Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:59:15

LOGOUT.hu

ONEPLUS 5T ÖSSZEFOGLALÓ
OLVASD EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1051) SharpSA


SharpSA
veterán

Kint van az Open Béta. Lehet tölteni, telepíteni. :)

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#1052) SharpSA válasza SharpSA (#1051) üzenetére


SharpSA
veterán

Már települt is, lássuk milyen. :)

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#1053) kcsa válasza SharpSA (#1052) üzenetére


kcsa
veterán

Megvárom az első tapasztalatokat, és felrakom én is :R

(#1054) SharpSA válasza kcsa (#1053) üzenetére


SharpSA
veterán

Eddig ugyanúgy működik mint a 4.6.7. Gyorsan. :)

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#1055) kano válasza SharpSA (#1052) üzenetére


kano
nagyúr

Azt mondták, hogy sokat fog javítani a kamerán. :)

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1056) SharpSA válasza kano (#1055) üzenetére


SharpSA
veterán

Kiderül. Nekem eddig is jó volt, lásd korábbi hozzászólásaimban, de meg fogom nézni van-e változás. Szerintem még nem azzal foglalkoztak.

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#1057) SharpSA


SharpSA
veterán

Most látom, hogy tegnap a másik, régi témába írtam... az akkuidővel kapcsolatban.
Tegnap volt kb. 1 óra telefon, képernyő 8 óra 20 perc és még volt 17% az akkuban. Egész nap wifin volt a készülék, rendszer 4.7.6. Ja és akkor 18 órája vettem le a töltőről. Ez így egész jó. :)

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#1058) kano válasza SharpSA (#1056) üzenetére


kano
nagyúr

Ez az Oreo nyilván az OP5-re épül, itt még azt írták, hogy sokat javított a festményen.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1059) HUNgaroczel válasza SharpSA (#1057) üzenetére


HUNgaroczel
tag

Nekem is nagyon jó tapasztalatom van a 4.7.6-tal (telepítés után nyomtam egy cache wipeot, communityiben mondták hogy többüknek is megszüntette a battery draint) így két nap után. Mindkét éjszaka 1-2%ot merült és tegnap több mint 6 óra SOTot sikerült játékokkal, videókkal kihozni belőle. Szóval aki nem oreózik, annak ajánlom hogy frissítsen rá.

Más. Valaki aki még nem frissített fel, meg tuja nekem nézni hogy az arc alapú feloldás, koromsötétben fel old-e csukott szemmel, ha csak a kijelző (max fényerőn akár) világítja meg az arcot? 4.7.6-on sötétben csukott szemmel is nyílik az esetek többségében. :F

(#1060) laca71


laca71
aktív tag

Sziasztok

Nem tudom mennyien váltottatok OP3-ról erre a készülékre ?
Megérte a váltás az újdonságon kívül ?
Én is nagyon gondolkozok , de kíváncsi vagyok a véleményekre..

(#1061) SharpSA válasza laca71 (#1060) üzenetére


SharpSA
veterán

Itt van a közelemben a volt OnePlus 3-mam, szerintem egyértelműen megéri. Mindenben jobb. Nekem a 8/128-as van.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#1062) macii97 válasza laca71 (#1060) üzenetére


macii97
senior tag

3t-ről váltottam és nem bántam meg, nagyon szeretem. :)
Nemmondom, hogy ég és föld, de érezhető a váltás.

(#1063) laca71


laca71
aktív tag

Jó lenne kihasználni valahogy ezt a 10 százalékos engedményt...
Sajnos már kinőttem az iskolás korból..
Nem lehet ezt valahogy megoldani ?

(#1064) Gergosz2 válasza laca71 (#1063) üzenetére


Gergosz2
veterán

nem

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#1065) macii97 válasza laca71 (#1063) üzenetére


macii97
senior tag

Btw nem akad véletlenül egy egyetemista ismerős a családban/szomszédban/faluban? ;)

(#1066) laca71 válasza macii97 (#1065) üzenetére


laca71
aktív tag

Van, de most diplomázott,, mi kell a kedvezményhez?
Diák igazolvány még érvényes

(#1067) HREH válasza laca71 (#1066) üzenetére


HREH
senior tag

Akkor jó lesz, fénymásolat a diák mindkét oldaláról, StudentBeans-re feltölteni, és kész.
Itt egy rövid leírás heidrich fórumtárstól :)

[ Szerkesztve ]

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#1068) laca71 válasza HREH (#1067) üzenetére


laca71
aktív tag

Köszönöm, megcsinálom, mivel érdemesebb fizetni paypal vagy otp bankkártya?
Melyiknek jobb a váltása? Ezt hogy lehet megnézni?

