Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23551) Pavlo válasza PCHYNTIAA (#23549) üzenetére


Pavlo
aktív tag

Ahol vetted, ott ki volt írva, hogy a BlackBerry Protect és a BBM nem fog menni. Sajnos ilyenek az import cuccok. :(

Ahol én vettem anno, ott ki volt írva, hogy OEM verzió és nem működik rajta a Protect és a BBM.

[ Szerkesztve ]

(#23552) lugosi válasza Polarstar (#23550) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Igen mondjuk nem volna baj tudni hogy milyen szolgáltató.

(#23553) lezerpiramis válasza PCHYNTIAA (#23549) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Teljesen mindegy, hogy a T-nél van és nincs BIS, Wi-Fi-n anélkül is kellene működnie. Ha OEM, és nincs engedélyezve a BB-nél (vagy engedélyezve volt, de letiltották, nincs az akksi alatti matricán BB PIN stb.), akkor a BBM, a BB Protect, a BB Blend Wi-Fi-n ugrott.

(#23554) Pavlo válasza lezerpiramis (#23553) üzenetére


Pavlo
aktív tag

Pontosan.

(#23555) lugosi válasza lezerpiramis (#23553) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ez igaz, de nem írta hogy wifin vagy min próbálkozik. Azt sem tudjuk hogy tényleg nem-e olyan telefont vett amin nem elérhető, nem sok információ van eddig.

(#23556) Polarstar


Polarstar
nagyúr

A bugázott szedett-vetett arab vackok semmi formán nem mennek a bbm-el. Tapasztalat.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#23557) ludla válasza Pavlo (#23542) üzenetére


ludla
őstag

Persze már próbálkoztam szinte minden lehetőséggel :(
Pedig nagyon szerettem használni és pont a saját telefonján nem megy :O

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#23558) PCHYNTIAA


PCHYNTIAA
újonc

Bocsánat, Szóval pontosabban UPC mobil hálozaton vagyok rajta korlátlan nettel. De már ugye UPC MOBIL támogatja a bb op10 rendszert FUT IS SZÉPEN A NET . Most hívtma fel a gsm -et és mondták h ők mondták nekem h a BBM nem fut rajta ( semmi ilyet nem mondta nekem ! ezért vettem meg a telcsit szóval tény h nem is kérdeztem rá és utána se néztem h már nem támogatot sok minden a rendszeren abban a hitben voltam h megy rajta mert két éve szintén volt q10 em imádtam és vissza akrtam jönni rá.) Már megcsináltam h goolge play rajta van midnen fut csak ez nem . És bosszant és modták h ezzel én nem tudok és ők sem mit csinálni mert 1 éve nem támogatja a BB ezt. És most azzal meg a védekezés hogy ők ezt elmondták nekem helyszínen.Ha mondták volna felkapom a fejem erre h nem fut rajta nem veszem meg. Jók a what up de lassú és a BBM elég jó volt anno. És tényleg elég rossz h a saját telefon nem tudja a saját applikációját

[ Szerkesztve ]

(#23559) lezerpiramis válasza PCHYNTIAA (#23558) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Féltéglára (vagy egy egészre) ráerősíteni a készüléket egy "K**** anyád!" feliratú cetli társaságában, aztán bevágni az ablakon, GSM-bolt email-címét regisztrálni néhány kétes értékű társkeresőoldalon.

Problem solved :) (legalábbis részben)

[ Szerkesztve ]

(#23560) Polarstar válasza PCHYNTIAA (#23558) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Upc adat viszonteladó, úgy tudom, nem is megy mobilon a bbm. De wifin kellene mennie.

Sajnos Lézerpiramissal egyetértek. Az évek alatt nem te vagy az egyetlen, aki így járt. Kérdéses származású, mashol letiltott, kikapcsolatlan céges regisztrációval terhelt, vagy csak darabokból heggesztett tákolmány. Kurva kellemetlen, hogy így átvertek. (természetesen ez nem a Blackberry sara.)

Ha tudod, vigy, -vigyétek vissza. Van itt elég leigazolható mobil.

