Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-10-06 10:34:02

LOGOUT.hu

Motorola DEFY - gyakran ismételt kérdések, hasznos információk

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10501) tzl válasza RootRulez (#10495) üzenetére


tzl
senior tag

Hát, ha a symbianos nokiákban fat32 a kártya fájlrendszere, akkor simán beleteheted.

(#10502) RootRulez válasza schmo07 (#10497) üzenetére


RootRulez
félisten

Valóban, sikerült is, és ha kicserélem a memóriakártyát a régimre, akkor mi lesz?

═════════════════════════════════════════

(#10503) Tex válasza RootRulez (#10495) üzenetére


Tex
senior tag

Semmi működik vele, de szerintem ha van fontos adat mentsd le róla és formázd meg a karit a Defy-el.

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#10504) RootRulez válasza Tex (#10503) üzenetére


RootRulez
félisten

fényképek, meg zenék, de azok pótolhatók. :K
nem tudom kiszedni,ami benne van :W

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#10505) Obi Wan


Obi Wan
tag

Valaki elmagyaraznanekem ptiviben hogy milyen romok vannak/melyiket eri meg/miert eri meg/mitol mennyivel lesz jobb a telo?
Elore is koszonom
Ui.: milyen moddingokat javasoltok meg? Garancia?

Chuck Norris hülyére vert egy okostelefont :)

(#10506) sfd77


sfd77
csendes tag

Sziasztok,
keresgéltem az eddigiek között, de nem találtam megoldást. Avikat szeretnék megosztott Windows könyvtárból lejátszani. ASTRO-val, ES File Explorerrel is látom a megosztást és rajta a fájlt, de nem játssza onnan le azt, amit az SD kártyáról vidáman (vplayer). A Cifsmanagernek, amivel még megpróbálnám felmountolni a share-t, egy defy-hez + 2.1-hez illő kernel modul kéne (cifs.ko), amit a neten nem találtam. Ilyenről tudtok?
Bár igazából mindegy, minden megoldás érdekel, amivel hálózaton lévő filmek lejátszhatóak.

Köszi:
sf

(#10507) Z0C! válasza Dotcom (#10499) üzenetére


Z0C!
őstag

hát figy.
én esetemben a normál használat mellett simán gyorsabb.
stabilabban fut, nincs hosszabb várakozási idő a hívás vége után.
a menü gördülékenyebb, valamivel gyorsabb a progik betöltése.
nekem jobb lett.

@: tegnap meló végeztével zenét akartam hallgatni, füles be, zene indít. valami borzasztóan rossz valami jött a fülesen keresztül, mintha kilóméterekről szólna a zene, recsegett meg csőhangja volt...felhúztam magam hogy milyen pocsék a füles...hazaérve mondja az asszony hogy miért vittem el a fülesét...fel se tünt hogy más telóé van nálam...gyorsan meg is hallgattam a sajáttal...hát ég és föld között :D

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#10508) Memmaao válasza schmo07 (#10493) üzenetére


Memmaao
addikt

Hát igen, egy cipő! .NET 4.0-t raktam fel, kvasok hely, nem az kellett neki, uninstall, de a hely nem szabadult fel, szóval még járhatok utána. Nem feltétlen a géppel van a hiba a hibaüzenet alapján, a motorola server nem elérhető. Várj, vagy próbáld meg máskor, másnak is volt ilyen problémája.

My name is Bond, James... Dean.

(#10509) Dotcom válasza sfd77 (#10506) üzenetére


Dotcom
aktív tag

nézz szét a marketen stream playereket keress.
pl stream media player, vlc stream ilyenek jutnak eszembe.

az Alma az agyban csodákra képes...Az Apple az új Chuck Norris...

