Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [localhost:] SPAM

Hozzászólások

(#101) e=mc²


e=mc²
őstag

Betolakodok kicsit, ha nem gond :)

Ezzel

Ambulimax Provider

(#102) localhost válasza e=mc² (#101) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Nem, nem gond, sőt! :C
A te leveled még a "szokásosnál" is értelmezhetelenebb.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#103) zoo8800


zoo8800
veterán

:O :O
Szegény vagyok és magányos, már Rose se érdeklődik felőlem, de legalább a bré 7 centivel hosszabb :C

rip and tear, until it is done

(#104) zoo8800


zoo8800
veterán

Sya,
Fogadjunk, hogy tudok neked olyat mutatni, amitol leesik az allad?
http://tinyurl.com/.......
Hogy ezt eddig miert nem lattuk.
Remelem neked is hasznos lesz az oldal!

rip and tear, until it is done

(#105) localhost válasza zoo8800 (#104) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Ez nem ér! :o . Mert ilyeneket naponta tudnék linkelni - de ebben már nem hiszek, csak a nyereményekben és a pirulákban! ( én már +49 cm-nél járok! )

Példa mai:

"Helloka,
Igen, ahogy mondod, nincs annal jobb, mikor hazaerek, es nyugodtan meg tudok nezni egy jo filmet, amiket te is letolthetsz innen:
http://(I)[c-e-n-s-o-r-e-d](/I)Ki ne hagyd, nezd meg azonnal!
Szivesen!"

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#106) zoo8800 válasza localhost (#105) üzenetére


zoo8800
veterán

Mondom, engem nem szeretnek :O alig kapok spamet :O

rip and tear, until it is done

(#107) localhost válasza zoo8800 (#106) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Mert nem tudod, hogy milyen oldalakra kell járnod és beregelned! Én többet nem segíthetek, mint hogy az ilyen oldalakon a te e-mailcímedet adom meg ezek után. Nem kell megköszönnöd! :R

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#108) localhost


localhost
Közösségépítő

Már napok óta nem nyertem semmit!
Ez gyanúúúúúúúúúúúúúúús!!!!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#109) localhost válasza localhost (#108) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Na végre! :C :C :C
Figyeljétek!.... Bókokat!
----------------------------------------
"Bókokat és Üdvözlet,

Uponassumption hivatali ez az új demokratikus kormány, sorozatok ofspecial találkozók itthon és külföldön néhány vezetőivel TheWorld monetáris intézmények. Ez kell mondanom, hogy én vagyok elkötelezett toupholding és védelme az alkotmány és a törvények e institutionas valamint eléréséhez magasabb szintű közbiztonságot és securitythrough az ügyészség a bűnözők az államban.

A cél ofthe bizottság egyebek között az, hogy megvizsgálja, ellenőrzi és rendezi alloutstanding teljes folyamatban lévő befizetést a maximális biztonság és recordsbefore nekem azt mutatta, hogy a kifizetés nem történt meg, mint aresult hivatalos gondatlanság. Ez annak köszönhető, hogy sok rendellenesség hadhappened az intézményekben, ahol néhány főhivatalnok a apexinstitutions érdekli a fizetési és együttműködnek withimpostors aki kezében egy hamis port folios a járulékok félrevezette andmisguided a pozícióját a tőke és a lehetőséget, toextort pénzt Ön tette túl már egészen dátum thatexplains miért kap különféle hamis e-mailek és phonecall különböző emberek mindennapi.

Május itinterest ha tudja, hogy a fizetés azóta megtörténtnek througha új biztonsági rendszer teszi gyors megerősítette kifizetéseket, a pénz inescrow, és a számla alapján létrehozott e-mail címét csak a yourreceiver az Ön elállási kódok és diplomáciai Cash Ventures shouldhave küldött egy e-mailt most részleteket, mint ahol és amikor topick fel a pénzt.

Tudod pickup a készpénz tetszőleges banki keresse a környéken. Ha vannak noconvenient helyek közelében van, akkor kérheti, hogy át a cashimmediate az úticélhoz bankszámlához elsődleges swifttransfer vagy probléma, akkor a megerősítése a nemzetközi tanúsítja casher ellenőrzést. Ifyou nem kapta meg a visszavonását kódok még kérjük contactDiplomatic Cash Ventures a Bank. Városi Nemzeti Bank Kapcsolattartó személy: Mr. Amose Gallas TELEFON: +229 99 41 94 34
E-mail: cnb@wss-id.org

A Bank fog ezért 115 $ sok kisebb, mint a pénz Rövidítések az elektronikus számára egyidejű tisztázzuk eltérést a fájlt toenable megkapja a pénzt bármilyen csatornán szeretne nélkül anyquestion, és akkor nem fog fizetni annak érdekében, pénzt.

Írásakor a Bank minden esetben a következő információkat tartalmazza:
Az Ön teljes neve :.................. Banki koordináták :........... Telefonszám :.............. Fizikai cím :................. Az Ön üzletet száma: a 1356990745 Transfer dátuma: 2011/09/02 Várható érkezés dátuma: 14-02-2011 Transact összege: 1.300.000 $ a külföld összeget közvetlenül követi.

Végül beinform, hogy a források teljes mértékben mentes zálogjog vagy terhek andare tiszta, világos és nem büntetőjogi eredetű állnak felvenni, ez a garancia a bizonyság a világ Ban k nevében, InternationalMonetary alapok IMF párizsi és a londoni klub a hitelezők, EuropeanEconomic közösségi EGK, EFCC Afrika és a követ által a ourcorrespondence nemzetközi banki elszámolás világ vad. "

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#110) gyöngygallér


gyöngygallér
újonc

Ismét nyertem 1.000 000 €-t! Már tutti unom ezt a szemétkedést!!
Mit fogok ennyi euróval kezdeni?!

(#111) zoo8800 válasza gyöngygallér (#110) üzenetére


zoo8800
veterán

Írj egy köremailt, hogy szétosztod ;)

rip and tear, until it is done

(#112) localhost válasza gyöngygallér (#110) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Látod, hogy érdemes volt a Te e-mailcímedet is körbeküldenem! :C

Gyöngygallér, ha nem tudod mire költeni, vegyél zoo8800-tól tablettákat!

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#113) localhost


localhost
Közösségépítő

Mai cifra sorminta: :Y :Y :Y

holavsdwawh◣evllo◢sho△lves◎paa▃ dseva★phse▽

現在進入我們名牌精品百貨館~免費註冊成為會員!即可享有九折優惠唷!

>>>>

進入網站<<<<

奇摩搜索(LV醉愛名牌)奇摩搜索

貨到付款!可先看貨再付款
◇lloe⊙holav █ yisdx⊕hubaq▄ wycΘdimoh▇kkqh●misj○ogpl█ qenn♀sjmp▂ ulk?ennis▆lpg▲ljrew ◥htcl⊿fvmj☆dxnht▅ lpf⊙ajrdx▼htba◆fvyi ◥  dxwhu?aqf■ycsdi▆ohqk◎qhom ◥  sjmo★plk▇ennis⊙mpgu●kren▅ ⊙iscl◤guljΘewnht █ lpf○mjrdx◢htcl△♀fvaj▂ dxoht?▼aqf◣yisdx◥▽hubaq㊣

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#114) localhost


localhost
Közösségépítő

Most már értem! Most már értem! Most már értem!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#115) zoo8800


zoo8800
veterán

Öröm e bódottá :)

_____________

The British National Lottery
P O Box 1010
3b Olympic Way, Sefton Business Park,
Aintree, Liverpool , L30 1RD
(Customer Services)

Ref: UK/9420X2/68
Batch: 074/05/ZY369
Ticket number:56475600545 188
Lucky Numbers: 05,06,17,20,28,42(Bonus33)

WINNING NOTIFICATION:

We wish to congratulate and inform you on the selection of cash prize
£1,000,000.00 (British Pounds) held on the 15th March 2011
in London Uk.The selection process was carried out through random
selection in Our computerized email selection system (ess) from a
database of over 250,000 email addresses drawn from which you were
selected. And Your e-mail address attached to ticket number:
56475600545 188 with Serial number 5368/02 drew the lucky numbers:
05, 06, 17, 20, 28, 42 (Bonus 33) ,which subsequently won you the
lottery in the 1st category i.e match 5 plus bonus.

