Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:59:15

LOGOUT.hu

ONEPLUS 5T ÖSSZEFOGLALÓ
OLVASD EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) Kornel válasza NandorHUN (#398) üzenetére


Kornel
veterán

EU-ban 500 euró, szerezz egy egyetemistát egyetemi email címmel, úgy 449.

(#402) Gergosz2 válasza NandorHUN (#398) üzenetére


Gergosz2
veterán

Dollárral nem tudsz fizetni.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#403) NandorHUN válasza Kornel (#401) üzenetére


NandorHUN
addikt

Mi az, hogy egyetemi email cím? Én is egyetemista vagyok, de nincs ilyenem...

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#404) macii97 válasza Nunder (#396) üzenetére


macii97
senior tag

Ez az, hogy nem resetet kell nyomni, hanem konkrétan a wap-os APN-t kell törölni, és hirtelen megszületik a másik három... :DD 3/3T-nél is pont így volt, pedig hányszor bejelentettem béta rom alatt is, de semmi változás :((( pont mint a kamera appban a "kézikönyv" módot (ugye "manual" magyarra fordítva lehet az is :)) )

NandorHUN: Röviden: minden egyetemistának jár egy Office 365 előfizu, amihez tartozik egy e-mail cím. Ha ezzel igazolod a Oneplus oldalán a jogviszonyt kapsz 10% kedvezményt, amit egy hónapig használhatsz fel.
Szerk: nem előfizu, mert ingyé adják, hanem inkább Office 365 fiók

[ Szerkesztve ]

(#405) .bTr válasza NandorHUN (#403) üzenetére


.bTr
tag

Tudtommal a legtöbb felsőoktatási intézmény benne van az Office 365 programban, ott is tudsz regisztrálni hallgatóként és ha jól tudom, akkor azt az email címet is elfogadják. De ehhez regisztrálnod kell a oneplus oldalán megadott students programra. Ott meg kell adni adataid, és ha nincs email, akkor diákigazolvány másolat kell. De ha nem jól tudom, akkor valaki kijavít. Én sajnos nem vagyok tanuló, így vadászom a 10% kedvezményt épp. :)

(#406) ollie válasza NandorHUN (#398) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az amcsi ár nettó ár, mint egyébként mindig.

***

(#407) Nunder válasza macii97 (#404) üzenetére


Nunder
őstag

Jaja, egy hete szívok vele, de a törlés nem jutott eszembe. Mondjuk eléggé el van dugva, nomeg ki vagyok én, hogy felülírjam a default értéket :D

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#408) Kornel válasza .bTr (#405) üzenetére


Kornel
veterán

Így van.

(#409) NandorHUN válasza ollie (#406) üzenetére


NandorHUN
addikt

Kösz mindenkinek. :R

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#410) Kornel


Kornel
veterán

Kint van a Tech2 teszt is!

(#411) mukisrác


mukisrác
aktív tag

Sziasztok, egy újabb gyors kérdésem lenne.

Miért kerül minden reggel "do not disturb" üzemmódba a telefon?
Az éjszakai mód, ami állítja a kijelzőt, az automatikusra van beállítva, a tasker meg állítja a autosync-et on/OFF között, de a DND-t tudtommal semmi.
Az oldalsó csúszka a legalsó módban van végig.

Van valami ötletetek?

(N5X-ről jövök, ott lehetett a DND-hez auto szabályokat létrehozni
itt nem találtam ilyet )

[ Szerkesztve ]

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#412) Monolith válasza macii97 (#404) üzenetére


Monolith
tag

Nekem például azt nem fogadta el, van office365 fiókom és él is, és egy hozzátartozó @sulid.hu email címem, nem tudom másoknak is ilyen-e, persze hozzá kell tenni, hogy nem vagyok már hallgató, de nem hiszem, hogy ebből tudja a 1+, hogy nem, eleve invalid-nak vette a címet.

(#413) Kornel válasza Monolith (#412) üzenetére


Kornel
veterán

Írj a supportnak, fel fogják venni az érvényes címek közé.

