Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11151) Milestone2 válasza bubus66 (#11150) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ok.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11152) bubus66 válasza Milestone2 (#11151) üzenetére


bubus66
nagyúr

:R :R

prannk remélem ez kellett? kibontáshoz a Jelszót privátban küldöm.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#11153) bubus66 válasza prannk (#11147) üzenetére


bubus66
nagyúr

prannk remélem ez kellett? kibontáshoz a Jelszót privátban küldöm.

com.ea.games.r3_row.zip 1.08 GB

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#11154) prannk válasza bubus66 (#11153) üzenetére


prannk
őstag

Igen ez. :R Este letöltöm.

Android : data
vagy aandroid :obb ba volt amappa?

[ Szerkesztve ]

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#11155) bubus66 válasza prannk (#11154) üzenetére


bubus66
nagyúr

Mit tudom én, hogy mi volt, de valamelyik azt hiszem data meg jó nagy 1.08 GB-át

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#11156) sarkanyolo2 válasza Rico45 (#11149) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

A gyárit általában nem lehet letörölni. A belső memóriára(tárolás) vagy a RAM(futó programok)-ra gonolsz? Mert a 10-20 MB RAM hajhászást nagy hülyeségnek tartom. :D

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#11157) Rico45 válasza sarkanyolo2 (#11156) üzenetére


Rico45
őstag

Gyalu az egész!Az lesz!

Aztán azt teszek fel amit én akarok :-)

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#11158) sarkanyolo2 válasza Rico45 (#11157) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Hajrá!

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#11159) bubus66 válasza Rico45 (#11157) üzenetére


bubus66
nagyúr

Azért ez nem egészen így van hogy ( Aztán azt teszek fel amit én akarok )de való színűnek tartom hogy az alklamzás kezelőn keresztül lehet törölni a Vodás alkalmazásokat

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#11160) prannk válasza bubus66 (#11153) üzenetére


prannk
őstag

Lehet türűni. :D jelszót várom :K

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#11161) bubus66 válasza prannk (#11160) üzenetére


bubus66
nagyúr

Bent van a leírásban, de ment privátba is.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#11162) Milestone2 válasza bubus66 (#11150) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Törölve! :-)

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11163) bubus66 válasza Milestone2 (#11162) üzenetére


bubus66
nagyúr

Köszönöm rendben

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#11164) Pittyolo


Pittyolo
csendes tag

Milestone2 mester dicsérő szavai után úgy gondoltam kipróbálom a Resurrection ROM-ot. Elsőre nagyon tetszett,Beanstalkhoz képest simábbnak tűnt. Viszont nagy akadályba ütköztem,a GPS-t sehogy se tudom működésre bírni,pedig ezt pont erős pontjának írták.
V20o baseband van fenn,TWRP-t használok,kipróbáltam többféle kernelt is,de legfeljebb néha talál 1-2 műholdat,de azokat se stabilan... Kipróbáltam a recoveryből telepíthető gpsfix-et is,és már régebben Milestone2 által posztoltat is,de egyik se segített.
Esetleg van valakinek ötlete mi lehet a hiba? Mire nem figyeltem?

(#11165) bubus66 válasza Milestone2 (#11162) üzenetére


bubus66
nagyúr

Mester holnap vagy holnap után lesz már gépem, addig csak hajrá az oldalon.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#11166) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Vicces, ma 3 SuperSU jelent meg, ez a legfrissebb 1.99

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11167) bubus66 válasza Milestone2 (#11166) üzenetére


bubus66
nagyúr

Dobd fel az oldalra légyszíves a mega-ra meg a sharedre tedd fel

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#11168) Milestone2 válasza Pittyolo (#11164) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Hali. Jön a szokásos nem értem...
Reggel visszatettem a Resurrection-t, hogy megnézzem.
Nálam minden stimmel a GPS-sel.
Ahol más ROM szenved, ez 6-8 folyamatos jelet talál, és 4-hez konstans csatlakozik.

