Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:59:15

LOGOUT.hu

ONEPLUS 5T ÖSSZEFOGLALÓ
OLVASD EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) Kornel válasza Norbi. (#297) üzenetére


Kornel
veterán

Őszintén?
Nem látom a különbséget.
Sőt.
Mintha több részlet lenne az 5T-nel.

(#302) Blizzardking válasza Kornel (#301) üzenetére


Blizzardking
őstag

Ennél is jobb az 5T. Kezd viccessé válni a dolog. Emberek ébresztő, vannak képek!
Innentől aki szerint szar a kamerája, linkeljen be részletnagyításokat az összehasonlító képekből ugyanarról a részletről.

Köszi Tesco!

[ Szerkesztve ]

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#303) Kornel válasza Blizzardking (#302) üzenetére


Kornel
veterán

Ennyi.

(#304) Blizzardking válasza RaveForce (#296) üzenetére


Blizzardking
őstag

"hogy az imadatod targyarol leirjak a tenyeket"

A jobb oldali piros autós képen áll egy szürke Octavia a második sorban az oszloptól balra. GXX-711 a rendszáma (ezt az 5T képről néztem le). Meg tudnád erősíteni? ;]
Na ez pl egy tény. ;)

[ Szerkesztve ]

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#305) Norbi. válasza Blizzardking (#302) üzenetére


Norbi.
őstag

Nekem eddig teljesen pozitivak a tapasztalaim, de hat nem vagyok profi fotos, mint itt a topik 90 szazaleka.
Az X 1-2 kepen szinhelyesebb volt, de csak minimalisan, ha direkt a kulonbsegeket kerestem, akkor lattam. Meg, majd csinalok egy ejszakai osszehasonlito tesztet es akkor le lehet zarni ezt a kamera dolgot. :)

(#306) Kornel válasza Blizzardking (#304) üzenetére


Kornel
veterán

Ezt néztem az iPhone X-nel is, hogy egy messzibb lévő szöveg már nem olvasható.

Tesco: köszi a (leendő) tulajok nevében is :)

[ Szerkesztve ]

(#307) RetepNyaraB válasza Kornel (#306) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Nagyon függ az egész attól, hova teszi az automatika a fókuszt és Te ehhez képest mit nézel össze mivel. Így nem lehet kamerát hasonlítani igazából. Adott helyszínen, adott időpontban, megegyező témára (fókusz) és megegyező (manuális) beállításokkal lehet érdemben tesztelni valamit.

Egyébként (#297) Tesco Value képei elég jó alapot nyújtanak főleg, hogy milyen árkülönbségű eszközökről beszélünk. Bizonyára nem fog lecsengeni a dolog még egy darabig és magam részéről rettenetesen várom azt a decemberi szoftver ápdétet :R
Szívesen maradnék OP tulaj továbbra is :)

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#308) Kornel válasza RetepNyaraB (#307) üzenetére


Kornel
veterán

Szerintem a felhasználók 90+%-a az életben nem fog manuális módban fényképezni, azért elég fontos, hogy manuális módban milyen képeket lő egy telefon.
Szerintem.

(#309) Norbi. válasza RetepNyaraB (#307) üzenetére


Norbi.
őstag

Persze, nem profi teszt. Alapnak jo. De legtobb ember szerintem automataba hasznalja ugy is. Bar, Atlag Pista, aki lesz*rja a telefonokat, nem ezt veszi, hanem az aktualis Samsungot.

#310 RetepNyaraB: Nagyjabol ugyan oda lott a ket telo.