You have therefore been approved to claim a total sum of 1 Million
Pounds,(One Million Pounds) in cash credited to fileKTU/ 9023118308/03.
This is from a total cash prize of £1,000,000 Million Pounds,shared
amongst the (4)lucky winners in this category i.e Match 6 plus bonus.
For due processing of your winning claim,please contact the
FIDUCIARY AGENT Information Officer Mr. Fred Peters who has been
assigned to assist you. You are to contact him with the following
details for the release of your winnings.

Agent Name: Mr. Fred Peters
Tel: +447024051534
+447024013832
Email: mr.fredpeters10@yahoo.ie

Contact him, please provide him with the following Requirements below:

Claims Requirements:
1.Name in full----------------------
2.Address---------------------------
3.Nationality-----------------------
4.Age-------------------------------
5.Occupation------------------------
6.Sex ------------------------------
7.Phone/Fax-------------------------
8.Present Country-------------------

If you do not contact your claims agent within 5 working days of this
Notification, your winnings would be revoked. Winners are advised to
keep their winning details/information from the public to avoid
Fraudulent claim (IMPORTANT) pending the prize claim by Winner.

*Winner under the age of 18 are automatically disqualified. *Staff of
the British Lottery are not to partake in this Lottery.

Accept my hearty congratulations once again!

Regards
Mrs. Stella Ellis
(Group Coordinator
Note that you are not to reply to this E-mail,please contact your
claims officer directly to start the processing of your claims
application form.
___________________

rip and tear, until it is done

(#116) localhost válasza zoo8800 (#115) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Mázlista! :(

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#117) localhost válasza localhost (#116) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Üzleti Deal!!!

Good Day-mailben,
Szükségem van a segítségnyújtásra át az elhunyt ügyfél alap $ 18.5M USD a szemem Bank itt Hong Kongban. Ha érdekel válaszolni, hogy én a személyes e-mail chlw12hk@censored.com a további részletekért.

Üdvözlettel,
Mr. Ho Chi Wai Lajos
chlw12hk@censored.com

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#118) localhost


localhost
Közösségépítő

Döbbenetes számok

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#119) zoo8800


zoo8800
veterán

És megint!

____________________

Microsoft management has awarded £1,950,000​.00 Pounds to three active email users in our annual internatio​nal promotiona​l award held in Johannesbu​rg South Africa. Call +27 738 691 494 for more details

Microsoft Award Prize of £1,950,000.00 Pounds

Email Account Owner,

Congratulations!! We are happy to announce that you have wona Microsoft Award prize in our international award promotion.

Your active e-mail address attached to computer generatedbatch number

YPB/08/APA-43658 has won Microsoft 1st category award prize.

Please download attached document for details: (MICROSOFTAWARD PROMOTION.doc)

Yours truly

Mrs. Mary E. Chris
Microsoft Award Secretary
_____________

és egy ilyet is küldtek mellé :)
Ez biztos nem átverés, mint a többi, gazdag vagyok :DD

rip and tear, until it is done

(#120) localhost


localhost
Közösségépítő

Már az ArcKönyv-ben is!

Desk Top

REF NO. : 2/209318MEQ/09
From: FACEBOOK TEAM
Member, Anniversary Promotion Award.

REF NO. : 2/209318MEQ/09
BATCH NO. : 18/103/HME

21:3:11

Dear localhost,

Congratulations!!! You have been awarded 100,000.00 GBP (One Hundred thousand pounds) in the FACEBOOK ANNIVERSARY PROMOTION for been one of the lucky active user in a lucky dip as FACEBOOK marks it's 7th ANNIVERSARY.

Contact the promotion team with mobile number, reference digits and country of residence to claim your award.

E-mail: facebooksweep@live.co.uk

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#121) localhost


localhost
Közösségépítő

Világhírű márka cipő táska pénztárca öv óraüvegekre, nadrág és a világ más híres ékszer butik van yo, örvendetes, hogy kérje vásárolni

>>>>

Írja be a webhely <<<<

Kimo Keresés (LV Drunk Love tervező) Kimo Keresés

Szállítási! Május nézd meg az árukat, majd a fizetés

⊙ jgh ▓ yoq vissza pxbiflxus ● nadg □ KMV ╚ uwlje ╓ zárási ╬ rvykh ╔ állkapocs vissza spxa ≡ ghky ■ ruolc ╗ ═ EJM ttvmk ▅ INBÉ □ qspx ▇ ifiblhhlw ▄ vaiek ╓ spai ⊙ kot ㊣ ydfb rpmd ⊙ BNR ⊕ mcgc ◎ qumjgΘxqunfjyu ○ xjfjn ▆ txkgi █ urwb ● Cmq ╩ wbhdl ▓ köntöst% PPypt ╚ keea% PPsovl ╝ MNF% PPvaiek █ spai

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#122) localhost


localhost
Közösségépítő

Gyönyörű lányregény következik:

Rendszeresen kapok e-mailt az alábbi címről: jelentkezes@tavmunka.net

(!!!) Én azon az oldalon nem vagyok regisztrálva!

Felhívom telefonon az ÜGYFÉLSZOLGÁLATUKAT, ugyanis e-maicímük az nincs.
Elmondom, hogy szeretném, ha nem küldenének többet e-mailt, ám a vonal túloldalán szereplő hölgynek nehézséget okoz, hogy visszaolvassa az általam bediktált e-mailcímet :) De azt megígéri, hogy szólni fog a "központban".

Egy hétre rá ismét e-mailt kaptam, ismét telefonáltam, ahol a hölgy elmondja, hogy Ö már szólt a központban. És nincs e-mailcíme sem neki, sem a központnak ahol le tudnék iratkozni a kéretlen levélről.

Ekkor a http://tavmunka.net/ oldal jobb aljára téved a tekintetem, gondoltam onnan kérek segítséget.

Ott a következő szöveg olvasható:
Jogi képviselet

A Web oldal üzemeltető jogi képviseletét Dr. Botos József ügyvédi irodája látja el.
Munkajog, Adó, illeték, TB On-line tanácsadás
http://jogi-tanacsadas.hu

Gondoltam, ügyvéd úr talán tudna segíteni: Felhívtam, felvette, bemutatkoztunk.
Ügyvéd úr a kérdésemre határozottan tagadta, hogy ők képviselnék a távmunka.net-et és határozottan állította, nem áll velük semmilyen kapcsolatban.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#123) danih válasza localhost (#122) üzenetére


danih
addikt

Oh, snap!
Egy seggbetoszás kijár a cégnek, remélem a zügyvéd úr eljár.

(#124) localhost válasza danih (#123) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Nem tudom jól érzékeltettem-e, de ügyvéd úr is gyanús nekem. :(

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#125) danih válasza localhost (#124) üzenetére


danih
addikt

Mindenki gyanús! :DDD

(#126) localhost


localhost
Közösségépítő

Ma ez jött!!!

