Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:48:37

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7001) FragMaster válasza Integra (#6999) üzenetére


FragMaster
addikt

Az a réteg aki a legtöbbet elkölti telefonokra azt nézi csilli-villi-e. Meg gondolom kell a megkülönböztetés a többi nagy szolgáltatótól.
Remélem a nagy változások majd begyűrűznek arra a ~kettő darab Európában kapható készülékre is... :U

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#7002) catroot válasza batai15 (#6998) üzenetére


catroot
veterán

Látom azért más wp-s is átkacsingat... ;]

Egyébként a mostani szériában nincs panasz a kijelzőre? Gondolom az még a megjelenés környékén volt.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#7003) BDave válasza catroot (#7002) üzenetére


BDave
őstag

Nincs vele gond. De ha lenne is, akkor "megvéd" a 2 év + 2 hónap Samsung garancia. Nem olvastam olyat itt a fórumban, hogy ezzel tömegesen probléma lenne. Sőt.

(#7004) catroot válasza BDave (#7003) üzenetére


catroot
veterán

Köszi, akkor ok.

Az, hogy Samoled+pentile meg amúgy sem zavar, most is azt bámulom az Omnia7-en.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#7005) batai15 válasza catroot (#7002) üzenetére


batai15
félisten

Szeressem a wp-t de csak hiányoznak az alkamazások .. a sok jó kis ingyér játék(pl zenonia sorozat) meg 3 betűs navi... na meg azért egy nexus csak egy nexus.. (elvileg nyoma sincs laggnak, szélsebes..) Nem akarok nyugodni úgy érzem míg nem lesz egy fullos telóm(értelmes kamera, szélsebes, sok app, normális aksi, jól is nézzen ki)
wpvel ennyi a bajom kevés alkalmazás..., tehát jobbára csak alig használok valamit e miatt, így uncsi a telefonom.
Nagyon tolnám most pl a bad piggiest is.:(
Amúgy de reméltem hogy nem veszi észre senki az árulásomat.. :( :P
barátnőmnek meg megy a lumia , ha nexust meg tudom venni.
Ha a nexus sem jön be, akkor marad iphone. Ha az se akkor veszek egy vacak telefont 5 ezerért és ennyi. azt csak telefonálásra fogom használni.

[ Szerkesztve ]

(#7006) BDave válasza catroot (#7004) üzenetére


BDave
őstag

Engem se, szerintem ízlés kérdése. Nem olyan technológia ez, amitől ódzkodni kéne, nem véletlen, hogy ebbe a Google referencia-modellben is ilyen van és az S3ban is. Egyik gyártó se készített tökéletes kijelzőt.

(#7007) catroot válasza batai15 (#7005) üzenetére


catroot
veterán

Ugyan, mások is "vándorolnak".

Mondjuk én mindenféleképpen megvárom még a wp8-at, hogy milyen lesz, de hajlok afelé, hogy benevezek inkább egy Nexusra (de az Omniától nincs szívem megválni, a rendszert is megszerettem).

Nem rég tapogattam egy Xperia S-t - még csak - ICS-el és megjött a kedvem a droidhoz - mert tavaly júniusig 2.3-al "szenvedtem".

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#7008) jacis válasza catroot (#7007) üzenetére


jacis
nagyúr

Mindenképp nézz meg egy 4.1.2-es rendszert futtató (Galaxy) Nexus-t ;) nem tudsz majd szabadulni a birtoklási vágytól :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#7009) catroot válasza jacis (#7008) üzenetére


catroot
veterán

Már videón is kár volt megnéznem, mert egyre jobban tetszik! :D

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#7010) batai15 válasza jacis (#7008) üzenetére


batai15
félisten

Nekem is ez lesz.,

(#7011) BDave válasza catroot (#7009) üzenetére


BDave
őstag

Én is így éreztem júliusban, amikor bemutatták a 4.1-et. Mind külsőben, mind tudásban és persze támogatásban is.

