Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9301) MC Pite


MC Pite
veterán

HDMIről szeretném Displayportra szeretném átlőni a jelet, adapter vagy kábelt keresek...
Valaki 2mátyás környékén talált alternatívát?


<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#9302) slimshady válasza Sifre (#9293) üzenetére


slimshady
senior tag

PR1.1 013.016. T-s a telefon és nem tudom miért de sajna nem lát frissebb szoftvert.

üdv.: SlimShady

(#9303) CS_D válasza MC Pite (#9301) üzenetére


CS_D
senior tag

Fordítva könnyű dolgod lenne, de az a baj, hogy egyirányúak ezek a vezetékek.

Diplayből bármikor tudsz 2 mátyásért is HDMI-t varázsolni, de fordítva sajnos nem olyan egyszerű.

(#9304) slimshady


slimshady
senior tag

Nem tudja valaki mi lehet az SPB Weather problémája, mert nem engedi frissíteni az időjárást. Van, hogy 10x újraindítom a progit és akkor összejön de alapvetően nem akarja lehúzni az időjárás adatokat. Ezt a hibaüzit dobja: "Internet: A szerver nem található(-5120)". Több helyen is próbáltam wifiről használni és sehol se szuperál. Illetve meg lehet csinálni valahogy, hogy a widgetjének legyen háttere mint például az órának, zenelejátszónak, naptárnak... stb, mert így kicsit puritán és nem egyszínű háttérrel nem is túl olvasható.

Amúgy milyen időjárás progit ajánlanátok alternatívaként? A lényeg, hogy több napra előre szedje le és offline is maradjon meg az előrejelzés, lehessen widgetként kirakni, legyen átlátható és nézzen ki jól.

üdv.: SlimShady

(#9305) Kasya válasza dave_gahan (#9291) üzenetére


Kasya
nagyúr

Itt a felirat támogató patch. Csak tedd fel és restartolj!

(#9306) Ufff válasza slimshady (#9304) üzenetére


Ufff
senior tag

Nekem ma 2011.03.01-re dobta vissza a dátumot, na meg majd' 4 órával korábbra. Automatán volt...

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#9307) Ufff válasza Ufff (#9306) üzenetére


Ufff
senior tag

Szóval kicsit érthetőbben. Dátumbeállításom automatikus, ma mégis összeomlott. 2011.03.01-re dobta vissza a dátumot, meg az időt is még kb 4 órával. Kikapcsoltam az automata frissítés, majd vissza, de semmi sem változott.
AccuWeather widget sem megy, nem frissít. Tud valaki magyarázatot adni? Vagy ez valamiféle UFO-jelenség?

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#9308) bringasisti válasza slimshady (#9304) üzenetére


bringasisti
őstag

Idokep.hu a legjobb. Mikor a gáz vita volt az Ukránokkal a Tv -ben láttam hogy a központi elosztóban is ezt nézik.

BENEFON DELTA--------N8

(#9309) dave_gahan válasza Kasya (#9305) üzenetére


dave_gahan
aktív tag

Köszönöm, ezzel pöpecül működik! :)

CS_D: természetesen case sensitive-en próbáltam.

[ Szerkesztve ]

(#9310) Ufff válasza Ufff (#9307) üzenetére


Ufff
senior tag

AccuWeather már megy. :K

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#9311) Ufff válasza Ufff (#9310) üzenetére


Ufff
senior tag

A dátum automatikus beállítása nem megy. Vodafone hálózaton legalábbis. Mindjárt kipróbálom T-n is...

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#9312) Karma válasza Ufff (#9311) üzenetére


Karma
félisten

Tiltsd le a 3G-t es inditsd el a mobilnetet. Pannonnal ezzel szokott beallitodni magatol (3G-n nem megy a NITZ valamiert, mint ahogy cell broadcast sincs naluk). Lehet a masik ket szolgaltato is sporol ezen.

“All nothings are not equal.”

