Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27701) janek69 válasza vanezigy (#27693) üzenetére


janek69
senior tag

Nekem van,hogy 20MB-ot is felszabadít,amikor már 60mega körülire lecsökken.
Persze senki ne számítson eredményre a C-n ha nincs hackel-ve a teló és nem aktív az open4all patch,hiszen abban az esetben a c-n nem nagyon fér hozzá sokmindenhez.
Persze az ozon-t,tv2-t...... érdemes törölni,mert azt lehet a cleaner nélkül is. Az origo éppen 20MB-ot foglal.

(#27702) FET-MEN válasza Kolondrum (#27699) üzenetére


FET-MEN
veterán

:R akkor mehet ezen a módon ahogy itt le van ìrva ugye? :)

Iphone 7

(#27703) vanezigy válasza janek69 (#27701) üzenetére


vanezigy
aktív tag

Tegnap tettem fel az open4all patcht és ma futtattam a cleanert, természetesen aktív állapotban.

(#27704) Kolondrum válasza FET-MEN (#27702) üzenetére

Háááát nekem az nem ment, a phoenix nem volt jó eldobta a telefont, de amúgy igen mehet. Ki kell tapasztalni.

(#27705) FET-MEN válasza Kolondrum (#27704) üzenetére


FET-MEN
veterán

Akkor ilyen atombiztos módszer nincs? :)

Iphone 7

(#27706) Kolondrum válasza FET-MEN (#27705) üzenetére

Nincs, ez saját tapasztalat. De még mindig jó telefon lett a végeredmény. :R

(#27707) FET-MEN válasza Kolondrum (#27706) üzenetére


FET-MEN
veterán

Elhiszem. Jó is az N8 :) Okès akkor köszi szépen.

[ Szerkesztve ]

Iphone 7

(#27708) L_YKing


L_YKing
addikt

Sziasztok...esetleg nem tud valaki választ....mert a nokia n97 mini topik halott!!

Be akarom kapcsolni a telefonom , de nem tudom mert valamiért nem müködik a bekapcsoló gomb!Nincs más mód hogy bekapcsoljam?(nokia n97 mini)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#27709) akos3 válasza janek69 (#27701) üzenetére


akos3
addikt

És letörölni az ozon-t és társait hogy kell? nekem az alkalmazás kezelő nem engedi. Gépen csatlakoztatva a C meghajtón meg mitha csak üres mappák vannak. A telóm nem hackelt, de szeretnék azért 37mb-nál többet a C-n, habár semmi saját fije nincs rajta tudtommal. MobileCleaner nem segített :F

(#27710) janek69 válasza akos3 (#27709) üzenetére


janek69
senior tag

frissítsd a store-ból és utána le tudod törölni. Az ozon-t pl.origo-ként keresd.

(#27711) akos3 válasza janek69 (#27710) üzenetére


akos3
addikt

origot megtaláltam a store-ban (de origóként), frissitettem is és azt le is tudtam törölni. ozone foglal a legtöbb helyet (15mb), és azt valóban nem is találtam meg így. de akkor keresgélek.

szerk. rákerestem, h origo, de az az {O} emblémával ellátott origo portál. (lesezdtem még1x, hátha törli az ozon-t is de nem:S )ozon-t nem találtam sehogyse :F

[ Szerkesztve ]

(#27712) janek69 válasza akos3 (#27711) üzenetére


janek69
senior tag

Szedd le innen. Csomagold ki és telepítsd őket,majd szedegesd le.

(#27713) akos3 válasza janek69 (#27712) üzenetére


akos3
addikt

oh, nagyon szépen köszi! :R :) Most már csak a Postr-től, az MTV WebTV-től és a Startlap TV-től kéne vhogy megszabadulnom, ezeket (sem) találtam Store-on. (igaz, azok már nem foglalnak sokat) De köszi szépen, így is nőttem 20 megával, immáron 57-re :)

[ Szerkesztve ]

(#27714) janek69 válasza akos3 (#27713) üzenetére


janek69
senior tag

Nincs mit. A többitől csak hackelés és a mobile cleaner futtatása után tudsz megszabadulni.

(#27715) atoth válasza janek69 (#27712) üzenetére


atoth
aktív tag

Ezzel nekem is sikerült kikukáznom az iwiw-et és az ozone-t, Bódogság!
Nagy köszönet!

(#27716) oggy71


oggy71
tag

A múlt héten nekem is sikerült ((először, 1 év alatt) leejtenem :W féltve őrzött telomat (elis mondtam magamat minden balf@sz fakezű baromnak!!), viszonylag sima felületre (metlachi).
Pont a jack dugó felőli sarkára esett először, ami mellett kicsit behorpadt a szürke kupak, meg az a fényes műa. ami a jack körül van, feljebbjött s mozog, lehet letört tartója belül.
Még jóhogy "csak" ennyi baja lett.
Nézegettem már ezeket a telefonra pattintható tokokat, de egyik sem tetszik, mert mindegyiktől nagy bumszli lesz a telefon.