(#7012) catroot válasza BDave (#7011) üzenetére


catroot
veterán

Igen, a támogatottság az egyik legjobb tulajdonsága. :K

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#7013) batai15 válasza catroot (#7009) üzenetére


batai15
félisten

szégyeljük magunkat mi dezertőr wpsek ;] ;]
http://mobilarena.hu/dl/cnt/2011-12/80349/galaxy_nexus_prime_n10.jpg
itt az oldalán aza 3 kis érintkező mi?
Még egyszer meg kérdezem, mhl van e? azt tudom hogy otg van.

[ Szerkesztve ]

(#7014) hallerlaller


hallerlaller
addikt

Jááj :O betámadták a topikot a wintrollok, tűnés csempézni!! ;]

Van mhl, csak a nexus7-en nincs pedig oda jobban kéne. :(( Pöttyök meg a dokkcsatik, csak a dokkok piszokdrágák sajnos, nincs is senkinek.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#7015) catroot válasza batai15 (#7013) üzenetére


catroot
veterán

Az az érzékelő az NFC-hez van asszem.

akkó nem.

@hallerlaller

Otthon a budi és a fürdőszoba is ki lett már csempézve! ;]

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#7016) Dottore


Dottore
addikt

Ebben a listában a zöld színnel jelöltek SE folyamatok. Abszolút tipikus jelenség, minden gyártó futtatja készülékein a saját szolgáltatásait.

A kérdés az, hogy miért tesz mindezt.
Azért teszi amiért a Google is. Információ. Információ a szokásaid, az adataidról, hogy vásárolsz, mit szeretsz mit nem. A klasszikus megfogalmazást használva, ha valami ingyen van, akkor ott te vagy a termék. Csak ez számít, ez az igazi üzlet nem a telefon.

Ha lesz is Stock Android valaha gyártói telefonokon, az csak grafikailag lesz hasonló. A háttérben továbbra is futni fognak azok a szolgáltatások amik az adott gyártó felé terelik a felhasználót.

Ez csak az egyik oldala a történetnek. A Google oldaláról nézve sem lenne szerencsés a dolog. Ennek a megválaszolását rátok bízom. :)

[ Szerkesztve ]

(#7017) BDave válasza Dottore (#7016) üzenetére


BDave
őstag

Szerintem így is vannak olyan folyamatok, amikről nem tudunk, szolgáltató ide vagy oda.

(#7018) Dottore válasza BDave (#7017) üzenetére


Dottore
addikt

Erről írtam.
Mellesleg tudsz róla. Felesleges titkolózni. Az emberek önként is vállalják, hogy átadnak bizonyos információkat a magénéletükről.

[ Szerkesztve ]

(#7019) BDave válasza Dottore (#7018) üzenetére


BDave
őstag

:D Bocs, azt hittem ehhez kapcsolódóan írtad.

(#7020) Predator666


Predator666
aktív tag

Sziasztok.
Ma vettem meg a Galaxy Nexusomat! :DD
Mivel sűrűn török telefont, nagyon sürgősen kell egy hátlap (tok) és fólia. Szeretném, ha jól nézne ki, ha védene és ha ehhez a telefonhoz lenne.
Mit ajánlanátok, ti mit használtok?

Kivettem, mert volt, kit zavart.

(#7021) batai15 válasza Predator666 (#7020) üzenetére


batai15
félisten

menyibe vetted a nexust?

(#7022) BDave válasza Predator666 (#7020) üzenetére


BDave
őstag

Szia!

Gratula! :) Hol vetted és miért ezt? :)

Itt van fólia, itt pedig hátlapok. Én itt venném, de hátha a többiek ajánlanak jobbat!

(#7023) Predator666 válasza BDave (#7022) üzenetére


Predator666
aktív tag

Mobil expressznel vettem fuggetlenul 92 ezerert 16 gigasat. Es termeszetesen a feketet. A One S es ekozott vacillaltam, de eltantoritott nagyon erosen a home screen button problema, amit nem lehet elore jelezni, hogy lesz-e vagy sem... egyelore nagyon tetszik, de ez meg csak az elso nap... ;DD

Koszi a javaslatokat!

[ Szerkesztve ]

Kivettem, mert volt, kit zavart.

