Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:59:15

LOGOUT.hu

ONEPLUS 5T ÖSSZEFOGLALÓ
OLVASD EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1851) gonorrea válasza macii97 (#1850) üzenetére


gonorrea
senior tag

igazad van, bocsánat, csak a düh munkálkodik bennem, és az egész nyomkövetés mutatja mekkora vicc az egész. Ha van rá mód töröld nyugodtan, vagy rövidítsd le ;)

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#1852) Csori72 válasza ezmivolt (#1839) üzenetére


Csori72
aktív tag

nekem úgy rémlik, h újraindításkor a sávból kimegy, de a beállításokba lépve azonnal elérhető a telepítés.

..:: 1+TTTTT ::..

(#1853) Csori72 válasza gonorrea (#1846) üzenetére


Csori72
aktív tag

ebben azért van pár hiba!
"2018/02/12 3:36 Útban a kézbesítés felé" ... kizárt dolog, h hajnal félnégykor kocsin legyen!!!

a másik hiba, h nincs benne első próbálkozásra utaló jelzés! második próbálkozás van bejegyezve kétszer! a műszaki hibát nem kezelhetik próbálkozásnak!
értesítést hagytak a levelesben a kézbesítés megkísérléséről? ... ha nem azzal is támadhatod őket.

ígérd meg neki, h rendőrségi feljelentést teszel, már csak a csomag értéke miatt is. ha szerencséd van másnap expressz kikézbesítik, viszont jobban jársz ez esetben ha lesátorozol a ház elé, mert 10mp és a futár elhúz! addig marad a ház előtt amíg megírja az értesítő cetlit.
a "nemrendeleksemmitUPSel" egy felesleges kijelentés! lerakják a telefont és jót nevetnek rajta.

..:: 1+TTTTT ::..

(#1854) gonorrea válasza Csori72 (#1853) üzenetére


gonorrea
senior tag

telefonon és emailban is jeleztem nekik a feljelentést, így 21.30kor módosították a kiszállítás időpontját holnapra. Igaz este 22.30kor még nem volt ott :(
cetlit be tudja hazudni, hogy eldobtam, viszont kocsi/telefon gps és cellainformációk alapján bukta neki

[ Szerkesztve ]

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#1855) Bilux


Bilux
veterán

Nekem most frissült

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#1856) nagyzzz válasza gonorrea (#1854) üzenetére


nagyzzz
tag

Ez tényleg gáz. Pláne úgy, hogy én standard módon rendeltem csütörtök este és hétfő reggel a DHL átadta. Azóta öröm és bódottá' Nekem nagyon bejön a telefon, gyors, szép a kijelző stb. Üzemidőről még nem mondanék véleményt, majd esetleg pár nap múlva.

(#1857) ßrainiac


ßrainiac
addikt

Pixel live wallpapers G6 topicbol, Ganzer altal linkelve

(#1858) Bilux válasza nagyzzz (#1856) üzenetére


Bilux
veterán

több mint 6 óra kijelzővel volt még 35% az akkumulátorban :C

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#1859) ßrainiac válasza Bilux (#1858) üzenetére


ßrainiac
addikt

jah, nem rossz :C

(#1860) racerx


racerx
őstag

Nekem az átlagos használati szokásommal 3 nap/4 óra SOT. Otthon csak wifin nem tudom mennyi lenne, mert annyi időm nincs nyomkodni 1 nap :)

(#1861) gonorrea


gonorrea
senior tag

Lábon kihordott pár agyvérzés, több folt ősz hajszál után (rendőrségi feljelentés beajánlásával) 5T tulaj lettem! Bocsánat, ha a kirohanásaim valakit bántottak :R

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#1862) mukisrác


mukisrác
aktív tag

Sziasztok, gyári fóliát mire érdemes lecserélni?
Eléggé karcos már. Rendeltem banggood-ról egy 9H, 0,3mmes tempred glass-t, de eléggé pontatlan, meg hólyagos felül a.
Esetleg ha van valakinek valami bővebb tapasztalta, be lehetne tenni az összefoglalóba..

[ Szerkesztve ]

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#1863) ßrainiac válasza mukisrác (#1862) üzenetére


ßrainiac
addikt

Nillkin amazing h+ pro az 2.5D-s es csak 0.2mm, en azzal kezdtem volna a probalgatast xD

(#1864) gonorrea


gonorrea
senior tag

Máris kérnék egy kis segítséget: használok kettő programot (transmission remote gui és JuiceSSH), ha wifivel használom őket semmi gond, viszont amint mobilnetről szeretném használni nem érem el vele az itthon dolgokat, pl TM connection timeout-ot ír. Másik telefonon ugyanazon beállítások mellett minden rendben. Van valami külön beállítás ami felett elsiklottam?

