Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:59:15

LOGOUT.hu

ONEPLUS 5T ÖSSZEFOGLALÓ
OLVASD EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) BeastMode válasza hmb (#197) üzenetére


BeastMode
őstag

Hát, gratulálok.
Én egyetlen OnePlus telefonnál sem olvastam még kiváló kameráról.
Ezt a "geci leszek" dumát meg hagyd meg inkább magadnak, mert gusztustalan azokat a sorokat olvasni.

(#202) -Gerzson- válasza hmb (#197) üzenetére


-Gerzson-
aktív tag

Soha nem lesz szoftverjavítás erre. 3T után az 5-nél is ebben reménykedtünk. El kell fogadni így ahogy van, ebbe az árba nem fér bele. Akiknek nem tetszik az vált.

Megjegyzem, ha munkához kellene nekem eszköz akkor profi kipróbált dolgot vennék nem olyat aminek az előző két típusa sem volt a csúcson az adott dologban.

[ Szerkesztve ]

(#203) macii97 válasza TheZukker (#200) üzenetére


macii97
senior tag

+1

5T tesztfotóim
Ezek a fotók sajátjaim, auto módban, auto hdr-el (hq mód nélkül) készültek. Aki már esetleg látta, ma tettem fel újakat.
Én teljesen elégedett vagyok vele, jobbnak tartom, mint a 3T-met.

-Gerzson-: nem reménykedés, a Oneplustól jelentkeztek, hogy december elejére időzítenek egy kamerás frissítést a hibák javítására.

[ Szerkesztve ]

(#204) Lami66 válasza hmb (#198) üzenetére


Lami66
őstag

Inkább nem részletezem mit gondolok egy mesteremberről, akinek a munkája eredményessége függ egy jó fotótól, de képtelen egy céleszközt venni erre a célra , és inkább ilyen-olyan mobilokkal szerencsétlenkedik, bosszankodik, hogy nem üti meg az elvárt magas mércét....hozzátéve, hogy egy fotózásra alkalmasabb eszköz rendesen beállítva, pl. google fotókba azonnal feltölti a képeket és onnan rögtön küldheted csatolva, vagy a linket mellérakva
Egy kis állványra szerelt fotógép megfelelő objektívvel kis kiegészítő világítással még olcsóbb is mint egy ilyen mobil. Nem mozdul be, tűéles képet csinál, nem kell minden egyes képnél célozgatni stb. De biztosan nyomós oka van, hogy nem ezt a módszert választod.

(#205) hmb válasza BeastMode (#201) üzenetére


hmb
aktív tag

Ok,orban viktor leszek megfelel?

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#206) macii97 válasza Lami66 (#204) üzenetére


macii97
senior tag

Hagyjad, a telefon fikázásában éli ki magát egy hete... :W

(#207) hmb válasza Lami66 (#204) üzenetére


hmb
aktív tag

Nem profi fotok kellenek, ha studio kepek kellenek, akkor termeszetesen egy profi fotossal dolgoztat a ceg.egy nexus 5x boven keszit olyan kepeket ami megfelelo, ez most igy sajnos nem.biztos hogy jobb lesz majd.atlagos felhasznaloi szokasokat figyelembe veve a kamera boven jo,mint irtam tul sok ido szorakozni rendes geppel,nyilvan vett a ceg, de joval tobb ido, nem eri meg.mar irtam egy nexus biven lo olyan vonalelleseget macroban ami itt eleg lenne,ez sajnos impresszionista kepeket lo.mar masik topikban felvetettem, hogy lehet egyszeruen az en kameram hibas, amiket felraktak kepeket masok azok sokkal jobbak.

[ Szerkesztve ]

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#208) Kornel válasza macii97 (#203) üzenetére


Kornel
veterán

Szerintem nagyon jó képek.
Autó mód és HDR mindig be?

HQ mód lenne az éjszakai?

