Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30551) Polarstar válasza MrPetya19 (#30544) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Abszolut nem volt mobilnémítás!

Kimenő volt, bejövő nem. Ha nem előttünk csinálja, akkor azt mondom, hogy kamu. Ott néztük a kollégákkal mind a négyen az asztalnál, hogy most mi van.
És ez nem az első eset. De az is jellemző, hogy mind droid volt.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#30552) TommyX_ válasza Polarstar (#30550) üzenetére


TommyX_
őstag

Az én esetemben megérte a facebook-ra regisztrálnom.
Ott tudtam olyan külföldi emberekkel(Dj/Producer) "találkozni", akiknek a zenéjükhöz csináltam video editet és segítségükkel, 1-2 videó felkerült a zene kiadók youtube csatornájára. :)

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#30553) dionaea


dionaea
őstag

Én nem tudom ezt a szaggatást. nem találkoztam vele igaz ha a téma hatás be van kapcsolva akkor nagyon belassul. ezért nem is használom Én csináltam mappákat hogy amik nem kellenek mert ugye van dögivel, ne legyenek a menüben.

(#30554) mentic18


mentic18
tag

Én most adtam el az N8-ast. 30 ezerért..
Most komolyan..hogy lehet az, hogy 2-3 éve ez a telefon rohadt drága volt, most meg olcsóbb mint egy Huawei y200?! Sokkal többet tud(12megapixeles kamera,jó üzemidő,office, 2-3 évnyi támogatás) mint a mostani olcsó droidok és nincs értéke. Mert nekik pont a symbianba kellett belefecölniük az utolsó leheletüket, ahelyett h mindezt a wp7-be rakták volna bele. Vitték is volna mint a cukrot. A gyári Nokia fülest nem érzékeli az N8as, de minden más Nokia(c5-03,c6-01) igen. Mondhatom, örülök h megszabadultam tőle, de amennyiért eladtam, azért nincs más ugyanilyen dolgokkal felszerelt telefon...sajnos. Most egy Xperia S-ben vagy egy T-ben gondolkodom,de az S kézrevalóbb és olcsóbb is :D
Mindenesetre a symbiannak és a köréépített telefonoknak lejárt az ideje..még a blackberry-t is jobban elviselném..és ez a röhej..

Samsung Galaxy A53 5G

(#30555) rokarudi válasza mentic18 (#30554) üzenetére


rokarudi
aktív tag

Próbáld meg a Motorola Defy-t, én némi ráfizetéssel azt adtam oda egy N8-ért. Szerintem már 30 alatt meg lehet venni egy jó állapotút belőle, és sokkal jobb, mint azok, amiket a kategóriáján belül kapni lehet.

[ Szerkesztve ]

(#30556) schumy1 válasza Polarstar (#30550) üzenetére


schumy1
aktív tag

Sokáig én is úgy voltam vele, hogy minek,meg hülyeség, de egyre gyakrabban használom, sőt, minden nap. :)
Időkitöltésként. :)

(#30557) SUPREME7 válasza mentic18 (#30554) üzenetére


SUPREME7
őstag

Érdemesebb lett volna körbenézni mielőtt eladtad ennyiért. Ha android vonalon akarsz továbbmenni, akkor ahhoz még legalább ennyit hozzá kell csapnod, és mázlid kell legyen, hogy mondjuk egy olcsó Galaxy SII-t kifogj. Annál alább androidra váltani nincs értelme. (szerintem)

Szerk.: Hirtelen nem tudtam melyik ez az Xperia S, azt hittem gyengébb kütyü, de egész jóféle annyiért amennyiért mozog aprón.

[ Szerkesztve ]

(#30558) dionaea


dionaea
őstag

Az ember akkor értékel egy rendszert mikor már váltott és nem azt használja hanem vált. Akkor jön rá hogy amit lecserélt nem is volt olyan rossz.

(#30559) Kolondrum válasza dionaea (#30558) üzenetére

Olvad el az aláírásomat. Trollkodás lenne ha elmesélném mit mesélt haverom. :DDD Bár itt nem az.