"A végén a szuper-híres bevásárló YAH00 elszámolási eladta, amíg a következő megölni egy <<Kérjük, kattintson a honlapunkon is
ljrexdrbagpljrxxejlpfjoguaugoisdyeqkkqwycinohtaugmjrdohubagomjsxweklpfvctinntbafpljrxxdbaugpjrdxerjlpjmouabgomisywekkqfycsinhtbagpmjrxohbaugojsdxerklpvycinnhtavfljrexdrbagpljrxxejlpfjoguaugoisdyeqkkqwycinohtaugmjrdohubagomjsxwekcxxcfqjnmqgtcybufrnmkurjnkqgtxybfrholohseaawdspklirevywdgpkmnrfubxcrfvyxdgqjmnqfucxcufqnmjqtcxbufrimkufjnmkqtdxbvfrhllohevaawshploirvbydtgpknirfbyxcrvbydtgqjnjqfcxxcuqjnjqgtxybfrinmufrjmkqgdxybvrholohsvaadshpkoirebywdtpkmirfu
"

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#127) localhost


localhost
Közösségépítő

Remek mai darab:
"Eljárva márkanév alatt LV végén ténylegesen megölik a klíring május végéig <<Kérjük, kattintson a honlapunkon is"

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#128) havasa


havasa
aktív tag

SPAMMER-eknek küldhető :DDD

Commodore 16 Hyper-V cluster

(#129) localhost


localhost
Közösségépítő

Már megint pénzt nyertem, ideje volt már, a korábbi milliók lassan elfogynak!
___________________________________________________

"From: Ms. Patricia Atkins
Canada Lottery- In Conjunction with UK annual Promotional Draw
1550 Princess Street
Kingston, ON, Canada, K7M 9E3
Attention: Customer AFRSA680

Ticket Number: A9564 75604545 001
Ref: EAAL/158OYHI/11
Batch No. Lotto BC 49

Congratulations to you as we bring to your notice, the results of the First Category draws of E-MAIL LOTTERY organized by the Canadian Government in conjunction with UK Government. We are happy to inform you that your email address attached to Ticket #.: A9564 75604545 001 drew the Winning #: 04 07 33 38 39 46 with bonus #:01. Have emerged a winner of a total sum of US$920,000.00(Nine Hundred and Twenty thousand United States Dollars), in cash credited to file CAL/9080118308/05. This is from a total cash prize of US$11,100,000.00 Million Dollars, shared amongst the first One Hundred and-ten (110) lucky winners in this category Worldwide.

Please note that your lucky winning number falls within our Afro representative office in (South Africa) as indicated in our electronic play coupon. Our Africa agent will immediately commence the process to facilitate the release of your funds as soon as you contact our Africa Agent's office. All participants were selected randomly from World Wide Web site through computer draws system and extracted from over 10,000,000 companies and personal emails. For security reasons, you are advised to keep your winning information confidential till your claims is processed and your fund remitted to you in whatever manner you deem fit to claim your prize. ND: Your winning prize money is insured not to be deducting by anybody until you receive it. This is to make sure that the entire winner received their money in full amount.

To claim your prize, contact our corresponding payment Agent in Africa immediately you read this message for quick and urgent release of your fund. And send the following information to him:

MANAGER GRAPHIC TRUST DELIVERY AGENT

OFFICE ADDRESS: 17 AVENUE VERMEULEN STREET, PRETORIA SOUTH AFRICA

Name: Mr. Kevin Victor

Tel: + 27-71-762-4452

Email: info.graphictrustagent@ymail.com

Your Full Name...................................
Address..................................................
Nationality............................................
Sex.........................................................
Age.........................................................
Phone/Fax.............................................
Occupation............................................
Ticket Number.....................................
Reference No........................................
Amount Won.........................................
Winning Number.................................

Yours Sincerely,

Ms. Patricia Atkins (Sec. Zonal Co-coordinator).

NOTE to confirm that you have the winning number for the SAT 06/11/2011 draw, do confirm under Lotto BC 49. http://www.canada.com/life/lotteries/lottery_results.html
"

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#130) xdx@ válasza localhost (#129) üzenetére


xdx@
aktív tag

Remek! :C
Kezdek irigykedni, azért, mert ilyen szerencsés vagy, velem ellentétben. :(
De nem baj, örüljünk a szerencsédnek. :)

[ Szerkesztve ]

(#131) localhost


localhost
Közösségépítő

Kedves Barátom,

Hogy van ma? Vagyok írásban tájékoztatni arról, hogy már fizetett díj
A tervezet Cheque.Yesterday, elmentem a bankba, hogy erősítse meg, ha a csekk
lejárt, vagy a közelgő lejár és Mr. James Thomas igazgatója
HSBC BANK azt mondta, hogy az érkezés előtt lesz a kezed, hogy az
lejár. Azt mondtam neki, hogy készpénzt a $ 1,200,000.00, hogy készpénzes fizetés elkerülése
elveszti ezeket a források lejárata, mint én kerül ki az ország a 3
Hónapok pálya, és nem fogok visszatérni végéig a ACTOBER 2011. Amit
kell tennie most a kapcsolatot a FedEx Express a lehető leghamarabb tudni
mikor fogja szállítani a csomagot akkor immediatey.For adatait,
Én már fizetett a sárga tag díj és a szállítási díj.

Az egyetlen pénzt küld a FedEx Express kézbesíteni az
Szállítmányt közvetlenül a postai cím az Ön országában is csak ott
Biztonsági tartása díja FedEx Express eddig. Én akkor fizetett volna, hogy a
de nem szólt, mert nem tudja, mikor felveszi a kapcsolatot, és a
esetén dumourrage a csomag velük.

Kérjük levelet írni az alkalmazás a megadott alábbi címre:
A cég neve: FedEx Express Courrier szállító cég
E-mail: fedexbj2011@hotmail.fr
E-mail: fedexbj2011@superposta.com
Kapcsolat Tel: +229 98 71 87 74

Végül győződjön meg róla, hogy erősítsék a Levelezési cím, a legközelebbi helyi
és a nemzetközi repülőtér, közvetlen telefonszámát kapcsolatba címét és
kép vagy id elkerülése hibás szállítás, akkor probléma van a szállítási
kódszám, hogy nyomon követheti a szállítmány dobozt és tudja, mikor lesz
a címét.

Hadd ismételjem meg újra, megpróbálja felvenni a kapcsolatot velük, amint megkapja ezt a levelet
elkerülése érdekében további késedelem, és emlékszem, hogy fizetnek nekik a biztonság megőrzése
díj € 65,00 azonnali intézkedéseket sürgősen szállítani.

Megjegyzés ezt. A FedEx Express nem ismeri a tartalmát Box. Én
regisztrált, mint egy doboz Afrika ruha. Nem ismerik a tartalmát ben
pénz. Ennek célja, hogy elkerüljék azokat késlelteti a BOX. Ne hagyd, hogy tudja,
hogy a dobozban pénz rendben van.
Köszönet és több áldás.

Üdvözlettel,
Pastor John Mark

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#132) localhost


localhost
Közösségépítő

Ennyire hülyének látszom, hogy bedőlnék ennek ?
(ne válaszolj!)

"Elsősorban eladni világszerte i k marketing brand name Li csomag f csomag q, w v bőr mappa, kortyolgatva cipő Chi fia, y kézzel Xiang asztalra, nadrágok, ékszerek, szemüveg, övek, és így a világ i s márkanév finomított q party termékek a yo, üdvözlő, vásárlás, nagykereskedelem, a kiskereskedelem is

Kattintson>> adja meg a púpos hálózat p Point << Már kaphatók

X Yahoo! Home Search Index → f BAA Drunken márka ← v szerelem talál rám Ó "

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#133) localhost válasza localhost (#132) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Kimaradt, hogy az e-mail TÁRGYSORA:

"網購 先看貨 再付錢 男女 nike 愛迪達 天伯倫 運動鞋 750元起 一雙 先選先贏 lvskgjnumieaswbfduqmcg (Online vásárlás majd fizetni a férfiak és a nők nézd meg a termékek Timberland cipő Adidas nike 750 yuan egy pár első választási győzelem lvskgjnumieaswbfduqmcg)"

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#134) EmberXY válasza localhost (#132) üzenetére


EmberXY
addikt

"kortyolgatva cipő..." :DDD
Nem is tudnék olyan szövegkörnyezetet elképzelni, hogy mindkét szó szerepeljen benne... :D

Én mostanában már csak magamtól kapok spam-eket, ma is kaptam egyet, de a gmail figyelmeztetett, hogy lehet, hogy nem az a feladó, aki feladóként van feltüntetve...
Elgondolkodtam rajta, hogy vajon küldtem-e ma magamnak ilyesmit...