(#1069) Gergosz2 válasza laca71 (#1068) üzenetére


Gergosz2
veterán

én paypallal fizettem, mert akkor van még legalább ott is buyer protection. Ennél az opciónál is kiválaszthatod, hogy a bankod (otp deviza eladási) árfolyamán menjen a tranzakció. Paypal sokkal szarabbul vált.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#1071) Monolith válasza Edge (#1042) üzenetére


Monolith
tag

Értem én meg is próbálták bemagyarázni, hogy "by design", de azért, ha kezembe veszem és csak rá kerül az ujjbegyem érzem, hogy bizony van egy indokolatlan mozgástere minden irányban, és hangja van, konkrétan lötyög, nem csak pl mozgatható körömmel ráakaszkodva, mint valóban teljesen normális lenne, hanem szabadon lötyög. Valahogy nagyon nem az a szint ez amit pár hét után veszel észre. Plusz van itt három másik telefon amik közül nexus 5x műanyag gombja is megmozgatható a helyén, mégsem lötyög üresen, pedig hát műanyag. Az 1+X gombja is mocorog ha akarom, de ha csak ráhelyezem az ujjbegyem semmi nem történik.

(#1072) Timer válasza Monolith (#1071) üzenetére


Timer
veterán

Hidd el, hogy kopik, és kell hozzá használat, hogy olyan legyen, persze megeshet, hogy alapból sem feszes. Én is érzékeny vagyok ezekre a dolgokra, szóval ha ez gyárilag ilyen lett volna, azt biztos kapásból észreveszem, de kezdetben nem tűnt fel semmi. Lehet, hogy másodjára olyat kaptál, amit már viszaküldtek valamiért, azért tűnik úgy, hogy már nulla percesen is lötyög. Mondjuk, ez csak a fing reszelése, mert egy ilyen készüléknél még hónpok atlatt sem kophatna annyit a hangerőgomb, hogy azt észre vegyem.

(Anno, a Lumia 920-on meg a 930-on volt olyan gomb, hogy még félév után is úgy állt, mint a pecek)

(#1073) SharpSA


SharpSA
veterán

Ha valaki rendelne készüléket vagy egyebet a oneplus.net-ről, akkor beszállnék egy autós és normál töltővel.

Egyébként aki már felrakta az oreo-t, milyenek a tapasztalatok? Nálam eddig hibátlanul teszi a dolgát, jól működik. :)

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#1074) HREH válasza SharpSA (#1073) üzenetére


HREH
senior tag

Nem érződik rajta, hogy béta? Ha muzsikál olyan jól, és akksiidőben is hozza a 4.7.6-os OOS szintjét, akkor lehet én is felrakom.

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#1075) SharpSA válasza HREH (#1074) üzenetére


SharpSA
veterán

Egyáltalán nem érződik hogy béta, ugyanolyan jól működik. Üzemidő is rendben van, bár annyira nem figyeltem, de jelentős különbséget nem tapasztalok egyelőre. Én csak rátoltam a 4.7.6-ra, minden megmaradt és úgy használom azóta is.

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#1076) fzboxx


fzboxx
senior tag

Üdv. Gondolkodom 1+5T vételén. Azt kérdezném, hogy akku csere hogy zajlik? Ki kell küldeni vagy otthon is lehet? Mi a gyakorlat?

(#1077) kano válasza fzboxx (#1076) üzenetére


kano
nagyúr

Ki kell küldeni, ha gyárit akarsz bele.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1078) sszemtelen válasza fzboxx (#1076) üzenetére


sszemtelen
őstag

Garancia időn belül természetesen javasolt a visszaküldés/kiküldés. Csak hogy mindenkinek jó legyen. :)

(#1079) Free Rgc válasza fzboxx (#1076) üzenetére


Free Rgc
tag

Gondoljátok hogy nem bír ki legalább két évet az akku? Vagy miért került ez adásba? :)

(#1080) macii97 válasza Free Rgc (#1079) üzenetére


macii97
senior tag

Nem iPhone ez kibírja a 2 évet ;]

(#1081) fzboxx válasza kano (#1077) üzenetére


fzboxx
senior tag

Köszönöm. Eddigi tapasztalataim szerint 1.5 év után szükséges az akku csere. Pusztán ezért kérdeztem.

