Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:59:15

LOGOUT.hu

ONEPLUS 5T ÖSSZEFOGLALÓ
OLVASD EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1301) Isti1111 válasza macii97 (#1277) üzenetére


Isti1111
újonc

Köszönöm!

Sandstone White-hoz rendeltem... már alig várom :)

(#1302) kcsa válasza Grande Ale (#1299) üzenetére


kcsa
veterán

Tudja, most csináltam ezt a screenshotot:

[ Szerkesztve ]

(#1303) Grande Ale válasza kcsa (#1302) üzenetére


Grande Ale
őstag

Köszönöm!

(#1304) Nunder válasza SharpSA (#1300) üzenetére


Nunder
őstag

Akkor ezek szerint tényleg kivették. Nem baj, csiszolgassanak csak rajta, messze nem volt tökéletes.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#1305) ChoSimba


ChoSimba
tag

"Lava Red OnePlus 5T goes on sale in India on January 20"

(#1306) viny


viny
tag

Sziasztok!

Hol lehet kikapcsolni az ujjlenyomat erzekelesekor adott rezgest?

Never underestimate the power of a sick mind!

(#1307) macii97 válasza viny (#1306) üzenetére


macii97
senior tag

Tudtommal sehol. :(

(#1308) viny válasza macii97 (#1307) üzenetére


viny
tag

Koszi!

... :(

Never underestimate the power of a sick mind!

(#1309) Vagany válasza viny (#1306) üzenetére


Vagany
őstag

Hangok és rezgés - rezgés koppintásra off ,de ez kilövi a képernyő érintés rezgést is :U

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#1310) macii97 válasza Vagany (#1309) üzenetére


macii97
senior tag

Ez nálam csak a kijelző rezgést nyomja ki, a fingerprint ugyanúgy rezeg.

(#1311) viny válasza macii97 (#1310) üzenetére


viny
tag

Dettó.

Never underestimate the power of a sick mind!

(#1312) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Sziasztok,

Az értesítésekkel kapcsolatban lenne egy megfigyelésem.
Korábban pl. az outlook értesítéseket ki tudtam törölni ha nem érdekelt de úgy látom a Oneplus esetében hiába húzom oldalra ott marad.
Továbbá azt is megfigyeltem, hogy ahogyan azt korábban már tapasztaltam a rendszer összevonja az értesítéseket egy sorba. Ezt ki lehetett korábban nyitni hogy lássad az összes egyedi értesítést (e-mail ebben az esetben). Ez jelenleg nem műkszik. :U
Tapasztalat nálatok?

(#1313) Vagany válasza macii97 (#1310) üzenetére


Vagany
őstag

Annyi hozzátartozik, hogy Oreo beta1 van fent, illetve, ha rossz ujjamat mutatom akkor rezeg, nem old fel, de felvett ujjlenyomattal, rendes feloldásra igy nem rezeg.

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#1314) fido75


fido75
tag

Sziasztok!

Javasoljatok légy szíves valamit arra, hogy a windows-t futtató pc-n lévő fájlokat elérhessem távolról is (nem WIFI-n).

(#1315) SharpSA válasza fido75 (#1314) üzenetére


SharpSA
veterán

Solid Explorer
Persze ehhez kell egy pár beállítás (PC-n, routeren).

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#1316) racerx


racerx
őstag

No megjött nekem is pár nap alatt a teló, BL unlock magisk meg is volt elsőre, be is laktam remekül. S8 után semmi de semmi hiányérzezetem sincs. (No nem mintha S8-al valami baj lett volna, nagyon jó telefon az is , csak nekem kicsi volt). Brutál gyors (ez nem ujdonság persze), reszponzívabb mint a Samu, ujjlenyomatolvasója is gyorsabb( nincs ugye tele számomra felesleges cuccokkal,,amiket persze package disablerrel lehet tiltani, de mégis..), jobban érzékel, helye is jobb (bár nekem a Samuéval se volt sok gondom), az arc alapú feloldás viszont valami brutál!! Egy szem pillantás alatt felold, jobbról balról alulról felülről, szemüvegben, borostásan.. bazz kemény nagyon. A záróképernyő szinte az értelmét is vesztette, eccerűen mihelyst ott vagyok, abban a pillanatban be is lép. Volt ilye face unlockom emlékeim szerint a G2/G4 en is, meg a SAmunál is, de ez teljesen más kategória...No meg az akksiidő is brutális, ezzel simán ehiszem hogy lehet 8-9 óra sotokat hozni lakásban wifin (de lehet hogy többet is).Fényképezőjét még annyira em néztem, de első blikkre nem látok nagy különbséget a Smuhoz viszonyítva, de majd később úgyis kiderül (jó kis konvertfotó :) ).
Szóval teljesen pozítív csalódás eddig (bár volt hármasom, nagyon szerettem is -de ez kategóriákkal különb), még úgy is hogy tudtam mire számíthatok.
JA és a gyári karbon bumper is teljesen OK, nem is kell más tok hozzá (Spigent el is felejtem).

