Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27851) matyi19


matyi19
őstag

Sziasztok! :)
Úgy néz ki, hogy újra visszatérek. Aki nem tudná, nemrég vettem egy Samsung Galaxy s2-t, és párhuzamosan használtam a két telefont.
Úgy terveztem, hogy egy hét után majd eltudom dönteni melyiket tartsam meg. De nem így történt, az az igazság hogy megszerettem a Samsungot is. De végül most azt hiszem visszatérek N8ra.
Egyik fő ok az akku volt, aránylag intenzív használatnál nem bír ki egy napot sem. Egy pozitívum a samsungnál a netezési élmény, mondhatni olyan mint számítógépen.
Kamera téren, szerintem a Samsung is jól teljesít, habar videó téren annak ellenére hogy FullHD szerintem jóval gyengébb minőségű videót készít mint az N8, elletve nincs zoomolási lehetőség sem....
Gyorsnak, mondjuk gyorsabb mint az N8, pl. egy 10-20 Mb-s alkalmazást pár másodbérc alatt telepit, illetve az alkalmazásokat is sokkal gyorsabban nyitja meg...
Élősszőr az Android kezelő felülete nagyon kesze-kuszának tűnt, ennek ellenére idővel meg tetszett, nem rossz az. Maga az op rendszer nincs úgy optimalizálva mint a Symbian, pl hiába ott az 1GB ram, ami valójában csak 800 akárhány Mb, ha nincs megnyitva egy alkalmazás sem akkor is körülbelül 300-350 MB-n fut a rendszer.
Így dióhéjban ennyi lenne a, döntő ok az N8 mellett.

(#27852) user01 válasza Kvazár (#27831) üzenetére


user01
aktív tag

Valakinek van ötlete, hogy hogyan lehetne kitenni a kocsiban a hangszórókra a navi hangját?
Amiket próbáltam már:
- jack-jack kábel
- BT
- telefon FM transmitterét használva

Nálam a jack-en tökéletesen kijön a navi hangja, bár én még Annát használok.

(#27853) janek69 válasza matyi19 (#27851) üzenetére


janek69
senior tag

Nekem most az új szoftverrel úgy tűnik,hogy a böngésző nagyon sokkal gyorsabb lett. Wifin néztem,de szinte azonnal ugranak az oldalak. Eddig még opera minivel sem volt ilyen gyors.

(#27854) H.Ezredes


H.Ezredes
őstag

Sziasztok most vettem egy N8-at és az lenne a kérdésem hol kell beállítanom,hogy a telefon oldalán lévő kamera gomb automatikusan bekapcsolja a kamerát? Nyomom és semmi nem történik. Jelenleg csak a főmenüből tudom elérni és ez kicsit idegesít :S .A gombnak nincs baja ha már bent vagyok a kamerába tökéletesen megy. Illetve a másik az IMEI számot előtudom csalni valamilyen kombinációval ?

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#27855) TommyX_ válasza H.Ezredes (#27854) üzenetére


TommyX_
őstag

Imei: *#06#

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#27856) perge666 válasza H.Ezredes (#27854) üzenetére


perge666
veterán

Nekem a kamera gombja autómatikusan elindítja a kamerát.Szerintem nem lehet állitani semmit.

(#27857) janek69 válasza H.Ezredes (#27854) üzenetére


janek69
senior tag

teljesen le kell nyomni,mint exponálásnál,nem csak annyira mint a fókuszálásnál.

(#27858) Polarstar válasza janek69 (#27857) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Egyetértek. Működnie kell!

És működik is!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#27859) csabyka666


csabyka666
addikt

Üdv mindenkinek!

Lassan 1 éves lesz az N8-am, és a vásárlás óta a gyári fólia van a kijelzőn. Mostanra már kezd lejönni 1-2 helyen, és gondoltam, hogy leszedem róla, vagy pedig veszek rá másikat.
Arra lennék kíváncsi, hogy aki fólia nélkül használja, annak milyen tapasztalatai vannak a Gorilla Glass kijelzővel? Mennyire karcálló...stb.

Köszi!