[ Szerkesztve ]

(#310) RetepNyaraB válasza Kornel (#308) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Mármint automatán mondod, nem?
Természetesen igazad van, csak a hasonlítás egyszerűen nem pontos, ha a teló máshová élesít. Irreleváns az olvasható rendszám, ha nem oda lőtt a másik gép.
Egyébként az általam most már gyomorrontásnyi látott tesztkép után úgy nézem ilyet is, olyat is tud az OP5T.
Tehát pontosan is képes rajzolni, meg Van Gogh stílusában is. Ez mindenképp szoftver gondra utal és nagyon várom, hogy javítsanak rajta. Sok vevőt nyernének vele.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#311) Blizzardking válasza RetepNyaraB (#307) üzenetére


Blizzardking
őstag

Ha már 400x-os nagyításon lupéval kell vadászni a különbségeket, úgy érzem az egész fikázás okafogyottá válik. Ja és az S8 összes képén van valami boldogsárga fátyol, szóval már az automata whitebalance is elég gyér. Kontrasztban is jobb az 5T, tudom hogy most a HDR a divat dildó, de tök nem HDR igényű képeknél kontraszttalan mosadék a többi. Ami fekete a valóságban az a képen se legyen már középszürke csak mert HDR reneszánsz van. Pl alul a fekete kövek.

szerk - a Van Gogh-ra az én megoldásom: ment egy raw-ot alapból mindegyik képről, amit taskerban (amit garancia vesztés nélkül tudok root jogokkal futtatni ;] ) az utolsókat mindig törlöm. És ha szembejön velem életem Pulitzer díj-gyanús töbmmillió dollárért eladható katasztrófafotója, akkor annak duzzogva nekiülök és megcsinálom a rawot :D

[ Szerkesztve ]

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#312) ToniSoprano válasza Norbi. (#297) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Valami normális géppel kellett volna összehahosonlítani, az Iphonoknak gyengébbek között van a kamerájuk, ha vakteszt van mindig leszerepelnek.
Egyébként meg szerintem egész jó az 5T kamerája, a Samuk pl. s7, s8. Lg G6 meg túlélesítnek megy/ment is a szapulás rendesen emiatt a mobil fotós szakmai topikban:
s7 túlélesítés
G6 túlélesítés

[ Szerkesztve ]

(#313) fapad


fapad
újonc

érdeklődnék 5T tulajoktól, hogy a wifi direct-es file megosztás működik-e?

mert az sima 5-ön nem fel sem ajánlja ezt a lehetőséget, és sem küldeni sem fogadni nem tud.

(#314) TheZukker válasza RetepNyaraB (#310) üzenetére


TheZukker
tag

Igen, én is ezt vettem észre a saját készülékemen. Ingadozik, valamit jól kezel, valamit nem. Várjuk az updatet, én hiszek bennük. :)

(#315) Blizzardking válasza fapad (#313) üzenetére


Blizzardking
őstag

Melyik romon?

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#316) mjani1172 válasza Norbi. (#297) üzenetére


mjani1172
addikt

Szerintem teljesen jó a kamera, de ezt már írtam régebben is.

(#317) Norbi. válasza ToniSoprano (#312) üzenetére


Norbi.
őstag

Korabban linkeltem S8 plussal is hasonlot.;)

(#318) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

Van arról valami info, milyen DAC van benne?
Az OPO-ban emlékeim szerint Yamaha volt, ami csak azért érdekes, mert a stock Qualcomm DAC nem egy tigris hangminőségben. Erről biztos nem szeretnék vitatkozni, csak az infó érdekelne, mert nem találtam egyelőre.

Azt már csak félve jegyzem meg, hogy szívesen összehallgatnám a két készüléket Pesten valahol, minimum egy Poweramp alpha 3 build társaságában, de még inkább ugyanez+ARISE Opus Magnummal.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#319) d900t válasza janeszgol (#3) üzenetére


d900t
senior tag

Történetesen 499€-ért vettem az Amazonon Galaxy S8-at., és még véletlenül sem a Jakob von Buga Gmbh-tól, hanem közvetlenül a Samsungtól. Jó igaz, Black Friday-Cyber Monday hét volt, de nekem bőven elég évente egyszer telefont vennem, akkor meg mindig olcsóbb. A OnePlus ára meg csak egy irányba mozog, lehet neki vízkereszt vagy hamvazószerda vagy amit akartok.

A 1+ addig játszott, amíg 300€-t kóstált, de ennyi pénzért már tök komolytalan.