(#1317) fido75 válasza SharpSA (#1315) üzenetére


fido75
tag

Szia! Sajnos azzal nem találtam rá megoldást, de a pushbullettel remekül működik.

(#1318) Free Rgc válasza racerx (#1316) üzenetére


Free Rgc
tag

Használd egészséggel! Gratulálunk! Az hogy nem pörög annyira a topic annyit jelent nincs probléma a telefonnal... :)

(#1319) bajaki


bajaki
őstag

Mostanában inkább csak read-only vagyok jelen, de most szeretnék néhány tapasztalatot megosztani veletek az általam rendelt fóliákkal és tokokkal kapcsolatban.

Én a gyárilag a telefonon lévő fóliával nem voltam teljesen megelégedve. Nálam nagyon gyűjtötte a szöszt, így arra a döntésre jutottam, hogy lecserélem.

Fóliák:
1. LEPHEE üvegfólia
- Nem vagyok vele tökéletesen megelégedve.
- Az előlapi hangszóró melletti részen nem tapad le rendesen, illetve a kijelző széleinél sem tökéletes. -
Mérete: egy nagyon picit keskenyebb mint a kijelző. Ezzel nem is lett volna probléma, de így hogy a széle picit levegős volt, így kicsit zavaró volt.
- Emellett ez a fólia szerintem kicsit rontja a képminőséget. A matt fóliákhoz tudnám hasonlítani, ahol egy kicsit homályos a kép (biztos van rá valami szakszó is).
- Összességében nem jött be.
KÉPEK

2. Nillkin 9H (nem a +-os változat)
- Aukción nyertem, ~800 Ft volt így.
- Mérete, akkora mint a fentebb tárgyalt LEPHEE is.
- A hangszónál, illetve a kijelző széleinél tökéletesen letapadt, egyedül az alsó kávánál maradt kb. 2 mm-en levegős, de azt réskitöltő folyadékkal orvosoltam.
- Képminőségen nem ront, ujjlenyomatokat sem gyűjti túlzottan.
- Teljesen meg vagyok vele elégedve, most is ez van a telefonon. Valószínűleg rendelek belőle még tartalékba is.
KÉPEK

3. Ebay-es, olcsó üvegfólia
- Erről sokat nem tudok nyilatkozni, nem raktam fel.
- Méretre akkora mint az előbb említettek, viszont itt az a rész, ami a LEPHEE-nél nem tapadt le a hangszórónál, az ki van vágva, szóval még akár jó is lehet.

4. CHYI fólia
- Ebből is rendeltem. Megérkezett, de nem helyeztem fel ezt sem.
- Elég minőséginek tűnik, az értékelések alapján, a képeket nézegetve szerintem a gyárihoz hasonló mértékig le kellene tapadnia.

Tokok:
1. Spigen Rugged Armor-féle koppintás
- Összességében nem rossz. Nem egy Spigen minőség, de elmegy, ennyit megér.
- Körben védi a telefont, gombok nyomáspontja jó, alert slider könnyen hozzáférhető marad.

2. Nillkin Frosted Shield
- Szokásos Nillkin minőség. Több telefonomhoz is használtam mér Frosted Shield-et, én szeretem, jó a tapintása.
- Túl nagy védelmet nem ad, de nem is lesz tőle sokkal vastagabb a telefon
KÉPEK

Jelenleg a Nillkin üveg és Frosted Shield kombinációt használom, nagyon elegáns így a telefon.
Érkezőben van még egy gyári Karbon Bumper tok is. Valószínűleg a mindennapok során azt fogom inkább használni.

[ Szerkesztve ]

(#1320) kcsa válasza bajaki (#1319) üzenetére


kcsa
veterán

A Frosted shield-em pénteken jött meg, egymilliószor (saccra :D) jobb mint a gyári szilikontok, amiben idáig tartottam. A gyári egyébként az antennacsíkokat be is karcolta, mert úgy vonzza a port mint a mágnes, és jól összedörzsölte. A telefonon is lett pár apró folt emiatt. Nem vagyok tokmániás (sőt), de annyira csúszós a telefon, hogy nekem is kellett valami.

