Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-10-06 10:34:02

LOGOUT.hu

Motorola DEFY - gyakran ismételt kérdések, hasznos információk

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42251) Tel Chi válasza szabof1 (#42250) üzenetére


Tel Chi
tag

Ráklikkeltem és ezt adja be:

WajkIUI 2.2.3 - MULTiLanguage
oooooooooooooooooooooooooooooo
arabic - czech - danish - dutch
english - french - german - greek
hebrew - hungarian - italian
korean - persian - polish - brasil
portugese - russian - slovenian - slovak
spanish - turkish - vietnamese
oooooooooooooooooooooooooooooo
PRIMARY mirrors:
-------------------------------------
http://www.digzip.com/files/CT0B0KK3/WajkIUI_multilang_2.2.3.html
-------------------------------------
Other mirrors:
http://www.uploadstation.com/file/Npwq8xW
http://www.fileserve.com/file/gu3jQ8W/WajkIUI_multilang_2.2.3.zip
ooooooooooooooooooooooooooooooooooo
ooooooooooooooooooooo
oooooooooo
ooo

Nokia 5800; Motorola Defy; Motorola Razr XT910; Huawei Ascend Mate 6 ; SE Z1 Compact; SE Z3 Compact; Samsung A7; Iphone 5s 32gb

(#42252) szabof1 válasza Tel Chi (#42251) üzenetére


szabof1
őstag

Persze és ott van benne 3 db letöltési link. A fileserve biztosan működik.

(#42253) Tel Chi válasza szabof1 (#42252) üzenetére


Tel Chi
tag

Köszönöm szépen sikerült!

Minden ok és tetszik is. Különösen jó benne pl a töltési led világítása /fehér folyamatos és ha feltöltött akkor zöld/, valamint nagyon tetszik az ujraindítható mód.

Nokia 5800; Motorola Defy; Motorola Razr XT910; Huawei Ascend Mate 6 ; SE Z1 Compact; SE Z3 Compact; Samsung A7; Iphone 5s 32gb

(#42254) Sommi válasza Tel Chi (#42253) üzenetére


Sommi
aktív tag

A led színe töltéskor a cm-ben is fehér, de egyébként egy rootolt készülékben a Light Flow Light nevű appal az összes led visszajelzést kedved szerint variálhatod, színét, villogását, stb, amit csak akarsz. :)
A screenshot, recovery, és restart mod szintén benne vannak a cm-ben is, de mondjuk egy 2.2 után nem csodálom hogy tetszik. :)

Hello MOTO ! JRDNEM_U3_3.4.2_164-003_BLUR

(#42255) Sommi


Sommi
aktív tag

Lenne pár kérdésem 1-2 alap appal kapcsolatban ami a telón van :
Mire jó a Dev Tools , DroidSSHD, a Phone Portal se egészen világos nekem, és ott van a Spare Parts amiben a launchert lehet még külön variálgatni ha jól látom, de minek van az külön ? o.O

Hello MOTO ! JRDNEM_U3_3.4.2_164-003_BLUR

(#42256) kakukkmarci válasza kakukkmarci (#42244) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Aaaaaa francba.
Többszöri Backup után sem megy a visszaállítás.
Azt írja (többek között, amik még rendben lennének):
sd-ext.img not found. Skipping restore of /sd-ext/.
Restore complete.
És nem áll vissza. Mi lehet a baj ??? :(

noob... rooter... geek

(#42257) domerator válasza kakukkmarci (#42256) üzenetére


domerator
veterán

Ugyanarra a romra akarod visszaállítani, amiről a mentés készült?... mert ha nem, akkor lehet, hogy nem is fog menni... különböző recoveryk esetében előfordul, hogy a másiknak a mentését nem tudja kezelni (kipróbálva, csak recovery verziót ne kérdezz, mert nem írtam fel)

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#42258) kakukkmarci válasza domerator (#42257) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Nem. Csak mivel most raktam fel a CWM recovery-t, mindössze ki akartam próbálni, hogyan is megy ez a Backup-Restore.
Semmit nem változtattam, csak a beállításaimat szeretném vissza.

noob... rooter... geek

(#42259) kakukkmarci válasza domerator (#42257) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Úgy értem, igen, ugyanarra a ROM-ra...
(bocs :DDD )

noob... rooter... geek

(#42260) szabof1 válasza kakukkmarci (#42258) üzenetére


szabof1
őstag

Ugyanaz a recovery verzió?

