Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:48:37

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10001) #53667584 válasza Rem-X (#9999) üzenetére


#53667584
törölt tag

Akkor is ha úgy próbálod nyitni, hogy már nyitva van?

(#10002) FragMaster válasza slice14 (#9985) üzenetére


FragMaster
addikt

Meg ne haragudj de ez BS. Ótvar szoftverhibák még az Applenél is megesnek, nem is ritkán, erre itt egy gyengébb eresztés a google-től de már egyesek a falat kaparják. Nem hagytak hibában főve egy nexust sem a múltban, javítva lesz. Türelem.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#10003) slice14 válasza FragMaster (#10002) üzenetére


slice14
veterán

Persze hogy nem hagyják hibásan. Én csak azt mondom, hogy megvárom ajavítást.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#10004) Bone123


Bone123
HÁZIGAZDA

Kaphatnék erre 100%-osan megbízható választ?

Rootolás Samsung Galaxy készüléken garanciavesztéssel jár, vagy nem? Unroot után marad nyoma és következménye a rootnak?

(#10005) slice14


slice14
veterán

Az AppStore-ból már letölthető, a Nokia Here Maps. A véleményeket olvassátok el. A apple maps bezzeg jó, mert rossz helyre pozicionál. :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#10006) Viper26 válasza slice14 (#10005) üzenetére


Viper26
nagyúr

Agyhalottaktól mit vársz? :DDD

Pixel 7 | FR955

(#10007) Bone123 válasza slice14 (#10005) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Benyelték a f*szt, úgyhogy a HERE már nem fér a szájukba.

(#10008) slice14 válasza Bone123 (#10007) üzenetére


slice14
veterán

:DD

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#10009) Rotate válasza FragMaster (#10002) üzenetére


Rotate
veterán

azért ész nélkül védeni sem kell a Google-t... tudták, hogy szar a takju, mégis kiadták 1 hétre rá a yakju-t... csak, hogy elmondhassák, hogy ki lett adva...

aláírom, hogy eddig jó volt minden, de egy ilyen kamerás hülyeséget is, hogy el van baszva az elfordulás, ilyesminek nem lenne szabad előfordulni...

nem a fal kaparásáról van szó, azt sem mondtam, hogy hülye a Google, csak azt, hogy ennek így nincs értelme...

kíváncsi vagyok hogyan tesztelték, ha ez a kamerás cucc nem derült ki náluk, mivel elég könnyen észrevehető, és reprodukálható szvsz... egyébként a december annyira nem is zavarna, de így várok inkább a javított kamerára...

(#10010) raczkiz válasza Bone123 (#10007) üzenetére


raczkiz
tag

Majdnem hangosan felröhögtem az irodában... :D :DD

[ Szerkesztve ]

(#10011) Zolesz007 válasza Bone123 (#10007) üzenetére


Zolesz007
őstag

:DDD amúgy komolyra forditva mit akar a Nokia ezzel?

Fold 5

(#10012) FragMaster válasza Rotate (#10009) üzenetére


FragMaster
addikt

Igazából mindegy, mert ha nem lett volna kiadva a 4.2 gnex-re és így nem derültek volna ki a felhasználók számára a hibák akkor meg az lenne a baj, illetve ásnák a gnex sírját mondván nem lesz frissítés vagy legalább is nem gyorsan.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#10013) assemble válasza Rotate (#10009) üzenetére


assemble
addikt

Most azert ne adjak ki mert nem lehet az egyik beepitett alkalmazasban az extra mezokben szulinapot beallitani az egyik honapra? Oszinten: ha nem trombitaljak szet vajon hanyan vettuk volna itt eszre es mennyi ido alatt? :)
A tobbi felsorolt "bug"-bol is valamelyik nem vonatkozik ra, valamelyik nem is bug, a tobbi pedig nagyon homalyos es szubjektiv (ujraindulasok, bluetooth -tobben irjak hogy teljesen jol mukodik a bluetooth es mast se vettek eszre), amik ha valos hibak is mind, akkor is sokaig tartana kielemezni es kijavitani oket, addig meg aki frissiteni akar, hadd frissitsen. Ha zavar, ne frissits, nem kotelezo. :)

Ez a kameras elfordulas pl biztosan nem bug, ilyet veletlenul nem lehet csinalni. Egyszeruen valamiert ugy gondoltak hogy igy lesz jo (az okat nem tudom), mikozben a regi modja szerintem is jobb volt.

