Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:59:15

LOGOUT.hu

ONEPLUS 5T ÖSSZEFOGLALÓ
OLVASD EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1801) Pipiripi válasza kenny123 (#1797) üzenetére


Pipiripi
senior tag

Náluk van olaszországi készleten: [link]

Így spórolsz kb 8.000 Ft-ot, ami szerintem kevés ahhoz, hogy ne a hivatalos oldalról rendeld.

(#1802) HREH válasza kenny123 (#1793) üzenetére


HREH
senior tag

Miért is nem jó a hivatalos oldalról?

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#1803) kenny123 válasza Pipiripi (#1801) üzenetére


kenny123
addikt

Sziasztok!

Már BG-n is van áfamentes szállítás: [link]

Abszolút nem fillérb.szás a dolog lényege, egyszerűen nálam ~130k körül van a lélektani határ, amit hajlandó vagyok egy, telefonért kiadni. Sokan dicsérik az 5t-t, banggoodon ekoruli áron adják, ezért is írtam ide, szimpatikus telefon. De ha tényleg nagy mutyi a BG garancia, akkor lehet hogy másfelé kell nézelődnöm. :) Ennyi, igazából.

yo

(#1805) macii97 válasza kenny123 (#1803) üzenetére


macii97
senior tag

5%-os egyetemista kedvezménnyel 474 euró a 6/64-es hivatalosan, ezt kell eldöntened neked megér e ennyit a 2 év garancia.

(#1806) Pipiripi válasza kenny123 (#1803) üzenetére


Pipiripi
senior tag

Ezt nem is tudtam! Köszi az infót, még jól jöhet :)

(#1807) Gergosz2 válasza kenny123 (#1803) üzenetére


Gergosz2
veterán

de akkor sem éri meg. Banggodon neked kell visszaküldözgetni majd a telefont, aztán valamikor megcsinálja valaki.

Oneplus.net-en meg kapsz két év háztól házig garit. Egyszerűen ezt a szolgáltatást spórolja meg a BG.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#1808) Sopronfan


Sopronfan
csendes újonc

Az oreo bétát frissítik még vagy már csak a hivatalosat?

(#1809) mukisrác válasza Gergosz2 (#1807) üzenetére


mukisrác
aktív tag

Én robotporszívóval jártam úgy, hogy bedöglött, 17.000 Ft-ért küldtem vissza, majd kint eltűnt a cucc.

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#1810) macii97 válasza Sopronfan (#1808) üzenetére


macii97
senior tag

Persze hogy frissítik :D még lehet hogy gyakrabban mint a stabilt :D

(#1811) glugi válasza kenny123 (#1803) üzenetére


glugi
aktív tag

Esetleg vársz kicsit, kijön a 6 tavasszal és az 5t-t kb 130 környékén lehet meg is tudod venni, másfél év oneplus jótállással pl hardverapron. De ez csak egy ötlet.
Kb 20 ezer a különbség amúgy, ha a szállítást nem nézed. Na most ez 2 évre elosztva semmi és van jótállásod.

[ Szerkesztve ]

(#1812) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Telepítettem az Oreo-t mert a héten már többször is nyaggatott érte. Alapvetően tetszik, maga a GUI szinte alig változott. Az app ikonokon megjelenő értesítések elég jók, bár még szokni kell őket.

Ami hatalmas pozitívum nálam az az értesítési sáv változtatása. 7.0-án nagyon nem tetszett, hogy a Wifit, Mobilnetet, Bluetooth-t kettő érintéssel kell kikapcsolni. Itt végre visszajött a 4.4-hez hasonló elrendezés.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#1813) Csori72


Csori72
aktív tag

a hívásfogadást nem lehet valahogy megfordítani?
eléggé fel tudja b*sszni az agyam, h minden mást felfelé simítással érek el leginkább, de a hívásfogadásnál ez a mozdulat már bontotta is a vonalat :U
lassan megszokom, de még midig simán mellé tudok nyúlni.