(#42261) Womb válasza raczger (#41984) üzenetére


Womb
senior tag

Extrém ki nem használtság. :D Még biztos bírná, de én már nem. Az akksi 40%-on volt a kép készítése idején. Azért nem semmi az eredmény, az értelmét nem firtatva. :)

(#42262) Pistakiss válasza Womb (#42261) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Egy hétre "lejegelted"? :DD
Nekem általában 3 napot megy, novemberben SIM csere volt, decemberben gyári visszaállításon ment keresztűl. Az addigi egy napos használat mellett lett most ez három nap.

[ Szerkesztve ]

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#42263) kakukkmarci válasza szabof1 (#42260) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Persze. Mondom: semmit sem változtattam, csak egy frissen készített Backup pontra akartam visszaállítani. Se telepítés, se semmiféle beállítás változtatása nem volt közben.

noob... rooter... geek

(#42264) Womb válasza Pistakiss (#42262) üzenetére


Womb
senior tag

Gyakorlatilag, igen. :)
Némi telefonálás és sms, elalvás előtt hangyányi játékot engedélyeztem magamnak, ennyi.
Nem teszteltem tovább, mert hétfőre vissza kell állnia okosra. :)

(#42265) Szombó


Szombó
senior tag

Sziasztok!
Tud valaki segíteni nekem ebbe?"Szeretnék valamit feltelepíteni a telóra.Ezt írják "Telepítése Recovery menüből (install zip from sd card-al)."
Én nem találtam ilyet a recovery menüben.

Galaxy S9, S7.iPhone SE.

(#42266) Tel Chi válasza Sommi (#42254) üzenetére


Tel Chi
tag

Tèlleg frankò csak meg kell szokni.

Viszont rendkivül kellemetlen dolog adódott. Importàlja ès csak importàlja a neveket VC cardokat az idők vègezetèig. Az èrtesìtèsekben làtszik ès nemtok semmit csinàlni. Már törőltem a fiòkot, csinàltam màsikat, ujraindítottam, de nem talàlok megoldàst:(

Nokia 5800; Motorola Defy; Motorola Razr XT910; Huawei Ascend Mate 6 ; SE Z1 Compact; SE Z3 Compact; Samsung A7; Iphone 5s 32gb

(#42267) Pistakiss válasza Womb (#42264) üzenetére


Pistakiss
őstag

Háát!
Még ezzel a minimális használattal is jó eredmény ez!
Grat!!

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#42268) Flexy90 válasza Szombó (#42265) üzenetére


Flexy90
senior tag

Ehhez custom recovery szükséges. a 2ndInit nevű programmal lehet telepíteni: [link]
Mit szeretnél telepíteni? Nem biztos h ajánlott gyári romnál az ilyen telepítés.

Xiaomi Fan

(#42269) Szombó válasza Flexy90 (#42268) üzenetére


Szombó
senior tag

Köszi,
Ezt:http://sesmart.hu/phpBB/viewtopic.php?f=65&t=4154

Galaxy S9, S7.iPhone SE.

(#42270) Szombó válasza Flexy90 (#42268) üzenetére


Szombó
senior tag

Ha felteszem a 2ndInit progit akkor már custom recoverym van,vagy kell a Clockwork is?

Galaxy S9, S7.iPhone SE.

(#42271) Flexy90 válasza Szombó (#42270) üzenetére


Flexy90
senior tag

A Clockorkmod(CWM) a custom recovery, és a 2ndInit-el tudod telepíteni. Ajánlott a stable verzió telepítése.

Xiaomi Fan

(#42272) kakukkmarci válasza szabof1 (#42260) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Na klassz.
Próbálgattam, és mostmár nem tölt be a CWM recovery sem. Megállt a piros logónál, és nincs kék LED felvillanás. Csak az akku ki segít. Volt több data-factory reset is. Semmi változás. Csak gyári recoverybe tudok menni.
Egy bootloader-ben telepített gyári 2.2 CEE sbf segít, vagy mi lenne jó ?
A downgrade elhibázott 2.3 esetére :
[link] jó lehet nekem ?
(Bár nem akartam én 2.3-mat telepíteni...)

[ Szerkesztve ]

noob... rooter... geek

(#42273) Szombó válasza Flexy90 (#42271) üzenetére


Szombó
senior tag

Tudnál linkelni egy stable verziót?

Galaxy S9, S7.iPhone SE.

(#42274) Flexy90 válasza kakukkmarci (#42272) üzenetére


Flexy90
senior tag

Az FR törölte a CWM-et. Lehet betölt az, csak lassú az 1. indítás. Viszont ha nem működne, egy gyári sbf telepítés után biztos jó lesz.