(#320) Kornel válasza d900t (#319) üzenetére


Kornel
veterán

Dual SIM-es?
Garancia itthon is él?
Egyébként én 449-ért vettem a Oneplus-t, akkor én nyertem? :U

(#321) beneszilo


beneszilo
tag

Sziasztok!

Hétfőn rendeltem a 8/128 változatot prio szállítással. A 10 százalékos A rossz időjárási körülmények miatt 1 nap késéssel, pénteken kézbesítette a UPS. Eddig maximálisan elégedett vagyok (ZUK Z1-ről váltottam). Az összeszerelésre es anyaghasználatra nem lehet panasz, minőségi érzést kelt a telefon. A kijelző színei gyönyörűek, fényerejét tekintve is rendben van. A telefon brutálisan gyors, nem tudtam még megakasztani, nagyon jól optimalizált a rendszer. SoT kb 6-7 óra között alakul két simmel, wifin, böngészéssel, sok youtube és spotify használattal, bluetooth-os hifihez kapcsolódva. Mobilnettel, sok navigációval szerintem inkább 5 óra körül lehet. A SD835 és a rendszer nagyon takarékos, nincsenek beragadt appok, amik zabálják az akksit. DE, a dash charge miatt egy bizonyos szint felett mindegy az üzemidő, annyira gyors, hogy az én töltési szokásaimat már most megváltoztatta. Ez az első telefonom, amit nem hagyok éjjel a töltőn, reggel a tusolás és reggelizés alatt bőven elég szuflát pumpál az akksiba, hogy kibírja a napot.
Ami a kamerát illeti, nekem megfelel, szoftveresen nyilván lehetne csiszolni rajta. Itt van pár teljesen amatőr kép. Instagramra, facebookra, néha normális (nem A/3) méretben nyomtatásra szerintem teljesen jó.

Persze mondják a haverok, hogy ennyiért hüvelyt, esnyócat, szifont lehet venni, de nekem dual simes androidos telefon kellett. Samu UI-t, emui-t nem szeretem, ez a telefon tetszett, és egyelőre nagy megelégedéssel használom.

(#322) d900t válasza Kornel (#320) üzenetére


d900t
senior tag

Szerintem nem nyertél.
Ne haragudj, de még 449€-ért sem találom meg benne a selling pointot.

A gari itthon is, bármelyik magyar márkaszervizbe bevihetem, ahogy te is. Mondjuk neked könnyebb választani, mert egy darab sincs belőle, csak a levelezős b@sz@kodós gari létezik.

[ Szerkesztve ]

(#323) Norbi. válasza RetepNyaraB (#318) üzenetére


Norbi.
őstag

Ha jársz a Váci úti Tecskòba az enyem kipròbálhatod. :)

(#324) Edge válasza d900t (#322) üzenetére


Edge
veterán

akkor légy boldog az s8-addal és byebye, senki sem kíváncsi itt rá arra mérget vehetsz haver... ;]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#325) Kornel válasza d900t (#322) üzenetére


Kornel
veterán

Ahogy előttem is írták, viszlát.

Az meg hogy a hozzászólásom lényegi pontjára még válaszolni se tudsz, sajnos jól tükrözi a magyar oktatási rendszer jelenlegi állapotát. Egy két három mondatos szövegből sem sikerül megérteni a lényeget.

[ Szerkesztve ]

(#326) d900t válasza Edge (#324) üzenetére


d900t
senior tag

És még csak nem is magamnak vettem, hanem a nejemnek.
Egyébként 5 éve csak Oppom van, de lassan eljött a kiábrándulás ideje.
Idén az Oppostyle bezárása után nagyon ott tartottam, hogy áttérek 1+ra, de ennek egyre kisebb az esélye.
Az elmúlt egy év a langyos innováció és az intenziv áremelés jegyében telt el.
Az értelmetlen RAM pakolgatással csak el akarják terelni figyelmet arról, hogy a cég zsákutcába futott.