(#30560) mentic18


mentic18
tag

volt már androidos telefonom (huawei u8230) de akkor még nem nagyon tudtam kihasználni a dolgokat ebből a rendszerből(mert maga a telefon nem volt képes rá... -.-) viszont mielőtt azt eladtam, portolgattam rá romokat(gb,ics) és egész türhető volt, noha nem tudtam rajta semmit se játszani XD de ez van ha nem jól néz szét az ember..
n8ra visszatérve, nem tudtam 35-ért se eladni és nem csak én vagyok vele igy.. pedig érne annyit. Nem veszek én most telefont, az bizony kizárt. Gyüjtök egy normális telefonra. A defy jónak tűnik, de jobban tetszik az xperia u(amibár megint elveheti az életkedvem..). olyanra gyüjtök ami két év után is(ha rootolással és portolással is) használható lesz. az xperia s teljesen jó erre. normális a képernyője, nem olyan nagy se, gyors, 12 mgpixeles kamera stb. oké h az n8 is 2 évig támogatott maradt, de lássuk be nem adott semmit neki a frissités..max brlassitotta..annak meg sok értelme nincs. olyan kevés a ram benne h 2 perc után kifagy mert megnyitottam az fmobit, vagy a böngészőt..
annak nem látom értelmét h egy halott rendszerre egy rohadt jó kamerát szerelnek fel. lásd: n8, 808 pureview..

Samsung Galaxy A53 5G

(#30561) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Na!

Elmentem a szervizesekhez. A hangszóró kábele eleresztett. Nem egyedi. A megjavítása egy röpke órácska.
Még egy az új oprendszer feltöltése. "Kici-óccsó" szervíz. Megúszom 7ezer alatt.

Mentenem kellene minden adatot a mac-re.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#30562) Polarstar válasza TommyX_ (#30552) üzenetére


Polarstar
nagyúr

A te esetedben ez oké. Én ellenben még ebből nem tudok profitálni.

A találmányaim nem a fészbúkon fognak elkelni. :)

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#30563) SUPREME7 válasza Polarstar (#30561) üzenetére


SUPREME7
őstag

A rendszerfrissítés 7ezer vagy a javítással együtt? :F

(#30564) Kolondrum válasza SUPREME7 (#30563) üzenetére

Elkérnek 3500-at egy szoftverezésért.

(#30565) SUPREME7 válasza Kolondrum (#30564) üzenetére


SUPREME7
őstag

Pályát tévesztettem :) De mondjuk ez jobban hangzik mint a 7ezer.

(#30566) gretzky77 válasza SUPREME7 (#30565) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia jól làttam,hogy àrultàl egy fülest de màr nincs fent ezekszerint eladtad? köszi

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#30567) Kolondrum válasza SUPREME7 (#30565) üzenetére

HA jól emlékszem 4500ft egy gar nélküli telefon bevizsgálása! Váci út 30-ban. Tehát jobb ha van garancia.

(#30568) SUPREME7 válasza Kolondrum (#30567) üzenetére


SUPREME7
őstag

De legjobb ha meg tudod csinálni magadnak :) Legalábbis a szoftver frissítést.

gretzky77: Igen, de ma el is vitték. Kár volt pazarolni az időt a sok képre :D

[ Szerkesztve ]

(#30569) Kolondrum válasza SUPREME7 (#30568) üzenetére

Tudod, amíg sz** van, veréb is van! ;] Valakikből élni kell!

(#30570) janek69 válasza Kolondrum (#30569) üzenetére


janek69
senior tag

Ahhoz,hogy valaki meg tudja magának csinálni,ahhoz venni kell egy számítógépet.MAC és egyéb szarokkal ilyet nem lehet csinálni.Értem én,hogy trendi ha mac-ed van,csak mire jó az? Mutogatni. Nekem ne jöjjön senki azzal,hogy mert a windows fagy,mert 2 éve vettem az acer laptopom,akkor vettem rá egy windows7-et feltettem és azóta nem telepítettem újra és nem tudok egy alkalmat sem mondani,amikor lefagyott,pedig naponta 12órát használom.
Ja és windows-al volt 120 000ft.

Elnézést Hagel szar hangulatom van,ma 63 napja fizettem ki egy tabletet és még mindig nem jött meg,megy a huza-vona a kinai pandawill-el, az Apple meg nem a kedvencem,ahogy a tuskó vezérük sem volt az,de az legalább megoldódott.

