Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:48:37

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13851) Benex válasza Slukkica (#13850) üzenetére


Benex
senior tag

bocsi :$ csak mostértem haza pestről és tőlteném le wifin goo-val és láttam h nincs ott .de oké várok :)

Proud owner of S21Ultra and Watch 4

(#13852) smisa


smisa
őstag

Sziasztok

pls help ezt az appot szeretném futtatni de flash telepítése után csak egy kis kék legot látok középen.
Mit csinálok rosszul?

(#13853) RJocó


RJocó
tag

Sziasztok!
Régebbi androidnál volt olyan hogy usb eszközként csatlakoztattam a tv hez, majd onnan le tudtam játszani a filmenek( pl amit felvettem) a 4.2.2 nél meg ilyen opciót nem találtam, max csak a képeket érem el. Van erre valami megoldás?

(#13854) Viper26 válasza forintuser (#13824) üzenetére


Viper26
nagyúr

Még nem próbáltam a kolléga munkáit, érdemes lenne? :))

iPhone 14 | FR955

(#13855) FragMaster válasza Slukkica (#13850) üzenetére


FragMaster
addikt

Gapps kell hozzá külön? A hozzá készített kerneled felmászik a rommal együtt? Radio van benne, vagy az csak az ota-ban nincs?

[ Szerkesztve ]

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#13856) bodoraudio


bodoraudio
aktív tag

slukk rom jelenleg talán a legjobb.

(#13857) forintuser válasza Viper26 (#13854) üzenetére


forintuser
őstag

Nexus S után Nexus 4-re sem találtam jobbat.Pedig mindet kipróbáltam. :U Tényleg mindet. :B

[ Szerkesztve ]

Holnapkészítést vállalok.

(#13858) wardemi


wardemi
senior tag

Tsm 18 mostmár működik szépen köszi. Eddig minden jó, az új pie meg kezd végre használható lenni

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#13859) palesz53 válasza FragMaster (#13855) üzenetére


palesz53
senior tag

nem vagyok slukk, de talán nem haragszik meg ha válaszolok (max kapok tőle egy sallert :-D)...
gapps benne van, csak ki kell választani, hogy telepítse azt is...
benne van a saját, 4.2.2 - höz való kernele, azt is csak ki kell választani...
rádióból az előző verzió van benne, de ha kell a friss, a romoldán találsz hozzá linket... zip fájl, így ha romolás előtt letöltöd, akkor a rom telepítése után, a kis wipe előtt telepítheted is egyből...

[ Szerkesztve ]

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#13860) Slukkica válasza palesz53 (#13859) üzenetére


Slukkica
őstag

Nem kapsz :N

Köszönöm hogy válaszoltás :C

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#13861) smisa válasza smisa (#13852) üzenetére


smisa
őstag

erre senki nem tud megoldást? :(

(#13862) TOZ


TOZ
addikt

TSM használokat kérdezném. Opera Mini fekete halál jelen van ott is?
CM használok dettó ezt kérdezném.
Aszem most voltak elég a fekete halálból.

(#13863) mgTerminator válasza TOZ (#13862) üzenetére


mgTerminator
veterán

Próbáld ki a dolphint, szerintem az a legjobb!

(#13864) palesz53 válasza TOZ (#13862) üzenetére


palesz53
senior tag

miért opera mini? kicsi az adatcsomag?

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#13865) TOZ válasza palesz53 (#13864) üzenetére


TOZ
addikt

500 mega.
Nem mindegy, hogy mennyi egy oldal letoltes.

[ Szerkesztve ]

(#13866) forintuser válasza TOZ (#13865) üzenetére


forintuser
őstag

Anno 500 megát nem bírtam elhasználni Opera Mobile-l. Állandó 2g...

Holnapkészítést vállalok.

(#13867) Benex válasza TOZ (#13865) üzenetére


Benex
senior tag

Nekem pl csak 180mb letoltesem van és Chrome-t használok és sose volt h elfogyott volna.

Más: tsm 18 nal mintha jobb lenne az akksi idő :D

Proud owner of S21Ultra and Watch 4

(#13868) TOZ válasza forintuser (#13866) üzenetére


TOZ
addikt

cégesmail (sajnos csak OWA), twitter, tapatalk, miazmas... 400 korul szokott lenni a havi adat (opera mini mellett)

lehet megnezem opera mobil es turbo mod mit tud...