(#10510) Memmaao válasza RootRulez (#10495) üzenetére


Memmaao
addikt

Abszolút nem csodálkozom, hogy PH nagyúr vagy, ennyit kérdezni... A legtöbb kérdésed bizony mind itt megválaszolt kérdés! Mem kártya: Formázd fat32-re, beteszed, kész. Vagy formázod a telefonban, kész. Anisoftkeyboard: Settings->Lang. and keyboard -> AnySoftKeyboard elé pipa és AnySoftKeyboard settings-ben -> Keyboards - kiválasztod a magyar billt. Miután ez megvan, fogod magad elmész teszemazt sms-t írni, ott a szövegdobozra bökve (hosszan) felugrik a választási opcio és kiválasztod az anysoftkeyboard-ot. De ez mind le van írva a programnál a marketen, úgy meg ugye nem illik telepítgetni, hogy nem nézzük meg ezeket a dolgokat.
A másik, ami már zavaró, hogy sokan (mint most én, mert lejárt a szerk. idő), nem használnak szerkesztőt és 2-3-4-eket postolnak egymás alá! Akinek inge, vegye gatyára!

És Peace!

My name is Bond, James... Dean.

(#10511) robi1976


robi1976
csendes tag

Sziasztok az defym appllication infojában van olyan hogy sound recorder(nem én telepítettem sztem gyári)ezt hol melyik progiban lehet elérni?Mivel a program ott van e telefonon gondolom elő lehet kotorni belőle!Szerintetek?

(#10512) eduba válasza robi1976 (#10511) üzenetére


eduba
aktív tag

Elindítod a Music programot és azon belül megtalálod.

(#10513) petike.hu válasza lszb19 (#10480) üzenetére


petike.hu
csendes tag

ment pü

(#10514) DeadMeat válasza Z0C! (#10507) üzenetére


DeadMeat
veterán

Hát nemtudom.. én kipróbáltam a fülest,és odaadtam a kollegámnak.Nagy,kényelmetlen,és szarul szól asszonypajti samu füleséhez képest,amit a corbikájához kapott.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#10515) robi1976 válasza eduba (#10512) üzenetére


robi1976
csendes tag

Szia.Elindítottam de nem találom tudnád részletezni?Bocs ha Láma vagyok.Köszi

(#10516) Dotcom válasza DeadMeat (#10514) üzenetére


Dotcom
aktív tag

egyetértek, EQ ide vagy oda, ezen nem lehet javítani, számomra hallgathatatlan hosszabb távon..

az Alma az agyban csodákra képes...Az Apple az új Chuck Norris...

(#10517) schmo07 válasza Memmaao (#10508) üzenetére


schmo07
tag

SIKERÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜLT !!! 2.51 !!!
(Bocs az orditásért, de olyan boldog vagyok :) Igaz, hogy tegnap este óta szívok vele, de végre megvan ! (asszem a másik telefonnak most nem állok neki, az már sok lenne :) )

Még csak belekukkantottam, de "ihaj de gyorsabb" a screen-ek váltása !!! és a System panel szerint a memória is sokkal több lett.

Memmaao,
Asszem én is leszedem a 4-es frame-t, nem kell az nekem... eddig se hiányzott :)

[ Szerkesztve ]

(#10518) vétó válasza schmo07 (#10517) üzenetére


vétó
aktív tag

gratula! :C (együtt izgultam veled. tényleg! :D )

- Nézd egy stoppos! - Á, biztos csak lájkol minket.

(#10519) haito


haito
csendes tag

sziasztok.

én is megcsináltam 2.21-ről 2.51.1-re a frissítést. a már rengetegszer leírt pozitívumok nálam is tapasztalhatóak, ezért most arra a pár negatívumra szeretnék kitérni, amit itt eddig nem olvastam. kiváncsi vagyok másnál is van e ilyen, ill. van e rá megoldás.
1. a beépített kameránál eltűnt a widescreen opció (érdekes hogy a c360-nál meg be lehet állítani, eddig ott nem ment:))
2. a galery-ben az új képeken nagyon darabos a színátmenet (ez egyébként vonatkozik a homescreenekre is, valószínűleg ezért gyorsabb a scroll)
3. ez kurvára zavar, bár abszolút lényegtelen, de a programoknál teljesen eltűnt a jobb oldali görgetősáv (minden más helyen működik) :)