(#209) macii97 válasza Kornel (#208) üzenetére


macii97
senior tag

Auto módban, és a hdr-t is automatán kapcsolja.
Hq mód elméletileg este jönne jól de az esti képeknél egyszerűen elfelejtettem bekapcsolni :)

Szerk: egy-két portré módos is van benne természetesen.

[ Szerkesztve ]

(#210) hmb válasza macii97 (#206) üzenetére


hmb
aktív tag

Az fikazas,higy szerintem egy kibaszitt jo telefon lett, egyedul a kamera abban nem jo amire nekem kene?ez pusztan teny, fikazas az lenne ha belekotnek miert csak egy szinben van, miert nincs fules hozza, miert nem olcsobb miert nem birja egy toltessel 5 napig...kurva jo cucc,megtehetnem hogy visszakuldom, es inkabb egy masik telot kerek, van ta meg egy hetem.De remenykedem hogy a frissitessel jo lesz a kamera.minden masban szerintem ez egy tokeletes telo, egy amit szivesen valtoztatnek,ugyanezt kernem de 5” kijelzovel...

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#211) hmb


hmb
aktív tag

Kozben felraktam a frissitest, fotozasnal a keparanyt 4:3- ra allitottam.igy azert mindjart mas,ez igy mar nem claude monet kepi vilaga.a viaszlenyomat egesz jol latszik. na ajkor most jon a fikazas:miert nem lehet egy ilyen telefont megcsinalani olyan 5"-os meretben?adjak dragabban ugyis sokan megvennek

[ Szerkesztve ]

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#212) janeszgol válasza macii97 (#209) üzenetére


janeszgol
félisten

Lehet keresni a szakszavakat, meg a DxOfaszsággal jönni, de a képeidből megítélem, hogy a kamera minden helyzetben jól használható. Erre jó volt ez a kis bemutató.

hmb, macrohoz fényképző. Ott se jó mindegyik ahhoz.

[ Szerkesztve ]

(#213) Gergosz2 válasza hmb (#211) üzenetére


Gergosz2
veterán

5"-os meretben?adjak dragabban ugyis sokan megvennek

Azért érzed, hogy erre nem lehet nagyon mit mondani. Ha 5"-os lenne, akkor egy hozzád hasonló biztos beírná miért nem 6"-os.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#214) BeastMode válasza hmb (#205) üzenetére


BeastMode
őstag

Ennél mélyebbre tudsz még süllyedni?🤔

(#215) hmb válasza Gergosz2 (#213) üzenetére


hmb
aktív tag

akkor valoszinuleg vennek egy nagyobbat nem?persze ez elmeleti kerdes, mivel kis meretben ma nem kaphato jo telefon.2 ev mulva meg mar ugyis ez lesz a mini meret....

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#216) hmb válasza BeastMode (#214) üzenetére


hmb
aktív tag

Nem en loptam el a fel orszagot a haverommal,aztan taggelem tele a varosom hogy a haverom egy geci....szoval van meg hova merulni hidd el.es mi a velemenyed a telefonrol?

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#217) Lami66 válasza hmb (#207) üzenetére


Lami66
őstag

Értem. Illetve nem értem. Ha Nexus 5 pont megfelelő erre akkor miért erőlteted azt ami nem jó?
Én még más életét se keseríteném meg, nemhogy a sajátomat.

(#218) BeastMode válasza hmb (#216) üzenetére


BeastMode
őstag

Kiváló cucc, ha nem cseréltem volna pár hónapja telefont és aktuális lenne a csere, akkor ez benne lenne a top háromban.