Up the Irons!

(#135) localhost válasza EmberXY (#134) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Engem elsősorban lelkileg a következő részlet "érintett meg" :
"szerelem talál rám Ó "

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#136) EmberXY válasza localhost (#135) üzenetére


EmberXY
addikt

Odáig sajnos nem volt erőm elolvasni.. :DDD

Up the Irons!

(#137) localhost válasza EmberXY (#136) üzenetére


localhost
Közösségépítő

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#138) EmberXY válasza localhost (#137) üzenetére


EmberXY
addikt

:R

Up the Irons!

(#139) localhost


localhost
Közösségépítő

"Úr Mahmood IBRAHIM
Kérjük, válaszoljon ME AZONNAL.
Kedves jó barátom,

Hogy van együtt a család tagjai? Azt hiszem, minden rendben van. Annak ellenére, hogy én nem tudom, hogy személyesen, vagy nem láttam, mielőtt ám a megbízható kinyilatkoztatást, úgy döntöttem, hogy osztja ezt a jövedelmező lehetőséget veled, nincs más választása, ezért kérjük figyelembe ezt az üzenetet, mint fontos, azt hiszik, hogy előbb-utóbb fogunk több millonaires,

Az első és legfontosabb, azt kell bemutatkozni Önnek. Én úr Mahmood IBRAHIM a külföldi Operations Manager Bankunk itt az én hazámban, Burkina Faso Nyugat-Afrika. Nős vagyok, két gyermek.

Azt akarom, hogy segítségemre lesz más át az összeget TWENTYT ÖT, millió és ötszázezer Egyesült állam DOLLÁR valuta ($ 25.500,000.00) be megbízható venni, mint a legközelebbi hozzátartozó a külföldi üzleti partner, az eredeti tulajdonos a alap. Ő volt a külföldi és a cég tulajdonosa, aki meghalt egy repülőgép-szerencsétlenségben családjával évvel ezelőtt, ő helyezte el az alap a mi bank saját üzleti terjeszkedés Afrikában sajnos találkozott ez a hirtelen és korai halál és a legrosszabb dolog, ami történt, a feleség aki tegyük fel, hogy az utódja a számla halt meg vele együtt.

Mivel az elhunyt nem engedélyezte a test mögé állítani az alap, mint egy idegen, akkor jobb helyzetben, hogy a test és nem jöttek az állítás, miután applied.If készen áll a segítségemre lesz, létrehozott egy új bankszámla vagy előre nekem egy szabad, hogy a folyamat kezdődik.

Én végigvezeti Önt, hogy hogyan kell alkalmazni az állítást, hogy minden simán fog lezajlani, és helyes. Miután az átutalás, én lemondok, és gyere át az ország megosztását az alap 50/50 alapja az a tény, hogy két ember az üzleti.

Végül, vegye figyelembe, hogy nem vesznek minden olyan kockázatot, mert lesz egy legális biztonsági másolatot készíteni, ahogy kezdődik.
További információ kap, amint kapok választ.

Töltse ki ezt az információt

A teljes neve ........................
Levelezési cím ........................
Telefonszám .........................
Kor ...........................................
Foglalkozás ................................
Üdvözlettel,
Mr Mahmood IBRAHIM"

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#140) localhost


localhost
Közösségépítő

"Kedves Barátom,

Én Mr.Handy Astrid dolgozom, mint egy menedzser az egyik nemzetközi bank itt Burkina Faso. Bár a világ nagyon kicsi hely és kemény hely, hogy megfeleljen az emberek, mert nem tudja, kiben bízhatunk, vagy úgy, de dolgoztam benned bízom, miután a imádkozott, én döntöttem, hogy megbízom a bizalmas üzleti javaslatot a téged.

Legyen többi biztosítják, hogy mindent bizalmasan kezeljük, mert ez egy nagyszerű lehetőség, amelyet nem engedhetjük meg magunknak, hogy ne hagyj ki, mert teszi a családi nyereséget oszt.

Már 7 évvel ezelőtt, hogy a legtöbb afrikai kapzsi politikusok használnak banki pénzmosásra tengerentúli keresztül segíti a politikai tanácsadók, a legtöbb az alapok, amelyeket át az Afrika arany és az olaj pénzt kellett volna használni fejlesztése a kontinensen.

A politikai tanácsadók mindig felfújják az összegeket, mielőtt át külföldi bankszámlákra így is használták a lehetőséget, hogy elterelje része az alapok így tudom, hogy nincs hivatalos nyoma, hogy mennyi került át, mint az összes használt mérlegek ilyen átcsoportosításokra volt, hogy zárt után transacfer.

Én működött az ügyfélkapcsolati, hogy a legtöbb politikus és amikor rájöttem, hogy ők a számomra, hogy sikerül a kapzsi jár, én is tisztítani azok egyes banki rekordot a Bank fájlokat, és a test nem érdekel, hogy kérdezni, mert a pénz túl sok, hogy ellenőrizze.

Mint küldöm ezt az üzenetet, hogy meg tudtam, hogy elterelje tízmillió ötszázezer Egyesült Állami dollár ($ 10.5M) egy letéti számlára, amely tartozó ismeretlen személy bank.

Most a bank nagyon ideges tudni, hogy ki az igazi kedvezményezettje az alapok, mert tettek llot a nyereség az alapok. Már több mint hat éve, és a legtöbb politikus már nem használja a banki számára pénzeszközök átutalását a tengerentúlon, többségük nem rendelkezik a hatalom újra, mert a birtoklás lejárt. A $ 10,5 millió dollár volt fekszik a bank nem várt alap.

Én hamarosan visszavonul a bank-és időveszteség nélkül i lesz, mint az alap, hogy át, a fiókba, hogy eljövök ott az Ön országában tőkét kovácsolni az alap, a pénz meg fogják osztani az arány 60%-os én és 40% az Ön számára. Nincs senki, hogy nem fog kérdezni kérdése merül fel a forrásokat, mert mindent jól biztosított, jó elrendezés.

Ha érdekel ez a tranzakció, ne habozzon válaszolni vissza, de ha nem érdekel törlöm üzenetet a dobozban.

Abban a reményben, hogy hamarosan hallani.

Köszönöm,

Mr.Handy Astrid. "

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#141) Apollyon


Apollyon
Korrektor

feladó Apple Iphone 4 <iphone.4g@freemail.hu>
tárgy Nyerj egy Iphone4 csucs keszuleket!

Udv.
Szeretnetek nyerni egy fantasztikus Iphone4 keszuleket?
Reszletekert latogassatok el a : http://lnk.**/*** weboldalra. Sok szerencset mindenkinek !
–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

A linket szándékosan *-oztam ki.
Ezt a szemetet kb egy hete kapom, naponta négyszer az atombiztos e-mailcímemre, pedig már egy éve nem jött spam ez előtt.

