Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:18:40

LOGOUT.hu

OnePlus One - Kína már itt One

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36451) eddie1978


eddie1978
aktív tag

Vissza raktam a Sultan MM ROM helyett a sima LOS-t. Fényképelő itt jobb nekem. Az előző elkezdte enni az akksit.

(#36452) RetepNyaraB válasza eddie1978 (#36451) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Sultannak van nugátja is, a marshmallow-ban voltak gondok időszakosan. A kamera viszont az általam ismert romok közül (van egy pár😈) a legjobb; ha baj van vele, az beállítással kapcsolatos lehet.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#36453) eddie1978 válasza RetepNyaraB (#36452) üzenetére


eddie1978
aktív tag

Nekem kell a hosszú zár idő időnként. Ebben a videó blokkosodik be de az annyira nem fontos. Google Photos panorámaképnél lassan rajzolja ki a képet.

[ Szerkesztve ]

(#36454) Obyboy válasza RetepNyaraB (#36452) üzenetére


Obyboy
addikt

Ezt csak megerősíteni tudom, eddigi tapasztalataim alapján a Sultan féle kamera magasan a legjobb képeket készíti.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#36455) eddie1978 válasza Obyboy (#36454) üzenetére


eddie1978
aktív tag

Ez így van. Tényleg jó a képek minősége.

(#36456) Obyboy


Obyboy
addikt

Első fecske: LineageOS-15.0 Bár még erősen alfa...

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#36457) Dolphine válasza Obyboy (#36456) üzenetére


Dolphine
addikt

Ha úgy kiforrja magát mint a 14, akkor részemről rendben. :)

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#36458) grizlisandor válasza Obyboy (#36456) üzenetére


grizlisandor
addikt

Az szép! :)

(#36459) gentlemann02


gentlemann02
tag

Sziasztok olyan kérdésem lenne hogy szeretnék váltani gyári COS13.1 ről a kiszemeltem ULOS 14.1 Sultan 0831-i romja a leguljabb 3.11 es TWRP-t már feltettem. Wipe-okon kívül van még valami teendő telepítés előtt után. Biztonság kedvéért letöltöttem az open gapps pico-t az elvileg mehet hozzá. Válaszotokat előre is köszönöm.

Optimus 2x; Nexus 4; OnePlus One; Xiaomi Mi8, Xiaomi Redmi Note 8 Pro, Xiaomi Mi 9T Pro, Poco X3 Pro

(#36460) Lacika0002 válasza Obyboy (#36456) üzenetére


Lacika0002
aktív tag

Ez már a második. Én az elsőt próbáltam, de a twrp folyamatosan azt írta hogy nincs rajta OS... Így hagytam is az egészet...

(#36461) vinpilu válasza gentlemann02 (#36459) üzenetére


vinpilu
senior tag

Wipe-ok előtt esetleg mentés, ha van olyan a telefonodon, ami pótolhatatlan és nem lenne szinkronizálva. Egyébként mehet a buli és igen, valamilyen gapps kell, mert különben még play store sem lenne.

(#36462) RetepNyaraB válasza gentlemann02 (#36459) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Nincs. Ha hisztizne telepítés közben, hibával, akkor egy firmware is kellhet, melyet megtalálsz tuga, jgcaap, de talán sultan xda oldalán is valahol. Vagy simán rákeresve. Recoveryből települ és frissíti a keretrendszert.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#36463) gentlemann02


gentlemann02
tag

Köszönöm vinpilu és RetepNyaraB fel is ment ,nem volt semmi hibaüzenet estefelé megkezdem a belakást és az éles tesztelést köszönöm a segítséget.

Optimus 2x; Nexus 4; OnePlus One; Xiaomi Mi8, Xiaomi Redmi Note 8 Pro, Xiaomi Mi 9T Pro, Poco X3 Pro

(#36464) vinpilu


vinpilu
senior tag

Júniusi unLOS van fent. Általában érdemes a frissítéseket feltenni vagy ha nincs gondom, akkor ne foglalkozzak vele?

(#36465) petipetya válasza vinpilu (#36464) üzenetére


petipetya
nagyúr

Már csak a biztonsági frissítések miatt is érdemes havi egyszer telepíteni. Persze én mindig felpattintom a friss uLOS-t, de ez a geek faktor miatt van.

"nincs rá lezsóidő"

(#36466) Dolphine válasza petipetya (#36465) üzenetére


Dolphine
addikt

Dirty flash, vagy tiszta telepítés?

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#36467) petipetya válasza Dolphine (#36466) üzenetére


petipetya
nagyúr

Dirty flash-el tökéletes.