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#23561) icezozo válasza PCHYNTIAA (#23558) üzenetére


icezozo
addikt

kérném szépen a bolt nevét !

http://qwankido.hu/

(#23562) PCHYNTIAA


PCHYNTIAA
újonc

Az a gond h én marha ügyesen kidobtam a papírokat, szóval úgy még vissza se veszik . :( Most telefonon elmondták ,hogy mi a helyzet ( de már mindegy alapon mert ugy se vennék vissza egy hét után az eszközt ) Nyilván könnyű mondani h el lett mondva és nyilván nem fognak puszira vissza adni pénzt :( De imádom olyan jó rajta pötyögni végre fizikai billenytűm van és marhára akivel akarom nem tudom kihasználni , facebook is ha a messengert akarom telepíteni fizetős és fizetni meg nem tudok rajta nem visszi végig a folyamatod de ha jól olvastam az is megszűnöben van vagy már megszűnt. Gsm neve ilyenkor nem tudom h lehet e kiírni ,mert senkinek nem akarok hitelt rontani leeht h csak nálam volt felékeny az eladó és alapból sok jó visszajelzés volt a cégre. Csak én azt gondolom ,hogy aki bb -t vesz és régit az BBM MIATT VESZI LEGINKÁBB. Semmijen mókolás nem segít ilyenkor ? belenyúlás az eszközbe ? Mert Volt itt tipp arra h hol kell regisztálni és nekem annyit írt ki h regisztrálás kérvényezése elküldve.

UI.- upc mobil vodával van kapcsolatban azon a hálon mozog ,de ugytudom h a bb10 miatt már jól megy rajta minden.

(#23563) lezerpiramis válasza Polarstar (#23560) üzenetére


lezerpiramis
őstag

Webáruházban én is vettem már ilyet, de ott korrekten le volt írva, hogy mi nem fog működni, tehát tudtam, hogy mit veszek (+ konyítok is a témához :) ). Bár a BB Blendet ott sem említették, de annyi baj legyen, ennyi pontatlanság belefér :)

[ Szerkesztve ]

(#23564) lugosi válasza PCHYNTIAA (#23558) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Lehetséges hogy fogalmuk sincs arról hogy van olyan telefon amin nem megy a bbm, csak felhomályosítottad őket hogy van ilyen és erre rávetődtek, hogy ja akkor ez az.
Vidd vissza és adják vissza a pénzt.

“Az a gond h én marha ügyesen kidobtam a papírokat”

Ez mondjuk nem lenne feltétlen akadály miután nekik mindenből van másolat, de ez a kidobósdi elég rossz ötlet azért.

Még annyi hogy a bbm amúgy is félig-meddig reszelő, túl sokan úgyse használják szóval nem olyan halálosan magy kár érte azért.

[ Szerkesztve ]

(#23565) Polarstar válasza lugosi (#23564) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Attila.. Hagyd, hogy ő döntse el. :R

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#23566) lugosi válasza Polarstar (#23565) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Miért, nem hagyom?

(#23567) PCHYNTIAA


PCHYNTIAA
újonc

Ez mondjuk nem jutott eszembe ,hogy rendszeben úgy is benne van h vettem és ott a papír róla. Én csak a BBM miatt vettem meg .Párom telefonján ez fut .Messengert nem tudom használni jól rajta google álltal ha telepítem akkor nem nyitja meg .What up és skype meg lassúcska rajta gondolom mert nem a bb-re lett tervezve. BBm meg ugye direck erre a célre lett rátéve és az értesítések alatt a HUB-BAN is megjelenik ha írtak .A többit nem tudtam beállítani a Hubba. Valakinek így volt tapasztalata ,hogy vissza vitt telefont és vissza is kapta a pénzt ?

(#23568) Polarstar válasza PCHYNTIAA (#23567) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Szerintem nem is egy ember.
Az elején ilyen ritkán fordult elő, majd elkezdték behozni a szedett-vetett buga mobilokat. Ezek nem másznak fel a szederre. Sőt! Volt olyan, ami még netre sem volt jó.
A nálam lévő összes mobilt kizárólag regisztrálhatóan adtam el.
Szerintem ez így korrekt.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#23569) PCHYNTIAA


PCHYNTIAA
újonc

Pont most kaptam mailt arról hogy értékeljem a mobilt hogy mások is lássák véleményem a Gsmrol :)

(#23570) Polarstar válasza PCHYNTIAA (#23569) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Gondolom olyant írsz, hogy lukat ütsz a weben. :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#23571) lugosi válasza PCHYNTIAA (#23567) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Lehet hogy visszaadják a pénzt, lehet hogy nem. Bocs de ahelyett hogy minket tippeltetsz erről, miért nem próbálod meg?

A what up a whatsapp?

(#23572) Zaja2


Zaja2
senior tag

Helló!
Tegnap jött a frissítés :
BB1033

Nektek is kiadták vagy nekem jött későn?

Megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2 /Valamint adatlapon

(#23573) Polarstar válasza Zaja2 (#23572) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Neked jött későn. :D :R

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#23574) Pavlo válasza Zaja2 (#23572) üzenetére


Pavlo
aktív tag

Mi volt előtte rajta?

