Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28551) perge666


perge666
veterán

1 hét múlva indulok tanfolyamra,és a telefonon napi szinten minimum 3 óra hosszát fogok zenét hallgatni az utazás miatt.Kiváncsi leszek így meddig fogja bírni az akksija.

(#28552) Elims válasza Kolondrum (#28548) üzenetére


Elims
veterán

Én várok.. :-)
Ha napközben nyitom meg,mobilnettel fogom. De nem gáz,szinte korlátlan. (100mb után csak sebességet csökkentenek)

Mindegy mi az -biztos vmi okosság-,előre is köszi! :-)

(#28553) Tiger. válasza Just486 (#28534) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ja ja nincs letiltva csak épp szar az egész.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#28554) Regirck


Regirck
senior tag

Sziasztok,
hogyan tudom néhány "érintéssel" kitörölni az összes naptárbejegyzésem?

(Melóban itt vezettem a jelenléti ívemet <is>, de már csináltam egy Excel táblázatot ami számol a béremmel és miegymással)

(#28555) Misály válasza Kolondrum (#28549) üzenetére


Misály
addikt

Ja hogy most custom romot csinálsz?

(#28556) SteveJobs


SteveJobs
őstag

Bocsánat ,hogy bele rondítok itt az i8910-el de az op rendszer majdnem ugyanaz.Kérdésem az lenne főzött rom van a telón ettől jobban fogyaszthatja az akkut?A működéssel semmi bajom!!!! A szofver neve:Pro edition v7 Speed By:Taylor :U :U :U :U :U :U

[ Szerkesztve ]

(#28557) Kolondrum válasza Misály (#28555) üzenetére

az egyedi romok soha nem érdekeltek.nem írok én semmit.inkább mondjátok meg miért nem tölt meg kapcsol be ez a trágya.

(#28558) Misály válasza Kolondrum (#28557) üzenetére


Misály
addikt

Ha elmondanád mit csinálsz, titokzatoskodás helyett, lehet tudnánk rá okosat mondani.

[ Szerkesztve ]

(#28559) SteveJobs válasza Kolondrum (#28557) üzenetére


SteveJobs
őstag

Az akku csatlakozó? Egy idő után ki tágul már nem eggyel találkoztam.

(#28560) Kolondrum válasza Misály (#28558) üzenetére

Reggel se kép se hang a telón. agyhalott!

SteveJobs Szerk: Már megy, de az akku nullára ment vagy az alá, pedig 42%-al tettem le este. Hajnalba valami adott ki magából egy fura hangot, de legyintettem.

[ Szerkesztve ]

(#28561) SteveJobs


SteveJobs
őstag

Töltésre se reagál? Vagy újra indítani?

(#28562) Kolondrum

Szerintem ma elcipelem a nokiáb mert mert ma járok arra és kap újat. Töltődik, de szó szerint meleg a telefon ahol az akku van.
Az isten ***** ***! Az ember szívét lelkét kiteszi, órákat baszakszik a szoftverrel, csinosítgatja, alakítja és ehhez a HW megbízhatatlan.

Épp tegnap néztem, hogy órák leforgása alatt max 1-2%-ot merült, még néztem is mennyire jól sikerült felépíteni mert régebben ez drasztikusabb volt.

Áááá itt baj van, lassan feltölt, pedig kb ha 1 óra töltődik. Kizárt, hogy ez valódi infó legyen. :W

[ Szerkesztve ]

(#28563) SteveJobs


SteveJobs
őstag

Ha zárlatos az akku csinálhat ilyet!!

(#28564) Kolondrum válasza SteveJobs (#28563) üzenetére

Tudom, csak tudod megint az van mint párom telójánál, az új is szar. Ami az ő elmondásuk nagyon ritka dolog, szökőévente.

Épp útba esik, remélem lesz akkujuk, ha nincs helyben én ott nem hagyom. Ha meg leszoftverezik fellógatom a tagot. Előre látom majd lehet magyarázkodni mi történt, hogy volt. :(((

(#28565) SteveJobs válasza Kolondrum (#28564) üzenetére


SteveJobs
őstag

Mért talán új akku van benne?

(#28566) Kolondrum válasza SteveJobs (#28565) üzenetére

Igen, olyan 2 hetes! A első akku gyengélkedett így cseréltettem.