(#327) Menthirist válasza d900t (#326) üzenetére


Menthirist
veterán

Miért nem vettél még tizet :D

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#328) BLC


BLC
tag

Érdemi kérdéseim lennének a tulajdonosok felé:
- Mennyire hangos a csengetési hangerő?
- Mennyire erős a vibra, azaz mennyire rezeg?

Előre is köszönöm a válaszokat.

(#329) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Piszok szép :K
Kamera meg nagyon ütős

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#330) macii97 válasza d900t (#326) üzenetére


macii97
senior tag

Miért, úgy alapból a telefonos iparág nincs zsákutcában? Minden évben vagy 1-2 vonat amire felülnek a gyártók (18:9, faceid, edge kijelző, no jack stb) az éppen azévi betevő reményében. De látványos, érdemi fejlődés nincsen sehol, pl az akksik kapacitásában.
Egyébként a Oneplus a One-tól az 5T-ig azért elég nagy utat járt be, lett normális rendelési felület (meghívók helyett), remek rendszer, amit frissítenek is (lásd 3/3t), normális support. Egyébként a telefonjait sosem hívta a legjobbnak, tudtommal mégcsak flagshipnek sem, maximum flagship killernek, ami nem ugyanaz, ha tudunk angolul.
Az, hogy az ár növekszik köszönhető az alkatrészek drágulásának,a minőség javulásának, a felhasználói elvárások növekedésének (pl műanyagból mindjárt olcsóbb lenne az 5t, meg gorilla glass helyett valami noname üveggel de az jelentősen rontja a megítélését egy telefonnak), illetve a Oneplusnál is egyre több emberre van szükség, akiket fizetni kell.
Az intenzív áremelkedés évében vagyunk (lásd apple 380/440 ezres iphone x-e). Az hogy egy telefont black fridayon be tudtál szerezni 500 dolcsiért, az egy dolog. De ha egy átlag felhasználó szemével nézed, hogy ő nem rendel az amazonról, hanem megbízható hazai weboldalt/forgalmazót keres, akkor máris más tészta. A Oneplus ezt biztosítani tudja Magyarországon, ráadás nem 1, hanem 2 év (egyáltalán nem baxakodós garanciával, sőt inkább kényelmes) teljeskörű garanciával.
Alapvetően mindenki érzi, hogy ő a "célpiaca" egy terméknek vagy sem. Ha a válasz igen, akkor vegye meg a telefont, és élvezze. Ha NEM, akkor eszébe se jusson, keressen mást, adott esetben drágábban, olcsóbban.

BLC: Hangosnak hangos, de a vibra közepes sajnos, nem túl erős.

[ Szerkesztve ]

(#331) mjani1172 válasza Kornel (#320) üzenetére


mjani1172
addikt

Töröljük.

[ Szerkesztve ]

(#332) Blizzardking


Blizzardking
őstag

Pont ebből látszik hogy milyen remekbeszabott teló lett ez, hogy kiknek csípi a szemét és mennyire.
Samsung = néptelefon operettjúzereknek, Szifon = néptelefon identitásjobbágyoknak és/vagy szellemi napköziseknek, Huawei = fasza csak túl zárt rendszer, és a NemUI se egy OOS.
Aki példálózik egyéb márkákkal, a dual simes verzióval tegye ha lehet. Amúgy meg root nélküli herélt és már eleve elbaltázott rendszerekkel se nagyon kéne példálózni, egy Vipert vagy egy normális Taskert nem tudtok alátenni, mehet a manuális kapcsolgatás, levelezés a TMX-szel, és végső elkeseredésben képek nézegetése nagyítóval 400% nagyításon.
Aki meg folyton innovációt vár, az nézze már meg hogy milyen innováció történt a marketing bullshit mögött és mikor.
Egy tisztességesen összerakott, gyors, frankó telefon egy ász OS-el és korlátlan testreszabhatósággal, kiemelkedő üzemidővel és egyedülálló töltési képességekkel, mindez remek áron. Mi kell még? Libériás inas aki egy "menő vagy" táblával sétál a tulaj mögött? Ja hogy magyarázni kell a haveroknak mi az a 1+
Ez van amikor valaki megfelelési kényszerből vásárol, és haraszik azokra akik nem.

