Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17251) MC Pite válasza TaylorPro (#17248) üzenetére


MC Pite
veterán

Annán eszem ágában sincs (itt van e.tak. kapcsolás, a többi funkciója pedig nem kell) csak próbálgatom hogy melyik hiányokat tudom pótolni bellén, miket nem. Idáig elég szarul áll a belle szénája, felőlem nem kell sietniük :). Ott tartok hogy sokat kell melózni hogy közelítsen annához használhatóságban. Ami nyerek 1-2 helyen sebességben, többszörösét vesztem lapozgatással.

Köszönjük Attisx! :R

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#17252) Lirion válasza MC Pite (#17247) üzenetére


Lirion
addikt

Favourite apps-ból van a store-ban belle verzió, 200 Ft. Nem tudom, hogy megy-e, mivel nekem is annám van még csak, nem frissítek még. :)

(#17253) MC Pite válasza Lirion (#17252) üzenetére


MC Pite
veterán

Hát igen,láttam, de demót nem találtam.
A tökömbe; belle ott rohadjon meg ahol van. Vásároljak programokat azért hogy ne legyen sokkal rosszabb vele az élet. :U Azt nem értem mit esznek rajta annyira sokan. Bár az első 10 perben még nekem is tetszett...

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#17254) Sarlon válasza attisx (#17249) üzenetére


Sarlon
aktív tag

Nagyon nagy, köszönöm! :D :R

N82- N8- Lumia 920

(#17255) Sifre


Sifre
senior tag

Hányjatok ti is:

[link]

(#17256) #21346560 válasza Sifre (#17255) üzenetére


#21346560
törölt tag

Azért mert konkrétan neked nem tetszik, még másnak bejöhet... jobban néz ki szerintem így a kamera rész is, mint az N8-on... ezen olyan minthja úgy lenne utólag odaragasztva :P

(#17257) donceleger8 válasza #21346560 (#17256) üzenetére


donceleger8
őstag

Nekem nem tűnik utólagosan odaragasztottnak. Ezen meg úgy néz ki, mintha a melegtől felpúposodott volna a hátlap.
Szerintem is ronda.
Egyik másik oldalon is közzétették a képeket, ott azt írták, hogy a szokásos kinézet marad, csak a kamera rész változik. Nekem ez nem hasonlít az N8-ra, sokkal inkább egy C5-03.
Amúgy optikai zoom szerintem felesleges, vagy akkor nem zavarna, ha nem jönne ki az optika a házból, vagy ne lenne ennyire csúnya.

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

(#17258) #21346560 válasza donceleger8 (#17257) üzenetére


#21346560
törölt tag

Igazából majd kiderül ha kész lesz, ez csak rajz egyenlőre :))

(#17259) Lirion válasza Sifre (#17255) üzenetére


Lirion
addikt

Hogy így fog-e kinézni, vagy sem, azt nem tudom, de hogy WVGA felbontása nem lesz, az 10000%. Esetleg 960*540.

(#17260) peugeotmate válasza attisx (#17249) üzenetére


peugeotmate
őstag

Köszi! :D

meg

(#17261) kop8


kop8
őstag

Üdv!

Egy kérdés:

N8 vagy xperia neo-t vegyek?

Mindkét telefonban van ami tetszik, nem tudok dönteni....

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi11

(#17262) peugeotmate válasza kop8 (#17261) üzenetére


peugeotmate
őstag

Szia!

Itt gondolhatod, milyen választ fogsz kapni! :D Persze, hogy az N8!
De ha objektívek akarunk maradni, akkor el kell döntened, mennyire fontos a jó kamera! Ha az, akkor N8, viszont ha szimpatizálsz az Androiddal, akkor a Neo. (Én elvből nem fogok soha androidos telót venni.)

meg

(#17263) Karma válasza kop8 (#17261) üzenetére


Karma
félisten

Erre talaltak ki a "Melyik okostelefont vegyem?" topikot. Es ott is sokkal tobb infot kell megirnod, hogy ertelmes tanacsot lehessen adni.

“All nothings are not equal.”