(#10520) RootRulez válasza Memmaao (#10510) üzenetére


RootRulez
félisten

Hátigen, kell is a hsz :DDD

Viszont most meg tele lett a telefonkönyvem mindenféle népséggel, gondolom beszinkronizált mindenkit facebbokról, aki ismerősöm. :(

:DDD

Tex utánajártam már, sejtettem csak nem mertem feszegetni :U

mod2: uh akkor szanálni kell. :)

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#10521) Tex válasza RootRulez (#10504) üzenetére


Tex
senior tag

Kis piros csík felemel régi ki új be. lásd. kézikönyv 1. hsz. :DDD

(#10520) RootRulez : Vagy pedig a simről és gmailről is összeszedett mindenkit és sokan duplán szerepelnek a contactsban.

[ Szerkesztve ]

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#10522) canniball válasza rothadt (#10465) üzenetére


canniball
nagyúr

Kipróbáltam DaDa clear data módszerét, nem törölte a hívás-előzményeket.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#10523) fa4hu válasza harijani (#10492) üzenetére


fa4hu
őstag

Dettó, 2.51-es szoftverrel, rootolva, de alap proci sebességen 1079.

[ Szerkesztve ]

(#10524) l33tus válasza tzl (#10487) üzenetére


l33tus
csendes tag

Hoppá! tzl kolléga írása alapján most döbbentem rá, hogy én valamit elnéztem :DD

2.2 Orange romot raktam fel, ami elvileg a 131-es... ehelyett a 117-es lett felrakva. Nofene.
Azt a bizonyos 131-es romot merre találom? :))
Illetve érdemes-e cserélni most még gyorsan melegében? Köszi!

Megtaláltam, köszönöm! Este móka és kacagás...

Csak egy kis közvéleménykutatás: Akik UK romot raktak fel, azoknak about phone 117-es romot mutat, akik Orange-ot annak meg 131-et?

[ Szerkesztve ]

"mindenki hülye, vagy csak én vagyok helikopter?"

(#10525) schmo07 válasza vétó (#10518) üzenetére


schmo07
tag

Vétó,
Köszi !!! :C

A fene gondolta volna, hogy ilyen bonyolult lesz.. én tényleg arra számítottam, hogy az androidnál úgy lesz, hoy rányomok a telefonon a frissitésre, és pár perc alatt megvagyok.

RootRulez,
Facebook-osokat be tudod állitani, hogy ne szinkronizálja, illetve hogy el legyenek rejtve, ne lásd őket. Legalábbis ez rémlik, volt már róla szó - keress rá.
Örülök, hogy megvan a mobil! És milyen a fehér? Szép? :)

[ Szerkesztve ]

(#10526) RootRulez válasza schmo07 (#10525) üzenetére


RootRulez
félisten

Nincs vele baj, tetszik fehéren is. Most linkelgetem össze a fb-t és a korábbi kontaktokat... Végül is nem gáz, csak az a gáz, hogy olyan emberkéket is kitett, akiket nem hívnék csak ugye fb-on megjejlölt...

Viszont baj van, az asszony markába került és rájött ezen lehet játszani is :)) Most harcolhatok egyet, hogy visszaszerezzem. (megjegyezném, még csak az alapokat nézegettem, már akkor féltékenység volt,mi lesz, ha jobban belemerülök. :U)

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#10527) waassy válasza lszb19 (#10480) üzenetére


waassy
tag

gsmdepo.hu
83.900 2 év gari
77.500 1 év gari

(#10528) schmo07 válasza RootRulez (#10526) üzenetére


schmo07
tag

Hát arra gondolom nincs más megoldás, mint hogy őket törlöd/elrejted.
Na ennyiből jobb a fél-blur :)

A fehér naná, hogy szép. Én olyat szerettem volna, de T-nél nincs. Igy aztán kénytelen voltam szines tokkal feldobni, hogy ne legyen olyan komor fekete :)

Hehe, nálunk a gyerekek is szeretnék megkaparintani... gondolhatod :)
Na és persze már én is megkaptam, hogy mit molyolok már annyit a telefonon, ki lesz dobva a fenébe :)
Amúgy tudok egy jót, vegyél neki is ilyet :)

Csomagok kapcsán: ha van wifid, akkor szerintem az 500 MB elég lesz simán.