(A kerdesre amugy meg nem jott valasz :P )

[ Szerkesztve ]

(#13869) trance89 válasza TOZ (#13865) üzenetére


trance89
őstag

mondjuk ezt én sem értem, mégis mit csinálsz te a telefonodon hogy kevés az 500 mega szimplán netezésre? én minivel max 20-40 megát tudtam összehozni, mobile-al az 500 megát nem mondom hogy lehetetlen de nehéz kipörgetni (letöltésekről és youtube videókról nem beszéltem), manapság amikor már minden népszerűbb oldalnak van mobilos verziója azok is alig zabálnak pár KB-ot mint mini esetén ami mellesleg nagyon sok oldalt szarul jelenít meg a tömörítés miatt, éppen ezért már kezd értelmetlen lenni az opera mini-vel böngészés

(#13870) BoB válasza trance89 (#13869) üzenetére


BoB
veterán

Én két nap alatt használtam el most a hónap elején 500 megát. Most olyan 1,5 giga körül járok. Össze lehet hozni :)

Szerk.: a teljesség kedvéért laptora kötve is használom a telót netmodemként.

[ Szerkesztve ]

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#13871) FragMaster


FragMaster
addikt

tsm-ben el lehet tüntetni valahogy a keresősávot, vagy itt is kell egy másik launcher?

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#13872) FragMaster válasza FragMaster (#13871) üzenetére


FragMaster
addikt

Tsm18 alatt a getril azt mondja nem egyezik a ril/baseband párosom. Melyiket válasszam ki a listából?

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#13873) Barcageri


Barcageri
tag

Sziasztok!
Bocs a primitív kérdésért, de hol tudom beállítani, hogy a hívószámomat ne jelezze ki, s magánszámot írjon? köszi előre is :R

(#13874) slice14 válasza Barcageri (#13873) üzenetére


slice14
veterán

Tárcsázó -> Beállítások -> További beállítások

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#13875) mtm800 válasza Barcageri (#13873) üzenetére


mtm800
senior tag

Tárcsázó,beállítások,további beállítások,hívóazonosító,szám elrejtése.

[ Szerkesztve ]

(#13876) palesz53 válasza FragMaster (#13872) üzenetére


palesz53
senior tag

rádióból az xxlh1-hez, és xxlj1-hez uaz a ril tartozik, magyarán nem változott - az xxlh1-es ril jó mindkettőhöz...

[ Szerkesztve ]

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#13877) iOnizer válasza Integra (#13796) üzenetére


iOnizer
tag

Ez volt az egyik ok, ami miatt visszaálltam 4.1.2-re. A másik a kamera app, a harmadik meg az idióta notifikációs kapcsolók. Ezzel kb a lényeges 4.2-es fejlesztéseket fel is soroltam. xD Amig ezeket nem javítják 4.2. ben addig maradok 4.1-en.

Alá bizony

(#13878) FragMaster válasza palesz53 (#13876) üzenetére


FragMaster
addikt

Köszi.

Más: használ valaki Nova launchert tsm alatt? Valamiért magától világosan áttetszővé válik az értesítési sáv és csak akkor tudok tőle megszabadulni, ha kilövöm a novát. Végigmentem az idevágó beállításokon, de vagy átsiklottam felette vagy nem szeretik egymást a rommal.

Szerk.: Ja és most veszem észre nincs kamerám pedig felrakattam a gappst telepítéskor...

[ Szerkesztve ]

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#13879) CB válasza iOnizer (#13877) üzenetére


CB
senior tag

+1 :K

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#13880) Slukkica válasza FragMaster (#13878) üzenetére


Slukkica
őstag

Nova prime - ot használok, semmi ilyenet nem tapasztaltam.

Kamerám is van :)

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#13881) palesz53 válasza FragMaster (#13878) üzenetére


palesz53
senior tag

:DD
én használom a novát, de nem találkoztam ilyesmivel...

más - lehet megint romolni! :DDD jellyb-tsm 18.5...

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#13882) FragMaster válasza Slukkica (#13880) üzenetére


FragMaster
addikt

A legfrissebb gapps újratelepítése megoldotta a kamerát :)
Rájöttem mi okozza az értesítési sáv és most már gombsor áttetszőségét is: ha kiválasztok egy hátteret úgy, hogy az nincs a hátterek vagy élő háttérképek menüpont alatt pl. fájlkezelőből. Ha az adott menüpontok alól választom ki akkor okés. hát ezzel elmolyolok még, amúgy jó cucc a rom :)

palesz53: bakker jókor telepítettem :D Ha aromában frissítő telepítésként felpakolom akkor kell előtte wipeolni, megmaradnak a beállításaim?