Egy ilyen szoftver kiadasa nem egyik naprol a masikra megy az biztos, ellenorzik meg, tesztelik, stb, ha most kesz lenne egy javitott verzio, akkor sem adnak meg ki szerintem egy hetig legalabb.

[ Szerkesztve ]

(#10014) BDave válasza assemble (#10013) üzenetére


BDave
őstag

+1

(#10015) hallerlaller válasza Bone123 (#10004) üzenetére


hallerlaller
addikt

Erre nem fogsz senkitől kapni. Helyszíni szerviznél nem nézik mit csináltál a telefonnal, samsungnál meg úgy tudják, hogy a i9250 modellért nem ők, hanem a google vállal szoftveres garanciát, ennyi.
Ha visszarakod a gyárit akkor nem marad nyoma rootnak, nincs romszámláló, s-off meg ilyenek.

(#10009) Rotate

Nálam mindig ki van kapcsolva a képernyő elfordulás(telefonon) és így nem jelentkezik a kamerás bug.

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#10016) Rotate válasza assemble (#10013) üzenetére


Rotate
veterán

a december, mint mondtam is, abszolút nem érdekel... de a kamerás cucc nem úgy néz ki mint egy jól átgondolt szándékosan kivitelezett dolog...

de mindegy is, látom ebben a topicban sem lehet negatív kritikát mondani semmiről... úgyhogy a jövőben megtartom a véleményemet magamnak... mondjuk nem tudom miért vagyok meglepve, minden topicban ez megy... ami szarul van megcsinálva azt is dicsérni kell... Apple módi :)

(#10017) #53667584 válasza assemble (#10013) üzenetére


#53667584
törölt tag

Most azert ne adjak ki mert nem lehet az egyik beepitett alkalmazasban az extra mezokben szulinapot beallitani az egyik honapra?
Ennek így elő sem szabadna fordulni. Nem kellene a people alkalmazásban újraimplementálni az egész fost, hanem használnia DatePickert.

bluetooth -tobben irjak hogy teljesen jol mukodik
Mindaddig amíg nincs a wifin adatforgalom.

ha valos hibak is mind, akkor is sokaig tartana kielemezni es kijavitani oket
Szóval mindegy milyen minőség, csak adjuk ki gyakran? Ezt te sem gondolhatod komolyan.

a kameras elfordulas pl biztosan nem bug
Talán feature? Mert annak rohadt durva lenne.

(#10018) Zolesz007 válasza #53667584 (#10017) üzenetére


Zolesz007
őstag

Ha meg nem adjak ki az a baj...

Fold 5

(#10019) ntomka válasza Zolesz007 (#10018) üzenetére


ntomka
nagyúr

Erről a beszélgetésről ez jutott eszembe. :D

ツ Headphones on - World off

(#10020) Dottore


Dottore
addikt

Ezek hibák, ilyenek vannak. Később ki fogják javítani őket. Viszont ebbe érzelmeket nem szabad, felesleges belevinni.

(#10021) ßrainiac


ßrainiac
addikt

Megkapta mar mindenki? Nekem meg mindig nem talal semmit :S

(#10022) Zolesz007 válasza ntomka (#10019) üzenetére


Zolesz007
őstag

Hú derég hallgattam. :D

Fold 5

(#10023) BDave válasza ßrainiac (#10021) üzenetére


BDave
őstag

Beálltíások > Alkalmazások > Összes > Google keretrendszer > Adatok törlése > Kényszerített leállítás > Frissítés ;)