..:: 1+TTTTT ::..

(#1814) SharpSA válasza Csori72 (#1813) üzenetére


SharpSA
veterán

Nem. Szerintem ne megszokásból cselekedj, hanem picit figyelj oda. Én például rá szoktam nézni a képernyőre és úgy egyértelműen látszik mit merre lehet húzni. :)

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#1815) fricci válasza Csori72 (#1813) üzenetére


fricci
tag

beta3ban állítható, gondolom előbb utóbb mi is megkapjuk

(#1816) SharpSA válasza fricci (#1815) üzenetére


SharpSA
veterán

Ez jó hír. És hogyan állítható?

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#1817) fricci válasza SharpSA (#1816) üzenetére


fricci
tag

nem tudom, csak a changelogban láttam :-)

(#1818) Viper26 válasza glugi (#1811) üzenetére


Viper26
nagyúr

Annyi jót hallok róla, hogy most én is gondolkozom a váltáson, pedig nincs gondom a M10P-val.

Anno egy 3T volt nekem, azt is nagyon szerettem, csak a kamerával nem voltam kibékülve, de ahogy hallom / látom itt az is rendben van.

Ráadásul az AOD nagyon jó ennél. :)

iPhone 14 | FR955

(#1819) glugi válasza Viper26 (#1818) üzenetére


glugi
aktív tag

Nekem nagyon bejött a telefon, egyik legjobb döntésem volt, hogy megvettem az 5T-t. A kamera-mizéria pedig hidegen hagy, fel is van fújva :B

Nagyon picivel lehetne kisebb azért :P

Erre a kérdésemre valaki esetleg? Sima szivargyújtó és normál USB-C kábeles töltés....

[ Szerkesztve ]

(#1820) Csori72 válasza fricci (#1815) üzenetére


Csori72
aktív tag

jöhet :D

..:: 1+TTTTT ::..

(#1821) racerx


racerx
őstag

No tegnap teszteltem a kamerát olyan körülmények között amin az S8 besza..jó képeket csinált, meglepően jókat (kocert , színpadot fotózva), hát sajnos ez nem igen van pariban vele. De eddig ez az egy dolog amiben visszasírom, egyébként nagyon nem..

(#1822) BalaNce87 válasza racerx (#1821) üzenetére


BalaNce87
addikt

Én tegnap az állatkertben teszteltem. Kívül is belül is voltam vele de sajnos nem az igazi a képek minősége. Már alacsony ISO-n is rendkívül zajosak a képek szerintem és brutális hogy a részleteket/kontúrokat mennyire elmossa. Olyasmi mintha ilyen olajfestmény filtert húznék rá. Amúgy az benne a félelmetes, hogy mikor nézed mit fotózol akkor egészen mást mutat a kép és az eredmény meg csapnivaló.
Azt hozzátenném, hogy mobilos kijelzőn egészen élvezhetőek a képek de monitorra kitéve nagyon nagy csalódás.
Igazából nem emiatt vettem ezt a telót, mert DSLR-t használok de ennél azért szerintem többre számítottunk sokan. :U

[ Szerkesztve ]

(#1823) racerx válasza BalaNce87 (#1822) üzenetére


racerx
őstag

Igen, eddig én se voltam olyan helyzetben, de itt kib..ottul kijött az olajfestmény jelleg (eddig nem igazán láttam, pesze olvastam mindenkinél), de most vmi brutális. No mindegy, ugyse tudunk mit tenni vele, amúgy meg hibátlan. Szerintem ez a 2 kamera (egyik sötétben kell), meg OIS hiánya zsákutca a fotózás területém, de hát most a 2 kamera a divat, ugyogy az kell mindenbe.