[ Szerkesztve ]

(#219) Fitzgerald válasza Jakesz (#97) üzenetére


Fitzgerald
veterán

De azért legalább a tavalyi csúcskészülékek szintjét megüthetné kamerában, mert egyébként mi a rákért választaná ezt valaki pl. a cikkben is említett S7 helyett? A csupasz droid miatt? Szerintem az önmagában nem elég ahhoz, hogy a OnePlus irányába döntse a mérleget főleg úgy, hogy egyéb területen is örökös elmaradásban vannak a konkurenciától (pl. kijelző felbontása).
Engem érdekelne egy OnePlus telefon, mert szimpatikus a szoftverhez való hozzáállásuk, és jó az anyagminőség. De ahhoz minden téren fel kéne nőniük a nagyokhoz. Ja, hogy akkor nem lenne ilyen olcsó? Oké. Csak akkor ne az legyen már a vesszőparipa, hogy "de ők sokkal olcsóbbak, mint a Samsung, HTC, LG".
Mert amíg ez nem történik meg, addig csak kevesebbet fizetsz kevesebbért, nem pedig kevesebbet ugyanazért, mint amit a konkurencia nyújt. Ne tévesszen meg senkit ez a dolog.

(#220) doooo válasza TheZukker (#200) üzenetére


doooo
veterán

"Nyilván jó lenne a jobb kamera, meg a nagyobb akksi, meg a por/víz állóság, csak akkor nem ennyibe kerülne. Tessék már a pénzéért kezelni a telefonokat."

Igen? Akkor talán ideje letenni arról, hogy világmegváltó "flaghsipkillerként" kezeljék a One+ termékeket. Mert eddig csúcsot kaptak a vevők ennyi pénzért, sőt, kevesebbért, erről szól az egész imázsa a cégnek, "aprópénzért" csúcskategória... de úgy tűnik, hogy az SoC-n kívül hamarosan nem sok minden lesz, ami kiemeli a konkurencia közül, vagy inkább ami a piedesztálon tartja őket. Persze ettől még nagyon jó mobilok, de ha már a pénzéért kell kezelni mindent...

A DxOMark meg a legnagyobb bullshit oldal ami kamerával foglalkozhat.

(#221) Alchemist válasza TheZukker (#200) üzenetére


Alchemist
addikt

Pedig a víz alatti működés a jobb telók esetében azért alapnak számít manapság.

[link]

[link]

Legalább azért, ha csónakkal túrázunk, ne kelljen parázni a telefon miatt és a vízről tudjunk képeket, videót lőni.

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#222) hmb válasza Fitzgerald (#219) üzenetére


hmb
aktív tag

Hat mintha az etalon iphone kijelzoje is ennyit tudna....akkor hol van elmaradas?

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#223) Norbi. válasza Fitzgerald (#219) üzenetére


Norbi.
őstag

Boltosként össze tudom elég sok telóval hasonlítani az 5T-met. Nem sokba marad el kijelzőbe egy S8-hoz képest, én nem veszem észre a kisebb felbontást.
A kamera nekem elég, a másik topikba 700 hozzászólásból tuti, hogy 400 a kamerához kapcsolódott.
Ennyire azért nem tragikus a helyzet szerintem, ha jobb kamera lenne benne, akkor másba kötnének bele sokan. Decemberre ígértek frissítést, amibe elvileg jobb lesz a kamera, december 2 van, ne temessük már a telefont a kamera miatt. (Amivel egyébként a megfelelő topikokba lőttek jó pár remek fotót.) De, tudom valamibe muszáj belekötni..
A csupasz Android se teljesen csupasz, van benne jópár extra funkció. Romolhatod moddolhatod úgy, ahogy akarod, ezt se sok gyártó engedi meg garivesztés nélkül. Zenébe pl. nekem jobban bejön a hangzása, mint egy S8, vay iPhone 7. (pedig BeatsX-et használok, ami ugye az Apple tulajdona) Plusz, ugye egy S8 hoz képest itt a dual sim és a plusz 2/4gb ram. Akinek nem tetszik vegyen S8-at és örüljön neki. Ezt a telót inkább a G6hoz kéne mérni az árat figyelembe véve, azt pedig sz*rrá veri.

[ Szerkesztve ]

(#224) ollie válasza beyruth82 (#163) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az egyik legjobb üzemidejű phablet a piacon ezzel az akkuval. De azért csak be kell szólni az akku miatt...