[ Szerkesztve ]

(#30571) deka10 válasza Polarstar (#30541) üzenetére


deka10
senior tag

Igaz én is ilyen tepsivel szaladgálok de még nem tapasztaltam ilyet vagy ehhez hasonlót és nálam az elérhetőség nagyon fontos ics van a tepsimen. Azt meg tudom erősíteni, hogy régebben kollégámat szerettem volna hívni és volt, hogy nem sikerült azóta frissítette a 2.3-at 4.0-ra és nincs gond, meg attól is függ milyen készülék mert azért az N8 sem egy olcsó alsó kategóriás mobil volt anno.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#30572) Kolondrum válasza janek69 (#30570) üzenetére

Mennyiből tart egy havernál megcsinálni vagy ilyen? Kifogást lehet keresni.

janek69! Oké peace.

[ Szerkesztve ]

(#30573) janek69 válasza Kolondrum (#30572) üzenetére


janek69
senior tag

Vannak akik félve kezdenek ilyesmibe bele és valljuk be kis kockázata van,bár az n8-nál azért ez már elég jól kiforrott dolog.

(#30574) Kolondrum válasza janek69 (#30573) üzenetére

Van módszer halott teló életre keltésére. Amúgy megértem én is nehezen indultam neki, de ma már csak így.

(#30575) SUPREME7 válasza Kolondrum (#30574) üzenetére


SUPREME7
őstag

Androidon sokkal nagyobb az esélye, hogy téglázod vagy, bootloopol a teló. Az android minden apróságtól lehal.

(#30576) Kolondrum válasza SUPREME7 (#30575) üzenetére

Tényleg? Nem tudtam. Haverom által van betekintésem az életébe. Symbianról váltott droidra és eddig csak szidja, ott tart, h asszonyé lesz és vissza a symbi. Az akkuidővel harcol többek között.

[ Szerkesztve ]

(#30577) SUPREME7 válasza Kolondrum (#30576) üzenetére


SUPREME7
őstag

Igen. Én turkálgattam benne, de meguntam, hogy minden apróság kinyírja a telefont. Viszont a népszerűbb telefonokra sok minden hack könnyen elérhető, és sok a customrom. Aki szeret benne turkálni és talán komolyabban ért hozzá annak jó lehet az android ilyen szempontból. Az akkuidő valóban nem acélos, főleg ha folyamatosan szinkronizál. Meg ugye az a szempont mostanában, hogy minél vékonyabb, könnyebb telefonok legyenek. Ebből lesz az, hogy az akksin spórolnak, meg belerakják a szar optikákat, de ráírják a sok megapixelt mert úgyis csak azt nézi a paraszt, hogy minél több legyen, videónak meg jó a 720p 16fpssel :D

De android van rajta az a lényeg

[ Szerkesztve ]

(#30578) matyi19 válasza SUPREME7 (#30575) üzenetére


matyi19
őstag

Valóban, ezt én is megerősítem...téglázni lehet az androidot egy rosszul kiválasztott ROM-al is (ezt most nem részletezném...)
N8-nál azért jóval egyszerűbb minden, és szerintem sokkal kisebb a téglázás esélye is.

(#30579) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Mondom!

Az egész ár a javításokkal együtt értendő.
Nem vagyok benne biztos, hogy ez ennyi lesz, mert a telefonom még mindig garis szoftra.

Mac kontra Nokia.

A jegyzeteket nem kábellal, meg progival, hanem OviSync-el szedtem le interneten keresztül.
Meglepően kevés lett az a 2OO jegyzet. Nagyjából 2 másodperc alatt telefon, jegyzet, egyebek lejött.

Megnyitotta a Numbers (mac excel) és Szup-pi! Kész! :C
Export textbe és Wooááá! :C

Ez volt a gond a Macival: Nem csodálkozom, hogy a többség mérges! Ráklikkelsz a Mac szupportra - erre azonnal a pofádba vágódik az összes .exe fájl! No, mi ezzel semmire sem megyünk.

Nagyítóval sem lehet nooooormálisan megtalálni a Mac szoftokat.

K..vára el van minden dugva lapszéle, kisbetűvel!

Szóval VAN Mac update install progi is! Fel is tettem - megmondta mit lehet csinálni, és választhattam, hogy most, vagy később gyaluljon le mindent és rakja fel az újat.
De annyit nem tud mint a pécés. El-vagyunk-hanyagolva.