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#1865) YAS-dude válasza gonorrea (#1864) üzenetére


YAS-dude
őstag

Publikus az ip címed, nyitva a routered? Valahogy nem telefon problémának tűnik ez.

(#1866) macii97 válasza gonorrea (#1864) üzenetére


macii97
senior tag

Tippelek egyet: esetleg nem vagy véletlenül vodafone-os?? APN beállítások rendben vannak?

(#1867) gonorrea válasza macii97 (#1866) üzenetére


gonorrea
senior tag

de igen, viszont net megy rendesen, böngésző, közösségi dolgok-email minden megy viszot mobilnetről nem érem el a nasomat, csak wifiről, viszont napközben másik telefonról nem volt gond :(

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#1868) gonorrea válasza macii97 (#1866) üzenetére


gonorrea
senior tag

:R mea culpa persze nem olvastam, csak örültem hogy megy a net töröltem, most minden rendben :R

A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

(#1869) nagyzzz válasza mukisrác (#1862) üzenetére


nagyzzz
tag

Én erre megvettem a gyári üveget, de még nem tettem fel. Asszony 5-ösére Ultimate Shield 3D-t tettem, 12 gbp volt, az nagyon jól passzol.

(#1870) racerx válasza mukisrác (#1862) üzenetére


racerx
őstag

Nillkin nem rossz, de nem 100 %, os. A gyári jobb, de az drágább. Én párat próbáltam, (OP3-on is), sajnos a gyárinak nincs párja.,

(#1871) ßrainiac válasza racerx (#1870) üzenetére


ßrainiac
addikt

Mi a gond a Nillkinnel?

En felesegem es szulol G6-osara raktam fel es baromi jo minoseg, tetszik.

(#1872) kcsa válasza ßrainiac (#1871) üzenetére


kcsa
veterán

Nem fed teljesen (finoman szólva :) ), de még így jobb mint a nonamek zöme.

G6-on persze hogy jó, az nem ívelt üvegű. (afaik)

(#1873) sszemtelen


sszemtelen
őstag

Sziasztok! Van esetleg valami egy-két gombos módszer arra, hogy visszategyük a Nougat-os rendszert? Ez az oreo frissítés nem igazán jött be.. :/

(#1874) racerx válasza kcsa (#1872) üzenetére


racerx
őstag

Ez még nem is lenne annyira nagy gond egy tokban, de sajna pár helyen a szélén nem tapad oda, igaz alis folyadékkal orvosoltam,de páe nap után visszajött. Pedig tényleg vékonyka :). Egyébként tényleg nagyon jó, nekem is minden telefonon az volt. G2,G4 Op3, stb. De pl S8 ra, nilllin sentudott normálisat gyártani (mondjuk senki se....). A gyári a legjobb itt is, csak sajna drága. De ez van.

(#1875) cirx válasza sszemtelen (#1873) üzenetére


cirx
senior tag

Összefoglaló, utolsó bekezdés.

S23 GREEN

(#1876) sszemtelen


sszemtelen
őstag

Telefonról nem látszott, köszönöm! :)

(#1877) kcsa válasza racerx (#1874) üzenetére


kcsa
veterán

Nekem két napja van fent, és gyönyörűen fent van, nem áll el sehol. Pedig elég háklis vagyok erre :)

(#1878) ßrainiac válasza kcsa (#1877) üzenetére


ßrainiac
addikt

Gyari vagy Nillkin van fent neked?

Ja, amugy a G6 nem ivelt.

Na de nyilvan azert nem fed teljesen hogy a tok ne kezdje ki oldalt. Ha jol emlekszem, semelyik telonal nem fed teljesen oldalt.

(#1879) kcsa válasza ßrainiac (#1878) üzenetére


kcsa
veterán

A sík üvegek (Nillkin legalábbis) meglehetősen pontosak szoktak lenni, P9 Lite volt feleségemnek, és kifejezetten szépen lefedte, alig maradt ki pártized milliméter.

Az íveltek viszont elég botrányosak tudnak lenni, a P9 Lite-al szemben a P10 Lite Nillkin üvegének az árát vissza is kértem, mert jó ha a kétharmadát fedte.

Most 5T-n Nillkin üveg (pluszos) van fent, mert a gyári fólia már igen karcos volt. Ez lényegében a kijelzőt fedi szélességében (tehát a szegélyeket nem, de így is csak akkor, ha pontosan van illesztve), hosszában kicsit hosszabb.

(#1880) Alexios válasza kcsa (#1877) üzenetére


Alexios
veterán

Nekem sem tapad mindenhol a szélén a Nilkin :(

[ Szerkesztve ]

(#1881) Mandeza


Mandeza
csendes tag

Szisztok!

