Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:59:15

LOGOUT.hu

ONEPLUS 5T ÖSSZEFOGLALÓ
OLVASD EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) HREH válasza Vagany (#748) üzenetére


HREH
senior tag

Nem, standard szállítással kértem.

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#752) bowlinggolyo válasza tovgab (#749) üzenetére


bowlinggolyo
csendes tag

Ezt a negatívumot figyeltem meg én is náluk, hogy nem FIFO módban teljesítik a megrendeléseket, hanem amit a megrendelésnél írtak. Ami azért kicsit visszás, mert HREH standard (felár nélküli) 1 nappal későbbi rendelése 3 nappal korábban megérkezik a +10 € expressel szemben :U

(#753) Vagany válasza HREH (#751) üzenetére


Vagany
őstag

Akkor szerencséd van. Én 13-án standard-del rendeltem 8/128-ast, volt belőle mikor rendeltem (Ships immediately) és még fel sem adták. 18-ra irja a feladást 27-re az érkezést, lehet nem kellett volna spórolnom azzal a 10 euroval, de biztam benne, hogy megérkezik Karácsony előtt, szerencse, hogy magamnak lesz :).

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#754) HREH válasza bowlinggolyo (#752) üzenetére


HREH
senior tag

OnePlus accountnál nekem is 22-t ír érkezésre, DHL tracking viszont 19-et, inkább annak hiszek.

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#755) agressor12


agressor12
senior tag

Sziasztok

Az 5T tudja a 4G hanghívást? (Telekom)

(#756) Norbi. válasza agressor12 (#755) üzenetére


Norbi.
őstag

:(

(#757) Vagany válasza Norbi. (#756) üzenetére


Vagany
őstag

Az 5-ös tudja: [link]
Amit találtam az 5T-ről aszerint az is tudja: [link] [link]

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#758) Nunder válasza Nunder (#686) üzenetére


Nunder
őstag

Na úgy néz ki, hogy ez többeket érint, az eltűnő Smart Lock opciókra, ez a "megoldás":

- Trusted Agents-ek közül kivenni a Smart Lock-ot
- Restart, majd vissza és ott lesznek
- Van aki a Trusted Certificate-eket is törli.

Más, két idegesítő dologra bukkantam, hátha másnak is van ilyen.

1. A Shelfen lévő Recent Contacts listázza ugye az elmúlt hívásokat. Azzal csak egy gond van, hogy bármelyik kontaktra nyomok, először mindig a legutolsó adatait tölti be, majd csak utána, ha még egyszer rábökök, akkor jön az amit kértem is. Ez nonszensz, nem is értem hogy lehet ezt benne hagyni, azt hittem én vagyok a balfék és mellé bökök, de nem így van.

2. Nem tudom miért, de hacsak felveszem a telefont, és feloldom, hogy elsöpörjek pár értesítést, és mikor visszateszem az asztalra, a power gombbal lezárva, akkor az esetek 60%-ban elindul a kamera app Selfie módban... Gyanítom, hogy a gesztusvezérlés lesz a ludas, így le is tiltom, pedig tuti, hogy nem rajzolok S-betűt mikor lerakom az asztalra. :F

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#759) pXeeT


pXeeT
tag

Nova launcher Prime most csak 125Huf!
[link] :))

Google Nexus 5 >> Google Nexus 5X >> OnePlus 3 >> OnePlus 3t >> OnePlus 5 >> OnePlus 5t >> Poco F3

(#760) agressor12


agressor12
senior tag

Mikorra várható a 5-as android?Jól látom, hogy a sima 5-ös előrébb jár a frissítésekben?

(#761) Gergosz2 válasza agressor12 (#760) üzenetére


Gergosz2
veterán

Beta-van ott is. Szerintem ha ott jók a feedback-ek akkor pörgetik ki mind 5-re és 5T -re a rendes 8-at.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#762) agressor12 válasza Gergosz2 (#761) üzenetére


agressor12
senior tag

Köszi,

Nexus vonal után kicsit furcsa,hogy csak késöbb jönnek a frissítések. :)

(#763) Vagany válasza agressor12 (#762) üzenetére


Vagany
őstag

Ez nekem is szokatlan lesz Oneplus One-on a cyanogen pörgött rendesen. :C

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#764) Edge válasza Nunder (#758) üzenetére


Edge
veterán

2.: nincs véletlenül beállítva hogy a power gomb kétszeri megnyomására induljon el a camera app? :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#765) Nunder válasza Edge (#764) üzenetére


Nunder
őstag

Be volt állítva, de azt már korábban kivettem, mert erre gyanakodtam. De mindegy is, mert nem nyomom kétszer :)

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#766) kenccsi


kenccsi
tag

Sziasztok!