(#10024) assemble válasza Rotate (#10016) üzenetére


assemble
addikt

Azt nem tudom hogy mennyire lett atgondolva, de ilyen szinten az sem olyan valoszinu hogy siman atgondolatlansag eredmenye lenne. De hogy nem egy bug (alapbol nem is lehet bugnak nevezni mert nem hiba, semmilyen hibas mukodest nem okoz, csak kenyelmetlenebb, mint eddig volt) ami csak ugy benne maradt es nem vettek eszre az szerintem biztos. Tolem pedig nyugodtan lehet negativ kritikat mondani, en is csak elmondtam a velemenyem a dologrol, ennyi.

nxferenc:
"Szóval mindegy milyen minőség, csak adjuk ki gyakran?"
Ilyet egyaltalan nem mondtam. Csak azt mondtam hogy mivel tudtommal egyik "bug" sem jol meghatarozhato (az egyetlen ilyen a szulinapos naptaras tudtommal) ES kritikus igy semmi rosszat nem latok abban hogy kiadjak addig is amig tobb ki nem derul roluk, elvegre nem kotelezo frissiteni.
Egyebkent nem kell messzire menni hasonlo hibakert, nesze az uberstabil konkurencia.

(#10025) Benex válasza BDave (#10023) üzenetére


Benex
senior tag

nekem se jött még meg :S

igy ha törlöm ezt semmi problémám nem keletkezik belőlle??

Proud owner of S21Ultra and Watch 4

(#10026) ßrainiac válasza BDave (#10023) üzenetére


ßrainiac
addikt

Azon kivul hogy ki kellett vennem az akksit mert kinyirta a telot, nem tortent semmi.

De azert jo ilyenkor levenni a tokot, ritkan latom magat a telot es ez a gyongyhaz feher keret mocskosul ut ^^

Nem jon semmi update.

Tegnap en is megcsinaltam es nem volt gond de ma szetkurta a telot. Lehet amiert ketszer force close-oltam bedurcizott xD

[ Szerkesztve ]

(#10027) BDave válasza Benex (#10025) üzenetére


BDave
őstag

Nekem elállítódott a webes Play-en az eszköz (nem volt látható az eszköz-listában és csak egy idő után jön újra vissza), de amikor ma reggel megcsináltam, nem volt ilyen gond.

(#10026) ßrainiac: én tegnap többször is megcsináltam és nem okozott semmi gondot, sőt, ma sem. És akkor sem amikor 4.1.1-ről frissítettem 4.1.2-re.

[ Szerkesztve ]

(#10028) Benex válasza BDave (#10027) üzenetére


Benex
senior tag

megcsinálom :D meg én amugyse szoktam webes playről tölteni csak ritkán :D(töltöm a telom 22%on van nem fogok igy frissiteni majd olyan 50%on)

Proud owner of S21Ultra and Watch 4

(#10029) ßrainiac válasza Benex (#10028) üzenetére


ßrainiac
addikt

De azert nezd mar meg h felajanlja-e, kivancsi vagyok..

Edit : :( mindjart indulok meloba, azt hittem meg elotte megnyomkodhatoma 4.2-t..

[ Szerkesztve ]

(#10030) Benex válasza ßrainiac (#10029) üzenetére


Benex
senior tag

megcsináltam de semmi frissités :S wrtwtzereskjbhfsdkl..:@

Proud owner of S21Ultra and Watch 4

(#10031) TOZ


TOZ
addikt

Nálam ez a módszer működik. (Bár nagyon lassan jön. Elvileg van 3G pedig...)

(#10032) Benex


Benex
senior tag

azóta megcsináltam ujbol h töröltem a keretrendszert de sajnos most se jött/jön :S

Proud owner of S21Ultra and Watch 4

(#10033) hallerlaller


hallerlaller
addikt

Az új statusbar-ban ha lehúzom, most csak annyit ír a dátum mellé hogy SZE, 4.1-en még kiírta hogy SZERDA rendesen és még az évszámot is. :(

#Benex: nyugi már várj szépen türelmesen, nem igaz mindig rád kell szólni. Ha hétvégéig nem jelez fizetek egy sört komolyan. :D

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#10034) Benex válasza hallerlaller (#10033) üzenetére


