Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:59:15

LOGOUT.hu

ONEPLUS 5T ÖSSZEFOGLALÓ
OLVASD EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3001) Divinity


Divinity
őstag

MKBHD
Hát igen, az a kamera továbbra sem lépett előre sokat. Mindent hypeol Marques is de a kameránál már maximum a "fine" hangzik el.:(
Bár a P valószínűleg javítani fog a dupla kamerás telefonokon amúgy is hisz érkezik a natív support

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#3002) #42098752 válasza Viper26 (#3000) üzenetére


#42098752
törölt tag

3 napot működött egy töltéssel?

(#3003) ßrainiac


ßrainiac
addikt

Van meg akinek hasznalat kozben egyszer csak eltunik a wifi ikon a status barrol es utana tok nehez visszacsatlakozni?

Igy bemegyek a wifi menube es alig listazza ki a kornyeken levo halozatokat. Mintha ki-bekapcsoltam volna a modult.

(#3004) redbiro


redbiro
őstag

updaterrel tölthető az 5.1.2

[ Szerkesztve ]

it never gets easier, you just go faster

(#3005) ßrainiac válasza redbiro (#3004) üzenetére


ßrainiac
addikt

Hoppa, ez lehet h javitja is a korabban emlitett wifi issuet :C

Thx!

(#3006) cirx válasza redbiro (#3004) üzenetére


cirx
senior tag

1650 MB!? :Y :Y

S23 GREEN

(#3007) YAS-dude válasza cirx (#3006) üzenetére


YAS-dude
őstag

Mindig ekörül van a teljes rom (azt tölti le ha látja hogy rootolt a rendszer).

(#3008) ßrainiac válasza YAS-dude (#3007) üzenetére


ßrainiac
addikt

En incrementalt valasztottam es nem is rootolt, de letoltotte az egeszet.

Minden esetre nem zavar, letoroltem install utan. Raadasul azota feherebbek a fogaim es fogytam 5 kilot. Nekem megerte.

[ Szerkesztve ]

(#3009) nagyzzz válasza ßrainiac (#3008) üzenetére


nagyzzz
tag

Még nem használtam az Oxygen updateren keresztüli frissítést. Ha inkrementálist választasz akkor megmaradnak az adatok?

(#3010) ßrainiac válasza nagyzzz (#3009) üzenetére


ßrainiac
addikt

Igen, megmaradnak :)

(#3011) nagyzzz válasza ßrainiac (#3010) üzenetére


nagyzzz
tag

Köszi szépen, már megy is fel. Most néztem, hogy volt aki szerint javult az akkuidő. Nálad?

(#3012) ßrainiac válasza nagyzzz (#3011) üzenetére


ßrainiac
addikt

Semmi extra.

(#3013) macii97


macii97
senior tag

Open Beta 9 tölthető! :)

(#3014) Divinity


Divinity
őstag

How to enable Always on Display on the OnePlus 5, OnePlus 5T, and OnePlus 6
:))
OB 9-en tökéletesen működik, hogy az akkut mennyire zabálja majd holnap tudom megmondani. :D

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#3015) nagyzzz válasza ßrainiac (#3012) üzenetére


nagyzzz
tag

Így néhány nap elteltével igazad adok Neked, nem változott.

(#3016) Divinity válasza Divinity (#3014) üzenetére


Divinity
őstag

Na, OB 9-en végre rendesen néz ki az quick settings menu. Az AOD pedig elég jó. Hiányzott már az S8 után. :D AZ üzemidőt rontja de nem durva, pár százalékkal értem haza kevesebbel mint szoktam. Reggel 6:00 (~90%) - Este 8:30 (~40%) Ebbe volt 3 óra spotify és 3 óra + SOT. Eddig is ilyesmit produkált csak nem 40 hanem 45-50 között értem haza de lehet ez csak mai különlegesség. Szóval nem mérvadóan csökkenti az üzemidőt. :)

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#3017) Vagany válasza Divinity (#3016) üzenetére


Vagany
őstag

"Na, OB 9-en végre rendesen néz ki az quick settings menu"
Ezt hogy érted? Nem látok változást a 8-ashoz képest.