Mindenesetre a Nokia két kurva nagy marketing tévedésben volt a Mac-esekkel kapcsolatban:
Azért mert azapple tojt egy telefont - jobban kellett volna a Mac-es társaság seggét nyalni!
Azért meg az átlagos Mac user tehetősebb - még jobban kellett volna nyalni a seggüket!

Elbaxták!

:R

Én meg megoldottam ezt a problémás izét...
Most pedig megyek szilvásgombócot csinálni! :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#30580) MrPetya19 válasza Kolondrum (#30576) üzenetére


MrPetya19
addikt

Én ezért vettem razr maxxot. (3300mah, és 8mm)

#30570: Janek69: Milyen tabot rendeltél?

[ Szerkesztve ]

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#30581) janek69 válasza MrPetya19 (#30580) üzenetére


janek69
senior tag

Ezt. Van egy hülye mániám a gps,ezért ilyen drága.

(#30582) SUPREME7 válasza MrPetya19 (#30580) üzenetére


SUPREME7
őstag

És megéri a ~100ezret a 3300mAh -es akksi + az android? Mert egyébként nem egy prémium telefon, tehát nem indokolt, hogy ennyibe kerüljön. Az apple se prémium, akárki akármit mond - ezt csak így off szinten idecsatolom. Mondjuk az N8-ért se adtam volna újonnan 100+K-t, minthogy a 808-ért se, akkor inkább vennék egy belépő szintű DSLR-t. Szóval nehéz ez a telefon téma.

[ Szerkesztve ]

(#30583) MrPetya19 válasza SUPREME7 (#30582) üzenetére


MrPetya19
addikt

Azért eléggé össze van rakva, és nekem 50-60%-ig merül le mire hazaérek (06:00-18.00), wifi: be, adatf: be,
gps: be, fényerő: auto, zenehallgatás, netezés (3g v wifi), szinkronizáció óránként, némi játék. Gyors, képei annyira nem rosszak. A kevlár hátlapnak jó a fogása nagyon, meg a telónak is, hasonlít az N8-ra.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#30584) schumy1


schumy1
aktív tag

Én az extrem digitalba vettem 120-ért 2011 májusában. :)
Érdekes, de mikor megjött az android, eszem ágában sem volt még olvasni se róla sokat meg belemélyedni a dolgokba sem, maradtam a Nokiánál és ameddig lesz, maradok is ezt sokszor kijelentettem már.
A WP viszont vonz, de még várnom kell.

(#30585) SteveJobs válasza Polarstar (#30579) üzenetére


SteveJobs
őstag

Nem szeretem a szilvás gombócot!!! Az ízes gombóc még elmegy.Tudom ez nem paprika tv de ha valakit érdekel a Bolognai én hogyan csinálom.

(#30586) Polarstar válasza SteveJobs (#30585) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Jaj! Te is rászoktál???

"Ízes" gombóc, kiskutya nincs. Ezt a "grandiózus fogalmat" idióta igyekvő kommunista kereskedők hozták forgalomba. /kevert silány vacak forgalomba hozásához./
Milyen ízű???

Bocs, de már gyerek koromban sem értettem, illetve mindig beleszaladtam.
- Milyen ízű?
- Ízes?
- Az meg milyen íz?
- Ízes!

Akkor én vagyok a hülye?
Az ilyen hülyeségekre nagyon mérges vagyok. Legszívesebben addig verném a fejét annak aki kitalálta, míg ki nem törlik mindenki fejéből ezt a hülyeséget. De sajnos ezt sem fogjuk megtudni többek között.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#30587) SteveJobs válasza SUPREME7 (#30582) üzenetére


SteveJobs
őstag

Ez nem egészen így van ! Már párszor leírtam hogy,az Iphonon még mindig verhetetlen szerintem az érintőfelület gyors reagálása.Mármint maga az egész érintőfelület . A másik ugye most már mindent Chinába gyártanak ,de az európai tervezésü készülékek illetve Amerikai pl Iphon ha a kezedbe fogod más érzésed lesz tőle.Van súlya vagy a forma vagy a kidolgozása. Nem tudom mennyi a kereseted de ha annyit keresnénk mint a Németek nem foglalkoznál vele melyik telót vedd meg.Ja meg ezek a köcsög szolgáltatók horror áron adják a telefonokat.Nem akarom borzolni a kedélyeket de jövőhéten veszek 20000ft-ért Samsung Galaxy s2-tőt!!!! Érdekes úton jutottam hozzá.Majd meglátjuk milyen lesz az Android.Ilyenem még úgyse volt :U :U :U