Persze nem most okoz elõször kellemetlen meglepetést az L9.
Bármennyire custom megszállott vagyok jelenleg mindössze két ROM-ot ismerek ahol minden funkció rendesen mûködik: a gyári v20P, és a ZduneX féle MIUIv5... Az Android 4.4-es ROM-ok csak részben mûködnek, mindig kell kompromisszum.

Bubus66: amint beérek megteszem!

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11169) Milestone2 válasza Pittyolo (#11164) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Most már kiértem a munkahelyemre a külvárosba:

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11170) Adonimus válasza prannk (#11145) üzenetére


Adonimus
aktív tag

Nekem ezeket mind viszi. Nem a telefon hibája.

adonimus felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu

(#11171) kisskaresz21


kisskaresz21
tag

Üdv. Segítségre lenne szükségem. Az a helyzet, hogy a telefonom minden szolgáltató sim-ét elfogadja csak a Telekomét nem (két féle telekom simmel is próbáltuk és egyik sem megy) Próbáltuk telenorral, vodával, még ukrán simmel is, mindet elfogadja, csak a Telekomost nem. Az lenne a kérdésem, hogy milyen módon lehetne megoldani ezt a problémát. Egy telefonos üzletben javasolták az újraszoftverezést. Ha valakinek van ötlete, hogy miként oldjam meg ezt a problémát kérem írja le, vagy ha tényleg az újraszoftverezés lenne a megoldás, kérem annak a menetét. Sajnos annyira nem értek ezekhez a dolgokhoz, szóval jó lenne ha emberi módon írnátok le, tudjátok mint egy hülyének, aki soha nem hallott még androidról... :D A segítségeteket előre is köszönöm.

(#11172) bubus66 válasza kisskaresz21 (#11171) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ki mondta az újra szoftverezést?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#11173) Milestone2 válasza Pittyolo (#11164) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Még egyet árulj el Pittyolo. Melyik verziót raktad fel?
Mert a 05.18. a tökéletes verzió...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11174) Adonimus


Adonimus
aktív tag

Szeretnék egy kis tájékoztatást adni a manapság zajló garanciális javításokról.

A múltkor bevittem a telcsimet hangszóró cserére a Trémobilhoz. Kicserélték, kaptam cserekészüléket (amiben a memóriakártya foglalat hibás volt), semmi gond, kicserélték. Aztán egyik napról a másikra borzasztóan sercegett és recsegett mindkét hangszóró, de nem mindig. A Tré garancia lejárt, maradt az LG garancia.
Elvittem a megadott pontra, átvették, ráírták a papírra, hogy karcok, sérülések körbe és a hátlapon. Hozzáteszem full karcmentes a telefon. Szerencsére az is maradt.
De ami a gond, hogy átvételkor egy hatalmas sérülés volt a fólián. Kérdeztem, hogy ez mi azt felelték, hogy szerintük a kijelző nem sérült meg és reklamáljak a cégnél aki tőlem 250km-re van de őket nehéz elérni és amúgy sem foglalkoznak vele.
A lényeg annyi, hogy megúsztam egy fólia cserével, mert a kijelzőnek semmi baja nem lett, de ha lett volna akkor sem vállalnának érte felelősséget. Most várom az új fóliát (1600ft).
SZIGI-VILL BT! :(((

adonimus felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu

(#11175) Pittyolo válasza Milestone2 (#11173) üzenetére


Pittyolo
csendes tag

Igen,a 05.18.-at raktam fel,azzal sehogy se akart működni,néha villant csak fel 1-2 műhold,de azok is gyorsan eltűntek... Kipróbáltam még egy korábbi verziót is,ha jólemlékszem 05.15.-öt,azzal 4 műholdat látott,elég gyenge volt,de használható. Áttértem v20p-re is,ez se segített a dolgon,ugyanezt tapasztaltam.
Végül gondoltam kipróbálom artas182x új (04.18.) CM11-ét,azzal egyből működött a GPS minden gond nélkül,eddig minden esetben talált egy percen belül jelet. Mivel a héten szükségem van stabil GPS-re,most maradok ezen,aztán jövőhéten próbálkozok,hátha sikerül rájönnöm mit ronthattam el...
Köszönöm a segítséget!