(#42273) Szombó: Én úgy emlékeztem h a 2ndInit programban a telepítésnél lehet választani Latest és Stable verzió közül, hogy mit telepítsen. Akkor valószínű rosszul emlékeztem... :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Fan

(#42275) Szombó válasza Flexy90 (#42274) üzenetére


Szombó
senior tag

Nézted a linket?Szerinted lehet értelme?

Galaxy S9, S7.iPhone SE.

(#42276) kakukkmarci válasza Flexy90 (#42274) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Köszönöm szépen !
(Ciki, de a sok infó közül nehéz kitalálnom, melyik a számomra megfelelő link. Segítenél, melyik a gyári, jó szűz SBF ?)

noob... rooter... geek

(#42277) Flexy90 válasza Szombó (#42275) üzenetére


Flexy90
senior tag

Néztem. Kipróbálhatod, de számolj azzal, hogy lehet utána el sem indul a kamera alkalmazás, és csinálnod kell egy Factory resetet. Ha megcsinálod írd meg azért h lett e javulás.

(#42276) kakukkmarci: CEE(szabof1 leírásából linkelve)

Xiaomi Fan

(#42278) domerator válasza kakukkmarci (#42272) üzenetére


domerator
veterán

A vészhelyzetes Eclairt fel ne tedd ha nem telepítettél gingerbreadet előtte és nem tudtál visszatérni... 2.2 froyot tegyél fel, ahogy előttem javasolták.

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#42279) kakukkmarci válasza domerator (#42278) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

Rendben, nagyon szépen köszönöm !
Flexy90 Neked is köszönöm !

noob... rooter... geek

(#42280) Szombó válasza Flexy90 (#42277) üzenetére


Szombó
senior tag

Köszönöm a segítséged.Még gondolkodom rajta.Mert ha nem jó újra kell raknom a gyári romot.De nagy a kísértés. :)

[ Szerkesztve ]

Galaxy S9, S7.iPhone SE.

(#42281) kelly416


kelly416
veterán

Szentes környékén van valaki, aki benne van nagyon a custom romok feltételében és esetleg segítene vagy akár megcsinálná nekem? Természetesen nem ingyen gondoltam, de ezt majd privátban...

(#42282) Phoenixy


Phoenixy
senior tag

Ha van 1 percetek, akkor "írjátok alá": Unlock all Motorola bootloaders!
Köszi! :)
[DEFY+ forumból másolva!] Mivel ezt most is nagyon sokan nézik, ezért ide is bemásoltam, remélem nem baj és bocsánat, hogyha már volt róla szó!

Motorola Edge 20 Pro

(#42283) Szombó válasza Flexy90 (#42277) üzenetére


Szombó
senior tag

Felraktam.F.R nem kellett,csak egy újra indítás.Egyenlőre csak itthon csináltam pár képet.De túl sok különbséget nem veszek észre.Tesztelgetem és megírom a változásokat.

Galaxy S9, S7.iPhone SE.

(#42284) sec0nd válasza tjenei (#40911) üzenetére


sec0nd
tag

Szia!
Megvan még a Defy autós szetted?

(#42285) Kugyi válasza kelly416 (#42281) üzenetére


Kugyi
csendes tag

Hello
Szarvason lakom, Nem vagyok benne nagyon a ROM-ok cseréjében, de a sajátomon
megcsináltan, gond nélkül ment CM és MIUI -t is használok. :N

Defy MB525 Bayer; Galaxy S III; Galaxy S V, Galaxy S 7, Galaxy S 10, Galaxy S 23

(#42286) kelly416 válasza Kugyi (#42285) üzenetére


kelly416
veterán

Hali!
Köszönöm a jelentkezésed. A jövő hetem zűrös lesz, úgyhogy még nem kapkodom el, de majd utána kereslek szerintem.

(#42287) Sommi válasza kelly416 (#42286) üzenetére


Sommi
aktív tag

Szerintem meg állj neki Szabof1 leírásai alapján, nagyon szájbarágós, mindenre kitér, a felmerülhető problémákra is ott vannak a megoldások, szóval vegyél erőt magadon, szedd össze a bátorságod, szánj rá 2 nyugodt órát (elsőre én egy 1-1.5 eltökörésztem vele, mindent 3szor elolvastam :D) és simán meg fogod tudni csinálni. Utólag meg sikerélmény lesz hogy magadnak csináltad meg :)

Hello MOTO ! JRDNEM_U3_3.4.2_164-003_BLUR

(#42288) ottobacsi


ottobacsi
tag

Helló mindenki!
Tudna valaki nekem abban segíteni hogy hogyan lehet kikapcsolni az alapértelmezett böngészőt?
Több böngészőt is használok, különböző célokra. Az a gondom konkrétan, hogy véletlenül beraktam a pipát hogy ne kérdezze meg többször melyik böngészővel szeretnék megnyitni egy weboldalt, ha például egy e-mailben rákattintok egy linkre. Most már csak azzal nyitja meg amire a pipa berakásakor rányomtam. Nagyon idegesítő, és az is hogy mem tudom visszacsinálni.