(#30588) SteveJobs válasza Polarstar (#30586) üzenetére


SteveJobs
őstag

Az a baj én nem szeretem a szilvát így olyan mint a fos.Nyersen megeszem!!! :C :C

(#30589) dionaea válasza SteveJobs (#30587) üzenetére


dionaea
őstag

hát n8 at 1-1 be én is lecserélném s2 re

(#30590) SUPREME7 válasza SteveJobs (#30587) üzenetére


SUPREME7
őstag

Most ne menjünk bele itt egy Ájfón vitába, de 200ezres telefonon lepattogzik megjelenés után a festék? Ez prémium? Kiadnak egy olyan térképszoftvert amit 100%, hogy ha teszteltek is, azt mondták, hogy a paraszt úgyis megveszi? Arról már nem is beszélek, hogy beleraktak egy fos optikát, ami ellenfénybe gyakorlatilag egy lila pacát csinál a fényképekből? Ez prémium? 2013-ban ne mondd nekem, hogy de az érintőfelület ... ez kb huszadrangú kérdés.

Ezek után nem is akarom megismerni az ájfónt.

[ Szerkesztve ]

(#30591) janek69 válasza SUPREME7 (#30590) üzenetére


janek69
senior tag

Ezekkel minddel egyet értek és még erre jön,hogy kifinomult design. Mi a f..szom a kifinomult egy téglalapban az elején egy behorpadt nyomógombbal.Ennél több fantáziája van egy óvodás gyereknek.

(#30592) attisx válasza janek69 (#30591) üzenetére


attisx
addikt

Hogy mondhatsz ilyet az ezredforduló dizájner zsenijének keze munkájáról... :DDD

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#30593) janek69 válasza attisx (#30592) üzenetére


janek69
senior tag

Én ilyen szemét vagyok.

(#30594) Quasi_modo válasza attisx (#30592) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Zseni ?
Ja tényleg.

valami

(#30595) attisx válasza Quasi_modo (#30594) üzenetére


attisx
addikt

"Zseniálisan" lemásolta a 60-as, 70-es évek Braun termékeit... ;)

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#30596) Polarstar válasza attisx (#30595) üzenetére


Polarstar
nagyúr

+1!

Ez szóról-szóra igaz!

Ezek a tárgyak már voltak. Kivéve a bólogatós iMac G4. Meg a Cube - ja, az már volt! NeXT néven.. :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#30597) dionaea


dionaea
őstag

hát azért a koreai gyártó csúcs gépe egy műanyag szappantartó amin a szalonnát is lehet szeletelni. valahogy egy csúcs készülék ne legyen már. gagyi műanyag. ugyan úgy mint ahogy egy prémium kategóriás autóban, aminek az ára is prémium ne legyen egy alsó kategóriés autó anyaga vagy anyaghasználata.
azért az Ip.one kamerája nem olyan rossz. tény túl van árazva. de hát üzlet. megveszi a user ennyiért akkor bolond lenne olcsóbbért adni. arról nem is beszélve hogy a konkurenciák lehúzzák az utolsó bőrt is saját készülékükről lásd 5800, 5230, 5530
. a koreai gyártónál is vannak hasonlók. Ők meg évente kiadnak egy készüléket nem hetente kettőt
mondom úgy hogy volt nekem almás készülékem az is tény hogy pezsgőt bontottam amikor eltudtam adni.
emélkszem 90 es években is a pc vs mac volt az emberek közti vita tárgya. de akkor 100 ból 20 embernek volt pc je 5 nek meg mac je. de titkon "mindenki" mac et akart a kis dx4 helyett mert a 3.1windows mindig szórakozott és nem akart működni

vége a off nak

Ave N8

(#30598) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Ja! Majd elfelejtettem!

Tegnap a szervizes pasi megnyomkodta a telefont kézzel.
Ma telefonáltam vele és ment a hangszóró!

Varázskéz??? :C

Úgyhogy már csak a szoftver update maradt. :R

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#30599) Quasi_modo válasza Polarstar (#30598) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Varázskéz?
Inkább egy forrasztás mentes érintkező.

valami

(#30600) Kolondrum válasza Polarstar (#30598) üzenetére

Gánygéza!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.