Ha jóllátom most adott ki Xerdox egy új verzió Resurrection-t,szóval jövőhéten tuti próbálkozok még vele. :)

[ Szerkesztve ]

(#11176) Milestone2 válasza Pittyolo (#11175) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ja, kijött az 5.1.2 verzió ma.

Adonimus
Oh, miért nem csodálkozom!!!???

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11177) Milestone2 válasza Pittyolo (#11175) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Felraktam a Resurrection Remix mai kiadását:

Most is megy a GPS.
WiFi-t és Adatkapcsolatot kikapcsoltam elõtte.
Bp. III.ker. gyalogolva hazafelé.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11178) Milestone2 válasza Milestone2 (#11177) üzenetére


Milestone2
nagyúr

...és a villamoson a Margit hídon.

...és ezzel abba is hagyom. Mer' vagy megy, vagy nem...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11179) LilProphet90


LilProphet90
senior tag

Sziasztok! Az L9-em pár napja furcsán viselkedik, egyik este eléggé felmelegedett, és miközben töltőn volt, csökkent a töltöttsége. Azóta nagyon merül a telefon, képes 10-20%-ot lemenni mélyalvásban 1 óra alatt, kikapcsolt wifi+mobilnettel, pedig nem ébreszti fel semmi BetterBatteryStats szerint, emellett nagyon forró a készülék. Próbáltam újrarakni full wipe-al (stock 4.1.2 és ExperiencedKernel), de semmi változás. Funkcionalitását tekintve ugyanolyan sebességgel működik, tehát remélhetőleg nem alaplapi probléma.

Volt már másnak is ilyen gondja? Lehet, hogy az akksival van valami? Köszi minden segítséget!

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#11180) Milestone2 válasza LilProphet90 (#11179) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Mindenképp akksi próba egy másikkal.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11181) zAPAtyin


zAPAtyin
tag

Nekem, ahogy gondolom másoknak is, nagyon hiányzik egy értesítő led a telefonról.
Sok programot kipróbáltam, de egyik se vált be igazán.
Most rátaláltam erre a progira - Knock²+ V2 // Notifications - egy hete használom és azt kell mondjam ez végre tökéletesen működik.

ui: ha volt már, akkor bocsi

[Knock²+ V2 // Notifications]
Egyébb más lelőhelyekről ingyen is beszerezhető :))

[ Szerkesztve ]

(#11182) zAPAtyin


zAPAtyin
tag

(#11183) Milestone2 válasza zAPAtyin (#11181) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Illetve a új custom ROM-ok zöme alapból tudja, benn van a settingsben.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11184) LilProphet90 válasza Milestone2 (#11180) üzenetére


LilProphet90
senior tag

valószínűleg, de van rá esély, hogy így a semmiből ennyire leromoljon az akksi állapota? rendeltem újat, de jövő hétig nem érkezik meg.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#11185) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Polloos mester elkészítette a zárt bootloaderre (is) Artas Recovery telepítővel telepíthető módosított v20p verziót.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11186) Milestone2 válasza Milestone2 (#11185) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Screenshot-ok:


Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11187) M5Bazsi


M5Bazsi
újonc

Sziasztok!
Segítségetek kérném.
LG L9 telcsimen folyamatosan leáll mindenfajta alkalmazás a kezdőképernyő és az android is.
Mit lehetne ezzel csinálni?

(#11188) prannk válasza M5Bazsi (#11187) üzenetére


prannk
őstag

Gyalúld le. Mentsd el a cucaid. Aztán Teló kikapcs. Egyszerre megnyomod a 3 gombot. Bekapcs+hang fel + home gomb.

Vagy gyári frissítővel frissitési hiba kiküszöbölése.

[ Szerkesztve ]

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#11189) zAPAtyin


zAPAtyin
tag

MIUI romnál hogyan lehet a cwmod-t elindítani?
Visszatenném a gyári rendszer mentését.