[ Szerkesztve ]

(#27717) stewe780


stewe780
őstag

Már mondom ránézek a nokia.hu-ra, és fennen hirdetik, hogy kint a 111.040.1511-es verzió. De bakker nincs is kint! :W Már egy hónapja megjelent, de úgy tűnik a hazai product kódosok lassabban kapják meg mint ha szolgáltatói verziók lennének.... Na mind1, ezt most le kellett írnom. :W

szerk: máris jobb, hogy leírtam... :DDD

[ Szerkesztve ]

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#27718) oggy71 válasza janek69 (#27712) üzenetére


oggy71
tag

Ezt leszedtem, de ezek csak widgetek nem?

(#27719) vanezigy válasza oggy71 (#27718) üzenetére


vanezigy
aktív tag

Kiterjesztésre annak tűnnek.
Ettől még az alapprogram fent marad szerintem..

(#27720) baradi


baradi
senior tag

Kollegak,

Miert lehet az, hogy email erkezesenel csak hanggal jelez a telo, de a kepernyon nem latszik semmi? Gondolok itt a standby kepernyore is , ahol az ora (lezart kijelzonel) van es pl. sms erkezeset szepen jelzi, valamit a fo kepernyon se irja, hogy email jott, csak ha arra a kepernyore megyek, amin az email widget van kirakva, nah csak azon latszik.

(#27721) gretzky77 válasza baradi (#27720) üzenetére


gretzky77
veterán

Nekem is igy müködik szerintem ez igy normàlis!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#27722) atoth válasza vanezigy (#27719) üzenetére


atoth
aktív tag

Nem maradnak fenn.

(#27723) atoth válasza baradi (#27720) üzenetére


atoth
aktív tag

Üdv a Symbian világában. Itt szinte mindent megtalálsz, amit egy okostelefonnak tudnia kell, de ezek közül csak kevés dolog, ami valóban jól működik és nem olyan, mintha egy pre-release alpha verziót nyomkodnál.

(#27724) atoth válasza gretzky77 (#27721) üzenetére


atoth
aktív tag

Ja, így működik, de nem hiszem, hogy ez normális :(

(#27725) baradi válasza atoth (#27724) üzenetére


baradi
senior tag

koszi szepen. Igazabol mar evek otas hasznalok symbit, csak eddig emailt meg nem hasznaltam rajta...

(#27726) madmike


madmike
őstag

Azt be lehet állítani, hogy ha be van kapcsolva a wifi és ismert wifi hálozat közelébe megyek akkor automatikusan csatlakozzon hozzá és ne a mobilnetet használja?

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#27727) SpongyaBob válasza madmike (#27726) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Magától csatlakozik ilyen esetben..

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#27728) madmike válasza SpongyaBob (#27727) üzenetére


madmike
őstag

nálam nem. a wifi menüben rá kell nyomjak az adott hálózatra ahhoz, hogy csatlakozzon.

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#27729) SpongyaBob válasza madmike (#27728) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Nekem úgy volt (Már megváltam az N8-tól) ha beléptem pl. operába netezni és ismert hálózat volt a közelben, nem kérdezett semmit se, magától csatlakozott :K

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#27730) Hochst


Hochst
csendes tag

Sziasztok!
lenne egy kérdésem! Van egy T-s Nokia N8-am és nem megy a GPS nem talál pozíciót! Szoftverezve lett, és elméletileg a GPS antennája is ki lett cserélve. és még mindig nem megy:( aki tud kérem segítsen!
előre is köszi

(#27731) gretzky77 válasza madmike (#27728) üzenetére


gretzky77
veterán

Szia nézd meg beállítások,kapcsolatok,beállítások,hálózati célok és itt nézd meg a prioritást szerintem ha a wifi az elsődleges akkor automatikusan azt használja ha elérhető!

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#27732) vanezigy


vanezigy
aktív tag

Melyik az a tok ami akksi is egyben?
Volt róla többször is szó de most nem találom.

(#27733) gretzky77 válasza vanezigy (#27732) üzenetére


gretzky77
veterán

Talán Janek69 kolléga írta,hogy van neki! Ha valaki azon töri a fejét,hogy venne ilyen akksis tokot akkor engem is érdekelne!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#27734) akos3 válasza vanezigy (#27732) üzenetére


akos3
addikt

(#27735) vanezigy válasza gretzky77 (#27733) üzenetére


vanezigy
aktív tag

Én töröm a fejem ilyenen, mivel jól jön a plusz energia túrázás közben. Majd jelzem ha rendelek.
Akos3 neked is köszönöm!

(#27736) vanezigy válasza vanezigy (#27735) üzenetére


vanezigy
aktív tag

Kéne egy harmadik emberke is akinek kellene ilyen külső akksi tok mert akkor 20$ ból meglenne darabja.