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#27860) SpongyaBob válasza csabyka666 (#27859) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Elég karcálló, sose volt rajta fólia és soha nem is karcolódott meg, pedig kijelzővel lefelé is csúszott már több métert metlakin. Szóval elég jó :)

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#27861) csabyka666 válasza SpongyaBob (#27860) üzenetére


csabyka666
addikt

Ez bíztató. Néztem YouTube-on pár videót, ahol a Gorilla Glass kijelzőket "gyalázzák", egész jól bírja az alapján is...

Köszi a választ!

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#27862) H.Ezredes válasza janek69 (#27857) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Basszus igen. :B :B túl finoman nyomtam meg :B :B :DDD

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#27863) janek69 válasza H.Ezredes (#27862) üzenetére


janek69
senior tag

Naná! Félti az ember,amikor a dobozból kivettem úgy fogtam mintha tojás lenne. :)

(#27864) matyi19 válasza janek69 (#27853) üzenetére


matyi19
őstag

Szia. Nemrég raktam fel a v8-at, de én nem érzem gyorsabbnak a netet mint az eddigivel volt.
Mondjuk ezen nincs mit vitatkozni, az N8 szerintem soha sem fog azon a szinten állni, mint az S2 netezés szempontjából. De nem is a net miatt vettük az N8-at...

(#27865) janek69 válasza matyi19 (#27864) üzenetére


janek69
senior tag

Hát software cserénél mindig benne van ebben az is,hogy ilyenkor leformázom és ettől is gyorsul.
Az androidnak valóban jó a böngészője és persze nagyobb a CPU,de cseszheted a gyors böngészést lemerült aksival.Az n8-al egy percig sem aggódom azon,hogy ha nagyon nyúzom,nem barja ki estig.
A videorol annyit,hogy én is sok tesztet néztem és egyáltalán nem feltűnő az,hogy az N8 csak 720p videot csinál.

(#27866) matyi19 válasza janek69 (#27865) üzenetére


matyi19
őstag

Igen, teljesen igazad van...

(#27867) Pikkolo^^ válasza csabyka666 (#27859) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Nekem is túlélt egy két csúszást, de egy kulcs csinált rajta egy kisebb karcot ami szerencsére nem látszik. Inkább vegyél fóliát, mint a csúnya karcokat bámuld.

(#27868) Yeffy


Yeffy
veterán

rálestem közben erre a 808 PV-re is... jó, jó, bika képeket csinál ez is, de nem tudom... nekem a teló kinézetre pl marhára nem tetszik, N8 bejövősebb... képminőségben meg amiket eddig néztem képeket, nem sokkal van lemaradva az N8... jól gondolom? v hülyeséget beszélek?

bocsi a OFF-ért, csak gondolom ti jobban update-ek vagytok ebből a 2 telóból...

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#27869) csabyka666 válasza Pikkolo^^ (#27867) üzenetére


csabyka666
addikt

Az igazsághoz hozzátartozik, hogy mindig plüss tokban tartom. Így már esélyesebb a fólia nélküli használat?

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#27870) janek69 válasza Yeffy (#27868) üzenetére


janek69
senior tag

Én is sokat hasonlítgattam a képeket és arra jutottam,hogy be kell valljam ha belenagyítasz,akkor azért kijön a különbség természetesen és a full hd video is jobb. Viszont azt gondolom,hogy amennyivel jobban hangzik a 41Mpx,annyival nem hoz többet. Persze ezt nem így kell nézni,hanem a pureview az igazi előny és az tényleg az. 2-3x-os optikai zoomnak felel meg és az azért nem jönne rosszul.

(#27871) ilgatto


ilgatto
tag

Sziasztok!

Tudja valaki esetleg, hogy garancia nélkül is javítanak-e a Nokia szervizben, és ha igen, akkor kb. mennyibe kerülhet a GPS chip javíttatása?