Szerintem ez új, mert a jelenlegi 10.3.3.1435, és a jelek szerint a 10.3.3.2137 magasabb.
Ha minden igaz, el fog tűnni az Amazon App Store.

[ Szerkesztve ]

(#23575) bigsee


bigsee
addikt

PP-n még a .1435 van nekem is.

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#23576) lugosi válasza Zaja2 (#23572) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Attól függ mi a verziószám, de a 10.3.3 elég régi már azért.

(#23577) kolivanov777


kolivanov777
tag

Sziasztok!
Blackberry Keyone-t használok, és igen gyengének érzem az antennáját, ahol eddig előző telónál jó térerő van, ott most igen gyenge! Valakinek vmi tapasztalat?
A másik, hogy hívásnál, mikor fogadom, átvált némára, nem mindig, de 4-5 hívás után igen!

Előre is köszi a választ!

(#23578) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Nem tudom mit csinálnak a prohardveren, két hétig minden oldal megfőzte a Passportot, most meg ma reggel nem melegszik.
Nem baj, de fura. Miért nem lehet megoldani hogy gond nélkül menjen?

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#23579) St3ven válasza Polarstar (#23578) üzenetére


St3ven
addikt

Nekem a Voda reklám tett be a telóknak, de nem csak a BB-mnek.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#23580) St3ven válasza St3ven (#23511) üzenetére


St3ven
addikt

Úgy néz ki, a WhatsApp képmegosztás problémára van gyógyír, külön fixer alkalmazások a Worldben.

Amit viszont nem értek, hogy miért forgalmaz minden egyes nap 45 MB adatot az alkalmazás, anélkül, hogy bármit is küldtem / fogadtam volna rajta. Nem lesz ez így jó, szerintem megy az androidos WA a levesbe. :(

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#23581) Polarstar válasza St3ven (#23580) üzenetére


Polarstar
nagyúr

sokat beszél rólad az alkalmazás. :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#23582) St3ven válasza Polarstar (#23581) üzenetére


St3ven
addikt

Minimális a feltöltés, ellenben 44 MB körüli a letöltés napi szinten. Fájlkezelővel természetesen nem találom ennek semmi nyomát.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#23583) Tamy válasza St3ven (#23580) üzenetére


Tamy
senior tag

Én a BBM-el vagyok hasonlóan. Életembe nem használtam, nincs is beállítva, mégis havi 20-25 MB-ot elhasznál. Most már bekapcsoltam a szülői felügyeletet is, hogy letiltsam, de még pár mega így is elmegy vele. :F

Egész életemben azon gondolkodtam, hogy kéne valamit dolgoznom. Ezért aztán a végén nem is maradt rá időm.

(#23584) lugosi válasza St3ven (#23579) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ugyanaz itt is. Lassabb oldalbetöltés és nagyobb procihasználat és akkufogyasztás. Úgyhogy mobilon kezdem a ph-t hanyagolni.

(#23585) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Lassan eljutunk arra, mint anno a Nokia N8 esetében.
Csak időjárásra lehet használni.. illetve ez reszben igaz csak, mert időképnél már rendbe össz.sz.rja magát.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#23586) lugosi válasza Polarstar (#23585) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Tegnap futtattam pár appot a passporton. Igazni "nehéz" használat volt, böngésző, app world, időjárás, bbm. :/ :U Következő feloldási kísérletnél nem működött a bevitel a jelszónál. Ez azért vicces hiba, mert tudom, hogy ha így hagynám menni a telefont, akkor a következő a spontán újraindulás lenne, egy napon belül. Ha nem nyúlok hozzá, max arra használom, hogy be/kikapcsolom a 4G hotspotot, akkor nagyon sokáig semmi baja, de ha csinálok rajta valamit, akkor rekord idő alatt összekakkantja magát. És ez már a wipe után újratelepített rendszer.

Igen, így jár egy olyan rendszer, ami nem támogatott. Bugjavítás sincs már, nem hogy fejlesztés. Ez van, az ember vagy tudja így használni, vagy nem. Kár, mert régen jó volt.

[ Szerkesztve ]

(#23587) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Nem tudom olvastátok-e a friss pletykákat?
A Key2 mellett lesz egy Key2 Lite is. Más procival és nem 6 hanem csupán 4Giga rammal.
Érdekes. Főleg ha teljesen egyforma lesz a Key2-vel.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#23588) lugosi válasza Polarstar (#23587) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Miután a BB-nél újabban nem ritka, hogy a flagshipekbe se csúcs profit tesznek, ez alapján felmerül bennem, hogy a lite verzióba mi kerülhet.