Pár kérdésem lenne és egy kérésem is felétek...
Nektek látja a Oneplus 5T telefon a SIM kártyákat.
Ha egy névjegyet el akarok menteni akkor csak a "Telefon" vagy a "Google fiók" ugrik fel mint lehetőség!
Van egy Oneolus 3T telefonom abban minkét SIM-et felajánlja + a Telefont és a Google is ott a listában...
Oneplus 5T pedig csak a Telefon és a Google látszódik. SIM-k nem...
Valamint a SIM-ken lévő adatokat nem tudom kiválasztani a "Megjelenítendő névjegyek" résznél sem.
Ez mitől lehet?
Oreo fut rajta....
Rendszer visszaállítás volt a telón ...

Üdv, J.

Ha valakinek van ideje akkor rakjon már fel képet az ő telójáról hogy látja-e a SIM-ket vagy sem

[ Szerkesztve ]

(#1882) ßrainiac válasza Mandeza (#1881) üzenetére


ßrainiac
addikt

Ezt meg kellett neznem, mert vagy 10 eve nem mentettem SIM-re xD

Nalam is csak az a ket opcio van.

Hopsz, kozben talaltam egy ilyet neked a Contacts appban:

[ Szerkesztve ]

(#1883) Mandeza válasza ßrainiac (#1882) üzenetére


Mandeza
csendes tag

Szia!
Köszi a választ!
Akkor lehet ez mindenkinél így van?
Ez pedig így elég gáz!

Szerintem ez lenne a tökéletes működés.
Hagy döntsem ÉN el hogy hová akarok menteni.
NEM?
És hogy mit akarok látni.
Ne csak a Google legyen....

Köszi!
J.

[ Módosította: #45553408 ]

(#1884) racerx válasza kcsa (#1877) üzenetére


racerx
őstag

Jah, 2 napig nekem is jó volt :). Aztán, ahol eredetileg se tapad, és a lötyi orvosolta, ott előjött megint. De tök érdekes, hogy OP3-mon volt egy teljesen 100% osan rajta, csak sajna berepedt, és rendeltem ugyanonnan ugyanolyat, és azt már nem tudtam tökéletesen feltenni. De ugyanez volt S8 on is, eccer sikerült egy Nillkin fóliát tökéletesen feltenni, majd másodszor az istennek se sikerül...

(#1885) sszemtelen


sszemtelen
őstag

Tényleg ennyire vacakok a szerverek, hogy több óra mindenhonnan letölteni az 1.6GB-os szoftvert? Harminc megás nettel azért már ne..:(

[ Szerkesztve ]

(#1886) Edge válasza sszemtelen (#1885) üzenetére


Edge
veterán

operavpn? akkor amikor megvan a frissítés kapcsold le a vpnt és indítsd el a letöltést, gyors lesz :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#1887) sszemtelen válasza Edge (#1886) üzenetére


sszemtelen
őstag

Az Oreo előtti buildet szeretném visszatenni, de sajnos a telefon nem hajlandó felflashelni a régebbi buildet a gyári recoveryből. Menekülnék az Oreo-ról, nem letölteném. :D

(#1888) ßrainiac válasza sszemtelen (#1887) üzenetére


ßrainiac
addikt

Amugy mi a gond az Oreoval?

En nem vettem eszre semmi valtozast, mintha csak ujraindult volna a telo, barmifele update nelkul.

(#1889) Kocsó


Kocsó
aktív tag

Sziasztok!

Van itt valaki, aki Official TWRP és Magisk párosról frissített Oreo-ra?
Érdekelne, hogy sikerült-e neki vagy Timer (összefoglalóba is betett) verziója működik-e csak?
És az is érdekelne, hogyan lehet Official TWRP-ről mondjuk Blu Spark TWRP-re "áttérni" adatvesztés és "újrabelakás" nélkül.

:R :R :R

[ Szerkesztve ]

__▂▂▃▃▅▅▇▇ OnePlus 3, 3T, 5, 5T, 6, 6T McLaren, 7T Pro McLaren, 8T, 9 Pro+Watch, Nothing Phone (2)+OnePlus Watch 2 ▇▇▅▅▃▃▂▂__ ''Szabad országban szabad ember szabad akaratából azt mond és azt tesz, amit szabad''

(#1890) sszemtelen válasza ßrainiac (#1888) üzenetére


sszemtelen
őstag

Messenger, Térkép, Waze folyton összeomlott frissen HR-elt rendszeren is. Átlag 5,2 - 5,4GB RAM használat, amíg 7.1-en 3,2-3,6GB szokott lenni. Ez látszott is a telefon sebességén. Most viszont visszatért minden a régi kerékvágásba. #Happy

Körkérdés: A TWRP recovery backup-ja tartalmazza az appokat/beállításaikat? :) Köszi!