Megosztanám veletek tapasztalataim a telefonnal kapcsolatban, hátha valakinek segít a döntésben. Főleg, ha Apple termékről váltanának. Más android rendszerű telefonom nagyon rég nem volt, azzal nem is tudnék élmény összehasonlítani így.

Iphone 6-ról érkezetm, 4-5 éve csak Apple termékeim voltak, és most az iOS 11-el elég sok bugot, és lassulást kapott a 3 éves I6, úgyhogy mindenképp váltani szerettem volna, egy problémám volt a kezdetektől vele, hogy úgy éreztem kicsi a mérete, így mindenképp plusszos méretű telefont szerettem volna, ámbár azok igen csak drágák főleg ha nagyobb tárhelyet is szeretne mellé az ember, ezért gondoltam körül nézek Android fronton, habár féltem kissé tőle. Még a OP3 időszakban bukkantam erre a márkára, és már akkor kicsit felcsigázott annak ellenére, hogy Android rendszer futott rajta. Így jött a gondolat, hogy az aktuális Oneplus lehetne egy jó "következő társ". Hosszas utánajárás fórumokon, írott/videó tesztekkel, úgy tűnt megfelelő lehet a masina.

Vasárnapi napon rendeltem (8/128), sima kiszállítással, semmi extrával, a következő pénteken reggel 8:30 kor már a kezemben is volt a telefon. A csomagolása letisztult, szép, nagyon hajaz az Iphone-éra ami nagyon tetszett. Telefon első kézbevétele után 3 dolog fogalmazódott meg bennem: Nagyon vékony, nagyon nagy, minőségi, szép, letisztult kivitelezés (szubjektív de Apple termékek után számomra tökéletes a forma és a dizájn, hisz nagyon hasonlít rájuk ebben is, ez lehetne negatívum, számomra nem az.) Nagyon tetszett, hogy alapból a készülék kijelzőjén található védő fólia, illetve jár hozzá egy átlátszó szilikon tok. A hozzáadott tok, meglepően jó minőségű, hátoldalán tapad kissé, ezáltal csúszásmentessé téve a telefont.

Kijelző/beállítások:
Első bekapcsolás után, felvillant az Android felirat. (realizálódott, hogy már nincs vissza út.. :DDD ) Az első pár-lépéses telefon beállítás után jött a felismerés, hogy ez a hatalmas, Full HD+ Amoled kijelző, valami brutálisan szépen néz ki! (A korábbi I6 ugye csak 720p kijelzővel rendelkezett). A menükben bóklászva nagyon elveszettnek éreztem magam, bár én imádom ezt az érzést, nagyon szeretem az új dolgok/eszközök tanulását, felfedezését. Az összes beállítási lehetőségen végig menve, szépen testre szabható a készülék viselkedése, Iphone-hoz mérten sok extra funkciónak van helye itt, bár első blikkre ezek olyanok amik jók ha vannak, de nem különösebben hiányoztak eddig (kivéve a dark theme mode :DD ), később ezek az eddig "nem különösebben hiányzó" beállítások könnyen lehet, hogy hamar nélkülözhetetlenné válhatnak majd. A kijelző fényereje nagyon brutális, maximális beállításon kifolyik az ember szeme, és igaz most komorabbak a napok, a hétvégén egészen napos volt az idő, és általában ugyan autómatán van a fényerő, az első napon ki volt kapcsolva, a beállítási csúszkát negyedéig húztam csak, és soha nem éreztem, hogy kevés lenne, még mikor elő-elő bukkant is a nap. A fényerőre szerintem nem lesz panasz.