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#333) Kornel válasza mjani1172 (#331) üzenetére


Kornel
veterán

Mit törölünk? :)

(#334) d900t válasza Kornel (#325) üzenetére


d900t
senior tag

Nem tudom, hogy mi közöm is van a mai oktatási rendszerhez, lévén éppen 20 éve kaptam meg az utolsó diplomámat.

A felfogóképességemmel semmi baj, ha pedig azzal vádolsz, hogy felületesem olvasok, akkor lécci legyél már olyan tündérbogyó, és még egyszer szép lassan, - ahogy csak egy anya beszél a hülye fiához - olvasd már át, hogy mit is írtam.

Ez itt nem a "OnePlus tulajok, sz.pjuk egymás f4szát" topik. Az nem vitastílus, hogy elzavarsz valakit a fórumról, akinek a véleménye nem egyezik a tieddel. Másrészről ehhez a fórumhoz lényegesen több kötődésem van, mint neked, igaz tán akkor írtam ide utoljára, amikor te még a csattogó lepkét tologattad az bölcsőde előkészítőben. Szóval, helyezd vissza magad nyugiba és érvelj, miért is kéne beleszerelmesednem ebbe a cuccba ;)

(#335) Kornel válasza d900t (#334) üzenetére


Kornel
veterán

A stílus maga az ember.
Ez a topic pár napos, elég szép érv, hogy itt nőttél fel.
Az eredeti felvetésre pedig még mindig nem válaszoltál, de nyugodtan folytasd tovább a fröcsögést :N

(#336) Blizzardking válasza d900t (#334) üzenetére


Blizzardking
őstag

"és érvelj, miért is kéne beleszerelmesednem ebbe a cuccba"
Jézus, dehogy kéne. Főleg hogy írtad, hogy felnőtt vagy...

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#337) ispi válasza d900t (#334) üzenetére


ispi
tag

Nem kell beleszerelmesedned ebbe a cuccba, de azért kár volt billentyűzetet ragadnod, hogy egy OP 5T topikban közöld, hogy hol és mennyiért, milyen akció keretében vettél S8-at és, hogy mégse legyen annyira feltűnő a dolog, hogy úgy tűnjön, hogy a topic témájához kapcsolódik amúgy az iromány, még egy szösszenet is a végére, hogy az OP ára amúgy rossz irányba mozog. Senkit nem érdekel egyik sem. Itt legtöbbünket az OP 5T érdekelne, ha egyesek hagynák, mivel ez -a feltételezés ellenére- egy "OnePlus tulajok, sz.pjuk egymás f4szát" topik, ahogy rendkívül találóan megjegyezted és mivel ez egy intim dolog, örülnénk, hogy az, aki nem akar részt venni a csoportos jóban, az ne tartson gyertyát, az ajtót pedig csukja be. Kívülről. A senior tagú, sok diplomás fórumkötődést pedig rendkívül tiszteljük, már a csattogós lepke tologatása közben is felnéztünk mindenkire, aki hasonló előélettel rendelkezett...

Szóval akkor lehetne szó a továbbiakban magáról a készülékről, más készülékeket kizárólag a tényszerű összehasonlítás céljából megemlítve?

Csak az normális, akit nem ismersz eléggé.

(#338) RaveForce


RaveForce
veterán

Nah alakul a 1+ vermes, foggal-korommel tipusu user-bazisa is ugylatom... lehetne egy szint.. :(

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#339) makopeter válasza RaveForce (#338) üzenetére


makopeter
tag

Ha valamit nem próbálsz ki, nehéz róla véleményt alkotni, de sokaknak mégis sikerül.
Szerinted egy OnePlus topikban kit érdekel hogy az S8 jobb vétel 200 ezerért vagy akcióban 150-ért.
Elárulom senkit. És sajnos pont azok akik ezt állítják,
nem tudják érvekkel alátámasztani a véleményüket, csak ide trollkodnak. És még az elégedett OP tulajok a hülyék hát persze...