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#13883) dajdaj válasza Slukkica (#13880) üzenetére


dajdaj
tag

Sajna nekem sincs kamerám, pedig felrakattam a gapps-ot telepítéskor...
Pár perc és frissítem 18.5 re, remélem lesz kamerám... :)

Tudtok adni 4.2.2 gaaps-hoz linket?
Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#13884) Pter_


Pter_
tag

No nyomtam végül egy hard resetet a nexusnak, ami határozottan gyorsabbá tette a telefont, de egy problémám még mindig fenáll illetve újra megjelent. Ha hosszabb ideig standbyban van a telefon, akkor nem mindig reagál a bekapcsoló gombra. Ha hosszan nyomom bekapcsol, ha röviden nem történik semmi, csak mondjuk harmadikra. Képernyőfeléleszt, kikapcs, visszakapcsnál rövid gombnyomásra is reagál, tehát a gombnak szerintem nincs baja. Tapasztalt már más ilyet?

(#13885) palesz53 válasza FragMaster (#13882) üzenetére


palesz53
senior tag

aroma elvégzi a wipe-ot előtte, Neked csak a telepítés után, reboot előtt kell; beállítások maradnak...

dajdaj - hivatalosan még nincs kinn 4.2.2-höz való gapps...

más - pie: ha bekapcsolom, nem vált át full screen-re, maradnak a gombok alul...

Pter - lehet, hogy deep sleep-ből nehezen ébred a beállított governorral...

[ Szerkesztve ]

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#13886) Slukkica válasza palesz53 (#13885) üzenetére


Slukkica
őstag

Miért váltana át? Nem is kell neki. :D
Ha Te bekapcsolod az expanded desktopot akkor használható ha bekapcsoltad. :K

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#13887) palesz53 válasza Slukkica (#13886) üzenetére


palesz53
senior tag

na, azt meg elfelejtettem... :DDD

egyáltalán nincs kamerátok? nekem elsőre elég lassan indult el, de van...

[ Szerkesztve ]

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#13888) dajdaj válasza palesz53 (#13885) üzenetére


dajdaj
tag

Köszi palesz53! Újra teszem az egészet, remélem megoldja.

(#13889) bajnokpityu válasza Slukkica (#13886) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Mikor lesz egy jó, stabil, smooth, véglegesízű romod?
Ha a cm10et eléri valamelyik sebességben, újra kipróbálom.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#13890) Pter_ válasza palesz53 (#13885) üzenetére


Pter_
tag

Igen, de bocs azt nem írtam, hogy stock 4.2.2-ről van szó, szűz rendszer, se root, se semmi...

(#13891) Slukkica válasza bajnokpityu (#13889) üzenetére


Slukkica
őstag

Ez az :))
Már teheted is fel!

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#13892) palesz53 válasza bajnokpityu (#13889) üzenetére


palesz53
senior tag

bocs, de erre vissza kell kérdeznem... :R
nem tisztem "védeni" slukkot, megteszi ezt szerintem ő maga, ha akarja...

stabil? a kezdetektől (nem csak ezen a telón) használom slukk romjait, én nem nagyon emlékszem nem stabilan kiadott darabra (a tegnapi stock launcher lefagyásos történet friss, ezért képben van)... talán 1x volt ilyen, de már meg nem mondom miért...

jó - miért nem jó?

véglegesízű - mikor lesz szerinted androidon bármi is végleges? én 2.1 óta ismerem-használom a rendszert, mondjuk kb 3 (?) éve (bár nem emlékszem rá pontosan), folyamatosan változik ezen az oprendszeren minden...
engem pl zavarna, ha bármi is végleges lenne a droidon - imádom, hogy mindig változik (még akkor is, ha néha nem tetszik az irány esetleg)... vagy mondjuk a cm nem frissül állandóan? vagy a pa? vagy bármelyik másik custom rom (meg a stock is)?

smooth - ez már ízlés és egyéni preferencia kérdése, kinek mi smooth...

slukk a saját ízlése, igénye, elképzelése-elgondolása alapján fejleszti a romját - és megosztja a felhasználókkal... mintahogy más fejlesztő is a sajátját...

félre ne érts, nem akarlak én bántani, isten óvjon ettől! csak nem értem mit keresel... mert ahogy látom, Te is megtaláltad már, amit keresel; úgy, mint én... :R

[ Szerkesztve ]

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#13893) bajnokpityu válasza palesz53 (#13892) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Ez most eléggé öngól. éppen rakom fel. :D Nekem elég volt Slukk ajánlása.