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#3018) gonorrea


gonorrea
senior tag

jött egy ilyen frissítés(i lehetőség): OP5TOxygen_43_1805230242, ha felteszem megmarad a root, ill a telepített app-ok, ill kezdhetem előről?

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#3019) Vagany válasza gonorrea (#3018) üzenetére


Vagany
őstag

Ez az 5.1.2 Oxigen. A root szerintem ugrik, az appok maradnak.

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#3020) gonorrea válasza Vagany (#3019) üzenetére


gonorrea
senior tag

:R root nem nagy gond, vissza kell tenni a twrp-t és utána megint magisk, gondolom

[ Szerkesztve ]

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#3021) YAS-dude válasza gonorrea (#3020) üzenetére


YAS-dude
őstag

Twrpből kell felrakni a fullos update zipet, aztán egyből a magisk zipet és kész.

(#3022) racerx válasza YAS-dude (#3021) üzenetére


racerx
őstag

Vagy az Oxygen updater app. és az mindent elintéz.

(#3023) gonorrea válasza YAS-dude (#3021) üzenetére


gonorrea
senior tag

twrp rakta fel (letöltés után restart, twrp elindult felment a frissítés), viszont azzal visszamegy a gyári recovery is, legalábbis nálam :DDD

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#3024) YAS-dude válasza gonorrea (#3023) üzenetére


YAS-dude
őstag

Az nem ugyanaz. Ha nem te telepíted, és nem rakod utána egyből vissza a magisket, akkor rebootkor visszakerül a gyári recovery.

(#3025) Divinity válasza Vagany (#3017) üzenetére


Divinity
őstag

Lehet, én OB6-ról mentem 9-re, ott még megvolt a hézag a Quick settings menuben

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#3026) nagyzzz


nagyzzz
tag

Mi a tapasztalat, a bétát mennyivel követi el a végleges?

(#3027) Timer válasza racerx (#3022) üzenetére


Timer
veterán

Ezt hogy érted? Én arra szoktam használni, hogy leszedje a full rom-ot, de aztán TWRP alól rakom fel, és frissiben szintén onnan a Magisk-et is ráhúzom. Az Oupdater ezt megoldja magától?

(#3028) racerx válasza Timer (#3027) üzenetére


racerx
őstag

Úgy hogy, leszedi a full romot (hisz rootolt és nyitott), majd ha azt választod hogy telepítse is akkor telepíti. Belép a twrp-be, rom felrak, magisk felrak (egymás után), majd ujraindít. Ua mint te manuálisan. De így még egyszerűbb :)

(#3029) Timer válasza racerx (#3028) üzenetére


Timer
veterán

Beszar*s, erről teljesen lemaradtam. Köszi az infót! BluSpark TWRP-vel is működik?

(#3030) racerx válasza Timer (#3029) üzenetére


racerx
őstag

Nekem az volt fent.

(#3031) Timer válasza racerx (#3030) üzenetére


Timer
veterán

Hmm, dupla köszi az infót! A hatost nem akartam rootolni, pont a flesselés plusz lépései miatt, de így átgondolom. Igazából én megcsinálom, nem azzal van a baj, hanem mikor el akarja adni az ember a telefont, úgy veszem észre, hogy a nyitott BL és a root miatt frissítés sokaknak gondot okoz, így inkább elállnak a vásárlástól. Így viszont, gyakorlatilag bárki meg tudja csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#3032) racerx válasza Timer (#3031) üzenetére


racerx
őstag

Én a Tool All In One-nal kb 2 per alatt unrootoltam majd visszazártam. Manuálisan is lehet könnyen. Én kikapcsoltam mindenféle védelmet (pattern, pin, ujjlenyomat), gyári OTA frissítés, gyári recovery, majd bl lock.
Így minden full gyári lesz.

(#3033) Timer válasza racerx (#3032) üzenetére


Timer
veterán

Korábban én is így csináltam a hármassal, és sima bootloop lett. Jó, hogy volt unbrick tool, így is öregedtem pár hónapot egy este alatt. Plusz, bezárás után is megmaradt a sárga szöveg indításkor, hiba volt már zárt a rendszer, és frissült is rendesen OTA-n.

(#3034) racerx válasza Timer (#3033) üzenetére


racerx
őstag

Hát hármason én is megszívtam vele (szintén unbrick tool, és leizzadás + öregedés :) ), de itt simán ment minden.