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#142) localhost válasza Apollyon (#141) üzenetére


localhost
Közösségépítő

És?
Nyertél már?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#143) Apollyon válasza localhost (#142) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Megnéztem a linket, gagyi kérdőív van hogy az iphoneon pl mi az üzenetek ikonja. És akkor iphoneos ikonok vannak, egy boríték, egy tévé meg a számológép ikonja. Hú de nehéz, de próbálja felébreszteni benned ugye hogy okos vagy és esélyed van nyerni...

Aztán kidob egy 06-90-es telefonszámot hogy ide küldd el ezt a szót és nyersz. Na ja.
Alatta meg szinte pixelméretű betűkkel hogy sms díja 1600 ft + áfa... :U

Komolyan van aki bedől ezeknek?

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#144) localhost


localhost
Közösségépítő

Mai csúcs! - ezt kaptam

"női b férfi családi nevét s tábla! Zhou first cargo w h o újra a Ji-Fu Zhong Cyril munkaerő d ± k harapás v f u l m Nai Hong Cong hundred gyerekek bátor kártyát Chao azt mondja, hogy vannak m al-c, hogy f A ~ w d a k a Yi Ching Wan megölni net hiánya Barátok Medal nyomja nagy Xiao Li o h s minőségű termékeket ajánlott Yu b jó i és Kuang Lee kell dicsérte ← q-szor több pontot y j szolgája direkt találat is eltarthat y a q a Rujiewanghe Station"

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#145) Brown ügynök


Brown ügynök
senior tag

Levélküldés előtt a lajt.hu levelezőrendszerben.

"hacsak nem jön a jó tündér break utasítás képében..."

(#146) localhost válasza Brown ügynök (#145) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Ez jobb:

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#147) localhost


localhost
Közösségépítő

Mai termés:
_________________________________________-
"Férfiak és nők ... asztaloknál! First. Megtekintéséhez. Áruk újra. Fizetni. ... Pénz munkaerő .. .. Chennai ... Hong Shi lv gyermek kártya ... hogy ... mindent az al-felhasználók számára, hogy megöl egy nagy tisztás nyomóerő .. .. .. .. ajánlott a termék minőségét. .. szuper jó és olcsó dicséretet ← kattintva közvetlenül hozzáférni a hálózaton .. megáll ..
kipwe lepedék Yun Han M torok Lew Xian Haokelv fő WPI WC HOV Cuizui%% RAND_ENGLISH Daici kiss KRM Ke Chuan Qiong csempészett Dou xqj Core gnuib több Minamata levelet Chi%% RAND_ENGLISH Chang mfxq Cheng szolgáltatás fxqjc érték Sin tapossák xfmtb Chu"

_________________________________________-
Lepedék???? Tapossák ???

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#148) localhost


localhost
Közösségépítő

Piszokul gazdag leszek, már megint! - megkeresett egy barátom!

"Úr Laurent Abouh.
Afrikai Fejlesztési Bank (ADB) Ouagadougou Burkina Faso
Kedves barátom
Én Mr Laurent Abouh rendező az Afrikai Fejlesztési Bank (ADB) Ouagadougou Burkina Faso, kaptam egy e-mailt információkhoz Burkina a Kereskedelmi Kamara és az ipar a külföldi üzleti kapcsolatok itt Ouagadougou Burkina Faso Én nem hozták nyilvánosságra, ez az ügylet senkinek.
Remélem, hogy nem fogsz ki, vagy árulja el ezt a bizalmat, és bízik benne, hogy én vagyok a létrehozni veletek a kölcsönös előnyére van, és i. Szükségem van a sürgős segítségnyújtásra át az összeget ($ 9,5) millió dollárt a számládra 14 munkanapon belül banki napon belül. Ezt a pénzt már szunnyadó évekig bankunk nem állítják miatt a tulajdonos az alap halt meg együtt az egész családja, és állítólag közeli hozzátartozók egy légikatasztrófa óta július 31, 2000.
Azt szeretnénk, ha a bank, hogy kiadja ezeket az alapokat, hogy Ön, mint a legközelebbi személy is elhunyt ügyfél, miközben jöttem át az országot megosztani ezt az alapot veletek, amint megerősíti ezt az alapot a fiókba, és kérje, hogy jöjjek át. Nem akarom a pénzt, hogy menjen be a bank kincset, egy elhagyott alap. Tehát ez az oka annak, hogy felvettem a kapcsolatot úgy, hogy a bank felszabadítja ezt a pénzt, hogy Ön, mint a legközelebbi hozzátartozó az elhunyt ügyfél. Kérjük, szeretném, ha tartani ezt a javaslatot, egy szigorúan titkos, és törli, ha nem érdekes.
Amikor kézhezvételét meg a választ, és jelzi a képesség, adok részletes, hogy a vállalkozás hajtja végre, és azt is megjegyzik, hogy akkor 40%-a fent említett összeget, ha elfogadja kezelni ezt az üzletet, velem együtt, míg a fennmaradó 60%-a lesz, mert nem akarok senkit itt a bank tudja, a részvétel, amíg meg nem erősíti ezt az alapot a fiókba, és kérje, hogy jöjjek át a megosztás, ahogy jelezték.
Ha egyetért, hogy kövesse ezt a tranzakciót teljes odaadás miatt vissza hozzám a kért információkat az alábbiakban felsorolt, mint én, hogy:
1. Teljes neve: .........
2. Telefonszámok: ...........
3. Az Age: ........
4. A Sex: ...........
5. A Foglalkozás: ............
6. Az Ország: ............
7. Város: ...........
8. Az Ön lakcíme: ................
9. Családi állapot: ................
Várom, hogy a tárgyaláson meg azonnal,
Köszönöm az én üdvözlettel
Mr. Laurent Abouh.
+226 77255636
E-mail: abouhlaurent74@o2.pl"

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#149) localhost


localhost
Közösségépítő

Fordító
REF: beruházási támogatás

"Kedves,

Én asszony Esther Williams írásban a személyes tisztelet illeti az Ön reagálni személyiség / cég megbízható, megbízható és istenfélő.

Megvan a kapcsolat révén a segítségével Kereskedelmi Kamara Abidjan a főváros Cote d? Ivoire. Az okirat vagyok felesége késő MR. KOVO Williams a Sierra Leone. Én és két gyermek jelenleg tartózkodó Burkina Faso, mint a menekültek, a férjem volt az egyik miniszteri Johnny Paul Koromah elnök rezsimjének Sierra Leone.

A beavatkozás során a ÖKOLÓGIÁJA katonák visszaállítása elnöksége Alhaji Tejan Kabbah a Johnny Koroma, a férjem között volt a 23 kivégzett miniszterek. Ahogy a kenyérkereső halott (a férjem) És mi marad a Sierra Leone nincs többé biztonságban, én és két gyerek úgy döntött, hogy menjen Burkina Faso a szomszédos afrikai ország számára fety. Köszönhetően Status Burkina Faso menekültként kénytelen voltam Lodge családi alapok (USD $ 15 millió dollár) a pénzügyi házban Burkina Faso.

Azóta már kaptak segítséget a Mission, mert tartózkodnak az egyik látogató villa a templomban helyiségek és részt vesz ösztöndíj és imádat teljesen. Remélem lesz Touched megérteni kérésemre. Egyetértettünk abban, hogy fektessenek pénzünket értékes bármelyik tengerentúli országban keresztül a segítség és irányelvek.

Ön ad, vagy keres egy jövedelmező vállalkozás, ahol Ezt a pénzt lehet befektetni az előtt, mi lesz, hogy jobban ismerik, és még megy egy egyetértési megállapodást dolgoznak, mert a család jövője ma attól függ, hogy ezt a pénzt. A dobozok tartalmazó pénz és kincsek voltak letétbe, és regisztrált, mint egy család kincs. Ez úgy történt, biztonsági okokból. Szeretnénk tudni, mit fog, mint a százalékos segítő nekünk.

