Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:48:37

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14101) Benex


Benex
senior tag

Egy kérdés h ilyenkor mi frissül pontosan? És ez nekünk miért jó? :D feltettem de nem vettem észre változást

Proud owner of S21Ultra and Watch 4

(#14102) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

No,most már 100%,hogy a múltkor a franco kernel nyirta ki a wifimet. Sikerült reprodukálni a hibát...

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#14103) TOZ válasza assemble (#14097) üzenetére


TOZ
addikt

Váze, nekem ebből ez a video is elég volt.
Hogy bírjátok ezt?!

(#14104) bodoraudio válasza TOZ (#14103) üzenetére


bodoraudio
aktív tag

ararky is késlelteti alvásból felkeltve, ez elfogadhatatlan hiba szerintem.

(#14105) palesz53 válasza Benex (#14101) üzenetére


palesz53
senior tag

4.2.2-höz frissítve lett mindegyik gapps összetevő (gmail, g+ stb), ezeket adják ki egyben - custom romok sokszor nem tartalmaznak gapps-t, így azokat külön kell telepíteni, ha az ember használni akarja, és így egyben fel lehet telepíteni az épp aktuális verziót...

amúgy tényleg nagyon lelassult a goo, én is inkább gépre húztam le, mint telóra...

[ Szerkesztve ]

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#14106) ntomka válasza Benex (#14101) üzenetére


ntomka
nagyúr

!!Not recommended on Android 4.2.1!!

All apps updated to 4.2.2 versions

Google Play Store updated to 3.10.14

Google Play Services updated to 3.0.25

Gmail2.apk (Gmail) and GoogleEars.apk (Sound Search for Google Play) removed since they are available in the Google Play Store
--May require uninstalling and reinstalling Gmail and Sound Search after flashing.

Keeps previous version's Photosphere/Picasa sync install on Mako, Manta, and Tuna.

ツ Headphones on - World off

(#14107) assemble válasza TOZ (#14103) üzenetére


assemble
addikt

Ez a leges-leges-legnehezebb palya (tenyleg igy hivjak: hardestestest :) ), az elsok azert joval szolidabbak, a legtobbeknek azok is pont eleg nehezek :) Ez mar csak amolyan raadas a fanatikusoknak, az embereknek akiknek megvan a 3%-a sem jut el eddig steam-es statisztikak alapjan: [link]

(#14108) BoB válasza assemble (#14107) üzenetére


BoB
veterán

Ez alapjan az emberek fele meg a legkonnyebbet sem tudja megcsinalni. Inkabb arrol van szo szvsz hogy sok ember felteszi majd rajon par perc utan hogy ez egy sz@r :) Olyan stat kellene ahol csak azokat nezik akik hosszabb idon keresztul jatszottak vele.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#14109) Benex válasza BoB (#14108) üzenetére


Benex
senior tag

Annyira tetszik ez a játék, de miért is ne pont epilepsziát diagnosztizáltak nálam a nyáron :@ nem merek kockáztatni :/

Proud owner of S21Ultra and Watch 4

(#14110) FragMaster válasza FragMaster (#14083) üzenetére


FragMaster
addikt

Senki többet harmadszor?

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#14111) wardemi válasza FragMaster (#14083) üzenetére


wardemi
senior tag

Hivatalos gapps-ot rakd fel újra hátha megoldódik.

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#14112) FragMaster válasza wardemi (#14111) üzenetére


FragMaster
addikt

Megvolt, a legfrissebbel, ami az imént kijött.

wardemi #14113: passz, de a gapps-al elvileg megtörtént mindenképp.

