Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17051) sst17


sst17
csendes tag

Feltelapítettem, de hiába csatlakozik a wifire, vagy 3g hálózatra nem tudok netezni, semmi sem történik! :(

(#17052) Kolondrum válasza #74266624 (#17050) üzenetére

Én 2G-vel edgével netezek és érezhetően lassúbb mint wifin, de nem érzem problémának. Akkor viszont katasztrófálisan lassú ha a térerő is leesik. Youtube bufferelés meg esélytelen max térerővel is. Telenor.

(#17053) Regirck


Regirck
senior tag

Erről mi a véleményetek valóban így lenne?

(#17054) Schanyee


Schanyee
senior tag

Működnek Belle-n a smarthponware alkalmazások? Pl konkrétan a Best Profiles-re lennék kiváncsi.

(#17055) TaylorPro válasza Regirck (#17053) üzenetére


TaylorPro
addikt

Lehet, de minket nem érint...

Pixel 8 Hazel

(#17056) Regirck válasza TaylorPro (#17055) üzenetére


Regirck
senior tag

Nálunk hamarabb vagy később fogy kijönni?

Vagy arra gondolsz, hogy van Belle RC V1.1?

(#17057) peugeotmate


peugeotmate
őstag

Ma úgy összeomlott a rendszer az N8-amon, mint még soha (Nokia N8 Pro Edition RC V1.1). Éppen csatlakozni akartam egy eddig ismeretlen szabad hozzáférésű WLAN hálóra, mikor kifagyott a a böngésző, majd a wifi hálózatok menüpontja. Ki akartam kapcsolni. De be már nem tudtam, nem is csinált semmit. Nyomogattam a ki/bekapcs gombot többször is, de ezt követően a főképernyő jelent csak meg nem, reagált semmire. Újbóli próbálkozás után meg csak a képernyőkímélő óra jelentkezett. Aztán halott lett. Zsebre vágtam, majd pár perc múlva újra bekapcsoltam és lám, működött. Elképzelni sem tudom mi volt ez.

meg

(#17058) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

Facebook szinkronizációra mit használtok?

(#17059) Regirck válasza Pikkolo^^ (#17058) üzenetére


Regirck
senior tag

fmobi

(#17060) TaylorPro válasza Regirck (#17056) üzenetére


TaylorPro
addikt

Már az RC is nagy szó, erre gondoltam.

Pixel 8 Hazel

(#17061) Karma válasza peugeotmate (#17057) üzenetére


Karma
félisten

Tranziens bug, néhanapján előfordul (bár lekopogom, hogy amikor utoljára használtam az N8-am, azelőtt hónapokig nem csinált ilyet). Amikor kikapcsolgattad, próbáltad nyomva tartani a bekapcsgombot 10 másodpercig?

“All nothings are not equal.”

(#17062) peugeotmate válasza Karma (#17061) üzenetére


peugeotmate
őstag

Jaaaa, hogy ennek a problémának külön neve is van. :D Igen, volt hogy huzamosabb ideig nyomtam, 10 mp legalább volt. De azzal sem jutottam előrébb ott abban a pillanatban.

meg

(#17063) szabimaci22


szabimaci22
tag

Erről mi a véleményetek ---> http://www.nokianews.hu/1GHz-en_repulo_Nokia_N8-12.06.html

(#17064) Just486 válasza szabimaci22 (#17063) üzenetére


Just486
senior tag

A processzorok húzása eléggé felesleges dolog, mobilokra ez pedig hatványozottan igaz. Az igazi plusz számítási kapacitást nem az emelt órajel, hanem a fejlettebb architektúra jelentené. A készülék várhatóan (ha a patch működik is) nem lesz érezhetően gyorsabb, viszont gyorsabban fog merülni, bizonyos esetekben pedig instabillá válhat. Hozzátenném, hogy eleve a cikket sem tartom hitelesnek.

That unconquered country we call the future.

