Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23401) lugosi válasza Pavlo (#23400) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én megint elolvastam az eredeti kérdést, abban szó sem volt hotspot funkcióról, egy mobil üzenetküldő alkalmazást szeretne használni a kérdező.

(#23402) Peti78 válasza lugosi (#23401) üzenetére


Peti78
őstag

majd később hozzátette, hogy ingyenest.

[ Szerkesztve ]

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#23403) VágniValó válasza csabzsír (#23397) üzenetére


VágniValó
addikt

és gazdaságosabb volt... anno ugyanígy T-nél 1 GB BIS keret, 690 Ft-ért... gyakorlatilag nem tudtam túllépni a keretet, pedig ment a gmail, Fb, edzőteremben csak jutubos koncertfelvételek... Amióta retkes Androidos PRIV-em van... well, üzeneteken kívül semmit nem csinálokv ele, az 1 Gb mégis lemegy kevesebb, mint 20 nap alatt.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#23404) Pavlo válasza lugosi (#23401) üzenetére


Pavlo
aktív tag

Nyilván nem volt benne az eredeti kérdésben, csak kiegészítésként írtam. Remélem nem gond...

(#23405) lugosi válasza Pavlo (#23404) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Gondnak miért lenne gond, csak a tisztánlátás kedvéért írtam, hogy nem ugyanarról beszélünk úgy tűnik.

(#23406) Pavlo


Pavlo
aktív tag

Egyébként az miért van, hogy a Passport-omon (Telekom-os előfizető vagyok) az utóbbi időben (kb. 3 hete) elég sokszor nincs szederjel? Az APN blackberry.net, adatkapcsolat folyamatosan van és az is mindegy hogy 2G, 3G vagy 4G hálózaton van éppen. :F

(#23407) Polarstar válasza Pavlo (#23406) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Ugyanez van nálam is.

De jó hogy feldobtad a témát! Ezek szerint nem valami stabil a kapcsolat.

Ideje lesz rákérdeznem, mi a rák van a szerverekkel?
Csak nem monerót bányásznak vele bent? :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#23408) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Reggelt!

Az megvan, hogy az indiaiak számára elkezdhetik a Blackberry Bold mobilok újra kiadását?? Mivel közkedvelt modell volt, felröppent a hír.
Nem egyedülálló azon a piacon a hátrafelé előrelépés, hiszen a (legfaszább mobil volt a Bold) alma is kiadta az ifon négyest csak arra a piacra. Nem kis számban.

És itt egy kép. Cseppet se unalmas, kellően dekadens és akkoriban senkit nem érdekelt a kávacsökkentés, meg notch és a facebook app sem. :R

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#23409) arkades válasza Polarstar (#23408) üzenetére


arkades
aktív tag

Nagyon szép telefonok a Bold-ok. Egy 9900-ast én is beszerzek.

Каждый дрочит как он хочет.

(#23410) lugosi válasza Polarstar (#23408) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Hardverben nem fejlesztenek semmit? Mert anélkül nagyon avítt lesz ma már. Van 9780-am és 9900-am is, ma már azt jelenteném ki hogy annak, aki normális korszerű okostelefonhoz szokott, annak nem használható a kompromisszumok miatt. Aki meg nem az okostelefonos típus az inkább butatelefont vesz, de nem ezt. Szépnek szép de úgy eljárt felette az idő hogy ihaj.

(#23411) arkades válasza lugosi (#23410) üzenetére


arkades
aktív tag

De hát "buta telefonként" tökéletesen használható. Szerintem a használtak árai már elfogadhatóak. Fene tudja ez az újfajta példány mennyi lehet, de biztos nem túl drága.

Каждый дрочит как он хочет.

(#23412) lugosi válasza arkades (#23411) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Egy butatelefonhoz képest is hátrányban van szerintem. Pl egy S40-es nokiáról szerintem hamarabb megoldható a telefonszámok átküldése gépre, másik telefonra stb mint a bistelen, buta régi-os-es BB-ről.

Erre szerintem egyszerűen nincs racionális ok, hogy az ember megvegye.

[ Szerkesztve ]

(#23413) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Srácok. Nem tudom mi lesz a biznisszel, de ha ez így felröppent, akkor lehet benne valami.
Szerintem a cég akkor jönne ki belőle jól, ha új köntösben jelenne meg a Bold. Ahogy a nokia tette a a 3310-el. Vagy a Banana mobillal. :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#23414) lugosi válasza Polarstar (#23413) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

“Nem tudom mi lesz a biznisszel”

Szerintem lejtő mint eddig, esetleg a sebesség változó. Esetleg vegetálás. Felfelé már nincs út, látható hogy nem tudnak a régi hibákkal szakítani.

(#23415) csabzsír


csabzsír
csendes tag

Ez az!Ezek gyönyörű stílusos tfonok.Most szereztem be egy darabot karcmentes szinte nyoma sincs a használatnak rajta.(ötezerért👍)
Valóban okostelefonként igazából megbukott(köszönhetően a BB OS 7.1 et futtató ma már szinte nulla app.támogatásnak)
De mégis menő és különleges dolog egy ilyet kézben tartva jönni menni.Sokan rácsodálkoznak,kitűnik a tömegből.
Kanadai cég MOon készült terméke.Hát azt hiszem ez sem szokványos.
Szóval üzletemberként viselkedek végre😀

(#23416) bigsee válasza Polarstar (#23408) üzenetére


bigsee
addikt

Az nekünk miért hír értékű, hogy Indiában újra kiadják a Bold-ot? :F Még csak nem is növeli a magyar gyártást sem, nemhogy a piaca nőne itthon... :(((

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#23417) lugosi válasza csabzsír (#23415) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Az idő 0.00001%-ában besöpörsz egy elismerő / csodálkozó pillantást. Az időd maradék 99.99999%-ában szívsz a használhatatlanság miatt. Ennyire a külső visszaigazolás a mérvadó?