(#7024) Rotate


Rotate
veterán

amúgy szerintem nagyon jó lett a 4.1.2-ben az átalakított értesítés kinyitás és összecsukás... sokkal jobban kezelhető mint az előző 2 ujjas megoldás volt :)

mindig van valami apróság amivel feldobják a dolgokat :)

arra is csak most jöttem rá, hogy az értesítésre hosszan nyomva megjelenik egy link az adott alkqlmazás alkalmazásinfóihoz :)

(#7025) batai15


batai15
félisten

Mi a külömbség az áron kívül ?
http://vip-phone.hu/spd/283467/Samsung_i9250_Galaxy_Nexus_SilverWhite_Okostelefon
http://vip-phone.hu/spd/vipphone481902/Samsung_i9250_Galaxy_Nexus_OkostelefonMAGYAR_NYELV

(#7026) marlboromen


marlboromen
aktív tag

Megrepedt az üveg a telómon :O A házhozmegyünk szolgáltatással mibe fáj vajon egy üvegcsere? A teló hibátlanul müxik, csak egy repedés van az üvegen.

(#7027) ChelseaFC26


ChelseaFC26
csendes tag

Sziasztok.
Aki Swype-ot használ, és felrakta a ma felkínált frissítését, az utána vissza tudta állítani alap billentyűzetnek? Be van pipálva, de az alap jön be. Aztán ha hosszan nyomom a spacet az alapon, akkor kiválaszthatom, hogy Swype. Ekkor meg is jelenik egy pillanatra, de vissza is vált az alapra. Mi lehet a gond?

(#7028) BDave válasza Predator666 (#7023) üzenetére


BDave
őstag

"eltantoritott nagyon erosen a home screen button problema, amit nem lehet elore jelezni, hogy lesz-e vagy sem"
Nem értem miről írsz, miről van szó pontosan?

(#7024) Rotate: "az értesítésre hosszan nyomva megjelenik egy link az adott alkqlmazás alkalmazásinfóihoz"
Ez a 4.1-gyel jött, nem rossz. Ugyan ezt produkálja ha pl. a háttérkiválasztásnál nyomod hosszan valamelyik ikont.

(#7025) batai15: Az első fehér és a szöveg szerint kártyafüggetlen. A második fekete. De szerintem az is független. :)

(#7026) marlboromen: Leejtetted? Szerintem úgy 20-50e Ft, de ez csak egy tipp!

[ Szerkesztve ]

(#7029) bigrock válasza ChelseaFC26 (#7027) üzenetére


bigrock
addikt

Én felraktam, és jól működik. Először angol nyelvvel indult be, de váltás után megmaradt a HU és azóta is jó.

(#7030) ChelseaFC26 válasza bigrock (#7029) üzenetére


ChelseaFC26
csendes tag

Hát itt baromira nem stimmel akkor valami. A Nyelv és bevitel menüben is, a billentyűzet alatt ott van hogy alapértelmezett... kiválasztom a swypeot, és 2mp után vissza is váltja az alap androidra...

Szerk: Oké, látom másoknál is megjelent a probléma. Bigrock, jól gondolom, hogy Te még 4.1.1-es androiddal használod a Nexust?

[ Szerkesztve ]

(#7031) Integra


Integra
titán

éééééééssssss (dopbergés)
18:15-kor megérkezett a gyerek.
a sunyi letöltötte mobilneten a kérdezésem nélkül.. még jó, hogy csak 16mb volt..
taps! :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#7032) Integra válasza batai15 (#7005) üzenetére


Integra
titán

volt iphone-om, és volt wp7-em is, az ájfónt elhajítottam jó messzire, a 7.8 miatt még megvan a windozfón, mert kíváncsi vagyok rá. hiába, android a legjobb. :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#7033) BDave válasza Integra (#7031) üzenetére


BDave
őstag

:DDD Gratulálok! Fiú lett vagy leány?