App store vs Play store:
Beállítások után irány a Play Store - beszerezni a szokásos alkalmazásokat. Kissé féltem ettől a pontjától az Android rendszeres telefonoknak, régebbi tapasztalataim, hogy az alkalmazások tömve vannak reklámokkal illetve, hogy nincsenek olyan mértékben felülvizsgálva mint App Store-on, így kerülhetnek kártékony dolgok a telefonra. Ellenérzéseim valamelyest hamar elillantak, sokat változott a Play Store utolsó látogatásom óta, egészen szép, átlátható a kivitelezése. (iOS 11 előtti App store-hoz mérten, kevésbé tetszik, szívesen elfogadnám azt, de nagyon hasonló ahhoz.) Az Iphone-on általam használt alkalmazások 90%-át megtaláltam itt is, amit nem, azokhoz nagyon hasonlóra (olykor még jobbra is) lelhetünk igen könnyen. Egyébként vannak/lehetnek különbségek iOS és Android ugyanazon appjai között is, ez van, egyáltalán nincs ezzel baj egyelőre azon kívül, hogy megkell szokni.

Kamera:
A kamera volt az OP rendszeren kívül a másik félő pontom, mivel nagyon szeretek hobbiból fotózni és fényképeket szerkeszteni. A hírekből és fórum posztokból nagyjából az jött le, hogy eléggé átlagos a kamera,(illetve ha sok kameráról szóló posztot olvas az ember, egyre rosszabb lesz a benyomása róla :D ) sajnálattal konstatáltam, hogy ezen a fronton nem szabad túl sokra számítani, a kisebb árcéduláért a fronton levő társakhoz mérten, valahol muszáj meghúzni a határt. A hétvégén Bécsben voltunk barátnőmmel adventi vásárokon, így adottak voltak az esti kivilágított épületek, illetve a karácsonyi lámpa sorok, diszítések (ha szeretnétek később töltök fel párat belőle). Nyílván végig kell fotózni mindet, így is tettem, nem vártam semmit, de kíváncsi voltam azért mégis nagyon, mi fog kisülni belőle. Azt kell mondjam simán jobb képek születtek mint amiket a korábbi telefonommal tudtam volna készíteni, és mivel nekem az már bőven jó volt, így eszméletlen elégedett vagyok a kamerával. Nagyjából az-az érzésem az esti fotókkal, hogy nincs baj a minőséggel, csak az OIS hiánya miatt néha születnek bemozdult, elmosódott képek, ezeket én úgy hidalom át, hogy ha fotózok általában 3-4 képet készítek, a 3-4 képből az esetek 95%-ában, az egyik (de általában több is) tökéletesre sikerül, késöbb pedig kukázom a maradékot. Azért az esti fotókat emeltem ki mert szerintem manapság jól megvilágított térben, bármelyik újabb okos telefon nagyon szép képet készít, nyílván így ez is, ezzel biztos nem lesz baj.
A depth effect egy olyan feature volt, aminek nagyon örültem, hogy tudja a készülék, bár úgy éreztem nem nagyon fogom használni ennek ellenére, a hétvégéről a kedvenc képeim mind azzal készültek.

Ujjlenyomat olvasó/Face unlock:
Az ujjlenyomat olvasóról nem szeretnék túl sok mindent írni, nekem az, hogy a hátulján van esztétikailag nem tetszett, (de csak a tok kivágása miatt, tok nélkül semmi baj nincs vele) működésileg viszont nagyon-nagyon jó a pozíciója. Sebességre i6-hoz képest ég és föld körülbelül, csak hozzáér az ember és a menüben találja magát.

A Face unlock számomra giccses, "úgysem használom majd" dolognak tűnt elsőre, azonban 10/8 szor azzal oldom fel, 2 nap alatt természetes és szerves része lett a telefon használatnak, nincs furcsa telefonba nézelődés természetes kéz tartásból simán "lát", és amint észreveszi a pofikádat, bennt vagy a menüben. Villámgyorsan, és egész megbízhatóan ismer fel, meglepő, hogy egészen sötét helyeken is még ahol már azt hinném nem fog tudni. (Elsőre az arcom regisztrálása úgy sejtem valamiért nem sikerülhetett túl jól, sokszor írta, hogy nem tudja feloldani a telefont, éreztem, hogy valami nem okés, töröltem a Face Data-t és újra regisztráltattam, azóta viszont hibátlan.)