Sebességben eddig cm10 jobb volt. Sebességet sokan sokféle képpen fogják fel. én úgy, hogy smooth, tehát azonnal reagál, röccenés nélkül, bárhol, bármikor.

Stabilságot azért kérdem,mert oké, hogy valami gyors lett, de legyen mellé stabil is. Véglegesízű? amikor már néhány napja hibátlan, és nem tervezel belepakolni semmit.

CM frissül naponta, de alig változik.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#13894) Waikiki


Waikiki
tag

Sziasztok!

A ma délutáni menetrend:

Slukk 17-ről indulva 18, majd 18.5.

A navigation bar-omnak pedig se híre, se hamva. Először még volt, de ha jól emlékszem, azután történt, hogy a home screenre kitettem a TSM Actions widget-et "Widgets - toggle" beállításokkal és rábökktem.

Amit eddig próbáltam:
- settings -> TSM control -> Navigation Bar -> menu visibility: always show / default JB behaviour

A PIE bekapcsolása elvileg segít, mert végre vannak navigációs gombjaim, de jóval nehézkesebb a telefon használata, szóval csak átmeneti megoldásként tekintek rá.

Valakinek valami tipp?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi, LeEco, ZUK, (Yi M1 Mirrorless, Redmi Pro, 360N4S, Redmi Note 4, Mi5S (plus), Le Pro 3!!!! stb.) SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#13895) Waikiki válasza Waikiki (#13894) üzenetére


Waikiki
tag

Az egyértelműség kedvéért:
- a 17 előtt volt teljes factory reset, ma délután csak sima update, cache partition és dalvik cache törléssel. A factory resetet lehetőleg utolsó megoldásnak tartogatnám;
- telepítésnél gapps is megvolt.

Xiaomi, LeEco, ZUK, (Yi M1 Mirrorless, Redmi Pro, 360N4S, Redmi Note 4, Mi5S (plus), Le Pro 3!!!! stb.) SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#13896) wardemi


wardemi
senior tag

Valaki más is tapasztalt rajtam kívül olyat, hogy a PIE akkor is feljön mikor nem kéne ? :\
Most ugyebár a TSM 18.5 ben használom és mikor nincs aktiválva elvileg a full képernyő akkor is a bal-jobb alsó sarokban ott van és igen kellemetlen mikor ott van egy gomb vagy oda kell írni ahol a sarok van. Pl kill gomb be van állítva nálam ha nem a képernyő közepe felőli részt nyomom meg a pie ugrik be. Ezt esetleg valahogy orvosolni lehet vagy majd ha PIE-t is fejlesztik?

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#13897) FragMaster válasza FragMaster (#13882) üzenetére


FragMaster
addikt

Nabakker :D Az értesítési sáv és a gombsor áttetsző bármilyen háttér mellett, csak sötéttel próbáltam és akkor nem látszott :D Bármilyen transparency setting mellett. Nova launchert leállítva is. Ezen az egyen nem tudok egyszerűen felül kerekedni, minden más leküzdve és/vagy noobság volt. Talán ez is.
Még nincs belakva annyira a rendszer lehet délután kap egy új szűz telepített 18.5-öt ha addig nem találok ki valamit.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#13898) FragMaster


FragMaster
addikt

Még valami: governort, órajelet stb. hol tudok amúgy állítani? Vagy kell hozzá a setcpu és/vagy egyéb app?

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#13899) palesz53 válasza FragMaster (#13898) üzenetére


palesz53
senior tag

slukk romon az értesítési sávnak, meg a gomboknak is tudod változtatni a színét...

trickster mod... setcpu csak akkor kell mellé, ha profilokat is létre akarsz hozni (pl x% töltöttségi szint alatt vagy screen off-nál stb ezt meg ezt használja)...

[ Szerkesztve ]

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#13900) bodoraudio


bodoraudio
aktív tag

Palesz53!
Slukk vagy anarky704 kernel?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.