(#9313) Ufff válasza Karma (#9312) üzenetére


Ufff
senior tag

T-s kártyával oké. Gondolom vmi gond van a vodánál. Menni szokott... :U

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#9314) MC Pite válasza MC Pite (#9301) üzenetére


MC Pite
veterán

Egyébként valaki próbálta már, megy átalakítóval rendesen(hdmi-displayport) a telefon/tv/monitor?

Szerk: ma felkínálta pr1.2őt az ovi. Telenor,darkgrey.

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#9315) MC Pite válasza MC Pite (#9279) üzenetére


MC Pite
veterán

Senkinek nincs ilyen homályos képes problémája??? Most nézek megint egy adag új képet, hol kicsit, hol nagyon, hol semennyire látszik. WTF :F

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#9316) Assdak válasza MC Pite (#9315) üzenetére


Assdak
őstag

lencse nem maszatos?

(#9317) Ufff válasza MC Pite (#9315) üzenetére


Ufff
senior tag

Szerintem is csak zsíros a lencséd előtti plexi.

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#9318) MC Pite


MC Pite
veterán

Ezt azért nem vártam tőletek :U
És mindig pont banán alakú folt keletkezik a közepétől balra? Olyan/ott van, ahol 2 zár találkozik.

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#9319) Gyufaaa válasza MC Pite (#9318) üzenetére


Gyufaaa
veterán

:DDD Hát nem gondolták volna, hogy ennyire szereted a banánt!

Én nem tapasztalom. Szép tiszta fotókat csinál. :U

(#9320) slimshady válasza MC Pite (#9318) üzenetére


slimshady
senior tag

Nekem sincs ilyen jellegű problémám. Más fotós progival is előjön ez? Illetve videóknál is tapasztalható?

üdv.: SlimShady

(#9321) gretzky77 válasza slimshady (#9320) üzenetére


gretzky77
veterán

Nekem sincs ilyen gondom!Esetleg dobj fel egy ilyen képet hátha tud vki segiteni!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#9322) Sn00PiG válasza MC Pite (#9318) üzenetére


Sn00PiG
aktív tag

Pedig ez tényleg egyedi probléma lesz, én baromi szép képeket lövök vele, és ilyet még nem tapasztaltam.

Nokia Lumia 625 - Innokin iTaste SVD - Rocket

(#9323) MC Pite válasza slimshady (#9320) üzenetére


MC Pite
veterán

Videóknál nem látni.
Jó kérdés, megnézem a camerapro-s képeket is.

Este dobok fel képeket amiken már bekarikáztam a bibis részeket.

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#9324) dave_gahan


dave_gahan
aktív tag

Napközben általában az "általános" és a "néma" üzemmódok között váltogatok manuálisan, ahogy az adott helyzet kívánja.
Miként tudom beállítani a telót úgy, hogy az offline üzemmód aktiválódjon automatikusan mindennap éjféltől reggel 7-ig?
Találtam "időzítés" menüpontot az üzemmódok opció gombján, de egyrészt nem minden üzemmódnak van időzítése (pl. az offline-nál nem jelent meg), másrészt csak egyetlen - ha jól emlékszem adott üzemmód kikapcsolási - időpontot lehet beállítani, szóval egyelőre még nem jöttem rá a dologra...

(#9325) Sn00PiG válasza dave_gahan (#9324) üzenetére


Sn00PiG
aktív tag

Nekem csak egy ötletem van rá: Nokia Bots.
Kb 5 este átrakod offlineba, reggel vissza, és a Bot majd felajánlja, hogy ezt beidőzítse-e rendszeresre:)

Nokia Lumia 625 - Innokin iTaste SVD - Rocket

(#9326) attisx válasza dave_gahan (#9324) üzenetére


attisx
addikt

Profile Scheduler

Bár ahogy látom hivatalosan csak S60v5-ig van, de próba cseresznye... ;)

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#9327) sompetike


sompetike
aktív tag

vagy a nokia situations,de én ugy oldottam meg,este 8kor off,aztán reggel amikor kelek on.ha vki keresett ott lesz a hivásértesitön....

n450-n1610i-e318-e628-e688-n3210-e10-e20-e28-er310-et65-sm35-sme45-n3650-n6220-mv360-n6230-n6230i-mitacmio a701-n5630xm-n8-NEXUS 4-mate7-Honor 7 Samsung Note7-S7edge-Huawei MATE 10 PRO-Samsung Note10–Iphone 13PM

(#9328) slimshady válasza MC Pite (#9323) üzenetére


slimshady
senior tag

Oké, megnézem majd én is utána a képeimet a tiédek mintájára, hátha akkor fel fog tűnni, mert eddig nem vettem ugye észre...

