Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:59:15

LOGOUT.hu

ONEPLUS 5T ÖSSZEFOGLALÓ
OLVASD EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) beeep146


beeep146
tag

Üdv Topic!

Akinek felkerült már a szoftver update az mit tapasztal a hívás és egyéb jelzéssel kapcsolatban?
Megoldódott? Nagyon ritkán fogalmazok meg ilyen véleményt, de ez így teljesen alkalmatlan munkaeszköznek..
Itt van előttem az asztalon, maxon a hangerő, jó helyen a kapcsoló és mégis a nyomorult visszajelző fényt kell figyelni, hogy lemaradtál-e a hívásról. :(
Ahogy korábban is írtam nem tudok jelenleg a palettáról olyan eszközt amire cserélném, de a sorban általam mögé helyezett s8+ és i7 plus is kicsöngött ha hívtak és jelezte az üzenetet meg a naptárjelzést..
Nem akarnám emiatt lecserélni, de ha nem javul meg akkor... :W

(#2002) cirx válasza beeep146 (#2001) üzenetére


cirx
senior tag

Viszont az i7 plusszal ellentétben, itt lehetőséged van rollbackre, amíg nincs hibamentes 8.0. Kár lenne emiatt túladni rajta. ;)

S23 GREEN

(#2003) Nunder válasza beeep146 (#2001) üzenetére


Nunder
őstag

Többen leírták már hogy nem tapasztalják a problémát. Lehet hogy tényleg egyedi eset. Nem keresem vissza, de factory reset, wipe-ok stb. megvoltak? Ha nem akkor egy próbát megér, ha igen akkor meg support vagy downgrade.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#2004) kcsa válasza Nunder (#2003) üzenetére


kcsa
veterán

A legkomolyabban mondom, hogy a többség valószínűleg nem vette észre azokat az eseteket, amikor nem adott hangot a telefon.

(#2005) ßrainiac válasza kcsa (#2004) üzenetére


ßrainiac
addikt

Itt szinte mindig neman van, eselyem nem lenne eszrevenni xD

(#2006) darál0w válasza kcsa (#2004) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

bő egy hete van nálam a telefon, cégest is helyettesíti most ( szervízben van ) , nem nagyon észleltem, hogy van olyan hívásom, amit nem hallottam...és folyamatosan megy a messenger, whatsapp, viber trio is, hibátlanul :K

google keep értesítés is hibátlan

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#2007) gonorrea


gonorrea
senior tag

valakinek volt már olyan, hogy beszélgetés közben egyszer csak elmegy a hívó fél hangja? Ma már 2x fordult elő, egyszer hívásfogadáskor sem hallottam a másikat, 2-nál pedig kb 45-50 mp után! Mind a kettő alkalommal engem hívtak!

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#2008) MrLando


MrLando
csendes újonc

Ha valóban igy fog kinézni a 6-os széria akk méginkább örülök,hogy nem vártam és megvettem az 5T-t, mert ez valami elképesztően rosszul néz ki véleményem szerint :D

(#2009) ßrainiac válasza MrLando (#2008) üzenetére


ßrainiac
addikt

En is csak abban bizom h a 6T mar notch nelkul jon...

(#2010) cirx válasza ßrainiac (#2009) üzenetére


cirx
senior tag

...és kijelzőbe épített synaptics ujjlenyomatolvasóval. ;)

S23 GREEN

(#2011) ßrainiac válasza cirx (#2010) üzenetére


ßrainiac
addikt

Az hidegen hagy, de csak miheztartas vegett jah..

(#2012) Csori72 válasza kcsa (#1987) üzenetére


Csori72
aktív tag

németországban simán jött tegnap este.

..:: 1+TTTTT ::..

(#2013) macii97 válasza ßrainiac (#2009) üzenetére


macii97
senior tag

Miből gondolja bárki, hogy így fog kinézni a 6? Még ha valóban egy Oneplusról is van szó, akkor is csak egy prototípus, lehet van még 10 különböző design... Egyébként Carl Pei is cáfolta a twitteren...

(#2014) ßrainiac válasza macii97 (#2013) üzenetére


ßrainiac
addikt

Amen

(#2015) YAS-dude válasza macii97 (#2013) üzenetére


YAS-dude
őstag

Nem cáfolta, csak azt írta, hogy na beindult a pletykagépezet.

(#2016) Vagany válasza macii97 (#2013) üzenetére


Vagany
őstag

Ha márciusra ígérték, akkor simán lehet ez a végleges. Amúgy annyira nem gáz szerintem, követi a trendeket :DDD . Nekem inkább az üveg hátlap nem tetszik, de gondolom a vezeték nélküli töltés miatt kell. Én jobban örülnék a fém keret mellett egy levehető műanyag hátlapnak, ha már a vezeték nélküli töltés kell. Így az akku is cserélhető lenne. A OnepluOne-omon kicsit nehezebb volt leszedni, de pl a kettesen már jól megoldották.