(#1891) racerx válasza Kocsó (#1889) üzenetére


racerx
őstag

recoveryt simán lehet cserélni. fastbootba a telefon, majd flasboot flash recovery xxx.img.
de itt minden le van írva.

(#1892) racerx válasza sszemtelen (#1890) üzenetére


racerx
őstag

Hát ha a data-t is lementetted akkor igen.

(#1893) ßrainiac válasza sszemtelen (#1890) üzenetére


ßrainiac
addikt

Nekem egyik sem omlik ossze, neha kiirja h google app stopped, close vagy reopen, nemtommi, a telo veszett gyors, akksi ido tovabbra is szuper. Aztan lehet hogy a kovetkezo patchel meg jobb lesz.

Itt van a memoria hasznalatom 3 oras es 1 napos atlagja is:

[ Szerkesztve ]

(#1894) Menthirist


Menthirist
veterán

Nálam borzasztóan elszállt a Google Play Services akksifogyasztása. Már Oreo előtt is csíntalankodott, de azóta sokat romlott, pedig eleinte semmiben sem volt korlátozva, mégis Játszva 2 napos telefon volt (sok használat mellett), most meg kevesebb használat mellett is jó ha kibírja a két napot. Eleinte azt javasolták, hogy kapcsoljuk ki hogy ő a háttérben a system settings-et állítgathassa. Aztán lentebb vettem a location pontosságot energiatakarékosra, most meg már a background activity-t is megtiltottam tőle... Passz mit lehetne még kezdeni vele.

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#1895) Kocsó válasza racerx (#1891) üzenetére


Kocsó
aktív tag

Nagyon szépen köszönöm az infot.
Esetleg ezt meg tudom oldani ezzel a programmal is mindenféle backup készítése és adatvesztés nélkül :F

__▂▂▃▃▅▅▇▇ OnePlus 3, 3T, 5, 5T, 6, 6T McLaren, 7T Pro McLaren, 8T, 9 Pro+Watch, Nothing Phone (2)+OnePlus Watch 2 ▇▇▅▅▃▃▂▂__ ''Szabad országban szabad ember szabad akaratából azt mond és azt tesz, amit szabad''

(#1896) Timer válasza Kocsó (#1895) üzenetére


Timer
veterán

Én is ezzel csináltam, innen flesseltem fel a meglévő Original TWRP helyett a BluSparkot.

Ja, és az "And boot it" pipa legyen aktiválva, anélkül nekem valamiért nem rakta fel.

[ Szerkesztve ]

(#1897) Rem-X


Rem-X
senior tag

Sziasztok!

A mai napon - a családi flottát frissítendő - berendeltem egy Lava Red és egy Black verziót ebből a csodából! :)

Régóta szemezek/szemezünk vele az asszonnyal, így már alig várjuk hogy a kezünkben tartsuk. Elég nagy OP rajongók vagyunk (neki OPX nekem OP3 kerül cserére), így nagyok az elvárások, de olvasgatva ezeket simán meg fogja ugrani.

Lehet jövök majd kérdésekkel! :)

UFF jó hétvégét!

Try again, fail again, fail better!

(#1898) racerx válasza Menthirist (#1894) üzenetére


racerx
őstag

Sajna ezzel a Google play servicessel semmit se lehet kezdeni, nálam minden telefononrandon eljátszotta, néha random megkergült és ette az akksit, akármit is csináltam vele. Aztán eccer csak nem...
Most tesztelgetem ezt a syconfig patcher nevű magisk modult, ami elvileg berakja a play sevicest azon appok közé, amikre a doze hatással lehet (+ háttértevékenységet is lehet korlátozni az akkstatnál), de úgy néz ki semmit se ér, hiába van ott, így is ugy is kb 200-220 mAh-t fogyaszt a szokásos 3 napos etapomba...

(#1899) macii97 válasza Menthirist (#1894) üzenetére


macii97
senior tag

Tartózkodási helynél kapcsold ki a wifi és bluetooth alapú keresést, hátha segít valamennyit... Egyébként néhány napra szokott megbolondulni illetve amikor biztonsági mentés készül akkor szokott beragadni...

(#1900) kenny123


kenny123
addikt

Sziasztok!

Mivel a dash charge miatt gyárilag nem támogatja a telefon a vezetéknélküli töltést, használ valaki vezetéknélküli töltőt mondjuk ilyesmit?

Általában vezetékkel töltök, de autóba tök kényelmes lenne mondjuk ez a megoldás.

yo

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.