üdv.: SlimShady

(#9329) dave_gahan válasza attisx (#9326) üzenetére


dave_gahan
aktív tag

Köszi, időközben én is rátaláltam, vannak még hasonlók (Handy Profiles, stb.), utánaolvastam és azt írják, hogy manuálisan indítva futnak C7-en is, de ahhoz, hogy rendszerprogramként fussanak és bekapcsoláskor elinduljanak, szükség van a Powerboot progira, bár azt látom, h az is csak S60v5-ig van, akkor az hogy fog elindulni automatikusan? :)
Meg ahogy látom, szignózni kell...na ettől tartózkodni akartam, de akkor ebbe a témakörbe is bele kell ásni magam...

(#9330) dave_gahan válasza Sn00PiG (#9325) üzenetére


dave_gahan
aktív tag

Köszi, egy próbát megér, mondjuk az üzemmódokon kívüli tevékenységekre jó lenne ha nem akarna automatizmust, az ébresztés, főképernyő ikonjai ,stb. fixek, beállítva, nem kell figyelnie. :)

(#9331) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Auto Hack: [link]

Pixel 8 Hazel

(#9332) djbahool válasza TaylorPro (#9331) üzenetére


djbahool
senior tag

Ezzel ha jól értem akkor a védett fájlrendszerhez is hozzá lehet férni+nem kell szignózgatni egyesével a progikat?

(#9333) TaylorPro válasza djbahool (#9332) üzenetére


TaylorPro
addikt

Így van.

Pixel 8 Hazel

(#9334) bringasisti


bringasisti
őstag

Elmúlt időben sokat szapultam a mobilomat. Az igazság az, hogy visszakaptam a gariból és most tökéletes. :C :C

BENEFON DELTA--------N8

(#9335) Kvazár válasza TaylorPro (#9331) üzenetére


Kvazár
őstag

Ez ugye nem csak annyi, hogy többé nem kell szignózni, hanem annál több?!
Mert látni sok olyan alkalmazást amire azt írják hackelt teló kell hozzá, és annál pl. egy sima szignózás nem is segít. :(

Eladó cuccaim: -

(#9336) tibike8 válasza dave_gahan (#9329) üzenetére


tibike8
őstag

Én ezt a taskmanagert használom:
[link]
Be lehet állítani, hogy milyen program induljon el bekapcskor.

(#9337) TaylorPro válasza Kvazár (#9335) üzenetére


TaylorPro
addikt

Kell a szignó, mert a hacket szignózni kell. Olvasd el a cikket. A siker garantált.

Pixel 8 Hazel

(#9338) MC Pite


MC Pite
veterán

[link1]
[link2]
Bocs, karikázni most nem tudtam.

dave_gahan: Nokia situations. Gsm cella plusz időzítés és kész. A bots ilyen magától betanulós cucc, nem csipázzuk; más dolgokkal ne foglalkozz, próbáld ki.

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#9339) Sarlon válasza MC Pite (#9338) üzenetére


Sarlon
aktív tag

Uhh, ez nem semmi! :O
Ezeken a képeken inkább olyan foltok vannak, amik élesek :D
Szinte minden homályos.. Makro fotóknál is ugyan ezt produkálja?

N82- N8- Lumia 920

(#9340) MC Pite válasza Sarlon (#9339) üzenetére


MC Pite
veterán

Ezeken a képeken a legdurvább - inkább az aranyesős szint a jellemző . Amikor jelen van, akkor akárhogy jelen van (makró, nem makró). De nem ugyanúgy és nem mindig - de mindig ugyanott, ugyanolyan alakú.

