Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11751) prannk válasza Milestone2 (#11750) üzenetére


prannk
őstag

Ahogy nézem fészen készülget a lilipop. Várom már nagyon :D

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#11752) Milestone2 válasza prannk (#11751) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Hát amit ott látsz az sajnos csak az SDK-val látható interface képe.
Azt írja pont Artas, hogy: "...But still we don't have source code. There's only SDK...."
Még nem adták közzé a forrást...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11753) Lenry


Lenry
félisten

a #1-ben lévő "a downgrade menete" rész első linkje már nem él, pedig most nagyon kellene, mert kaptam egy új L9-et, de a v20h szoftver már az "adb reboot oem-unlock" parancsra csak egy sima újraindulással reagál.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#11754) Lenry válasza Lenry (#11753) üzenetére


Lenry
félisten

ok, megtaláltam máshol, viszont ezt sem tudom végigcsinálni, mert itt elakad.

minden driver fönn van, lépésről lépésre ugyanúgy csináltam, ahogy a leírásban van, mégsem jó :(

mod: még jó, hogy ennyi leírás van. most épp asszem csinálja

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#11755) Lenry válasza Lenry (#11754) üzenetére


Lenry
félisten

most egy rakás hibaüzenettel indul a telefon "com.android.phone leállt" és ezeknek végtelen mennyisége olvasható.

hurrá.

valakinek, valami ötlet?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#11756) Toxic


Toxic
tag

üdv. guruk... egyik ismim letéglázta az l9-ét... probálom kdz-vel újrab rakni,de be sem kapcsol... rá dugom a gépre,probálja telepiteni a fastboot drivert,de mindig megáll.. tud valaki segiteni ?

temet nosce

(#11757) Lenry válasza Lenry (#11755) üzenetére


Lenry
félisten

sikerült visszatenni a v20h-t, most ugyanott tartok, ahol pár órája tartottam

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#11758) Milestone2 válasza Lenry (#11757) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Szerintem ott is fogsz.
Szerintem az LG módosított, hogy ne lehessen nyitni.
Nem véletlen, hogy akinek sikerült mind v20c-n sikerült.
Szerintem.
Bár, mint írod, neked v20c sem...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11759) Milestone2 válasza Toxic (#11756) üzenetére


Milestone2
nagyúr

S/W Upgrade mód bejön?
Akkor van csak esélyed.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11760) Lenry válasza Milestone2 (#11758) üzenetére


Lenry
félisten

igen, maga a v20c downgrade nem sikerült, de majd nekiesek megint.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#11761) prannk válasza Lenry (#11760) üzenetére


prannk
őstag

Prósza ezzel

CDMA DIAG CSE FLASH

Előtte nyomj egy hard resetet.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#11762) prannk válasza Lenry (#11753) üzenetére


prannk
őstag

[link]

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#11763) Toxic válasza Milestone2 (#11759) üzenetére


Toxic
tag

létezik,hogy padlóra merült az aksi,és azért nem megy ? anno a gt540-et aksi nélkül flasheltem kdz-vel...

temet nosce

(#11764) Lenry válasza prannk (#11761) üzenetére


Lenry
félisten

az a baj, hogy annyira gyorsan leválasztja magát a gépről, hogy a Windowsnak nincs ideje detektálni, hogy milyen hardvert dugtam egyáltalán rá, hogy el se jut odáig, hogy rájöjjön, hogy neki OMAP driver kell

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#11765) Milestone2 válasza Toxic (#11763) üzenetére


Milestone2
nagyúr

S/W Upgrade mód bejön akksi nélkül, de a frissítés/helyreállítás nem sikerülhet akku nélkül.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11766) Toxic válasza Lenry (#11764) üzenetére


Toxic
tag

nah,én úgyanezzel küzdök,de manuálisan felraktam a drivert.. akkor is le dobálja. szerintem lemerült az aksim

temet nosce

(#11767) Milestone2 válasza Lenry (#11764) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ilyen nekem is volt.
Csak az oldotta meg, mikor átmentem más, mókolásban szűz gépre...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11768) Lenry válasza Milestone2 (#11767) üzenetére


Lenry
félisten

olyanom max Virtualboxban van. illetve lesz 10-15 percen belül... :D

mod: így se nyert :(

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#11769) Lenry válasza Lenry (#11768) üzenetére


Lenry
félisten

a Win8.1 a nyűgje.
fakkje... :W

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#11770) Milestone2 válasza Lenry (#11769) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Hmm.
Azt jópárszor leírtuk/leírták.
A röhejes, W10-en lányom LG L5II telóját simán lefrissítettem.
W8.1-en nem...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11771) Lenry válasza Milestone2 (#11770) üzenetére