[ Szerkesztve ]

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#2017) ßrainiac válasza Vagany (#2016) üzenetére


ßrainiac
addikt

Szerintem iszonyat gaz. Az hogy a legnagyobb #!&@$ gyarto nem tudta megoldani 400+ ezer Ft-os darabarert h esztetikailag elfogadhato eszkozt adjon ki a kezei kozul, nem biztos hogy trendet kellene inditson.. :W

(#2018) Vagany válasza ßrainiac (#2017) üzenetére


Vagany
őstag

Az asus már meg is csinálta ;] : [link]
Fekete állapotsor háttérrel és fehér ikonokkal el is tűnik a notch. :DDD : [link] :C

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#2019) macii97


macii97
senior tag

Kérlek titeket, hogy a topik ne menjen át full offba egy még be sem mutatott "utód" miatt, hagyjuk ezt a OP6-témát egyelőre, várjuk meg a bemutatót. Köszi :R

Inkább arra lennék kíváncsi, hogy az 5.0.4 megoldotta-e a kimaradó értesítések/hívások problémáját akiknél gond volt? :)

(#2020) Bilux


Bilux
veterán

Mikor szokott megérkezni hozzánk az új frissítések? Vagy ez teljesen változó.

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#2021) macii97 válasza Bilux (#2020) üzenetére


macii97
senior tag

Elméletileg pár nap.

(#2022) Bilux válasza macii97 (#2021) üzenetére


Bilux
veterán

Akkor ma csak megjön

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#2023) macii97 válasza Bilux (#2022) üzenetére


macii97
senior tag

Oxygen Updater app, vagy az opera vpn segítségével (németország, kanada beállításával) azonnal dobja a frissítést :)

(#2024) Bilux válasza macii97 (#2023) üzenetére


Bilux
veterán

Ezt az alkalmazást nem ismertem. Köszönöm szépen :R

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#2025) Bilux


Bilux
veterán

Meg is jött OTA :C

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#2026) darál0w válasza macii97 (#2021) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

ha megjelenik a frissítés, pár nap alatt be is fut Mo-ra?

p9 után ez kellemes meglepetés lenne...ott jo esetben hetek voltak

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#2027) nagyzzz válasza darál0w (#2026) üzenetére


nagyzzz
tag

Most jött meg Magyarországra. Gondolom másnak is. Kíváncsi vagyok mi változik.

(#2028) darál0w válasza nagyzzz (#2027) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

02.23-as frissítés, és ha ez a tendencia, akkor teljesen jo....én is ma kaptam meg egyébként :K

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#2029) macii97 válasza darál0w (#2026) üzenetére


macii97
senior tag

Igen kb! Először Németország, Kanada, utána ha minden rendben akkor fokozatosan pár nap alatt kiküldik minden régióra. Ha valami gáz van, akkor nem jön esetleg.

(#2030) darál0w válasza macii97 (#2029) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

:R

p9-nél ha gáz volt, akkor is jött ide, pedig lett volna idejük letiltani és ujra csinálni...

az egyik frissítés komplett kilőtte a telefon gsm részét...rollback romot kellett felrakni, majd az első romot feltenni, és ujra végigfrissítgetni...már akinek kicsit fogalma is volt mi merre...

a maradék vihette szervízbe...és azért ez egy hivatalos OTA frissítésnél elég gáz :U

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#2031) JoeCockBill


JoeCockBill
senior tag

üdv néktek. megjöttem g6-ról. kicsit tartottam tőle, hogy a felbontás különbség nagyon látványos lesz, de a félelmem alaptalannak bizonyult. ahol látványos különbség mutatkozik az a sebesség. nagyon nem szerettem az akadozó instagram görgetést. ami így első ránézésre hiányozni fog, az a kamera. főleg a nagylátószögű lencse. de a telefon sebessége bőven kárpótol. nameg az értesítési led. hát még az oled kijelző.
2 gyors kérdés fogalmazódott meg bennem: xda-n oneplus 5 topikban található TOOL ALL IN ONE cucc működik? jó valamelyik TWRP ami benne van? ha igen, melyik? (oxygen os 5.0.4, build szám ONEPLUS A5010_43_180223)
továbbá. ha a csúszka kapcsolót a legfelsőbb (néma) állásba kapcsolom, az olyan mint ha némítanám? tehát minden értesítés megjön, minden hívás befut, csak hang nélkül/rezgéssel?