## Samsung R220 ## Sharp GX10i ## Sony Ericson K300 # Nokia 3110c ## Nokia E51 ## Nokia 603 ## Nokia Lumia 930 ## LG Nexus 5X ## OnePlus 3T ## OnePlus Nord CE 5G ## Google Pixel 7 ##

(#27872) Yeffy válasza janek69 (#27870) üzenetére


Yeffy
veterán

igen, igazad van... e megmondom őszintén, nekem 5-8 MP-s képek bőven elegendők, nem szoktam nagyítgatni, meg hibákat keresni...
kinézetre meg egyértelműen - nekem legalábbis - N8 a szép. feketében is meg kékben is.

a videó már más tészta, de amilyen gyakran videózom, arra nekem sztem elég a 720p- Wave-en is elég volt, itt is az. aztán, ha majd valamikor lesz jobb fotós/videósmobil, esetleg váltok. de az még a jövő zenéje nagyon, még ezen is agyalgatok :D

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#27873) janek69 válasza Yeffy (#27872) üzenetére


janek69
senior tag

A pureview technikát és ezzel a 41Mpx-elt megkapják a WP Nokiák is,tehát érdemes várni,mert lehet,hogy lesz itt változás a mobil piacon. Sokak szerint a WP8 nagyon jó.

(#27874) Yeffy válasza janek69 (#27873) üzenetére


Yeffy
veterán

hááát... nem is tudom.. .szép, szép a WP, bár csak a 7et ismerem látásból, dekor meg minden, de elsőre nem győzött meg... bár kezemben nem volt, szóval ki tudja...
de gondolom azokban pl. Xenon nem lesz... az meg nálam alap fotózáshoz...

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#27875) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

A Póluzban található MM-ben nincsen 808. Melyikben van biztosra BP-n?

(#27876) Polarstar válasza Pikkolo^^ (#27875) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Árkádban volt. De nem nyomogatható és már csak 179-e. áfával! Csökken az szép lassan!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#27877) Yeffy válasza Polarstar (#27876) üzenetére


Yeffy
veterán

179????? :Y :Y
omg...

jóó, az életben nem adnék ennyit telóért, még 100-at se nagyon, sz'al marad az N8... :D

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#27878) Pikkolo^^ válasza Polarstar (#27876) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Pedig én nyomogatnám, érdekelne, hogy mennyire áll kézre ill. nem egy könnyű darab.

(#27879) H.Ezredes válasza Polarstar (#27876) üzenetére


H.Ezredes
őstag

110-ért láttam itt már és boltban is 150K környékén van már a 180K-s ár eléggé sok.... :S

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#27880) Polarstar válasza H.Ezredes (#27879) üzenetére


Polarstar
nagyúr

110 körül jöhet. A felett már gázos. Elérte nálam is a lélektani határt.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#27881) matyi19


matyi19
őstag

Mi történt telefonommal....????
Szóval tegnap olyan 16 órakkor húztam le a töltőről. Este 20 óra környékén elkezdtem használni, addig csak ott ücsörgött a zsegemben.
Használat alatt a netezét értem, körűlbelűl 2-2,5 órárt neteztem rajta, videók fórumok stb. Mikor leraktam a telefomt olyan 55%-on volt az akku. Ezzel nem is lett volna semmi, DE reggel mikor felkeltem (7óra), akarom nézni hány óra, de a telefon reggelre már le is volt merülve.
Mi történhetett vele az 6-7 óra alatt, több mint 50%-ot merüt???

(#27882) oggy71


oggy71
tag

Üdv Urak!
Mennyi lehet most a reális eladási ára egy bő egyéves T-s N8-nak?
35-40e?
Vaterán nézegettem, olyan 35 az alja, de azok olyanok is.
Kijelző nem lila (még a gyári fólia rajta van), kettő nagyon pici sérülés van az alsó felső kupakon+a HDMI fedélen repedés (ezt már 3x cseréltettem, feleslegesen).
Szóval fontolgatom eladását, de nem mindenáron!

(#27883) janek69 válasza matyi19 (#27881) üzenetére


janek69
senior tag

Szia. Valamelyik program ette meg. Az,hogy melyik az kideríthető,ha továbbra is csinálja. Az energy profiler megmutatja a fogysztást. Ennek lezárt kijelző mellett 4-10mA között illik lenni. Csak megjegyezném,hogy ha feltetted a vibert,akkor nem kell tovább keresni.