(#17264) stewe780 válasza Karma (#17263) üzenetére


stewe780
őstag

Szerintem ez a topic sokkal megfelelőbb. Itt zéró infó birtokában képesek vagyunk az N8-at ajánlani. :DDD Ott meg majd kérdezősködnek egy csomót, amit a vásárló sokszor nem is tud, el kell dönteni, hogy mi a fontos, mire fogja használni, milyen rendszer jön be stb. :DDD

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#17265) aliens007


aliens007
csendes tag

Sziasztok olyan kérdésem lenne, hogy lehet még szolgáltatónál, konkrétan Tmobilnál N8 ast kapni mert sajna a weben már nincs a kínálatukba pedig nagyon hajaztam karira egy ilyen telóért?:)
Válaszotokat elpőre is köszönöm:)

(#17266) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

Belle-re fel lehet valamilyen módon tenni a normál S3-as óra widget-et? Nem jön be a csúnya barna.

(#17267) Pikkolo^^ válasza aliens007 (#17265) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Nincsen náluk és már nem is fognak kapni. 3 hete vitték el az utolsót.

(#17268) TaylorPro válasza attisx (#17249) üzenetére


TaylorPro
addikt

Köszi! Gratula!

Pixel 8 Hazel

(#17269) MC Pite válasza stewe780 (#17264) üzenetére


MC Pite
veterán

Ja. És abban a topikban 20 hozzászólásonként közlik hogy az S^3 elavult. Persze olyanok, akik nem használták. Pár hét után meguntam... Igaz, a szuper nem elavult rendszertől fele hajam letettem, és komoly 'társnak' még nem lehetett rendesen használnia desire-t...

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#17270) kop8 válasza peugeotmate (#17262) üzenetére


kop8
őstag

Nekem fontos lenne az fm transmitter, a kameránál csa az a lényeg hogy tudja a hd videót.

Az androidot nem ismerem most is N79-em van és évek óta symbianos telefonom van.

Meg számítana az üzemidő!

Mit bir egy ilyen n8, wifi és minden hálóati csatlakozás nélkül?

17263 Karma

Azért ide írok mert itt gondolom több N8 tulaj van mint ott :DDD
Meg nekem már megvan az elképzelésem, nem kell más telefonokat ajálgatni.
Gondolom a másik fúrumban írnának egy rakt olyan telefont ami nem érdekl :K

[ Szerkesztve ]

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi11

(#17271) Kobak77 válasza kop8 (#17270) üzenetére


Kobak77
aktív tag

Érintettnek érzem magam a kérdésben, mert feleségem nov. végén kapott N8-at, nekem meg most lett egy Galaxy Gio-m. Eddig E52-m volt, és még meg is van. A Galaxy Gio-t arra szántam, hogy megismerjem az androidot, és kb. március-április magasságában pedig átlépjek N9-re. Most már egyáltalán nem vagyok biztos benne, hogy addig kibírom ezzel a szarral! NEM a készülék a rossz, az kellemes, gyors, könnyen kezelhető, de az androidtól a falra mászok. Egy buta, kézivezérlésű, semmit nem tudó fos, hogy finoman fejezzem ki magam.

Bocs, nem vagyok teljesen korrekt. A paraszvakító feature-ok tekintetében valóban jobb, mint egy Symbian, de a produktív rész, az kb semennyire nem lehetett fontos a rendszer készítőinek.

Mivel ez N8 topik - szerencsére - ezért a rossz tapasztalataimat nem akarom pont erre a fórumra ráborítani, de ha érdekelnek, akkor priviben írok egy kis összefoglalót.

Annyit azért mégis fontos lehet itt megjegyezni, hogy az akkuidőben érthetetlen módon gyenge a Galaxy. Egy gyors összehasonlítás:

Galaxy Gio Nokia N8
Proci ArmV6, 800 MHz ArmV6, 680 MHz
Kijelző 3,2" TFT 3,5" AMOLED
Akksi 1350mAh 1200mAh
Üzemidő nálam 19 óra 2 nap
(kb azonos módon használva)

Szóval, ha engem kérdezel, akkor N8 :)!!!

Szerk.: jól szétcseszte a formázást! Na mindegy, a lényeg kihámozható...

[ Szerkesztve ]

(#17272) Karma válasza Kobak77 (#17271) üzenetére


Karma
félisten

Mondjuk ő a Sony-Ericsson Xperia Neót nézegette, nem a Giót.
Azért az nem ilyen egyszerű szerintem.

“All nothings are not equal.”

(#17273) lizakd


lizakd
tag

Az elképzelhető, hogy majd egy frissítéssel emelnek a proci tempóján? Mint anno az 5800-nál, hogy kezdetben 369 volt majd egy soft update után 434-re húzták?

(#17274) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

Jól használható 'call filter'-t tudtok ajánlani?