"nincs rá lezsóidő"

(#36468) Obyboy


Obyboy
addikt

NFC-s fizetési lehetőség: OTP Simple kártya

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#36469) kano válasza Obyboy (#36468) üzenetére


kano
nagyúr

Akartam is már kérdezni, hogy én 2018.02.xx-ig teljesen ingyenesnek látom a dolgot. Ti láttok valami költséget?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#36470) RetepNyaraB válasza kano (#36469) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Bevezető Áron a becsületes neve 🤩
Többnyire jól megy, használom. Mivel azonban otp kuncsaft vagyok (még), a simple kártya intézményről nem tudok nyilatkozni...

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#36471) kano válasza RetepNyaraB (#36470) üzenetére


kano
nagyúr

Mondjuk az OTP nem az a "szeretet szolgálat" bank, de:
"Simple kártyához kapcsolódó díjak: a Simple kártya egyenleg vezetéséhez, elszámolásához, zárásához és feltöltéséhez kapcsolódó díjak akciósan elengedésre kerülnek, melyet a Bank visszavonásig, de legkésőbb 2018.02.28-ig biztosít. A Simple kártya díjainak részletes leírását az Üzletszabályzat tartalmazza."
Ebből gondolom, hogy addig ingyenes lehet (vagy visszavonásig).

Hú, most nézem:
- 300 Ft /hó zárlati díj*
- 1% de min. 200 Ft feltöltési díj*
* 2018.02.28-ig elengedik. :Y
Kapják be, akkor marad a Gránit Pay.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#36472) scope2007 válasza kano (#36471) üzenetére


scope2007
addikt

Igy van, én sem kívánok élni vele xD
Így is sok pénztől megszabadítanak havonta

[ Szerkesztve ]

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#36473) LallerHUN válasza kano (#36471) üzenetére


LallerHUN
tag

Azért valljuk be, a nem OTP ügyfeleknek várható volt hogy nem lesz teljesen ingyen a mobilfizetés lehetősége...

(#36474) Munkas


Munkas
aktív tag

Hátlapot nem tud valaki?
Eddig csak mindenféle tokot találtam, de hátlapot nem. Ill. alibaba-n volt, de csak 10 darab egyben, és nem akartak egyet adni.

(#36475) kano válasza LallerHUN (#36473) üzenetére


kano
nagyúr

Nyilván, én ezt írtam is, hogy nem egy karitatív bank. Értsd, hogy az egyik leglehúzóbb.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#36476) balazs1022


balazs1022
őstag

Vki tudna parszot elmindani a magisk-rol? Azt tudom h root-ra es annak elrejtesere jo. De pl vannak-e hozza modulok? Pl a youtube hatterben futasa (YoutubeBackround), vagy Gravitybox, vagy AppSettings?

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#36477) petipetya válasza Dolphine (#36466) üzenetére


petipetya
nagyúr

Éppen frissítettem a 10/12-i uLos-ra a 10/10-ről, és ezeket a gombokat nyomkodom a recoveryben:
- Install / xy.zip / swype to confirm
- wipe cache and dalvik
- reboot system

"nincs rá lezsóidő"

(#36478) vinpilu válasza petipetya (#36477) üzenetére


vinpilu
senior tag

Én is pont így tettem tegnap előtt, dirty flash-t kapott. Szereti, mert egyelőre nincs vele probléma.

(#36479) Dolphine válasza petipetya (#36477) üzenetére


Dolphine
addikt

Mármint a 9/12-re, nem? :D
Nekem azért ennél jóval régebbi uLOS van fenn.Történetesen a 0706. :DDD

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#36480) petipetya válasza Dolphine (#36479) üzenetére


petipetya
nagyúr

Igen, a 09/12-est. :R

"nincs rá lezsóidő"

(#36481) fricci válasza petipetya (#36480) üzenetére


fricci
tag

uLOS-ból nem a 08.31 az utolsó?

(#36482) kano válasza fricci (#36481) üzenetére


kano
nagyúr

Ez nem az az uLOS. Ez Sultan uLOS-a.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#36483) fricci válasza kano (#36482) üzenetére


fricci
tag

ja hogy többvan
sultanhoz képest miben jobb ez a másik? ezt még nem próbáltam...