(#10529) LEGIOX


LEGIOX
tag

Egyre jobban szeretem a kis Defyt ( már ha el tudom venni a kisfiamtól), bár nem vagyok egy műszaki virtuóz, csont nélkül frissítettem 2.51-re :)

Apropó, nem találom a Google Earth-t a marketben, azt honnan tudom letölteni ?

[ Szerkesztve ]

(#10530) Repp válasza Z0C! (#10489) üzenetére


Repp
tag

Nekem Orange 2.2-vel, gyomlálás után 1000 Mhz-en 1366 pontot csinált elsőre.

Másodszorra 1367. :DD

(#10531) Z0C! válasza Repp (#10530) üzenetére


Z0C!
őstag

nu majd 2.2 felrakása után már én is kipróbálom :)
Grat!

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#10532) Repp válasza l33tus (#10524) üzenetére


Repp
tag

Szerintem cseréld le, az Orange gyorsabb. Tekintve, hogy nem Blur-os...

(#10533) tzl válasza schmo07 (#10528) üzenetére


tzl
senior tag

"Na és persze már én is megkaptam, hogy mit molyolok már annyit a telefonon, ki lesz dobva a fenébe"

Ez ismerős :) Nem értik ezek a némberek, hogy férfiembernek folyamatosan nyomogatnia kell. Ha őket nem lehet éppen, akkor laptopot, telefont, mindegy :)

(#10534) tzl válasza Repp (#10532) üzenetére


tzl
senior tag

Ha nem állítod be a blurt, akkor az sem lassabb :)
Ellenben a lehetőség ott van, hogy bármikor beállítsd :)

(#10535) TripleB válasza TripleB (#10452) üzenetére


TripleB
senior tag

Itthon win7 alatt már működött a dolog ,2.51 root done. :)

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#10536) l33tus


l33tus
csendes tag

Repp: ha jól veszem ki a szavaidból Neked Orange van.
tzl: Neked meg UK?

Akkor Tőletek kérdezném meg újból: settng -> About phone -> Build number mit mutat?

Én a 3.4.2_131-003_DEBLUR_SIGN nevű file-ból telepítettem romot, mégis a Build number 3.4.2_117-et muatat.

Akkor én most szoftverhamisítás áldozata lettem? :Y :DD

Köszi! :)

szerk: egyébként Repp kollégával kell, hogy egyet értsek: bulr nélkül szebb az élet ;)

[ Szerkesztve ]

"mindenki hülye, vagy csak én vagyok helikopter?"

(#10537) Memmaao válasza DeadMeat (#10514) üzenetére


Memmaao
addikt

Hát még az AKG k370-hez képest! Mondjuk ehhez képest még a senheisser cx300-as is csúnyán szól :DD

#RootRulez: Lehet, hogy kell a sok hozzászólás, nem tudom kivel és milyen versenyben vagy érte, de nem túl szimpatikus magatartás. Ezzel az erővel kb azt is beírhatnád, hogy mikor mész aludni, fogat mosni stb...

My name is Bond, James... Dean.

(#10538) vétó válasza LEGIOX (#10529) üzenetére


vétó
aktív tag

Google Earth

nekem fenn volt, futott rendesen, de leszedtem, mert minek, és sokat fogyaszt.

- Nézd egy stoppos! - Á, biztos csak lájkol minket.

(#10539) szkajt válasza l33tus (#10536) üzenetére


szkajt
csendes tag

Ugyan nem engem kérdeztél, de nekem is orange van és az 131-es, az UK meg alapból 117.
Az orange előtt a Higgsy féle UK rom volt fent (az 117-es volt), utána csak restoreoltam az orange-ot és azzal már 131 lett :) Akinek meg finn van, az meg 145-ös.