(#27884) matyi19 válasza janek69 (#27883) üzenetére


matyi19
őstag

Szia. Én is valamelyik programra gondoltam... A vibert nem tettem fel, szoval az kilőve.
Telepítem az energy profilert, hátha azzal sikerül rájönnöm.

(#27885) busman válasza oggy71 (#27882) üzenetére


busman
addikt

Az enyém 35k-ért ment el...

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#27886) janek69 válasza matyi19 (#27884) üzenetére


janek69
senior tag

Nekem a belle extra buttons hülyült meg 1x.Ujraindítás után abba hagyta,de utána az extra buttons-ra váltottam,ezzel nem volt ´még gondom.

(#27887) Regirck


Regirck
senior tag

Sziasztok,
a napokban meghülyült az fMobi a telefonomon. Elindítom belép a menübe majd fölül megjelenik ez a szöveg:

Error! Facebook API returned 403 forbidden, If problems persists, try to logout and login again.

Ez mitől lehet és mitől lehet újra működésre bírni az fMobit? Másnál is történt már ilyen?

(#27888) SpongyaBob válasza Regirck (#27887) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Nem változtattál jelszót esetleg?

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#27889) Regirck válasza SpongyaBob (#27888) üzenetére


Regirck
senior tag

Nem, a lapi simán beenged azzal a kóddal!

Már több fMobit is próbáltam...

[ Szerkesztve ]

(#27890) lbence válasza Regirck (#27889) üzenetére


lbence
aktív tag

nálam is ezt játsza

(#27891) csoky21 válasza Regirck (#27889) üzenetére


csoky21
csendes tag

Dettó :W

(#27892) nagysuhi válasza Regirck (#27887) üzenetére


nagysuhi
tag

Nekem is ez van. Plusz semmi appot nem tudok kirakni a főképernyőre. Levenni le tudom, de vissza semmit. Lassan kiürülnek a képernyők, addig próbálkozom. Szoftvert kell frissítenem?

[ Szerkesztve ]

Többet ésszel, mint fűrésszel...

(#27893) dave_gahan válasza Regirck (#27887) üzenetére


dave_gahan
aktív tag

Nálam is... :O
C7 tulaj vagyok.
Vasárnap még semmi baja nem volt, tegnap este már szintén ez az üzenet fogadott...
:F

[ Szerkesztve ]

(#27894) Cool Hand


Cool Hand
tag

Facebooknál van a gebasz sztem nem a programmal

(#27895) lbence


lbence
aktív tag

gravity működik

(#27896) janek69


janek69
senior tag

Az fmobi nekem se megy,pedig tegnap d.e-t még hibátlanul ment.
Más: valaki legyen szíves próbálja már ki a kereső widgetet. Nekem bedobja,hogy alapért.szolgált. kivál. és hogy ebben a körzetben a kereső szolgáltatások nem érhetőek el.
Választhatok én ausztriát meg bármit akkor is ez van. Régebben mintha meg tudtam volna adni,hogy a google az alapértelmezett.

(#27897) Regirck válasza janek69 (#27896) üzenetére


Regirck
senior tag

Hátha itt valaki tudja mi a probléma az fMobi-val és meg is ossza velünk, kíváncsi lennék rá. Bízzunk benne, hogy minél előbb megjavul (meggyógyul :) )

(#27898) vanezigy


vanezigy
aktív tag

Én új postafiókot nem tudok létrehozni, a kapcsolódás sikertelen.
Valami van az éterben? :-)

(#27899) Regirck válasza vanezigy (#27898) üzenetére


Regirck
senior tag

Napkitörés! :Y

Szerintem akkor a holnap napot a pincében töltöm, kitudja mi lesz... :))

(#27900) vanezigy


vanezigy
aktív tag

Kezd fogyni a C-ről a memóm.
Van a Cén olyan mappa amit érdemes üríteni?

Készítettem egy fika facebook reget, sok weboldal csak ott oszt meg infókat ezért kénytelen voltam. Aztán feltettem a Gravity v2.70-át ami feltelepült, a kis ikont kitettem, bejelentkeztem róla de a widgetje nem akar aktív lenni, szürke és állandóan frissíteni akar és persze nem aktív.

Van rá valami gyógyszer?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.