1 órája tölt és majdnem 4.1V van benne! Ez vicc! Lassan elkészül vele :))

[ Szerkesztve ]

(#28567) SteveJobs válasza Kolondrum (#28566) üzenetére


SteveJobs
őstag

Tudom,hogy így garanciás de mi a garancia hogy tényleg eredeti van benne!!!!
Én már senkibe nem bízom!!! Most rendeltem az i8910be gyári akkut 2200-ért .Elmentem a kereskedőhöz 8000-ért akart kiröhögtem. :Y :Y :Y Ja!!! Valaki bele nyalókázott az írásomba! Azért mert reklámnak nincs helye?? :F :F :F

[ Szerkesztve ]

(#28568) Kolondrum válasza SteveJobs (#28567) üzenetére

Nekem ugyan ez megfordult a fejemben, csak 2 csavar, de inkább nem bántom mert ha kiszúrják ugrott a gar és nem lesz kit baszogatnom! Ismernek mint a rosszpénzt! ;]

(#28569) SteveJobs válasza Kolondrum (#28568) üzenetére


SteveJobs
őstag

Egyébként az akkun levő papírt kell nézni ,mert az után gyártotton nem olyan szép az össze illesztés mint az eredetin.Én így tapasztaltam. :) :) :)

(#28570) Kolondrum

Kiegészül a cikk délután!

(#28571) Gyula84 válasza Kolondrum (#28570) üzenetére


Gyula84
veterán

Hol van a cikk? :)

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#28572) Kolondrum válasza Gyula84 (#28571) üzenetére

Várja a sorát!

Nokia vár akkucserére ismét! ;]

(#28573) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

Létezik olyan alkalmazás ami bejövő hívás esetén hangerő gomb megnyomására némítja a telefont?

(#28574) Gyula84 válasza Kolondrum (#28572) üzenetére


Gyula84
veterán

Ja hogy úgy :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#28575) sompetike válasza Pikkolo^^ (#28573) üzenetére


sompetike
aktív tag

alapbol tudja.
csörög a telo,felemeled s kijelzövel lefele leteszed,s némitja a hivást... :))

n450-n1610i-e318-e628-e688-n3210-e10-e20-e28-er310-et65-sm35-sme45-n3650-n6220-mv360-n6230-n6230i-mitacmio a701-n5630xm-n8-NEXUS 4-mate7-Honor 7 Samsung Note7-S7edge-Huawei MATE 10 PRO-Samsung Note10–Iphone 13PM

(#28576) akos3 válasza sompetike (#28575) üzenetére


akos3
addikt

hát ez nem mindig jön be, pláne ha már beteg egy kicsit az érzékelő.. De am én is akartam írni ezt a variációt :)

(#28577) Elims válasza Kolondrum (#28564) üzenetére


Elims
veterán

Tényleg szólj előre!Nehogy frissítsenek megint.
Bár előző mínuszod már nem hozzák vissza. Az nagy szipka lehetett. :-(

Szerintem se nyúlj a kupakhoz.Biztos észrevennék.
Én azt gondolom,a nokia nem olyan paraszt,hogy ne gyárit tegyen bele.
De ki tudja.Ha már a sony megcsinálja,hogy gagyi memóriakártyát árul...

(#28578) akos3 válasza Elims (#28577) üzenetére


akos3
addikt

sztem is presztizs kérdés ez, h ne olyat tegyen bele.

(#28579) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Mint régi N8 tulaj gondoltam megosztok veletek egy jó hírt.

Most olvastam, hogy lesz hanghívás a Viberben Symbian alatt (is).. Még dolgoznak rajta. ;)
Szóval egy kis türelem..

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#28580) zorzy4 válasza SpongyaBob (#28579) üzenetére


zorzy4
őstag

Én a skypera várom a videóhívást!

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#28581) SpongyaBob válasza zorzy4 (#28580) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Én nagyon szerettem a Skype-ot Symbi alatt, a WP7-es verzió a fasorba sincs hozzá képest..

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#28582) Kobak77 válasza zorzy4 (#28580) üzenetére


Kobak77
aktív tag

Ezt elég sokan várjuk, de szerintem hiába.
A röhej, hogy anno az E51-E52 korában a Fring-en keresztül működött, amíg a Fring képes volt Skype fiókra is bejelentkezni. Szóval szándékos és ebből következően technikai ok nélküli a tiltás. Ebből gondolom, hogy nem is lesz. Mert nem akarják, hogy legyen :(.

Szerk.: Most nézem, hogy N8-ra és E52-re még van fring, de 808-ra azt írja, hogy nem kompatibilis. Mi lehet a 808-ban, ami más, mint az N8? Természetesen a kamerán kívül :).

[ Szerkesztve ]

(#28583) attisx válasza Kobak77 (#28582) üzenetére


attisx
addikt

"Most nézem, hogy N8-ra és E52-re még van fring, de 808-ra azt írja, hogy nem kompatibilis. Mi lehet a 808-ban, ami más, mint az N8? Természetesen a kamerán kívül"

Valószínűleg semmi. Egyszerűen csak a Fring fejlesztője "elfelejtette" frissíteni a Distribution proposal-t...