(#10540) Repp válasza l33tus (#10536) üzenetére


Repp
tag

Nálam a Build number: 3.4.2_131

Egyébként próbáltam a 117-et is, de az nálam nagyon akadt. Kicsit meg is ijedtem, hogy "namostelbasztam", de még azon melegében rápirítottam a 131-et, és láss csodát: megjavult.

Erről egyébként már nem is szándékozok tovább lépni, mivel asszem sikerült tökéletesen az igényeimhez igazítani, és ami müxik, azt minek baxtatni? Nem akarok magamnak problémát generálni, van így is elég :U

[ Szerkesztve ]

(#10541) BitiOne


BitiOne
tag

Na most a 2.51-es romot mivel lehet úgy rootolni, hogy unrootolni is lehessen?

//=// (( )) (( )) //-\\ //=//

(#10542) Repp válasza Repp (#10540) üzenetére


Repp
tag

Úgyértem továbblépni max. majd Gingerbread-re fogok :DDD

(#10543) Tex válasza BitiOne (#10541) üzenetére


Tex
senior tag

#10471

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#10544) l33tus válasza Repp (#10540) üzenetére


l33tus
csendes tag

Akkor én valamit benéztem... evvan.

És Te azt a bizonyos romot honnan vadásztad? Mert még az enyém is épp elég meleg... ;)
(elnézést, hogy kéregetek, de az iménti rom is "131" néven futott, aztán mégis 117 lett. Jobb a kitaposott ösvény :) )

Egy másik kérdés is eszembe ötlött romoktól függetlenül:

Ha a telefon fel van hangosítva akkor minden csörög, rezeg, ahogy illik. Ha viszont le van némítva és csak rezgőre van állítva, akkor minden rezeg kivéve a Talk. Az meg se nyikkan... de miért? Én nem állítok be valamit amit kéne, vagy az alapból van elrontva?

"mindenki hülye, vagy csak én vagyok helikopter?"

(#10545) BitiOne válasza Tex (#10543) üzenetére


BitiOne
tag

Köszönöm!
Bocs de annyit írtok, hogy ezt már nem igazán tudom követni. :B
A kereső meg nem segített (vagy csak én voltam benga).

//=// (( )) (( )) //-\\ //=//

(#10546) Repp válasza l33tus (#10544) üzenetére


Repp
tag

Asszem XDA-ról töltöttem le, de a fórumba is be volt linkelve.

Talk-ot nem használom, többet nemtok mondani, kérem kapcsojja ki...

Na megtaláltam: [link]

[ Szerkesztve ]

(#10547) Obi Wan


Obi Wan
tag

Valaki elmagyaraznanekem ptiviben hogy milyen romok vannak/melyiket eri meg/miert eri meg/ mitol mennyivel lesz jobb a telo? Elore is koszonom Ui.: milyen moddingokat javasoltok meg? Garancia?
A romcserevel mit erek el? Az ugyanaz mint a root?

Chuck Norris hülyére vert egy okostelefont :)

(#10548) Memmaao válasza haito (#10519) üzenetére


Memmaao
addikt

A homescreen "darabos színátmenete" 2.34 mellett is megvolt, én már ott észrevettem, de erősítsen meg, aki még 2.34-en v. 2.21.-en van. Amikor váltod az oldalt a widget felbontása láthatóan alacsonyabb lesz és az új oldalra érve eltelik egy hangyaf@sznyi idő, mire újra szép lesz a felbontás. De ez sztem megvan a kezdetektől...

My name is Bond, James... Dean.

(#10549) fux82


fux82
tag

Hogy tudom frissíteni a 2.51-re a telót? Bocs az amatőr kérdésért, de nem igazán találtam eddig rá választ, csak hogy mennyiben jobb, vagy rosszabb...
Remélem ez segítene a gyorsan merülő akksi problémámon, ami pár napja jött elő.

(#10550) Dotcom válasza fux82 (#10549) üzenetére


Dotcom
aktív tag

:W
ezt már én se hiszem el....

az Alma az agyban csodákra képes...Az Apple az új Chuck Norris...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.