Akkumulátor:
Iphoneról érkezve, valamiért az volt bennem, hogy hiába a nagyobb aksi, körülbelül ugyan annyi használatra számíthatok majd egy töltéssel, ami azt jelenti, hogy nem túlzott használat mellett, marad benne craft estére, de azzal már nem indulok neki a másnapnak. Nos, új telefon lévén, nyílván rajta lógok egyelőre egésznap, bár nem szoktam játszani túlzottan, nyílván most azokat is tölöttem le, és mikor unalmasabb perceimben vagyok, meg-meg nézegetem őket is. A hétvégi kirándulásra való tekintettel, nyílván egyfolytában pörgött a kamera, ment a 4g, gps-en a térkép, küldtem a képeket a helyszínről a családnak, érkeztek és mentek az üzenetek folyamatosan. Később a szálláson BT hangszórón Spotify wifiről, internet böngészés, térkép nézegetés, egy kis játék stb... Számomra ez már egész komoly használatot jelent. Ezek mellett (tegnap) reggel 8 kor tettem fel tölteni 94%-ig, majd a korábban leírt egésznapos használat mellet, ma reggel 10:20 kor tettem fel töltőre újra, ekkor állt 17%-on, de még előtte is használtam körülbelül 2 órát Instagram illetve web böngészésére, miközben szólt a Spotify végig. Egy szóval az akksi korábbi tapasztalatokhoz mérten, eszméletlen, el sem hiszem kategória. (Gondolom ez a már régebbóta Android-os készüléket használóknak nem annyira nagy szó, számomra az.)

Dash Charge:
Őszintén megmondva a dash charge-ról nem volt különösebb véleményem, néztem töltési összehasonlító videókat a neten, láttam a végeredményeket órában/percben mérve, gyorsabb volt mint a többi, de ez így nem mond sokat az embernek, elkönyveltem, hogy legalább baj nem lesz vele. Használatban viszont már teljsen más az élmény. Sokaktól olvastam, hogy megváltoztatja a töltési szokásokat, túlzásnak tartottam, nem az. Eddig mindig este feltettem a telefonomat töltőre, mindegy hány százalékon állt előtte, reggel csak lekell kapni 100%-ról és indulhat a nap. Nos valóban úgy van ahogy írták már sokan, mióta megvan a telefon nem töltök rendszeresen, csak amikor 20-10% ra ér a telefon, és akkoris körülbeül 30-45 perc alatt simán 80-90% ra tölti fel. Eszméletlen, imádom, külön jó, hogy a készülék nem melegszik nagyjából semmit közben.

Most, hogy ömlengtem eleget van azért pár negatívumom is, gyorsan leírom itt őket

Negatívum:
A pinch to zoom, azaz két ujjal való nagyítás/kicsinyítés iPhone-hoz képest kissé furcsa, néha ugrál mintha elvesztené az egyik ujjam követését, nem tudom mire vélni, de alkalmazásonként változó amúgy, van ahol teljesen jól működik.

Scrollozás közben mintha lenne egy kis késés az ujjad mozgása a képernyőn és a képernyő valós scrollozása között. Erről olvastam is korábban, úgy voltam vele, hogy lehet csak aki írta annyira érzékeny erre a dologra, én is érzékelem, ennek ellenére nem zavaró egyáltalán (pedig azt hittem, ha tényleg ilyen meg fogok őrülni tőle, de tényleg minimális ahhoz)

Az alkalmazások közti különbségre kis példaként: Korábban is olvastam már, hogy Instagrammon a kamerát az Android-os készülékek valahogy nem kezelik olyan jól mint iOS-en. Furcsa, hogy valóban a 3d-s arc követős maszkokat, rossz helyre illeszti a szoftver. Nem nagyon zavaró hiba mivel nem használok ilyet túl sokszor, csak gondoltam említésre méltó hátha valakinek ez fontos. (Lehet egy későbbi frissítés majd megoldja) (Hozzátenném, olvastam, hogy ugyan ez a funkció Snapchaten se működik túl jól, ezért leteszteltem kíváncsiságból, ott tökéletesen illeszkednek a maszkok az arcra, és a követés is jó, nem látok különbséget iOS-es társa között)

Kinek negatívum kinek nem, mikor meséled az ismerősöknek, hogy új telefonod van és kérdezik milyen, te mondod hogy Oneplus, visszafognak kérdezni, hogy az meg mi? Van akinek ez inkább pozitívum mint negatívum, én a kettő közt vagyok, inkább csak azért nem szeretem, mert ilyenkor mesélhetem el a cég rövid történetet, meg, hogy miért akarná ezt választani valaki az ismert nevek helyett. De könyörgöm ne ez legyen a döntő ok. :D

Összességében egyáltalán nem bántam meg, sőt nagyon jól elköltött pénznek gondolom, pedig én sokszor érzem azt ilyes dolgok után, hogy "Hát ez nem ért ennyit :/ " :D
(Sorry ha túl hosszú, én örültem volna egy ilyen összehasonlításnak mielőtt vásároltam, ezért lett ekkora.)