[ Szerkesztve ]

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#14113) wardemi válasza FragMaster (#14112) üzenetére


wardemi
senior tag

valahonnan külön apkból nem lehet újra tolni? én most xlyon alatt néztem nekem fut rendesen

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#14114) assemble válasza BoB (#14108) üzenetére


assemble
addikt

A jatek eleg sok neves magazin szerint a legjobb jatekok kozott van szamontartva, szoval inkabb arra johettek ra sokan, hogy ok sz@rok a jatekhoz :) Tenyleg nem a mai jatekokon nevelkedett kisgyerekeknek szol amiknek a tobbsegeben a jatek megmutatja hogy mit kell csinalni, szinte meg is csinalja helyetted, es a sz@r is vagy benne akkor is mindenen at tudsz jutni. :) Itt meg a legkonnyebb palyat is hard-nak hivja a jatek, es nem veletlenul :DDD Ez az a fajta jatek amit abszolut nem erdekli hogy meg tudod-e csinalni vagy nem, nem fog neked segiteni, nem lesz konnyebb, ha fel masodperccel halsz meg a cel elott, megszivtad. De ha egyszer megcsinalod, annal nagyobb teljesitmenykent fogod ertekelni.

Egyebkent a jatek 3 dollar, szoval nem hiszem hogy sok ember "csak ugy feltenne", mielott legalabb egy videot megnezne rola, szerintem nagyon is tudjak akik felteszik, hogy milyen jatek, egyszeruen arrol van szo, hogy a jatek kegyetlenul nehez, foleg a mai jatekok vilagaban.

(#14115) wardemi válasza assemble (#14114) üzenetére


wardemi
senior tag

Nem, tipikusan az a játék ami vagy leköt egy embert vagy nem. Vagy küzd amíg az idegrendszere bírja vagy nem :). Ja és amúgy meg rohadt nehéz :DDDD

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#14116) Grande Ale


Grande Ale
őstag

Kivettem ma az aksit, mert ki kellett vegye a sim kártyát. Kb. 50 %-on volt. Visszatettem és rá kellett tennem a töltőre, mert pittyegett, 3%-on volt. Mi a fene lehet ez?

(#14117) RJocó válasza Grande Ale (#14116) üzenetére


RJocó
tag

Ha hosszabb idő telt el a kivétel s az ismételt berakàs alatt akkor zàrlatos lehet az akksi...:/

(#14118) Grande Ale válasza RJocó (#14117) üzenetére


Grande Ale
őstag

Ne idegesíts! Hogy tudom ezt kideríteni? Mitől lehet zárlatos? Kb. 5-10 perc telt el...

[ Szerkesztve ]

(#14119) RJocó válasza Grande Ale (#14118) üzenetére


RJocó
tag

A legbiztosabb hogy fullra feltöltöd..majd kiveszed az akksit s egy óra- kettő múlva visszateszed. Ha használat nélkül is drasztikusan merül akkor másra nem tudok gondolni. Esetleg egy másik gnex ben is feltölteted, hogy abban is ugyan úgy viselkedik e. Ha zárlatos az azt jelenti, hogy valami összezárja a benne lévő cellákat s azon keresztül kisül ( lemerül ) mintha használnád, de nem...

(#14120) RJocó válasza RJocó (#14119) üzenetére


RJocó
tag

Mondjuk ha tényleg zárlatos akkor a telefonban is drasztikusan kell hogy merüljön.... Viszont ha csak a telefonban merül bekapcsolt állapot mellett nag on anélkül pedig nem akkor tuti valami program szívja le. Nekem a napokban csinált ilyen a fb app. Reggeltől 100% ról délig 20% ra merült... újratelepítettem a progit, s azóta nincs szerencsére gond vele...

(#14121) Benex


Benex
senior tag

sziasztok feltettem fancy r9es kernelt utánna újraindult folyamatosan a telefon majd vissza tettem tsm+1.9.2es kernelt és igy szintén újraindult állandóan...most odáig jutottam h éppen teljesen újra tesztem a romot. Ha netán igy sem oldodna meg a problémám mit tanácsoltok????
(eddig mindig volt egy backup mentésem és pont most töröltem le valamiért ..megőrülök )

Proud owner of S21Ultra and Watch 4

(#14122) Grande Ale válasza RJocó (#14119) üzenetére


Grande Ale
őstag

Feltöltöttem, kivettem, igaz, csak kb tíz percre, minden rendben. Szerintem csak kicsit megbolondult.