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#9341) Ufff válasza MC Pite (#9340) üzenetére


Ufff
senior tag

Nem semmi, elég homályos! Nekem akkor szokott ilyen lenni, mikor zsíros a lencse előtti plexi?

[ Szerkesztve ]

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

(#9342) Quasi_modo válasza MC Pite (#9338) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Ha ez nem kosz, akkor cserélni fogják a kamera modult. Egy kissé hasonló hiba miatt nekem annak idején cserélték az N82 kamera modulját. (3 hetet kellett rá várni, mert nem volt az országban.)
Rossz képet érdemes hagyni a mobilban bizonyítékként.

valami

(#9343) MC Pite


MC Pite
veterán

^3-ra nem tudtok vmi dukto szerű alkalmazást ahol nem kell egyesével betallózni az összes fájlt? Mondjuk opciók/küldés közé bekerül?
2-3 fájltól már gyorsabb a symsmb. Bt nem játszik, mert nem szeretik egymást a laptopttal.

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#9344) djbahool válasza MC Pite (#9338) üzenetére


djbahool
senior tag

A Nokia Situations-ról kicsit tudnál bővebb infót adni?
Pl. gsm cell infót az a helymeghatározásnál kell bekapcsolni.?

(#9345) dave_gahan válasza MC Pite (#9338) üzenetére


dave_gahan
aktív tag

Köszi! A Nokia Bots "magától betanuló" mivoltjával mi a gond? Tulképen a Situations is vmi hasonló, csak helyzetfüggően, nem? Ráadásul utóbbi még fejlesztés alatt van - nincs tele bugokkal?
Én nem akarom, h pozíciót vizsgáljon, csak váltson üzemmódot bizonyos intervallumban - akárhol is vagyok.
De egy próbát azért lehet, h megér. :) Ugye nem kell szignózni? Beépül a menürendszerbe? Magyar nyelvű verziója is van?

(#9346) Sn00PiG válasza dave_gahan (#9345) üzenetére


Sn00PiG
aktív tag

Az egyetlen gond, hogy mint a tippeknél ilyen kis felugró ablakokkal jelzi a lehetőségeket, és gondolom pl. MC Pite-t ez zavarja.
Szerintem nem rossz, úgyis csak X tevékenység után dobja fel a lehetőséget, és ha nem tetszik amit felajánl egy kattal elvethetem, és ennyi.

Nokia Lumia 625 - Innokin iTaste SVD - Rocket

(#9347) MC Pite


MC Pite
veterán

Egy tanuló cucc sose tudja mit akarsz; amit te állítasz be az a tuti. Plusz kevesebb erőforrás.
De ki kéne próbálni... :U

Nem, cellát a network locationnél adod meg (hisz gps renget zabál, ezt meg úgyis lekéri).

Pl:
Time: munkaidőd
weekday: munkanapjaid
Network location: melóhelyed cellája/i
és mondjuk ezt a halk profil automatizálására.

Ue pl akkor menjen este offlineba ha otthon vagy; stb.

A Situations nem egy bétás cucc.

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#9348) deka10


deka10
senior tag

Jó nagyon ez a quicklaunch progi, visszahozta az xpress gombot a fényérzékelőhöz kell nyúlni és megjelenik 5 alkalmazás jobb vagy vagy bal oldalt a főképernyőn.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#9349) kpal


kpal
veterán

Van olyan aki teli pakolta a telőt video/képel + 16GB-os mémkarival és mennyit lassul ?

(#9350) Ufff válasza kpal (#9349) üzenetére


Ufff
senior tag

Nekem van rajta elég sok adat. Nem vettem észre jelentős lassulást. A programok listájánál van 1-2 másodperces gondolkodás, bár nekem nincs mappában semmi, csak be van ömlesztve. Egyszerűen lusta vagyok nekiállni... :D

"És egy leszedált ország tapsolgat a szarnak, boldogan élnek, amíg csak meg nem halnak.˝

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.