***

(#225) Kornel válasza ollie (#224) üzenetére


Kornel
veterán

Régen azért szerettem a PH fórumokat mert volt egy szint.
Szemmel láthatóan már nincs meg.

(#226) ollie válasza makopeter (#199) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hagyjuk már ezeket a kamu videókat. Rendes vízben pár másodperc alatt meghalt volna ez a telefon.

***

(#227) Kornel válasza ollie (#226) üzenetére


Kornel
veterán

Viszont egy kisebb esőt, vagy kádba esést ezek szerint kibír.

(#228) hmb válasza ollie (#226) üzenetére


hmb
aktív tag

Hat az hogy vizallonak aruljak a csucs telokat meg korantsem jelenti azt,hogy ha a balcsina ejted utana meg mukodni is fog rendesen. Hasznalhatod esoben, tuleli ha furdes kozben a kadba ejted.kb ennyi. Ez a fel orat kibir fel meter melysegben ez kb. veszek turaboltban vizhatlan sprayt es lefujom vele.na ezt ki is probalom 😀

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#229) Integrale válasza Fitzgerald (#219) üzenetére


Integrale
veterán

Egyetertek, olcsobban kevesebbet, nem kell tulmisztifikalni semmifele flagship killer megnevezesekkel.

"Bad reklám is reklám too"

(#230) Fitzgerald válasza Norbi. (#223) üzenetére


Fitzgerald
veterán

"Nem sokba marad el kijelzőbe egy S8-hoz képest, én nem veszem észre a kisebb felbontást."

Végül is csak 2 millió pixellel marad el tőle, örülök hogy Te nem veszed ezt észre. QHD-s vagy QHD+-os készülékről érkezve viszont elég sokan vagyunk, akik igen. És ha már egyszer láttuk, hogy milyen részletességű a tartalommegjelenítés egy ilyen nagyobb felbontású kijelzőn, mért akarnánk visszafelé lépni?

"A kamera nekem elég"

Ez megint Neked elég, mások számára viszont kevés. Egyébként meg leginkább arról volt szó (a kijelző kapcsán is), hogy a konkurenciához képest mit tud, nem egyéni preferenciákról.

A hangzása is jobban bejön Neked mint a szifon 7 meg az S8-é, ehhez nem tudok mit hozzátenni, nem hallottam egyiket sem (ahhoz viszont igen, hogy a Beats mindenhez ért, csak a jó hangminőségről nincsen komolyan vehető koncepciójuk).

A plusz ram az olyan, hogy a 4 gigából még mindig nem sikerült kifogyni "normál" használat mellett, ha lehet ilyet mondani, nem véletlenül jelentek meg még idén is csúcskészülékek ennyi ram-al. Persze aki egyszerre kétszáz kisebb alkalmazást tart a ramban, vagy pár komolyabb játékot, annak biztosan sikerül.

"Ezt a telót inkább a G6hoz kéne mérni az árat figyelembe véve, azt pedig sz*rrá veri."

Miben? Hardveresen? Van kb. 15%-nyi teljesítménybeli előnye a snapi 835-nek, meg több a ram, ennyi. Elmarad tőle kijelzőben, elmarad tőle audiós képességekben (ugyanaz a Quad DAC van a G6-ban, ami a V20-ban, gyakorlatilag a piac legjobbja).

@hmb

Nekik valószínűleg a szar is csokoládé ízű. Elég megnézni a legutolsó Steve Jobs-os Iphone bemutatós keynote-ot. Olyanokat vetítenek a háttérben, hogy "2007: the iPhone reinvents the phone". :D

[ Szerkesztve ]

(#231) BLC


BLC
tag

Sziasztok!