(#17275) Kobak77 válasza Karma (#17272) üzenetére


Kobak77
aktív tag

Azért is írtam, hogy nem a készülékkel van a bajom, hanem pont az androiddal. Minden adatomat akarja, egy sima A-GPS-t nem tudok anélkül bekapcsolni, hogy a helyadatok gyűjtését ne engedélyezzem a guglinak. Netet nekem kell ki-be kapcsolni, bezzeg symbianon egyszer beállítom az alkalmazást, hogy használhat-e, és milyen feltételekkel netet, utána ALAP a kikapcsolt net, de böngésző, mail indítása magától bekapcsolja a netet, majd kilépés után meg bontja. Üzemidőt már írtam, érthetetlen, hogy szinte teljesen azonos teljesítményű hardverrel fele annyi ideig sem bírja az androidos készülék. Eleve nem lehet kilépni programokból. Ez nem lenne gond, ha nem zabálná az aksit, de eszi, szóval jobb lenne, ha a nem használt alkalmazások be lennének csukva.
Ezek szerintem rendszer függő dolgok, nem készülékfüggőek. Gio-t amúgy tudnám ajánlani, mert egyáltalán nem lassú rajta a rendszer, nem fagy semmi. Persze nem N8 szintű minőség :). De ettől még az android nem lesz okosabb.

(#17276) Karma válasza Kobak77 (#17275) üzenetére


Karma
félisten

Ezzel az ideologizált "alap a kikapcsolt net" kijelentéssel csak az a baj, hogy egészen addig igaz, amíg nem gondol egyet egy Ovi Store, vagy az MfE, és kezd el az engedélyed nélkül mobilnetet használni, hiába vigyorog pl. wifin a telefon közben.

Az Android megoldását nem nevezném rosszabbnak, egyszerűen más az elv - ez kezd megjelenni a Belle-ben is egyébként, és részemről üdvözlöm.

Mondjuk nekem always online minden telefonom.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#17277) Kobak77 válasza Karma (#17276) üzenetére


Kobak77
aktív tag

Az alap kikapcsolt net a kisebb problémám, sőt nem is lenne egyáltalán probléma számomra, ha mondjuk a 14 napos üzemidő rövidülne miatta 10 napra. De egyenlőre ott tartunk, hogy a készülék 1 teljes napot (24 órát) sem bír ki egy töltéssel, folyamatos netkapcsolat mellett! EZ gond! Ezt az állapotot lehetne picit javítani "okos" hálózatkezeléssel, de úgy néz ki, hogy gondolkodni és takarékoskodni luxus gugliéknál.
A nagyobb problémám a minden adatot osszak meg elvvel van. Azt még nem nyeltem be, nem tudom egyáltalán fogom-e.

(#17278) MC Pite válasza kop8 (#17270) üzenetére


MC Pite
veterán

Ha az üzemidő fontos, az eyecandy nem, akkor már meg is van a nyertesed. Nekem egy hét a desire-vel elég kiábrándító volt. Előtte még Defy-t akartam. Bővebben. Igaz, ezóta mindkét rendszer fejlődött; de N79 után android sztem pár dologgal kiverheti a biztosítékot.

Főleg, hogy késődélutánra egy darab kihülő izé lapul a zsebemben, amit már semmire nem tudok használni a következő töltésig...

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#17279) Pityukaka


Pityukaka
tag

Sziasztok!
A Belle-re várók figyelmébe ajánlom a választ, amit 2 napja kaptam a Nokia-tól kérdésemre:

"Megkaptuk levelét a Nokia N8 készülékével kapcsolatban. Természetesen erre a típusra is hamarosan elérhető lesz a Symbian Belle szoftververzió. Fejlesztőink a letölthető frissítések között élérhetővé teszik az év végéig, mely a kártyafüggetlen készülékeken megjelenik, a kártyafüggő készülékek esetében azomban az elérhetőség időpontja nagyban függ a szolgáltatótól.

A frissítések elérhetősége típusonként nem egyezik, ez termékkódonként változó és a szolgáltatók döntik el mikor teszik hozzáférhetővé azokat a felhasználóik számára.

Köszönjük türelmét és megértését, amennyiben további kérdése merülne fel készülékeinkkel, szolgáltatásainkkal kapcsolatban, kérjük keressen minket továbbra is bizalommal!"

(#17280) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

A Belle hálózatkezelője elég érdekes dolgokat produkál. Az internet kapcsolatokon belül először két wifi, majd a web'n'walk van és a harmadik pedig a web. Utóbbi kettőt magától állította be. Itthon vagyok, frissíteném a leveleket erre ez a szerencsétlen a wifi helyett a legutolsó prioritásúhoz csatlakozik. Annán nem volt ilyen gondom.