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#28584) SteveJobs


SteveJobs
őstag

Bocsánat ,hogy bele rondítok itt az i8910-el de az op. rendszer majdnem ugyanaz.Kérdésem az lenne főzött rom van a telón ettől jobban fogyaszthatja az akkut?A működéssel semmi bajom!!!! A szofver neve Pro edition v7 Speed By:Taylor .

(#28585) this is life válasza SteveJobs (#28584) üzenetére


this is life
Ármester

Hat nem teljesen ugyanaz mert a tied s60v5 a mieink pedig s3 belle refresh illetve fp2. Nem probaltad a n...[link]...programok.hu-n ott van inkabb nagyobb porges romfozes ugyben ...bar a regebbiekre mint a tied nem tudom mekkora a felhozatal...Ha talalsz akkor is vigyazz hogy ne downgradeld,mert tegla lehet belole.

Itt nezz korul hatha [link]

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#28586) deka10 válasza Kobak77 (#28582) üzenetére


deka10
senior tag

SZerintem is símán letöltöd és telepíted max kiírja, hogy nem jó stb. de símán felmegy.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#28587) bringasisti


bringasisti
őstag

Egy csacska kérdés ! Tudtok olyan progit amivel a pillanatnyi letöltési sebességet tudom mérni? :F

BENEFON DELTA--------N8

(#28588) janek69 válasza Kobak77 (#28582) üzenetére


janek69
senior tag

Nekem a tiviphone-al ment a video hívás,próbáljátok ki. Persze ezzel nem tudsz skype-ot hívni.Ennek van pc-s kliense is. A fring telefon-telefont közt tud most is video hívást,csak pc-re nincs kliense.

(#28589) SteveJobs válasza this is life (#28585) üzenetére


SteveJobs
őstag

Köszi!! :U

(#28590) Kolondrum válasza Elims (#28577) üzenetére

Nem titok, elmesélem miért nem lett akku cserélve és mi a szitu.
Bementem, elveszi, mondja, hogy adatok mentve? Mondom ááá á áá akkut cserélünk sw újrahúzás nélkül. Azt mondta nem úgy van az, téged akit ismernek és hidd el nekem nagyon kevés olyan személy van akit a nokia névről ismer, már nem egy sima akku cserével folytatunk. Központi és ott alaposan kivizsgálják mert a hiba jellege nem akkura utal (sztem is). Mondom akkor kérem vissza, nem tudom nélkülözni 1-2 hétre és nincs semmi mentve. Mondom majd akkor hozom ha tényleg baj van, de most ebben a felállásban nem tudom odaadni.

(#28591) akos3 válasza Kolondrum (#28590) üzenetére


akos3
addikt

osszesegeben vhogy te nem josz k jol a n8akkal. Balszerencsed van v nem is tom. Egyre jobban ertekelem az enemnek a hibatlan mukodeset.

(#28592) attisx válasza bringasisti (#28587) üzenetére


attisx
addikt

Redőny lehúz, és a mobil hálózat sorra böksz, ha van aktív adatkapcsolat, akkor közvetlenül a kapcsolatkezelőbe visz...

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#28593) Kolondrum válasza akos3 (#28591) üzenetére

Jobb is ha ismernek, ennek tudható be, hogy már most központiznak. Én semmit nem szóltam még ő mondta, tudjuk neked volt itt 8x a másik telefonod, ismer a nokia, névről ismer. Ez egy kicsit úgy meglepett. :F

Figyu, az enyém sem rossz. Elvittem akkut cseréltetni mert gyenge volt, ez most nagyon jó 2 napokat megy, az, hogy tegnap éjjel mi lelte azt nem tudom. Azt magyarázta a tag, hogy ahoz, hogy az akku annyira lemerüljön, hogy 15 perc töltés után kapcsoljon be, na ahhoz nagyon nagy bajnak kell lenni, mintha a teló nem kapcsolt volna ki amikor merült hanem addig ment még volt benne nafta. Ebben van valami mert ha lemerül kikapcsol, de nem annyira, hogy be sem kapcsol csak ha töltőt kap. Fél 12-től reggel fél 7-ig történt valami. Mintha 6-kor csipogott volna valami, de nem figyeltem rá. Ébresztés volt beállítva, de amikor végre bekapcsoltam a jel nem volt ott és a beállított idő sem volt még. Este pofával lefelé tettem le mert SleepingScreenem van és kikapcsol a kijezlő ha azt érzékeli "zsebben van". Még mondtam is magamba nagyon jó lett a szotfozás mert órák alatt max 1-2%-ot merül. Amúgy most is ilyen elenyészően merül mintha semmi gond nem lenne.