Olvasva a telefon fotó készítési képességét ért kritikákat, igazán kíváncsi lennék az általam használt Xiaomi Mi A1 összehasonlításra.
Én jelen esetben tisztábban "láttam" a döntéshozatalnál a tudás/ár arányának mérlegelését követően.
Természetesen a Oneplus szintén ide tartozik, tehát ár értékben mind kettő vitathatatlan előnyökkel rendelkezik a konkurenciával szemben. DE, az A1 fotóit sem mondhatom kiemelkedőnek, ilyenkor nyilvánvaló eszembe juttatom az egyéb preferenciákat a korábbi döntésem igazolására. (Iphone 7-ről váltottam). Stock android, proci,ram, stb, mindazonáltal: "Nincsen rózsa tövis nélkül."
Ajánlom minden kedves kritikusnak, hogy várják meg a frissítést, Én magam is a saját készülékemmel kapcsolatban türelmesen várok.
(margóra és nem flame miatt: - Azért a cikk írójával egyet kell értenem: -a kávamentes 5T természetesen mindenben jobb, no de kétszer? -)

Maradok tisztelettel!
BLC

(#232) mjani1172 válasza TheZukker (#200) üzenetére


mjani1172
addikt

Szerintem nem rossz a kamera, sőt szerintem egész jó, sokkal rosszabbat vártam.A képek szépek,élesek, nem túl színesek.

[ Szerkesztve ]

(#233) Phülöp válasza Fitzgerald (#219) üzenetére


Phülöp
addikt

"egyébként mi a rákért választaná ezt valaki pl. a cikkben is említett S7 helyett?"

talán mert nem mindenkinek ANNYIRA fontosak a fotós képességek

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#234) Kornel válasza BLC (#231) üzenetére


Kornel
veterán

Nem is az átlagos kamera a gond ott, hanem a snapdragon 625-öt az 2017-ben középkategóriának hívni.
Persze az ára sem magas, de 2 éve érdekes módon még tudtak Xiaomi-ék snapdragon 650-et adni a kategóriában...

(#235) BLC válasza Kornel (#234) üzenetére


BLC
tag

Teljesen egyetértek veled, de a proci fogyasztása kárpótol :))

(#236) Kornel válasza BLC (#235) üzenetére


Kornel
veterán

Igen, ezzel szoktak érvelni a budget-Xiaomi tulajok, de az energiazabálónak kikiáltott SD650 is tud 8 óra SOT-ot, igaz ebben 4000 mAh-s akksi van.
Gondolom azzal nincs meg a 10 óra vegyes használatban.

(#237) makopeter


makopeter
tag

Úgy látom érdemes néhány hetet várni az eszmecserével, mire a trollok kikopnak a topikból.

(#238) fornettisuti


fornettisuti
veterán

1+1 kivételével egyik készüléküknél sem volt a must have érzés.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#239) Kornel válasza makopeter (#237) üzenetére


Kornel
veterán

:K

(#240) glugi


glugi
aktív tag

Egyelőre még csak a pálya széléről tudok beleokoskodni a nagyok dolgába, lévén eddigi legdrágább és legnagyobb tudású, újonnan vásárolt telefonom egy jelenleg is használt Vibe Z - "so called" flagship még csak kezemben sem volt. Váltani szeretnék, egyik kiszemeltem (talán befutó is) az 5T.
Ahogy többen is írták: ár/érték arány, a legtöbb embernek 2017-ben is ez számít, teljesen huszadrangú, hogy egyébként milyen IP-védelme nincs, vagy mekkora a felbontás mondjuk egy S8-hoz képest. Mivel örül, hogy egy ilyen tudású eszközt megvehet ennyi pénzért, nem fogja hasonlítgatni mondjuk az S8-hoz, méghozzá azért, mert arra feltehetően nem futja sajnos így nincs is a háztartásban belőle, hogy álmost téli estéken a képpontokat számolgassa egymás mellett.
Na most, ha elfogadjuk azt, hogy a flagshipek az early adopterek/fancy geekek mellett leginkább azt a rétegek fogják meg, akiknek - lássuk be - a lényeg a külcsín és a minél nagyobb árcédula, akkor az 5T igenis egy k.jó telefon. Ellenben flaghip killernek sem állítanám be, de ugyanígy nem állítanám a Mi A1-et sem vele párhuzamba. Helyén kell kezelni a dolgokat, az S8 és tsai nem véletlenül drágábbak egy nagyságrenddel. Várjuk meg a kamera frissítést is.
Nem értem mi szükség trollkodni, egyrészt nem elegáns, másrészt annyira 2016.