(#42289) agyarka válasza ottobacsi (#42288) üzenetére


agyarka
aktív tag

Szia! Settings/applications/manage applications/kijelölt böngésző/clear defaults

(#42290) ottobacsi válasza agyarka (#42289) üzenetére


ottobacsi
tag

Hálás köszönet!
Az életben nem jöttem volna rá...

(#42291) ndlx


ndlx
aktív tag

Sziasztok

Akinek WIUI-ja van (vagy abban tapasztalata) attól szeretnék kérdezni. WIUI 2.2.3 van fent, gyári miui launcherrel (de kipróbáltam launcher proval is, ugyanaz).

Miként lehetségesek a következők:
- az iphone ikonhoz hasonló ikonokat normál ikonokra cserélni. találtam olyan témát ami leszedi a keretet az ikonról, de akkor meg az amúgy normál nagyságú ikonok picikék lesznek, ha újratelepítem őket, akkor is.
- a naptárban látok olyan beírásokat, mint valami amerikai ünnepek vagy hasonló, de ha megnyitom adott napot, akkor nincs ott. nem lehet eltüntetni? a naptár beállításokkal már próbálkoztam. előtte CM7.1 volt fent, azon nem volt ilyen problémám.

Köszi ha valaki tud segíteni.
üdv.

(#42292) Szombó


Szombó
senior tag

Sziasztok. CM7 2.3.5 alatt nem megy a Phone Portal.Találkozott már valaki ilyen problémával?

Galaxy S9, S7.iPhone SE.

(#42293) Lacopapi válasza Szombó (#42292) üzenetére


Lacopapi
addikt

Bocs,az alsó az érvényes...ez valamiért csak úgy lett.... :DD

[ Szerkesztve ]

(#42294) Lacopapi válasza Szombó (#42292) üzenetére


Lacopapi
addikt

Úgy sem,ha külön beütöd a böngésződben a címét? EZT
Gondolom a telefonon a phone portal vagy hasonló van beállítva..

[ Szerkesztve ]

(#42295) Szombó válasza Lacopapi (#42293) üzenetére


Szombó
senior tag

Elindul a gépen,de amikor a tovább gombra lépek a böngésző keres,de nem talál.Próbáltam IE7 illetve Firefox is.A kapcsolat időtúllépés miatt megszakadt

[ Szerkesztve ]

Galaxy S9, S7.iPhone SE.

(#42296) baal-amiga válasza Szombó (#42295) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Nincs fenn firewall a telefonon? Miui tűzfal vagy droidwall?

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#42297) Szombó válasza baal-amiga (#42296) üzenetére


Szombó
senior tag

Én nem raktam fel.Ha csak a CM7-ben nincs.

Galaxy S9, S7.iPhone SE.

(#42298) i.s


i.s
tag

Sziasztok, egy kisebb bosszúság miatt írok. Van egy defym és a napokban azt vettem észre, hogy fotózáskor (zoomolás közben) furán kerreg, kattog valami a kamerában. Alig hallható, de engem zavar. Egyébként hibátlanul működik a kamera, legalábbis a képalkotó képessége.
Valaki tapasztalt már ilyet?
S.I

[ Szerkesztve ]

(#42299) kakukkmarci válasza i.s (#42298) üzenetére


kakukkmarci
senior tag

:DD Az én zöld lencsésem is teljesen néma volt kezdetben. Aztán még egyszer le is hurrogtam itt valakit ,hogy ugyan mi kattogna abban a pici kamerában ?!
Aztán kezembe került egy piros, és igencsak meglepődtem, olyan hangos volt. Azóta már, csendes környezetben, koncentrálva, az enyémnek is hallatszik a hangja.
Röviden: Az autófókusz dolgozik, az kattog.

noob... rooter... geek

(#42300) Lacopapi válasza kakukkmarci (#42299) üzenetére


Lacopapi
addikt

Így van,a Konica sem zajtalan,csak annál fel sem figyelünk erre...amíg jók a képek,semmi gond.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.