzo egybe van ragasztva az erintovel? ugyanis sikeresen "lerezegte" magat a telom a foldre(csempe). így a bal alsó sarkában megrepedt az üveg.. :W mar amugyis vissza akartam kuldeni, mert be van egve az also es a felso csik.

elore is koszi a valaszt!

(#14930) Csepy válasza arni1 (#14929) üzenetére


Csepy
senior tag

Egybe vannak ragasztva, és házilag szét nem szeded, az biztos; másfelől pedig onnantól, hogy az üveg megrepedt/eltort, a garit buktad, még hivatalos Samsung gari esetén is, boltiról nem is beszélve. :(

Regards: Csepy

Regards: Csepy

(#14931) arni1 válasza Csepy (#14930) üzenetére


arni1
aktív tag

uh, ne sz*vass mar :F nem terveztem szetszedni. igazabol tenyleg csak az also sarka,kb 2*1 mm. Attol fuggetlenul a kijelzo be van egve, azt ha kicserelik, akkor muszaj nekik a plexit is. Megprobalom, hatha megesik a szivuk rajtam..

Koszi a gyors reakciot!!!

(#14932) FragMaster válasza arni1 (#14931) üzenetére


FragMaster
addikt

Plexit nem cserélnek senkinek....mert üveg van rajta ;]

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#14933) Viper26 válasza FragMaster (#14932) üzenetére


Viper26
nagyúr

:DDD

iPhone 14 | FR955

(#14934) palesz53


palesz53
senior tag

atom v10-et egyenlőre nem javaslom - van benne egy aprócska bug, ami hibát okoz... :((
hogy.... hosszas sípszó! :W

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#14935) assemble válasza qltsar (#14924) üzenetére


assemble
addikt

Az Android alapbol bent tartja a cuccokat a memoriaban h ha legkozelebb inditanad, gyorsabb legyen, de ha kell hely, ezeket azonnal fel tudja szabaditani. Szoval sokkal tobbet mond el ha bemesz a settings/apps/running-ba, ott alul latod h mennyi ami szabad (ami tenylegesen szabad + amit azonnal fel tud szabaditani ha kell), nalam altalaban 300 MB korul megvan.

(#14936) arni1 válasza FragMaster (#14932) üzenetére


arni1
aktív tag

jajj gyerekek ;] ha van esetleg valakinek tapasztalata, azt megköszönném! :R

(#14937) Rem-X


Rem-X
senior tag

Srácok!

A gyári garisoktól kérdezem, akik már kérték az otthon szervízt. Mi kell ehhez a szolgáltatáshoz? Elég a Samsungos gari vagy mindenképpen kell a számla is?

Köszi!

Try again, fail again, fail better!

(#14938) S-eye válasza Rem-X (#14937) üzenetére


S-eye
senior tag

Kell a számla is, meg a garancia levél.Ellőtte meg regisztráld be a Samsungnál,és ott kérhetsz időpontot a javításra.

(#14939) assemble válasza Rem-X (#14937) üzenetére


assemble
addikt

Elsore nekem is azt mondtak h kell szamla, de amikor mondtam nekik h az nem biztos h meglesz, akkor azt mondtak hogy vegul is eleg a hivatalos gari level is, de az mindenkeppen legyen meg. Azota nem tudom valtozott-e a dolog.

(#14940) iOnizer válasza Integra (#14922) üzenetére


iOnizer
tag

csak simán rádugod. Ő majd elindítja magától fastbootban. Meglepően szuper ez a program!

Alá bizony

(#14941) bodoraudio válasza palesz53 (#14934) üzenetére


bodoraudio
aktív tag

Mi a hiba?

(#14942) Benex


Benex
senior tag

Régebben volt szó a miui v5-ről. A kérdésem h valaki kipróbálta már azóta? :D

Proud owner of S21Ultra and Watch 4

(#14943) tesoh válasza Benex (#14942) üzenetére


tesoh
tag

Én kipróbáltam, de nem tetszett. Vannak benne olyan cuccok amik jók, de pl a navbárt nem tudod állítani, + nekem még a xiaomi accomal is volt valami gondja. Arról nem beszélve, hogy nem tudtam telepíteni a megvett cuccaimat.(De ezt lehet hogy én baltáztam el).

[ Szerkesztve ]

(#14944) SamS20 válasza qltsar (#14924) üzenetére


SamS20
senior tag

nálam 212mb van szabadon, egy napos használat után úgy hogy ma sz*rrá lett nyomkodva kb :)

(#14945) palesz53 válasza bodoraudio (#14941) üzenetére


palesz53
senior tag

nálam be sem bootol telepítés után - a progik frissítése közben az egyiknél megakad... másnál nem lehet a hangot állítani, vagy nem elérhető a market... persze van akinél meg jó!

csakos - közben eszembe jutott, hogy talán van egy progi, amivel lehet pc-re backupolni... logcat-et is lehet vele csinálni, mintha abban lenne ilyen opció... holnap megnézem gépen!

[ Szerkesztve ]

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#14946) mgTerminator válasza qltsar (#14924) üzenetére


mgTerminator
veterán

Te mondtad hogy ismered az android működését nem? :D

(#14947) Dzsuri89 válasza qltsar (#14924) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Olyan kevés RAM-om a büdös életben nem volt még alaphelyzetben. Amikor csak így rápillantok, hogy mennyi a szabad RAM, mindig bőven 200 MB felett van, előbb 270 MB volt. Akkor szokott kevesebb lenni, ha Facebookozok, netezek és stb...

[ Szerkesztve ]

(#14948) Csakos válasza palesz53 (#14945) üzenetére


Csakos
csendes tag

Oké, előre is köszi!

Samsung Galaxy Nexus CM11

(#14949) mrdavid


mrdavid
aktív tag

Sziasztok

barátnőm telefonja a gnex
Olvasgattam a forumot, kb tudom, hogy hogyan lehet a yakjuxwra yakjuról vissza állítani a készüléket
mert szeretném beégés miatt javítattni,

ha nem túl nagy kérés , segítene vki, hogy melyik yakjuxw kell vissza tennem ,illetve hogyan?
láttam az xda linket meg a parancsorokat amikkel el lehet végezni

köszönném

Macbook Pro M1, iPhone 14 Pro

(#14950) slice14 válasza mrdavid (#14949) üzenetére


slice14
veterán

A Samsug annyira nem foglalkozik azzal hogy xw vagy sima yakju van a készüléken. Az a lényeg hogy stock rom legyen rajta, és zárt bootloader. Bár a bootloaderre a a samu is sz@rik, lásd a korábbi szervizes történeteket. Ők sem zárják vissza szerviz után.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.