Lenry
félisten

jó, hát ennek csak most néztem utána. (2 hete raktam föl a Win8.1-et, még csak 29 alkalommal bántam meg)

mindegy, megyek még egy kört a VirtualBoxban

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#11772) Toxic válasza Lenry (#11771) üzenetére


Toxic
tag

hát nekem w7 wvan,mégsem megy

temet nosce

(#11773) bubus66 válasza Lenry (#11769) üzenetére


bubus66
nagyúr

Töltsd le az AndroidSDK-t (a megfelelő verziót vagy 32 vagy 64 bit FONTOS) és telepítsd (vagy csomagold ki a C meghajtóra) és menni fog én is Win 8.1 Használok, és tökéletesen viszi akár az LG akár a Sony cuccait, a Mert az sdk-ban t bent van a fastboot driver

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#11774) Lenry válasza Milestone2 (#11770) üzenetére


Lenry
félisten

Win7-es gépen megcsináltam.
eljutottam odáig, hogy meglett az OMAP driver, fel tudtam tenni az LG P2 drivert, lefutott a start.bat, de utána az adb nem lát eszközt, így nem tudom kiadni a reboot oem-unlock parancsot, mert nincs, ami fogadná azt.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#11775) prannk válasza Lenry (#11774) üzenetére


prannk
őstag

usb hibaelhárítást lődd be a telefonon.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#11776) Lenry válasza prannk (#11775) üzenetére


Lenry
félisten

Be van. De ha már újraindult a telefon, akkor meg ez a parancs ugyanúgy hatástalan, mint eddig: egyszerűen újraindul tőle a telefon.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#11777) bubus66 válasza Lenry (#11776) üzenetére


bubus66
nagyúr

Amit te akarsz ahhoz a legfrissebb adb és adt kell az SDK/platform_tools mappában vannak. Cseréld le ezt a kettő abba amelyben csinálod. Most csináltam egy LG l9 Win8.1 pro 64 bit-alatt és gyönyörűen látta az adb stb pedig csak az sdk-n keresztül csinálta.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#11778) Lenry válasza bubus66 (#11777) üzenetére


Lenry
félisten

Win7-en a legfrissebb Android SDK volt fönn (feltéve, hogy nem jött ki tegnapelőtt óta újabb), és azzal se működött az oem-unlock

Win8.1 alatt pedig ezzel mit tudsz kezdeni?

nem ismeri föl OMAP4430-as eszköznek, hanem csak egy ismeretlen eszköznek, aminek hiába próbálom beadni az OMAP drivert

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#11779) bubus66 válasza Lenry (#11778) üzenetére


bubus66
nagyúr

A Sárga háromszögnél kattint s frissítésre és kerested meg vele valószínű, hogy az sdk mappába meg találja
A gépen kerestess vele ne nete akarjon keresni

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#11780) Lenry válasza bubus66 (#11779) üzenetére


Lenry
félisten

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#11781) bubus66 válasza Lenry (#11780) üzenetére


bubus66
nagyúr

Így próbáld meg nekem az SDK-ból a win8.1 feltett mindent

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#11782) Lenry válasza bubus66 (#11781) üzenetére


Lenry
félisten

Továbbra is fenntartom, hogy az a gond, hogy túl gyorsan leválik az eszköz, és a Windowsnak nincs ideje detektálni, hogy egyáltalán milyen driverre volna szüksége.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#11783) bubus66 válasza Lenry (#11782) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen az lehetséges de az OMAPal lehet szopni rendesen.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#11784) Lenry válasza bubus66 (#11783) üzenetére


Lenry
félisten

Akkor marad a downgrade. Arra tudtok linkelni egy jól működő módszert? Olyat, ami nem okozza a föntebb leírt hibát...

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#11785) bucsupeti


bucsupeti
senior tag

Sziasztok!

Régen jártam itt, viszont volt egy tapasztalatom az LG szervízzel, ezt osztanám meg.

Amikor először lehetett rootolni meg bl-t nyitni a készüléket én megtettem és mindenféle custom romot is próbálgattam. Aztán más készülékre váltottam és az L9-et az asszony kapta meg.
szeptember elején szólt az asszony hogy a képernyő közepén nem érzékeli az érintést egy kb fél centis sávbankeresztbe a képernyőn. Bevittem a T-hez és elmondtam a tapasztalatot. Elküldték az LG-hez és visszakaptam úgy hogy a teljes belseje ki lett cserélve. A hátlapról le volt törve több pöcök is, valamint be volt törve a fényképező optikáját védő "üveg" is. Azt is kicserélték.

Gyakorlatilag a keret maradt meg a régi készülékből. Az akksiban nem vagyok biztos hogy kicserélték vagy a régi maradt.
A lényeg hogy majdnem két éves készüléket sikerült 2 hónappal a garancia lejárta előtt totálisan felújíttatni. A készülék egyébként rootolt, nyitott bootloaderrel lett beküldve.