(#17065) TaylorPro válasza szabimaci22 (#17063) üzenetére


TaylorPro
addikt

Ezer éves hoax! Ráadásul ettől a google fordítós honlaptól a hideg is kiráz! A tulaja meg egy IQ betyár.

Pixel 8 Hazel

(#17066) atoth válasza TaylorPro (#17065) üzenetére


atoth
aktív tag

Rákerestem a Youtube-on és találtam egy videót, ami a cím alapján egy 1 Ghz-re húzott, és szemmel láthatóan amúgy is széthackelt, N8-at mutat. Hát, gyors, mint állat, de hogy tényleg 1 Ghz-en fut-e, az más kérdés.
Én korábban egy Sony Clié-nél (Palm) próbálkoztam, ott a CPU-t 33-ról 66 MHz-re lehetett húzni. Alig lett gyorsabb, érzésre és mérésre is, viszont jóval gyorsabban merült le.

(#17067) donceleger8 válasza szabimaci22 (#17063) üzenetére


donceleger8
őstag

Nekem elég gyors a készülék így is. Amit eddig akartam vele csinálni, azt minden gond nélkül megtette. Amire kitalálták, amilyen funkciókat tud, azt így is gyorsan oldja meg.
Lehet már készülnek a Carla frissítésre, és azért akarják felhúzni a procit, mert azt ugye olyan telefonok fogják megkapni, amik minimum 1 GHz-en futnak.
Én elzárkózom tőle, biztosan nem fogom megcsinálni, lévén hogy nem is hackelt a telefonom, de nem is lesz.

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

(#17068) Cool Hand


Cool Hand
tag

Na jártam egyet a Care-nél, külföldi a teló, van róla egy gépi számla és így elfogadták, tehát garis :) viszont a lila kijelző problémával csak akkor hajlandók foglalkozni, ha ők frissítik a szoftot és ha utána is lila akkor cserélik :/

(#17069) TaylorPro válasza Cool Hand (#17068) üzenetére


TaylorPro
addikt

És mi a gond a frissítéssel?

Pixel 8 Hazel

(#17070) emre33 válasza atoth (#17066) üzenetére


emre33
addikt

link?

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#17071) Cool Hand válasza TaylorPro (#17069) üzenetére


Cool Hand
tag

Gondolom az, hogy nem hivatalosan frissítettem fel, Phoenix...

Legalábbis erre gondolok mert ami rajta van Anna az nem módosított. Ja másik, hogy az ilyen internetről letöltött tesztképekkel sem tudnak mit kezdeni :P

És mit ad isten mielőtt beléptem az üzletbe azért leellenőriztem még1x, megnyitottam a tesztképet és tökéletes volt, tehát nem mindegy, hogy sötét van vagy napfény, sötétben újra előjön a hiba

(#17072) atoth válasza emre33 (#17070) üzenetére


atoth
aktív tag

(#17073) donceleger8 válasza atoth (#17072) üzenetére


donceleger8
őstag

Hát eléggé hülye felbontása van ennek a videónak.
Amúgy semmi extra. Az én Annás telóm is ugyanilyen sebességre képes. Legalábbis a videóban látottakat azonnal kipróbáltam én is, már amit tudtam, és a sebesség ugyanaz volt.
Pedig az enyém Anna és abból is a 022-es. Nem tudom miért nem jön a 025-ös, de se telón, se suit-on nem bukkan fel. Mindegy, nem halok bele.
Nekem ez az 1 GHz egyelőre kamunak tűnik.

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

(#17074) atoth válasza donceleger8 (#17073) üzenetére


atoth
aktív tag

A görgetések és áttűnések pattogósabbnak tűntek a videón, mint az enyémen. De, igaz, ekkora különbségért kísérletezni sem érdemes vele.

Nekem sem jött még 25-ös (független, narancs).