A műanyagfóliákat (így a gyárit is) kifejezetten utálom, az üveget viszont szeretem, ebből szintén Nillkint rendeltem, de én 9H+ -t, ez még igencsak úton van ázsiából. A noname üvegfóliákkal már nem is kísérletezek, az ehhez a telefonhoz hasonlóan 2,5D-s Huaweim óta: ahhoz sem lehetett normálisat venni, ami nem csak a szélén tapad le, és nem fémpöttyös. Elvileg a Nillkin nem ilyen, meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

(#1321) racerx válasza bajaki (#1319) üzenetére


racerx
őstag

Gyári karbon bumber nagyon jó, nem is vágyom más tokra, így nem is nézegetem a jó bevált Spigen Neo Hybridet se. Minek..
Viszont nekem is úton van (elivel már itt van mo-n) a Nillkin +-os üvegem. OP3 ra az volt a legjobb, sokat kipróbálva.

(#1322) MrLando


MrLando
csendes újonc

Valaki tudna majd feldobni egy képet a nillkin h9+-os fóliáról? Nem nagyon láttam még,hogy áll telefonon.

(#1323) kcsa válasza racerx (#1321) üzenetére


kcsa
veterán

Ma hajnalban ért be nekem is az országba. Gyors szállításnak ígérkezik.

(#1324) racerx válasza MrLando (#1322) üzenetére


racerx
őstag

Youtube- on van, szerintem keress rá.
Más : viszont ahogy elnézem,az átlagos napi szokásaim mellett ráérek ezt a telót tölteni 2-3 naponta.. :). Nem is igen emlékszem mikor volt ilyen....

[ Szerkesztve ]

(#1325) kenccsi válasza bajaki (#1319) üzenetére


kenccsi
tag

Köszi a részletes leírást, nagyon jól jött, épp most akarok tokot is meg üveget is beszerezni. Már majdnem megrendeltem a frosted tokot, de akkor vettem észre, hogy a gombokat nem fedi, azt meg annyira nem szeretem, van esetleg ötleted melyik lehet hasonló minőségű ami fedi a gombokat is? Köszi előre is! :)

(#1326) bajaki válasza kenccsi (#1325) üzenetére


bajaki
őstag

Nem nagyon tudok sajnos.

Spigen tokokat szeretem még, Rugged Armort már árulnak az 5T-hez is, de sajnos nehéz beszerezni itthon.

(#1327) kcsa válasza kenccsi (#1325) üzenetére


kcsa
veterán

Úton van egy ilyen is[link],remélem hétfőn már meg is kapom. Valószínűleg felesleges lesz a nillkin mellett.

(#1328) macii97 válasza kcsa (#1327) üzenetére


macii97
senior tag

Nekem most egy ilyen (kék) van fent, kissé csúszós, és nincs igazán minőségi érzése. Kemény műanyag, tehát leejtésnél sem véd. Én is rendeltem egy nillkin frosted-et, hiába, mindig talál az ember valamit amit muszáj megvenni :)

(#1329) kenccsi válasza kcsa (#1327) üzenetére


kenccsi
tag

Esetleg majd ha meg jött irnál róla minőségben milyen? Meg köszönném. :)

(#1330) YAS-dude


YAS-dude
őstag

https://forums.oneplus.net/threads/credit-card-fraud.747206/

Aki véletlenül nem paypalon keresztül vásárolt a oneplustól, az figyelje a kártyája pénzforgalmát...

[ Szerkesztve ]

(#1331) SharpSA válasza YAS-dude (#1330) üzenetére


SharpSA
veterán

Nekem jött sms a banktól, hogy ideiglenesen letiltották a kártyát, hívjam fel őket. Fel is hívtam és azt mondták, hogy a rendszer azt szűrte ki, hogy lehet valahol kikerültek a kártya adatai. Le is lett tiltva a kártya véglegesen, küldik a másikat. Eddig nincs idegen tranzakció.

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#1332) macii97 válasza SharpSA (#1331) üzenetére


macii97
senior tag

Otp hívott szerdán engem is, ugyanez a sztori. 3 db 0 forintos tranzakció, apple iTunes, ami tuti nem én voltam, semmi közöm hozzájuk. :W
Lehet hogy nincs hozzá köze, de magyarázná a dolgot.

[ Szerkesztve ]

(#1333) kcsa


kcsa
veterán

De egyikőtök se kezdő fórumozó, miért nem paypal?

(#1334) macii97 válasza kcsa (#1333) üzenetére


macii97
senior tag

Jó kérdés, én a telefont paypallal fizettem, viszont utána akartam rendelni üveg+tokot (de aztán lemondtam raadásul), na ott valamiért kártya adatokat adtam meg fogalmam sincs miért.

A saját káromra akartam tanulni :) Mindegy, kár nem ért, a bank is gyorsan reagált, és persze remélem mást sem károsítottak meg közülünk a mocskok.