(#7034) FragMaster válasza BDave (#7028) üzenetére


FragMaster
addikt

Az első mindkettő, legalább is silver, white is oda van írva. Valószínűleg mindkettő német nyelvű platós csak az egyikhez ázsiai töltő van a másikhoz meg brit :DDD

szerk.:
batai15: a szájbergyerek :DDD Viccen kívül a 4.1.2 OTA frissítésre gondolt.

[ Szerkesztve ]

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#7035) batai15 válasza Integra (#7031) üzenetére


batai15
félisten

Most mivan? mi érkezett meg?

(#7036) slice14 válasza batai15 (#7035) üzenetére


slice14
veterán

Megjött Neki... :R

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#7037) batai15


batai15
félisten

Szerintetek meddig lesz érdemes nexusra beruházni? mert én olyan 2-3 hónap múlva tudom csak meg venni, addigra lesz rá keretem. (lumiát meg nem akarom eladni, pedig abból is lehetne kis pénz)
Nagyon kezdem unni hogy mindíg kifutó telefonokat tudok venni, amit más már 3x kinőtt, meg újabb nagyobb kompromisszumokat tenni. szerintetek meg kapja a droid 4.2őt?
Másik kérdésem lenne: meg lehet oldani hogy tvre kivigyem a képet, + usb otg-n mondjuk rá kötök egy kontrollert, tehát ugymond mintha egy konzol lenne. Vagy láttam ilyen dokkolót azzal vajon nem lehetne?

[ Szerkesztve ]

(#7038) #53667584 válasza batai15 (#7037) üzenetére


#53667584
törölt tag

100% hogy kap 4.2-t.

(#7039) gilfoyle válasza batai15 (#7037) üzenetére


gilfoyle
őstag

MHL adapterrel tudod kitenni a képet. A kontrollert nem tudom, de BT bill és egér működik vele.

(#7040) mgTerminator válasza slice14 (#7036) üzenetére


mgTerminator
veterán

A havibaj.... xD

(#7041) hallerlaller válasza batai15 (#7037) üzenetére


hallerlaller
addikt

BT-n rápároztatsz egy ps3 kontrollert a képet meg kilövöd tv-re mhl-el, elvileg lehetséges, csak én inkább a tegrás tablettel csinálnám meg ha lehetséges lenne, legjobb lenne egy külön hdmi csatis eszköz, mondjuk egy tf300.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#7042) mgTerminator


mgTerminator
veterán

Tudtátok hogy lehet aksi nélkül használni a telót? :D

(#7043) Integra válasza #53667584 (#7038) üzenetére


Integra
titán

5.0-t is megkapja bőven, meg még a többit is :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#7044) tgb válasza mgTerminator (#7042) üzenetére


tgb
senior tag

kipróbáltam,be sem kapcsol! :DD
de a macskához hozzávágtam,az kiszaladt a szobából!

[ Szerkesztve ]

az irányár nem félarat jelent!

(#7045) batai15 válasza mgTerminator (#7042) üzenetére


batai15
félisten

Mármint hogy nincs benne aksi csak pl töltőre van dugva vagy adatkábelre pc-n? ezt eddig minden telefon tudta.

(#7046) mgTerminator válasza batai15 (#7045) üzenetére


mgTerminator
veterán

Azt hogy ha rá van dugva töltőre és kiveszed az aksit akkor ugyan úgy használhatod tovább? Nekem az eddigi telefonjaim nem tudták...

(#7047) mgTerminator válasza tgb (#7044) üzenetére


mgTerminator
veterán

Dugd fel töltőre és utána vedd ki...

(#7048) BDave válasza tgb (#7044) üzenetére


BDave
őstag

"de a macskához hozzávágtam,az kiszaladt a szobából!" :C noooormális?? :D

(#7049) B1T3


B1T3
addikt

Aki rendelt már OTG kábelt, meg tudna dobni egy linkkel? Persze eBay-en 1 perc rákeresni, de, ha valakinek van bevált forrása, miért ne. (Na, meg hátha olyan is akad, ahol nem kell 3 hetet rá várni.)

(#7050) bajnokpityu válasza B1T3 (#7049) üzenetére


bajnokpityu
félisten

legolcsobb,szállitással együtt 2.xx dollárost vettem,működik,

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.