(#17281) Regirck válasza Pityukaka (#17279) üzenetére


Regirck
senior tag

Ezt én is megkérdeztem tőlük nagyjából 1 hónapja. Akkor ha nem is ígérték meg de elmondták vagy 3x, hogy ebben az évben ki kell jönnie. Gondolom ők tudják, bár lehet nem számoltak a Java buggal és stb...-vel. (Bár a buggot megcsinálta Taylor gondolom akkor annak aki ért hozzá annak nem egy nagy ördöngösség megcsinálni.)

Reménykedek, hogy ebben az évben kiadják bár nem hiszem Főleg, hogy most olvastam a nokiaprogramokponthu-n, hogy a Microsofté lesz lehet a Nokia (így akkor nem csak a Vertut adják el). Gondolom ebben a tudatban senki nem dolgozza halálra magát a Nokiánál, hogy kijöjjön a Belle és még néhány finomság!

[ Szerkesztve ]

(#17282) sunsun2


sunsun2
tag

Hali!
Valaki tudna segíteni?Nagyon szeretném ezt a téma hatást feltenni Annára!
http://www.n8fanclub.com/2011/12/how-to-enable-theme-effects-without.html
Vagy valamilyen hasonlót tudnátok ajánlani?!Sajnos nagyon laikus vagyok ezekhez a dolgokhoz ezért kérném a segítségeteket!
Légyszíves!!

(#17283) SpongyaBob válasza Regirck (#17281) üzenetére


SpongyaBob
veterán

De ha végig olvastad a cikket, akkor ez is ott volt: "A finn gyártó azonnal reagált a hírre és kijelentette, hogy hosszú ideje pletykálnak már az eladásról, ám csak egyre szorosabb az együttműködés a Microsofttal."

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#17284) Regirck válasza SpongyaBob (#17283) üzenetére


Regirck
senior tag

Ez csak szerződés kérdése! Valamit úgy is ellehet adni, hogy arról nem sokan tudnak... Abban megegyezhetünk, hogy a Microsoft-nak már most hihetetlenül nagy beleszólása van a Nokiának a dolgaiba.

Mindegy ezen nem szeretnék vitatkozni! Lényeg az lényeg a Nokiának nem úgy meg ahogy kellene (vagy ahogy régen ment). Erre jó példa, hogy Pólus Centerben egy éve bezárták a Nokiát és, hogy a Westendből kiköltözött (igaz a Westendel szembe, nagyjából 100m-re) költségmegszorítás címmel!

Engem végül is nem érdekel, hogy a Nokia milyen befolyásoltságú. Csak utaltam rá, hogy bármennyire a Magyar Nokiások mondják, hogy ebben az évben lesz Belle az a jelek szerint nem nagyon valószínű!

(#17285) SpongyaBob válasza Regirck (#17284) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Egymástól függenek a mobilpiacon.. Maradjunk ennyiben :)

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#17286) Polarstar válasza Pikkolo^^ (#17274) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Call filter: Nekem nem jött be egy megvehető szűrő sem..
Amit igértek - ahhoz képest MINDENT beengedett!
/Handy Blacklist és Mr Reject vagy mi.../

Maradt: pénz vissza!

Most így oldom meg:
Aki a telefonkönyvben van - jöhet.
A többi ismeretlen, vagy számkiírásost némán csörgeti, rezgés nélkül.
Aki akar - az úgy is elér, sms-t is küld.
A többi meg "érdektelen."

A nyavaja hívogassa őket vissza!!!!!

Szóval kis kerülővel, de megoldottam. Így bár naponta meg kell néznem párszor a képernyőt, de inkább a pöpec "Sleeping Screen-t" nézegetem mint a ..... kollégáimat!

:C

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#17287) Pikkolo^^ válasza Polarstar (#17286) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Többet kipróbálam és az Advanced Call Manager maradt. Létre lehet hozni egy listát, hogy kit engedjen be, a többit pedig átirányítja vagy foglaltat jelez. A hívás bejön, felugrik 1 mp-re, de után el is tünik és értesítést sem kapok róla. A fogadott hívások között viszont ottvannak az áldozatok :)

(#17288) Sifre


Sifre
senior tag

Tudtok ajánlani Pesten egy megbízható szervizt, ahol pl. kijelzőlilulás és felső-kupak repedés esetén nem küldik egyből a telefont a központi szervizbe, és normális munkát végeznek?