Őszintén szeretnék bemutatni, és akkor a mi üzleti partnerünk és felügyelője általunk javasolt beruházások az országban.

Én kész küldeni kapcsolatos összes információt, hogy ez letétbe amint mutatják a közvetlen válasz e-mailben. Ne nem adja meg nekem a telefon-és faxszámát.

Üdvözlettel,
Asszony Esther Williams:"

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#150) localhost


localhost
Közösségépítő

TÓLÓERŐ !!!!! Nah végre tolóerő! -ma ezzel gazdagodtam!
--------------------------------------------------------------------------------------------------

(Can - első -, hogy - az áruk - ismét - fizetni - modellek, -. Licenc - csomag - csomag - bőr - mappa - kézzel - asztalok - cipő - gyerek, stb .. finom termékek. területén. akciós áron. ki. egyértelmű! adta? vőfély CKR Sha? YPG? hogy buzdítsák Ji hpmd? Tui naptár?)

Nevek a férfiak és nők ... asztalnál! Először is nézd meg az árut újra. Pénzt fizetni a munkaerő ... hatalom számára .. lv Hong .. Chennai ... gyermek kártya ...... ázsiai mindent megölni elszámolási felhasználók toló erő .. .. .. .. Ajánlott termékek minősége jó és olcsó szuper .. dicséretet ← Kattintson irányítani .. majd a hálóba .. állomás
Az RBC Bo Támogatott Lan ölni qdm értéke könyve Polgári felhívás a Zhi nepye Wang Chuan Orvosi Hai Tan cluiy Fa homorú elpusztítani Fei min%% RAND_ENGLISH halott suttogás hideg Shamin dta fekvő vőfély az CKR Shachi YPG sziszegő buzdítják Ji%% RAND_ENGLISH Lingwa nettó taj Qiong jól Ef A leeresztő hxofo puha gyapjú, a Chao Qim Zhebeijungou Bo Bo kirakodás

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#151) EmberXY válasza localhost (#150) üzenetére


EmberXY
addikt

"ázsiai mindent megölni elszámolási felhasználók toló erő"

Bizalomgerjesztő.... :DDD

Up the Irons!

(#152) localhost válasza EmberXY (#151) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Engem jobban "gerjeszt" a majd a hálóba szófordulat.
És elriaszt a vőfély! <--- hogy ez mi a t*köm lehet ? :C :C :C :C

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#153) EmberXY válasza localhost (#152) üzenetére


EmberXY
addikt

Szerintem ezek emberekre vadásznak... :DDD

Up the Irons!

(#154) flash-


flash-
veterán

sziasztok

nem igazán értem hogy honnann tudják meg a mailem ,és mit akarnak ezzel,mert nem reklámoznak semmit,olyan mintha ismerkedni akarnának de az email cimem semmilyen publikus helyen nincs fent sőt én sem vagyok se face-en se msnen stb...

szóval az ilyen jellegeű maileknek mi a célja,és hogy találnak meg és mit akarnak?

Hello!
How was your day?
I live in USA. I want to give you an opportunity to know my friend from
Russia. Her name is Dasha. She is young, affable, light-hearted and very
beautiful girl. She came to USA for training few months ago. She's staying
with my family in my house.
Unluckily, I can't show her photos. I think it's not moral. But she will
tell about her life and send picture, if she stake in you. I know she
wants to know new friends. Good luck!
Please send a short letter with your pictures by e-mail:
darja_kolesnichenko@rambler.ru

Yours truly,
The Miller family, from Florida.

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#155) mttssz


mttssz
senior tag

From: Service Telenor (service@telenor.com)

Helló,

Ez az e-mailt küldtünk tájékoztatni arról, hogy nem tudtuk feldolgozni a fizetését a korábbi számlákat.
Ez lehet az egyik al, vagy a következo okok miatt:

1. A közelmúltban változás, hogy személyes adatait. (pl.: számlázási cím, telefon)

2. Benyújtása téves információk a folyamat során számlafizetési.

3. Az képtelenség, hogy pontosan ellenorizni a kiválasztott fizetési opció miatt egy belso hiba is.

Emiatt, s annak biztosítására, hogy a szolgáltató n nem szakadt meg, kérjük, hogy megerosítik és A számlázási adatok frissítése ma:
Kattints ide vonatkozó állásfoglalás
Köszönjük a bizalmat,
Az ügyfélszolgálat Telenor

:U

(#156) localhost válasza flash- (#154) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Én sem értem, mire jó ez, talán egy cím valódiságának ellenőrzése és a becsaphatóság tesztjének első lépcsője, aztán majd egyszer jön egy levél, hogy a csaj bajban van, vagy gyereket vár, vagy éppen Magyarországon jár és ellopták a cuccát és göngyölítik tovább.
De ez csak feltételezés.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#157) localhost


localhost
Közösségépítő

Hogy énnekem mennyi jóbarátom és jóakaróm van!

"Kedves Barátom,

Tudom, hogy ez a levél nem fog jönni hozzád, mint egy csoda, hiszen mi soha nem felel meg előtte, de nem kell aggódnia, mivel én vagyok az egyetlen a biztonságos és bizalmas közepes áll, hogy keressenek a külföldi segítséget üzlet. Én vagyok Mr. Aliu Ahmed, az igazgató felelős a hitel-és csere szakaszán Bank Afrika (BOA) Ouagadougou Burkina Faso-Nyugat-Afrika, kellő tisztelettel és tekintetben. Úgy döntöttem, hogy Önt egy üzleti tranzakció, amely nagyon előnyös mind a ketten végén a tranzakciót.

Vizsgálatunk során és a könyvvizsgálat ezt a bankot, én osztály rábukkantam egy nagyon hatalmas pénzösszeg tartozó elhunyt személy, aki meghalt a hétfő, július 31, 2000, egy repülőgép-szerencsétlenségben, és az alap már szunnyad a számláját ezzel Bank nélkül minden olyan követelés az alap a mi fogva akár a családjával vagy kapcsolatban, mielőtt a felfedezés, hogy ezt a fejlődést.

Az említett összeg US $ 10.6M (Tíz millió 600 USA dollár). Mivel téged is érdekelhet tudni, Megvan a lenyűgöző információt át a Burkina Faso-Kereskedelmi Kamara a külföldi üzleti kapcsolatok itt Ouagadougou Burkina Faso-.

Közben a teljes rendszer, hogy terjesszen követelését ennek az alapnak a bonafide legközelebbi rokon az elhunyt, kapta meg a szükséges jóváhagyást, és ezt a pénzt át egy külföldi számlát vezettek be és irányelveket és szükséges információkat továbbítani lehessen, amilyen gyorsan ahogy jelezze érdeklődését, és kész segíteni nekem, és saját magad számára is előnyös, hogy ezt a nagyszerű üzleti lehetőséget.

Valójában tudtam volna egyedül, de ez az ügylet, mert az álláspontomat ebben az országban köztisztviselőként (ABanker), akkor nem működhetnek külföldi számla és végül fel egy szem homlokát az oldalamon idején átadása az alap, mert dolgozom, ezt a bankot.

Ez a tényleges oka annak, hogy szükség lesz egy második fél vagy fickó, aki továbbítja keresetek, mint a legközelebbi hozzátartozó és eskü alatt tett nyilatkozatát a bizalom esküt a bankba, és be is egy külföldi számlára, ahol kell a pénzt, hogy újra át az ő kérésére, mert lehet, kellő vizsgálatot követően, és tisztázni a levelező ága a bank, ahol az egész pénzt átutalja a saját bankszámlájára kijelölése.