(#414) macii97 válasza Monolith (#412) üzenetére


macii97
senior tag

Mivel nem vagy már hallgató, ezért egyértelmű sztem... Biztosan lefut valami validáció/ellenőrzés a jogviszonyról a háttérben, nem bemondásra megy.
Én így csináltam, ahogy írtam, egyből elfogadta.

Kornel Írhat a supportnak, alapvetően az a hiba, hogy a kedvezmény jelenleg is egyetemmel hallgatói jogviszonyban álló személyeknek jár. Lehet sunyiba ismerőst keresni, megpróbálni átverni a rendszert, de nem hülyék ők sem.

[ Szerkesztve ]

(#415) Kornel válasza macii97 (#414) üzenetére


Kornel
veterán

Nem erről van szó.
Pl. a ch.bme.hu domaint is nem érvényes egyetemi email címnek jelezte (ismerőst szereztem).
Email váltás után elnézést kértek, és felvették az érvényes tartományok közé.

(#416) Gergosz2 válasza Kornel (#415) üzenetére


Gergosz2
veterán

sch-s emailt gond nélkül bevette. De a másik topikban írtam mi volt a helyzet velem.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#417) Boba0514


Boba0514
csendes tag

Sziasztok!
Szeretnék venni most az akció alkalmával egy karbon bumper tokot, de ingyenes szállításhoz kéne rendelni mást is, ezért társulnék valakivel aki hasonló cipőben jár.
Kérlek írjatok itt választ vagy pm-et, ha esetleg csatlakoznátok! Köszi. :R

(#418) glugi


glugi
aktív tag

Üdv!

Nos végül az 5T mellett döntöttem, a héten rendelném. Wi-Fi jel milyen általában? BT hibátlanul működik? Használja valaki pl. Mi Band 2-vel?

Leég a pofámról a bőr, nem is kértem még ilyet soha, de ha esetleg egy új tulajnak van még vouchere, nem dobná át nekem pm-ben? Végül nem sikerült a student opciót behúzni, a oneplus.net fórum pedig nem igazán pörög ahogy nézem...

Köszi :B :R

(#419) Norbi. válasza glugi (#418) üzenetére


Norbi.
őstag

Wifi, Bluetooth stabil, nekem hibátlanul megy. :K

(#420) heidrich


heidrich
senior tag

Sziasztok!

Akinek esetleg nem sikerülne érvényesíteni a 10% student kedvezményt e-mail címmel:

www.studentbeans.com oldalon csinálsz egy regisztrációt, profilnál "verify student status" --> Manual Verification --> dokumentum formában fel kell tölteni a diákigazolvány mindkét oldalát. Kb. 5 percen elfogadja a rendszer napszaktól függetlenül és ha utána a OnePlus oldalán a Student programnál összekötitek a StudentBeans-sel akkor egyből megkapod a 10%-ot.

Remélem valakinek tudtam segíteni. :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titanium 256 GB | Apple Watch Series 7 45mm Silver Stainless Steel | MacBook Air M1 2020 8/256GB | iPad Pro 11” 2021 M1

(#421) HUNgaroczel válasza glugi (#418) üzenetére


HUNgaroczel
tag

Én Mi Band 2-vel használom, semmi probléma nem volt vele, bejelentkezés után egyből megtalálták egymást. A jel talán kicsivel erősebb mint a Nexus 5X-é volt. Messzebbről tud még csatlakozni. :K

(#422) beneszilo


beneszilo
tag

Screen on time hétköznapi használattal, wifi-mobilnet 80-20% arányban, 2 óra telefonálás, spotify, messenger, instagram, és egy 15 GB-os torrent letöltése. Szerintem teljesen korrekt.

(#423) Maffia91


Maffia91
aktív tag

Sziasztok!
Honnan tudnám megszerezni ezt a háttérképet?

Köszi előre is!

Honor Magic 5 Pro, Huawei P30, Xiaomi MI A1, OnePlus One

(#424) ADAM1337 válasza Maffia91 (#423) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

(#425) Nunder válasza Maffia91 (#423) üzenetére


Nunder
őstag

Tessék. Nekem mondjuk beállítva kicsit koszmókos volt, így nem használtam.