[ Szerkesztve ]

(#241) TheZukker válasza doooo (#220) üzenetére


TheZukker
tag

Mindig kompromisszummal kaptuk ezeket a telefonokat, csak olcsóbban. Én sem szeretem, hogy drágul, de nem tudok vele mit kezdeni.

Ezt a flagship killer dolgot meg mindig faszságnak tartottam, de ugy látszik, hogy bejött nekik.

(#242) Blizzardking válasza <Adamsky> (#59) üzenetére


Blizzardking
őstag

Tökéletesen vezérelhető Taskerből az egész teló. Be is b@szna ha pont ez ne lenne. A 3 állású kapcsoló úgy működik, hogy amikor áttolod, a váltás pillanatában váltja amit beállítottál, de utána (statikusan) nem csinál semmit. Taskerrel DND-t, hangerőket, rezgést, értesítéseket, 2G/4G módot, repülő módot, helymeghatározási funkciókat, bármit úgy vezérelsz ahogy akarsz, tökéletesen működik.

szerk - nekem sima 5 van, de szerintem nem számít ebből a szempontból

[ Szerkesztve ]

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#243) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Még mindig a kamera... nccc
Az 5,meg a 3 jobban tetszik,mint EZ.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#244) Blizzardking


Blizzardking
őstag

Bocs a dupláért, Tesco Value, nem akarod belinkelni az s8/5T képeidet a másik topikból? Mivel aktív vagy, nem akarom helyetted, de szerintem elég beszédes. Aki nem teszteket akar nézegetni hanem képeket, annak ajánlom figyelmébe. Továbbá annak eldöntése is értekezés árgyát képezhetné, hogy a kamerás képességekkel szemben támasztott igény tényleg valós, és tényleg ilyen sarkalatos, vagy ez is csak egy újabb presztízspénisz mint az antutu meg a megapixel? Fotózik itt egyáltalán valaki?
Csak mert eddig a kamera képességeit leginkább fikázók/freak-ek kezéből én eddig szinte kizárólag az alábbiakat láttam:
- ferde, komponálatlan képek tök sötétben kézből a Lánchídról vagy a helyi templomról
- képek a csávók egyéb vagyontárgyairól (BMW jelvények, Apple logós bármik stb, főleg a prémium kategóriás telók esetében)
- makrónak nevezett képek egy ferde, piros virágról
- kanálfejű, ferde képek a kutyánkról vagy a macskánkról (akik szinte mindig nagyon aranyosak amúgy) igazolandó a portré mód szükségszerűségét
- találomra ellőtt képek a nappaliban a creative hangszóróról és a mellette álló zöld növényről (ferdén), esetleg a gatyás lábával a kép sarkában
Egy VGA vebkamera is pazarlás ahhoz képest, amit az igazi keménymag lődöz osszevissza...
Bocsánat :R

Ps - jelentkezzen aki hivatott már elő képet ami az utolsó 3 telefonjával készült, 10x15 centis méretnél nagyobban? Nagyon az az érzésem, hogy a kamera lett az új antutu dildó.

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#245) Csigger válasza Fitzgerald (#230) üzenetére


Csigger
őstag

Ne is haragudj meg a kérdésért, de te minden nap nagyítóval nézed a telefonodat?

A QHD kva jól hangzik papíron és VR szemüvegeknél tényleg jobb a nagyobb felbontás de ahhoz még a QHD is pixelfos...
Nekem az S7 is QHD volt de a Samsung az S8on is alapból FullHDra állítja a felbontást, érdekes.
Az S7et és a Oneplus5T-t egymás mellé téve ugyanolyan távolságból rohadtul nem lehet megmondani, hogy van felbontásbeli különbség, és nem a nagyító alatti távolságról beszélek. A fullHDnál cserébe nem kell az erőforrást szarrá hajtani és energiát és akksi időt veszteni...