(#36484) kano válasza fricci (#36483) üzenetére


kano
nagyúr

Jobb a SOT, de rosszabb a kamera benne. :)

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#36485) Dolphine válasza kano (#36482) üzenetére


Dolphine
addikt

Szerintem meg az idprophecy féle uLOS :DDD

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#36486) Obyboy válasza kano (#36469) üzenetére


Obyboy
addikt

Én is úgy látom, hogy eddig ingyenes utána jönnek a sarcok (százalékos használati díj és százalékos feltöltési díj) azok számára akik nem OTP-sek. Eddig tetszik ez a fizetési mód, így remélem hamarosan az UniCredit is villant valami hasonlót megfelelően alacsony áron vagy akár teljesen díjmenetesen.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#36487) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

Mi3-mon próbáltam Oreo-t (NOS); sajna nem megy a magisk hide a smart bankra és egyelőre nincs nfc, tehát várok.
Viszont eszméletlen gyors a rendszer, a gugli nagyon eltalálta és az UI-n is sokat hegesztettek, előnyére!

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#36488) Obyboy válasza RetepNyaraB (#36487) üzenetére


Obyboy
addikt

Kíváncsian várom mikor jön ki az első használható OPO-ra.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#36489) Lacika0002 válasza Obyboy (#36488) üzenetére


Lacika0002
aktív tag

Amint kiadják az első los 15-öt. ;)

(#36490) RetepNyaraB válasza Lacika0002 (#36489) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Aosp vonalon is aktivizálhatnák magukat; szerintem lassan a fejlesztőknek új telefonjuk van...

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#36491) Obyboy válasza RetepNyaraB (#36490) üzenetére


Obyboy
addikt

Sajnos ez így van... :O

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#36492) RetepNyaraB válasza Obyboy (#36491) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Mondjuk épp ma nézelődtem telefon vidéken, barinőnek, meg úgy amúgy és NFC az csak 100 rongy felett van, pusztuljanak el. Ennek fényében kicseréltetem az opo alaplapját, ha hajlandók. Nem tudnak túl sokat kérni érte :/

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#36493) ArthurShelby


ArthurShelby
addikt

Hali!
Eltört a telefon kijelzőjének az üvege (az lcd nem). Lehet esetleg valahogy ezt külön cserélni?
Bár most nézem ebayen kb 6ezer ft-ért vannak komplett kijelzők.
Van valakinek tapasztalata cserével, halott már valaki ilyenről?
Esetleg valaohl vállalnak ilyet? (csak az összehasonlítás miatt, ha 6ezerért megéri, megpróbálom jómagam)

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#36494) Lacika0002 válasza ArthurShelby (#36493) üzenetére


Lacika0002
aktív tag

Külön nem lehet cserélni, csak egyben. Az enyémben lett cserélve, kerettel együtt. Hát nem lett valami jó. Egy idő után elkezte elengedni a ragasztása, az előlapi kamera beporolódott, az értesítési led szinte láthatatlan lett, pár hónap után a kijelző foltosodott. Én nem ajánlom a cserét, max ha a gyártó csinálja.

(#36495) Bayla


Bayla
csendes tag

Sziasztok! Mitől lehet az, hogy ~30% töltöttségnél a gyári töltőre rakva néha 2+ óra töltést ír, sokszor meg 4-5%-os töltöttségi szintről is ~1 óra alatti időt ír.
A töltő hőmérsékletén is jól érzékelhető a különbség, ha az utóbbi gyors töltés megy, akkor sokkal melegebb a gyári töltő műanyag háza.
Ha a "lassú" töltés indul el, akkor sokszor, de nem mindig segít, hogy újra csatlakoztatom a töltőt.
Kontakt gond nem lehet, a háttérben futó alkalmazásokat mind és taszkok nagy részét kilövöm töltés előtt...
Ha valakinek van ötlete és megírja, azt megköszönöm.

(#36496) rum-cajsz válasza Munkas (#36474) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Van egy gyári fehér hátlapom. Nem hirdetem sehol, de ha érdekel 5k-ért, keress meg privát.
Itt egy kép: https://photos.app.goo.gl/4SiOwrlPP8hSeld02

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#36497) balazs1022 válasza Bayla (#36495) üzenetére


balazs1022
őstag

Sz@rakszik a kábel. Esetleg a DevCheck-el is ra tudsz ellenorizni. Akkumlator resznel kiirja az aktualis töltőáramot. Ha nem annyi mint kell akkor valszeg:
Uj kabel kell Vagy, Meg kell pucolni a telo micro usb portját.

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#36498) kano


kano
nagyúr

Sziasztok!

Tudja valaki, hogy ez melyik piszkáló app lehet? [link]
Köszönöm! :R

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#36499) RetepNyaraB válasza kano (#36498) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Perszehogynem :DD
De nagyjából alig van a piacon rendesen működő és univerzális kernel turkáló. Ez elég komolyan fest, de simán lehet valami régebbi titán is. Érdekel a végeredmény :K

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#36500) kano válasza RetepNyaraB (#36499) üzenetére


kano
nagyúr

EX Kernel Manager Pro, de fizetős sajnos.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.