Benex
senior tag

oké hétvégén pesten leszek :DD amugy bocsi csak nekem ez nagy dolog h igy jön a frissités :D anno sgsemen tudtam h cm9 nightly minden nap felteszem oké aztán cm10el ugy szintén ... és most igy h nem minden nap van frissités mint ott igy ennél az alkalomnál izgulok mindig :D

Proud owner of S21Ultra and Watch 4

(#10035) zool1


zool1
őstag

Nekem eddig a 4.2 szépen teszi a dolgát, a kamera is. :C

(#10036) #53667584


#53667584
törölt tag

Én esküszöm akartam, de ennyi. Már jön le a 4.1.2 factory image.

(#10037) Dottore válasza #53667584 (#10036) üzenetére


Dottore
addikt

Talán az a gond, hogy nem annyival jobb mint az előző, mit amennyivel több idegesítő kis hiba van benne.

(#10038) slice14 válasza #53667584 (#10036) üzenetére


slice14
veterán

Én akkor most azt mondjam hogy:

Bibi, nekem még nem jött az ota.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#10039) #53667584 válasza Dottore (#10037) üzenetére


#53667584
törölt tag

Ha csak azok a kis hibák lennének amiket most pár óra alatt összehozott, mint pl. az automatikus fényerő szabályozásnak hála a képernyő szinte vibrál, vagy hogy kitesz random widgetet a lockscreenre, de olyan amit eddig nem is láttam, akkor még azt mondom, hogy ok. De hogy írni nem tudok? A billentyűzeten felugranak a betűk amiket nyomok, de írni semmit nem ír. Itt elegem lett.

(#10038) slice14: ha megjön utasítsd el gyorsan.

(#10040) slice14 válasza #53667584 (#10039) üzenetére


slice14
veterán

Remélem hamarosan jön a javítás.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#10041) hallerlaller válasza zool1 (#10035) üzenetére


hallerlaller
addikt

Kamera: új ikon szerintem gagyibb lett, olyan gyerekes, régi komolyabb volt. Videó felvételnél eltűntek az effektek(gülü szem, nagy száj és társai), de mintha simábban venne fel, nem fókuszálgat közben összevissza.

Észrevettem egy illuzórikus dolgot: minek van a dátum és idő beállításoknál, hogy 'válassza ki a dátum formátumát' ha az sehol sem érvényesül?

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#10042) mondomén


mondomén
őstag

Ki lehet valahol kapcsolni a lock rezgést? Tudjátok, mikor feloldom rezeg egyet.

(#10043) slice14 válasza mondomén (#10042) üzenetére


slice14
veterán

Ez Téged miben zavar? Amúgy nemtom.

Ja, tényleg ott van.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#10044) hallerlaller válasza mondomén (#10042) üzenetére


hallerlaller
addikt

Beállítások>Hang>Érintéskor rezegjen>pipa ki.

(régebben nem lehetett, de úgy látszik most már igen)

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#10045) Atus85 válasza hallerlaller (#10044) üzenetére


Atus85
aktív tag

Ez nem kapcsolja ki.

(#10046) hallerlaller válasza Atus85 (#10045) üzenetére


hallerlaller
addikt

Régen nálam se kapcsolta ki a képernyővédő rezgést, de most igen.. nem is értem.

4.2 van már nálad?

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#10047) mondomén válasza hallerlaller (#10046) üzenetére


mondomén
őstag

Nekem sem kapcsolja ki. Azért kösz.

@slice14
Leginkább órán zavar, mikor az asztalon van a telefon és akkor oldom fel. Ha csönd van eléggé lehet hallani...

(#10048) BDave válasza mondomén (#10047) üzenetére


BDave
őstag

Nekem 4.2 alatt kikapcsolja feloldáskor is a rezgést.

(#10049) Viper26 válasza BDave (#10048) üzenetére


Viper26
nagyúr

Nálam is. :)

Pixel 7 | FR955

(#10050) TOZ válasza BDave (#10048) üzenetére


TOZ
addikt

Nálam 4.1.2-ben ki volt kapcsolva. 4.2re frissitve maradt ugyan ugy.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.