[ Szerkesztve ]

Apple and Android user

(#246) -Gerzson- válasza macii97 (#203) üzenetére


-Gerzson-
aktív tag

Örvendetes, hogy te még hiszel nekik. Én két készülék és a 'clearer photos' után már nem. 3T megy a levesbe, 5 shiftelődik asszonynak én meg a Mikulástól kérek egy pálcikás telefont. 😁

(#247) Norbi. válasza Fitzgerald (#230) üzenetére


Norbi.
őstag

Vajon akkor is èszreveszed a kijelzőt, ha nem tudod melyik melyik, vagy csak ha be tudod magadnak mesèlni?

Ha belerakják a QHD-t ès mondjuk kijön 200 as nyitòárral meg az a baja mindenkinek.

A hangzáshoz annyit, hogy nem a füleseket hasonlítottam össze, hanem három telefont ugyan azzal a fülessel. Az X-ről pedig általában azoknak is pozitív a vèlemènye, akik utálják a márkát.

Az S8 pedig azèrt jelent meg 4GB rammal, hogy a Note a ceruzán kívül adjon más pluszt is.
Plusszal összehasonlítottam a kamerát, igaz automata mòdban (azèrt a felhasználòk döntő többsègèben úgy használja) ès nem volt egyèrtelműen jobb a S8.

Az EU-s G6-ban tudtommal nem az a Quad Dac van, mint a V30-ban, de javítson ki valaki, ha tèvednèk.

Lehet fikázni a telefont, de 150 èrt nem sok jobb telefont veszel újonnan, 2 èv garival, de ha használod is ès nem csak tesztekre hivatkozol ès tudsz sokkal jobbat mondani, ne tartsd magadba.

Blizzardking: Telòròl nem tudom ide linkelni. :)

[ Szerkesztve ]

(#248) mucsácsó válasza hmb (#211) üzenetére


mucsácsó
tag

milyen frissítés lett felrakva? :D jött valami update talán?

(#249) hmb válasza mucsácsó (#248) üzenetére


hmb
aktív tag

Igen jott a megjelenese utan egybol,en most raktam fel

[ Szerkesztve ]

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#250) Fitzgerald válasza Csigger (#245) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Nem, de ezek szerint sokkal jobb a szemem, mint neked.
A modern okostelefonokkal egyidős a felbontásról szóló parttalan vita, nincs értelme n+1-edik alkalommal is elkezdeni. Igen, sokkal több részletet látok egy képen, vagy videón QHD felbontásban, mint full HD-n. Igen, ekkora méretben is. Igen, tudom miről beszélek, a negyedik ilyen kijelzővel szerelt készülékemet használom. Igen, előtte full HD-s készülékem volt nekem is. Nem, a 4K és a QHD közötti különbséget már én sem érzékelem ilyen kis méretű kijelzőkön, hogy elébe menjek a következő terjedelmes okoskodásnak, amit majd valaki betol ide hamarosan.
DE!! Neked is sikerült elmenned amellett az egyszerű tény mellett, hogy én tökre nem arról beszéltem, hogy ki mit lát meg mit nem lát. Hanem arról, hogy adott telefon mit nyújt a konkurens készülékekhez képest. Neked is elég a full HD, értem.
Ma még akar valaki sorba állni valamilyen nagyítós példával? :)

Az üzemidő témához: ez sajnos nem minden esetben ilyen egyértelmű, én pl. tökre nem nyertem annyi üzemidőt annak idején az LG G3-al 1080p-re állítva a felbontást, hogy megérje a szar full HD-s képet nézni egy natív QHD-s megjelenítőn. Egyébként sem gondolom, hogy sok értelme van üzemidőről beszélni jelenleg, amikor az okostelefonok legnagyobb része a mai napig nem bír ki másfél napnál többet töltés nélkül "normál használat" mellett, felbontástól függetlenül.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.