Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [localhost:] SPAM

Hozzászólások

(#13) localhost


localhost
Közösségépítő

Hogy a fenébe???? ( a telefonszámba én tettem X-et.)

____________________________
Tisztelt Állampolgár!

Közeledik a 2010-es választás, melynek elözményeképp, elindítottunk egy nagyszabású közvélemény-kutatást!
Úgy gondoljuk, hogy mindenki számára fontos a kérdés, még ha Ön nem is politizál, gyermekei, unokái jövöje függhet majd döntésén.

Ön szerint melyik párt nyeri a 2010-es választást?

Amennyiben Ön úgy gondolja, hogy a FIDESZ, kérem, küldje a HELP FIDESZ szót SMS-ben a 06-90-619-X69-as telefonszámra.

Amennyiben az MSZP, kérem, küldje a HELP MSZP szót SMS-ben a 06-90-619-X69-as telefonszámra.

Amennyiben a JOBBIK, kérem, küldje a HELP JOBBIK szót SMS-ben a 06-90-619-X69-as telefonszámra.

Vagy ha Ön úgy gondolja EGYIK SE, kérem, küldje a HELP EGYIK SE szót SMS-ben a 06-90-619-X69-as telefonszámra.

Év végéig van lehetosége elküldeni szavazatát, melyet a lezárást követöen nyilvánosságra hozunk és több kirendelt közvélemény-kutató cégnek további elemzésre átadunk. A szavazata nem befolyásolja és helyettesíti a 2010-es választásokat, csupán egy képet ad arról, hogy mi is várható a jövöben. Ugyanakkor ne feledje, hogy milyen magas prioritású ez a kérdés, mely minden magyar állampolgárt nagymértékben érint.

Szavazatát elöre is köszönjük!

Az SMS nettó értéke 75 Ft, melynek díja egyszeri levonásra kerül és semmilyen elkötelezettséggel nem jár.

____________________________
Ez a legUNDORÍTÓBB spam , amit valaha is kaptam!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [localhost:] SPAM
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.