(#767) TheDragon007 válasza kenccsi (#766) üzenetére


TheDragon007
senior tag

tldr.....
Elovastam amúgy, köszi a részletes beszámolót, sok ponton együttérzés fogott el. :R

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#768) SharpSA válasza kenccsi (#766) üzenetére


SharpSA
veterán

Ez igen korrekt összefoglaló lett valódi tapasztalatokkal. :)

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#769) agressor12 válasza kenccsi (#766) üzenetére


agressor12
senior tag

A Face unlock számomra nem az igazi,mindig meg kell nyomni a bekapcs gombot vagy dupla kattal bekapcsolni a kijelzőt ,hogy felaoldja az arccal.Ennyi erővel könyebb ha ujjlenyomattal feloldom.

(#770) Gergosz2 válasza agressor12 (#769) üzenetére


Gergosz2
veterán

Biztos jó dolog de én nem használom. Ha lenne pl. Iphone x-em ott sem venném elő. Szerintem a legjobb dolog ami az utóbbi évekbe az okos telefonokba került az az ujjlenyomatolvasó. Nagyon szeretem.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#771) kenccsi válasza SharpSA (#768) üzenetére


kenccsi
tag

+ (#767) TheDragon007

Örülök, hogy elolvastátok, és tetszik. Majd a későbbiekben igyekszem feltölteni pár képet is a hétvégéről. :)

(#772) kenccsi válasza agressor12 (#769) üzenetére


kenccsi
tag

Igen-igen, ezt is megtudom érteni, én is így éreztem, de valahogy mégis nekem jobban kézre áll a "Lock" gomb, csak megnyomom és arcfelismeréssel bennt vagyok. Nem beszélve azokról a helyzetekről amikor ténylegesen jobban tud jönni, hogy csak ennyi a feloldás, illetve ha levan téve az asztalra, csak koppintok kettőt, kissé fölé hajolok és kész. Ez az utolsó talán a legfontosabb, hiszen így nem kell felvennem az asztalról ha megnéznék valamit gyorsan. :)

(#773) mackosajt01 válasza Nunder (#758) üzenetére


mackosajt01
csendes tag

1. én is kipróbáltam, de nekem az adott névjegyet hozza be, amire rákattintok és nem az utoljára hívottat.

(#774) Monolith


Monolith
tag

Sziasztok! Most vettem magamhoz a telefont, az első dolgok között tűnt fel, hogy a telefon hossza mentén mocorog a hangerő gombja. Másnak is ilyen?

(#775) mjani1172 válasza kenccsi (#766) üzenetére


mjani1172
addikt

Korrekt !

(#776) agressor12 válasza Monolith (#774) üzenetére


agressor12
senior tag

Nekem meg se mozdul.

(#777) Monolith válasza agressor12 (#776) üzenetére


Monolith
tag

Köszi a választ! Meh... hát igen még az X-en is sziklaszilárdak

(#778) Free Rgc válasza Monolith (#774) üzenetére


Free Rgc
tag

Egy nagyon picit mozog, de eddig észre sem vettem!! Hogy mondtad megrángattam :) kb a milliméter ötöd része a mozgás! Szerintem ez belefér! Ha neked ennél jobban akkor az lehet egyedi hiba. Zavaró??

(#779) kenccsi válasza Monolith (#774) üzenetére


kenccsi
tag

Hali! Nekem most ezen annyira nem, de az előző iPhone-om on, mind a kettő hangerő szabályozó gomb mocorgott. Ráparáztam, hogy miért pont én kapom a hibásat, később 4 különböző ismerősöm telefonját is megvizsgáltam, kivétel nélkül olyanok voltak, az egyikük szerint nem is lenne jó ha teljesen 100%-osan stabilan feküdne a kivágott helyén, a súrlódás miatt. Ezt úgy elfogadtam magyarázatnak. Majd ezután tokban élte mind a 3évét amiben egyáltalán nem érezni a jelenséget és mostanáig el is felejtettem, hogy volt egyáltalán ilyen. Szerintem ezen nem érdemes rágódni. ;)

[ Szerkesztve ]

(#780) Monolith válasza kenccsi (#779) üzenetére


Monolith
tag

Helló!