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#11786) Milestone2 válasza bucsupeti (#11785) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Szia Bucsupeti!

Ugye azt tudod, hogy ez lutri. A szervizesen múlik, aki foglalkozik vele. Ha egy kevésbé hozzáértőhöz, egy beleszaróshoz kerül szerencse. Ha egy aktakukachoz, egy kötekedőhöz, akkor beszívtad...

Örülj. Szerencséd volt.

Egyébként, ahogy hallom, nyitott bootloaderrel, kártyafüggetlenül kapják vissza a kliensek a nagyjavításon átesett készülékeket...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11787) Lenry válasza Milestone2 (#11786) üzenetére


Lenry
félisten

bootloader nyitásának van valami tesztje? a 3845#*760#-en kívül, mert az nálam össze méltóztatik omlani, amikor a bootloaderre kérdezek rá

csak mert az új telóm, amit az elmúlt napokban sikertelenül próbáltam nyitni, az pont egy ilyen, alaplapcserés, szervízből visszajött telefon

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#11788) Milestone2 válasza Lenry (#11787) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Igen.
Akku ki.
Hangerő fel nyomva tartása mellett USB kábel rádug.
Megvár míg S/W UG mód előjön.
Ott írja a BL státuszát a bal felső sarokban.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11789) Milestone2 válasza Lenry (#11787) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Igen. V20H óta (ha jól emlékszem) nem működik a tárcsázóba írt ellenőrzés.

Azért vicces lenne, ha igazak lennének ezek a hírek és egy nyitottat próbálgatnál nyitogatni... ;]

Ha nem ír semmit zárt a BL, ha írja a bal felsőben, akkor nyitott

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11790) bucsupeti válasza Milestone2 (#11786) üzenetére


bucsupeti
senior tag

Persze tudom hogy ez nem a BAU.
Tudom azt is hogy cseresznyém volt, de ebben a helyzetben nem volt veszteni valóm, úgyhogy bátran vittem.
:)

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#11791) Milestone2 válasza bucsupeti (#11790) üzenetére


Milestone2
nagyúr

És megnézted, nyitott BL-lel kaptad vissza, függetlenül?

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11792) Lenry válasza Milestone2 (#11789) üzenetére


Lenry
félisten

Akkor zárt, mert nem volt odaírva semmi.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#11793) Milestone2


Milestone2
nagyúr

:( :(( :((( :o :O
Akkor ez a "városi legenda" megdőlt...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11794) Lenry válasza Milestone2 (#11793) üzenetére


Lenry
félisten

Egy L9-et hoztam már el úgy szervizből, hogy mondták, hogy független, de ott külön felhívták a figyelem erre. A maradék ~10 esetben nem.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#11795) Milestone2


Milestone2
nagyúr

MAI FRISS ARTAS CM11 KIADÁS! (Még nem Lollipop természetesen)

Akinek az előző build van fenn, az OTÁ-n keresztül is tud frissíteni!

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11796) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Changelog:

26-10-2014

Better multicore handling (Intelliplug, Intellidemand governor)
Better performance and battery life
Removed performance profiles (now Intellidemand detects if you need more performance or battery life). Overclocking can be handled by ex. Trickster mod
Next try to fix Miracast (please try to use it in display settings)
Better memory and multitasking tweaks
Fixed OTA Updater (this ROM must be updated manually)
Optimized screen timings

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11797) coilos


coilos
csendes tag

Sziasztok,érdeklődnék ki milyen rádió appot használ? Nincs energiám kísérletezgetni! Most épp Nameless rom van fent,ezzel megy a bluetoothos kihangosító a verdában! Ez a 4.4.2 miui az istennek se akar működni összeomló témák,nincs hang a zenelejátszón,pedig miui a szívem csücske!

(#11798) Lenry válasza Lenry (#11784) üzenetére


Lenry
félisten

LG Optimus L9 P760 KDZ Updater frissités

fel akarok rakni egy régebbi ROM-ot, v20b-t.

10. pont.
Rányomok az Upgrade Start gombra, amire elindul az LG gyári frissítő szoftvere és közli, hogy már fenn van a legfrissebb v20h

sehogy nem lehet ezt a hulladékot downgradelni?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#11799) Milestone2 válasza Lenry (#11798) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Offline módszerrel szerintem downgrade-lhető.
Online módszerrel biztos nem.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#11800) Lenry válasza Milestone2 (#11799) üzenetére


Lenry
félisten

közben rájöttem a problémára: a c:\Users\All Users\LGMOBILEAX\B2C_Client\ mappában már volt egy frissebb LG updater. ezt uninstallálva már az ezen a linken lévő screenshotoknak megfelelő dolgok történnek.

épp fut egy v20b downgrade, kíváncsi leszek az eredményre...

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.