Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [localhost:] SPAM

Hozzászólások

(#21) localhost


localhost
Közösségépítő

Érthető, hogy lehet, hogy kissé nyugtalan, mert Ön nem ismer engem :))
... kell tenni jogilag nem rántás !!! Rántás, mi ???? Rán-tás??? ....lolololllllloollll :))

"A figyelmüket.
(Ügyvezető igazgató és a vezető pénzügyi tisztviselő) Hang Seng Bank Limited
83 Des Voeux Road, Közép-
Hong Kong SAR
E-mail: patrickkkwchan@yahoo.com.hk

A figyelmet

Érthető, hogy lehet, hogy kissé nyugtalan, mert Ön nem ismer engem, de van egy jövedelmező üzleti javaslata a kölcsönös érdeke megosztani veletek. Megkaptam az utalást keresési hogy valaki aki megfelel az én javasolt üzleti kapcsolat.

Én vagyok Mr. Patrick Chan KW ügyvezető igazgató és pénzügyi vezető A Hang Seng Bank Ltd. Van egy kitakart üzleti javaslatot az Ön számára. Én kell, hogy segíteni nekem végrehajtása egy üzleti projekt Hong Kong az Ön országában. Ez magában foglalja az átadás egy nagy pénzösszeg.
Mindent erre az ügyletre kell tenni jogilag nem rántás. Kérjük, törekednek arra, hogy figyelembe legteljesebb diszkréció minden kérdésben erről a kérdésről.

Miután az alapokat már sikeresen át a fiók, akkor osztoznak az arány jóvá kell hagynia mind a ketten. Én inkább neked elérése nekem privát e-mail címét (e-mail: patrickkkwchan@yahoo.com.hk) és végül azt követően, hogy azt átadják Önnek több információt ezt a műveletet.

Kérjük, ha nem érdekel törölni az e-mail, és nem vadásznak rám mert én vagyok elhelyezés a karrieremet, és az élete forog kockán családom és ezt a vállalkozást. Bár semmi sem kockáztatta meg semmi szerzett.

Ön legkorábbi választ erre a levélre, lesz méltányol.

Kind Regards,

Mr. Patrick K. W. Chan
"

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [localhost:] SPAM
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.