(#14123) TOZ válasza Benex (#14121) üzenetére


TOZ
addikt

Megoldodik, nyugi.
(ha minden kötél szakad, akkor megyek itt a factory image)

(#14124) Benex válasza TOZ (#14123) üzenetére


Benex
senior tag

ujra rakva a romot jó lett :) más kérdés h nightmare governorral melyik i/o az amivel nem eszik sokat?? (fiops kilőve mert az még nincs slukk kernelében ) előre köszönöm :)

Proud owner of S21Ultra and Watch 4

(#14125) RJocó válasza Grande Ale (#14122) üzenetére


RJocó
tag

Örülök! :) ;)

(#14126) ntomka


ntomka
nagyúr

Gondoltam kipróbálom hol tart az alap CM kernel. Úgy érzem marad, tud mindent, amiért eddig franco-t használtam. :)

ツ Headphones on - World off

(#14127) slice14 válasza ntomka (#14126) üzenetére


slice14
veterán

Én is cm-et használok, de nem éreztem szükségét a kernel cserének.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#14128) Benex


Benex
senior tag

A playbol ha telepíteni akarom a Dropboxot azt írja h nem áll rendelkezésre elegendő hely.... 9.2GB szabad!!! Csináltam már whip Cash és dalvikot is és ugye ez a hiba.... De bármi mást letudok tölteni!! Fontos lenne pedig a Dropbox.. Mi a teendő?
Előre köszönöm a segítséget :)

Proud owner of S21Ultra and Watch 4

(#14129) Viper26 válasza Benex (#14128) üzenetére


Viper26
nagyúr

Drive nem lenne jobb megoldás?

iPhone 14 | FR955

(#14130) wardemi válasza Viper26 (#14129) üzenetére


wardemi
senior tag

vagy ubuntu one :DDD ( am milyen az új Paranoid sebességben xylont veri-e vagy sem)

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#14131) Benex válasza Viper26 (#14129) üzenetére


Benex
senior tag

Már régóta használok Dropboxot és nagyon sok minden van rajta ami kell :D de most ma másodjára újra tettem a telot és most szépen fel is ment rá szóval megoldodott a probléma, csak most lakhatom be újra a telot

Proud owner of S21Ultra and Watch 4

(#14132) SamS20 válasza Grande Ale (#14116) üzenetére


SamS20
senior tag

nálam ez különféle kerneleknél szokott előfordulni.
volt már hogy fagyott a telefon, aksi ki-be aztán 70%ról esett egy szépet 50%-ra.

egyetlen egyszer fordult velem elő hogy ~75%ról töltés közben, restartot követően 94%ra ugrott fel :D mondom ez aztán a gyors töltés :D

(#14133) Integra


Integra
titán

hol kell bekapcsolni a hívás várakoztatást? :B
most foglaltat jelez ha éppen beszélek

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14134) spuros válasza Integra (#14133) üzenetére


spuros
őstag

Tárcsázó/ Beállítások (jobb oldal lent három pöttyre gondolok) /Lejjebb További beállítások

(#14135) Grande Ale válasza SamS20 (#14132) üzenetére


Grande Ale
őstag

Kivettem az aksit, 42%-on volt, mondom kipróbálom mennyit merül. Két és fél három órát volt kint, visszaraktam, 34%... Ez így normális, vagy tényleg valami gáz van?

