Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30560) mentic18


mentic18
tag

volt már androidos telefonom (huawei u8230) de akkor még nem nagyon tudtam kihasználni a dolgokat ebből a rendszerből(mert maga a telefon nem volt képes rá... -.-) viszont mielőtt azt eladtam, portolgattam rá romokat(gb,ics) és egész türhető volt, noha nem tudtam rajta semmit se játszani XD de ez van ha nem jól néz szét az ember..
n8ra visszatérve, nem tudtam 35-ért se eladni és nem csak én vagyok vele igy.. pedig érne annyit. Nem veszek én most telefont, az bizony kizárt. Gyüjtök egy normális telefonra. A defy jónak tűnik, de jobban tetszik az xperia u(amibár megint elveheti az életkedvem..). olyanra gyüjtök ami két év után is(ha rootolással és portolással is) használható lesz. az xperia s teljesen jó erre. normális a képernyője, nem olyan nagy se, gyors, 12 mgpixeles kamera stb. oké h az n8 is 2 évig támogatott maradt, de lássuk be nem adott semmit neki a frissités..max brlassitotta..annak meg sok értelme nincs. olyan kevés a ram benne h 2 perc után kifagy mert megnyitottam az fmobit, vagy a böngészőt..
annak nem látom értelmét h egy halott rendszerre egy rohadt jó kamerát szerelnek fel. lásd: n8, 808 pureview..

Samsung Galaxy A53 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.