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#2032) gonorrea válasza JoeCockBill (#2031) üzenetére


gonorrea
senior tag

igen középső a ne zavarjanak itt lehet állítani, kinek a hívását jelezze stb

[ Szerkesztve ]

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#2035) Timer válasza JoeCockBill (#2031) üzenetére


Timer
veterán

Én mindig az AiO-t használom, eddig hibátlan. Ha Oreód van - vagy lesz - akkor a BluSpark TWRP-t telepítsd.

(#2036) szalnor


szalnor
újonc

Sziasztok!

Valaki tapasztalt olyat Open beta 3 alatt, hogy időnként a lezárt képernyőt nem tudja feloldani? Értesítési led működik, de a telefon nem reagál semmire se (ujjlenyomat olvasó, felfelé swipe, dupla kopp se működik), bekapcsoló gombra is csak ha hosszan nyomom, újraindítás után jó lesz ismét.

(#2037) DvP


DvP
tag

Üdv.

A gearbest.com-on most nagyon jó áron van az 5t. Van valakinek esetleg tapasztalata velük? Az ottani nemzetközi verzió, úgyanaz mint ha oneplus oldaláról rendelném?
Köszi szépen
Ja és megvámoltatják?

[ Szerkesztve ]

(#2038) kcsa válasza DvP (#2037) üzenetére


kcsa
veterán

Ugyanazt kapod, megáfázzák/vámolják (kivéve eu express szállítással, részleteket a GB topikjában találhatsz), de összességében nem éri meg, lényegében bukod a garanciát.

(#2039) DvP válasza kcsa (#2038) üzenetére


DvP
tag

Köszi az infót

(#2040) MPeter87 válasza DvP (#2037) üzenetére


MPeter87
őstag

Kb 2 hete 419 USD volt kuponnal, az elég jó ár volt érte. A mostani 500 körüli árat nem mondanám annak, tekintve, hogy a gari elég kérdéses.

(#2041) glugi


glugi
aktív tag

Újra és újra feljön ez a kérdés. A topic tetején az összefoglaló, el kell olvasni. GYIK 1-2. pontjaiban mindenre van válasz. Értő olvasást emberek :R

(#2042) Rem-X


Rem-X
senior tag

Na végre megjött a cserekészülékem. Nagyon nagy pirospont a Oneplus supportnak! Tetszett az eljárás.

KÉRDÉS: Az mitől van, hogy beállítottam face unlockot és ujjlenyomatot is, de néha bejön egy "A rendszergazda zárolta a készüléket" üzenet és csak PIN kóddal tudom feloldalni a telefont? Mocsok idegesítő.

Try again, fail again, fail better!

(#2043) Rem-X válasza Rem-X (#2042) üzenetére


Rem-X
senior tag

UPDATE: úgy tűnik, hogy a Nova Launchernek megadott jog, hogy zárolhatja a képernyőt mindenképp PIN kód felé tereli a feloldást...

Try again, fail again, fail better!

(#2044) Bilux


Bilux
veterán

Gyári launcherrel is hetente egyszer biztos hogy csak pinnel enged be a nagyobb biztonság érdekében.

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#2045) Rem-X


Rem-X
senior tag

Ha valaki esetleg még az akksi idő miatt döntene a telefon mellett akkor csak bátorítani tudom. Második feltöltés, 2 Sim, folyamatos Bluetooth kapcsolat okosórával és 50 percnyi reggeli waze mellett most így állok... Szerintem ez teljesen rendben van.

Try again, fail again, fail better!

(#2046) Timer válasza Rem-X (#2045) üzenetére


Timer
veterán

Csak megerősíteni tudom a leírtakat. Az utolsó OOS frissítés óta ráadásul még jobb lett. Azonos használati mód mellett az OP3-ban nap végére 40-45 százalék maradt, az OP5T-nél pedig ez az érték jellemzően 65-70 százalék körül van! Brutális...

[ Szerkesztve ]

(#2047) Bilux


Bilux
veterán

Van olyan jó az üzemideje mint a Huawei Mate 10 promnak volt :C

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#2048) Rem-X válasza Bilux (#2047) üzenetére


Rem-X
senior tag

Azt azért nem hiszem, mert jóval nagyobb az az akksi. :)

Try again, fail again, fail better!

(#2049) racerx válasza Timer (#2046) üzenetére


racerx
őstag

Nálam átlagosan 3 naponta van töltve (4óra SOT), vagy ha kevesebb akkor értelemszerűen több SOT (pl 2 nap/6 óra) főleg inkább mobilnetes netezés. NEm is emlékszem mikor volt ilyen telefonom.. :)

(#2050) Bilux


Bilux
veterán

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.