(#1082) cirx


cirx
senior tag

Ha netalán valaki rendelésre szánja magát, tudok adni kuponkódot ami mínusz 20 euro a kiegészítők árából. Pl ha rendelsz hozzá egy szilikon vagy sandstone tokot, azt ingyen kapod. ;)

S23 GREEN

(#1083) HREH válasza cirx (#1082) üzenetére


HREH
senior tag

Tegyük hozzá, hogy más kedvezménnyel nem összevonható (pl. a diákkal sem).

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#1084) Free Rgc válasza fzboxx (#1081) üzenetére


Free Rgc
tag

OnePlus modelleknél ez a tapasztalat, vagy más gyártók modelljeire gondoltál?

(#1085) kano válasza fzboxx (#1081) üzenetére


kano
nagyúr

Nekem most 3 éves és 5 hónapos a telefonom (One). Nem mondom, hogy nem esne jól neki egy új, gyári akku, de most is van kb 6 óra sotom (napon belül).

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1086) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Elvileg két nap múlva már lehet rendelni fehér 5T-t.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#1087) kano válasza Gergosz2 (#1086) üzenetére


kano
nagyúr

Valamilyen sandstone verzióról is pletykálnak.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1088) Norbi. válasza kano (#1087) üzenetére


Norbi.
őstag

A kettő ugyan az elvileg, Sandstone white

(#1089) kano válasza Norbi. (#1088) üzenetére


kano
nagyúr

Akkor csak a hátlapja lesz fehér? Az akár még jó is lehet...

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#1090) cirx válasza kano (#1089) üzenetére


cirx
senior tag

Valószeg a star wars edition lesz a fehér, a kiegészítő cuccok nélkül.

S23 GREEN

(#1091) fzboxx válasza Free Rgc (#1084) üzenetére


fzboxx
senior tag

Galaxy S4, Galaxy s7 saját tapasztalat...

(#1092) Free Rgc válasza fzboxx (#1091) üzenetére


Free Rgc
tag

Megnyugtat hogy nem a OnePlus modellekre gondoltál! :) egyet értünk a Samsungok nem túl kitartóak akku ügyben, főleg a régebbi cserélhető változatok.

(#1093) Gergosz2 válasza Free Rgc (#1092) üzenetére


Gergosz2
veterán

nekem három évet simán kibírt a galaxy s3 lte akksija.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#1094) agressor12


agressor12
senior tag

Nálam így alakul az akksi helyzet számomra átlagos használat melett:

(#1095) redbiro válasza agressor12 (#1094) üzenetére


redbiro
őstag

ahol nem a képernyő a legnagyobb fogyasztó, meg az idle bekerül a top3-ba, azt inkább ne nevezzük átlagos használatnak.

it never gets easier, you just go faster

(#1096) agressor12 válasza redbiro (#1095) üzenetére


agressor12
senior tag

Mint oda írtam,"számomra".Nemhiszem ,hogy mindenki egész nap nyomkodja a telefonját.

[ Szerkesztve ]

(#1097) Menthirist válasza agressor12 (#1096) üzenetére


Menthirist
veterán

Nálam is ez megy, mármint ott a telefon, telefonálok rajta, meg munkába menet-jövet netezek, olvasok, vagy podcast-ot hallgatok, de így sincs 6-7 óra screen on time-om még két nap alatt sem, szóval 2 nap garantált, de az ünnepek alatt, amikor nem jártam dolgozni, volt az három is, még úgy is, hogy olyan 30-35%-nál már mindig töltöm a telót.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#1098) sutszi válasza Menthirist (#1097) üzenetére


sutszi
veterán

Jaja. Néha vicces olyan képeket látni amin valaki napközben 7-8 óra sot eredményt produkált aztán meg nincs is este de már vége az akkunak. Valahogy nem hiszem hogy túl hatékony így a munkája.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#1099) Gergosz2 válasza Menthirist (#1097) üzenetére


Gergosz2
veterán

itt is hasonló a helyzet.

Szerintem max 2 óra SoT hozok össze, ha nagyon unatkozom és mellette mindig be van nyomva a wifi vagy a mobilnet. Eltudom képzelni, hogy valakinek simán összejön, 5-6 óra SoT egy nap alatt is, de az a haranggörbe jobb szélén van. Teljesen normális ez, nekem is évek óta ilyen eredmények jönnek össze.

Nálam legjobban a GPS zabálja a telefon akksiját, bár ezen abszolút nem lepődök meg.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.