(#23418) Pavlo válasza lugosi (#23417) üzenetére


Pavlo
aktív tag

Nézd, ő örül ennek a remek kis készüléknek. Mi van, ha csak telefonálni szeretne rajta? Mi van, ha emelett van egy modern táblagépe amivel bármit meg tud oldani amit egy okostelefonnal is meg lehet? Nem tudhatjuk mi van a háttérben. Nekem ez a véleményem.

(#23419) lugosi válasza Pavlo (#23418) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Persze, lehet hogy csak erre használja a telefont. Csak furcsálltam a választás szempontját, ennyi.

(#23420) csabzsír


csabzsír
csendes tag

Pavlo fején találta a szöget!
Van androidos tab amin minden használható,ráadásul nagy (10coll) kijelzőn.
Nem akartam igazábol másik tfont,de ez kis mérete és a már leírtak miatt vettem.
Nem igazán tudom elképzelni,hogy mindig egy nagy- tábla csoki méretű tfont cipeljek.....

(#23421) lugosi válasza csabzsír (#23420) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ja, ha kis telefon kell csak telefonálásra, akkor arra jó lehet, bár arra szerintem inkább egy nokiát néznék, mert ennek nem igazán erős az akkuja. Bár előny, hogy micro usb-s a töltő.

(#23422) smallmer


smallmer
őstag

Sziasztok!

BlackBerry Z10 telefonom nem kapcsol be. Villog a piros kis töltést jelző lámpa mikor rádugom a töltőt. Nem gyorsan. Egy kicsit világít, majd kialszik. A világítás hosszabb ideig tart.
Tudtok valamit erről a hibáról?
köszönöm :R

(#23423) Polarstar válasza smallmer (#23422) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Mivel már eleve töb éves a mobil. Csak két hiba lehet..

Alaplap...
esetleg alaplap még.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#23424) lugosi válasza smallmer (#23422) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Egyet próbálnék esetleg meg, hogy az akku érintkezőit és a telefonnak az akkuval való érintkezőit megpucolnám.

(#23425) PHenis válasza smallmer (#23422) üzenetére


PHenis
senior tag

Masik akku?

(#23426) Polarstar válasza PHenis (#23425) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Semmit nem vesztesz vele, ha kipóbálod. Max az időd.

Add meg neki az esélyt. Pár esetben banális dolgog lehet a hiba oka. Pl ismerősnél az évek alatt felhalmozódott jelentéktelen por miatt dobta el a mobilhálót. kártya ki, kifújatta az érzékelőt, megtörölte a Simet és minden rendben lett.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#23427) smallmer válasza lugosi (#23424) üzenetére


smallmer
őstag

köszönöm szépen megpróbálom, illetve kerítek hozzá valahonnan egy másik akkut is hátha azzal van gond. igazából van rajta egy videó az egyik elhunyt családtagunkról ezért csak annyi kellene róla. :R

(#23428) Salo válasza smallmer (#23427) üzenetére


Salo
tag

Nekem is volt ilyen gondom a Z10 telefonnal, amikor hónapokat állt szegényke.
Éjszakára töltőre raktam és reggel működött.

(#23429) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Megtört a jég az araboknál...

Bejelentették a Bronz kéjmit....

Európába még véletlenül sem fog hivatalosan kerülni előreláthatólag.

Meddig lehet még lehúzni szerencsétlenről a színes mesés marketing mázt??

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#23446) Pavlo


Pavlo
aktív tag

Igen, volt ilyen is, amikor még a 10.2.1 volt a legfrissebb. Azok a régi szép idők...
Persze azóta is ez van a Z10-en, ezután már nem telepítettem frissítéseket rá. :U

[ Szerkesztve ]

(#23447) lugosi válasza Pavlo (#23446) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Mennyit bír az akkuja a Z10-ednek manapság átlagos használattal?

(#23448) Pavlo válasza lugosi (#23447) üzenetére


Pavlo
aktív tag

Nem egészen egy éve váltottam Passport-ra, azóta nem használtam rendesen telefonként. Egy rendes napot soha nem bírt ki normál használat mellett (ez ugye eléggé szubjektív), de ha nem vittem túlzásba a nyomkodását akkor éppen hogy csak meg szokott lenni egy 6:00-23:00 intervallum.

(#23449) lugosi válasza Pavlo (#23448) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Az még ilyen idős telefontól szép.
Épp ma konstatáltam, hogy a passport milyen kiemelkedően jól bírja még mindig. Reggel fél 10-kor bekapcsoltam rajta a hotspot funkciót, este 9-ig rajta felejtettem és 39%-ra ment le. Ez nagyon jó szerintem.

(#23450) Polarstar


Polarstar
nagyúr

#JoinBBM - #DeleteFacebook :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.