(#23589) Polarstar válasza lugosi (#23588) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Már alig várom a TexasInstruments 400MHz-es csippeket! Lehet még lejjebb a Snap 210-nél is. :DDD valami jó kis okosóra vagy okos mosógép csippel. :DDD
Fékezett habzással a biztonságos adatforgalomért! Ne habozzon! Vegyen mosott szedret! :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#23590) tomcat1987


tomcat1987
tag

Sziasztok! Délután böngészés közben felugrott egy másik oldal, amiben azt közölték, hogy 13 vírust találtak, és ha nem számolom fel perceken belül, akkor kárt okoz a képeimben, üzenetemben, akksimban, stb... Google-s háttér volt, ez a szöveg meg egy fekete ablakban volt. Be akartam zárni az oldalt, erre rákérdezett, hogy biztos, hogy el akarom-e hagyni az oldalt, és ráböktem, hogy igen, elhagyom. Ekkor bezáródott. Jaaaa, közben vadul rezgett a telefonom.
Nem volt még ilyenem, lehet ez kártékony számomra?

(#23591) lugosi válasza tomcat1987 (#23590) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Azért szerintem nem valószínű, legnagyobb esélyed arra van, hogy ez egy beugratós oldal volt, mint pc-n szokott lenni a rendőrséges fenyegetés.
Lehet, hogy azért egy autoloaderes újrahúzást megcsinálnék, hogy semmi ne maradjon utána.

(#23592) Polarstar válasza tomcat1987 (#23590) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Megkeressük és jól lebombázzuk az üzemeltetőt majd. :DDD :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#23593) Pavlo válasza Pavlo (#23574) üzenetére


Pavlo
aktív tag

Nálam is frissült a Passport 10.3.3.2137-re. A böngésző nem sikítozik a tanúsítványok miatt. Legalább ez jobb lett. :K

(#23594) lugosi válasza Pavlo (#23593) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nekem a .1435-re még mindig azt írja, hogy naprakész.

Eszméletlen ez az OS10. Van akinél ilyen verzió a friss, van akinél olyan, de ha felteszed autoloaderrel ezt vagy azt akkor ez lesz utána... Mennyivel egyszerűbb az ios! Kijön az adott új verzió mondjuk kedden, onnantól minden kompatibilis eszközre elérhető az a verzió és pont.

(#23595) Pavlo válasza lugosi (#23594) üzenetére


Pavlo
aktív tag

Csak egy tipp: indítsd újra és úgy keress rá a frissítésre ha nem ajánlja fel magától.

(#23596) Polarstar válasza Pavlo (#23593) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Hihetetlen! Az enyém is!

Ebben az évben legalább kétszer van karácsony. :C :C

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#23597) lugosi válasza Pavlo (#23595) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Pár napja fagyott, akkor indítottam újra, de kipróbálom, köszi a tippet.

Szerk.: közvetlen restart után se adja fel. Az én példányom valamiért mindig később kapta meg a frissítéseket, mint amiket ti írtatok. Valami későn érő típus.

[ Szerkesztve ]

(#23598) tomcat1987 válasza lugosi (#23591) üzenetére


tomcat1987
tag

Köszönöm a segítséget, én sem gondolnám, hogy ez komoly veszély lett volna. Minden esetre tény, hogy attól a naptól kezdve eddig a percig kétszer hülyült meg a telefonom, egyszer kb 1,5 órára, tegnap meg kb negyed órára. Teljesen megbolondult a rádiós egysége, hol volt hálózat, hol nem, de inkább nem. Ha volt is, csak 2G, de mobilnet akkor sem volt, ha esetleg jelzett hálózatot. Megjegyzem, egy másik telefonon stabil volt a T hálózat, szal tuti, hogy a telefon kergült meg. Egyszer aztán rendbe jött, és utána oké minden. Lehet, hogy szerviz lesz a vége, nem tudom...
Igen, egy újratelepítés talán nem ártana, csak ahhoz én nem értek. Egyébként pár napja nekem is jött az OTA frissítés. De sajna az sem segített...

(#23599) tomcat1987 válasza Polarstar (#23592) üzenetére


tomcat1987
tag

Megérdemelné! :D

(#23600) erer1000


erer1000
őstag

ha valamikor eladásra kerülne a priv-em, akkor vajon jelenthetne valami felárat hogy qwerty helyett qwertz kiosztású? :)

M5A99X-EVO R2.0 , 1050Ti, 4x8GB 1960MHz , FX 8350@4,4GHz, 1x3TB+2x1TB HDD, 120GB+480GB+1TB SSD || HP Pavilion 15-CX0000NH

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.