(#1824) YAS-dude válasza racerx (#1823) üzenetére


YAS-dude
őstag

Azt javasolja az internet népe, hogy a hdr mód mindenképpen legyen kikapcsolva, mert az csak tetézi a bajokat a oneplus szoftverében.
Megszokhattuk gcamnál, hogy a hdr mód csodát tesz a fotókkal, de a oneplus kamera nem elég okos ehhez.
Ami még segít (root/magisk kell hozzá) az a oneplus camera M mod, kicsit belepiszkált valaki, enyhébbre vette a zajszűrést, nincs annyi maszatolás.

(#1825) ßrainiac válasza YAS-dude (#1824) üzenetére


ßrainiac
addikt

HDR es HDR+ mas, azonkivul hogy magas dinamikai tartomannyal dolgozik a Google camera, sok minden mast is csinal. Az amit a OP5T csinal pedig HDR amit nem feltetlen rosszul csinal, csak az nem HDR+, dehat azt hivatalosan csak a Google telok tudjak egyebkent is.

(#1826) YAS-dude válasza ßrainiac (#1825) üzenetére


YAS-dude
őstag

Nem mondtam, hogy ugyanaz, azt mondtam, hogy megszokhatta az ember, hogy gcamon be kell kapcsolni és magic van, de oneplus kamerával ezt a megszokást el kell felejteni, mert ha bekapcsolod telefossa a képet és széjjelkeni.
De ahogy olvasgatom laikusként, már elkezdték megtalálni miért ad a kameradriver/hal rossz minőségű raw adatokat a gcam portnak, így hátha lesz egyszer pöttyöződésmentes gcam portunk nekünk is. Oneplus camerától sok javulásra nem számítok.

(#1827) racerx válasza YAS-dude (#1824) üzenetére


racerx
őstag

MAjd utánnanézek mik vannak, ezt a Gcam mod -ot megtaláltam, megnézem hogy ilyen körülmények közt mit alakít.

(#1828) cirx


cirx
senior tag

Ha valaki szereti az uag tokokat akkor most lehet örülni. :C

https://urbanarmorgear.com/products/pathfinder-series-oneplus-5t-case

S23 GREEN

(#1829) beneszilo


beneszilo
tag

Sziasztok!

Értesítés és hívás hangerővel nem volt gondja senkinek Oreon? Nekem mindkettő halk, néha van, hogy az értesítések nem szólnak, csak rezegnek, a csengőhang pedig nagyon halkan szól, éjjel konkrétan meg sem hallottam egyet, ami ciki, mert munkával kapcsolatban szoktak hívni éjjel. Oneplus fórumon többen panaszkodtak erre. Ha így marad, nekem muszáj lesz visszatérnem Nougatra.

(#1830) kcsa válasza beneszilo (#1829) üzenetére


kcsa
veterán

Akkor nem csak én vagyok süket, nekem is feltűnt hogy egyes értesítéseket nem hallottam, de azt hittem csak nem figyeltem oda rendesen.

(#1831) beneszilo válasza kcsa (#1830) üzenetére


beneszilo
tag

Sajnos nem :/ Ez nagyon gáz, remélem javítják asap. Akik a fórumon tapasztalták, azoknak a clear cache és factory reset csak ideiglenesen oldotta meg.

(#1832) macii97 válasza beneszilo (#1831) üzenetére


macii97
senior tag

Szerintem a fülhallgató hangerő is sokkal alacsonyabb, mint nougaton volt... Ott max 2/3-ig tekertem fel de volt hogy annyira se, itt meg max közelben is elég vérszegény, vagy én süketülök hirtelen és fiatalon :)

(#1833) Gergosz2 válasza macii97 (#1832) üzenetére


Gergosz2
veterán

Ez direkt van. Írták is, hogy visszavettek a default hangerőn, hogy összhangban legyenek az európai szabványokkal.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#1834) macii97 válasza Gergosz2 (#1833) üzenetére


macii97
senior tag

Ohh, hogy menjenek a... :DD erről lemaradtam :(

(#1835) purcigeorge


purcigeorge
aktív tag

[link] Akkor emiatt érzem rossz térerő mellett sokkal jobbnak a telefont, mint bármely eddigi mobilomat.