(#14136) Viper26 válasza wardemi (#14130) üzenetére


Viper26
nagyúr

Win7 mellett van 12.04 LTS, de One még nincs beállítva. :DDD

Paranoid nagyon gyors, szerintem a Xylon-t veri, bár ez így nem feltétlen korrekt, mert ebből még januári build (015) volt fent...lehet a mostani ugyanott lenne sebességben mint a Paranoid, le kéne tesztelni. :))

iPhone 14 | FR955

(#14137) ntomka válasza Grande Ale (#14135) üzenetére


ntomka
nagyúr

Nekem a hétvégén sikerült egy csontra fagyást produkálnom valami hülyeséggel (de mindegy is). Akkor 54%-on volt a teló. Kivettem az akksit, hogy újra indítsam, betettem: 100%. Ezt add össze.
Persze utána fél óra alatt visszapörgött a normális szintre. :)

ツ Headphones on - World off

(#14138) mgTerminator válasza ntomka (#14126) üzenetére


mgTerminator
veterán

Én már régóta ezt mondogatom neked :D Egyébként a TF300T is nagyon megtáltosodott :D

(#14139) ntomka válasza mgTerminator (#14138) üzenetére


ntomka
nagyúr

A TF300T-m gyári alapúval 2x annyi ideig bírja akksiról, szóval a CM nem igazán pálya ott nekem. :)

ツ Headphones on - World off

(#14140) Grande Ale válasza ntomka (#14137) üzenetére


Grande Ale
őstag

Éjjel miután visszaraktam tétlen állapotban hat óra alatt lement 34-ről 22-re. Nem szokott érdekelni az aksi, tudom, hogy merülnek az okostelefonok ezerrel, csak kicsit elgondolkodtam ezen. Meglátjuk, biztos lesz több hozzászólás, tapasztalat, ha más nem, kicseréltetem az aksit a szervizfutárral.

(#14141) RJocó válasza Grande Ale (#14140) üzenetére


RJocó
tag

Hat óra tétlen állapot nekem max 2-3 % ot jelent...mondjuk estétől reggelig. Sztm neked valami progi van beakadva. Mi használja a legtöbbet az akksiból a kijelzőn a hanghívásokon és a telefon tétlenen kívül?

[ Szerkesztve ]

(#14142) Grande Ale válasza RJocó (#14141) üzenetére


Grande Ale
őstag

Semmi extra. Progik 4-5% körül.

(#14143) Integra válasza spuros (#14134) üzenetére


Integra
titán

köszi :R

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14144) M0RGI


M0RGI
őstag

2013.03.01-es gapps a telón, gtalkban mindenki offline és engem is annak mutat pedig be vagyok jelentkezve.
Másnál is van ilyen hiba?

(#14145) RJocó válasza Grande Ale (#14142) üzenetére


RJocó
tag

Mikori a teló? Régóta nyúzod már? ( az akksit)

[ Szerkesztve ]

(#14146) Grande Ale válasza RJocó (#14145) üzenetére


Grande Ale
őstag

Áh, dehogyis. Október óta. Zsír újan vettem.

[ Szerkesztve ]

(#14147) palesz53


palesz53
senior tag

az új starkissed kernel már 4.2.2 kompatibilis, olyan governorokkal a fedélzeten, amelyekből néhányról még nem is hallottam! épp abyss van tesztelés alatt, aztán jöhet a hyper... :-)

vezess, kövess, vagy takarodj az útból

(#14148) SamS20


SamS20
senior tag

aki kirpbóláta az ubuntu-t az írna azért róla egy kisebb szösszenetet ? hogy mennyire jó, mire használható mire nem. stb minden napi használatra lehet e alkalmazni (wifi, mobilnet, telefon stb) az összes program kompatibilis vele ?

(#14149) Benex


Benex
senior tag

Sziasztok
Most nekem is azt csinálja a telot h ha a galériába arra a 3 körre megyek ami a szerkesztés nekem is kiirja h leall az alkalmazás.... Mi volt rá a megoldás ha volt rá? Kerestem de nem találtam

Proud owner of S21Ultra and Watch 4

(#14150) TOZ válasza SamS20 (#14148) üzenetére


TOZ
addikt

Nem jó semmire. Komolyan!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.