Nem érdemes, viszont elképesztő csalódás, mivel ezúttal nem hagytam ki a sandstone tokot sem, mert alaptartozékban nyilván nem jönne elő, a másik meg tényleg az, hogy itt a kezemben az X és az hibátlan ilyen szempontból.

Amit még észre vettem, hogy teljes erősségű rezgésnél berezonál valami a telefonban, úgy értem a kezemben van és a normál vibrahangon kívül valami bebúg.

Most érzem én is, hogy kákán csomót meg borsószemkirálykisasszony, de mondjuk, egy xiaomi a1-nél vállvonva vágnám zsebre mert feleennyibe sem kerül. Csak az pont nem csinált ilyeneket, próbálgattam egyet mielőtt eldöntöttem, hogy áldozok erre.

[link]

[link]

Ha valakit érdekel tekintse meg a szemléltető videókat, én mindenesetre elindítottam egy replacement igényt, hátha kapok másikat, és az nem ilyen, ha ez a normális szint, hát még meglátom együtt tudok-e élni vele :))

Volt nekem egy iphone 4s-em, annak az alert slider-jét lehetett csörgetni rázogatással, de az pl engem sem vágott földhöz így, szinte ingyen jött a 2 év szolgáltatói börtönhöz

[ Szerkesztve ]

(#781) deci válasza Monolith (#780) üzenetére


deci
tag

Szia!

Sajnálattal hallom, hogy gondjaid vannak én is OPX-ről jöttem át.
Próbáltál rezgési mintát váltani? Felraktad az update-et? Abban mintha változtattak volna a rezgő motoron.
Remélem megoldódnak a problémák!

Üdv.

(#782) kenccsi válasza Monolith (#780) üzenetére


kenccsi
tag

Igazad van nyilván nem normális, ha a rezgés is produkál hibát meg persze nyílván cseréltesd ki. Amúgy én lennék az első aki ezen rágja magát, úgyhogy teljesen meg értelek.

(#783) kenccsi


kenccsi
tag

Hova érdemes képeket feltölteni, hogy meg tudjam mutatni nektek? Google photoson már tele van a nem ingyenes tárhelyem, az ingyenes meg 8 megapixel fölött tömörít ha jól tudom.

(#784) Intruder2k5 válasza kenccsi (#783) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

(#785) kenccsi válasza Intruder2k5 (#784) üzenetére


kenccsi
tag

Köszi! ;)

(#786) kenccsi


kenccsi
tag

https://photos.app.goo.gl/O7R9I2eJHm2eOeOH2

Parancsoljatok.
Ezek mind, gyorsan előkaptam automatán fotóztam, majd vissza a zsebbe a hidegre való tekintettel fotók. :D
Az este készülteknél vannak képek amik egymás után ugyan azok, ott a világosabb mindig a teljesen automata, a sötétebb a valahová oda böktem (fókuszálni), majd kicsit lejjebb húztam az expózíción verziók. Amelyik kép ugyanaz mint a másik csak közelebbi azok a "2x" digitális zoomosak, ebből max 1-2 van. Amelyikek pedig kicsit vertikálisan keskenyebb horizontálisan szélesebb fotók azokat 18:9-es képarányban fotóztam (ilyenből is csak egy pár van) a többi sima 4:3 as.

Szerk.: Ezek még mindenféle kamera update-es OS frissítés nélküli képek. (4.7.0)

[ Szerkesztve ]

(#787) SharpSA válasza kenccsi (#786) üzenetére


SharpSA
veterán

Ezek teljesen jó képek. Mind. Telefonon néztem (S8+) és szinte mindenbe belenagyítottam elég rendesen. A részletek is jók. Nekem mind tetszik.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#788) glugi


glugi
aktív tag

OOS 4.7.5, vasárnap délben vettem le a töltőről, nyomogattam-használtam, tegnap este készítettem a képernyőképeket 18%-on. Az igazsághoz hozzátartozik, hogy bár 2 SIM-mel használom, a szokásoshoz képest keveset telefonáltam. Ellenben van benne 1 óra online rádió wifin, kb 1 óra youtube wifi/4G-n, social folyamatosan, néhány kép, chrome használat 4G-n, a SOT-ot is látjátok.