Ejj, megelőztek :)

[ Szerkesztve ]

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#426) bajaki válasza Boba0514 (#417) üzenetére


bajaki
őstag

Már ketten vagyunk. Kellene még egy ember az ingyenes szállításhoz.

Budapesten / Dunaharasztin lehet majd átvenni, egyéb esetben posta. Érdekel valakit?

(#427) ADAM1337 válasza beneszilo (#422) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Engedély kellett hozzá, de ez elég jó.

(#428) beneszilo válasza ADAM1337 (#427) üzenetére


beneszilo
tag

Bocsi, bekapcsoltam a megosztást. :) Annyi, hogy éjjelre ki szoktam kapcsolni a wifit és a mobilnetet, de ez max 2%-ot jelent. Szerintem 30 óra használat alatt ezzel a felhasználással teljesen jónak számít ennyi SoT.

Egyébként a Dash Charge miatt szerintem indokolatlan a nagyobb akksi, tényleg brutálisan gyors. Nekem kicsi a kezem, személy szerint sokkal jobban örülök a vékony háznak, mint egy 4000 mAh akksinak vastagabb házzal.

[ Szerkesztve ]

(#429) ADAM1337 válasza beneszilo (#428) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Én op3 tulaj vagyok, nekem 3-4 óra között mozog a SoT, igaz 2 sim-el.

(#430) Maffia91 válasza ADAM1337 (#424) üzenetére


Maffia91
aktív tag

Nagyon szépen köszönöm ;)

Igaz, nekem csak 1+1-em van :D
De ami késik... ;)

Honor Magic 5 Pro, Huawei P30, Xiaomi MI A1, OnePlus One

(#431) beneszilo válasza ADAM1337 (#429) üzenetére


beneszilo
tag

Én is 2 simmel használom, egyik a hívás és sms, másik pedig a mobilnet. Gondolom, hogy több mobilnettel, navigációval, bluetooth használattal itt is lecsökkenne 4-5 óra körülire.

(#432) ADAM1337 válasza Maffia91 (#430) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Ennyi, én átmenetinek vettem az op3-mat, de egyelőre megtetszett a gyorsasága.

(#433) Gergosz2


Gergosz2
veterán

nekem is megérkezett. :K

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#434) Sigma7


Sigma7
tag

Sziasztok!

Egy ideje már olvasom a hozzászólásokat, de mivel tegnap megérkezett hozzám is az 5t, ezért pár benyomást leírnék annak aki még gondolkodik...
A kijelző hibátlan, még a magasabb felbontású G6-os után is. Max. félig kell csak felhúzni, úgy is bőven elég. Egy, már újonnan kijelzőhibás Samsung és három kiégett, vagy foltos kijelzőjű Lg után egyenlőre felüdülés ránézni.
A hangja bluetooth-on baromi erős és szép (Aptx-es adapterrel hifire), még az említett koreai G6-os után is. A G6-os jele gyengébb és csak nagyon picit részletesebb. Jack-kel még nem próbáltam, de azzal vsz. alulmaradna az 5t.
A tesztben leírtak ellenére a wifi nálunk meg se rezzen a falaktól.
Nagyon gyors, nagyon jó fogású korrekt telefon.
Fotózni még csak beltérben próbáltam. Makróba gyengébb mint a G6-os, de a portré jól sikerült.
Mi egy általános iskolás diákkal vettük, minden gond nélkül.
És egy kérdés; hogyan lehet a polc helyére, miután azt kilöttem, új kezdőképernyő oldalt létrehozni?

[ Szerkesztve ]

(#435) mackosajt01 válasza Sigma7 (#434) üzenetére


mackosajt01
csendes tag

Szerintem egy alkalmazást elhúzol a képernyő szélére és akkor felajánlja a következő lapot.

(#436) Sigma7 válasza mackosajt01 (#435) üzenetére


Sigma7
tag

Így még nem próbáltam, de sajnos így sem megy...

(#437) mackosajt01 válasza Sigma7 (#436) üzenetére


mackosajt01
csendes tag

Fura, nekem így meg, igaz, hogy nem a polc helyére akartam létrehozni a lapot, hanem csak úgy.

(#438) Sigma7 válasza mackosajt01 (#437) üzenetére


Sigma7
tag

Igen, igazad van a másik irányba sikeres.