(#17289) Misály válasza Sifre (#17288) üzenetére


Misály
addikt

Felsokupak vaci ut, kijelzocsere arany janos utca.

(#17290) Sifre válasza Misály (#17289) üzenetére


Sifre
senior tag

:R

(#17291) semetka válasza Sifre (#17288) üzenetére


semetka
őstag

Nekem a központi szervízből már 2 szer jött vissza ugyanúgy lilásan. A második esetben 2 és fél hetet vártam mégis szar lett. Mostmár kezdek gondolkozni a fogyasztóvédelmen. Kötelezem őket mostmár a telefon cserére. Nagyot csalódtam most. Páros lábbal rúgnám ki azt a szervizest aki visszaadta így. :W

[ Szerkesztve ]

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#17292) Psychlo


Psychlo
tag

Sziasztok!

Tudnátok nekem segíteni abban, hogy hol tudnék venni komplett háza az N8-hoz? Tesómnak kellene a rózsaszín kivitelben. Gyári kellene ha lehetséges, nem nagyon szeretem az utángyártott cuccokat.

Előre is köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

Na oszt! Vótál fenn szombaton?

(#17293) donceleger8


donceleger8
őstag

Hello!

Ismét felvetem az mkv lejátszhatóság kérdését. Több helyen többféle információt olvasni róla. Egyik helyen lejátssza, másik helyen nem. Külföldi oldalakat is olvastam kisebb nagyobb sikerrel, amire jutottam, hogy az új x264-es kodek tartalmaz valami CABAC értéket is, ami nem lehet nagyobb 3-nál, de még jobb, ha esetleg tiltva van.
A BDRip-es avik h264 kódolásúak, azokat viszi, de ezek felbontása kisebb, mint a 720p-s mkv. Illetve lejátszáskor itt-ott akadva megy a kép. Annyira nem zavaró, de a gyorsan mozgó eseményeknél azért észrevehető. Pár darab mkv-t találtam, ahol a CABAC érték off volt, azokat lejátszotta, és érdekes akadás mentesen, pedig nagyobb a konvertálás sebessége és a felbontás is 1280x720.
Na éppen ezért szeretném, ha a 720p mkv-s filmeket is le tudná játszani a készülék. Persze ezek több mint 4 GB-os méretűek, de két részletre vágva már nem lenne gond. Erre van szoftver, csak ez a CABAC kérdés nem oldódik meg.
Az Avimux programot javasolták hogy futtassam át rajta és az újra számítja az értékeket, de persze nem tette meg. Máshol a konvertálást javasolták, de az meg nem kevés idő.
Nincs valami egyszerűbb módszer, hogy ezt a CABAC értéket kiiktassuk? Vagy valami lejátszó progi ami lejátsza ezeket a fájlokat is?

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

(#17294) kop8 válasza donceleger8 (#17293) üzenetére


kop8
őstag

Miért akarsz mkv-t nézni a telefonon azon kívül hogy jobb a kép?

Szerintem már az is jó pont hogy egyáltalán valamejiket lejátsza :K

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi11

(#17295) TommyX_ válasza semetka (#17291) üzenetére


TommyX_
őstag

Én is hasonlóan jártam, csak nekem az E90-nel játszották el ezt, annál kamera hiba volt, mert az elkészült képeken mindig volt egy fekete folt, nekem is először visszaküldték, hogy nincs hiba, utána lett készítve egy kép a fehér asztalról és bent lett hagyva a telefonban a kép és beírattam a lapra, hogy a galériában lévő képen látható a hibajelenség és érdekes másodszor már kicserélték. :U

Amúgy nálad is ilyen lilás a kijelző?
[link]

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#17296) semetka válasza TommyX_ (#17295) üzenetére


semetka
őstag

Igen pont ilyen lilás.
Tied is?

[ Szerkesztve ]

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#17297) Pikkolo^^ válasza TommyX_ (#17295) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Az enyém is lilás, de nem ennyire durva :) Szerencsére nem zavaró.

(#17298) kop8 válasza Pikkolo^^ (#17297) üzenetére


kop8
őstag

De mi lilás?
A kijelző?
Hibás vagy gyárilag ilyen?

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi11

(#17299) semetka válasza kop8 (#17298) üzenetére


semetka
őstag

Igen a kijelző. Azon a háttérképen nincs lila szín,hanem fekete és szürke színek, a rossz kijelző miatt lesz lilás. Gyárilag hibás.

[ Szerkesztve ]

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#17300) peugeotmate


peugeotmate
őstag
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.