(#1836) Bilux válasza purcigeorge (#1835) üzenetére


Bilux
veterán

valamit valamiért

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#1837) kcsa


kcsa
veterán

Tegnapra majd egy hónap után (országba érkezéstől számítva) kiizzadta magából a posta a nillkin üveget.

Féltem tőle, mert a P10 lite nillkin üvege a hasznos felület kb 80%-át ha eltakarta, de az 5T egész jól sikerült. Lehetne még 1-1mm-el szélesebb, de gondolom ott már elállna, ezért ilyen.

Merem ajánlani.

(#1838) Bilux válasza kcsa (#1837) üzenetére


Bilux
veterán

Köszönjük szépen. :R

Nekem meg ezt hozta a postás. Győnyőrű ez a szín.

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#1839) ezmivolt


ezmivolt
tag

Van valami ötletetek arra, hogy a rendszerfrissítésről szóló értesítést hogyan lehetne eltüntetni? Le is töltötte a frissítést, de én nem akarom még áldásomat adni rá... :)))

(#1840) Menthirist válasza purcigeorge (#1835) üzenetére


Menthirist
veterán

Ez is valami kivágott lista, mert 2-es felett is voltak Xiaomik meg "nagyimobilok"

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#1841) Nunder válasza ezmivolt (#1839) üzenetére


Nunder
őstag

Nekem most nincs előttem az értesítés mert én már telepítettem, de ha hosszan nyomod az értesítést, akkor le tudod tiltani, hogy ne jelenlen meg - nyilván ha felrakod akkor visszaáll, vagy ha nem akkor manuálisan visszaállítani, hogy ne maradj le a frissítésekről :)

Arra figyelj, hogy ha valami nagyon globális rendszer alkalmazás küldi az értesítést, akkor más értesítések is eltűnnek, nem tudom mennyire lehet ott finomhangolni.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#1842) espista


espista
senior tag

Sziasztok!
Az összefoglalót elolvastam, de lenne néhány kérdésem. A gearbest.com-ról nem ajánlot, nem érdemes rendelni? Elég nagy a diferencia az oneplus.net-hez képest. 500$ vs 500 Euro.

Romani ite domum!

(#1843) macii97 válasza espista (#1842) üzenetére


macii97
senior tag

Az olcsóbbságétt cserébe 2 év futáros garanciáról mondasz le :) neked kell dönteni

(#1844) YAS-dude válasza espista (#1842) üzenetére


YAS-dude
őstag

+vám+áfa a gearbest árra?

(#1845) Timer válasza YAS-dude (#1844) üzenetére


Timer
veterán

Nem kell, mert ott az EU Express pár dollárért, és minden ilyen történet letudott. Mondjuk a 2 év gari miatt biztos nem venném máshonnan, csak a oneplus-tól.