(#439) sucre


sucre
csendes tag

Ma rendelek tempered glass kijelző védőt, mert amikor vettem a telót nem volt raktáron. Ha valakit érdekel még, jelezze nekem ma délután. Pesten és Győrben személyesen tudom átadni, vagy posta is megoldható.

[ Szerkesztve ]

(#440) Kornel


Kornel
veterán

Pénteken elvileg megkapom én is.

(#441) glugi


glugi
aktív tag

Köszi a válaszokat. Megrendeltem közben, kb 1 hét és jön. Várom :)
Jöjjön egy újabb kérdés. Tempered glass-ból milyen, melyik ajánlott a gyárin kívül?

[ Szerkesztve ]

(#442) mackosajt01 válasza Sigma7 (#438) üzenetére


mackosajt01
csendes tag

Akkor próbáld meg azt, hogy hozol létre egy újat és aztán a home képernyőt mozgatod a két másik képernyő közé.

(#443) kcsa válasza mackosajt01 (#442) üzenetére


kcsa
veterán

Nem lehet, a home képernyő mindig a bal legszélső lesz. Engem is rohadtul zavar, de ez van.,

(#444) mackosajt01 válasza kcsa (#443) üzenetére


mackosajt01
csendes tag

Én simán tudtam mozgatni. Hosszan nyomva a képernyő egy üres részét, majd amikor bejön modulok, háttérképek, beállítások rész, akkor jobbra-balra húzva simán mozgatom a home képernyőt

(#445) kcsa válasza mackosajt01 (#444) üzenetére


kcsa
veterán

Ez oké, de attól még az aktuálisan bal szélső lesz a home, nem tudod középre rakni. Sajna :)

[ Szerkesztve ]

(#446) mackosajt01 válasza kcsa (#445) üzenetére


mackosajt01
csendes tag

Ok, most már értem mire gondolsz. Ha megnyomom a vezérlő gombok közül a O-t, akkor valóban mindig a bal szélsőre ugrik.

(#447) mukisrác


mukisrác
aktív tag

Ez az APN összezavarodik dolog milyen sűrűn jön elő nálatok?
3 napos a telefonom és már 2.szor kellett törölni a beállításokat. :F :F :W

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#448) Gergosz2 válasza glugi (#441) üzenetére


Gergosz2
veterán

Személy szerint semmilyet. Bővel elég a gyári fólia ami rajta van, ha meg nagyon koszos akkor 1$-ért kapsz aliról újat.

Ugyanígy vagyok a tokkal is. Én mindig is a szilikon tokokat részesítettem előnyben, ehhez pedig alapból adnak egyet, ami teljesen jó. De persze kinek mi.

Amúgy day 1. beszámoló:

Nekem bejön a telefon. Szép nagy kijelző, eszméletlen tempó. Azon meglepődtem, hogy méretéhez mérten milyen könnyű, ennél nehezebb telefonra számítottam. Még szoknom kell a rendszert, mivel elég sok új feature került alapból az androidba én pedig őskövület 4.4.4-ről váltottam. Összességében én elégedett vagyok, de persze még kell egy kis idő a teljes véleményalkotáshoz.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#449) glugi válasza Gergosz2 (#448) üzenetére


glugi
aktív tag

Sima 5-höz láttam Nillkint, a márkát már évek óta ismerem, vásárolom, de 5T-hez még nem láttam. Igazából csak az íves szél miatt kérdezem, még nem volt ilyennel dolgom és ahogy magamat ismerem, az első másodperc után elrontom a felrakást. Illetve ahogy a többiek is írták itt (is), eddig nem igazán oldotta meg még senki a 2.5D problémát. Ezért is gondolkodnék sík üvegben, nem kell az ív védelme. Egyelőre majd a fólia marad. Na meg a szilikon.
4.4.4 CM11-ről váltok.

(#450) Sigma7 válasza mackosajt01 (#446) üzenetére


Sigma7
tag

Köszönöm az ötletelést!
Kipróbáltam én is azt amit ti, aztán feladtam. Kigyomláltam a polcot és odaraktam a naptárt és a Spotify-t. Így már el tudom viselni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.