(#11190) Milestone2 válasza zAPAtyin (#11189) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Felrakod a GooglePlayrol a QuickBoot-ot.
Majd ujrainditod vele Recoveryben...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11191) zAPAtyin válasza Milestone2 (#11190) üzenetére


zAPAtyin
tag

Pontosan ezt tettem, köszönöm!

(#11192) M5Bazsi válasza prannk (#11188) üzenetére


M5Bazsi
újonc

Nem igazán vágom ám ezeket a dolgokat :(
Nyomtam a három gombot és ezt írta:
after removing and reattaching battery ,press power key to reboot and keep using phone :Y

Aztán nem változott semmi... :N

[ Szerkesztve ]

(#11193) kertsa


kertsa
senior tag

Sziasztok!

Töröltem a telefonról a gyári naptárat, viszont így nem működik se az aCalendar, se a gmail naptárja. Hogyan tudom visszatenni a gyári naptárat a telefonra? Hol találok hozzá app-ot?

(#11194) LilProphet90


LilProphet90
senior tag

Sziasztok! Kipróbáltam a telefont másik akksival, sajnos ugyanúgy merül (egy éjszaka alatt kikapcsolt nettel lazán lemegy 100%-ot), és úgy érzékeltem, hogy a telefon felső része (a kamera környékén) melegszik fel nagyon, akkor is, ha a telefon üresjáratban van. Az akkumulátor hőmérséklete átlagos.

Szerintetek mennyire számíthatok a szervizre, hogy ezzel kezdjenek akármit is? Ráraktam egy teljesen nyers v20h-t root nélkül, a bootloadert meg remélem nem veszik észre. Másnak van már tapasztalata szervizzel?

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#11195) prannk válasza M5Bazsi (#11192) üzenetére


prannk
őstag

Folyamatosan kell nyomni amig megnem jelenik az android figura

De bocsi. Nem hangerő fel. Hanem hangerő le.

tessék

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#11196) Milestone2 válasza LilProphet90 (#11194) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Sajnos van olyan tapasztalat is, ahol nagyon szigorúak voltak. Illetve van olyan is aki CM-mel adta le és mégis megcsinálták garanciában.

Egyébként amit leírtál akkor csinálja, ha túl van hajtva a processzor. Pl. a Resurrection 5.1.2-ben el van rontva a kernel és állandóan 1389-en futtatja a CPU-t, zabál is a ROM...feleslegesen...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11197) kilincs89


kilincs89
tag

Sziasztok!

Múltkor írtam hogy nem megy a telefon bootloaderének a nyitása... Akkor win 8.1 64 bitem volt, azt lecseréltem win 7 32 bitre.

Ennek ellenére a JÓISTENÉRT se tudom kinyitni azt az elátkozott bootloadert.... Olvastam olyat, hogy nyitás előtt legalább 30 percig bekapcsolva kell hagyni a telefon, mert ha nem akkor örökre zárva marad. Van ebben valami igazság?

Parancssorból ha próbálom nyitni, a végén mindig azt dobja ki hogy device not found.... Pedig mindenféle drivert felraktam már...

gergely.kovacs43215@gmail.com vagy 30/5541313.

(#11198) prannk válasza kilincs89 (#11197) üzenetére


prannk
őstag

USB HIBAELHÁRÍTÁS BE!!!!

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#11199) kilincs89 válasza prannk (#11198) üzenetére


kilincs89
tag

Be van kapcsolva! Gyakorlatilag még a bootloader menüt se sikerült előhoznom, pedig mindent a te leírásod alapján próbáltam meg csinálni.

[ Szerkesztve ]

gergely.kovacs43215@gmail.com vagy 30/5541313.

(#11200) H.Bencike válasza kilincs89 (#11199) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Fastboot drivert feltelepítetted?
Igaz, nekem úgy se nyílt XP alatt, de neked hátha sikerül :))

FASTBOOT DRIVER

[ Szerkesztve ]

LG G3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.