Egyébként jókat nevetek néhány YT "tesztelőn", akik SIM kártyák nélkül kihoznak őrületes időket... :C
Ezzel szemben, ha aktívan használod rendes körülmények között 2 kártyával, akkor igenis merül, de nem is vártam csodát, csak félre szoktak menni ezek a "tesztek". Ellenben rohadt gyors a teló és a töltés is. :R
Rendeléskor plusz töltőt is vettem, így itthon és a munkahelyen sem kérdés az a kb. 30-40 perc töltés. Tervezek autóba is venni, de nem merek original de alis cuccot venni hozzá, mert félek tönkreteszi a telót.

[ Szerkesztve ]

(#789) aerosmith válasza kenccsi (#766) üzenetére


aerosmith
őstag

:R
Szuper leírás, nagy kedvet csináltál hogy én is berendeljem végre, kár hogy csak Januárban lesz rá pénzem. :(

(#790) kenccsi válasza aerosmith (#789) üzenetére


kenccsi
tag

Fel a fejjel, az már nincs olyan messze. ;)

(#791) makopeter válasza aerosmith (#789) üzenetére


makopeter
tag

Két hét használat után az eddigi legjobb telefonom. Igaz OPX-ről elég nagy ugrásnak számít, de egyébként azzal is elégedett voltam.
Ha tartják ezt a minőséget a köv. években is, tőlem kétévente elvesznek egy telefon árát. :)

(#792) Nunder válasza mackosajt01 (#773) üzenetére


Nunder
őstag

Nem igazán tudom, hogy mi lehet a probléma, de nekem folyamatosan ezt csinálja. Ebből az lesz, hogy vagy kipakolom a névjegyeket egyesével, vagy marad valami third-party widget...

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#793) mukisrác


mukisrác
aktív tag

Sziasztok,
Szerintetek ez normális?

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#794) Menthirist


Menthirist
veterán

Én észrevettem egy olyat, hogy a google services ezerrel elkezdte a háttérben enni az akksit, és erre írták azt, hogy az app listában kapcsoljuk a google play services-nél a modify system settings-t no-ra. Nem tudom hogy pontosan mit állít (gondolom olyanokat, hogy a háttérben ne kapcsoljon be wifit meg ilyen-olyan szenzort ha én nem kapcsoltam), illetve olvastam hogy volt akinek ez még rontott is a helyzeten, de nekem azóta nem csinál ilyen meglepetéseket, és visszaállt a fogyasztás arra, amit az első napokban mutatott.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#795) SharpSA


SharpSA
veterán

Nekem majd az 5T-hez kellene egy jó órát találnom a Gear S3 helyett, aminek ugyanolyan jó az üzemideje és a képernyője, meg lehet rajta beszélni is. Ugyanis nem fog működni pár dolog, például az időjárás jelzés, mert ahhoz a Samsung időjárás appja kell a telefonon is. Na de még meglátom milyen lesz együtt a két kütyü.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#796) Nunder válasza mukisrác (#793) üzenetére


Nunder
őstag

Sajnos nem, itt van rá egy megoldás

Nem garantálom, hogy a következő újraindításnál nem jön elő ugyanúgy, akkor megint el kell játszani. Ez a második ilyen hülyeség az APN mellett.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#797) mukisrác válasza Nunder (#796) üzenetére


mukisrác
aktív tag

köszi, valóban megoldja, :R :R
... egyelőre

[ Szerkesztve ]

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#798) kano válasza mukisrác (#797) üzenetére


kano
nagyúr

A legújabb frissítést full wipe nélkül engedtétek rá? Nem oldja meg véglegesen egy full wipe a dolgot?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#799) Nunder válasza kano (#798) üzenetére


Nunder
őstag

Egy ilyen "general fixes" cumóra nem gondolnék full wipe-ot. De lehet hogy az lesz belőle, csak nincs kedvem megint belakni úgy, hogy hamarosan jön a főverzió upgrade.

[ Szerkesztve ]

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#800) kano válasza Nunder (#799) üzenetére


kano
nagyúr

Jó, csak ez tipikusan olyan problémának tűnik amit egy full wipe megoldhat (persze nem biztos, hogy igazam van).

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.