(#341) TheZukker válasza RaveForce (#338) üzenetére


TheZukker
tag

Nézd, minden ember elfogult. Vagy egy szent márka felé, vagy az ugyancsak szent, természetesen mindig objektív, racionális önnön véleménye felé. Vagy mindkettő, az ő nyilaiktól meg a jóIsten mentsen meg, ugye.

Ez mindenhol, mindenben így van, hitviták ide, vagy oda húzó emberekkel mindig lesznek, és ezt te is tudod. De egy intézményes felekezethez se mész oda, hogy te beleszállnál, de hát mégiscsak mekkora szar már, hogy nem ehetsz húst x ideig. Az, hogy nem tetszik valami, és leírja valaki, azzal semmi gond. Amikor ezt olyan stílusban teszik, hogy közben az összegyűlteket is hülyének nézik (mert lássuk be, azok a kommentek, amik arról szólnak, hogy s8at német amazonról 200ért már megkapsz, mer az 5T kamerája mekkora szar, a Samu meg mennyivel jobb vétel, azoknak van ilyen kihallása is, ha nem is úgy értette az illető eredetileg) akkor jó, hogy idegesek lesznek az emberek, és beindul a már említett elfogultság.

Nem rád gondoltam, csak a kommentedre reagáltam (=ne vedd magadra) le a saját véleményem. Lehet ekézni ezt is.

[ Szerkesztve ]

(#342) makopeter válasza Kornel (#340) üzenetére


makopeter
tag

Ahogy írták többen is, általában minden új topikban ez megy. Nekem ez újdonság, most először veszek megjelenés környékén flagshipet, akarom mondani flagship killert. ;]
Néhány nap alatt lecseng a dolog szerintem, utána béke lesz. :)

(#343) TheZukker válasza makopeter (#342) üzenetére


TheZukker
tag

Sokan jöttünk át a bejelentős topikból, ott már megy egy ideje. Én ráérek, kivárom azt a beígért békét. :)

(#344) salieri. válasza Kornel (#340) üzenetére


salieri.
őstag

Szerintem legyél te :P

(#345) Kornel válasza salieri. (#344) üzenetére


Kornel
veterán

Kizárt, én a fél topicot törölném ;]

(#346) S e t h válasza makopeter (#342) üzenetére


S e t h
nagyúr

Igen, béke lesz, mert megnyugszanak a vérfanok, akik agyvérzést kapnak, ha vki kritizálja a drágaszágukat.
Nem, nem tudják figyelmen kívül hagyni, átlépni rajta, hanem generálják a fosh cunamit.
És igen, ez megy szinte minden teszt alatti topikban, elértékelenítve a szakmaiságot.
Lassan érdemesebb kizárólag külföldi oldalakra koncentrálni, mert röhej ez a cicaharc xaros használati tárgyak miatt.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#347) D1Rect válasza makopeter (#339) üzenetére


D1Rect
félisten

Engem például érdekelne, de az S8 több olyan tulajdonsággal rendelkezik ami számomra dealbreaker, ezért még 300€-ért se kéne.

(#348) sszemtelen válasza D1Rect (#347) üzenetére


sszemtelen
őstag

Miért? Nem jó hogy ötből négy alkalommal a kamerára nyúlsz rá az ujjlenyomat olvasó helyett? Vagy esetleg a dash-nál lassabb töltés? *muhahaha*
(igen, bökködtem S8-at, és nem véletlenül lett a vége egy 5T)

(#349) S e t h válasza sszemtelen (#348) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ha vki ötből négyszer téveszti el, az keresse fel a háziorvosát, mert akár később súlyosabbá váló neurológiai probléma is állhat a háttérben.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#350) D1Rect válasza S e t h (#349) üzenetére


D1Rect
félisten

Ha nem találod el, legalább megkérdezheted Bixby-t, hogy hol van. Ő külön gombot kapott. ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.