(#17076) Kobak77 válasza atoth (#17074) üzenetére


Kobak77
aktív tag

Még egy narancs? Jó hallani :). Nálam is csak 22-es szoft van. A tudat, hogy nincs rajta a legfrissebb zavart, de amúgy semmi gond nincs vele.

[ Szerkesztve ]

(#17077) Pikkolo^^ válasza Regirck (#17059) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Az megvan, de sehol sem találtam meg hol tudom szinkronizálni az fb-t és a névjegyzéket.

(#17078) Regirck válasza Pikkolo^^ (#17077) üzenetére


Regirck
senior tag

Névjegyzék -> "rákattintasz" arra a névre amit szinkronizálni szeretnél -> majd Social Network

Ha az a kérdés, hogy ott a gyárit használja és hogy lehet ott az fMobit használni arra sajnos nem tudok választ adni!

(#17079) Pikkolo^^ válasza Regirck (#17078) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

A gyári az működik viszont csak a fényképet frissíti a többi adatot pl. email-t nem.

(#17080) Regirck válasza Pikkolo^^ (#17079) üzenetére


Regirck
senior tag

Ezt a részét nem próbáltam nem tudom!

(#17081) Cool Hand


Cool Hand
tag

Ti tudtok makró képet csinálni? Bármelyik programmal csinálom fókuszál közelre aztán elengedi és újra homályos... ennek így kell működnie? N78-al simán sikerül

(#17082) Just486 válasza Cool Hand (#17081) üzenetére


Just486
senior tag

Túl közel van a tárgy, próbáld távolabbról. Kb 10-15 centiről már illene fókuszálnia.

That unconquered country we call the future.

(#17083) Cool Hand válasza Just486 (#17082) üzenetére


Cool Hand
tag

Valóban, viszont a kis N78-nak nem kellett 10 centi hozzá

(#17084) Kolondrum válasza Cool Hand (#17083) üzenetére

Az nem volt ennyi MP-s. Ennyi!

(#17085) TaylorPro válasza Kolondrum (#17084) üzenetére


TaylorPro
addikt

Erről jut eszembe, ultra kompakt fényképezőgépet már nem is hordok magammal.

Pixel 8 Hazel

(#17086) atoth


atoth
aktív tag

Úgy néz ki, hogy már biztosan nem lesz hivatalos Belle frissítés idén.

(#17087) atoth válasza TaylorPro (#17085) üzenetére


atoth
aktív tag

Én eleve azért választottam az N8-at, mert mobilt is és kompakt fényképezőgépet is kellett vennem. Bár, kicsit többet vártam tőle, mint fényképezőgéptől, de végül is elfogadható kompromisszumnak bizonyult.

(#17088) vanezigy


vanezigy
aktív tag

jelenleg az RC1-el nincsen ingyenes telefonálási lehetőség egyik csevegő programmal sem?

(#17089) AndrewTdi válasza atoth (#17087) üzenetére


AndrewTdi
addikt

Az én - több, mint 1 éves tapasztalatom és használatom alapján - véleményem, hogy oké, oké, hogy mobilokhoz képest a legjobb kamerája van, de egy 30K-s kompakt gép jobb képet csinál. Lehet, hogy kevesebb MP (bár manapság simán veszel 30K körül 12MP-t), de az én meglátásom szerint az N8 csak közelíti azt a minőséget.
Világos fényviszonyok között szorongatja a legjobban a kompaktokat, de kicsit homályos, esetleg sötét időben az N8 a vakok között (többi mobil) lát a legjobban, de a látók között hátul van.

(ebből nem vitát szándékoztam generálni, csak a véleményem írtam).

(#17090) AndrewTdi válasza atoth (#17086) üzenetére


AndrewTdi
addikt

Nevetséges. Kíváncsi vagyok mikor veszi észre a Nokia, hogy ezzel a hozzáállással sokakat elmar(hat)nak maguktól…

(#17091) emre33 válasza AndrewTdi (#17089) üzenetére


emre33
addikt

És nézd meg, hogy az a 20-30K kompakt fényképezőgépbe mennyivel nagyobb optika van...