(#1846) gonorrea


gonorrea
senior tag

A vicces UPS (remélem soha többet nem kell velük összefutnom):
Megrendeltem a telefont 5-én reggel, 7 óta Vecsésen van, azóta ígérgetik a kiszállítást, egyszer azt írják futárnál van, egyszer azt, hogy műszaki hiba miatt mégsem inult el (este 10 után). Persze kifizettem a felárat, hogy azon a héten megkapjam, most azt írják hogy 2. kézbesítéskor a címzett nem állt rendelkezésre:
ZALASZANTO, HU 2018/02/13 16:57 A második kézbesítési kísérletkor a címzett nem állt rendelkezésre. Végső kísérletet fogunk tenni.
Vecses, Hungary 2018/02/13 5:42 Útban a kézbesítés felé
2018/02/13 5:42 Behozatal beolvasás
Vecses, Hungary 2018/02/12 19:41 A második felvételi kísérletkor a csomag nem volt kész. Második kísérletet fogunk tenni.
2018/02/12 3:36 Útban a kézbesítés felé
2018/02/12 3:36 Behozatal beolvasás
Vecses, Hungary 2018/02/09 23:09 Behozatal beolvasás
2018/02/09 22:24 Műszaki hiba késedelmet okozott. A kézbesítési dátumot a lehető leghamarabb frissítjük.
2018/02/09 5:38 Célállomás beolvasás
2018/02/09 5:38 Behozatal beolvasás
Vecses, Hungary 2018/02/08 21:04 A csomag a jövőbeni kézbesítésig visszatartva.
2018/02/08 16:00 A csomag a jövőbeni kézbesítésig visszatartva.
2018/02/08 4:15 Célállomás beolvasás
2018/02/08 4:15 Behozatal beolvasás
Vecses, Hungary 2018/02/07 22:30 Behozatal beolvasás
2018/02/07 9:42 Célállomás beolvasás
2018/02/07 9:42 Behozatal beolvasás
2018/02/07 9:42 Célállomás beolvasás
2018/02/07 9:42 Behozatal beolvasás
2018/02/07 8:30 Érkezésbeolvasás
Budapest, Hungary 2018/02/07 8:20 Kiindulásiállomás beolvasás
2018/02/07 7:57 Érkezésbeolvasás
Prague, Czechia 2018/02/07 6:56 Kiindulásiállomás beolvasás
2018/02/07 5:52 Érkezésbeolvasás
Koeln, Germany 2018/02/07 4:38 Kiindulásiállomás beolvasás
Poznan, Poland 2018/02/06 21:41 Kiindulásiállomás beolvasás
2018/02/06 19:35 Kivitel beolvasás
2018/02/06 19:30 Érkezésbeolvasás
Gorzow Wielkopolski, Poland 2018/02/06 17:40 Kiindulásiállomás beolvasás
2018/02/06 13:39 Származásbeolvasás
2018/02/06 13:12 Felvételbeolvasás
Poland 2018/02/06 9:34 Megbízás feldolgozva: UPS átveheti

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#1847) Bilux válasza gonorrea (#1846) üzenetére


Bilux
veterán

Adtál meg telefonszámot? Én csütörtökön rendeltem és hétfőn meg is kaptam. Futár hívott 17:28-kor hogy pár perc és a címen van. Lementem és ott is volt.

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#1848) gonorrea válasza Bilux (#1847) üzenetére


gonorrea
senior tag

Persze, cím, telefonszám. Csütörtök óta itthon van valaki szabadságon, még most is azt mondta az ügyfélszolgálatos, hogy 16.57kor volt itt a futár, de nem talált senkit :((( Nem telefonált, dudált, kopogot stb, én hívtam őket 16.43-kor hogy akkor ma sem, mert feljelentést teszek erre írták hogy 16.57-kor kerestek, hívtam egyből őket megint, ment a szabadkozás, hogy írnak neki forduljon vissza (persze-persze)
Én 200 Km-re lakok Bp-től, gondolom nincs most erre fuvar

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#1849) gonorrea


gonorrea
senior tag

Ups hungary Sajnos én is így járok velük :(((

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#1850) macii97 válasza gonorrea (#1846) üzenetére


macii97
senior tag

Értem a problémát, de a nyomkövetés bemásolását picit feleslegesnek tartom, semmit nem ad hozzá a hsz első feléhez, mostmár mindegy elfér, és nem is csak neked szól (nem ez az egyetlen ilyen hsz eddig), ezt mellőzzük ha szabad kérni (főleg ilyen hosszan). Köszi szépen :R

Egyébként valóban van panasz az ups-re, ezért én inkabb az ingyenes szállítást szoktam javasolni, 1 nappal később ér ide kb mint a fizetős, nem egy nagy különbség...Persze ez téged nem vigasztal...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.