(#27737) janek69 válasza vanezigy (#27736) üzenetére


janek69
senior tag

Ezt is nézd meg:
[link]

Én nagyon szeretem és ahogy írtad túrázásnál nagyon jó,nem kell agyalnom,hogy jajj mi lesz ha lemerül.

(#27738) vanezigy válasza janek69 (#27737) üzenetére


vanezigy
aktív tag

Kösz, nézem!

(#27739) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Az a külső akkupakk neked nem jó?

Amit a Nokia gyártat...

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#27740) janek69 válasza Polarstar (#27739) üzenetére


janek69
senior tag

Nekem van sokféle külső még napelemes is,de egyik sem ér fel ezzel és azért nem,mert azok mind vezetékkel kapcsolódnak a készülékhez,ez meg tokként rajta van.

(#27741) gretzky77 válasza vanezigy (#27736) üzenetére


gretzky77
veterán

Én kaptam egy sráctól emailt hogyha rendelnénk ilyen tokot akkor őt is érdekelné!!!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#27742) vanezigy válasza Polarstar (#27739) üzenetére


vanezigy
aktív tag

Gondolom tőlem kérded, nem szeretnék plusz kütyükkel nagyban növelni a méretét és külön hurcolni őket. Macerás, ezt most kipróbálom, remélem beválik.

(#27743) vanezigy válasza gretzky77 (#27741) üzenetére


vanezigy
aktív tag

Valószínűleg a jövő hét végén tudom csak rendelni vagy az utána való hét közepén.
Innen fogom rendelni KATT ezért már nem érdekes, hogy hanyan rendelünk, az ár 19,10$ marad ha állják a free postát.

Írok privátot is neked.

(#27744) janek69 válasza vanezigy (#27743) üzenetére


janek69
senior tag

Pont azért küldtem a linket,mert a logojuk mellett ott van,hogy Worldwide free shipping.
Én még 17,40-ért vettem,de amint elküldték utána ott is megemelték 24-re az árát.
Jelenleg nem látok 19.10-nél olcsóbban. Annyit tudni kell róla,hogy azért jóval vastagabb lesz a telefon ha rajta van,de nem vészes. Emiatt a lock gombot macerás kicsit használni,de a menü gombbal szoktam olyankor kioldani. Nagy előnye,hogy egyben van a készülékkel és rajta lehet folyamatosan,mert egy kapcsolóval ki-be lehet kapcsolni.Nem kell agyalni,hogy hova tegye az ember túra közben a töltőt,mert ez lesz a tok és majd ha kell bekapcsolom.
Fel lehet tölteni a telefon töltőjével is és USB kábelről is. A töltési ideje elég hosszú,de igazából ez nem zavaró.

[ Szerkesztve ]

(#27745) gretzky77 válasza vanezigy (#27743) üzenetére


gretzky77
veterán

Köszi ment is válasz a privátra! 3 még akkor belefér mert lenne mégegy érdeklődő!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#27746) akos3 válasza Polarstar (#27739) üzenetére


akos3
addikt

erről tudsz adni egy linket?

Amugy,h van ez a külföldről való rendelés? Itthon vkinek kifihetem forintban kp-ban?

(#27747) Polarstar válasza akos3 (#27746) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Ez egy öngyujtó nagyságú mini usb-s izé, ami a Nokia shopban is rendelhető. Szerintem azért jó, mert más hasonló csatis készülék is el van vele.

[link]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#27748) vanezigy válasza Polarstar (#27747) üzenetére


vanezigy
aktív tag

Nagyon drága : KATT
Itt viszont már barátibb az ára: KATT

[ Szerkesztve ]

(#27749) Jano_023


Jano_023
őstag

Sziasztok, egy havernak kellene új aksi a telóba.

Meglesetem Ebayen ezeket találtam:

Normál 1200-as

1500-as

1930-as

2430-as

Van valakinek ezzel kapcsolatosan tapasztalata? Van értelme nagyobat venni ? Jók ezek ?

Köszönöm!

''Az életet nem a lélegzet vételek száma határozza meg, hanem azok a pillanatok mikor eláll a lélegzetünk !''

(#27750) janek69 válasza vanezigy (#27748) üzenetére


janek69
senior tag

Az egy dolog,hogy drága,de gyakorlatilag nem sok mindenre használható. Mint írtam nekem 4 féle is van,de a tok a nyerő 4000ft-ért. Ezzel hogy akarsz túrázni,vagy egyáltalán használni a telefont? USB-n tölti,magyarul nem is hogy az alján lesz bedugva,hanem az oldalából lóg ki és ott fityeg.Persze hosszabb usb kábellel a zsebedben is maradhat a töltő,de az oldalából akkor is kilóg és lesz egy vezetékes telefonod.
Nem tudom mit vagytok megijedve a kínából való vásárlástól,én már itthon semmi ilyen kisebb kütyüt nem veszek 10x-es árért. Sokkal korrektebbek mint némelyik magyar webshop.
A vaterán vásárlástól,na attól lehet félni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.