Olyannal találkoztam már ami a dolgot magyarázza méghozzá tökéletesen, de ha az a baj akkor tényleg baj van (vagy lesz), de nem most kezdte! Ez nálam a wifinél jelentkezik, de mióta megvettem. Szökőévente 1x beakad a wifi, ez esetben az időjárásadatok lekérésekor lehetett. Ilyenkor a wifi jel nem tűnik el és ha az ember sokat nyomkodja besokall a telefon és megfagy. Ez olyan, hogy pl átváltasz feladatkezelőre, higy mi van, de bezárni már nem tudod, akkor megnyomod a bekapcs gombot és az is úgymarad, egymásra rakódnak a programok és végül nyekk. Én már tudom, hogy ilyenkor vagy azonnal redőny és wifi off, vagy teló off. Ekkor valóban megfagy és merülhet az senkit nem érdekel. Ha ehez társul valamiért egy nagy fogyasztás is akkor lemerülhet anélkül, hogy a teló kikapcsolná magát. Jellemzően akkor van ha a térképekből akarok kilépni, de mondom utoljára talán ha 1 hónapja csinálta, mióta megvan aza 1 éve, talán ha 20x.

(#28594) gretzky77


gretzky77
veterán

Én is jàrtam ma a vàci úti nokia care-ben! Az alsó takaróm egyik tartòpöcke sajna megadta magàt,ràadàsul az egyik nap pottyant egy kissebbet lehet ez tett be! Délelött voltam melóból azt mondta a sràc ez màsfél 2 óra mondom akkor nem marad majd jövök meló utàn! Visszavittem fél 6-kor hàt lehet ma màr nem lesz meg,de megkérdezte a szervizes sràcot aki mondta megoldja! Következö kérés no szoftverfrissités!!! Azt nem lehet nekik elö van irva mindig kell,irniuk kell jegyzökönyvet milyen szofttal jött be mivel adtàk vissza! Mondom ok akkor nem jó mert nincs mentésem,nem lehetne megoldani mert màsodszor jöttem feleslegesen! Azt mondta nem lehetne,de megcsinàljàk!Mondom köszi de csak ha tuti nem lesz új szoft mert munkaeszköz és rengeteg telszàm van rajta! Amúgy memkarin volt mentés biztos ami biztos de kivàncsi voltam! Visszakaptam kapott szép új takarót és nem volt szoftfrissités!!! Csak lehet velük szépen beszélni!Amikor visszakaptam azért szépen nyomatékosan megkértek,ha szerviz akkor csinàljak elötte mentést! Én még mindig tartom,hogy jófejek a vàci ùti nokiàsok! Bocs ha hosszù lett

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#28595) gretzky77


gretzky77
veterán

Bocs dupla lett

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#28596) bringasisti válasza attisx (#28592) üzenetére


bringasisti
őstag

Igen néztem csak az a gondom hogy összevissza ugrál sokszor 0 és 300 kb/s között. Mióta a Vodához jöttem nem igazán acélos az adatforgalom és nem tudom mennyire hiteles amit mér? :F

BENEFON DELTA--------N8

(#28597) Kolondrum válasza gretzky77 (#28594) üzenetére

Ők is alkalmazottak, a mi oldalunkon állnak.

(#28598) Pikkolo^^ válasza sompetike (#28575) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Ki sem akarom venni a kabátzsebemből nemhogy lefordítani :-)

[ Szerkesztve ]

(#28599) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

Sziasztok!

Bár nem N8, de talán itt is tudtok segíteni. Adott egy C7, taylor firmverét akartam rátolni. El is jutott a Phoenix 100%-ig, de nem kapcsol be. Nokia felirat megjelenik, majd eltűnik. megjelenik, eltűnik...

Ötletek?

(#28600) Elims válasza SpongyaBob (#28579) üzenetére


Elims
veterán

Én ezt már Nagyon Várom!! Nem mindegy,hogy ingyen beszélek osztrák mobillal vagy súlyos pénzekért...
Köszi!!!!

SteveJobs: 100%,hogy nem meríti jobban az akksit! De ha kétségeid lennének tedd rá a gyári szoftvert és kiderül.

Symbian: vmelyik nap nekem is volt ilyen -az akksi hamar lemerült-,de rájöttem,hogy mitől.
StratosphereJump nevű vmitől.Amikor megnyitod,megkérdezi,hogy engedélyezed-e a szenzorokat,"Igen",majd ha kilépsz szerintem nem zárja be/nem kapcsolja ki vissza a szenzorokat.
Nem lehet,hogy nálad is hasonló van? (mondjuk nekem minden szenzor ki van kapcsolva)

BringasIsti: Nézz szét a nokiaprogramokon.100%,hogy van,használtam is pár éve (természetesen nem n8-on)

AndrewTdi: Rakd újra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.