[ Szerkesztve ]

(#3035) YAS-dude


YAS-dude
őstag

Nem tudom van-e még rajtam kívül gcam megszállott, de lett közben camera lib fix v2.2 amivel nincs dot pattern hiba, megy a selfie kamera hdr és porté mód ÉS nem romlik el a face unlock sem.
A legutolsó arnova gcam verzióval (7.9.7) használom.

camera lib fix v2.2

(#3036) ßrainiac válasza YAS-dude (#3035) üzenetére


ßrainiac
addikt

Nagyon jol hangzik, ezer hala :R

Asszonynak rahekkelem gyorsan ^^

(kozben meg rettenetes varom h megjojjon a masodik OP6, az elsot visszakuldtem, mert porszem volt a lencse elott.. ideiglenesen G6-ot hasznalok, de elfarad tole a szemem, olyan kicsi ez az 5.7" :DDD)

[ Szerkesztve ]

(#3038) redbiro válasza YAS-dude (#3035) üzenetére


redbiro
őstag

ez csak roottal megy, ugye?

it never gets easier, you just go faster

(#3039) kenccsi válasza redbiro (#3038) üzenetére


kenccsi
tag

Így van, kisebb-nagyobb bugokkal anélkül is, amiről itt konkrétan szó van az csak root-tal.

(#3040) kenccsi válasza ßrainiac (#2976) üzenetére


kenccsi
tag

Megjött idő közben a tok (IMAK). Fennt van egy hete és imádom. Nagyon minőségi, mind fogásra mind illeszkedésre. Szóval köszönöm szépen a tippet!!

(#3041) ßrainiac válasza kenccsi (#3040) üzenetére


ßrainiac
addikt

Zsir, orulok h tetszik.

Asszem rendelek egyet a hatoshoz en is ^^

Kek v fekete lett?

(#3042) Viper26 válasza ßrainiac (#2976) üzenetére


Viper26
nagyúr

Ilyet rendeltem Pixelre (sandstone), csak még nem ért ide. :)

Pixel 7 | FR955

(#3043) ßrainiac válasza Viper26 (#3042) üzenetére


ßrainiac
addikt

Vegul az nyert OP6-tal szemben?

(#3044) Viper26 válasza ßrainiac (#3043) üzenetére


Viper26
nagyúr

:K

Pixel 7 | FR955

(#3045) racerx


racerx
őstag

No átléptem a Huawei P20 pro topicba, meg telefonba :). Meglátjuk, oszt lehet 6T-re jövök vissza, vagy hetesre :)

(#3046) kenccsi válasza ßrainiac (#3041) üzenetére


kenccsi
tag

Úgy alakult, hogy testvéremnek van aliexpress-es accountja, úgyhogy átdobtam neki, hogy rendeljen legyen szíves egy ilyet, viszont a színt nem tudtam eldönteni, mondtam lepjen meg. Úgyhogy mikor megérkezett láttam csak, hogy kék lett. Kedvenc színem és amúgyis azt szerettem volna igazából. Nagyon babán fest vele. :DDD

szerk.: Magában a csomagolásban küldtek egy fóliát is a telefonra, plusz egy ilyen gyűrűt ami a tok hátuljára erősíthető, biztosabb fogást ad, ha azon átbújtatott ujjal használja az ember... Nemtudom mi a neve, de biztos láttál már ilyet.. :DD (Használni mondjuk biztos nem fogom, de jó, hogy mit nem képesek 7$-ért cserébe küldeni)

[ Szerkesztve ]

(#3047) glugi válasza kenccsi (#3046) üzenetére


glugi
aktív tag

khm... selfiering... :D

(#3048) kenccsi válasza glugi (#3047) üzenetére


kenccsi
tag

Ma is tanultam valamit! Köszi! 😁😁

(#3049) cirx


cirx
senior tag

Na a hatos megkapta az időzíthető dnd módót. Szerintem mi is számíthatunk rá a későbbiekben. Nagyon helyes. :C

S23 GREEN

(#3050) YAS-dude válasza cirx (#3049) üzenetére


YAS-dude
őstag

Végülis még csak az op3 első openbeta kiadása óta sírja vissza mindenki a régi slider funkciókat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.