Azt nem fogja elmulasztani, hogy tájékoztatni arról, hogy ez a tranzakció 100%-os kockázati ingyenes. Sima következtetése az ügylet, akkor jogosult 30%-a teljes összeg, megerősítés, míg 10%-ot félre, hogy vigyázzon a kiadást, amely során esetlegesen felmerülő történő áthelyezése az alap-és telefonszámla is, míg a 60 % lesz a számomra. Kérjük, ha már figyelmeztetik, hogy tartsa ezt az ügyletet "szigorúan titkos", mint én vagyok, még a szolgáltatás, és szándékukban áll, hogy visszavonul a forgalomból, miután megkötik ezt foglalkoznak Veled.

Én figyelemmel kíséri majd az egész helyzet itt, ez a bank, amíg meg nem erősíti a pénz a számlára, és kérje, hogy jöjjek le, hogy az ország későbbi megosztását az alap szerinti százalékos korábban jelzett és a további beruházások, akár az Ön országában vagy bármely ország Önnek tanácsot arra minket, hogy in.All egyéb szükséges alapvető információkat küldünk Önnek, amikor azt hallom tőled, és kérjük, szíveskedjen törölni, ha nem érdekli.

Alig várom, hogy megkapja az e-mailt.

Köszönöm
Üdvözletemet.
Ahmed úr Aliu
Új! Kattintson "

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#158) 7 válasza localhost (#157) üzenetére


7
addikt

My best friend is a Nigerian prince

(#159) localhost


localhost
Közösségépítő

Ma van a SPAM születésnapja! :C

(isten éltesse sokáig!!! )

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#160) hfrankee


hfrankee
senior tag

Nem tudom,hogy volt e már, de én ezt hetente elolvasom és röhögök egy félórát.
Ez számomra a spamek non plus ultrája!
Azon is kacarásztam jó sokat,hogy elképzeltem,mi van ha igaz!? :D

(#161) EmberXY válasza hfrankee (#160) üzenetére


EmberXY
addikt

Hát ez nagyon nagy! :C :R
Aki még ennek is bedőlne, azzal egész Nigériát eltartatnám.. :DDD

Up the Irons!

(#162) localhost


localhost
Közösségépítő

Ma kaptam:

"Jó napot,

Mélyen Köszönjük, hogy időt, hogy vizsgálja felül az e-mail.
Szeretnénk értesíteni Önöket, hogy a nemzetközi szervezet indított új felvételi program és a sikeres pályázók az európai országok akart.

Szeretne részt venni ambiciózus tevékenység, és fokozza a potenciális a banki ágazaton belül?
Vagy csak egyszerűen kíváncsi egy nagyszerű lehetőség, hogy keresni néhány további kiegészítő részmunkaidőben dolgozó és így akár 2000 euró egy hónapban?
Mindenesetre, nagy karriert kínálunk lehetőséget a jelöltek, akik teljesítményorientált, elkötelezett és alig várja, hogy építsen karriert.

A jelenlegi pillanatban cégünk keres területi képviselőket, akik segíthetik a vállalkozások fellendülését elősegítő termékeket és szolgáltatásokat.
A sikeres munkavállalók számára ebben a helyzetben lesz egymásra az ügyfelekkel annak érdekében, hogy javítsák a meglévő üzleti kapcsolatok, és megtalálni az új ügyfelek.
Az átlagos jövedelem egy regionális képviselője ingadozni fog, de nem lesz kevesebb, mint 2000 euró havonta.

Tapasztalat pénzügyi területen nincs szükség, mint a teljes képzést és támogatást nyújtott, és két hét után egy teljesen befizetett próbaidő kap fontos tapasztalattal a cég.
Kérjük, vegye figyelembe, hogy ezt a munkát az ajánlat az összes dolgozó függetlenül attól, mit nem, életkor vagy foglalkozás ők a legfontosabb feltételei a bérleti szorgalom és engedelmesség.

Ha szüksége van részletesebb információ erről a pályázati, kérjük küldje el nekünk nevét és telefonszámát.
Jelentkezzen most, és ne hagyd ki a lehetőséget, hogy egy része a nagy csapat.
"

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#163) localhost


localhost
Közösségépítő

100 levélből 68 SPAM! - no szép! [link]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#164) Gergosz2 válasza localhost (#163) üzenetére


Gergosz2
veterán

néhamegnézem gmail miket (dobál spamnak és azt kell modjam jól végzi a dolgát) :
leggyakrabban póker termekkel meg viagrával zaklatnak.

Amúgy van egy citromailes fiókom ott aztán dísznek van a spam szűrés, kb 100 levélből 60 az.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#165) Gergosz2 válasza Gergosz2 (#164) üzenetére


Gergosz2
veterán

ó a fene : (előző hsz javítva)

néha megnézem gmail miket dobál spamnak ( azt kell modjam jól végzi a dolgát) :
leggyakrabban póker termekkel meg viagrával zaklatnak.

Amúgy van egy citromailes fiókom ott aztán dísznek van a spam szűrés, kb 100 levélből 60 az.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#166) zoo8800


zoo8800
veterán

Jason írt egy egész normális mailt egy kihagyhatatlan ajánlatról:

Good afternoon.

Thinking on not putting all the eggs into the same basket and diversifying your assets? That's probably the wisest thing every investor should do.

I will only need a minute of your time. The investment option I am talking about is absolutely passive. You are not required to sponsor anyone or sell anything. I have lost a lot of money in online investment frauds. So when I joined this company 4 years ago it was a true blessing. I have been earning 1.6% daily. Their customer service is extremely helpful and efficient.

Over the years that I have been their customer I have gone through several full investment terms. I can honestly say that I have never faced a single problem with interest and principal withdrawals. To prove that I will eagerly send you the copy of the statements from my bank.

The company accepts a number of payment options - Liberty Reserve, Perfect Money, Payza and bank wire transfers - which makes the use of their system easier for their customers.

This can be one of the wisest investment decisions you can take. Don't wait and email me at blabla@titok.com to get more details.

rip and tear, until it is done

(#167) localhost


localhost
Közösségépítő

Basszus! :W

Benéztem a postafiókom SPAM MAPPÁJÁBA és mi derült ki ????

Hogy tucatjával vannak csajok, akik levelet írnak nekem, hogy szeretnének velem ismeretlenül is lefeküdni!

Hogy miket (kiket?) kihagytam, én balga! :K

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#168) EmberXY válasza localhost (#167) üzenetére


EmberXY
addikt

Hasonló élményem nekem is volt, de nálam valahogy átjött a spam szűrőn, ezért meg is nyitottam, mint utólag kiderült, kár volt...

Meg is osztom a levelezést, bár gondolni se merek rá, hogy miről maradtam le...

Nice meet you!!! Hogy vagy? Szeretnék találni egy barátja megfelelő.
Szeretne kommunikálni velem? A nevem Svetlana.
Én vagyok Oroszországból. 30 vagyok. Én vagyok egyedülálló nővel. Örülnék nagyon, hogy az megfeleljen
veled.
Majd küldök neked fotót és mondd meg többet rólam.
Ha nem szeretné, hogy az megfeleljen velem, írj róla,
Kérem. Várjuk válaszát,Bye.
Svetlana.

Mellékelve egy kép egy fiatal, csinos szőke lányról, szerintem még 20 sincs, nemhogy 30, de ilyen apróságokon nem akadunk fent természetesen. :DDD

Poénból válaszoltam rá, szó szerint elküldtem a jó édes szülőanyjába, majd kíváncsian vártam a választ. Jött is nemsokára:

Hello

Ez Svetlana. Boldog vagyok, hogy megkapja a levelet, es elkezdjuk

kommunikaciot veled. Leszek boldog, ha elkuldi nekem a fotot. Hogyan

vagy? Remelem, hogy rendben! Jol erzem magam, es irok neked orom,

szeretek kommunikalni az emberekkel. Azt hiszem, amit kersz magadtol,

hogy miert ugy dontottem, hogy irok neked, azert lehet, mert en vagyok

a disapointed emberek itt. Hallottam az embereket, akik megtalaltak a

boldogsagot tavol az a hely, ahol elnek. Szeretnek talalni egy embert

a komoly kapcsolatokat. Szeretnek letrehozni egy jo es eros csalad.