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#17092) atoth válasza AndrewTdi (#17089) üzenetére


atoth
aktív tag

Teljesen egyetértek. A lényeges momentum számomra volt, hogy a fényképezőgépet nagyon gyakran elfelejtettem magammal vinni, illetve nem is gondoltam, hogy szükség lehet rá. A mobil viszont mindig nálam van és az N8 kamera minősége,a családi/élmény fotó kategóriában, elfogadható.

(#17093) kp78 válasza AndrewTdi (#17090) üzenetére


kp78
addikt

Én meg azt nem értem, hogy akkor amik már eleve Belle-s mobilok (700-701), azok ennyire bug-osak? Feleségem 700-a teljesen rendben van. :U
Vagy csak erre a korábbi Anna-ra nehéz ráhegeszteni normálisan? :F

(#17094) imi290


imi290
aktív tag

en nem vartam a bellevel,nem birtam ki,feltettem azt a lengyel verziot es tokeletes.ha meg kijon ami nekunk kell akkor azt felteszem phoenixel.igy legalabb mar ertek hozza.
Mas. Elso ugymond kamera telefonom egy se k750 volt es azota egy se c905 . Utana meg az n8 de eddig nem tudtam magam raszedni hogy vegyek fenykepezot. :) munkaban van egy 200 euros kamera sony,de az nem kameraz ugy mint ez.az n8 nak szelesebb a latoszoge,autofocus. En kamera teren meg vagyok vele. Az en igenyeimet kielegiti

(#17095) Kolondrum válasza AndrewTdi (#17089) üzenetére

Nekem 2007-es gépem van, az N8 odaveri, nekem nem kell tükörreflexes, annyira nem érdekel, de fontos, hogy kézben legyen egy jó képet készítő gép! Folyamatos gondot jelentett eddig, hogy ha képet akartam csinálni elő kellett vakarni a digitet, elemet tenni belem, majd a kész képeket adatkábellel átküldeni gépre. Vékony kis porréteg van most a digiten.

(#17096) Lirion válasza AndrewTdi (#17089) üzenetére


Lirion
addikt

A te meglátásod ezek szerint rossz. Szép és jó, amit mondasz, de nem ártana bizonyítékot is bedobni, pár éjszakai képet azzal a 30k-s kompakttal, mert így csak a levegőbe beszélsz. Én hasonlítottam össze a képeit 30-40k-s gépekkel és nem találtam jobbnak a kompaktokat, hiába voltak azok csak fényképezők.

(#17097) Ijk válasza Kolondrum (#17095) üzenetére


Ijk
nagyúr

Többek között a fényképezője miatt vettem az N8-at, de sajnos a tükrösöm képi világa mellett finoman szólva sem vagyok hasraesve tőle. Persze nyilván nem egy kategória a kettő, de túl van értékelve az N8 kamerája, egy 50-60k-s kompakt is veri.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#17098) Kolondrum válasza Ijk (#17097) üzenetére

50-60k-s kompakt? Na látod ezért vagyunk mások más véleménnyel, ennyit gépre soha nem adnék ki.

(#17099) Cool Hand


Cool Hand
tag

Na megjöttem a szervizből és hát lenullázták a telefont (tehát Anna-t Anna-ra frissítettek), a kijelzőre meg azt mondták, most már nem kellene lilulnia mert ők nem tapasztalnak ilyet, hát megmutattam a tesztképet amit itt találtam és még mindig ott volt a lila csík, erre azt mondta ha nem tudok vele együtt élni, akkor felküldik és 2-3hét múlva visszakapom, persze akkor sincs rá garancia hogy kicserélik. Szerintetek ha már felküldik a központba ott már látni fogják, hogy nincs rendben valami, ugye?

[ Szerkesztve ]

(#17100) Kolondrum válasza Cool Hand (#17099) üzenetére

Vigyél referencia N8-at ha van ami nem lila.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.