(#1335) SharpSA válasza kcsa (#1333) üzenetére


SharpSA
veterán

A 3-asat úgy vettem, de nem volt türelmem a PayPal-t újra beüzemelni. Egyébként meg úgy látszik jól működik a védelem. Ahogy írtam nekem még nincs idegen tranzakció, a költségeket vezetem mobil appban. Tudom mikor mire és mennyit költök.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#1336) kcsa válasza macii97 (#1334) üzenetére


kcsa
veterán

Mindegy is, csak furcsállom, netről máshogy nem is vásárolok. Ahol nem lehet használni, ott nem veszek semmit :)

Egyébként elárulták az otp-nél hogy honnan indult a tiltás?

(#1337) macii97 válasza kcsa (#1336) üzenetére


macii97
senior tag

Bocs, nem jön át a kérdés :B
Hogy érted, hogy honnan indult?

(#1338) kcsa válasza macii97 (#1337) üzenetére


kcsa
veterán

A tiltást vagy nemzetközi jelzések vagy gyanús kártyaforgalmi tendenciák miatt szokták indítani. A számlaforgalmad volt szokatlan, vagy "csak úgy" tiltották? :)

(#1339) macii97 válasza kcsa (#1338) üzenetére


macii97
senior tag

A számlaforgalom alapján. 13.40 körül történt a 3 db 0 ft-os tranzakció, 14.00kor már az ügyintéző hívott, hogy én voltam-e, de addigra már korlátozva volt a kártya állításuk szerint. Egyébként azt mondták, hogy az utóbbi időben ez elég gyakori eset.

(#1340) MrLando


MrLando
csendes újonc

Húha ez nem a legjobb előjel. Holnap veszem meg valószinűleg a telefont. Nincs paypal fiókom,de most eléggé elgondolkoztatott a dolog.

(#1341) kcsa válasza MrLando (#1340) üzenetére


kcsa
veterán

Anélkül egyébként se kezdj bele, hát még így :)

(#1342) racerx


racerx
őstag

No ránézek én is a számlámra (bár jön minden tranzakcióról sms), hogy mi a helyzet (meg lehe h beállítok valami alacsony vásárlási, kp felvételi határt ideiglenesen), mert 2 hete és is bankátyával fizettem.

(#1343) macii97 válasza racerx (#1342) üzenetére


macii97
senior tag

Ahogy én utánanéztem, nagyon valószínű hogy valami gáz van a Oneplus-nál, 500-1000 eurós/dolláros tranzakciókról is szó van, úgyhogy nem akarok pánikot kelteni, de mivel tömeges jelenségről van szó, aki bankkártyával vásárolt mostanában a Oneplus.net-en legyen elővigyázatos, mert megvan az esélye, hogy a bankkártya adatai rossz kezekbe kerültek! Érdemes lehet új kártyát kérni, vagy a hivatalos reakcióig egy másik számlára átmenteni a pénzt.

Csak azért emeltem ki, hogy aki átfutja csak a fórumot, ő is meglássa.

(#1344) racerx válasza macii97 (#1343) üzenetére


racerx
őstag

Én egyenlőre annyit tettem, hogy limitáltam a napi kp + várárlást 50 000 -re. Egyenlőre nem lépek mást.

(#1345) beeep146


beeep146
tag

Üdv!

Sajnos nálam sikeresek voltak, pénteken délelőtt hívott a bankom, hogy gyanús volt nekik 3 terhelés, az összegek zárolódtak, de a tranzakciók nem mentek végig, és a kártya tíltásra került a kérésemre.
Bankba be, csalás elleni eljárás megindult, 3-4 hét, és elvileg 100%, hogy a pénzt visszakapom. Kb. 200 ezer..

(#1346) macii97 válasza beeep146 (#1345) üzenetére


macii97
senior tag

Nagyon sajnálom! :(

(#1347) Menthirist


Menthirist
veterán

Lehet mégsem jártam annyira rosszul, hogy a paypal miatt buktam egy csomó pénzt az átváltás miatt...

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#1348) Gergosz2 válasza Menthirist (#1347) üzenetére


Gergosz2
veterán

ha velük váltattad a pénzt akkor igen, egyébként meg deviza eladásin is mehet.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#1349) macii97 válasza Menthirist (#1347) üzenetére


macii97
senior tag

Ez sem akadály, a paypalban át lehet állítani, hogy ne váltson, és akkor a bank fogja átváltani valamivel jobb árfolyamon.

(#1350) Menthirist válasza macii97 (#1349) üzenetére


Menthirist
veterán

igen, tudom, csak akkor még nem állítottam át, emiatt az átváltás miatt buktam rajta vagy 7-8 ezer forintot. Bosszankodtam is, hogy vehettem volna kártyával. De ezekszerint szerencse még így is. Amúgy azóta már át van állítva.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.