Ezert ugy dontottem, hogy probalja meg, nem tudom, mit ad nekem a

jovoben. En meg soha nem volt hazasok es nem lehet gyerekuk. Oszinten

szolva en biztos vagyok ebben novic fajta kommunikacio. Szeretnem

elmondani magamrol. Voltam szuletett szeptember 25, 1981. En a

varosban elo Pushkino, a moszkvai regio, nem Moszkva messze. Az en

magassaga 178 cm, sulyom 55 kg. Nem vagyok biztosan, hogy mennyi ez a

huvelyk es a fontot, de remelem, meg fogod erteni nekem. Dolgozom,

mint apolono a korhazban. Szeretem a munkamat. Boldog vagyok, ha

meggyogyul. Segitek nekik vissza, hogy jobban erzi magat. Tudja hogyan

Csodalatos tudni, hogy segitsen az embereknek? Neha, amikor nekem van

egy rossz humor, jottem dolgozni, a betegek es a humor lesz jobb. Most

azt akarom mondani arrol a helyrol elek. Egyedul elek 1 szobas lakas,

nem messze a kozponttol. Nem tudom, ha hallottak mar en varosom. Ami

nekem nagyon tetszik, nagyon szep, de szomoru vagyok, hogy en meg nem

talalkoztam itt egy jo ember. Szeretek setalni korul a varos szabad

idom, vagy moziba menni. Neha jarok A parc vagy menjen a kavehazba. En

is szeretek olvasni konyveket, kulonosen az I mint orosz kolteszet. Es

olyat is olvastam krimiket. Kerem, mondja meg a kedvenc sport. En

sportol, de sajnos nincs eleg ideje. Altalaban megyek a medenceben,

vagy roplabdazik vagy a tenisz. Tetszik piknik a szabadban? Ami engem

illet En nagyon tetszik. En inkabb az aktiv eletmod. En nagyon meleg

es Frank. Szeretem most, kedves es sencere emberek. Nos, mondd meg

tobbet magat, szeretnek tobbet megtudni a hely, ahol elnek. Kerjuk,

mondd el, mit teszel a moka kedveert, mik a kedvenc szorakoztato.

Mondj el mindent magadrol. Szeretnek tobbet megtudni rolad mert tudta,

egymast jobban tudunk kozelebb egymashoz. Lehet kerdezni mindent, amit

akar. Befejezem a levelet ide es akarat varni a valaszt. Uj baratja

Természetesen mellékelve egy kép ismét ugyanarról a lányról, csak másik kép....

Erre már nem válaszoltam, de kis idő múlva megelégelte a várakozást, és rámpirított:

Hello! Ma mar varja a levelet, de nem irt nekem. Miert igy? Nem akarsz

kommunikalni velem, vagy nem lesz idod irni nekem? Szeretnem tudni,

hogy a jobb es ki tudja, hogyan ismerkedett talan a vegen ... Irj

nekem tobbet magadrol, kerlek! Mennem kell, es befejezni a levelet.

Remelem, irj nekem holnap. Bye! Uj baratja Svetlana!

Bele se merek gondolni, hogy mire pályázhatott a fene nagy ismerkedéssel, de végülis nem érte el a célját.... :DDD

Up the Irons!

(#169) localhost válasza EmberXY (#168) üzenetére


localhost
Közösségépítő

:))
_____________
Nekem csak egyszerűen: Szabina lefeküdne veled, meg Angéla lefeküdne veled, meg Emőke lefeküdne veled és ilyen levelek sorakoztak biz'isten tucatszám! :)
Hiába no, a népszerűségem átka - ezek a csajok tudhatnak valamit!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#170) Gergosz2


Gergosz2
veterán

lol

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#171) EmberXY válasza Gergosz2 (#170) üzenetére


EmberXY
addikt

:C :DDD

Gyorsan válaszolok már, nehogy lekéssek a pénzről....

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#172) Gergosz2


Gergosz2
veterán

és ismét nyertem nem kevesebb mint 4,1 millió eurót!!!!!!!!!! :Y

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#173) zoo8800


zoo8800
veterán

Éljenek a spamek! :))

"არებას ,

ქვამ მაშ ? რაქტიკაა რ, მ შეიმატო. წინააღმდეგება ს. თავის სხვ, ამართლებრივ სივრ, მდგრადობა შეიძლება, ისი ‘დიოგენ. შუა¬ლოდ სამხ, ნაქარგი ფერა? ტისტულად რაც მთავ, და კიდეც ! ო მოქმედებისათვის . ებულია კულ.

----
4 x იდრო: 88.87*4 = 355.48 EUR
1 x ვითინით ევედრებ: 240.98 EUR
1 x ნახევარმა წე: 216.27 EUR
3 x ა ჩამ: 239.94*3 = 719.82 EUR

----
ებას : 1532.55 EUR

ათ დიპლომატია და ომი "invoice.zip" ეხკაცს

რე თუნდაც რე,
LPA Excil Electronics
ცხარე ებულია ორი უ "

(Nem fordítottam le)

rip and tear, until it is done

(#174) localhost válasza zoo8800 (#173) üzenetére


localhost
Közösségépítő

De vettél ?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#175) zoo8800 válasza localhost (#174) üzenetére


zoo8800
veterán

Épp elfogyott.

Van jobb:

U.S Ambassador to Nigeria
Plot 1075 diplomatic drive
Central district area, Abuja
Email: jentwistle69@diplomats.com

Dear beneficiary,

This is to inform you that after an official meeting held with the (IMF), the President of Nigeria and Minister of Finance and also the EFCC concerning unpaid and unclaimed funds to foreign beneficiaries, just like you. I was very much annoyed when I found out that you have paid much money yet you never receive your funds and that prompted me to help you.

I shall be coming to your country for an Official Meeting and I will be bringing your funds of us$1.2 million along with me through United States diplomatic mission to your country. And this time I will not go through customs because as an USA ambassador to Nigeria, I am a USA government agent and I have the Veto Power to go through customs. Just like I helped four persons to deliver their funds last year November December 2013 through FedEx courier service and TNT courier service and to prove this to be true, you should track the below tracking numbers and see it for yourself:

1.) www.tnt.com
Tracking no: 123456785

However, make sure you track it first and see it yourself because as soon as I am through with the meeting I shall then proceed to your home. (Send me this information:

1. Your full name
2. Cell phone number
3. Address where you want me to bring the package).

You are a very lucky person because I shall be bringing it myself now and there is nothing anyone can do about it. Your package ($1.2m) must be registered as an ambassadorial package for me to defeat all odds and the cost of registering it is $77. The fee must be paid in the next 72 hours via western union, so that all necessary arrangement can be made before time will be against us. Send the fee via western union money transfer:

Receiver’s name: OLISA MADU
Address: Nigeria
Street: 58 Embassy drive lane
Text question: in god?
Answer: we trust
Amount: $77
Senders name:
MTCN.....

As soon as you send the fee make sure you send me the payment information’s so that I can send my flight schedule to you. Please go through my website and read biography:
http://nigeria.usembassy.gov/biography.html

I expect you to comply so that the delivery can be completed. If you do not comply, then it will not be my fault if you do not receive your package.

U.S ambassador to Nigeria
Ambassador James F. Entwistle:

rip and tear, until it is done

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [localhost:] SPAM
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.